Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) F34R válasza Roland861010 (#8300) üzenetére


F34R
nagyúr

Diluc-sama.... congratulation :C hasznald egeszseggel, vagy hogy is mondjak.

(#8302) Roland861010 válasza F34R (#8301) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszönöm szépen!
Végre egy értelmes 5*-os karakter

(#8303) Shiro


Shiro
senior tag

Mona fejlesztésére mennyire érdemes költeni?
Mármint érdemes a végsőkig elmenni? Kimaxolni a talentjeit és ráaggatni a lehető legjobb artifactokat? Vagy elegendő csupán költséghatékonyan fejleszteni?

Illetve milyen csapatkompozíciókban lenne érdemes használni.
Jelenleg C2.

[ Szerkesztve ]

(#8304) F34R válasza Shiro (#8303) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem ha meglenne max Atk es burst supportra kellene. Ha Dps kell, akkor 8-8-9 szerintem meg esszeru. Valosziinuleg bekerulne az Ayaka teambe.

(#8305) Urzu_7 válasza Shiro (#8303) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Nálam amolyan yolo karakterként van Yoimiya, Noelle, Zhongli mellett.

Zhongli oszlopa és Mona skillje elég jól összejátszik. Egyrészt mert Mona skillje vonzza és még sebzi is az ellenfelet úgy Zhongli oszlopa is üt rajtuk amiből ugye crystallize miatt esik a pajzs és jön a plusz sebzés is.

Ha ettől nem halnak meg (márpedig nem mert rng :D) akkor Yoimiya és skillje jön amitől hullanak mint a legyek. Arról nem is beszélve hogy a két lányka ultija elég jól üt ha jól van elsütve (Yoimiya ulti>Mona ulti>Yoimiya skill>?>Profit). Lehet nem így kell de nálam így üti a legnagyobbat.

Monánál most a Widsith van 2×Noblesse Oblige és 2×Heart of Depth, HP | ATK | ATK% | Hydro DMG | Crit Rate felállásban. A talentek 9/10/9. Elég durvát üt önmagában is Catalyst használóhoz képest.

Azért használom így ezt a csapatot mert minden ellen jó. Ha meg nem akkor Noelle söpröget. :DDD

giran~

(#8306) Sirandrish válasza Roland861010 (#8300) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legjobb :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8307) Yodamest


Yodamest
addikt

amúgy az mi nyitás már:

https://youtu.be/6o8_KyGGp9w?t=65

(#8308) Sirandrish válasza Yodamest (#8307) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja néztem korábban. 300 wishel állt neki, meglett a fegyver meg talán C3 Raiden..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8309) F34R válasza Yodamest (#8307) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD ettol orgazmusa volt az illetonek.

(#8310) F34R válasza Sirandrish (#8308) üzenetére


F34R
nagyúr

Es persze F2p :DDD

(#8311) Roland861010 válasza F34R (#8309) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez nem orgazmus volt...
Tiszta Pride szerintem.

(#8312) Shiro


Shiro
senior tag

Képeslap event
Morát vagy Velkint kaphatunk.

(#8313) F34R válasza Roland861010 (#8311) üzenetére


F34R
nagyúr

Mire gondolsz? megszerezte predajat aka Shogun. :D

(#8314) F34R


F34R
nagyúr

Sracok nehez lenna atepiteni Kazuhat full EM buildre? elegge szenvedek Abyssban es latom hogy dps-kent nem a legjobb multitarget. jelenleg semmim nincs meg hozza. van harom prototype azt felhasznalom az EM swordre. A tobbit meg majd meglatom.

(#8315) kill_switch


kill_switch
senior tag

Na jól van nem csalódtam, 4/4 ajándékba megint ad a mihoyo egy teljesen fölösleges itemet. :DDD

(#8316) Shiro válasza F34R (#8314) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem lesz egyszerű annyi szent.
A legjobb egy 5*os Viridescent lenne.

A legnehezebb része a Goblet azon 2,5% eséllyel lehet EM a main stat.
Statisztikailag 400x kéne bemenned a Domainbe, hogy azt megszerezd
Persze ez azt is jelenti, hogy addigra a Viridescenten belül lesz elvileg
4db Em Sands
10db ATK% Sands
14db Elemental DMG Goblet (ebből 2 Anemo DMG)
4db Crit% Circlet
4db CritDMG Circlet
1,6 db EM Circlet

Továbbá egy a Swirl szempontjából egy 4*-os szett is jobb, mint bármi másból az 5*-os
Ezt talán könnyebb összehozni.

Összehasonlításképpen:
(LVL90 Kazuha +Iron String, nincs substat bónusz a célpont pedig egy Hilichurl)

Viridescent (60% Swirl Damage és -40% (-25%) Elemental Res)
5* Viridescent 840 EM = 6320 Swirl Damage
4* Viridescent 700 EM = 5740 Swirl Damage

Wanderer+Instructor (80+80EM)
5* Wanderer+instructor 1000 EM = 4950 Swirl Damage
4* Wanderer+instructor 860 EM = 4540 Swirl Damage

Egyéb
5* "Egyéb" 840 EM = 4480 Swirl Damage
4* "Egyéb" 700 EM = 4020 Swirl Damage

[ Szerkesztve ]

(#8317) Shiro válasza kill_switch (#8315) üzenetére


Shiro
senior tag

Na de ezzel legalább interakcióba lehet lépni :DDD Nem úgy, mint pl. a gramofonnal, vagy a lufikkal. :(((

(#8318) kill_switch válasza Shiro (#8317) üzenetére


kill_switch
senior tag

Mesélj, hányszor fogod pengetni/nap? :DDD Teljesen jelentéktelen. De persze, ha belegondolok, hogy ezt a packot 30$-ért akarták adni... Hát lol. Érezték, hogy ezt most nem kéne feszegetni, inkább bedobták ingyen. :DDD

(#8319) Shiro válasza kill_switch (#8318) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha adok vele egy 48 órás koncertet eljössz rá? :DDD

(#8320) kill_switch válasza Shiro (#8319) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát... tekintettel arra, hogy kb 3-5 másodpercet játszik, nem biztos, hogy az ujjaid jó ötletnek tartanák azt a koncertet. :Đ Amúgy nem is értem hogy gondolják jó ötletnek, hogy csinálnak egy tárgyat, ami részleteket játszik azokból a zenékből, amit 1 éve hallgatunk. XD
Ennél már csak az online koncert jobb ötlet amit tartani fognak. Valahogy azt sem tudom hova tenni, de valakinek biztos tetszeni fog... :D

(#8321) Sirandrish válasza kill_switch (#8315) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mégis mit vártál? A 2. és 3. tipikus 2 fragle resin után, én kb pont erre számítottam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8322) F34R válasza Shiro (#8316) üzenetére


F34R
nagyúr

Es ilyen hybrid? vagy az nagy baromsagnak tunik? nem lehet helyetteteni mas settel?

(#8323) kill_switch válasza Sirandrish (#8321) üzenetére


kill_switch
senior tag

Egy választható 5 csillagos fegyverrel kibékültem volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8324) F34R válasza kill_switch (#8323) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg valaszthato 4* al is. :DDD

(#8325) Sirandrish válasza kill_switch (#8323) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azzal én is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8326) Shiro válasza F34R (#8322) üzenetére


Shiro
senior tag

Mármint hogy egyszerre lenne benne ATK és EM? Szerintem az se rossz ötlet.

Azt elfelejtettem még odaírni, hogy bár kb 400x kéne bemenned egy teljes EM Viridescent szettért, de neked elég lehet egy darab 5 csillagos EM Artifact is, azt kiegészíted egy 4 csillagossal a harmadikat meg pótolod máshonnan. Ez már így jóval kevesebb áldozattal járna. S persze azt is jó megoldás, ha a 4 csillagos EM helyet van pl egy 5 csillagos ATK%-os artifactod

Lehet talán jobban is járnál egy hybriddel csak a lényeg, hogy a Viridescnet legyél rajta.





(#8327) F34R válasza Shiro (#8326) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd kuldok este kepet az artikrol amik rajta vannak, meg szerintem a fegyver sem a legjobb ami neki van.

(#8328) Shiro válasza F34R (#8327) üzenetére


Shiro
senior tag

Láttam őket. Az Iron Stringet meg simán legyártod.
----
Speckó program eredményei:
Pár kód:
LBNDKG8XDTND
NB6VKHQWVANZ
BSNUJGQFUTPM

Illetve igen Ayax megkapta a 3, bannerét :( :F Jaja anno tán nem lett volna rossz, s most elvileg meg is lenne rá a promo, de valahogy nagyobb késztetést érzek Kokomi iránt. Bár nagy eséllyel ő is kimarad és inkáébb szépen gyűjtögetek a kitudja mikor érkező Baizura és Mikora.

Remélem Touma Hu Tao bannerjén lesz... :U

(#8329) #44330240 válasza Shiro (#8328) üzenetére


#44330240
törölt tag

"Thoma will also appear in the event wish "Moment of Bloom"...
Mellette lesz.

(#8330) F34R válasza Shiro (#8328) üzenetére


F34R
nagyúr

Okay. :D

Masodik banner utan nekem is kellett volna, most meg nem kell. Nem igazan erzek kesztetest ra.. Foleg ugy hogy nincs meg a Crit Rate-s ijjam sem. Kokomi heal miatt? Yea-re en is gyujtogetek, de igen valoszinleg Thoma Hu Taon lesz. Marmint nem sexelnek, csak egyutt jonnek. :DDD

(#8331) Sordoran válasza Shiro (#8328) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudtam nézni streamet, de máshol úgy olvastam Hu Tao mellett lesz. Ennek örülök, hiába van már meg, nekem kellene a C1 Hu Tao. Első 5* csak 50% esélyes, ha nem jön be, kivárom majd 2.3 streamet, mivel Ganyu és Yae is kell. Bár nem kell csapatba Thoma, szóval józan ész Childe mellett szólna, de nem. :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8332) F34R válasza Sordoran (#8331) üzenetére


F34R
nagyúr

Thoma-nak egyebkent azok orulhetnek akiknek nem lett meg Zhongli.
Remelem o is valami tanky shield support lesz.

(#8333) Sordoran válasza F34R (#8332) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem néztem meg mit tud, mire jó a karakter, de ha Xiangling-et ki lehetne váltani vele, az nem lenne rossz. Elég suta a B csapatom shield nélkül, nem ártana oda.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8334) Shiro válasza F34R (#8330) üzenetére


Shiro
senior tag

Meg a DPS miatt is. Egyiküknél sem tudod folyamatosan fenntartani, de Kokomi legalább healel is közben. Plusz talán többet is sebez. Igaz rövidebb ideig tart, de így pont jó lenne Ei mellé.

(#8335) Sirandrish válasza F34R (#8330) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hu Taora ranézek majd szerintem...ha bukom az 50et, akkor meg betartalékolok Yea-ig, mert őt szeretném majd.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8336) Shiro válasza Sordoran (#8333) üzenetére


Shiro
senior tag

A teszt runját nézve ott kb 12K DPS-re képes a Burstje alatt. Persze ott az öt csillagos fegyver de azt erősen ellensúlyozza, hogy nem az ideális artifactok vannak rajta, egyáltalán mit keres rajta 90% Crit DMG. Na meg csak lvl80 ás a talentjei is csak lvl8-ig vannak húzva.
Szerintem a 4 csillagossal is simán kihozható belőle egy kb 17K DPS A Burst-je alaltt.
Ei-nek is kb ekkora lehet a sebzése. Szóval ameddig az egyik Burstje CD-n van addig ütsz a másikkal.

Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy csak a sima Heal vagy az egyéb az Incoming Heal is növeli-e a sebzését.
Mert úgy akkor lenne pár ölet supportra. :U




(#8337) Shiro válasza Shiro (#8336) üzenetére


Shiro
senior tag

Gondoltam ellövöm rá amim van.
A 4. már besárgult jön egy Rust ami jó és Csicsi. Na nem bak legalább ő is megvan.
Ellövöm a maradékot. Megint a 4.-re sárgult. :DD

(#8338) Sirandrish válasza Shiro (#8337) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom hány millió primot kéne eldurrantanom ahhoz hogy 2 5 csillagost kapjak, de szerintem ha ezer évig élek, akkor sem lesz ekkora szerencsém soha!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8339) F34R válasza Sordoran (#8333) üzenetére


F34R
nagyúr

Fogalmam sincs, ha shield support mint Xinyan (tudom nem csak az).. akkor kb en sem hasznalom.

#8334 Shiro
O nem a szokvanyos DPS. :DDD a Burstje tud olyat hogy 10-17k kozott sebez, meg Vaporiz es team buffok hatasara baszo szamok jonnek ki.
Tudod mint a Kinai streamereknel. :D

#8335 Sirandrish
Van egy csomo HP-s artifactom, igaz nem mind Witch de parnak eleg jo a subtatja. Ha mas nem meg tenyleg jo lesz Thomira :D

#8337 Shiro
Kokomi in the House... GZ. :C

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mas kerdes:
Lesz uj terulet 2.2-ben?

(#8340) Shiro válasza F34R (#8339) üzenetére


Shiro
senior tag

Igen lesz, ott lehet majd a farkasokkal táncolni.

Este tervezel még játszani? Mert ha gondolod akkor mehetnénk Viridescent farmolni.

(#8341) F34R válasza Shiro (#8340) üzenetére


F34R
nagyúr

Most megyek konkretan van 2 condensed resinem :DDD

(#8342) xeon forever


xeon forever
addikt


:C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8343) F34R válasza xeon forever (#8342) üzenetére


F34R
nagyúr

Kokomi Main. :DDD

(#8344) xeon forever válasza F34R (#8343) üzenetére


xeon forever
addikt

62. volt, earlybe csuszott be. Igy korareggel. Meglesem majd egy két csapatba hátha befér.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8345) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy Thoma is pyro, és spear user mint Hu Tao?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8346) kill_switch válasza Sirandrish (#8345) üzenetére


kill_switch
senior tag

Így van és mint Xiangling. :Đ Ő lesz a 10. pyro...
Kezdünk cyro/electro/pyro túltengésbe esni, miközben a vízipisztolyt még mindig ide-oda kell osztogatni a csapatok között... :DDD Sehol egy erős hydro claymore használó...

(#8347) Sirandrish válasza kill_switch (#8346) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah így viszont lehet nem is Hu Tao-ra kéne ránézni :D
Kéne méág egy Pyro kari :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8348) kill_switch válasza Sirandrish (#8347) üzenetére


kill_switch
senior tag

Egy banneren lesznek, úgyhogy mehet mindkettő. :D Bár tartom még mindig, hogy Hu Tao messze nem olyan OP a staff of homa nélkül (sőt), úgyhogy ha nincs meg hozzá a fegyver, akkor pláne jobban megéri Thoma.

(#8349) Sirandrish válasza kill_switch (#8348) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egy banneren lesz két 5 csillagos hero? Mikről maradok le? :DDD
Igen, pont ezt néztem én is, hogy a 4 legjobban ajánlott fegyver közül, 3 is 5 csillagos neki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8350) kill_switch válasza Sirandrish (#8349) üzenetére


kill_switch
senior tag

Thoma 4 csillagos (1 banner Tartaglia, 2. Hu Tao és Thoma mint új karakter).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.