Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) vakablak93


vakablak93
őstag

Hú de gáz vagyok 10K primóm van csak oszt annyi 😅

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9802) Shiro válasza slimG (#9792) üzenetére


Shiro
senior tag

A 49. pittynél járva
44 Fate 150 primo, 14 starglitter. Ma még küldetést nem csináltam, az Abyss felé nem néztem és még van pár rejtett zuga a játéknak ahonnan tudnék még pár primót előkotorni.

Szóval ritka alkalommal most Yae bannerjének első napján el tudok menni az aranyig, és talán a végén eshet még egy, ha elsőre nem leszek szerencsés.

(#9803) Sordoran válasza slimG (#9792) üzenetére


Sordoran
addikt

Mi az hogy multisum? 41 multisum hogy elegendő 3 garantált karakterre? Nem értem a matekot. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9804) Sirandrish válasza Sordoran (#9803) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem a 10es wish a multisummon, így a 41 multisim az 410 wish, ami ha 3ból 2szer bukó is az 50%, akkor is 82pity/karakterre elég, ami azért általában elég is :)
Ha jól számolok..ha nem, akkor bocsika :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9805) slimG válasza Sordoran (#9803) üzenetére


slimG
tag

Kis szerencsével, ahogy írtam. Soft pity 75. wish-től van, általában be is jön. Induljunk 0ról. 8multi után Mona, újabb 8 után Yae. 8 multi következő wish-nél Mona, majd 8 után Ayato. Ez eddig 32, marad 9 multi Kazuha-ra, ami két elvesztett 50/50 után, eddigi tapasztalataim alapján meg szokott lenni.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9806) Mike válasza xeon forever (#9790) üzenetére


Mike
veterán

Amikor már cipőre sem telik 😁

(#9807) Shiro


Shiro
senior tag

Valamikor régebben (régen volt? nem tudom, rossz az időérzékem) írtam róla, hogy az azonos elemmel rendelkező vízióhasználókat a közös karakterisztikai is összeköti.
Szóval most hogy volt egy kis időm, sikerült a Cryo karakterekre megtalálnom az általános leírást.

Cryo:
Az elveszettség, elhagyatottság, számkivetettség és a magány jellemzi ezeket a karaktereket.
Vannak akiket átok súlyt, származása okán megvetnek, vagy társadalmi pozíciójából adódóan távolságtartó. Jellemzően csak keveseket tudnak magukhoz igazán közel engedni, s egyaránt félnek a magánytól és a társas kapcsolatoktól.

Mondstadt

Kaeya:
Khaenri'ah-ból származó ügynök.
Az apja szó szerint elhagyta.
Vegyes érzések kavarognak benne "Khaenri'ah" és "Mondstadt" között.

Eula:
Mondstadt gyűlölt arisztokráciájának leszármazottjaként magán viseli apolgárok állandó megvetését.
Megjegyzés: Szerintem Eula bosszújának célja, hogy rosszalló a polgárok beismerjék, hogy a vele kapcsolatos negatív előítéletek teljesen tévesek.

Diona:
A forrás tündére volt az egyetlen kivel megoszthatta érzéseit enyhítve magányát.
Aziránti félelméből, hogy az alkohol eleszi tőle az apját az egyetlen hozzátartozóját, "hadjáratot" indított
Mondstadt boripara ellen.
Vízióját akkor kapta, mikor attól félt, hogy egy viharban az apja örökre odaveszik.

Rosaria
Nem tud beilleszkedni, kapcsolatai csupán felszínesek
Az othonát leromboló és családját lemészárló banditák "nevelték" fel.
Mindez olyan mély nyomot hagyott benne, hogy képtelenné vált a fény és a boldogság befogadására és önkéntesen az éjszakát és amagányt választotta.
-----------------
Liyue
Küölön érdekesség, hogy Liyue (eddig ismert) Cryo karakterei egytől egyig rendkívüli spirituális energiával rendelkeznek, ami egyben kihathat viselkedésükre is.
Vagy az adeptihez vagy az ördögűzőkhöz lehet őket kötni

Ganyu
Félig ember félig adaptuszként évezredek alatt sem sikerült megtalálnia a helyét a világban melyben a magány volt a legfőbb társa.
Egy félreértésből adódóan úgy hitte, hogy többé már nem látják szívesen Liyuéban.

Qiqi
Elvesztette életét, múltját, családját, otthonát, emlékeinek nagy részét.

Chongyun
Szeretne jobban beilleszkedni, de magas spirituális ereje miatt kénytelen visszafogottan viselkedni, különben kikel magából.
Túlzott spirituális ereje miatt anélkül űzi el az ártó szellemeket, hogy bármit is tenne, emiatt pedig sokszor sarlatánnak nézik.

Shenhe
Apja egy ritiáli keretében fel akarta áldozni, hogy feltámassza az anyját.
A hegyekben az emberektől távol nőtt fel
Sorsára a "magányos csillag" és a "katasztrofális gonosz" pecsétjét is rányomták.
------------
Inazuma

Ayaka
Egyszerűen csak egyszerű életre vágyik
Szeretne egy igazi barátot
Megjegyzés, ugyan kifinomult és barátságos viselkedése miatt köztiszteletnek örvend mégis ez egyben távolivá tette őt mások számára.
-------------
Innen ezer év múlva :DDD

Aloy
Kitaszítottként kellett felnőnie.
----

A Cryo vízióval rendelkező karakternek élete meglehetősen szomorú. :O

[ Szerkesztve ]

(#9808) Sordoran válasza slimG (#9805) üzenetére


Sordoran
addikt

Jah így már értem, szóval 1 multisum = 10 wish. Akkor nagyon jól állsz, nekem valamivel kevesebb van (kb. 38), de így is megvan 2 garantáltra. Ayato-n még gondolkodom majd, annyira nem vonz, de Yae fix, és talán Kazuha lesz másik kiszemelt. De mivel Ayato és esetleges Kazuha is 2.6-ban jön majd, addig sok primo össze fog még gyűlni. Na meg ki tudja, kit jelentenek be 2.7-re majd?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9809) Mike válasza Shiro (#9807) üzenetére


Mike
veterán

Ez jó volt, a többi elemről is irhatnál

(#9810) xeon forever válasza Mike (#9806) üzenetére


xeon forever
addikt

Nehez sorsu delfinek... :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9811) F34R


F34R
nagyúr

Azigen.... van itt primogem szep szammal.... :DDD ez alapjan hajlektalan vagyok. ;]

Viszont hogy on is legyek, tegnap meglett ez is..

(#9812) Roland861010 válasza F34R (#9811) üzenetére


Roland861010
addikt

Én nem értem minek gyűjteni ha jönni akkar az ami kell akkor jönni fog...

Most jöttem vissza játszani mégis össze jött.
3*1500Ft van benne és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#9813) Shiro válasza Mike (#9809) üzenetére


Shiro
senior tag

Köszi, akarok is.


#981 F34R
Megelőztél! :o Gratulálok, milyen csapattokkal lett meg? :C

(#9814) F34R válasza Shiro (#9813) üzenetére


F34R
nagyúr

Hu Tao, Xingqui, Xiangling, Bennet elso fele.
Masodik Ayaka, Barbara,Rosaria, Kazuha.
Floor 1 es 2 meglett 3* Meguu Kenkinel meg megforditottam, es legyalaztak Hu Taoek.
Mindegyik 7:00-nal allt meg. Szoval hajszalon lett csak meg.

#9812 Roland861010

En nem gyujtogetem, elerte azt a jatek hogy nem birjam.. Es sosincs eleg primogenem mert nekem 50/50-re talan egy karakter volt csak. mindig lennie kell 20k primonak, az alatt nincs is ertelme wishelnem. most kemeny 160 van.

[ Szerkesztve ]

(#9815) Mike válasza Roland861010 (#9812) üzenetére


Mike
veterán

1500-ért mit vettél? moon?

(#9816) Roland861010 válasza Mike (#9815) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen a weboldalon 3* !
Meg az alap bp-n gondolkodtam de csak 20-as szinten vagyok.

(#9817) Roland861010 válasza F34R (#9814) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem rád gondoltam csak úgy alapból.
Rengeteg videót néztem most is Ganyura rá nyomták 40-50k primot...
Nekem még a 19-re megjött.

(#9818) Mike válasza Roland861010 (#9816) üzenetére


Mike
veterán

valami linket tudsz adni? mert a sonynál 2k

(#9819) xeon forever válasza Roland861010 (#9817) üzenetére


xeon forever
addikt

Streamer szerencse az. Nekem 2x volt 20 koruli banneres kari. Eula 19. Hutao c1 23 ra jott, tobbnyire viszon 75+ wish kell. Az viszont tuti f2p nem lenne ennyi karim, akkora szerencse nincs a foldon, h mindegyik kari 20 wishen belul legyen, minden 50/50-nel. Sajnos :W
Mindenestre gratula Ganyuhoz. Nekem meg tavaly jott be hozza a bow, de Ganyum nincs... Még. De ha nyerek a lotton betolok 3x1500 enis. Csak Dodoban ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9820) Sordoran válasza Roland861010 (#9812) üzenetére


Sordoran
addikt

Engem nem az érdekel, hogy ki akar jönni, hanem kit akarok kiszedni. :U Semmi gond nincs a gyűjtögetéssel, főleg másfél év után, mikor már az embernek van 2 erős csapata jellemzően (több 5*-os és több 4*-os C6-al). Ilyenkor már azért lehet válogatni, hogy most nem húzok mert nem kell ez meg az, vagy kell ezért húzok.
Persze lehet úgy is tolni, hogy minden nap ha van egy wish-re való ellövöm, csak aztán furán veszi ki ha sír miatta az ember, hogy kiesett megint Kokomi, pedig elsőre se kellett, pedig de jó lett volna jövő héten Ayato.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9821) xeon forever válasza Mike (#9818) üzenetére


xeon forever
addikt

Ott annyi, es csak hoyolabos topupban lehet 5 dollarert vasarolni. Bp pl nem is muxik a hoyos vasarlasnal. Nekem azt irja ki, hogy csak a vasarolt platformon lehet nyitni a fizetos tartalmak.
Pl belepsz pc-n, akkor kitudod porgetni occson, es a genesis cristal is pc-n ilyen occso, es ott is ez van ervenyben. Szoval nekem a ps csak arra jo, hogy ne a 700w tapos gepen jaccak 12-18 orakat hetvegen.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9822) Sirandrish válasza Roland861010 (#9812) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Másfél év távlatából már azzal akarunk játszani akivel akarunk, és nem azzal amivel a játék megszán.
Ennek az esélyét kétféleképpen növelheted....
1. Fizetsz mint állat.
2. Gyűjtögetsz, és rámész a banerre :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9823) xeon forever válasza Sordoran (#9820) üzenetére


xeon forever
addikt

Kokomi main karakter lett nalam. Uh johet megint. Ayato meg nem vonz. Igazabol ranezesre ellenszenves. Kicsit igy jart nalam itto is. Diluc a kedven fiu karskterem, valahogy illik a genshinbe.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9824) F34R válasza Sordoran (#9820) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem volt harom olyan banneres huzasom amiert legszivesebben szetfejelnem a monitort... Ha azokat savelem akkor durvan 30k primom megmarad. Ujra nem kezdhetem (vagyis de, csak mar nem er annyit a rengeteg tartalom miatt). Napont rahuzni szerintem sincs ertelme.

(#9825) Sirandrish válasza F34R (#9824) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem a 2 fegyverbanneres próbálkozásom volt fekete nap a Genshines történetemben :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9826) F34R válasza Sirandrish (#9825) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnos akarhanyszor belepek az accountba emlekeztet ra.. ha jobban atgondolom akkor inkabb 4 ilyen eset volt. Fegyver bannere ra se probaltam, tudom hogy az megnagyobb szivas.

(#9827) Sirandrish válasza F34R (#9826) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én rá se merek nézni a fegyvereimre az inventoryban, mert felmegy a vérnyomásom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9828) xeon forever válasza F34R (#9824) üzenetére


xeon forever
addikt

Naaaaaaa. XD. Most kiégettél "Napont rahuzni szerintem sincs ertelme"./OFF].

Nekem a 10-es pullok a legégetöbbek, mindig eszembe jut h 10-20-50-100 dodo. Aze az jobban fajt. Inkabb mentem volna valami hardcore dnb buliba annyi penzert.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9829) F34R válasza xeon forever (#9828) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD a folyamat egetes a mihoyo egyik vedjegye.

TOA-ek voltak lent par eve.

#9827 Sirandrish
Olvaszd oket egy 3* fegyoba :P

[ Szerkesztve ]

(#9830) Sirandrish válasza F34R (#9829) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még várom a csodát, hátha egyszer valakinek jók lesznek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9831) F34R válasza Sirandrish (#9830) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat ha a Catalyst a legnagyobb bajod, akkor azt Yae-vel kikuszobolheted ;]

(#9832) Roland861010


Roland861010
addikt

Ezt valaki figyelte már?
Már nem akciós.

(#9833) Sirandrish válasza F34R (#9831) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát 30 wisht adok neki. Ha jön, jön, ha nem, nem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9834) Sirandrish válasza Roland861010 (#9832) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak és kizárólag a baloldalit érdemes megvenni...
Bőven nem éri meg a dupla árat a másik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9835) Roland861010 válasza Sirandrish (#9834) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen az egyértelmű.. csak az át húzott ár volt érdekes !

(#9836) F34R válasza Roland861010 (#9835) üzenetére


F34R
nagyúr

Mondjuk nalam, eleve nem HUF a kiiras igy fel sem tunt. :DDD

(#9837) xeon forever válasza F34R (#9836) üzenetére


xeon forever
addikt

Jo de mi nem google vasarolunk, vagy psn. Fel eve kitargyaltuk, hogy minden 3rd party lehuzas. Hoyolab topup a legjobb. Google pl lehuz afaval alapbol a store miatt. Hoyolab nem. Szurkezona. Ott csak a nemzetkozi utalast fizeted utolag a havi elszamolaskor. Aszzem a 100 as csomag 280 huf volt V17_@

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9838) Roland861010 válasza xeon forever (#9837) üzenetére


Roland861010
addikt

Sajna BP-t csak alkalmazáson belül lehet venni.
Minden mást Hoyon keresztül.

(#9839) F34R válasza xeon forever (#9837) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem csak 3rd party, hanem unblock. :D

(#9840) xeon forever válasza F34R (#9839) üzenetére


xeon forever
addikt

Jogos, maga Mihoyos arak magasak... :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9841) xeon forever válasza Roland861010 (#9838) üzenetére


xeon forever
addikt

Pc-n erdemes belepni, es ott megvenni. Ha masert nem ezert erdemes havi 1x belepni ott ebben az esetben.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9842) kory24


kory24
őstag

Ha jól értelmezem, akkor célszerű a mihoyo top up oldalán vásárolni dollárral fizetve?

Ps-en játszok, a welkin-nél az a 300ft különbözet nem jelentős, de a maxos genesis kristálynál azért már igen :)

Egyébként a genesis kristályok első vásárlási duplázós bonusz mikor resetelődik? (úgy emlékszem azt olvastam resetelődik vmikor)

(#9843) jonnyjoker01 válasza kory24 (#9842) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sehol sem érdemes a 100 dolláros csomagot megvenni ;]

De amúgy eddig egyszer resetelődött csak Inazuma megjelenésekor, szerintem biztos hogy tartani fogják ezt. Legközelebb tehát Sumeru megjelenésekor várható, kb nyáron vagy ősszel.

Üdv. Johnny

(#9844) kory24 válasza jonnyjoker01 (#9843) üzenetére


kory24
őstag

Hogy érted, hogy sehol se? :)

Elsőnek duplázósan meg szeretném venni, akkor úgy kérdem célszerűbb a mihoyo top up oldalán, mint ps-en játékból? :) Nincs benne semmi rizikó, kockázat, megkapom?

(#9845) F34R válasza kory24 (#9844) üzenetére


F34R
nagyúr

arra celoz, hogy sehogy sem eri meg a 100$ csomag...se duplan se szimplan. ez a gatcha.

(#9846) Roland861010 válasza F34R (#9845) üzenetére


Roland861010
addikt

Ha nema saját fizetésed megy el rá akkor megéri. :)

Amúgy tényleg nem welkin meg BP.

Amúgy PC-n mennyi most az alap BP?

(#9847) Roland861010


Roland861010
addikt

Ha el fogyott a csali és nem vettem meg a receptjét(megfőztem) akkor ennyi volt?

(#9848) xeon forever válasza kory24 (#9842) üzenetére


xeon forever
addikt

Igen "jobban megéri" mint más shopban. Most épp 30949 huf 100usd.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9849) Sordoran válasza kory24 (#9844) üzenetére


Sordoran
addikt

Javítsatok ki, de emlékeim szerint mihoyo oldalán nincs duplázás, legalábbis ősszel mikor néztem nem volt. Amúgy jól írják, nem éri meg, a duplázással kevésbé fáj ha nagyon akarsz vásárolni, de amúgy ez már bálna szint. ;] A welkin és BP pass vásárlása folyamatosan sokkal gazdaságosabb, a top-up tényleg csak ha van felesleges nem sajnált pénzed rá. Megérni akkor se fogja, de hát mi más mód lenne ugye?
ui.: Duplázás resetelése pedig első évfordulónál volt ősszel (szeptember), nem Inazuma megjelenésénél. Szóval várhatóan minden évben az évforduló alkalmával lesz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9850) kory24 válasza Sordoran (#9849) üzenetére


kory24
őstag

Ez itt duplázásnak tűnik.

Vagy nem adja meg? :O :O

Valóban jó drága, még duplázva is.

De ha fegyvert akarok, tutira a banneren lévő 5csillagost és peches vagyok akkor az akár 240 wish is lehet?

Az jó hosszú gyűjtögetés, egy ilyen vásárlással picit gyorsítanék rajta :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.