Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Sordoran válasza fpatrik17 (#8000) üzenetére


Sordoran
addikt

Tegnap végre nekem is meglett a fegyver, és rögtön R2 lett. :DDD R3 meglesz következő resetkor, addig is a fegyvert rögtön felrántottam lvl90-re neki.
Közben össze szedtem az electroculus-okat, de sajna 1 kimaradt. :O A statue of seven lvl9-en van 0/30, de elvileg 1/30 kéne legyen. Fogalmam sincs melyik maradt ki, és kedvem sincs újra járni az útvonalat. Cserébe a Sakura tree felment lvl30-ra, és kaptam fate-et is, standard banneren kiesett Diluc. Hát ez tök jó, csak totál nem tudok vele mit kezdeni. :U Hu Tao személyében van már pyro dps-em, és másik abyss csapatban nem hiszem hogy jobb lenne pyro szerepkörbe, mint egy C6 Xiangling. Mostani meta-ban amúgy erősnek számít még? Játék indulásakor tudom (egyik) legjobbnak számított, de azóta sok víz lefolyt a Tiszán.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8002) F34R válasza Sordoran (#8001) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor egyedul nekem nincs meg a Catch :DDD a puffy halak is alig vannak. a rusty meg golden koirol nem is beszelve. solo only, coopban nem pecaztam egy percet sem.

(#8003) Sordoran válasza F34R (#8002) üzenetére


Sordoran
addikt

Én se pecáztam másnál, ráadásul pár nappal később kezdtem neki. Interkatív térkép megvan, nézed hol vannak? Mert nem csak Inazuma-ban foghatóak ezek a halak, sőt érdemes összes pool-t kifosztani legalább addig, míg meglesz mindhárom pecabot, az segít későbbiekben.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8004) F34R válasza Sordoran (#8003) üzenetére


F34R
nagyúr

persze, anelkul azt sem tudnam hol vannak. de pl a koik azok nagyon gyeren jonnek. lehet az orat is tekernem kellene neha.

(#8005) Sordoran válasza F34R (#8004) üzenetére


Sordoran
addikt

Nappali és éjszakai csapatban vannak, tehát ha este kifogod őket, akkor órát előreteker 06:00-ig és kifogod nappalit. Fordítva pedig mikor kifogtad nappalit, akkor 18:00-ra tekersz előre. Ezt minden pool-nál eljátszom, és így megyek végig. :K A koik miatt ne fájjon a fejed annyira, hiszen az csak a fegyverhez kell, de a refine cuccot 4x kell megvenned, tehát a pufferfish fog őrületbe kergetni később. ;]
Viszont nem verseny ez, 2-3 hét alatt megszerezhető lényegében ingyen egy kiváló 4* R5 fegyver. Nyugodtan szokásává válhatna ez a mihoyo-nak. (illetve már eventek alkalmával volt ilyen, csak ott a fegyverek nem voltak túl jók)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8006) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

50 a napi hal limit szóval óvatosan mit fogdostok. :))

giran~

(#8007) Shiro válasza Sordoran (#8001) üzenetére


Shiro
senior tag

Catch tekintetében szintén zenész. :D
Ha Dilucra érted, akkor szerintem igen.
Habár alapjában véve jóval kevesebb DPS-t tud kitólni magából, mint Hu Tao vagy Yoimiya, cserébe viszont erősebbek (és gyakoribbak) a melt reakciói. (A skilljén nincs ICD) Illetve velük ellentétben folyamatosan fenn tudja tartani a pyro unfusiont.

Persze nem árt mellé egy shield support az interupt ellen.

(#8008) F34R válasza Urzu_7 (#8006) üzenetére


F34R
nagyúr

: O Pecamesterek segggicccsetekkk. :DDD

(#8009) Sordoran válasza Urzu_7 (#8006) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez új, vagyis erről nem olvastam. :Y Forrás van esetleg? Mert nálam akkor nem jön ki a matek. Tegnap villant az 500 halas acsi, és mivel 3 napból 2 nap horgászok csak, az napi átlag ~83 hal.

Shiro: A végén bukik a dolog, mivel Hu Tao nem adja oda a Zhongli-ját senkinek, egy csapatba pedig biztos nem lesznek. :DDD Noelle tervben van hogy majd felhúzom, de ezt is régóta hajtom. :U
Most az artifactokkal szenvedek, már 950+ db 5*-os van szóval szelektálni kell. Igazán megoldhatnák a kezelését ennek jobban, ne csak lakatolni lehessen, hanem betörni is azonnal xp-ért. Talán emelni fognak 2.2-ben limiten 1500-ra, de az megint csak elodázás. Jobb kezelést követelek!

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8010) Shiro válasza Sordoran (#8009) üzenetére


Shiro
senior tag

Na igen, lehet akár 30 hiper-szuper DPS-d, de ha mindegyiknek ugyan az az egy support kell... :DDD

(#8011) csuzda válasza Urzu_7 (#8006) üzenetére


csuzda
aktív tag

Kifogtam sok halat az event 2. helyén és onnantól kiírta a játék, hogy amit fogok azt elengedem. Átmentem az első napi helyre és ott tudtam tovább fogni még egy ideig. Gondolom az eventre vonatkozik ez a limit.

Így meglett a Catch pedig csak tegnap kezdtem összeszedni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8012) jonnyjoker01 válasza F34R (#8002) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nézd meg IWinToLose videóját arról hogy kell megszerezni a catch-t, abban minden fontos infó benne van, halak helye stb... link

Ja ami még "fontos": reggel 9 és este 9-kor vált a spawn éjszakairól nappalra és fordítva. Szóval ha kihalásztál mindent játékidő szerint reggel 9 és este 9 között, akkor kiúrítetted a napi spawnt, utána tekerd az időt picivel este 9-re és úgy az éjszakait is ki tudod üríteni.

Üdv. Johnny

(#8013) Sordoran válasza Shiro (#8010) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem is akartam Diluc-ot. Nála rosszabb csak Mona és Jean lett volna, mivel ők amúgy is már C1-ek. Keqing a stílusa miatt kéne nagyon, és Qiqi hasonló (bár lehet Jean helyére raknám). Diluc a középső rossz lehetőség volt, és jött... :U

jonnyjoker01: Biztos hogy 9? Mert nálam 6kor váltanak. :DDD (kereken 06:00-ra váltok vagy 18:00-ra és látom hogy spawnolnak)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8014) F34R válasza Sordoran (#8009) üzenetére


F34R
nagyúr

En most huzogatom Sucrose-t (marmint nem ugy ;] ) aztan meg egy Electrot akarok nagyjabol, Yae-ig.. de majd kiderul az ki is lesz valojaban...
Van Beidou, Sara, Razor (ok lvl1-sek) meg ott van Keqing 80-as 6-s talentekkel, de nem erzem igazan :N

#8012 jonnyjoker01
Koszi, en csak ugy csinaltam, hogy mentem pecazni kiirult, majd harom nap mulva visszaneztem. igy lenyegeben csak ketszer toltam a heten.
Video hasznos lesz.

(#8015) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8013) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én úgy farmolok, hogy először végigmegyek a világon és letudom a day spawnokat, majd az éjszakai spawnokat és ugye folyamatosan állitgatom az időt, hogy ne össze vissza csináljam.

Első körben 6:00-18:00 között csináltam a napi, és ugye a maradékban az éjszakai kört, viszont amikor az éjszakaihoz értem már aznap észrevettem, hogy össze visszaság van és egy csomó hely üres annak ellenére hogy elvileg abban a napszakban nem horgásztam semmit. A hal spawnok annak ellenére voltak felborulva, hogy első fele elvileg csak is kizárólag nappal ment le - ez azt jelenti, hogy egy részük nem a nappali spawn időszakban lett kihalászva és mivel 6-18 között volt folyamatosan az idő bizonyitja azt, hogy valahol ebben az időszakban még éjszakai spawn-nak számitja a halakat.

Aztán eszembe jutott, hogy olvastam, hogy a speckó elektromos halak este 9 után spawnolnak, és akkor jött az ötlet hogy hátha attól kezdve számit éjszakainak a spawn. 3 nappal később a második kört már nem 6-18 hanem 9-21 ciklusokban csináltam és minden tökéletes volt, nem volt összevisszaság.

Nem gondoltam volna sosem hogy ilyen sokat irok egy gacha játék horgászós rendszeréről. :)) :DD

Üdv. Johnny

(#8016) Mike


Mike
veterán

lesz valamilyen következménye a Genshinre Kína új videojáték ellenes harcának? lehet erről bármit tudni?

(#8017) jonnyjoker01 válasza Mike (#8016) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Senki se tudja mi lesz még ebből, szerintem Mihoyo sem. Az én tippem, hogy semmi sem lesz, a játék elég nagy ahhoz globálisan, hogy alkalmazkodjanak egy ilyen változtatáshoz.

Talán annyit tudok elképzelni, hogy kettészedik az eventeket és a kínai gyerekek más eventeket fognak kapni, hogy péntek-szombat-vasárnap 1/1/1 óra játékkal megcsinálhatóak legyenek, esetleg a napi login dolgokat átvariálják nekik.

Annyit kb biztosra tudok állítani, hogy nekünk nem lesz semmilyen változtatás, max azt tudom elképzelni, hogy külön verziót kapnak a gyerekek odaát.

Üdv. Johnny

(#8018) Sordoran válasza Mike (#8016) üzenetére


Sordoran
addikt

Tudni nem lehet semmit még, de én is hasonló véleményen vagyok mint jonnyjoker01. A kínai szerverek/verzió más játékoknál jobban eltér, így nem lenne példátlan ha most kialakulna ennél is egy más szisztéma. Annyi a probléma, hogy az a 3x1 óra nagyon kevés, ha csak ezzel játszanak is nehéz egy egész hetet beletolni (gondolok itt arra, hogy engedik nekik felhalmozódni offline állapotban a daily-ket és a resin-t). Most ha a napi teendők mellett event-et is tolni kéne, esélytelen. Biztos van statisztikájuk rá, lehet a 18 év alattiak költési szintje nem éri el azt a szintet, ami miatt megéri foglalkozni ezzel. Hasra ütök, kiteszik a teljes bevételük 15-20%-át Kínában, az fájna, de túlélnék. A nyugati piac pedig marad változatlan.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8019) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

75 pity-nél megálltam Shogun Banneren. Kellene még 1 db Xiangling C4-hez, meg sajnos Sucrose 1 db se jött :(((. Sara meg persze esett 2 is, akit nem is akartam. Nem merek tovább wish-elni. Ha Beidou ultija menne Raiden Shogun-nal (vagy legalább lenne valami leak, hogy ezt fixálni fogják) nem gondolkoznék, vinném tovább, de így nem látom értelmét ellőni az első garantált 5*-os karakter bannert (előző 50/50-en Jean jött). :(

Kokimiról és a jövőbeli banner karakterekről tudtok valami leak-et esetleg?

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8020) Sordoran válasza fpatrik17 (#8019) üzenetére


Sordoran
addikt

Amennyiben még nincs meg Raiden Shogun miért álltál meg? Ha C1-et nem akarsz azt megérteném, de maga a karakter C0-ban is nagyon jó. Lehet mostani teambe nem illik, de később, ha már 2 abyss csapattal tolod, meglesz a helye. A sebzése még nem az igazi, de az elemental burst-öt nagyon tolja a csapattársaknak. Nekem másodlagos abyss teambe ahol nincs shield, és Jean healel (akinek a Q a legfontosabb lényegében számomra) így nagyon jó helye lesz.
Kokomi lesz következő 5*, ő healer. Ha kell egy jó healer, aki hydro is, érdemes lehet várni rá. Utána valószínűleg re-run lesz 2x, ez lehet Ganyu, Hu Tao, Xiao vagy Albedo (nem tudni semmit biztosra, kettő ezek közül lesz talán), távolabb nem tudni semmit. Yae lesz még valamikor (remélhetőleg idén) új 5*, ő electro catalyst lesz.
Raiden Shogun biztos kap majd re-run-t, szóval ha nagyon nem akarod most, és a felsoroltak érdekesebbek, akkor hagyd ki. Ha viszont ezek közül egyik se izgat, akkor menj rá RS-ra.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8021) F34R válasza Sordoran (#8020) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemar... Sordoran nem 2.3-ban jon Yae? :DDD

(#8022) Sordoran válasza F34R (#8021) üzenetére


Sordoran
addikt

Én bízom benne hogy igen, de mivel nincs információm róla, így nem mondhatom hogy igen. :P
Ha jól számolom október 1-én lesz 2.2 special program, ott megtudjuk milyen banner-ek lesznek (melyik két re-run), majd utána október 11-es héten remélhetőleg megkapjuk közösségi média posztban ki(k) jön(nek) 2.3-ban. ;)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8023) F34R válasza Sordoran (#8022) üzenetére


F34R
nagyúr

Okkkayyy... :D
Legalabb addig lesz lehetosegem felhuzni meg egy electrot. ;]

(#8024) fpatrik17 válasza Sordoran (#8020) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Na most kétségbe estem... Én Kokomi-ra azt hittem eddig Xingqui jellegű support lesz. Olcsó vizes healernek ottvan Barbara és tökéletes.
Rásszedtél! Este nyitogatok tovább bízva egy későbbi patchben. Amúgy Beidou nagyon-nagyon tetszik, mellé szeretném minden áron Shogun-t. ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8025) Sirandrish válasza Sordoran (#8020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hinnye...Hu Tao és Xiao is érdekelne, de Yae is...ebből fej vagy írás lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8026) xeon forever


xeon forever
addikt

Raiden shogun csapatom.
Kazuha,RaidenS,Sayu,Barbara.
Lvl 70,Lvl60,Lvl80,Lvl80
Hude nagyon mennek, kifejezetten jok cryo, es normal ellenfelek ellen, de meg a pyro is megy nekik. Nem is eetem idaig miert nem hasznaltam 2 anemo karaktert az attac gyorsitasra. :W Sayun nagyon erezni Raiden meg szoszerint mint a villam :DD Kazuha CD meg iggy is jo és nagyon gyors lett az E utani Plung. :C
Es ugye dupla healer a csapatban, rohadt gyorsan toltik az eleterot.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8027) Shiro válasza xeon forever (#8026) üzenetére


Shiro
senior tag

Amúgy miért kell két healer? Szerintem Barbarát nyugodtan cseréld le Xingqiura vagy Xianlingra. Bár gondolom, mivel főként skill-ekből osutod a sebzést, így az esetedben inkább Xianling lenne a jobb választás, vagy méginkább Mona, ha megvan.

(#8028) Over567 válasza fpatrik17 (#8024) üzenetére


Over567
aktív tag

Ha tetszik a karakter szerintem ne foglalkozz vele hogy mizu van vele. Anno ez volt (vagy sokkal roszabb) Zhonglival most meg brutális, bár nekem akkor sem volt bajom vele nem min/max-olok csak élvezem a játékot.

Sajnos engem meglepett az 50/50 egy Keqing-el dehát ez van :D Szorgalmasan wishelgetek de szerintem én róla már lecsúsztam :(

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#8029) xeon forever válasza Shiro (#8027) üzenetére


xeon forever
addikt

Megnyugtato, hogy folyamatosan maxon van a HP. Ràadasul Sayu megkapta a prototype claymoret lvl 90 en szóval miért ne. Illetve Barbara is rohadt gyorsan varázsol a két anemo miatt, és amikor RaidenShogun E-je aktiv durvàn sebez ô is a vízzel.. :B

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8030) xeon forever válasza xeon forever (#8029) üzenetére


xeon forever
addikt

És még fontos h Barbara c6 auto revive skillje is jol jon(igaz csak 15 percenkent)
Plusz az Exile 4 pieces artifact is ad sokat a csapatnak, szinte csak e+q, Kazuhaa meg meg megkapta a CD-s kardot.
De majd csinalok este videot...

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8031) slimG


slimG
tag

Nos, én végzetem a horgászattal, R5 a polearm.
UID:701607566, ([hun/eng] horgászengedély nyitva). Aki szeretne horgászni jöhet. Persze most még elég gyér az állomány, de csekkoljátok ha akarjátok. Raimei fish az spec pont van, 2 vagy 3 a poolban. Narancs puffer is talán. Koi vihető tonnaszámra.
Főként esténként vagyok online.

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8032) F34R válasza slimG (#8031) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD vagy 3-3 kene .

(#8033) xeon forever


xeon forever
addikt


Csak ami a játékban van azt fotóztam. :PRemélem megint bannolnak. LOL
13 miii?
Tényleg, na ezek után ne nekem. :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8034) Sordoran válasza xeon forever (#8033) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is folyton driftel a kontrolleren a joy, amikor glide-olok vele mindig alá mozog a kamera valamiért. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8035) xeon forever válasza Sordoran (#8034) üzenetére


xeon forever
addikt


vagy

legrosszabb:

:UNekem ezt melo közben mutatták és true én fotóztam. :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8036) xeon forever válasza Sordoran (#8034) üzenetére


xeon forever
addikt

Ja semmi ilyesmi. XD Nem volt direkt véletlen soha never.
Ez mindössze a Mihoyonak köszönehtő mint lehetőség és gondolnak az apukákra is akik a 8 éves gyerekkel jáccanak. :P
Inkább csinálok egy Baal Low level videot az említett csapattal. Reggel megvan hacsak nem bannolnak a jól fotózott ingame scrnsht ért.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8037) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Megőrülök... Így AR 47-en jöttem rá, hogy létezik Condensed Resin... Hát ez nagyon jó, így kicsitt pörgősebb a farmolás :D Ekkora failt.

• Honor Magic5 Pro •

(#8038) F34R válasza fpatrik17 (#8037) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem is a sracok mondtak, leginkabb Andrish :D

(#8039) fpatrik17 válasza F34R (#8038) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Amúgy tényleg nagyon jó, mert ha pl. egy nap nincs időm játszani, csak a Welkint felvenni, akkor így telóról is gyorsan becraftolható a Resin és bármikor felhasználható (bár gondolom nektek ez nem újdonság). Ha ezt hamarabb tudom... :D Tegnap szabin voltam, el is lőttem 25-öt folyamat 5-ösével craftolgatva. Artifact eső! ;]

Más: Szerintetek melyik Domain-eket éri meg leginkáb farmolni, ha általánosságban mindenkire szeretnék Resin hatékonyan farmolni?

Ezeket űzöm most:
- Emblem - Shimenawa's (Emblem kéne: Xiangling, Xingqui, Beidou, Baal-ra; Shimenawa's meg mehet mindenkire, akire a 2 db-os Gladiator)
- Noblesse - Bloodstained (Nobless kéne Bennett-nek - Bloodstained meg Rosaria/Razor. Itt van-e valami javaslatotok, hogyan lehet egyszerűen végigvinni a Domain-t. Nagyon könnyen legyepálnak a nyomorult mage-k. :( A többi domain simán megy, de itt szenvedek....)
- VV (Ezt akkor szoktam, ha megunom a fentieket -> Jean és a frissen esett Sucrose-nak szánom)
- Crimson Witch (Yanfei. Ő a main DPS-em)
CW farmolással picit leálltam most mert felhúzott, hogy csak Flower-ből és Plume-ból dobál "jobbakat". Ez a helyzet most most, ideiglenesen ezt így hagyom:

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8040) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Mivel eddig arra gyűjtögettem a Masterless-t, hogy ha jön Fischl schopba akkor megvegyem, de ma kiesett egy random kék pullból, ezért akad valamennyi.
Gondoltam, akkor valami fegyver jól jöhet esetleg, mert azon a téren mindig vannak hiányosságaim.
Amik most vannak a fontosabbak közül akiket használgatok is:
Keqing - Lion's Roar
Noelle - Whiteblind
Ayaya - Amenoma
Eula - Snow-Tombed
Yoimiya - Rust
Hu Tao - White Tassel...
Barbara - Thrilling Tales
Bennett - Sacrificial Sword

Aztán még vannak ilyen random cuccok: The Flute, Dodoco Tales, Sacrificial Bow, Eye of Perception, The Widsith, Dragonspine Spear, Rainslasher, Sacrificial Greatsword, The Bell
Favonius { Lance | Codex | Greatsword }
Prototype { Rancour | Amber }

Jól gondolom, hogy talán Hu Tao-nak lenne a legjobb választás egy (R1) Blackcliff Pole az (R5) White Tassel helyett?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8041) Shiro válasza fpatrik17 (#8039) üzenetére


Shiro
senior tag

Ez színtiszta statisztika. :DDD
leegyszerűsítve a dolgot Mire kapsz 1db ATK% Main Stattal rendelkező Sands of Eon-t addigra lesz 5db Plume of Death-ed. S nem nehéz ki találni, hogy azok közül nagyobb eséllyel kapsz olyat, aminek jó a substatja.
Pont ezért is van az az elvem, hogy a virágon és tollon legyen legalább 3 jó substat, de (főként a virág esetében) inkább 4.
A másik három esetében meg már elég 1-2 jó substat is, és akkor meg is vagy az 50%-os jó substat aránnyal. (Ez az amit még emberileg lehetséges kihoznia játékból)

Összesen 20 substadod lehet egy szettben, de abból a legjobb esetben is csak 18 lehet jó.
(Ehhez non stop kellene éveken vagy évtizedeken át farmolnod)
Viszont 9-14 jó substatot már kb 100 darabból összehozhatsz. :D

(#8042) F34R válasza Shiro (#8041) üzenetére


F34R
nagyúr

Vagy kimaxolod a napi 520 (160 ingyen + 360 nyolcszaz primogemert :DDD ) Igy kicsivel nagyobb eselye lehet annak aki kanna szam locsolja bele a lovet. Fokepp az a problema hogy minden nap kellene Artifactokat farmolni legalabb 1-2 CR-ert.

(#8043) Shiro válasza F34R (#8042) üzenetére


Shiro
senior tag

Azért persze nem kell túlzásokba esni. :DDD Primót ne áldozzunk érte. ;]

Egyébként meg amikor farolok akkor akár 5 CR-t is elhasználok, egy nap. Bár mostanában rálltam a talentekre. Korona osztás, meg lett egy pár új karakterem és így már 31-en vannank.
S persze büszkén mondhatom fegyver és artifact terén is elég jól állok. :P

Teljesség igénye nélkül kevesebb mint egy év alatt sikerült összefarmolnom.
(Egyszerűbb volt így, mint 20 millió képet feltölteni)

(#8044) Over567 válasza nonsen5e (#8040) üzenetére


Over567
aktív tag

Dragon's Bane lenne elvileg még jobb neki de a Blackcliff Pole is használható kategória :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#8045) F34R válasza Shiro (#8043) üzenetére


F34R
nagyúr

Basszus, en vagyok akkor ennyire hulye hogy csak a jokat hagyom meg :Y marmint ugy gondolom hogy azt, es nagy xar lesz belole. :DDD

(#8046) xeon forever válasza Shiro (#8043) üzenetére


xeon forever
addikt

Ugye tudod. hogyha be vagy regisztrálva a https://www.hoyolab.com/home akkor akkor meg tudod nyitni a public statot mas felhaszanloknal?
Az enyem ez:
https://webstatic-sea.mihoyo.com/app/community-game-records-sea/index.html?bbs_presentation_style=fullscreen&bbs_auth_required=true&v=101&gid=2&user_id=6452896#/ys
Ehhez neked is kell lennie fiokodnak, ami az accountodhoz rendelt emaillel hozhato létre, és az accountod jelszavával aktiválható.
Nem kell tonna adat hozzá mint egy videohoz, hogy látható legyen ki, hogy áll. :K

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8047) Shiro


Shiro
senior tag

Tudom de az nem mutatja az artifactok statjait. De mégis ezer hála mert így tudni fogom mivel toltam utoljára az Abysst. :R

#8045 F34R
Azok csupán a múlt árnyai, vagy csupán place holderek. :DDD
ui
Ezt a hozzászólást amúgy én már egyszer nem küldtem el?

[ Szerkesztve ]

(#8048) F34R válasza Shiro (#8047) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtom, luke a fejem ilyeneket nem jegyzek meg. :DDD

(#8049) xeon forever válasza Shiro (#8047) üzenetére


xeon forever
addikt

Akko minek a video? :p
Sokat nem mond...A napok szama igen. :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8050) xeon forever


xeon forever
addikt

Megtaláltam, hogy hova tette Kazuha a visiont...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.