Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Sirandrish válasza kill_switch (#8350) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaaaa így már világos. Mindig direkt elkerülöm ezeket a bejelentéseket, aztán jön a sok meglepi :D
Nah így akkor még alszom rá egyet, mert akkor nem biztos hogy mondjuk Thoma jobb lesz mint Xianling, aki már C6 nekem egy ideje..

Viszont ha Pyro kéne, akkor meg csak Hu Tao maradna (5 csillagos fronton), mert Klee nyöszörgése idegesít, ő nem kell, Yoimiya meg szintén nem jött be :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8352) kill_switch válasza Sirandrish (#8351) üzenetére


kill_switch
senior tag

Olyan nagy szükségem nekem sincs rá, csak Klee meg Hu Tao nincs meg Pyro-k közül, de Thoma harcstílusa tetszik, úgyhogy jönnie kell. :Đ Kíváncsi leszek kik lesznek még a bannereken, de tippre Tartaglia mellett a szokásos bait karakterek lesznek, hogy azért ne szarják le nagyon a népek (Xingqiu, Beidou). Az aktív Xiangling használók rámennek Tartaglia-ra, de kétlem, hogy nagy sikere lenne így, hogy már 2. rerun. Remélem a Tartaglia banner lesz előbb, addig még lehessen gyűjtögetni.

(#8353) Sirandrish válasza kill_switch (#8352) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Remélem is hogy azok lesznek mellette, mert már mindkettő C6, így totál kihagyhatnám a Bannert :D
Klee és Tartaglián kívül bárkit rerunolhatnának :DDD Nah jó...Ganyu és Ayaka mellé Eula se kell, de a többi jöhet :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8354) kill_switch válasza Sirandrish (#8353) üzenetére


kill_switch
senior tag

Eula nekem az unikornis. :Đ Nekem sem lenne rá semmi szükségem, van Ganyu is meg Ayaka is ráadásul mindkettő eléggé tápos, de eddig külsőre Eula tetszik legjobban. :DDD Jobban sajnáltam, hogy nem jött, mint Ventit, pedig utóbbi hasznosabb lenne. :D
Csinálhatnának már valami húsosabb, formásabb karaktert, mindenki olyan tipikus animés... :D

(#8355) Sirandrish válasza kill_switch (#8354) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem Venti vagy Xiao kéne...esetleg Kazuha, de az ő rerunja nem mostanában lesz szerintem. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8356) xeon forever válasza kill_switch (#8354) üzenetére


xeon forever
addikt

Eula a legmenőbb számomra. Utána jön Shogun. Mikor egy csapatban vannak nagyon szét szoktam csapni az elleneket, persze ott van mellettük Hu Tao is meg Barbara healnek c6 os és nagyon jól jön Hu Taohoz 38000 most a HP-ja és ha egyszer ki is pusztul Barbara c6 skillje instant visszahozzA.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8357) kill_switch válasza Sirandrish (#8355) üzenetére


kill_switch
senior tag

Xiao-t lassan én is újrakezdem használni, múltkor úgy rácsodálkoztam, hogy a jade spear benne van a standard bannerbe, hogy a hétvégén ki is esett. :Đ Most már teljes a szett, mehet a plunge spam. :Đ Már csak az a kérdés, hogy a hátrahagyott R4-es deathmatch-csel mit kezdjek... :D Senkinek nem kell, pedig jó fegyver, meg hát benne van a matéria + a 4 hónap BP...

(#8358) Sirandrish válasza kill_switch (#8357) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

6 hónap mert egy BP másfél hónapig tart :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8359) kill_switch válasza Sirandrish (#8358) üzenetére


kill_switch
senior tag

Jogos... Köszi, így most még rosszabb. :DDD

(#8360) Sirandrish válasza kill_switch (#8359) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Örülök hogy segíthettem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8361) F34R válasza kill_switch (#8357) üzenetére


F34R
nagyúr

Xiangling. Add neki oda.

(#8362) kill_switch válasza F34R (#8361) üzenetére


kill_switch
senior tag

Neki van R5 Dragons Bane, szerintem az jobb neki az elemental mastery miatt.

(#8363) F34R válasza kill_switch (#8362) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor meg legyen Thoma-e. :D Vagy Zhongli ha megvan.

(#8364) kill_switch válasza F34R (#8363) üzenetére


kill_switch
senior tag

Zhongli-ra van favonius, az kell neki az energy recharge miatt... De ja, amúgy hülye vagyok, hát jön Thoma :Đ Bár jönnek új fegyverek is, de így legalább nem kell gondolkozni rajta, crit-et biztos fogja szeretni. Ha nem, hát akkor majd megszereti! :DDD

(#8365) F34R válasza kill_switch (#8364) üzenetére


F34R
nagyúr

:D

(#8366) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Lehetne ilyen a drop mindig :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8367) F34R válasza Sirandrish (#8366) üzenetére


F34R
nagyúr

Nalam majdnem ugyanez... csak Gem nelkul..es Signoranal. :DDD

(#8368) Sirandrish válasza F34R (#8367) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a gem nagyon nem mindegy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8369) F34R válasza Sirandrish (#8368) üzenetére


F34R
nagyúr

Igy van, es vegre kaptam Dream Solventet is. :DDD ugy latszik megerte sirni.

(#8370) Sordoran válasza F34R (#8369) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is esett ezen a héten is 3db a 4 boss-ból. :DDD Viszont se fegyó anyag, se gemstone.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8371) F34R válasza Sordoran (#8370) üzenetére


F34R
nagyúr

:D Majd lesz, ha nem irok ismet. ;]

(#8372) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem követem a topikot manapság, hogy volt-e, de Kínában adnak a reklámra: [link], [link].

[ Szerkesztve ]

.

(#8373) kill_switch


kill_switch
senior tag

Mikor jön már el vajon a BP bővítés vagy bármi ami változtatna a jelenlegin? Már megint több mint 1 hete kész és még majdnem 1 hét van hátra és most még a bounty küldetéseket se csinálhatom meg, mert a végén vagyok a repunak is, pont annyi kell kb és megvan a szárny... Azt a BP xp-t meg nem akarom bukni... Még ez is visszafogja az embert :((( :DDD

(#8374) Sirandrish válasza kill_switch (#8373) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak a jelenlegi event adna majd 5szintet, csak már nem kell a bep :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8375) F34R válasza kill_switch (#8373) üzenetére


F34R
nagyúr

Kb nekem is igy van.. lehetne havi forgas a BP - nel. mert szerintem sokunknak hamar megvan.

(#8376) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Thoma Childe vagy Hu-Tao banner alatt lesz megszerezhető?
Childe-re rá akarok menni, jó lenne ha ő alatta lenne. :B

• Honor Magic5 Pro •

(#8377) Sirandrish válasza fpatrik17 (#8376) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elvileg Hu Tao mellett lesz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8378) xeon forever válasza Sirandrish (#8377) üzenetére


xeon forever
addikt

Most rohadtul elgondolkoztam, hogy becetülök és Hu Tao lesz az elso c6 5*...
:C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8379) kill_switch válasza xeon forever (#8378) üzenetére


kill_switch
senior tag

Létezik, hogy ez megér valakinek több 100.000 forintot?

(#8380) Sirandrish válasza xeon forever (#8378) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát sok sikert :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8381) Yodamest


Yodamest
addikt

Fú skacok már egy ideje Ayaka lett a fő DPS a csapatban, teljesen új élmény lett vele a játék, nagyon jó! Most érzem azt, hogy mennyit is számít egy valóban jó hős. Lehet mondani ilyen Razor és hasonlókra, hogy 4* létére milyen jó, de azért közelében sincs egy jó 5* karakternek.

Borzasztó hasznos (főleg egy fő DPS-nél aki sokat van a mezőn), hogy folyamatosan van elementális sebzésem és ezáltal folyamatosan reakcióképes vagyok nem úgy, mint a 4* hősöknél, hogy eltol egy abilityt, az effekt tart ameddig tart, de utána annyi volt. Másik, ami egyedivé teszi a módosított dash, amivel szintén bármikor fagyasztani tud egy gombnyomásra, illetve a vízfelületeken úszás nélkül végig lehet szaladni, ez itt az új területen kimondottan jól jön a szigetek között rohangálni. Oceanid boss elég vicces vele. Jól is néz ki maga a hős is, szóval nagyon egyben van az egész, nyilván soha többé nem nyitom ki, szóval C0 marad, de legalább végre érzem a powert. ;]

UI: ja még az ultit meg kell említenem OMG, brutál.... amibe az belemegy annak annyi.

[ Szerkesztve ]

(#8382) Sordoran válasza xeon forever (#8378) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha egy 5* karaktert ki akarsz húzni C6-ra, akkor annak jó választás Hu Tao. Kérdés, mi értelme kihúzni C6-ra egy 5* karaktert? :DDD Azon kívül hogy megteheted, és valóban erősebb lesz a karakter, a játék továbbra se igényli ezt. Legalábbis más úton is (olcsóbban) el tudod érni azt amit el lehet.
Én még a C1-re is nehezen veszem rá magam, vagyis nehogy ezen menjen el egy másik jövőbeni karakter. :U Ezzel kapcsolatban azért akad leak jóhír: Úgy néz ki 2.3-ban két új karakter lesz, Gorou aki ugye egy 4* geo bow használó, nem izgat, és Itto akiről keveset tudni viszont. Mivel ő is "he", vagyis férfi, így ő se izgat. ;] Valamint Albedo kaphat egy rerun-t. Tehát 2.4-ig biztonságban leszek elvileg, és akkor tudok spórolni még bőven tovább Ganyu rerun-ra és Yae-ra.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8383) Sirandrish válasza Sordoran (#8382) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha azt nézzük hogy a játék mit igényel, akkor egyáltalán nincsen szükség se 5*os karakterre, se fegyverre, de azért mégis mindenkit akar....
Olyan ez mint a Pokémon :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8384) F34R válasza xeon forever (#8378) üzenetére


F34R
nagyúr

Eloszor Bassz ala rendes Artifactot :DDD egyebkent megneznem azt a Wish-t :D

(#8385) Sordoran válasza Sirandrish (#8383) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért egy 5* karakter más játékélményt ad, hiszen eléggé jól elkülönülnek stílusukban, harcmodorukban. Szóval önmagában egy 5* karakter beszerzése érthető. Új színt visz a játékba. A fegyver vizualitásával még tesz hozzá, és azért érezhetően erősebbé teszi (itt ugye karakterhez illő 5* fegyverről van szó) a karaktereket. Itt mindössze ennek gacha és pénz vonzata elég durva. :B
Viszont a constellation megint más, hiszen költségében többszöröse a C0 megszerzésének, és cserébe a játékstílus minimálisan változik csak esetekben, de amúgy az erőssége változik a karakternek. Tehát itt nem ad a játékélményhez olyan formában semmit, mindössze könyebb, gyorsabb lesz a harc.
A játék valóban nem igényli amúgy ezek közül egyiket se, lényegében alap karakterekkel is végig lehet ütni a nagyját, csak van amin izzadnia kell átlag játékosnak. :DDD Viszont f2p játékosként is lehet szerezni 5*-osokat, ellenben C6 esélytelen, hacsak nem gyűjt előre rá pár évig.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8386) F34R válasza Sordoran (#8385) üzenetére


F34R
nagyúr

Hu Taonal egyedul a C6 100% crit rate a csabito... Neki dukal a fegyverbol is a hozza illo, ugy meg mar nagyon nem gyere be... Persze ott van meg a Blackcliff Pole is mint opcio, szerintem elerhetobb mint a Staff of Homa. Viszont Talent es Artifact kimaxolasa nelkul csak kozepes karakter, amennyiben nem torodsz vele (low invest)

(#8387) xeon forever válasza F34R (#8384) üzenetére


xeon forever
addikt

Eladom a testem erte. XD
Tulora ezerrel.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8388) F34R válasza xeon forever (#8387) üzenetére


F34R
nagyúr

Es azt elszorod 2 perc alatt :D brave boi. :DDD

(#8389) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Aloy kap majd fegyvert is, vagy a már meglévőkből kell mazsolázni neki?

Ok a Predatort kapja..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8390) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Explore teamnek ti mit használtok? Így AR49-en rájöttem, lehetne ezt gyorsítani is, nem csak alap csapattal rohangálni...

Beraktam a Rosaria (+10% Movement speed este), Sayu (gurulás+claymore), Jean (Anemo resonance: -15% Stamina Consumption, +10% Movement speed), Kaeya (-20% sprint stamina consumption) négyest + Barbatos Ratatouille kaja.

Hát ez valami kegyetlen! Este úgy is könnyebb az explore, mert minden világít, Rosaria meg ráadásul magas karakter is. Én nem tudom eddig hol éltem, ez borzasztóan jó. :C

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8391) Sirandrish válasza fpatrik17 (#8390) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még a játék legeslegelején használtam Kaeyat, amikor még naponta 1-2 órácskát csak bóklászással töltöttem. Mára sokkal hatékonyabban keresek és találok meg mindent, így semmiféle Explore teamet nem csinálok. Mindig azzal megyek amivel épp kedvem van játszani... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8392) kill_switch válasza Sirandrish (#8389) üzenetére


kill_switch
senior tag

Kapja az íját, de az csak PS-en ér valamit, más platformokon csak csupasz íj kb, szóval érdemesebb neki jobbat adni ha használni akarod.

Más...
Gondoltam a héten rászánom magam egy kis artifact mókára BP híján, mert kéne egy jó Emblem set Monának, meg ha esne annyi, akár még Xiangling is kaphatna és nem mellesleg a másik arti a domain-be ugye a Shimenawa amiből meg Yoimijának kéne egy jó eresztés.
Hát... imádom, hogy meg sem próbál jófej lenni a játék. :DDD


(#8393) F34R válasza kill_switch (#8392) üzenetére


F34R
nagyúr

De de jok ezek. :DDD Nekem van ket hasznalhato feather, meg ket flower es kb ennyi a tobbi mind ganej. Marmint Shimenawa.

(#8394) kill_switch válasza F34R (#8393) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, defend Yoimiját simán építhetek, ami azért jó, mert nem az... :DDD

(#8395) F34R válasza kill_switch (#8394) üzenetére


F34R
nagyúr

:D Nem is tudom kire lehet DEF-es artifactot ratenni? lehet nem is kellene a jatekba.

(#8396) kill_switch válasza F34R (#8395) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pajzsos karakterek szeretik. Noelle-re van pakolva nálam DEF-es gladiator.

(#8397) xeon forever válasza F34R (#8395) üzenetére


xeon forever
addikt

Kizárólag Maple chan jöhet szóba...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8398) Shiro válasza kill_switch (#8392) üzenetére


Shiro
senior tag

Ezért kell Kokomi! Jönnek a crites artifactok ezerrel! :D Bár nem abból amiből kéne. :DDD

(#8399) F34R válasza Shiro (#8398) üzenetére


F34R
nagyúr

Meliket tolod? tenacity?

(#8400) Shiro válasza F34R (#8399) üzenetére


Shiro
senior tag

Maiden Beloved és Hearth of Depth. S a tökéletességre hajtok. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.