Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) wandor0930 válasza wierra (#3000) üzenetére


wandor0930
aktív tag

A biztos 5 csillagos kari.

(#3002) F34R válasza Sirandrish (#2999) üzenetére


F34R
nagyúr

En 1000 moraval ra sem probalok :DDD menjen a pi-be. :C

(#3003) jonnyjoker01 válasza wierra (#3000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"Pity" = "könyörület". Karakter banneren 90 húzás után garantált egy 5 csillagos karakter.

#3002 F34R: milyen jó is lenne ha morából kihúzhatóak lennének a karakterek :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3004) kill_switch


kill_switch
senior tag

30 wish Ganyu banneren:
- 1db Xingqui
Azt hiszem én skippelem ezt a bannert... :Đ

(#3005) slimG


slimG
tag

Sziasztok!
Szokásos kérdés: wish or don't wish?
A meglévő katarkterek: Diluc(C1), Zhongli, Fischl, Xiangling(C4), Razor(C1), Xinyan(C2), Benett(C1), Xingqiu(C1), meg a szokásos Lisa, Amber, Barbara, Beidou, Noelle. Cryo karakterből csak Kaeya van meg. Ayaka Kamisato ahogy fentebb olvastam, kb csak júniusban érkezik. Van 21 lila csillagom és 16500 primorzsa. Szóval: érdemes a cryo miatt megpróbálni behúzni a Cocogoat-ot vagy várjak vele?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#3006) Urzu_7 válasza slimG (#3005) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Mivel csak egy cryo karaktered van szerintem érdemes lenne megszerezni pláne hogy 5 csillagos és elég durva még gyengébb artifactokkal és fegyverekkel is. Tökéletes lehet esetleg Diluccal párosítva.

[ Szerkesztve ]

giran~

(#3007) slimG válasza Urzu_7 (#3006) üzenetére


slimG
tag

Heh, tényleg. =D Köszi az advice luck-ot =D

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#3008) Urzu_7 válasza slimG (#3007) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Nyugodtan hívhatsz RNGesusnak :)

giran~

(#3009) jonnyjoker01 válasza slimG (#3007) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C Hány húzás után lett meg? :D

Üdv. Johnny

(#3010) Sirandrish válasza slimG (#3007) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gratula :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3011) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

A "felkelő" (majd egyszer biztos felkel) nap nekem is szerencsét hozott..


Hozzáteszem 4x10et nyitottam, és a másik 3ban 1-1-1 kari/fegyver volt...

Mos egy darabig leállok a nyitással, már csak Elektro 5 csillagosom nincs,(abból ami kéne) de ez egy ideig banerrel se jön, Keqinget meg nem kezdem el sima bannerből levadászni, meg a C6 Fisch elég nekem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3012) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Grat srácok, én még a kipróbálásig sem jutottam.
Majd jöhetnek a tapasztalatok, ha nekiálltok húzni.

(#3013) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

10 ből Ganyu bannerbol kijött Qiqi. Az 5 csillag és a cryo stimmel :DDD nekem ennyi is volt ez a banner

[ Szerkesztve ]

(#3014) Sirandrish válasza Jumbozorz (#3013) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legjobb :) Jól jártál vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3015) Sordoran válasza Jumbozorz (#3013) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet ezen én se sírnék. Annyira sokat látom a Ganyu húzásokat, hogy csak adnék esélyt a bannernak én is, csak egy 10-es sort. Legjobb Jean, Kequing vagy Qiqi húzás lenne, utána ha Ganyu esne, holt versenyben a semmivel. :DDD Jó lenne ez a Ganyu, de megint íjászt húzni nem túl változatos. Hu Tao fix dropot kockáztatom vele, viszont cyro kell nekem, és Ayaka még messze van. Hétvégén vicces volt régi Ayaka videót nézni ahol még 1.1-es patchben várták, hát az nagyon nem jött be. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3016) Jappán


Jappán
tag

Két 10-es Wishből jött 2 Xingqui a többi pedig szemétbe való 3 csillagos fegyó :DDD

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#3017) Jumbozorz válasza Sordoran (#3015) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi a visszajelzést. Akkor felhúzom. Jó a cryo nagyon. Tudom, hogy QiQI support, de talán lehet belőle egy kis DMG-et is kiharcolni. Most felhúzom éppen Zhonglit a buff miatt, aztán akkor megy majd Qiqi és mostantól semmit nem wishelek, mert itt feljebb volt egy predikció az elkövetkezendő bannerekről és benne volt Klee, ami KELL NEKEM C-k miatt. :C
Jelenleg 90-es nálam(Barbara, Fischl, Mona, Bennett, Chongyun, Klee, Traveller)

(#3018) wandor0930 válasza Jumbozorz (#3017) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Lehet, mivel az ATK skálázza a gyógyítását így érdemes arra építeni szóval elég jól tud sebzést is osztani.

(#3019) slimG válasza jonnyjoker01 (#3009) üzenetére


slimG
tag

Első 10esre megjött, első dropként. Már a meteor narancsban fénylett, kislányként üvöltöttem, hogy 'Lehendario, lehendario!'

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#3020) F34R válasza jonnyjoker01 (#3003) üzenetére


F34R
nagyúr

Primogemre gondoltam :DDD ezerbol lassan egy liter benya nem jon ki. :C

(#3021) jonnyjoker01 válasza slimG (#3019) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az aztán a szerencse :C

Én is húztam egy tízest, de nem jött be. Következő tízest Xiao kapja aztán Hu Tao. De eddig mindig elmentem a pityig úgyhogy nem tudom mennyire fog működni ez a free to play taktika :DDD

Üdv. Johnny

(#3022) Ghostface


Ghostface
senior tag

Én 30-at wisheltem, abból lett 2 Xingqui, és 2 Noelle... Ganyu szerintem kimarad... :(

PSN: Nifty_Ghostface

(#3023) KaitouP válasza Ghostface (#3022) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem szerencsére másodikra kihúzta barátnóm Ganyu-t, de húzott még Noelle-t, és Xiaoling-et is. Tegnap húztam az új bannerből még egy harmadikat, az is Noelle lett, ami nem rossz, de Mona-ra már nagyon régóta fáj a fogam, jó lenne kihúzni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3024) jonnyjoker01 válasza KaitouP (#3023) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az hogy zhongli helyett monát adta nekem a játék végül jobban is jött szerintem, jól kihasználom. Artifact farmoláshoz Mona + Diona + 2 Anemo karaktert használok, Anemo resonance és Diona pajzsa ad +20% mozgási sebességet és mona sprintje alapból gyorsabb mint a többi karakternek, olyan gyorsan megy így mint valami jármű :DDD Szépen meg is akasztja a mobilomat mert nem bírja olyan gyorsan tölteni a map modelleket, textúrákat, mint amilyen gyorsan megyek Monával :DDD

A burst talentet is kihúztam lvl7-re így +54 % sebzést ad az Omen és így az időtartama is sokkal jobb (5 másodperc 4 helyett).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3025) F34R válasza jonnyjoker01 (#3024) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem beadta Zhonglit, o az egyetlen 5* karakterem, de velemenyem szerint xar sem er jelenlegi formajaban. Ugy hogy ott van a tobbi nem hasznalt karakterrel Asylumban. :))

(#3026) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez is megvan :)


Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3027) Jumbozorz válasza Sirandrish (#3026) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Gratulálok. Jó gyorsan én 43nal tartok

(#3028) Sirandrish válasza Jumbozorz (#3027) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Semmit nem csináltam amit ne tolt volna az arcomba. Napi és hetikuldik :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3029) Jumbozorz válasza Sirandrish (#3028) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igaz. Az eventek sokat adtak most

(#3031) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#3030) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

AZ enyém ilyen biztos nem lesz :D
Ma megpróbálom 80ra felrántani, aztán elkezdek kiszedni neki valami artifact setet, és meglátjuk mit tud :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3032) F34R válasza jonnyjoker01 (#3030) üzenetére


F34R
nagyúr

Az ilyen videoktol vagyok rosszul. :W 12x annyi idot kellene eltoltenem Genshinben hogy hasonlo karakterem legyen.

(#3033) #44330240


#44330240
törölt tag

Ganyut ismerősöm nyitotta ki első körben, így volt lehetőségem alaposabban szemügyre venni, valamint kipróbálni a karaktert a trial domain-en kívül is. Tartottam tőle, mert íjász. Nem szeretem őket.

Emiatt említettem is a fórumon nem oly régen, hogy ezt a bannert teljes mértékben kihagyom Hu Tao miatt, de az igazsághoz hozzá tartozott az is, hogy információ hiányában nem volt róla fogalmam, mit is fog számokban (meg úgy alapjában véve játékélményben) produkálni a Ganyu.

Miután egyetértettünk abban, hogy Ganyu "szépen fogalmazva is undorító, amit művel" és számomra élvezetes játékélményt nyújtott, amire így nem is számítottam elsőre, ezért:

(#3034) Jumbozorz válasza #44330240 (#3033) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Grat :)) . Nekem is jó lenne, de pityim elment QiQI-re és 0 primom van :D Esélytelen.

(#3035) Sirandrish válasza #44330240 (#3033) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

80ra felrántottam, meg ilyen olyan tákolt arti settet ráadtam, és már most brutál. Az ultija...hát az valami kegyetlen. De a charged attackos AOEje is pusztító :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3036) #44330240 válasza Sirandrish (#3035) üzenetére


#44330240
törölt tag

Jumbozorz
Köszönöm. Bár így valószínűleg Hu Tao bukó lesz, de nincs megbánás. Qiqi-ről meg nem is álmodozok már...

Sirandrish
Mint írtam: undorító, amit produkál. Jó értelemben, persze.
Szerintem rendbe rázom mellé Klee-t, akit megpakolok Elemental Mastery-s cuccokkal, hogy lehessen "Melt-elni". Meg melléjük rakom Bennett-et és Xingqiu-t is, aztán meglátjuk, ketté roppan-e Teyvat.

(#3037) Sirandrish válasza #44330240 (#3036) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem most van kis játék a csapatban.
Diluc, Qiqi, Fischl, Tartaglia, vagy Diluc, Barbara, Fischl, Ganyu...
Mindkét csapattal élvezem a játékot, és mégiscsak kis változatosság...és a 4 elem mindkettőben megvan :)
Ezen kívül még Geonak majd idővel befejezem Ningguangot, meg majd lehet megpróbálom kiszedni Anemonak Xiaot, bár nagyon sook Primo kéne hozzá, de mindenesetre utána full leállnék a karakterekkel..
Felesleges lenne után bárkit is kiszedni..max 4 csillagosokra fogok menni a Constellation miatt..
De még meglátom milyen fegyveres banner jön be Xiaoval, mert ha bejönne a wolfi vagy valami egyéb brutál Greatsword, akkor lehet maradni Sucrose szelesnek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3038) Jumbozorz válasza #44330240 (#3036) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Rakjad melléjük inkább Fischl-t és , akkor lesz superconduct, melt, minden..el sem tudom képzelni :DD

(#3039) Sordoran válasza #44330240 (#3033) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudom miért nem szeretitek az íjászokat, én nagyon jól elvagyok Fischl-el. Mondjuk ha mobilról játszotok az érthető. Tegnap totlam mobilos accon egy 10-es wish-t, nem esett ki sajna. Nagyon húzok afelé, hogy ps-en is rápörgetek egy tizest, ha kiesik akkor pedig necces lesz Hu Tao, de azért jó eséllyel futok neki így is (90+ wish meglesz rá, szóval az 50% esély fix. :DDD ) Sokat elmond a játékról, hogy még így is nézegetem mekkora csomagot kéne vennem ha ne adj isten... :U
Röviden, ha kiesik Ganyu jól elleszek vele, és Hu Tao-nál izgulhatok, ha nem esik ki, akkor pedig Hu Tao fix meglesz, és majd kibírom valahogy Ayaka-ig.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3040) #44330240


#44330240
törölt tag

Sirandrish
Dilucról leszedtem minden artifact-et és átdobáltam más karakterekre. Egy időre elég volt belőle. Első naptól kezdve, ahogy kidobta Noelle bannerben, ő köré volt építve minden és mindenki.

Most megpróbálkozok nélküle Spiral Abyss-ban, ami úgy is 12 óra múlva kapja a resetet. Igazából a köré is igyekszem építeni a 2x4-es csapatot. Ebből kifolyólag Ningguang-ot nekem is rendbe kellene majd rázni Zhongli mellé. Az a bizonyos 11-2 nehéz falat 2 csillagra megcsinálni távolsági karakterek híján, legalábbis az én tapasztalatom alapján. De most, hogy meglett Ganyu, így ő köré és Ningg köré már lehet építkezni. Fegyvereik is megvannak (Amos' Bow és Lost Prayer).

Jumbozorz
Akkor már inkább Keqing. Ő valamivel táposabb a repertoáromban, mint Fischl, de egyébként meg annyi opció lehetne, hogy belezavarodok.

Sordoran
Általánosságba véve nem szeretek íjászkodni. Túl béna vagyok ahhoz, hogy röppályákat és becsapódási időket "számoljak". Ami nem csapódik be azonnal, "sz*r", ez az én felfogásom. Rossz, tudom... De most Ganyu más tészta, hajlandó vagyok azokért a számokért megtanulni célozni.

(#3041) Sirandrish válasza #44330240 (#3040) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én sose cserélem le :N
A csapatot nem köré hanem mellé építem. Mint Pyro karakter, nekem nála jobb nem kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3042) Sordoran válasza #44330240 (#3040) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem igazán értem, egyedül a charged lövéseket célzom, de harc közben arra nem állok meg. Ganyu-nál más kicsit, de Fischl-nél szerintem annyit nem ér. Simán auto aim-el mennek a lövések, és pl. ruined guardot lövöm szemen ha arra kér külön célozva csak.
A Diluc problémád picit átérzem, én is unom picikét Fischl-t, mármint továbbra is szeretem, de nem ártana kis változatosság. Ezért is fejlesztem jobban Mona-t, és majd Ningguangot is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3043) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#3042) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fischlnek tökéletes phys% build (auto attack), de a többi íjásznak nem érdemes úgy fejleszteni (mintha olyan sok íjászunk lenne). Venti egy képesség és burst spammer, amber egy vicc (bocsi :D ) , gyanyu meg teljesen más tészta dupla charge attackjával, diona pedig support.

Üdv. Johnny

(#3044) F34R válasza jonnyjoker01 (#3043) üzenetére


F34R
nagyúr

Most gonodlj bele, hogy sokaig Amber volt csak tuzes, nagy nehezen rahuztam egy Bennett-re, meg az Abyss altal megkaptam Xianglinget. Es sajnos igaz hogy vicc szegenyke. :N

(#3045) body007


body007
addikt

Miért jó a másik anemo? Nem jobb az adventurer?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3046) F34R válasza body007 (#3045) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert jobbak a base skilljei.

(#3047) body007 válasza F34R (#3046) üzenetére


body007
addikt

Jó de mit tud? :) DPS az is? Van cukorkám - és aszem +1-es mint az adventurer, de azt nagyon szeretem mert van az a támadásával amikor ellöki az ellent (hosszan az L1 ps-en)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3048) Sirandrish válasza body007 (#3047) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Anemo karakter...szelet gerjeszt..az löki el az ellent. Azt pont tudja Sucrose is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3049) F34R válasza body007 (#3047) üzenetére


F34R
nagyúr

Van aki DPS-nek, van aki csak supportnak jo.. Attol fugg hogy milyen szerepet akarsz betoltetni vele a csapatban. Ha mar mindenkeppen kell Anemo akkor Jean. A travellernek szerintem kesobb fog kijonni az erossege.

(#3050) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Hát ez a Ganyu tényleg egy genyó :)

Nagyon gondolkodóba ejtett, de egyenlőre türtőztetem magam.

Viszont ez az energy recharge kicsit kezd felértékelődni nálam, most már nem az első kari aki a próbán ilyen fegyvert kapott és jóformán folyamat tudom használni a Q-ját, illetve a kard amit nemrég kaptunk a jeges pályán is hasonlóan muzsikák Keqingnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.