Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Sordoran válasza Dewri (#8250) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen bekerülnek standard bannerre, de nem azonnal. Vagy akkor mikor a saját bannerjük véget ér, vagy következő pacthban talán? Szóval vagy már benn van, vagy 2 hét múlva lesz. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8252) Yodamest válasza Sordoran (#8249) üzenetére


Yodamest
addikt

Ez a time skip valószínű tervben is van, mert ezt már egy videóban (valahol már nem tudom hol) láttam is, mutatták, hogy néz ki felnőttként az aki most tini, illetve a felnőttek milyenek gyerekként, szóval ezzel egész biztosan fognak kezdeni valamit.

"Ha valaki bekerül, másnak ki kéne, nekem így logikus"

Ez tuti nem így lesz, senkit sem fognak törölni a játékból, hatalmas játékosbázist veszítenének vele, meg egyébként is bizonytalanságot teremtene a játékon belül. Gondolj csak bele, van egy favorit karaktered max szinten, maxos builddel és közlik, hogy jah kövi hónaptól törölve lesz a játékból.... innentől kezdve egy karaktert sem lenne kedved felhúzni mert bármikor semmissé tehetik minden erőfeszítésed...

(#8253) kill_switch válasza Yodamest (#8252) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem úgy értette, hogy a játékból kerül ki a karakter, hanem a bannerből. Be is baszna, ha törölnének karaktert, amire a sok ember százasokat dobált be (dollárba). Na akkor mit kapna a Mihoyo.... :D

(#8254) Sordoran válasza Yodamest (#8252) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, kill_switch leírta helyettem nem karakter törlésről beszéltem. Hanem maga a karakter nem lesz továbbiakban beszerezhető. Több bannerrel áthidalható lenne a dolog, mert az új játékosok lehet szívesen kiprögetnék pl. Mona-t még, de pár év múlva azoknak akik kezdetek óta tolják már elegük lesz a mostani standard 5*-osokból.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8255) Yodamest válasza Sordoran (#8254) üzenetére


Yodamest
addikt

jaaah értem... :DDD hát igen bannerekkel megoldható, mindig épp azt tehetik aktuálissá amelyiket csak akarják

(#8256) Shiro válasza Sordoran (#8247) üzenetére


Shiro
senior tag

Legyen 10 év, de én nem szeretném ha minden új nemzetre 1-1 évet kelljen várni.
Oké 2.2 legyen rerunos, 2.3-ban meg már legyen benne Chazm és Baizu.
2.4-ben meg irány Sumeru! :DD

(#8257) Sordoran válasza Shiro (#8256) üzenetére


Sordoran
addikt

Bilibe lóg a kezed? :Y
Szép vágyak, nem így lesz. :DDD Jelenleg nem tudni még biztosra semmit, ami pletyka van The Chasm-ról ami ugye egy kisebb terület lesz Liyue mellett és TALÁN behozza a dendro elemet, ezt jövő év elejére várják. Ezután szerintem még vissza-vissza térünk korábbi területekre eventek alkalmával és nyáron jöhet Sumeru, talán.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8258) jonnyjoker01 válasza Dewri (#8250) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Általában egy patchhel később kerülnek bele a standardbe, details-re kattintva láthatod benne van-e az adott karakter vagy sem.

Üdv. Johnny

(#8259) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#8243) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én örülnék a cod mobile szerű irányításnak is, de a kontroller támogatást várom én is. Egyik minimum legyen már meg így egy év után, a mostani testreszabhatatlan irányítás nagyon gyér.

Üdv. Johnny

(#8260) Shiro válasza Sordoran (#8257) üzenetére


Shiro
senior tag

A 2.3 második fele az már a következő évre esik. :DDD
Persze jók voltak az eventek, meg a rerunok. Így lett meg Venti és Zhongli, de mégis nem egyszer úgy éreztem, hogy a legtöbb content csupán időhúzásnak van.
Egyébként meg a rerunok jöhetnének úgy, min Keqing 2 hetesként a kettő új között. De akár külön bannert is kaphatnának.

(#8261) Sordoran válasza Shiro (#8260) üzenetére


Sordoran
addikt

Mivel időhúzások is, háttérben az új területek készítése folyik ilyenkor nagyban. Egy 6 hetes periódus alatt nem lehet öszedobni egy új zónát.
Keqing banner egyszeri eset volt, és nem sült el jól (kevés volt a bevétel belőle). Persze ebben nagy szerepe volt annak, hogy Hu Tao jött utána és mindenki rá spórolt inkább. :DDD Viszont tényleg lehetne idővel dupla event banner majd, főleg ha több re-runt kapnak a karakterek.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8262) F34R


F34R
nagyúr

Jo kis discussion :D Nyolcadik nemzet lehet az egesz folott allo terseg ahol godlile szerzetek laknak vagy ahonna a traveller erkezett. Es akkor johetnek a godkiller karik.

Mihoyo i <3 u $$$$$$.

(#8263) Sirandrish válasza Yodamest (#8246) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a WoWban van egy icipici End Game kontent (és mindig is volt), ami a Genshinről 1 év után sem mondható el.
És ezt úgy mondom hogy soha nem WoWoztam, mert nem szeretem, szóval nem védeni akarom, de ott volt mivel elütni az időt két kieg között is. Legalábbis a 20perc alatt teljesíthető eventeknél bőven több szufla volt/van benne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8264) F34R válasza Sirandrish (#8263) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg azt sem tudom elkepzelni hogy egy Traveller az endgame-ben erdermben kivegye a reszet.. Az atvezatokkel engem nem tud megvenni ;]

[ Szerkesztve ]

(#8265) kill_switch válasza Sirandrish (#8263) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igen, ez az egyik legnagyobb baj... Aki megjelenés óta játszik, az már bőven eljutott arra a szintre, hogy 36-ozza az abyss-t ha nagyon akarja. De ott a vége. Nem értem miért nem raknak több szintet bele, ha mindenáron csak ezt nevezhetjük endgame tartalomnak. Ennek így nem sok értelme van, hogy van a 4 plusz szint, ami néha nehezebb, néha könnyebb. Ez az egy okom van arra, hogy nem mentem még rá a 36 csillagra, mert tartok tőle, hogy utána jön az érzés, hogy oké, de akkor tovább minek fejlesszek? Kész van ez is... Inkább kevésbé kompetens csapatösszeállításokkal próbálkozok aztán ahol megakadok, az úgy marad, megyek majd a következő resetbe megint. A primo-t se bánom ha benne marad, csak ne legyen már ennyivel vége. :D

(#8266) sz.mich válasza Sordoran (#8196) üzenetére


sz.mich
tag

Bocsi, hogy csak most válaszolok (én voltam, aki ps-en kezdte, lvl20ig vitte, majd átállt pc-re, ahol lvl40-ig jelen volt, de megunta, majd most, hogy lett ps5-e, visszatérne, csak ps-re nem jöttek át a mentések), de azóta feltettem a pc-s változatot és láss csodát, megvan a mentés, mint kiderült, lvl50-ig is elvittem a játékot, ráadásul megvan Fischl is. Adventure rank lvl25-ös, a map legjava pedig szépen föl van fedezve. Na! Így mindjárt jobban is érezném magam. :C Már csak annyi volna a kérdésem, hogy ha lehetésges, akkor hogy a csudába tudnám én ezt a játékállást átvinni ps5-re? :F Ugyanazokkal az adatokkal léptem be pc-n, mint ps-en, ott mégis valamiért csak lvl20-as karikat lát.

Csak kp., az ár fix.

(#8267) Sirandrish válasza kill_switch (#8265) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ismerősömnek a fia is elkezdte korábban (fél éve), aztán nyomta is mint az állat. Feltünően jól haladt, ám amikor szembesült azzal hogy ha elfogynak a küldik akkor nincs mit csinálni, abba is hagyta..
És sokan vannak így vele. Persze telefonos játékként kezelve, napi 15percet rászán az ember a napikra, de én többet várnék ettől a címtől.
Most elvagyok, mert van mellette Bless, meg majd két hét múlva jön az Elyon ami érdekel még, de egyedüli játékként a Genshin semmire sem lenne elég..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8268) Sirandrish válasza F34R (#8264) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk annak se lenne értelme ha a játék legelején hozzádvág egy OP karit :D
Engem csak az bosszant hogy az átvezetőkbe mindig átváltozok a LV20as pusztítóvá :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8269) F34R válasza Sirandrish (#8268) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem nem. persze ertelek. De egy atlagos 5* karakter szintjen sem all.
Igy meg hogy megvan minden Constellation hozza megamugy sem.
Pl az electro is csak battery, de a legtobb esetben is a traveller egy max kozepes support.

(#8270) Sirandrish válasza F34R (#8269) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olyan ez mint a Másnaposok film. Doug-ról szól az egész, oszt nincs benne 3 percig az egész filmben :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8271) Yodamest válasza Sirandrish (#8263) üzenetére


Yodamest
addikt

"Azért a WoWban van egy icipici End Game kontent"

Áh, nem szerintem ez független az endgame contenttől, mai napig rajongóbázisa van az összes régi Lineage II stb. MMO-nak is, azokban pedig szintén nem volt wow szintű endgame rész. Akinek bejön a chilles farmolgatás, gyűjtögetés, elvannak a világban, eventeknél aktivizálják magukat stb. azok sok év után is ugyanígy ellesznek a genshinnel, gyakorlatilag amíg a szerverek mennek. Igazából alternatívája nemigen van, ilyen live-service-single-player, de mégis online és része vagy egy eseménynek/frissülő világnak jellegű játékot nem tudok hasonlót mondani egyet sem.

(#8272) Sirandrish válasza Yodamest (#8271) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem mondtam hogy ez így nem működhet évekig. A Mihoyonak is megfelel, mert 1-1 jól sikerült karakternél rájuk szakad a bank. Ez az olyan játékosoknak okozhat gondot, akik nem napi 10 perc kikapcsolódást szeretnének, vagy akik nem akarnak egyszerre 10 játékkal párhuzamosan játszani, hogy kitudják tölteni a kevés kis szabadidejüket.

Nálam már rég nem triplaA címként szerepel a Genshin. Szeretem, bele is teszem az időmet amit kell, de már nem elsődleges. Mindig próbálok mást is keresni, mert önmagában nagyon kevés lenne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8273) Sordoran válasza sz.mich (#8266) üzenetére


Sordoran
addikt

Én nem engedném el ezt a dolgot, hogy valóban ugyanaz-e a két fiók. Jobb alsú sarokban szerepel az UID-d, ez egyezik PS-en és PC-n? Amennyiben igen, úgy nem tudom elképzelni miért lehet eltérő a játékállás. Amennyiben viszont eltérnek, akkor ez két külön fiók. A játékos név egyezhet szerintem eltérő szerverek esetén, de lehet szerveren belül is, hiszen az UID az egyedi azonosítója mindenkinek.
PC-s mentést egyébként nem tudsz használni olyan PS fiókon, ahol már van elkezdett játékod. Szóval (miután tisztáztuk hogyan is állsz fiókoddal/fiókjaiddal) létre kell majd valószínűleg hoznod egy másik PSN fiókot ahol tudod folytatni a mentésed.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8274) Yodamest válasza Sirandrish (#8272) üzenetére


Yodamest
addikt

Én sem main játékként élem, bár most pár hete próbálok felzárkózni, mert nagyon le voltam maradva a fél éves kihagyás miatt, így sokat játszok vele, de nem tudnám elképzelni, hogy csak ezzel foglalkozzak minden nap. Most bőven elvagyok vele, mert irgalmatlan sok tennivaló van, egyszerűen nem tudom utolérni magam, hiába tolom kb napi 3 hétvégente 2x ennyi órát. Szóval nálam akár main gém is lehetne, mert akár egész nap eltudok lenni benne, annyi a tennivaló, de nálam inkább az jelenti a gondot, hogy elég felemás számomra a játék. Bizonyos dolgok nagyon tetszenek benne (nyilván a chilles világ, hangulat, karakterek, harcrendszer), de bizonyosak (pl. questek úgy ahogy vannak, a végtelen vontatott "minél több időt tökölj vele" jellegű dolgok, pl. karakterek személyes történetszála, amit 5 alkalommal kell letolni 5 különböző befejezéssel és full unalmas az egész, végtelenül rétegezett fejlesztése mindennek, pl. talenteknél most komolyan még az auto attackom erejének is szintjei vannak hagyjuk már). Szóval inkább az van nálam, hogy nincs úgy meg a teljes odaadás, mint anno mondjuk amikor wowoztam a wow fénykorában és tudtam, hogy én ebben mindent meg akarok szerezni, mindent ismeri akarok stb. Itt így elvagyok gyakorlatilag bármeddig ha már elindítom, mert gyönyörű a világ, jó reszponzív az irányítás, mindig van mit csinálnom, de közben meg zavarnak is dolgok. Áh fura dolgo ez. :U

(#8275) sz.mich válasza Sordoran (#8273) üzenetére


sz.mich
tag

Hadd vázoljam fel újra (bár biztos, hogy neked lesz igazad): ps4-en kezdtem a játékot a (most csak példa) mihalyka@gmail.com-os ps fiókomon a "1-2-3-4" jelszóval. Aztán átmentem pc-re, ahol regisztrálni kellet, és én jelszóra pontosan adtam meg az iménti e-mail címet.
Az accounton belül, ahol lehet "linkelni" a profilt viszont azt írja (ps5-ön), hogy már használatban van az e-mail cím (jóhogy, mivel a ps acc is ugyanazt a címet használja, amire/amiről át akarom hozni az adatokat - tudom, őrület!).
Attól tartok, ha csinálok egy másik ps fiókot, hogy két esélyes lesz a dolog: vagy a lvl20-as karikat fogja bedobni, vagy az 50-eseket. :D Tegyék meg tétjeiket! :C

Szerk.: Az UID-ket este felé tudom leellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

Csak kp., az ár fix.

(#8276) Sirandrish válasza Yodamest (#8274) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az biztos hogy ha hónapokat kihagy az ember, utána hetekig lesz tennivaló.
A fejlesztés szerintem nagyon primitív. Az rendben van hogy a normal attackodnak is szintje van, de azon kívül van 2 skilled, 1 fegyvered, meg maga a karakter.
Ennél faékebb fejlesztési "rendszer" nincs sehol máshol szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8277) Sordoran válasza sz.mich (#8275) üzenetére


Sordoran
addikt

"Aztán átmentem pc-re, ahol regisztrálni kellet, és én jelszóra pontosan adtam meg az iménti e-mail címet." <- Itt eldőlt a dolog. Nem folytattad, hanem regisztráltál egy új fiókot PC-re. Szóval esélyes hogy emlékeid koptak meg (lvl20 karakterek nagyon a játék eleje), és nem a PS-es mentést folytattad, hanem kezdtél egy újat PC-n.
PS fiók átvitele PC-re ugyanis PS-en végezhető, nem PC-n. Ott már csak az összekapcsolás után bejelentkezned kell.
Amennyiben a mostani PC-s fiókod szeretnéd használni PSN-en, két dolgot kell tenned:
1.: Létre kell hoznod egy új PSN fiókot egy másik e-mail címmel.
2.: A PC-s fiókod e-mail címét át kell állítanod erre az új e-mail címre.
Csak olyan mihoyo és PS fiók köthető össze amelyek e-mail címe megegyezik ÉS az adott PSN fiókon még nem kezdted el a játékot. Ha a 2-es lépéssel végeztél, utána tudod a PS5-n a játék első indítása közben (mielőtt elfogadod a felhasználói feltételeket, mivel azzal létrehoznál egy új genshin fiókot) összekapcsolni a kettőt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8278) Yodamest válasza Sirandrish (#8276) üzenetére


Yodamest
addikt

Ó nem ilyen egyszerű az, kihagytál azért dolgokat. Először is szedjük ketté a mechanikai egyszerűséget magától a fejlődés rendszertől, mert össze tud mosódni könnyen a fejben.

Szerintem egyik sem túl egyszerű, először is ott a mechanikai része, ami így persze baromi triviálnak hangzik, hogy van 2 skilled meg autoattackod azt csá, de a gyakorlatban ott kezdődik, hogy vannak a képességeknek passzív más képességeket vagy más karaktereket befolyásoló részei is, amikre ügyelni kell. Ezen felül vannak megfelelő sorrendet, előkészületet igénylő kombók, pl. Ninggang 2 auto > 1 charge attack vagy fal > ulti > fal kombó, optimális sebzéshez ezekre is figyelni kell. Az elementál sebzéseket is folyamat figyelni kell, mit mivel támadsz. Továbbá itt nem egy karaktert irányítasz, mint egy wowban, hanem 4 között kell folyamatosan váltogatnod, figyelni a cd-re, mi elérhető mi nem, a rotára. Szóval számomra pl. egy wow sokkal egyszerűbb mechanikai szinten, hiába van ott sok képessége a karakterednek, de csak egy karakterre kell figyelni és minden érzékeny mindenre, simán csak nyomod sorban a képességeidet tök mindegy ki az ellenfél, nem lesz olyan, hogy egy adott képességed nem sebez egy adott ellenfelet.

Az fejlesztés része szintén nagyon macerás (az összetett nem annyira lenne jó szó), mert igen ott vannak a talentek, ami a 2 képesség + attack fejlesztése, de emellett minden mást is fejlesztesz, a karaktert, a fegyvereket, a geart. Hogy maradjunk a wownál, ott semmi dolgod nincs a geareddel ha már kiesett egy bossból, köszönöd szépen hordod és ennyi, itt meg a végtelenségig fejlesztgetni kell a genshinben és nem csak fejleszteni hanem önmagával megoostolva még úgy is szintet tud lépni egy teljesen külön fejlesztési skálán.... Ezen felül ez a szettbónusz + fő stat + substat folyamatos menedzselése, hogy lehetőleg mind optimális legyen is elég macerás, nem mondanám egyáltalán egy egyszerű 1 perc alatt rádobálom a karakterre dolognak.

(#8279) Sirandrish válasza Yodamest (#8278) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A harcrendszer meg a csapatösszeállítás egy másik dolog. A konkrét karakterfejlesztés egy másik...legalábbis szerintem. Pl Ningguang optimális sebzésének pl semmi köze nincs mondjuk Zhongli pajzsához. Értem én hogy bossotlja egyik karakter/képesség a másikat, meg elemi reakciók meg ilyenek, de ez nem ugyanaz.
A gearen a Genshinbe mit kell fejleszteni? Nincs is gear..van egy fegyvered és csókolom...azt felhuzhatod 90re és kész. Karakter ugyanaz.. Ha kiesik ugyanaz a fegyver/karakter mégegyszer, akkor erősödik ..ennyi. Ezt nem nevezném Gearezésnek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8280) Yodamest válasza Sirandrish (#8279) üzenetére


Yodamest
addikt

az artikra gondoltam, az gyakorlatilag olyan mintha szetted lenne, más játékban pl. megfeleltethető mint cipő, mellvért, sapka, kesztyű stb. csak máshol ezeket ugyebár nem lehet fejleszteni, míg itt még ezeket is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8281) Sirandrish válasza Yodamest (#8280) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah igen...az mondjuk egy olyan lutri a játékban hogy lehet egy év alatt sem lesz meg a "tökéletes" set, míg kis szerencsével 8-10 körből megvan :D
Nekem az a bajom (ha maradhatunk az MMO-s vonalon) hogy pl nincs egy shop, ahol mások által droppolt cuccot meg lehetne venni. Vagy hogy ne erőltessük egymásra a portkékánkat, lehetőség lenne "készen" venni az artikat. Csak mondjuk farmolni kéne hozzá ezerrel.

Még mindig szívesebben látnék neki egy előreláthatólag több hetes farmnak, ha a végén fixen kapok egy olyan cuccot amit szetetnék, minthogy lehet hogy egy év alatt sem esik ki mondjuk az adott settből a CHD-s fajta korona...vagy mittomén..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8282) Dewri válasza Sirandrish (#8272) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hogy csinálod hogy "kevés a tartalom"? Én Ar55 vagyok és csak pár karakterem c6, artifactok a fasorban sincsenek stat ügyileg, szintre is csak pár darab 5* van lvl20. 4 csillagos fegyverek vannak, jobb nincs, azok is többnyire 70es szinten, karakterek fele csak lvl60, mert a világ összes resinje és morája is kevés a fejlesztéshez, ami kellene mindehhez... Abyss 9-es szinten 2 csillag a max, 5* karaktereken cons nincs... És természetesen wl -1...

Másokhoz képest időmilliomos (simán tudom tolni 8-10 órát alkalmanként, így nem az idő miatt nem haladok...) f2p játékosként nekem valahogy sosem jön össze egyetlen c4+ banneres 5* karakter sem, amikkel tele a net. Néha egy moon welkin, ennyi. Lehet hogy ezért van még tartalom nálam?

(#8283) Yodamest válasza Sirandrish (#8281) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát az egész játék voltaképp a random faktorra épül, hogy minél tovább tartson minden. Ha egy fullos szettet össze lehetne rakni akár 3-4 hónap farmolással az nem érné meg a fejlesztőknek, mert onnantól "kész" vagy, így pedig sosem vagy kész.

Dewri ahogy írod, bár én még ott sem tartok ahol te, de full nem látom a végét, csak a mellékküldiket a várásokban amik vannak hetekig tudnám kb játszani annyi van (és annyira vontatottak a párbeszédek, elnyomni sem lehet) és még nagy részük fel sincs véve!

[ Szerkesztve ]

(#8284) F34R válasza Dewri (#8282) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor keves a tartalom, ha mar egyszer kimaxoltad a teruletet. A napikat letudni 160 resint eltolni nem sokaig tart. Az ilyen nagyobb eventek is mint a motani varni kell 2-3 napokat kozte stb.. Az Abysst egyszer letudod 15 naponta es elfelejted, legfeljebb egy uj 5* karakter kiprobalasara ismet beviszed. (most tok mind1 mennyi csillagot szerzel)
Amig nem veszel folyamatosan welkint akkor kb ugyanugy fogsz allni.
En is megrekedtem egy szinten, volt kb 2 5* es igy vertem a fejem a falba hogy nem haladok => :W azota lett + harom hasznalhato 5*
banneresek. Nem mondom hogy elegedett vagyok de sokkal jobb annal ahogy az elejen toltam. Egy biztos, Andrish nem toketlenkedik mikor jatszani kell :DDD mintha idore tolna vagy nem tudom :C

(#8285) jonnyjoker01 válasza F34R (#8284) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem tudom, én január-február körül abba hagytam a welkin vásárlást és teljesen megvagyok nélküle. Zhongli, Kazuha és Raiden volt a három kiszemelt, hazajöttek (Kazoo és Zhongli garantált volt, mindenki elment pity-ig szóval húztam bőven). A többi hátramaradt inazuma karakter egyáltalán nem izgat, talán Thoma de ő 4 csillagos, úgyhogy megtakarítás lesz Dendróig (valószínűleg).

A már meglévő karakterekből szoktam variálni a csapataimat, van hogy jön új ötlet és felszintezek egy "elfelejtett" karaktert.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8286) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8285) üzenetére


Sordoran
addikt

Még nem ismerjük Yae és Thoma kivételével a többit, szóval merész kijelentés hogy nem érdekelnek. :P Sőt, most előbb jöhet egy új 5* Liyue karakter mint Yae (feltételezhetően, semmi se biztos), szóval nem csak Inazuma-ból kell szemezgetni Sumeru érkezéséig.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8287) sz.mich válasza Sordoran (#8277) üzenetére


sz.mich
tag

"Szóval esélyes hogy emlékeid koptak meg..." Jaj de finoman fogalmaztad meg, hogy hülye vagyok! :DDD És igen, neked volt igazad, valóban két UID volt, és sikerült is az új ps acc-al összepárosítani a leírásod alapján, szóval köszi szépen a segítséget, ezer hála! :R

Csak kp., az ár fix.

(#8288) Dewri válasza F34R (#8230) üzenetére


Dewri
aktív tag

Már vannak elemzések. A klasszikus kraftolható prototype claymore-nál jobb, R5 szinten veri a fizetős Serpent és Blackcliff claymore-t is, szintén R5 fokozaton pedig (bizonyos karakterekkel, bizonyos helyzetekben...) előfordul, hogy alig pár ezer dmg a különbség az alap 5* wolf's gravestone-hoz képest. Ez egy tök ingyen beszerezhető 4*-tól annyira azért nem rossz, tökéletes f2p alternatíva.

[link]

(#8289) Sordoran válasza sz.mich (#8287) üzenetére


Sordoran
addikt

Na, örülök hogy sikerült. :K Óvatosan, diplomatikusan szoktam fogalmazni, nehogy megbántsak valakit. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8290) xeon forever válasza Sordoran (#8289) üzenetére


xeon forever
addikt

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8291) Shiro válasza Sordoran (#8261) üzenetére


Shiro
senior tag

Golden Apple Aprkhgeage... Aranyalma szigetek?
Mond hogy azt nem csak úgy hirtelen hozták össze! :D
Persze azért egy Inazuma már más tészta ott azért már nem feltétlen elég az összedobok valamit jól nézzen ki hozzáállás. De na azért akik ezzel foglalkoznak elég gyorsan tudnak haladni, főleg ha van egy tiszta elképzelésük.

Ha 3 és fél év alatt 100 millió $-ból fejlesztették a játékot. (Ez legyen mondjuk Mondstadt és Liyue) és a megjelenést követően elvileg évente 200 millió $-os büdzsével számolnak.
Akkor azt mire költik? Remélem nem a keratív csapatra megy el akik 1-2 havonta előállnak egy új karakterrel.
Őszintén reménykedem benne hogy ez a jelentős többletköltség java része az új területekre megy el.
S persze legyen egy nemzet területe egy év fejlesztés, de azokon akár több csapat is dolgozhat párhuzamosan.

Én úgy érzem hogy teljesen reális elvárás ha egy laza fél éven belül már Sumeru zöldjeit szeretném járni. :U

(#8293) F34R válasza jonnyjoker01 (#8285) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg kb talan 4x vettem eddig. :D szoval odaig abszolut fp2 roller volt. Miert varod annyira Dendrot? nemtom valamennyire nagyot kell durranjon, mert most igy halvany lila fingom sincs mi lehet ez az element. Ez nalam is megvan, most pl elovettem Xianglingot, meg Xingqiu-t is. Ott van meg az elfeledett Keqing is, majd kozeljovoben vele is foglalkozok.

(#8294) Sordoran válasza Shiro (#8291) üzenetére


Sordoran
addikt

Majd az idő, de elsősorban Mihoyo eldönti mi mikor jön. Lehetne fél éven belül már Sumeru, de én nem várnám. Így legfeljebb kellemes meglepetés lesz ha tényleg jön. :))
Az pedig hogy mire mennyit költenek megint más tészta. Nincs arányában a dolog, valamiből a tulajdonosoknak is meg kell élni... :U Ha szigorúan a rászánt költségeket nézzük ott is lehetne érdekes dolgok. Gyors munka viszont nem szükséges nekik, jobb is ha el van nyújtva számukra.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8295) Dewri válasza F34R (#8293) üzenetére


Dewri
aktív tag

A dendroval mint ellenféllel szerintem szoktunk találkozni, kis zöld mágusfélék képében. Mikor leidézik eléd a tüskés blokádot harc közben, amit nem lehet átugrani és nagyobbat sebez mint az ellenfelek... Olyasmi képességeket tudok elképzelni, mint más játékokban a druidáknak/elfeknek van: mérgek, növények használata (indák, tüskék, falak, csapdák), esetleg víz/föld elem használat, kígyók-békák-egyebek idézése támadási céllal...

(#8296) Sirandrish válasza Yodamest (#8283) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha 3-4 hónap alatt tudnál szerezni egy maxos szettet, akkor még 3-4 hónap lenne még egy karakter, ergo 1 év lenne egy csapat. Az Abysshoz kapasbol 2 csapat kell, akkor az két év, és akkor ez összesen 8karakter.
Számolhatom tovább, de gondolom érthető mire akarok kilyukadni :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8297) F34R válasza Sirandrish (#8296) üzenetére


F34R
nagyúr

Ehelyett raagatok valami defes artifactot. :D

(#8298) jonnyjoker01 válasza F34R (#8293) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Alapból tetszik a koncepció, hogy természetközeli element. Ha csak a dendro hamachurl-ből indulunk ki akkor poison dmg és geohoz hasonlóan lerakható struktúrák (növények) lehetnek. Lehet szar lesz, de legalább érdekes. :D

Üdv. Johnny

(#8299) F34R válasza jonnyjoker01 (#8298) üzenetére


F34R
nagyúr

EEErtem... dendro karakterek, es gouba helyett groot. ;]

(#8300) Roland861010


Roland861010
addikt

Na végre!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.