Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) F34R


F34R
nagyúr

Meg ev elejen mennyire brokennek hittuk Hu Taot, aztan nyaron kaptunk egy Yoimiyat is...
Rengeteg Abyss videon latom hogy sokkal jobban teljesit, gyorsabb dmg oszt ki ami szamomra hihetetlen. Raadasul ugye o nem szenved a Stamina fogyasban. Hu Tao kb mint Yanfei ot C0-n annyira utaltam hasznalni hogy csak nah, kellett par Constellation hozza hogy betegyem egyaltalan.

(#8702) Sirandrish válasza F34R (#8696) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszi, de nem akartam...Homa nélkül nem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8703) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Eskü a mostani event kezdete óta azon agyaltam mien menő lenne, ha kapnánk ilyen lebegő papírkatona gadgetet megunknak. Erre a mostani quest ereménye képpen megkaptam. Erről lemaradtam, hogy Shiki Taishou-t meg lehet szerezni... Jobban örülök neki, mint egy Hu Tao-nak! :C

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8704) jonnyjoker01 válasza fpatrik17 (#8703) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fasza kis event volt ez, nekem eddig a kedvencem.

Üdv. Johnny

(#8705) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Thomat akartam, kiesett Hu Tao..
Mondom akkor megprobalom behuzni neki a Homa...kiesett az a gyászos Bow..hát köszi mihoyo...be is kaphatnád :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8706) F34R válasza Sirandrish (#8702) üzenetére


F34R
nagyúr

Tegnap en is ugy fekudtem le hogy nem vagyok teljesen elegedett. emesztenem kell hogy elment 14k primogem.

#8704 jonnyjoker01
nekem is tetszett.. a buffok elfeledtettek mennyire is xar f2p vagyok.. es nem volt timer ami a legfontosabb. volt par bugja egyebkent a dungeonnek, de still ok. pl ha az abyss ehhez hasonlo lenne szerintem tobben elveznek. utalom az ilyen dps checket. :(((

#8705 Sirandrish

A kivalasztonal ranyomtad hogy a Thoma kell, es az also gombra is ranyomtal? tegnap Tenha-nak is felakatt a szeme amikor kihuzta ugyanazt mint te... amugy meg legjobb buffer bow, rakd ra Ventire vagy Dionara.

[ Szerkesztve ]

(#8707) Sirandrish válasza F34R (#8706) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ki volt választva a Homa. A Bowot Ventire nagyon szívesen ratennem, csak ő nincs meg

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8708) Sordoran válasza F34R (#8706) üzenetére


Sordoran
addikt

Mit számít az, hogy kiválasztotta? A esélye semmit nem nő első két 5*-osnál, csak a harmadik lesz fix-en a kiválasztott. Magyarán aki balszerencsés, az 3*80 wish-t kell eltoljon rá. És ez még mindig jobb mint előző formátumba volt, mert ott nem volt egyáltalán garancia se. Van akinek kellett a Homa, de 5x adott mást előtte.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8709) Shiro válasza F34R (#8706) üzenetére


Shiro
senior tag

Unalmasnak és monotonnak találtam, de az utolsó szint valahogy nagyon bejön, főleg úgy, hogy nem használom Zhonglit és eddig nem sikerült átvinnem. :DD Amikor látom, hogy Kokomi egy pillanat alatt elpárolog akkor egyrészt nyugtázom, hogy innen nem jutok tovább, másrészt, hogy van "rendes" kihívás a játékban. :U

Nem is bánnám, ha bekerülne egy World Level 9 ahol a Mob-ok Abyss verziói rohangálnának. :U

(#8710) Sordoran válasza Shiro (#8709) üzenetére


Sordoran
addikt

Húha, akkor sietni kéne event-el. :DDD Vagyis már megvan utolsó előtti szint is, csak 20 pont hiányzik így újra kéne tolni. Már ott is éreztem hogy valamivel erősebbek ellenfelek a sztori szintekhez képest, de ha az utolsó még nagyonn kihívás, akkor neki kell ugrani. Talán végre lesz értelme használni kártyákat, és csapattagokat is cserélni. :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8711) kill_switch válasza Sordoran (#8710) üzenetére


kill_switch
senior tag

"Talán végre lesz értelme használni kártyákat, és csapattagokat is cserélni."
:N :DDD

(#8712) F34R válasza Sordoran (#8708) üzenetére


F34R
nagyúr

Az elozo verzioban kb ugy volt, hogy akarmilyen 5* eshetett. most meg a ketto kozul.. masodikra beadhatja, mert harmadjara is mas eshet. nekem edesmind1 mert fegyver banneren nem huzok.. kb nagyobb bukasnak konyvelnem el mint az elvesztett pityt karakter banneren.

#8707 Sirandrish
Akkor Diona az EM buff miatt, ha mar megvan.

#8709 Shiro..

mar Inazumaban is nagyobbak a mob level szintjei, elkepzelheto hogy az uj teruleteken nagyobb lesz ez a szint.. regebben, Inazuma elott raktam be egy chartot.

#8710 Sordoran.
Nekem ment, neked is fog :DDD . en csak azert ugrottam neki 2x mert megzavartak a vendegek :W En valamelyiken nem neztem szet es 240 lemaradt, mondjuk Xinyan mar eleve C6 volt. Kar hogy nem latok benne fantaziat.

[ Szerkesztve ]

(#8713) Sirandrish válasza F34R (#8712) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Diona C6, de nem hasznáom, és mert esett egy Bow, nem is fogom..egyelőre tuti nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8714) F34R


F34R
nagyúr

Sracok tud valaki segiteni Ayaka fixre lenne szuksegem. nem vagyok megelegedve a charged attackel. Majd este rakok fel osszesito kepet rola. Ket opcion gondolkoztam, blackcliff longsword es a kageuchi craftable. Melyik lenne megfelelobb a black sword helyett?

Hu Taonak pedig egyelore a dragons bane r5 van, nem tudom a blackcliff pole tud e szignifikans kulonbseget. Neztem videokat, osszehasonlitasokat mind mast preferal.

(#8715) Sordoran válasza F34R (#8712) üzenetére


Sordoran
addikt

Az előző banneren és most is 75% esély van a két kiemelt 5* fegyverekre. Vagyis mindkettőre 37,5%-37,5% van, a maradék 25% pedig esély másra. Az új banner rendszerben annyi a különbség, hogy ugye legrosszabb esetben kettő rossz 5*-os után a harmadik már tuti a kiválasztott lesz. (mázlid persze lehet, elsőre eshet ami kell) Önmagában már ez rosszabb esély mintha event banneren kellene egy karakter, de ezt tetézi, hogy event banneren át lehet vinni a garantáltat, míg fegyvernél ha új banner jön, nullázódik ez. Egyedül a tény, hogy 5*-os esik marad meg.
Példa:
1) Event banneren kiesik Qiqi, majd 89 wish-re semmi, megvárod Hu Tao bannert, következő wish 100% hogy Hu Tao.
2) Weapon banneren esik két 5* fegyver, de nem a választott, majd 79 wish-nél megállsz. Bejön új banner, és a következő wish bár 5*-os fegyver lesz, de nem garantált, csak 37,5% hogy az ami neked kell, mivel nullázódott a "szánalom ticket".

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8716) F34R válasza Sordoran (#8715) üzenetére


F34R
nagyúr

Es meg en azt hittem, a karakter banner szivatos :D ahh ebbe tuti belebetegednek. Remelem lesz tobb alternativa a jatekban ra.

(#8717) Sordoran válasza F34R (#8716) üzenetére


Sordoran
addikt

Amennyiben mindkét fegyver jó valakinek adott bannerről, akkor érdemes rámenni. Viszont ha csak egyik kell, akkor nem éri meg.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8718) Sirandrish válasza Sordoran (#8717) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja...múltkoriból nekem mindkettő jól jött volna...kaptam is gyorsan egy Skyward Atlast :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8719) Sordoran válasza Sirandrish (#8718) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát a 25% esély bármi másra se kicsi esély. ;] (képzeld el, ha 25% esélyed lenne lottón nyerni, biztos megtennéd)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8720) F34R válasza Sordoran (#8717) üzenetére


F34R
nagyúr

A masodik igazabol egy support, szoval nem igazan kell. Amikor meg sword van, akkor altalaban catalyst van melle teve, az sem kell. :DDD ugyhogy eddig 1 dolog kellet volna fixen.

#8718 Sirandrish
Csak nem az ultrabaszo Bow ? :D

(#8721) Sirandrish válasza Sordoran (#8719) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a vicc hogy 25%ra jutott 30cucc, de nekem ugyanaz esett ki mint előtte már kétszer :DDD
Ilyen esélyekkel hagynám a lottót is a francba :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8722) Sirandrish válasza F34R (#8720) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Polarnak is örültem volna, de Ningguang fegyverének is..az Atlasnak így harmadjára már annyira nem örültem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8723) F34R válasza Sirandrish (#8722) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg szerencse, hogy Ningguang nem annyira morci es mast is szeret hasznalni. :D Legalabb Monanak lett egy R3-as catalystje :DDD

(#8724) Shiro válasza F34R (#8714) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha megvan a Black Sword akkor felesleges lecserélni, hacsak az nem kell jobban egy másik karakterre.

Az Amenoma Kageuchit valahogy nem érzem telhessen ideálisnak. Alap járaton "gyakrabban" használhatod a Burst képességet, de a csökkentett sebzés miatt kb "ugyan ott" van.

Az Artifactjaid meg kb qrva jók, úgyhogy azokat sem érdemes lecserélni.
Szóval itt max csak a mellé rakott Supportok erején tudsz javítani. :DDD


[ Szerkesztve ]

(#8725) F34R válasza Shiro (#8724) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert annyira nem jok :DDD Rajta vagyok azon is.

(#8726) Shiro válasza F34R (#8725) üzenetére


Shiro
senior tag

Valaki csapja kobakon! :DDD

Egyébként hogyan mentetted le a képet? :U S azt ne mond, hogy Paint-ben raktad össze! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8727) slimG válasza F34R (#8725) üzenetére


slimG
tag

Szépek az artik, bár én a cryo gobletet hiányolom.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8728) slimG válasza F34R (#8725) üzenetére


slimG
tag


Nálam most így áll a Hercegnő. Nem volt kedvem megint Blizzard szettet farmolni, hibrid burst dps-nek raktam össze. Majd sorra kerül a finomítása valamikor.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8729) Sirandrish válasza F34R (#8723) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lassan R5 a Skyward Atlas...azért azzal is darál :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8730) kill_switch válasza F34R (#8725) üzenetére


kill_switch
senior tag

Cseréld a tollat blizzard-ra és akkor goblet-re mehet egy cryo main statos akármi, az még meg tudja dobni a fagyos charge-ot.
(Meg persze a talent is mehet még fentebb ahogy látom.)

[ Szerkesztve ]

(#8731) F34R válasza Shiro (#8726) üzenetére


F34R
nagyúr

Sharex, menett adott helyre es utanna mar ShinShin.moe vegezte a munkat :DDD

#8727 slimG
Az elozoben volt egy Cyro Goblet, de annyira gyalazatos volt hogy az ATK-sat raktam be..
vannak de pocsek stattal birnak.

#8730 kill_switch

Nagyon kaki a feather... van egyebkent blizzardos.. Kaeyere tettem mert neki jo a rossz is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8732) kill_switch válasza F34R (#8731) üzenetére


kill_switch
senior tag

hát farmolj kicsit. :Đ Ha nem akarsz, akkor még ha szar is, akkor is rárakhatod, hogy meglegyen a 4 set bónusz, a cryo goblet-et meg ha maxolod, azt érezni fogod, hogy rákerült.

(#8733) F34R válasza kill_switch (#8732) üzenetére


F34R
nagyúr

A fene vinne el.. Hu Taonak sincs kiflexelve az artifactja... mar lassan tanyasi paraszt leszek annyit farmolok :D

(#8734) kill_switch válasza F34R (#8733) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem ne mondd, nagyjából mindenkinek meg van a szettje amit terveztem, de a múltkor átnéztem a subtatokat és a könnyem kicsordult... 1-2 karakter kivételével mindenki másnak farmolni kéne, hogy normálisak legyenek... Kb minden domain-be járkálnom kéne (mennyire nem fogok), ami vicces így, hogy napi 4 kör a max kondenzált resinnel. :O Jobb napokon mikor esik a BP-ből resin, akkor +3 kör lol.

(#8735) F34R válasza kill_switch (#8734) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem ez igy faszsag toluk, mert nyilvan f2p-kent is joval nyengebb volna a karakter meg ha tudnak perfect artikat raakasztani is. Ennyivel igazan besegithetne a jatek hogy farmolhassak. :U

(#8736) Sirandrish válasza F34R (#8733) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

HOgy építed fel a csóringer Taot?
Nem akartam kihúzni, de ha már megtisztelt azzal hogy kidobta akkor csak felrántom F2P módba.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8737) kill_switch válasza F34R (#8735) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igazából minek segítenének? Ez gyakorlatilag az endgame tartalom... farmolhatod az artifactot . :DDD Az más tészta, hogy már rég ott tartunk, hogy rossz substatos artikkal is bőven el lehet mindent intézni a játékban erőfeszítés nélkül. Hajt az ember a nagyobb számokra, de igazából minek? :DD Hogy gyorsabb legyen a játék és még kevesebb időt kelljen napi szinten ráfordítani? :D Ha épp nincs valami event, vagy abyss reset, akkor nem tart tovább 20 percnél a napi intézni való.

(#8738) F34R válasza Sirandrish (#8736) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom.. lehet majd csak rantottat sutni lesz jo :DDD

#8737 kill_switch

Van ilyen fetishem... nagy szamok :DDD meg kellene minden is. Az endgame egyedul az Abyss... csakis azert tunkoljuk a karaktereket..

[ Szerkesztve ]

(#8739) Sirandrish válasza F34R (#8738) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amán lenne faintos...szakácsmaster :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8740) F34R válasza Sirandrish (#8739) üzenetére


F34R
nagyúr

Tuz mar van, az se baj ha odaeg. A halottak ugy sem tudnak velemenyt formalni ;]

Shimenawa domaint majd farmolhatnank.. hat ha coop jobb a drop rate. :D

(#8741) Sirandrish válasza F34R (#8740) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szívesen bemegyek veled ha kell, de én nem farmolok többet abból a setből egyelőre.
Összeraktam egy ilyet:

Nyilván messze nem tökéletes, de egyelőre megteszi.
Egyedül a gobletnél nem tudok dönteni. Vagyis tudok dönteni (a Pyro DMG-s), csak nem biztos hogy jól :D
Mondjuk a CHC így is 50% felett van, de az elemental masterym több vele, meg ugye némi HP, és persze Pyro DMG...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8742) F34R válasza Sirandrish (#8741) üzenetére


F34R
nagyúr

Felperzseltel... ezek kuva jok :DDD Dilucrol szedted le? ;]

(#8743) Sirandrish válasza F34R (#8742) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Dilucon Crimson van, és tőle amúgy sem szabad elvenni semmitse, mert megsértődik a drága :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8744) F34R válasza Sirandrish (#8743) üzenetére


F34R
nagyúr

:D Akkor lehet azert vagyok xar Abyssban... megsertodnek a karakterek.

(#8745) Sirandrish válasza F34R (#8744) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van olyan hogy karakterekről leszedek ezt azt, most pl a koronát Aloyról szedtem, de amikor egy karira azt mondom hogy nah ez kész, ennél többet nem tudok, vagy nem akarok vele foglalkozni, akkor "lockolom" a cuccait. Nem cseszek szét egy karit egy másikért, mert akkor csak adtam a szarnak egy pofont. :K

Most még pár pyro virágot (vagy 20at) kell mennem 6 gemstone-ért, hogy meglegyen az utolsó Ascend, aztán a Talenteket kell 8-9ig felhúzni (normal attack még 1es csak :D), aztán ő is kész...többet nem foglalkozok már vele :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8746) F34R válasza Sirandrish (#8745) üzenetére


F34R
nagyúr

Kajak? :DDD nekem meg ketto ascend van meg halom talent material. A gemstone talan meglesz.

(#8747) Sirandrish válasza F34R (#8746) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem 6 gemstone kell, meg halom talent material.
1-6-6 perpill a skillek, és olyan 8-9ig mindhármat felkéne tolni.
Dehát ma ugye zárva a talentbót, szóval most pihizik Hu tao :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8748) F34R válasza Sirandrish (#8747) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD HOLNAP!!! es vasarnap. :C

(#8749) Sirandrish válasza F34R (#8748) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd lehet eldurrantok pár holdacskát, hogy hamar meglegyen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8750) F34R válasza Sirandrish (#8749) üzenetére


F34R
nagyúr

van 10 osszesen :U azon en nem durrantok semmit :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.