Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Sirandrish válasza kory24 (#9850) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

100 dollárért még egy 5 csillagos karakter sem garantált...
Tuti biznisz :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9852) kory24 válasza Sordoran (#9849) üzenetére


kory24
őstag

Battle Pass rögtön indul kövi, ahogy mostaninak vége? Így az folyamatosan van?

[ Szerkesztve ]

(#9853) slimG válasza kory24 (#9852) üzenetére


slimG
tag

Igen, BP az minden patch alatt párhuzamosan van és rögtön indul. A wishek (bannerek) szoktak várni 1-2napot ha jól rémlik. Minden content patch 6 hét, a BP is 6 hét. Update után patch és content frissül, BP is újraindul. Ezért jótanács: patchváltás hetén hétfőn NEM szabad megcsinálni pl: heti főzős-kovácsolós-reputation küldiket és a heti bossokat is napolni érdemes szerda délutánra/estére (vagy vasárnap, ki hogy szokta). BP pc-n 10$, én paypal-al szoktam fizetni, visa kártyámat volt hogy visszadobta a rendszer. Attól ne lepődj meg, h nem mihoyo lesz a cég neve amire fizetsz, hanem cognosphere, nemrég változtatták meg, európai bankok nem szeretik nagyon a kínai székhelyű cégeket. Ha nagyon akarsz tervezni, akkor kb úgy számolj, hogy 1 évben 8*10$ a BP és hozzá ha akarsz akkor 12*5$ a welkin, sum 140$.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9854) Roland861010 válasza Roland861010 (#9847) üzenetére


Roland861010
addikt

Valaki erre?

(#9855) kory24 válasza slimG (#9853) üzenetére


kory24
őstag

Értem, köszi.
Bár az nem jön le patch hetén miért nem szabad hétfőn csinálni feladatokat.

Másik, hogy fegyver banner váltáskor megmaradnak "fate pontok" ?

(#9856) Sordoran válasza kory24 (#9850) üzenetére


Sordoran
addikt

Vagy változott, vagy máshol néztem akkor. De én tuti nem láttam ott bonus-t. :DDD
Jó a matekod, így se éri meg. Ennyi pénz, és csak egy 5*-os (ez se 100%, de azért 90% esély 81 wish alatt). Akinek mindenki kell, nem tud/akar gyűjtögetni annak persze nagyon más választása nincs.

BP minden patch-ban van, de utolsó 2 nap már nem elérhető. Tehát most vasárnapig van a jelenlegi, hétfő és kedd nem lesz semmi, majd szerdán ahogy bejön 2.5 indul az új.
Welkin sokkal jobb top-up-nál, csak ugye nem lehet egyszerre sokat venni. Viszont egy év alatt 12*5 vagyis 60 dodó, és ez 36.000 primogem (32.400 primo és 3.600 crystal) sokkal jobban megéri mint akár duplázással is a top-up, 100 dodó 12.960 crystal-ért. Csak ugye a top-up MINDIG elérhető, a welkin viszont apránként jön.

kory24: A heti küldetések is szerdától érhetőek el első héten, akkor érdemes rámenni. Feladat függően persze meg lehet csinálni néhányat, de a város reputation küldetéseket pl. nem szabad, mert abból csak 3 van, és ha teljesíted, már buktad a BP jutalmat érte.
Fegyver banner váltáskor elvesznek a fate pontok, nem érdemes "fél gőzzel" nekimenni. :U

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9857) kory24 válasza Sordoran (#9856) üzenetére


kory24
őstag

Köszönöm szépen!!

Így már értem. :R

(#9858) kory24


kory24
őstag

Mégegy kérdésem lenne :)

A karakter banneren a pitym állása és, hogy legutóbb buktam az 50-50et az át megy kövi patch karakter bannerére?

(#9859) Sirandrish válasza kory24 (#9858) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az átmegy. Ha teszem azt Ganyura húztál, de buktad, akkor a következő 5 csillagos bármelyik karakterbanneren a kiemelt karakter lesz. És a pity is megy, szóval ha 50et húzol most, akkor a kövi bannert 51től kezded..

A mihoyo úgy vélte hogy a fegyverbanner épp elég orális megmérettetés (sz*pás :D) a játékosoknak...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9860) Mike válasza kory24 (#9850) üzenetére


Mike
veterán

anno a legelején volt egy youtuber csávó aki 4000 USD-t tapsolt el Dilucra
így vedd ezeket

(#9861) xeon forever válasza Mike (#9860) üzenetére


xeon forever
addikt

4000 dollarert enis Diluc leszek. XD
:))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9862) Roland861010 válasza Mike (#9860) üzenetére


Roland861010
addikt

Komolyan úgy érzem engem szeret a játék.
Közel 30ezer van benne vagy kicsivel több de szinte minden kiemelt jött eddig amire húztam...
Most még a fegyver is igaz csak 3db 5*-os van

(#9863) F34R válasza Roland861010 (#9862) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem annal tobb, de banneres 5* fegyver egy sem jott. Karakter az meg csak akad, de nem mind van kiepitve. Egyebkent a kevesebb karakter jobban kiepitheto mintha dogivel lennenek es csak pangananak a partyban.

(#9864) jonnyjoker01 válasza kory24 (#9844) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Arra akartam célozni, hogy szerintem másfél AAA játék árát nem éri meg egy soft pityre is épphogy elegendő primo (duplázva). De ez csak élcelődés, ne vedd komolyan, mindenkinek más az értékrendje :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9865) Roland861010 válasza F34R (#9863) üzenetére


Roland861010
addikt

Na igen, most pár napja kezdtem rá feküdni a karikra és rájönni milyen egyszerű elkölteni 2.5M morat meg felemészteni több száz artifactot.

Horgasz csalit hogy tudok gyártani vagy venni?

(#9866) wierra válasza Roland861010 (#9865) üzenetére


wierra
senior tag

Craftolsz magadnak csalit.
A mondstadti horgásznál tudsz receptet venni.

Ui.: ha itt nem kapok választ a feltett kérdésemre, akkor rákeresek guglival... :U

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#9867) Shiro válasza F34R (#9863) üzenetére


Shiro
senior tag

Én is csak duplázósat vettem, de azért sokkot a felismerés. :Y
De legalább ezzel játszom, nem úgy mint azzal amik ott porosodnak Steamen.
Bármit is tesztek, ne váltsátok át forintba. :DDD

Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy több karakter több lehetőség és változatosabb játékélmény, na meg van egy külön feeling-je ha questek alkalmából a benne szereplő karakterek tényleg ott vannak a csapatodban. :U

(#9868) Roland861010 válasza wierra (#9866) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem figyelsz.
El b..am a halakat és nem tudom meg venni őket.

(#9869) Sirandrish válasza Roland861010 (#9868) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egy 3 másodperces keresés eredménye:

Ne érts félre, nem baj hogy kérdezel, szívesen válaszolunk, de már 3szor kérdezted meg, és egy egyszerü google keresés megválaszolja 3 sec alatt..
További infó:
Pecázás

A halak egyébként respawnolnak..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9870) F34R válasza Shiro (#9867) üzenetére


F34R
nagyúr

En ott erzem a bajt (tobbek kozott magamban in) hogy havi 1000$ kellene koltenem hogy jol erezzem magam. :DDD ezt meg igy megegyszer elolvasva szurrealisnak gondolom. :U

#9865 Roland861010
talentolsz, oszt vot' nincs pizzzzz.... :D

[ Szerkesztve ]

(#9871) Roland861010 válasza Sirandrish (#9869) üzenetére


Roland861010
addikt

Na akkor az összes csali oda és az összes halat elhasználtam amiért meg lehet venni a receptet...

(#9872) Sirandrish válasza F34R (#9870) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha átlag 60as pityvel számolunk, az max 8 karakter. Szóval még egy 5 csillagos sem lenne C6..max mázlival, és még nem lenne fegyvere..
Tegyél még rá kicsit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9873) kory24 válasza Sirandrish (#9869) üzenetére


kory24
őstag

Ő csalit gyártana, de ahhoz meg kell venni halért a csali receptjét, hogy megjelenjen craft táblánál.
De ő a halakbol főzött.

Tehát nincs csalija, hogy halat fogjon amivel megvehetné csali receptet, hogy csalit gyártson, hogy halat fogjon...

(#9874) Sirandrish válasza Roland861010 (#9871) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

:U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9875) Sirandrish válasza kory24 (#9873) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elsőre is értettem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9876) Roland861010 válasza Sirandrish (#9874) üzenetére


Roland861010
addikt

Amiket kifogtam...nem amiket ki lehet fogni...

(#9877) F34R válasza Sirandrish (#9872) üzenetére


F34R
nagyúr

Varjal, mert a Kartondoboz alol element a wifijel. :W :D Szoval max egy felig megragott hamburgert tudok meg radobni.

#9873 kory24
Az a hal amibol fozni lehet, ahhoz nem kell pecabot. A tobbi halat meg eddig max a Catchert volt ertelme szedni.

(#9878) Sirandrish válasza F34R (#9877) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egy félig szívott cigicsikket esetleg? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9879) Roland861010 válasza F34R (#9877) üzenetére


Roland861010
addikt

Mindegyiket szét lehet és én balga szét is szedtem őket.

(#9880) kory24 válasza F34R (#9877) üzenetére


kory24
őstag

Nem vagyok gépnél.

De nem Medaka-ért vehető csali recept?

De ha Medaka-bol főzésnél halat csinálsz, elfőzöd ugyanúgy mint a kézzel fogott halat.

(#9881) Sirandrish válasza Roland861010 (#9879) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az első receptet ingyen kapod emlékeim szerint. Azzal tudod craftolni a legalapabb csalit, amivel ki tudod fogni a legalapabb halat (Medaka), amiből 3-3 darabért meg tudod venni a többi receptet...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9882) Roland861010 válasza kory24 (#9880) üzenetére


Roland861010
addikt

De azért lehet venni...
Elfozten és nincs már csali sem hozzá...

Így nem tudok receptet venni.

(#9883) Sirandrish válasza kory24 (#9880) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha jól emlékszem, az a recept amivel a Medaka csalit craftolhatod, azt ingyen kapod..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9884) Roland861010 válasza Sirandrish (#9881) üzenetére


Roland861010
addikt

Igazad van!
Csak nem figyeltem anno tényleg kaptam.

(#9885) kory24 válasza F34R (#9877) üzenetére


kory24
őstag

Többi spéci horgászbotnak van előnye alaphoz képest?

(#9886) Sirandrish válasza kory24 (#9885) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kifoghatsz értük 240 darab halat... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9887) kory24 válasza Sirandrish (#9886) üzenetére


kory24
őstag

Catch farm közbe 2 bot meglett, de nem érzek semmi különbséget, így 3.ra nem is vett rá lélek kifarmoljam :)

(#9888) Sirandrish válasza kory24 (#9887) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nincs is különbség...
Kár hogy nem néztem utána mielőtt kifarmoltam mindet :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9889) Shiro válasza F34R (#9870) üzenetére


Shiro
senior tag

Visszaosztottam és olyan havi 25$-ra jön ki nálam.
Nekem simán elég ha az ötcsillagos csak C0-ás.
A fegyver bannert meg messziről kerülöm, max majd endgame-nél ránézek, ha már nem lesz új karakter.

(#9890) F34R válasza Shiro (#9889) üzenetére


F34R
nagyúr

De lesz, mert az Endbosst is megkapod karakternek ;] Szerintem amelle meg kell insane luck is... meg szerintem te emlitetted, es lehet igaz is a genesis crystal valami atkot hordoz: elotte se utanna nem voltam cseresznyes.

(#9891) xeon forever válasza F34R (#9890) üzenetére


xeon forever
addikt

Atok:
El kell koltened x ezer crystalt, hogy visszakapd a szerencsed ... ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9892) Shiro válasza xeon forever (#9891) üzenetére


Shiro
senior tag

Mihoyo küld egy nanorobotot, ami bemászik az agyadba és ha nagyon szeretnél valamit akkor küldi a jelet rendszernek, hogy ne legyen szerencséd, viszont hogy egyensúlyba kerüljön kapsz olyat amire nem számítasz. :DDD



Én csak Yanfeit akartam, jött Csilde. Csak Inuboy kellett, jött vele Itto.
Kokomira meg csak poénból nyomtam rá.
Ayaka, Yoimiya, Ei, Shenhe kellett, de ők csak dodóért cserébe jöttek haza. :))

(#9893) xeon forever válasza Shiro (#9892) üzenetére


xeon forever
addikt

Azert a zold1es Jeeanert irigykedem most... :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9894) Shiro válasza xeon forever (#9893) üzenetére


Shiro
senior tag

Az volt az egyetlen ilyen eset.
Mikor megtudtam, hogy Csilde kap egy 2. rerunt is akkor direkt rányomtam mind a 80 fate-emet Kokomira, hogy véletlenül se maradjon rá. De aztán mégis csak jött, a fene egye meg! :DDD
Tiszta ideg is voltam, mert azt hittem, hogy Hu Tao másodjára sem fog hazajönni. :P

(#9895) F34R válasza Shiro (#9892) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem nekem Mihoyo elott is igy mukodott az agyam. ;]

#9893 xeon forever
Jean sok szarbol kihuzott mar, de os mint a legtobb standard 5* igenyli a constellationt. Es persze nem heal build van rajta.

(#9896) xeon forever válasza F34R (#9895) üzenetére


xeon forever
addikt

Most nem tudom sirjak vagy nevessek. Hazajött Ganyu... ....... :U Shenhe utan 50/50 de igy el kene kolteni egy 50 dodos csomagot qrva gyorsan egy kis burstre.
Mindegy Amos Bow ertelmet nyert.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9897) Shiro


Shiro
senior tag

Lehet rájöttem, hogy Gorounál miért a Raven Bow van az átvezetőknél.

Yoimia csapat nálam most így néz ki.
Yoimiya-Xingqiu-Yun-Jin-Zhongli
Shield support mindenképpen kell neki

A terv, hogy cserélem Zhongli-t Gorou-ra, akire rárakom az Arhaic Petrát és full EM-re építem.

Gorou-Skill/Burst növeli a DEF-et, ezáltal Yunjin Burst-jének az erejét.
Gorou Burst ráhúzza a kristályokat az aktív karakterre s ezzel megvan a pajzs.

Szerintetek mennyire lehet jó az EM Gorou-Yunjin kombó? :U


(#9898) xeon forever válasza Shiro (#9897) üzenetére


xeon forever
addikt

Nálad mit jelent a Full EM?
Én most olyan csapatokat kezdtem kiépíteni ahol Hp-Atk-EM-(karakterhez tartoxo elem)-CR // ja es mindig a karakterhez illo szettrol van szo.
Igy 4 kulonbozo elemmel mindenki mindenkinek az elemevel reakcioban van.
Innen kivetel Kazuha neki Crit Rate helyett EM van.
Ez csak fun play nem a 36* a cel. Szeretem nezni az elemi reakciokat.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9899) F34R válasza Shiro (#9897) üzenetére


F34R
nagyúr

semmennyire.. azt hittem shattered Zhonglit akartal epiteni... Gorouban egy buffot latok ami a Def es Geo karaktereket tolja... ha obelolo EM-t akarsz csinalni akkor megolod a karakter lenyeget.. Es mivel ugye Geo elemi reakcionak bucsut mondhatsz. egyedul a shatter effect miatt lehet kiprobalni.

#9898 xeon forever
A full EM az full EM, egyszoval minden artifact elemental mastery beleertve a fegyveret is.. a tobbi eset max hybrid es nem effektiv. Tovabbra is azt mondom azt kell EM re kibuildelni aki ebbol profital. Sucrose, Venti, Kazuha, Lisa, Sayu, poennak Shogun. attol hogy egy setet ratolsz meg valami nem lesz Elemental mastery. :U

(#9900) F34R válasza xeon forever (#9898) üzenetére


F34R
nagyúr

Neked a Sukokomon metat kellene megcsinalnod..minden tagja megvan nalad es ettol jobb EM csapat nem letezik MEG a jatekban. egyetlen hatranya mint mint minden EM buildnek az hogy high invest kell hozza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.