Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Roland861010 válasza Sirandrish (#9700) üzenetére


Roland861010
addikt

Erre van valami egyszerű trükk vagy ez a legnagyobb szívás a játékában?

(#9702) Sirandrish válasza Roland861010 (#9701) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mitől lenne egy szívás? Egy tök egyszerü quest nagyon minimális logikai feladvánnyal...

Vagy nem értem mivel van gondod. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9703) Sordoran válasza Roland861010 (#9701) üzenetére


Sordoran
addikt

A legnagyobb szívás talán a The Anti-Raiden Shogun Training quest lesz. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9704) kory24 válasza Roland861010 (#9701) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Én ezen leírás segítségével csináltam meg:

link

(#9705) slimG


slimG
tag

2.5 livestream február 4-én. Vendégek: Inazumama (Yae Miko) és Raiden Shogun. Vagyis Raiden rerun 99% 2.5ben. Hogy lesz-e shared banner vagy szimpla az majd kiderül. Lassan érik a Kazuha rerun is és a Hercegnőé (Ayaka) szintén. Primo égetésre felkészülni srácok! Ráadásul a hydro daddy is egy ideje már leng a levegőben...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9706) Sirandrish válasza slimG (#9705) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kazuhát akarok. Yae is kéne mondjuk...
Meg minden C6on, de ennyi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9707) Sirandrish válasza Sordoran (#9703) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ne is mondd :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9708) vakablak93 válasza slimG (#9705) üzenetére


vakablak93
őstag

Tűkön ülve várom :DD , de a fenébe is, mintha a Mihoyo szándékosan nem hagyna időt a számomra érdekes karaktetek között...
Utána meg a nyakamat rá hogy 3-4 hónapig senki érdekes nem jön majd... :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9709) kill_switch válasza slimG (#9705) üzenetére


kill_switch
senior tag

~150 fate vár az elsütésre és még nem is nagyon foglalkoztam az új területtel, plusz még ott a két hangout event is érintetlenül. :D Raiden megvan, jöhet Yae és jó lenne ha jönne már a vizes claymore is. Akkor csak annyi lesz a teendő, hogy nyerjem az 50-50-et és meglesz mindkettő. :DDD

(#9710) jonnyjoker01 válasza slimG (#9705) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én nagyon agyalok még Yae-n. Tök jó lenne megszerezni meg minden és nagyon bírom a karaktert, de nem érzem hogy a kit-e beleférne bármelyik csapatomba... :(

Üdv. Johnny

(#9711) jonnyjoker01 válasza F34R (#9693) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát elmegy ha nincs más a másodlagos stat miatt (EM), de a passzívját nem tudod kihasználni melt-el. Dragonsbane inkább vape-re jó.

Üdv. Johnny

(#9712) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#9710) üzenetére


xeon forever
addikt

Inkàbb azon gondolkoznék el, hogy a road szerint mik jöhetnek még, és akkor lehet vmi substatja jol jonne...ez csak velemeny.
Mondjuk elvileg minden kari hasznalhato dps kent csak az borzaszto raforditas. Nekem most Shenhe a legjobb peldanak. C1 es 3 crowned lesz. Artifactok farmolasa meg egyre nehezebb a sok meglevo karakterrel. Tenyleg daily szinten kell szetosztani minden eroforrast.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9713) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#9710) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért mostanra szerintem többségünk eljutott arra a szintre, hogy van két teljes csapata, és ha kijön egy új karakter akit szeretne kipróbálni, de egyikbe se illeszthető be, akkor épít egy saját csapatot neki. :P Más, régóta meglévő de nem használt karakterek bukkanhatnak így elő, és rögtön nem egy, hanem több karaktert is lehet húzni már. ;]
Na meg tök mindegy Yae milyen lesz, gyenge vagy erős, hasznos vagy sem, maga a személye miatt is már fix nálam. Napis csapatomba pedig biztos találok neki helyet.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9714) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#9713) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem a dilemma másik oldala hogy lassan jön sumeru és én az összes dendró pokémont össze akarom gyűjteni :DD Ahhoz meg tartalékolni kéne.:U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9715) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#9714) üzenetére


xeon forever
addikt

Megoldas: Visa :P

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9716) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Azzal fizetek, welkint szoktam bezsebelni hogyha jön jó tartalom. :D Most az enkanomiya miatt kaptak kéthavit. De száz dollárokat inkább más IRL dolgokra fordítanám :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9717) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#9672) üzenetére


fpatrik17
senior tag

*Update:

- C6 Xingqui, C3 Yanfei, C1 Beidou-val kezdve a mostani bannert

-----> 80 Wish = 6 x Xingqui, 0 x Yanfei, 0 x Beidou

tökön szúrom magam mostmár... :(

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9718) Sordoran válasza fpatrik17 (#9717) üzenetére


Sordoran
addikt

Le se tagadhatná Xingqui, hogy Chongyun spanja, nekem ez utóbbi csinálja ugyanezt mindig. Három banneren esett folyamatosan ő, pedig egyszer se kellett nekem. Sőt, mindig egy másik, új 4*-os lett volna a cél, és az egyszer se esett. Illetve most harmadik alkalommal megtört átok, utolsó nap rápörgettem gyorsan míg nem figyelt, és kiesett az akire vártam. ;]
Fel kéne dobni ötletnek, hogy lehessem prioritást beállítani a 4*-osokra, vagyis ki lehessen választani a 3 karakter közül egyet akit nem szeretnénk látni. Helyette vagy nőne másik kettő esélye, vagy egy random 4*-ost dobna.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9719) slimG válasza jonnyjoker01 (#9714) üzenetére


slimG
tag

Ráadásul dendro reakciókat sem ismerjük, csak a pyro+dendrot. Nagy az esély rá, hogy meta break lesz a dendro behozatala, tippem az hogy pyro dominancia lesz a mostani cryo után.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9720) vakablak93 válasza fpatrik17 (#9717) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát meg tudlak érteni hogy bosszant. Legutóbb mikor Noelle miatt wisheltem, mindenki jött csak ő nem :(
Most szerencsém volt Beidou jött mégegyszer az ingyen 10 wishből így már C2, egész király hogy egyszerre több ellent is támad az ultija. :)
De eddig 4 csillagos karakterek kapcsán nem sok sikerem volt... :(((

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9721) F34R


F34R
nagyúr

Most szedtem ki egy DM-t Battlepassbol.. azt meg oda tudom adni neki.

#9713 Sordoran..
Stronk lesz :) Ha mas nem supportal.

#9714 jonnyjoker01
Nah az is nagy dilemma es kerdojel hogy maga az elem milyen, mennyire powercreep vagy hasznos supportilag.. ez engem is foglalkoztat.
Viszont ugy erzem eleg orientexpress modjara hajtanak at rajtam a karakterek.

#9719 SlimG
Lehetseges, ahogy Inazuma erkeztevel lett az Electro igazan Electro, addig csak epphogy volt egy morzsa, jott az Archon a buff support hozza, egy olyan artifact domain ami pl egy Beidout nagyon hasznalhatova tett, vagy Xingquit es Xianglinget is OP va varazsolta.. Jott a Geo uj kontosben es kulonallo buffal, egy Cyro support is, amivel Ayaka potencialja a csillagos egig ugrott. Nathlan meg nagyon messze van, ezert a Dendro most az egyetlen mukodo dolog ami kitolja a Pyro hatarait. Allando forgasban van a jatek. El sem tudom kepzelni hogy fog mas elemmel egyuttmukodni, tippre lehet olyan lesz mint a Geo, elemi reakciot elbassza es csak egyes elemekkel mukodik jol..

(#9722) Urzu_7 válasza slimG (#9719) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

El tudok képzelni mérgezést, hp-elszívást/áttöltést, képességek esetleg mozgás blokkolását. Remélem azért nem fogja még jobban eltörni a játékot bár a tesztelők úgy sem mondanák el a fejlesztőknek :U

giran~

(#9723) fpatrik17 válasza Sordoran (#9718) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Teljesen megelégednék az általad leírt rendszerrel. Hát de komolyan... Csak ő nem kellene, azért is írtam, hogy nekem "álombanner"-nek indult. Zhongli-Ganyu-Beidou-Yanfei is must have. Erre az egyetlen ami nagyon nem kéne, naa aaaaz potyog, mint a k*rva anyja. :((( Ráadásul F2P-be nyomom egy ideje, így főleg idegesítő hogy 80 Wish-re 1 db olyan Constellation nem esett, emivel tudnék kezdeni bármit is. :D :D
Viszont pottyant még Widsith, így már R4-es Yanfei-en. Imádom ezt a fegyvert, akkora boost-ot ad megfelelő karakterváltással, hogy elképesztő. Nem tudom a pontos számmisztikát, de fixen odaver Skyward Atlasnak, Lost Prayerrel meg pariban lehet.

vakablak93 Beidou-t húzzad mindenképp, főleg ha C2. Én shopból idegemben megvettem, hogy meglegyen ez a constellation. Nagyon nagy boost-ot ad az a C2, ha 1-nél több ellenfél van.

Childe-Beidou-Fischl-Jean a második csapatom, imádom őket. Meg merem kockáztatni, hogy így Beidou a kedvenc 4*-os karakterem mostmár. Sajnos még csak C2 meg Fischl is, de őket C6-ig kötelező (*szerk.: LENNE, ha a banner is úgy akarná) felrántani a szinergia miatt. :B

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9724) Roland861010


Roland861010
addikt

Milyen csodás...

(#9725) wierra válasza Roland861010 (#9724) üzenetére


wierra
senior tag

Same shit, different day. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#9726) vakablak93 válasza fpatrik17 (#9723) üzenetére


vakablak93
őstag

Nekem is nagyon bejön :B korábban főkeg a harcstílusa miatt, azaz hogy egy elementáris pofonnal visszaveri a támadasokat, de most főleg hogy C2-n hogy egyszerre ad némi palyzsot meg sebez még 3 ellenfelet, hát meg kell mondjam nagyon bejön. :K
Nálam is a kedvencek egyike :K
Annál is inkább fontos nekem mert az egyetlen elektro karim. (Lisa nem számít ;] )

Sajna nincs Fishl, így rámentem a feltöltésre, eggyenlőre Eula mellett hagyom amíg nincs Raiden, de utána megy Hu Tao mellé, az a kombó nagyon bejövős. :B

Na igen, szívesen nyitnék még rá én is de nincs annyi primóm valahol meg kell húznom a határt, eggyenlőre nekem marad C2, majd ha legközelebb lesz banneren akkor még nyitok rá.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9727) F34R válasza Roland861010 (#9724) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah ugyanilyenem van, igaz par hettel korabbi... Off-piecnek megtartottam...

(#9728) xeon forever válasza F34R (#9727) üzenetére


xeon forever
addikt

Adcsak ide! Cock szeretné. :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9729) F34R válasza xeon forever (#9728) üzenetére


F34R
nagyúr

:P Tobb szaz utan esett ez is. De Xingquira marad sztem.

(#9730) xeon forever válasza F34R (#9729) üzenetére


xeon forever
addikt

Miert? Nincs mar kiepitve? Nee...
Vsgy csak fullba tolod. A kretent mint en is. XD :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9731) F34R válasza xeon forever (#9730) üzenetére


F34R
nagyúr

Mivan? ha van jobb akkor rarakom. Olyan nincs hogy valami ki van epitve, akar tobb honap is kell egy karakterhez.

(#9732) xeon forever válasza F34R (#9731) üzenetére


xeon forever
addikt

Ezt ma becoptam... Elkukkeroltam artifactot mert azt hittem jobb. Juliusba Hutao jobb volt gladiatorral mint a mostani 4 withcherrrel single hittel. 250k vs 220k....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9733) vakablak93


vakablak93
őstag

Nofene, volt egy kicsi csillagporom, vettem 1 wisht, mondom buliból elnyomom, erre ki jön ki? :DDD
Naná hogy Ganyu-sama :DD, adtam enki egyből egy protype crescentet, majd szépen kraftolom felfelé.
Ezen a banneren én nem nyomok többet, meglett mindenki aki kellett.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9734) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#9732) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem te mondtad hogy nem érzed hogy Hu Tao kiemelkedően erős lenne? 200+k ulti mellett iszonyatos CA sebzésednek kéne lennie :Y Az enyém 100-150k körül üt ultival és 60-70k a CA buffoktól függően.

Üdv. Johnny

(#9735) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#9734) üzenetére


xeon forever
addikt

Mar nem emlekszem pontosan akkor milyen szett volt, de mostanra kezd hasznalhato lenni. Crit rate artifact meg mindig hianyzik a Crimson szettbol.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9736) F34R válasza jonnyjoker01 (#9734) üzenetére


F34R
nagyúr

:N Nalam minusz 30% a burst a Shimenawas sett miatt, plusz a reakciok sem olyan jok. Igy deathmatchel megall 50-70k kozott a charged. A burst meg fel sincs tolva nalam. Termeszetesen Vapere ertem a raw pyro olyan 25k korul van.

[ Szerkesztve ]

(#9737) Shiro


Shiro
senior tag

A The Bell ennyire szutyok lenne? :((
Gondoltam megcsinálom a Shield support Beidout, a C1-es passzív annyira nem erős, de a Bell passzívjával csak jó lenne? :U
Az E Counter nem aktiválja (vagy csak én voltam béna). Illetve a pajzs csak Beidout védte, amint váltottam Yoimiyára, egyből meg is szünt. :(

[ Szerkesztve ]

(#9738) Sordoran


Sordoran
addikt

Megerősítést nyert a pletyka, 2.6-ban jön Kamisato Ayato, vagyis Ayaka bátyja, hydro (feltehetően sword) használó.

Fél óra múlva pedig jön a 2.5 special program, lehet kapunk ott is infókat már Ayato-ról (ha már ilyen korán bemutatták).

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9739) Roland861010 válasza Sordoran (#9738) üzenetére


Roland861010
addikt

Én inkább az ingyen primokat várom ha kapunk :D

(#9740) xeon forever válasza Sordoran (#9738) üzenetére


xeon forever
addikt

Nézem élöben. Jol jonne nekem is az ingyé primo. Jöhetne már egx Jean. Remélen most kibétrlesen nem nyerem meg az 50/50T

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9741) Sordoran


Sordoran
addikt

Tessék ingyé primo:
VTPU3CQWYCSD
AB7VJC9EGDAZ
WT7D3CQEHVBM

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9742) Mike válasza Sordoran (#9738) üzenetére


Mike
veterán

Egy claymore-os hidro jó lenne. Mérgező karakter mikor lesz? Hátasról nincsenek hírek? Ló, vagy valami macska vsgy kutyaféle is jó lenne, vagy egy repülő sárkány

(#9743) F34R válasza Mike (#9742) üzenetére


F34R
nagyúr

Elvileg ugy volt leakek alapjan, hogy Ayato hydro Claymore user lesz. De ugy nez ki megsem..

(#9744) Roland861010


Roland861010
addikt

Nem adja azt a rohadt fegyvert...

(#9745) F34R válasza Roland861010 (#9744) üzenetére


F34R
nagyúr

Ne bankodj... lehet hogy csak 180 wish utan adna.

[ Szerkesztve ]

(#9746) Roland861010 válasza F34R (#9745) üzenetére


Roland861010
addikt

Úgyis addig nyomom rá amíg meg nem adja... még nem nyitottam 5*-ost...

(#9747) Sirandrish válasza Sordoran (#9738) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kazuhát nem akarják már megerősíteni? Már lassan 3.8nál járunk, de Kazuha sehol :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9748) F34R válasza Sirandrish (#9747) üzenetére


F34R
nagyúr

2.6 a kovetkezo patch.. de ne vedd kezpenznek. :DDD

(#9749) Sirandrish válasza F34R (#9748) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De én annak akarom venni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9750) Sordoran válasza Sirandrish (#9747) üzenetére


Sordoran
addikt

A re-run karaktereket csak a special programban szokták. Most bejött az, hogy 2.5 első körében csak Yae lesz, második körben pedig Raiden Shogun és Kokomi lesz párhuzamosan. Ha hihetünk pletykáknak, akkor 2.6-ban jön Ayato első körben, és másodikban Ayaka és Kazuha. Na meg ugye megerősítették, hogy jön a The Chasm is 2.6-ban! Viszont akkor windblume idén elmarad, nem lesz Venti re-run? Legalábbis én windblume-al vártam volna Venti-t, annak nem sok esélye van, hogy egy patchen belül jönne ő is és Kazuha is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.