Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) vakablak93 válasza emiki6 (#18000) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen, Kazuhával egyetertek baromi jó az a karakter, simán összegyűjteni vele az ellent, de Lynett is nagyon tettszik.
Én a Ganyu-sama teamben használtam nagyon sokat (ez mindmáif a legjobb csapatom) illetve az egyik Raiden teamhez.
Ráadásul a többi fiúkarakterrel összehasonlítva baromi jó a karakterdizájz is.

Yae Miko, elsőre azt mondtam vigye el a fene, mert akkor épp Diona konstikat akartam, és ez esett ki macsek hejett.

Mikor végül rávettem magam hogy kihúzzam, hamar megkedveltem.
Én leginkább a Raiden -Yae - dendro Traveler - Barbara felállással használtam.

Egészen addig utáltam Raident meg Yaet is, de ebben a felállásban a 2. kedvenc csapatom lett. Rengetegszer vittem az abyssba ezt a felállást. :K :B

Ettől függetlenül Raiden esetén nálam is csak a karakterdizájn ami bejön a többit a magam részéről egyenesen bénának tartom, a Raiden sztori persze jó volt nagyon.
A C4 Beidoummal hejettesítem egy ideje, azt alkesz kapitányt, nagyon bírom :DD

Yelan: tettszik a karakter nagyon, kéne is, de sose sikerült kiszedni, lett hejette C1 Keqing :)) .

Alhi, nem is húztam rá, nagyon nem tettszik a karakter. :N

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18002) xeon forever válasza vakablak93 (#18001) üzenetére


xeon forever
addikt

En most itt tartok. :U
El kezdtem osszerendezni a csapatokat...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18003) Wayne válasza xeon forever (#17997) üzenetére


Wayne
aktív tag

Gratula Zhonglihoz :C Pont most próbálgattam én is a rákot hyperbloommal, ez a leggyorsabb run (22sec) :P [link]

[ Szerkesztve ]

(#18004) CJ4567


CJ4567
veterán

Na végre, második karakter 50/50 win. :C

No Sana No Life

(#18005) xeon forever válasza Wayne (#18003) üzenetére


xeon forever
addikt

Az szép ido

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18006) xeon forever


xeon forever
addikt

Lassan emelhetnenek megint csapat szamot. 67(nalam, nem osszesen) karakterre aszott kevés a 10 csapat.
Imadnam, ha csapat setup lenne a karakternek az adott artifactokkal. Pl A csapatban Yelan support artikkal B csapatban meg DPS artikkal elmentve.
Ennyi karakternek mal tenyleg zavaro a hianya.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18007) F34R válasza xeon forever (#18006) üzenetére


F34R
nagyúr

Yelannak nincs olyan hogy support es DPS artifact.. a constellationok teszik DPS-e.

(#18008) xeon forever válasza F34R (#18007) üzenetére


xeon forever
addikt

Support set az amikor ER a lenyeg es az ultija folyamatosan aktivalhato amint engedi, es off field van nagyjabol. :R
Fegyo Sac bow.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18009) Shiro válasza F34R (#18007) üzenetére


Shiro
senior tag

Technikailag ő egy off-field dps... a konstellációk on-filed-et csinálnak belőle. Ugyan az a kategória, mint pl Xianling, csak ő single target.

(#18010) emiki6 válasza Shiro (#18009) üzenetére


emiki6
veterán

Nem csak a C6?
De C6-on is ugyanaz a build, max egy kicsit kevesebb ER kell a hosszabb fieldtime miatt.

Meg ha már hozzászólok, megemlítem xeonnak, hogy a sac bow nem ajánlott rá, mert magas a base atkja, cserébe alacsony az ER substatja. F2P-ben a fav a BiS.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18011) xeon forever válasza emiki6 (#18010) üzenetére


xeon forever
addikt

Majd az kerul hozza amint felhuztam lvl90-re, mar R5 idaig nem foglalkoztam vele.
Egyebkent ezert van, hogy ER-re mentem ra neki kb 200%+. Illetve Xingcso is mellette van igy nagyon durva freeze, vape, teaser csapatokat lehet epiteni veluk.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18012) Shiro válasza emiki6 (#18010) üzenetére


Shiro
senior tag

C0-án egy rotációban olyan 250-300K sebzést tud kiosztani buffok nélkül egy favouniussal.
Szerintem ez már nevezhető dps-nek.
Összehasonlítva kb ugyan ennyit sebez egy Ayaka is, ha nem raksz alá buffokat.





(#18013) emiki6 válasza Shiro (#18012) üzenetére


emiki6
veterán

Bocs, nem jól fogalmaztam.
Miért csinálnak belőle on-fieldert a konstik (C1-C5)? Csak a C6 szorgalmaz, a minimál 1-2 E-n és a burst elsütésén kívül on-field jelenlétet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18014) Shiro válasza emiki6 (#18013) üzenetére


Shiro
senior tag

C6 on, ha elnyomtad az ultit, akkor a normál támadások normál támadás helyett dupla charged támadások lesznek, és még buffolva is lesznek.
De ez eléggé csalóka, mert csak 5 lövésre érvényes, így az csak olyan 162% HP sebzést jelent.
Összehasonlítva a C0-ás Kokomi NA-val 265% HP sebzést okoz
(Igaz nem kritel, de cserébe healel)
+ha ehhez hozzá jön a polip ami kb 100% HP
+sebez ATK-ból is,. igaz nem sokat.

(#18015) Shiro válasza Shiro (#18014) üzenetére


Shiro
senior tag

Helyesbítek Kokomi NA-val 300%
Burst 8,7%
A 75,9% Heal 15% = 11,385%
szum ~ 20%
15 lövés = 300%

(#18016) Urzu_7 válasza Urzu_7 (#17974) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Aki esetleg streameli a játékot, ne tegye. A reward limitálva van, akik hamarabb lövik fel a streamet és érik el a mérföldköveket csak azok kapják meg a jutalmakat ami mondanom sem kell, hogy szinte azonnal elfogy. Effektive csak reklámozod a játékot ingyé :C

giran~

(#18017) xeon forever válasza Urzu_7 (#18016) üzenetére


xeon forever
addikt

Ez de cínó.... :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18018) F34R válasza Urzu_7 (#18016) üzenetére


F34R
nagyúr

szakadjon rajuk a mezescsupor ;]

(#18019) xeon forever válasza F34R (#18018) üzenetére


xeon forever
addikt

Inkabb szivlapattal arcon XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18020) emiki6 válasza xeon forever (#18019) üzenetére


emiki6
veterán

Szívlapáttal archon. :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18021) emiki6


emiki6
veterán

Breaking news, arlecchino-t k-val ejtik, a harlekin olaszul (árlekínó talán). A harlekin amúgy nem tudtam mi pontosan, de valami klasszikus bohócféleség: Harlequin
Szóval a lecsó becenevet nyugdíjaznom kell sajnos... :(

Továbbá Arle külcsín lékek: [link] [Tee-hee]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18022) F34R válasza emiki6 (#18021) üzenetére


F34R
nagyúr

Alekinnyo xD

(#18023) emiki6 válasza F34R (#18022) üzenetére


emiki6
veterán

Lekvár a legerőltetettebb becenév, ami eszembe jut... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18024) Sordoran válasza emiki6 (#18021) üzenetére


Sordoran
addikt

Tüzes a csaj. ;]
Kíváncsi leszek rá, hogy sztori szinten milyen személyiséget kap. Gyanítom, hogy őt azzal adják majd el "jó oldalnak", hogy a "gyermekeit" valóban szereti, hiába a fatui tagja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18025) emiki6 válasza Sordoran (#18024) üzenetére


emiki6
veterán

Az már a 4.0 archon questekből kiderült, nem "csak egy gonosz fatuus", hanem vannak becsületre méltó tettei és céljai.

Mondjuk Signora esetén szerintem keveseket érdekelt volna, ha nem jó ember. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18026) Sordoran válasza emiki6 (#18025) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, ezt mondták róla, de látni is kell, hogy elhigyjük. Különben lehet ez stockholm szindróma, vagy szimplán gyerek manipuláció. :U
Signora egy tragikus múltú, de gonosz karakter lett. Nem mondom hogy emiatt nem kaptuk meg (de igen), viszont minden karaktert szimpatikussá kell tenni, mielőtt elérhetővé válik. Ez a hoyo logika. Nálam Hat Guy mai napig ütnivaló, de a többség megszerette, ez van. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18027) CJ4567 válasza emiki6 (#18023) üzenetére


CJ4567
veterán

Dark Mode Eula ;]

No Sana No Life

(#18028) emiki6 válasza Sordoran (#18026) üzenetére


emiki6
veterán

Jaja, erre én is ráhibáztam még Wanderer megjelenése előtt: [link]
És nem azért mert látnok vagyok, csak az üzleti érdek kiszámíthatóvá teszi őket, így logikus.

CJ: Ez mém is volt, mikor kijött a harbinger teaser. :D Reméljük eulánál azért ütőképesebb lesz. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18029) Shiro válasza emiki6 (#18021) üzenetére


Shiro
senior tag

Nekem már megvan! :DDD :P

Arlecchino at home

#18024 Sordoran
A Honkai Impactban kvázi "gonosz" karakterként ismerjük meg, majd később kiderül, hogy egy csapot árva gyereket védelmez.
(Qiqi az egyik pártfogoltja)

Viszont azt is észre vettem, Genshin és a Honkai karakterei között, hogy részben mintha egy érme két oldalai lennének.
Pl Ei itt nem tud főzni, de ott meg kifejezetten tehetséges konyhaművész, és persze van sárkánya.

(#18030) Mike


Mike
veterán

Honkai milyen, érdemes belevágni? Október 11-én jön ps-re.

Illetve ez megér, 5k-t?

Honkai: Star Rail Pre-order Bundle
This bundle contains the following items:
- In-game Warp items: Star Rail Pass ×2
- In-game currency: Credit ×150,000
- In-game Character EXP Materials: Adventure Log ×80
- In-game Light Cone EXP Materials: Sparse Aether ×50
- In-game consumables: Trick Snack ×10, Diet Fried Rice ×10, Bottled Soda ×10, Life Transmitter ×10
- Purchasing before server launch will grant additional: Traveler's Guide ×15, Refined Aether ×5, Lost Crystal ×5
- Honkai: Star Rail for PS5™

(#18031) Urzu_7 válasza Mike (#18030) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

A sztori jó, bár a legutóbbi fősztori olyan vegyes felvágott lett hogy majdnem kitört a nyakam közben úgy kapkodtam a fejem. A Belobog-os rész viszont megéri az időt, főleg maxra húzott zenével. Az eventek kicsit átcsaptak pay to winbe de állítólag meg lehet őket csinálni f2p-ként is. A Genshin után viszont nagyon fura lesz a harc és a mászkálás. A pity rendszer is elég jó de a kezdőkarakterek is megfelelnek mindennek. Főhősöd pedig igen rugalmas. Itt is fennáll a helyzet hogy ne nagyon szaladj előre inkább farmolj többet, hogy később azonnal szinteket léphess.

Ha feltétlen költeni akarsz akkor kezdésnél jól jöhet, hogy kicsit meglóduljon a szekér. De teljesen felesleges. Itt lehet farmolni nyugodtan, nem hajt senki és főleg nem a cap. A Trailblaze Power most 240 (+1 power 6 percenként) de ha túlmegy akkor Reserved Trailblaze Power lesz belőle aminek a határa 2400 (+1 power 18 percenként) és egy az egyben visszaváltható. A linken részletesen le van írva mihez mennyi kell itt viszont nem utólag kell kiadnod hanem előre befizetni.

Star Rail Pass ×2 - 2 darab sima húzás
Credit ×150,000 - ¯\_(ツ)_/¯
Adventure Log ×80 - 400,000 karakter xp (35-ös szintre 390,070xp kell | 80-as szinthez 5,797,920xp kell)
Sparse Aether ×50 - 25,000 fegyver xp (24-es szintre 25,010xp kell | 80-as szinthez 597,430xp kell)
Trick Snack ×10, Diet Fried Rice ×10, Bottled Soda ×10, Life Transmitter ×10 - Hulladék, bár kezdésnél jól jöhet
Traveler's Guide ×15 - 300,000 karakter xp,
Refined Aether ×5 - 30,000 fegyver xp
Lost Crystal ×5 - 5000 relic xp (5 csillagos 15-ös szinthez 76,000xp kell, ez 4-es szintre elég)
- Honkai: Star Rail for PS5™ - Ez ingyenes ;]

[ Szerkesztve ]

giran~

(#18032) emiki6 válasza Urzu_7 (#18031) üzenetére


emiki6
veterán

Miért nem lepődöm meg, hogy a budle elhanyagolható értékű cuccot ad? :U

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18033) Mike válasza Urzu_7 (#18031) üzenetére


Mike
veterán

Köszi akkor nem veszem meg.

(#18034) xeon forever válasza Mike (#18033) üzenetére


xeon forever
addikt

Ezek a csomagok, mint genshinben is, nem éri meg, viszont ezek a csomagok tartjak fent a jatekot.
Én azert szoktam venni mert igy tamogatom a fejleszteseket.
Kb 1600 dodonal tartok genshinben es nekem tetszik a jatek tobb mint 80%-@. Vannak persze hibai, de csak valamiert day one ota tolom.
Ez a kezdo csomag inkabb tamogatas.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18035) Shiro válasza xeon forever (#18034) üzenetére


Shiro
senior tag

Erre van a Battlepass, még a Velkin.

---
A Mihoyo ellenséget lát a telefonok háttértárolójában.
Honkait Impact 3rd Part 2

[ Szerkesztve ]

(#18036) F34R válasza Shiro (#18035) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD
A zene legalabb jo... meg tetszik ez a bevasarlokozpontos rohangalas... kar hogy btw nem openworld annyira mint a Genshin. meg hat 7 ev lemaradassal en mar nem kezdenek bele.

(#18037) Shiro válasza F34R (#18036) üzenetére


Shiro
senior tag

Grafikát meg a karaktereket nézve szerintem teljesen új játék lesz

Én pont most kezdtem neki sokadjára, de csak a sztori módot viszem és qrva jó. :D +van pár pályadizájn ami tetszik, de mint játék, hát mondjuk úgy akkor még szegények voltak a Mihoyolék.
;]
Az egész rendszere még egy káosz. :DDD

(#18038) Urzu_7 válasza Shiro (#18035) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

ZZZ-t ne felejtsük el, az se lesz kicsi :))
Meg majd jön a Netíztől a Project Mugen is bár abban annyira nem hiszek :DDD

[ Szerkesztve ]

giran~

(#18039) Sordoran válasza Urzu_7 (#18038) üzenetére


Sordoran
addikt

A ZZZ nekem totál nem jön be szerencsére, eszembe se jut hogy nekikezdjek majd. Látom hogy tolják a hype-t sokan, de nekem az a stílus annyira érdektelen, hogy nem értem mire fel ez a lelkesedés. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18040) F34R válasza Urzu_7 (#18038) üzenetére


F34R
nagyúr

Project Mugen, igen az is jol nez ki... Genshin melle nem fogok mast keresni.. legfeljebb megnezem hogy meg is a mi a szosz az.

#18039 Sordoran
ZZZ az nekem sem tetszik, Wuthering Waves meg ami esetleg szoba johet poenkodasnak.

(#18041) Shiro válasza Urzu_7 (#18038) üzenetére


Shiro
senior tag

Ránézésre: Project Mugen > ZZZ

A ZZZ-ról nem tudom elhinni, hogy a Hoyo csinálja.
A. Ránézek és nem érzem a kopcsolódást a többi játékukhoz.
Ami tán nem lenne baj, de...
B. Mégiscsak Hoyoverse
C. Kicsit olyan, mintha a ToF-t másolnák és ez eléggé egy ilyen tucat szerüség érzetét kelti.
D. A Project Mugen sokkal inkább megragadta bennem a Cyberpunk érzést.
---
Tök jó, hogy a Genshin aranytojásaiból agyba-főbe nekiálltak játékot fejleszteni, de azok kb egymástól fogják elszipkázni a játékosokat.

Mert akit érdekelne mind, mert HoyoVERSE, annak egyszerűen nem lesz rá ideje.
Vagy ráköltöd a világ pénzét, vagy grindolsz, de azt is erősen korlátozva.

Tegnap töröltem le a Star Railt. Érdekel és szívesen játszanék vele, és még költenék is rá, de ha nem nincs rá időm és csak a helyét foglalja :(

(#18042) duvi


duvi
nagyúr

Évfordulós login rewardok jönnek:

(#18043) Shiro válasza duvi (#18042) üzenetére


Shiro
senior tag

Játékosok: 1600 primogem INGYEN! :DD
Mihoyo: 1600 primogem amihez nem kell külön hívások nélküli kihívásokat kitalálnunk. :DD

Én: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18044) duvi válasza Shiro (#18043) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy érzem, hogy nem nagyon motivál a fenti ajándékosztás :D

(#18045) F34R válasza duvi (#18042) üzenetére


F34R
nagyúr

sztem ez nuansznyi amennyit mi adunk nekik cserebe... es free 5* mid karakter akar ilyen Alloy cameo feleseg ami mar volt a jatekban... vagy csak egy tetszolegesen valaszthato standard 5*. Ez sokkal nagyobb gesztus volna toluk.

(#18046) duvi válasza F34R (#18045) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, egy percig se vitatom, hogy bőven lenne min javítaniuk. Csupán kiposztoltam a hírt, hogy ha valaki ritkábban lépne be mostanában, akkor ne maradjon le az ajándékokról.

[ Szerkesztve ]

(#18047) emiki6 válasza duvi (#18046) üzenetére


emiki6
veterán

köszi! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18048) Shiro válasza duvi (#18044) üzenetére


Shiro
senior tag

Dehogynem, lesz fragile resin is. :DDD

Leginkább annak örülnék, ha a nagyobb Work Questek kapnának szinkront. :U

(#18049) emiki6 válasza Shiro (#18041) üzenetére


emiki6
veterán

Én most a sekiro-t kezdtem el. Full kezdőként asszem elleszek vele pár hetet, tán hónapot, mire a végére érek. :D
Ki tudja, addigra tán meglesz a mechanikai skill az abysshoz is. :DDD

Azért a sekiro harcrendszere hozzám lényegesen közelebb áll, mint rotációzni. Viszont a genshin történetmesélésre sokkal alkalmasabb és laid back gém (leszámítva az abysst, amivel uccse foglalkozom).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#18050) Shiro


Shiro
senior tag

Fóka lore kit leírás:

Casuálra fordítva:
HP-ból skálázódik.
Skillből sebez (off field dps) (vagy gyógyít)
Burst: buff

Skill: vizi pokemonokat idéz meg
Ha Furinának Ousiája van, akkor a pokemonok támadnak és szopkodjéák az aktív karakter HP-ját, amitől nő a sebzésük.
Ha Furinának Pneumája van, akkor a pokemonok gyógyítják az aktív karaktert.
Furina a Chharged Attackjával műszakváltást idéz elő a támadó és a gyógyító pokemonok közt.
(Megj: talán jó hydro applikátor lesz Dehya számára)

Burst: DMG és Heal buff
Ha valamelyik csapattag HP-jában változás áll be, akkor Furina Fanfare pontokat kap, ami alapján növeli a csapattagok DMG és Incomeong Healing bónuszait
(Megj: Mivel Incoming Healing bónuszt ad, azér ha minden igaz, Kokomit nem fogja duplán buffolni)

Build szerintem:
Fegyver
F2P: Elsőre a Festering Desire tűnik a legjobb választásnak. Ha az nincs meg, allor kezdjetek el Fontainben horhászni, hogy meglegyen a Csővezeték

Fizetős opció: Valószínűleg majd a saját fegyvere lesz neki a legjobb, de alternatívaként megemlítendő a Wolf-Fang és a Jade Cutter. (bár ez valószínűleg a 4 csillagosok szintjén lesz)

Megj: a HP substatos fegyverek nem tűnnek a legjobb opciónak, mert azoknak csak a substatjuk jó és nem adnak mellé DMG vagy Crit bónuszt. Szóval Nilou kardja, vagy a következő fegyver banneren lévő Sasageyo nem épp jó választás.

Artifact:
Mivel skillből sebez, ezért a Golden Troupe tűnik a legjobb választásnak. Másodlagos opciónak pedig a 2+2 Hydro DMG szett

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.