Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) vakablak93 válasza Sirandrish (#9500) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt jó tudni köszi, ez nekem reális célkitűzésnek tűnik, 9. és 10. :K

#9499 F34R: meg szabad kérdeznem hogy te milyen felállásban csinálod ha 2-2 dps-el tolod? :Y

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9502) Sirandrish válasza vakablak93 (#9501) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A 9-10 az nem nehéz. Persze ahhoz is kellenek kiépített karakterek, de ott nem kell annyira ragaszkodni a receptekhez. Bármilyen kari képes viszonylag könnyen megcsinálni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9503) vakablak93 válasza Sirandrish (#9502) üzenetére


vakablak93
őstag

:R , akkor a hatos szintű artifactmentes Lisat és hasonszőrű társait legközelebb kihagyom a buliból :DDD ;]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9504) F34R válasza vakablak93 (#9501) üzenetére


F34R
nagyúr

Figyelj, a mostaniban Itto + Hu Tao volt az egyik oldalon, supportnak Zhongli es Bennet. De ra kellett jojjek hogy Vape nelkul Hu Tao nem sokat er. Viszont ez Failsafe mert Shiled + Heal is volt. Elso fele ratyi, meg akkor is ha Ayaka + Xingqui permafreezel, biztonsag kedveert meg ott volt Raiden is es Jean Healernek. Xing helyett viszont nincs jo hydro applikatorom sajnos :( Monat kaptam C0-n nemreg, de nem sok keztetest erzek.

#9502 Sirandrish
Jaja, ott nem kell nezni a substatokat nagyon. ;]

(#9505) Sirandrish válasza vakablak93 (#9503) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha kihívást akarsz, akkor aggyad neki :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9506) vakablak93 válasza F34R (#9504) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát köszi hogy elmondtad, nem semmi zúzda lehet ha az a kettő bennt volt és Hu Taonál ez jött le. :(
Ez alapján a napi maszkálós csapatom kb egy oldalnak is kevés lenne....

#9505 Sirandrish: ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9507) Sordoran válasza vakablak93 (#9506) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem március óta volt Hu Tao a top DPS, egyszerűen az ő csapata mindent vitt, pedig Xingqui és Bennett nincs mai napig se rendesen kiépítve. Ezt viszont pótolni kell mostmár, mivel Shenhe beszerzése után ő és Ayaka kettőse már elpicsázza Hu Tao-t. Szóval nagyon számít hogy a csapatok is ki legyenek építve, és ennek megfelelően legyenek összerakva.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9508) vakablak93 válasza Sordoran (#9507) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen, ez feltűnt. Odakint csak azokat húztam ki akik tetszettek, kb tök mind1 volt kiket vittem.
Itt meg a Hu Taoval szóló háát :DDD

Ezért is feküdtem rá egy ideje az eddig nem használt support karaktereimre is. De sajna ekkora lemaradást időbe telik majd behozni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9509) F34R válasza Sordoran (#9507) üzenetére


F34R
nagyúr

Jelenleg elborult broken Ayaka + Shenhe combo C6 es magasan invesztalt par masodperc legyen akarmi. Idaig is eleg kemeny volt a Cyro de ezutan atertekelodott. Jo C0-n nem nagy eresztes egyik sem ;] Aterzem a Hu Tao Stamina problemat, nem is kellett olyan sokat eltoltenem igy. Hiaba a jump-cancel akkor is lofacc..... Nah meg igazan a Staff of Homa dob rajta sokat.

#9506 vakablak93
Jah hat elkepeszto RNG artifaktokkal 60/180 Crit-rate/DMG de sokkal tobbnek kellene lennie.
olyan 60/250-el mar kiegyeznek. :DDD radobtam egy okadek buildet es igy hasitok. A vape volt 70k az Abyss buffnak koszonhetoen. Ne solo-ba probald tegyel melle meg 3 karaktert ;]

[ Szerkesztve ]

(#9510) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#9492) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jobb megpróbálni, mint hagyni a primot ott rohadni :DD

Én 13300 primot kaptam eddig az Abyssból összesen, kb egy éve csinálom, mobil játékos vagyok szóval PC-n könnyebben fog menni. Kb 3 hónapig a 11-ig jutottam csak. Aztán szépen lassan elkezdtem feltornázni magamat, rövidesen utána 33 csillagokat hoztam folyamatosan. Szeptember óta pedig folytonos 36 csillag, de úgy érzem a mostaniért nagyon meg kell szenvedni, nem tudom hogy sikerül-e most.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9511) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#9510) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jobb otthagyni rohadni a primot, mind stroke-t kapni a próbálkozáskor :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9512) F34R válasza jonnyjoker01 (#9510) üzenetére


F34R
nagyúr

mobilon? :U hogy a faszba nem kapsz agygorcsot? :DDD

(#9513) Sirandrish válasza F34R (#9512) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ő nagyon pro..már többször megjegyeztem hogy le a kalappal. Én mobilon a napikat nem bírom betolni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9514) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#9511) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na azóta meglett a 36 csillag :DDD:CMindegyik szinten 7:00-7:05 között végeztem, éppenhogycsak. Ehhez képest az előző abyss gyerekjáték volt :U link - 3:33 körül kezdtem el, ugyanazzal a csapattal egy huzamban végigtoltam, 4:00-kor már megvolt a 36 csillag.

Minden egyes szintre külön optimalizáltam a csapatot, újrakezdtem az egészet párszor. Majd ha frissül a Hoyolab, akkor beküldöm hogy néztek ki a csapataim.

@F34R: Egy kis background lore :DD : gyerekkorom óta játszok mobilon, mert sosem vettek szüleim erős gépet. Aztán középsuli közben összespóroltam egyet, de egyrészt tönkrement a videokari, másrészt otthonhagytam a családnak, elköltöztem amikor egyetemre mentem. FPS shooterekkel játszottam/játszok főképp, Critical Strike Portable -> Critical Ops -> COD Mobile. Mindegyikbe több száz órát vittem, inkább az lenne gáz, ha ezek után nem menne a mobilos gémelés :DD

1-2 éve kerültem olyan anyagi helyzetbe hogy építhetek gépet ha akarok, de megvagyok a Shadow-val havi 30 ojróért. Egyedül a Genshin nem megy rajta azok közül amivel játszok, mert nem támogatja a virtuális gépeket, azért meg nem fogok súlyos százezreket kiadni ezen a 3xMSRP piacon :W Ha építenék, akkor jobbat mint amit a Shadow nyújt, de az már a milliós árszínvonalba lép át... Inkább megcsinálom a jogsit végre és veszek egy autót :DDD

Üdv. Johnny

(#9515) F34R válasza jonnyjoker01 (#9514) üzenetére


F34R
nagyúr

Jeeezus ereje.... megorjitesz. :DDD brutalis.... egyebkent ma nekem is ment lazan ugyanaz amit tegnap agyverzesek kozepette ateltem.... :D ha kepes lenne rendesen vapelni Yanfei meg talan 1 csillaggal tobbet is szerzek. Es ha mar itt tartunk miert van az hogy pl Xiangling, Yanfei es Hu Tao sem Vapel (utobbi csak Elemental mastery Sands-el ) ?

(#9516) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#9510) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát egy próbát mindenképpen megér ebben teljesen igazad van, amúgyis kevés a primó a játékban . :K

Na de mobilon????????
Hát minden elismerésem, :R :R :R nekem a bújócskázós mostani eventen kívül nem igazán megy a mobilos játék. Na jó a Hilicurlok jöhetnek :DDD

Íjász karaktereket is tudsz rendesen használni a telefonodon?
Hogy megy a célzás? Én egy ideig próbálkoztam Dionával és bár nem volt rossz azért maradok az egérnél.
Középsulis koromban én is rengeteget játszottam telefonon :D , de utána mentem laposra.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9517) F34R válasza vakablak93 (#9516) üzenetére


F34R
nagyúr

Van Ganyuja.... es kibaszott jol jatszik vele.... kicsit irigy vagyok mert en PC-n sem tudok celozni :DDD

(#9518) vakablak93 válasza F34R (#9517) üzenetére


vakablak93
őstag

Nincs több kérdésem :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9519) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#9516) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Célzással van a legkisebb gond. Az FPS shooterek már megtanítottak rá. A nagyobb baj, hogy nem testreszabható az irányítás, nem tudok így 4 ujjas setupot összedobni mint a többi játékban. Két ujjal játszani elég rossz, főleg mivel tök kicsik a gombok. És még ott van az a hülyeség is, hogy felfelé- lefelé nézés érzékenysége sokkal alacsonyabb mint a jobbra-balra nézésé. A telefonok kijelzői meg keskenyek, kifogysz a helyből mire felcélzol a ruin guardok szemére :U

Közben frissült hoyolab, így néztek ki a csapataim:

Üdv. Johnny

(#9520) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#9519) üzenetére


vakablak93
őstag

Na igen, ez 21:9-es monitoron nekem is feltűnt hogy sokat tologatom felfelé az egeret.....
Igazán csinálhatna valamit ezzel a Mihoyo, szerintem eléggé sikeres ez a játék ahhoz hogy az ilyen dolgokat megoldják szerintem.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9521) F34R válasza jonnyjoker01 (#9519) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor megyek korepetalasra. :DDD

(#9522) xeon forever válasza F34R (#9509) üzenetére


xeon forever
addikt

Bazkinekem kost esett le, hogy miről beszélsz.: @Aterzem a Hu Tao Stamina problemat, nem is kellett olyan sokat eltoltenem igy. Hiaba a jump-cancel akkor is lofacc..... Nah meg igazan a Staff of Homa dob rajta sokat.

Nalam C1 es Homa is van...eszre se vettem...Inkabb artifaszokkal volt cumi, de most már az is meglett. Jo lassan.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9523) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#9522) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát azért Hu Tao még mindig bivalyerős... Főleg ha C1 és főleg ha még a Homa is megvan :D De azt nem szabad elfelejteni, hogy single target DPS, úgy kell berakni Abyss-ba. Ha megnézed az én összeállításomat, Maguu Kenki és Primo Geovishap ellen tettem be. Nem tudom már miért a raiden national teamet választottam a kocka ellen, de ott is működne.

Hu Tao E-je előtt elnyomod Xinqiu ultiját, charge attackolsz, C1-el pedig dash cancel, nem jump cancel és csak nézed a szép nagy számokat :) Még optimálisabb 2 normal attack + 1 charged attack kombó (triplaklikk úgy hogy az utolsónál lenyomva tartod). Videót küldtem már ide róla, sajátot primo geovishap ellen, meg a szinte frame perfect tökéletes kombót.

Üdv. Johnny

(#9524) F34R válasza jonnyjoker01 (#9523) üzenetére


F34R
nagyúr

Jump cancel szarabb van mikor nem idobe tolom el. es csak huppog... persze hogy eros, de mar nem annyira mint a sajat patchekor. akkor mondjuk nem is voltak ilyen Meguu kenki m meg, fadobozkockak stb... Nalam Shimenawa van mert egyszerubb volt nullarol kifarmolni.. A charged attack pariban es egyes esetekben tobbet sebez mint a CW set. Viszont ott a downside a burstje joval kissebbet sebez..

[ Szerkesztve ]

(#9525) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

A jump cancelről jut eszembe.
Másnál is előfordul hogy a játék egyszerűen nem reagál gombokra? Szeretnék skillt használni és semmi nem történik. Szeretnék charge attackot és semmi nem történik csak csap egyet a karakter. Szeretnék ugrani vagy dashelni és semmi nem történik... Néha még a térképet sem tudom mozgatni :)) Eddig nem figyeltem rá mert csak íjászokkal és pajzsosokkal nyomultam most viszont Hu Taoval elég nehéz így. Mintha lagolna vagy nem tudom.

giran~

(#9526) vakablak93 válasza Urzu_7 (#9525) üzenetére


vakablak93
őstag

Számtalanszor.
Hu Tao ultijával és Diona palyzsával... :(((

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9527) kill_switch válasza Urzu_7 (#9525) üzenetére


kill_switch
senior tag

A ping szokott szarakodni, néha teljesen indokolatlanul felugrik 200 fölé pár másodpercre, ott már a bányászás is olyan, hogy hiába csapod ki a kavicsokat, még van időd egy kávéra, mire kipottyannak belőle a cuccok. :DDD

(#9528) Sirandrish válasza Urzu_7 (#9525) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A térképnél milliószor észrevettem már, máshol szerencsére nagyon ritka.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9529) jonnyjoker01 válasza Urzu_7 (#9525) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Így működik sajnos a játék. Amíg az animációk mennek, addig blokkol kb minden inputot, kivétel amit úgy terveztek hogy megszakítható legyen.

Üdv. Johnny

(#9530) F34R válasza Urzu_7 (#9525) üzenetére


F34R
nagyúr

Zhongli E, Bennett E,.... random. Akar Abyss kozben is. legutobb azt hittem nem uttem le rendesen.. pedig koppant a kupak rendesen. :D

(#9531) xeon forever válasza Sirandrish (#9528) üzenetére


xeon forever
addikt

Mar irtam... Bányásznak a kartyaink XD
Addig persze, hogy nem megy a jàték. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9532) F34R válasza xeon forever (#9531) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor nekem azert nincsenek gondjaim. :DDD lowend karikon meg az sem megy. :P

(#9533) Sirandrish válasza xeon forever (#9531) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És akkor hol a della? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9534) F34R válasza Sirandrish (#9533) üzenetére


F34R
nagyúr

odaszall az asztalra. :DDD

(#9535) xeon forever válasza Sirandrish (#9533) üzenetére


xeon forever
addikt

LOL
Mihoyo secret code-on. Azthiszed jaccol, kozben nekik banyaszol.
Es meg fizetnek is nekik a "szar jatekert a fos 5 csillagos karakterek huzasaert"
Szakadok...
En legalabbis lennek ekkora geci, hogy f@$7_0M tartana fent egy farmit ha a sok birka fsrmolna nekem. XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9536) xeon forever válasza F34R (#9534) üzenetére


xeon forever
addikt

Trg mod on or what? XD
:C
Derék

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9537) Sirandrish válasza xeon forever (#9535) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezért nem támogatja a cucc a 144hz-t...
Kell az erőforrás a bányászathoz :Y

Már mindent értek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9538) xeon forever válasza Sirandrish (#9537) üzenetére


xeon forever
addikt

Azert gondolkozzunk logikusan...
Egy 3GB vramot felemeszto lofutty cpu time kimaxolt kod mi a fszrt emeszt fel egy 2080ti vgat.,(raadasul 1895mhz boost van neki)
Aida szerint 220wat gpu load 4k. Persze el is hiszem... Kb semmi nem emeszti fel igy a vgam mint ez ... :W

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9539) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#9538) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt hittem csak szórakozol. Ha tényleg bányászna akkor arról már tudnánk, minden egyes update előtt feltúrják a játékfájlokat. Szerintem simán csak szarul van optimalizálva :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9540) F34R válasza jonnyjoker01 (#9539) üzenetére


F34R
nagyúr

Az igaz... de leginkabb az van, hogy erosebb hardveren szarul jon ki az optimalizacio..

(#9541) jonnyjoker01 válasza F34R (#9540) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gyengébb hardveren is... 720p-ben a rejtett konfigurációs menüből minimum grafikán szarabbul fut az én rendszeremen mint a telefonomon :U

Üdv. Johnny

(#9542) F34R válasza jonnyjoker01 (#9541) üzenetére


F34R
nagyúr

:D az igaz..

(#9543) Shiro


Shiro
senior tag

Csináltam magamnak egy DMG tesztet Ayakához és rájöttem, hogy gyakorlatban iszonyat béna vagyok. :DDD

Csapat Ayaka-Shenhe-Yunjin-Zhongli

AA DPS: 16.075 (Benne van a Geo és Cryo rezonancia)
AA DPS+Skill Buff: 18.130
AA DPS+Skill Buff +Shenhe(Skill) 35.502 (Csak az első kombóra érvényes)
AA DPS+Skill Buff +Shenhe(Skill+Burst)+Yunjin(Burst) 39.428 (Csak az első kombóra érvényes) Után kb 30K, míg aktív Yunjin burstje.

Szóval ez így eddig mind szép és jó.

Élesben Azhdaha ellen:
https://www.youtube.com/watch?v=9ivsyRxvLU4
2:30-nál győztem le, ami annyit jelent hogy az átlag DPS-em az csupán 5.845
Ha kivonom a 25 másodpercnyi átvezető animációkat, az még mindig csak 7.013

Az az érzésem, hogy nagyon optimálatlanul használom a karaktereimet és a potenciáljuk nagy része kárba vész. :(

Anno arra is nehezen szántam rá magam, hogy elkezdje elemei reakciókat használni, de majd valahogy ebbe is belejövök. :U

(#9544) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9543) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első két fázist elég gyorsan lenyomtad, aztán kiszopatott a Cryo fázis ;) Sokkal kevesebbet sebeztél, mert olyankor felmegy a cryo resistance.

Én a Primo Geovishapon szoktam tesztelni, le megy-e egy rotációban, vagy sem :DD

Üdv. Johnny

(#9545) Shiro válasza jonnyjoker01 (#9544) üzenetére


Shiro
senior tag

Köszi, de azért javarészt nem a Cryo fázison múlott. :)



(#9546) F34R válasza jonnyjoker01 (#9544) üzenetére


F34R
nagyúr

En is Vishapon tesztelek... Sajna az abyssosnak van Pyro Res igy Tao Tao nem annyira pusztit.

(#9547) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ushi új rekord... :Y

Most azon gondolkoztam, hogy jó lenne megvenni a Serpent Spine-t Ittonak. Papíron kb +20% DPS lenne. Bár nem érzem hogy annyira kéne, mert a Whiteblinddal is brutális. De azért menő lenne még nagyobb számokat látni :DDD

Üdv. Johnny

(#9548) F34R válasza jonnyjoker01 (#9547) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem megvan... de ha elveszted a stacket akkor kb ugyanannyin vagy.

(#9549) xeon forever válasza F34R (#9548) üzenetére


xeon forever
addikt

Eulanak jo lehet?
Mar r1 csak fel kene fejleszteni....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9550) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#9547) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mi a konkrét mechanizmus amit Ittoval használsz? Illetve a csapat még mindig a full geo?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.