Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Roland861010 válasza Roland861010 (#9649) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezek szerint egyik sem jó?

(#9652) xeon forever válasza Roland861010 (#9651) üzenetére


xeon forever
addikt

Az a baj hogy kozepszinten nehez donteni. Artifactokon is mulik mit teszel melle. Crit rate nem art meg soha. De specifikusan a sajat bow lenne a legjobb... :K

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9653) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#9650) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem mar megvot, csak Ganyura kellene rafekudnom. Masnem veszek egy parnat XD

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9654) F34R válasza Roland861010 (#9651) üzenetére


F34R
nagyúr

Craftold le neki a prototypot. Nem igazan jo neki egyik sem, off field Burst Ganyunak mondjuk a Stringless talan.

(#9655) xeon forever válasza F34R (#9654) üzenetére


xeon forever
addikt

C6 ganyu es minden klappol sok lesz demédzs. :DD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9656) xeon forever


xeon forever
addikt

Hogy ez a mihoyo milyen szarul optimalizalt fost adott ki. Izzik a ps5 alatta. @Gondolom azzal is kriptobanyasznak# xD

2080Ti 70 fok fole nem megy, ez meg hajszaritosdit jaccik ps5 alatt/felett......
Ki is kapcsoltam a pst.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9657) Sordoran válasza xeon forever (#9656) üzenetére


Sordoran
addikt

?? Nekem semmi gondom nincs PS5-el, én nem szoktam zavaró zajt hallani ezzel a játékkal se. Még PS4-el se volt vészes, bár az más játékok alatt már felszállási engedélyt próbált kérni. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9658) KaitouP válasza xeon forever (#9656) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott valami egyéni gond van, az én PS5-öm, és a páromé se mukkan meg Genshin alatt. (Meg egyébként semmilyen játék alatt sem.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9659) xeon forever válasza KaitouP (#9658) üzenetére


xeon forever
addikt

Hangosnak nem hangos de b(_)7_i szitu van. Rohadt meleg. Kb 70+ fokos meleg jon ki hatul. Gepen ilyen nincs.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9660) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#9651) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Viridescent Hunt-nál jobb a Prototype Crescent, kraftold le neki. R5 Prot Crescent a második legjobb fegyver neki (5 csillagosokat is beleértve) az Amos Bow után.

Üdv. Johnny

(#9661) F34R válasza jonnyjoker01 (#9660) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert a Polar Star is odabac. Crescent tenyleg egy jo megoldas + a masik sem rossz ha csak charge shotolsz.

(#9662) Sordoran válasza xeon forever (#9659) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát ne tartsd a hideg söröd a PS5 mögött akkor... :U
Természetesen értem én, hogy fura, de ki van ez találva, ha nagyon melegedne, fentebb kapcsolna a ventilátor. Ez viszont nem vészes hőmérséklet, így nem probléma. Illetve ha már a genshin van szarul megírva, gondolom más játékokat is lemértél amik langyos levegőt eredményeztek csak. (nem kötekedni akarok, csak az ilyen beszúrt fél információk egyeseket félre vezethetnek)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9663) xeon forever válasza Sordoran (#9662) üzenetére


xeon forever
addikt

Mas nem terhelte igy.
Azert azt megkerdezem, hogy 4k hdrben jaccotok vagy 1080p?
Ott is van kulonbseg.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9664) Sordoran válasza xeon forever (#9663) üzenetére


Sordoran
addikt

4K HDR van nálam. Majd talán megnézem én is más játékhoz képest milyen.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9665) xeon forever válasza Sordoran (#9664) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem gpu zabalo... Ps5 addig van elengedve ameddig birja a vas. Ettol figgetlenul a pc vonal ismerete miatt(jelen esetben foleg gpu/ssd termal throttling) veszek ala + cooling systemet. Nem akarom, hogy 2 even belul elszaljon.
Persze AMD vonal sokkal magasabb hőmérsékleteket enged meg, de ez akkor is sok volt.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9666) Sordoran válasza xeon forever (#9665) üzenetére


Sordoran
addikt

Utána olvashatsz témának, tavaly a ps5 topik (mikor még mindenki ismerkedett vele, és csináltak vele teszteket, kísérleteket) is hangos volt ezektől, hogy nagyon melegszik a gpu. Viszont nem véletlen hogy folyékony fémet használnak hűtéshez. Biztos kitalálták ezt úgy, hogy ne legyen gond, a konzoloknál jellemzően a játékok, és az azokból befolyó jutalékokból van a nyereség, maga a hardver nem, vagy csak minimálisan nyereséges. Tehát nem érdekük, hogy elromoljon és vegyél másikat, mert félő hogy konkurenciához mész át.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9667) jonnyjoker01 válasza F34R (#9661) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát nem nevezném "odabacásnak" a fegyvert, ha egy ingyenesen kraftolható 4 csillagos megelőzi sebzésben annak ellenére hogy 5 csillagos :D

Üdv. Johnny

(#9668) Roland861010 válasza xeon forever (#9665) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez a tipikus ne használd akkor inkább szint!
Minek venni egy 300Le autót ha nem használod ki mert félsz hogy tönkre megy.
PC-n hűtheted külön a processzort akkora ventikkel mint a ház meg a vgat is 2-3-4 ventivel + a házban is van pár ventilátor vagy vizes blokk.

Ezek a gépek olyanok mint a gamer laptopok " fenomenális kozmikus erő, egy icipici kis helyen".
Szóval nem kell csodálkozni ha melegszik. De úgyis hamarabb veszi vissza a teljesítményt mint hogy baja legyen.

(#9669) F34R válasza jonnyjoker01 (#9667) üzenetére


F34R
nagyúr

De csak akkor ha R5, meg ugye az sem mind1 milyen playstylet hasznalsz kis Ganyuval. :)

(#9670) xeon forever válasza Roland861010 (#9668) üzenetére


xeon forever
addikt

Inkàbb csinàlok neki hûtôpadot. Neztem amit kidobtak a piacra az kuka. Szerencsere van itthon mindenfele venti amit be tudok pakolni. Gepet is moddoltam a jobb hutes miatt, ennek sem fog megartani. Meghalalja az ssd.
Gepben passzivan 50-70 fok volt, kapott egy kis hutest maris 30-50 kozott mukszik.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9671) Roland861010 válasza F34R (#9669) üzenetére


Roland861010
addikt

Még mindig nem vagyok másodperc mániás bossokon... Szóval a lényeg hogy használható legyen és ennyi.

(#9672) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Mérhetetlenül felhergeltem magam. Zhongli 100%-ra kellett 50 Wish, de kb nekem ez az álom banner volt, mivel Beidou (C1) és Yanfei (C2) a két kedvenc karakterem. Mondom mennyire király végre jönnek a constellation-ok. Xingqui az egyetlen karakterem aki C6, mindenhol őt kaptam eddig állandóan (minden más karakterem max C2-C3).

Ellőttem 50 Wisht -> 1 Eye of Perception, 2 Widsith, 4 Xinqui (C10)

Menten fejbelövöm magam... :DDD :W

Szerk.: viszont végre ma reggel bekerült a shopba Beidou szóval egy nyomorult C2 összejött...

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9673) Mike válasza xeon forever (#9656) üzenetére


Mike
veterán

mert a két gép oldalról melegíti :)
egyébként sosem értettem miért jó kipakolni a gépeket az asztalra, értékes helyet veszítve az iratok, fecnik és kacatok elöl amit az ember egy ilyen jó kis sarokban fel tud halmozni :D

(#9674) Roland861010


Roland861010
addikt

Itt mit kellene csinálni hogy feltudjam oldani?

(#9675) KaitouP válasza Roland861010 (#9674) üzenetére


KaitouP
veterán

Az eventtel gyűjtsd azt a matit amiből még tudod hívni a karaktert.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9676) Roland861010 válasza KaitouP (#9675) üzenetére


Roland861010
addikt

Nincs már feladat.
Elköltöttem másra..
Akkor ennyi volt?

(#9677) Mike válasza Roland861010 (#9676) üzenetére


Mike
veterán

aha, vagy ezt veszed vagy azokat

(#9678) kill_switch válasza Mike (#9677) üzenetére


kill_switch
senior tag

Szerintem nem így van, van még amit nem csinált meg, biztos van még beragadva matéria valahol.
Én be tudtam húzni a karaktert és a shopból is mindent kisöpörtem, szóval pont annyit oszt a játék, ami mindenre elég.

(#9679) Sordoran válasza Roland861010 (#9676) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez totális tévedés. Már rögtön a kép tetején ott van a vörös szöveg: Complete The Stars Inscribe the Year's Wishes to unlock
Vagyis van valami amit nem csináltál meg. Event oldalon ott vannak a feladatok, mindenhol pipa van? Eddig az összes event esetén ha mindent teljesítettél, begyűjtöttél, akkor pontosan annyi materialt tudtál össze szedni hogy MINDEN jutalmat ki tudj szedni, soha nem kellett választani mit hagysz ki. (mármint értelemszerűen itt csak egy karaktert lehet, de érted a lényeget :DDD )
Tegnap nyílt meg utolsó szakasz, és nekem is ki lett pucolva a teljes bolt, és pont annyi cucc maradt ami a 4*-os karakterhez kell, csak még törpengek kit válasszak. Már mindegyikük megvan, így a constellation kérdéses kinek adjam. Jelenleg inkább Xinqgui C5 felé állok.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9680) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#9679) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mennyi idő van a besöpréshez? Én még mindig nem kezdtem el ezt az egész eventet mert annyira érdektelen számomra.

Üdv. Johnny

(#9681) Mike válasza kill_switch (#9678) üzenetére


Mike
veterán

abból következtettem erre, hogy a kariknál annyit mutat mint amennyid van, és nem annyit amennyit eddig összeszedtél

(#9682) Mike válasza jonnyjoker01 (#9680) üzenetére


Mike
veterán

vagy 10 nap

(#9683) Roland861010 válasza Sordoran (#9679) üzenetére


Roland861010
addikt

Kész
Be is húztam Xiant így már c6.

Amúgy a kis kecske itt tart.

(#9684) F34R válasza Roland861010 (#9683) üzenetére


F34R
nagyúr

Xianglingel jol fog mukodni :K

#9680 jonnyjoker01

Meg vagy tizenakarhany nap... ne aggodj nekem is van meg hatra mit tenni, annyira nem vonz ez az event sem. :DDD

(#9685) Roland861010


Roland861010
addikt

Na szóval most akkor Ganyunak mi jó main dpsnek mármint artifact?

(#9686) F34R válasza Roland861010 (#9685) üzenetére


F34R
nagyúr

Altalanosan Wanderer's Troupe, Ami bossoktol jon vagy az artifact exchange box-bol. Melt-nek szinten jo, vagy a Shimenawa's.. Freeze-re meg Blizzard set. Attol fugg tenyleg hogy szeretned hasznalni. Ha mar van jo substatos akkor kar varrialgatni.

(#9687) xeon forever válasza F34R (#9686) üzenetére


xeon forever
addikt

:C Wanderer's Troupe,

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9688) Roland861010 válasza F34R (#9686) üzenetére


Roland861010
addikt

Mi ez a melt igazából?
Láttam videókban is de sok különbséget nem láttam.

Fegyvernek mennyire jó a Hamayumi ?

(#9689) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#9688) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Haha. Melt-el lehet egekbe tolni ganyu sebzését, elemental reakciók kihasználása, pyro + cryo = melt. Ganyu-nak a találat és a bloom is tud "olvasztani", nincs rajta ICD. Nincs nagy különbség = minimum 2x-es. Az enyím 80 ezer körül sebez így, egy Discordos F2P haveromnak 150 ezer a rekordja. Az benne a jó, hogy elemental masteryvel és res shred-el, buffokkal lehet növelni az egekbe, míg sima cryo csapatban könnyebb elérni egy felső határt, ami fölé nehéz menni.

Hamayumi akkor jó, ha nem megy a crescent passzívjának fenttartása. Crescent a passzívval megelőzi.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9690) Roland861010 válasza jonnyjoker01 (#9689) üzenetére


Roland861010
addikt

Értem akkor érdemes kihúzni mellé Xianglit ha már C6 lett :)

Vagy nem is kell elég ha csak néha leteszem a macit meg aktiválóm a q képességét?

Akkor marad a proto már R3 meg 80-as.

(#9691) F34R válasza Roland861010 (#9690) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze, nem eleg a maci ahhoz hogy folyamatos melted legyen kell a burstje is. de ugye minnel jobban van kiepitve Xiangling annal nagyobb lesz a melt DMG.

#9687 xeon forever

De hat az a neve...

(#9692) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#9690) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xiangling nagyon jó választás és nem csak Ganyunak. Még mindig a legjobb Pyro support karakter a játékban. :K Maci egyedül nem elég tapasztalatom alapján. 1 pyro egységet tol rá az enemy-kre, Ganyu pedig 1-et eszik (találat -0,5, bloom -0,5). De a bloom már nem fog olvasztani olyankor, mert idővel csökken az egység. Elemental gauge theory-ra keress rá ha jobban bele akarsz mélyedni.

Az én melt ganyu csapatom így néz ki: Bennett + Xiangling + Kazuha + Ganyu. Kazuhán Viridescent szett, shreddeli a cryo és pyro ellenállást. Helyette fasza Sucrose is, Jean is belefér de ő nem fog tudni pyro-t generálni. Bennett buffolja az attackot, Xiangling jó sok pyro-t tol az ellenségekre a melthez. Annyi, hogy Ganyu ultiját okosan kell használni mert elronthatja a melt-et (túl sok cryo-t dob mindenkire és a charged shotok nem fognak olvasztani, ha mellette nincs eszméletlen sok pyro nyomva az ellenségekre).

Rotáció szempontjából: Ganyu E -> Kazuha E = cryo res shred. Ezután Bennett Q, Xiangling E+Q, Kazuha Q = jó sok pyro, ezután Ganyu lövészet :D

Üdv. Johnny

(#9693) F34R válasza jonnyjoker01 (#9692) üzenetére


F34R
nagyúr

Es ilyenkor ha nincs mas jo Xianglingre a Dragons Bane? ugy altalanossagba Meltre?

(#9694) Roland861010 válasza jonnyjoker01 (#9692) üzenetére


Roland861010
addikt

Kazuha nincs meg de Sucrose igen .. sajnos eléggé le vannak maradva rengeteg idő lenne őket felhúzni...

(#9695) Roland861010 válasza jonnyjoker01 (#9692) üzenetére


Roland861010
addikt

Rá néztem ez már nekem hardcore... :(

(#9696) Sirandrish válasza Roland861010 (#9694) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"rengeteg idő lenne őket felhúzni..."

És miért játszol? Bármi amit csinálsz a játékban, az mire jó?
Ha megcsinálsz 5 domaint, akkor mi történik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9697) Roland861010 válasza Sirandrish (#9696) üzenetére


Roland861010
addikt

Semmi :)
Van "időm" család meg meló mellett, nem azért mondtam.

Csak mire azt az összeállítást össze rakom jó pár hét hónap.

(#9698) Sirandrish válasza Roland861010 (#9697) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát legalább addig is lekötöd magad.
Máskülönben nem csinálnál semmit. Így legalább van miért belépni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9699) Roland861010 válasza Sirandrish (#9698) üzenetére


Roland861010
addikt

Mindig van amúgy miért belépni.

Mióta megy ez a kontrolleres móka meg főleg.

(#9700) Sirandrish válasza Roland861010 (#9699) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy értettem hogy ha nincs aktuálisan karakter amit fejlesztenél, akkor csak azért lépsz be hogy ne bugd a resint. Kell cél, különben érdektelenné válik.
Tudom hogy te most sok időt kihagytál, és biztos millió meg millió küldi vár arra hogy elkezd, de alapvetően minden Ley Line, minden Domain, minden boss amiket száz meg ezerszámra ölsz le / takarítasz ki, az azért van hogy egy karaktert fejlessz..
És azt hogy mindig van miért belépni...
Háát..majd egy év folyamatos játék után is térjünk vissza rá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.