Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Sordoran válasza F34R (#8550) üzenetére


Sordoran
addikt

Annyira nem nyűgözött le, jó lesz nekem felhúzni Noelle C6-ot. ;)
Gorou-t majd meglátom, kérdés hogy jön ki a Hu Tao C1, és ki lesz a re-run mellettük. (totális geo patch lenne ha Albedo jönne, de én azért bízom még Ganyu-ban)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8552) body007 válasza Shiro (#8549) üzenetére


body007
addikt

Aha. Így a logikus :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#8553) F34R válasza Sordoran (#8551) üzenetére


F34R
nagyúr

Noelle still C0 :DDD nah erted.

(#8554) F34R


F34R
nagyúr

Itto es Gorou egy Banneren [link]

(#8555) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Akkor jöhet a kövi update :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8556) F34R válasza Sirandrish (#8555) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha ez a tied nagyon megverlek :DDD

(#8557) Sordoran válasza Sirandrish (#8555) üzenetére


Sordoran
addikt

Éppenhogy csak elkezdtem a küldetést hozzá, vasárnapig nem nagyon lesz rá időm. Sőt, előző két sziget sincs kifosztva (csak electroculus-ok és küldetések vannak meg teljesen), így azokkal is lehet még foglalkozni. Te pedig várhatsz jó sokat most, kitoltál magaddal. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8558) Sirandrish válasza F34R (#8556) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most miért akarsz bántani? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8559) Sirandrish válasza Sordoran (#8557) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem gondoltam hogy ennyire menni fog. Tegnap reggel jöttem haza, de nem is tudtam egész nap tolni, erre tessék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8560) Sordoran válasza Sirandrish (#8559) üzenetére


Sordoran
addikt

Előző 3-4 alkalommal pont úgy esett, hogy szabin voltam patch nap, így én is hajnalba elindítottam letöltést PS-en, majd délelőtt már el is kezdtem tolni. Tegnap dolgoztam, este pedig szembesültem vele, hogy a PS 31 GB-ot fog letölteni ami nagyon sok idő volt, de mobilon a napikat letoltam gyorsan. :) Így csak gyors elkezdtem quest-et az új területhez majd annyi, de a hétvégén szerintem én is végezni tudnék vele. Kérdés lesz-e kedvem rush-olni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8561) F34R válasza Sirandrish (#8558) üzenetére


F34R
nagyúr

verbalis csak :DDD speedezel fogadjunk? :D

(#8562) Sirandrish válasza Sordoran (#8560) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én egyáltalán nem rusholtam. Egy terület van...szépen haladtam a küldikkel, közben ami útbaesett azt meg is csináltam. A tornyot már tegnap maxoltam, így reggel valami 83% körül állt a terület. Megcsináltam a másik küldit, és úgy alakúlt hogy 20-30perc "bolyongással" a maradék cuccokat is sikerült megtalálni, így meg is lett. Szerintem 8-9 óra volt mindennel.

Amúgy kis terület van, és ugye 1, szóval minden "egy helyen" van. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8563) Sirandrish válasza F34R (#8561) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja csak én az oroszoktól veszem, náluk meg uzsgyi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8564) F34R válasza Sirandrish (#8563) üzenetére


F34R
nagyúr

:D

(#8565) Sordoran válasza Sirandrish (#8562) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem is szó szerint rush, de egy nap alatt 8-9 óra játék nálam már soknak számítana. :DDD 10 éve még a 12-14 óra se volt elég. Valamint nekem még 2db fél sziget is hátravan, ha unatkoznék. Márpedig a Sakura fát fel kéne húzni, sok láda és puzzle van még szabadon.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8566) Sirandrish válasza Sordoran (#8565) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tegnap olyan 5, ma meg 3 lehetett sacc perkábé.
Amúgy számomra is rengeteg...ha nincs mit csinálni, akkor egy hét alatt megy bele ennyi, de tegnap élveztem a játékot. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8567) F34R válasza Sordoran (#8565) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem az a franya 1-2 % nem megy :DDD Liyue meg Mondstadt meg nagyon xar. majd dobok fel kepet mennyire ergya.

(#8568) Sirandrish válasza F34R (#8567) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem most minden 100%.
Monstadt és Liyue amúgy bőven nagyobb falat mint Inazuma bármelyik szigete. Azokhoz képest ezek az új területek sehol sincsenek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8569) Dewri válasza Sirandrish (#8568) üzenetére


Dewri
aktív tag

Létezik hogy az Orobashi Legacy Part II feladat bugos? Megcsinálom a tornyok forgatását, szépen végigmegy a lövedék, el is találja a buborékot, de nem bontja le. A Part I és III működik, de ez nem. Ha elmegyek a kezdőpontra, meg vissza, akkor újra tudom csinálni, de másodszor is ugyanez van, nem tűnik el a buborék... :F

(#8570) F34R válasza Sirandrish (#8568) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd korepetalsz. :DDD

(#8571) Dewri válasza Dewri (#8569) üzenetére


Dewri
aktív tag

Valami volt, mert kiléptem a játékból, aztán vissza és úgy jó lett. Csak aztán ugyanezt el kellett játszani a Part IV esetében is...

(#8572) Sirandrish válasza Dewri (#8569) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elég sok hasonlóval találkoztam. Tudtam hogy történnie kéne valaminek, de nem történt semmi. Kb mindig megoldás a játék újraindítása. Sokszor (főleg ha új területen van ilyen), még le is szed egy 10-40megas cuccot, gondolom valami fix miatt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8573) Sirandrish válasza F34R (#8570) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mindig legye sötét, és közben a háttérbe menjen ez! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8574) F34R válasza Sirandrish (#8573) üzenetére


F34R
nagyúr

de puzzle is van :P

(#8575) Sirandrish válasza F34R (#8574) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azokat megtalálni nehezebb, mint megcsinálni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8576) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Aloyra milyen artifact setet érdemes rakni? Egy helyen a gladiatort olvastam, de bow userként nem értem hol profitálna belőle..
Illetve fegyvert mit ajánlanátok? Stringless jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8577) slimG válasza Sirandrish (#8576) üzenetére


slimG
tag

[link]
Burst dps: stringless, 2p noblesse, 2p blizzard.
cryo dps: thundering/viridescent/hamayumi/rust és 4p blizzard.
Tapasztalatom nincs vele, Ganyu-t nem akarom megcsalni és Eula is mérges lenne ha lecserélném a barátnőjét. :DDD

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8578) Sirandrish válasza slimG (#8577) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ganyu meg Ayaka mellé nekem se nagyon kell, de azért szeretném legalább minimálisan felhúzni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8579) F34R válasza Sirandrish (#8575) üzenetére


F34R
nagyúr

Iranytuvel nem szeretek baszakodni :D egyebkent haladok mester; 62%

(#8580) Sirandrish válasza F34R (#8579) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egy szó segítségként az iránytűkhöz...Beidou :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8581) F34R válasza Sirandrish (#8580) üzenetére


F34R
nagyúr

Eleg neki az elemental skill?

(#8582) Sirandrish válasza F34R (#8581) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Yep..."E" betü, és már rád is forog az iránytű :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8583) F34R válasza Sirandrish (#8582) üzenetére


F34R
nagyúr

Az anyja :D

(#8584) kill_switch


kill_switch
senior tag

Lesz még új terület Inazumához, vagy mi az oka, hogy még nem lehet maxolni a sakura fát? :F

(#8585) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Lenne egy kérdésem:

Pompásan felhúztam Rust-ot lvl 80-ra Childe-nek, majd rájöttem, hogy Viridescent Hunt bow sokkal jobban menne a hozzá... Rust-ot másra nem tennék, így azt kérdezném ilyenkor mi a javaslat, mikor érdemes beolvasztani a nem kellő fegyvert másikba?
Csak tippelek, de gondolom csak Lvl 80 Viridescent Hunt szint felett lenne érdemes "benyeletni" a Rust-ot, gondolom még úgyis max lvl 85-6ra kúszna fel :D

Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#8586) F34R válasza fpatrik17 (#8585) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem nincs ertelme beolvasztanod a Rustot.. hatha jo lesz meg valakinek.

#8584 kill_switch
Nemtudom.. nekem is maxolodott es meg van 10 szint. viszont elvileg nem lesz tobb electroculus sem es ebben a patchben maxos a Statue.

(#8587) Sirandrish válasza F34R (#8583) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Beza :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8588) slimG válasza Sordoran (#8009) üzenetére


slimG
tag

Bizony, most vettem észre, emelték ám az artifact limitet 1500-ra, nézzétek meg örvendjetek vala. Először az tűnt fel, h arti szintezés után 982 volt, és vagy 5 kör 6os kéket beleraktam egy tollba. Mondom waddafq van, utána látom, h nem a szokásos /1000 van már. :C

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8589) jonnyjoker01 válasza fpatrik17 (#8585) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A fegyvereket ne olvaszd be sosem!! Még jól jöhet később, még a 3 csillagosok is. Tapasztalatból mondom, amikor kezdtem a játékot volt egy két fegyver amit beolvasztottam és nagyon bánom ma, több karakterrel.:(((

Használd a mystic enhancement ore-t, ha nincs akkor pedig irány bányászni :D Naponta 5 hely van régiónként amit megjelöl neked a kovács, ha beszélsz vele. YouTube-on pedig találhatsz rendes farm útvonal tanácsot is, amiben több hely is van.

Üdv. Johnny

(#8590) F34R válasza jonnyjoker01 (#8589) üzenetére


F34R
nagyúr

Nalam is lenne sacrificial bow r3, rust r2, meg sacrificial fragments catalyst, amit azota sem dobott a jatek.. meg olyan hulyesegem hogy az archai proto claymoret beleolvasztottam a whiteblindba :W :U

(#8591) Yodamest


Yodamest
addikt

Olvasgattam redditen egy felmérést, elég sok mindenre kitér, érdekes. Ami miatt írok viszont, hogy alatta kialakult egy kisebb komment háború, mindenki őrjöng, hogy Bennett mennyire full broken karakter és hogy mondhatják rá egyesek,h ogy nem OP.

Ezzel kapcsolatban indítanék itt is egy kis gondolatmenetet, mert elhiszem, hogy OP meg minden HA van rá több constellation. Nekem c0-on van és abszolút nem érzem erősebbnek, mint mondjuk egy Dionát vagy Jeant, kb ugyan azt tudja csinálni. Szóval szerintem azért ő mellé ilyenkor oda illene írni, hogy azért nem c0-on OP, mert elég tág fogalom ez így. Nyilván minden hős OP lesz ha megvan rá a c6.... :U

(#8592) F34R válasza Yodamest (#8591) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez sem igy van.. ha szarok az artifactjaid es a talent levelt nem tolod fel a vegtelensegig, akkor lehetsz akar C6 is xart sem er. pl Yanfeit C0-n kezdtem el hasznalni, de csak mar fel volt ertelmesen huzva mikor C6 lett. Szoval igy lett az elemental skillje 11-es ami mar hasznalhato szint.

[ Szerkesztve ]

(#8593) jonnyjoker01 válasza Yodamest (#8591) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bennett C1 az ami broken. Anélkül nagyon pici az window ahol életbe lép az ATK buff. Azt pedig nem olyan nehéz azért megszerezni. Az enyém bármikor 888 ATK buffot ad az egész csapatomnak, ami elég szignifikáns. Emellett - úgy hogy nincsen rajta HP% vagy healing bonus, ATK%/Pyrodmg/Crit rate - az egész csapatot fel tudja healelni 70% fölé 1 ultival.

Összehasonlításként C6 Diona van a Ganyu csapatomban, 1/11/11 talentek, minden artifact HP% (shield strength-re álltam rá) és úgy is nyögvenyelősen megy csak neki a heal, de healing bonus circlettel sem sokkal jobb a helyzet, cserébe a pajzsa nagyon béna lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8594) F34R válasza jonnyjoker01 (#8593) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd lesz Tomi akinek valoszinuleg jobb lesz a Shieldje ott full Hp tenacityvel meg Atk bonuszt is ad.

(#8595) Shiro válasza jonnyjoker01 (#8593) üzenetére


Shiro
senior tag

Dionát gondolom te is az EM buff miatt tartod? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8596) F34R válasza Shiro (#8595) üzenetére


F34R
nagyúr

+ kellene a kezebe egy Elegy for the End. Eleg OP.

(#8597) Shiro válasza F34R (#8596) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha 50K (Cryo ellen, amúgy csak 20K) Shieldet építesz, akkor oda a 608 Base ATK olyan kár érte kategória. Inkább Fischlchl... Amynek adnám. :P

Plusz ilyenkor jövök rá, ha Miss Panzer Under Wonderbaum-ra ráadom a Thundering Fury-t akkor Oz CD-jét gyakorlatilag le tudom nullázni.

Miért csak olyan kevéske resint kapunk? :O

[ Szerkesztve ]

(#8598) jonnyjoker01 válasza Shiro (#8595) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mivel Raiden national team az egyik amit használok abyss-ban, ezért nem nagyon maradt olyan pyro karakter aki jól tudja Ganyut supportolni, úgyhogy EM-re nem álltam rá. Milyen karakter lenne jó még ganyu melthez Bennett és Xianglingon kívül?

Amikor még nem volt Zhonglim, akkor esett Dionára a választás amikor healert kellett választani a csapatba a shield, cryo resonance és a Favonius bow miatt. Ganyu nagyon szereti ugye a pajzsot, hogy ne lehessen az enemy részéről félbeszakítani a célzást. Most már van Zhongli így komolyan azon gondolkodom hogy kihúzom Qiqi-t :DD De a Favonius bow hiányát is megérezném, nagyon sok energiát ad Diona a csapatnak így.

Üdv. Johnny

(#8599) jonnyjoker01 válasza F34R (#8594) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen őt mindenképp meg akarom szerezni, valószínű hogy rámegyek C1 hu tao-ra így nagyon remélem hogy kapok jó sok Thomát :R

Üdv. Johnny

(#8600) Shiro válasza jonnyjoker01 (#8598) üzenetére


Shiro
senior tag

A legkézenfekvőbb az Zhongli lenne, de ő mindig kéne egy másik csapatba is.

A jelenlegi lehetőségek:
Xinyan, aki full DEF-re építve kb ugyanannyi pazsyal rendelkezik, mint Diona, csak Pyro ellen hatásos.
Full DEF Noelle.
A pajzs ereje kb ugyan akkora, mint Zhongli esetében csak nagyobb a töltési idő

Full HP C1 Beidou + R5 The Bell
A Burst-je 15 másodpercre ad egy 12K Shieldet, ami Electro ellen 30K-t jelent.
Illetve még a Bell ad egy 21K erejű Shieldet, ha Beido megsérül. De ez csak 10 másodpercig tarthat és 45 másodperc kell az újratöltéshez.
Plusz hirtelen nem tudom, hogy a Bell pajzsa Beido C4 passzívjához hasonlóan aktiválódik-e akkor is, ha az E-vel hárítod a támadást?
Na meg természetesen Beido Burstje kevesebbet fog sebezni, de lvl12-es talentel még így is elérhető a 3500. (lvl9-nél 2900) Bár a kérdés, mennyire fogja ez megzavarni a Melt reakciókat.

Full HP C4 Yanfei.
Xinynhoz hasonlóan szintén elérhető a 20K Shield (Pyro Ellen 50K) 15 másodpercig tart és a Burstel lehet aktiválni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.