Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Sirandrish válasza Sordoran (#8143) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja hát nekem se volt több, csak jobb lett volna ha kicsit nagyobb a különbség :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8152) xeon forever válasza fpatrik17 (#8142) üzenetére


xeon forever
addikt


Please find this quest item to continue to the next level.
:C :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8153) xeon forever


xeon forever
addikt

Ezek a rerunok nagyon szemet dolgok.
Pl lehet, hogy nerfeltek a kiszemelt karaktert vagy epp uppoltak, de ha nem jon akkor nics mit tenni

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8154) Sirandrish válasza xeon forever (#8153) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem nagyon jók. Sokan nem húztak valakire, majd kiderült hogy kéne nekik. Vagy csak szimplán nem volt szerencséjük.
Pl Zhonglit le se sz*rtam első körben, a másodikba meg alig vártam hogy kiessen. És mióta egyszer kipróbáltam, Albedora is rámennék szerintem. Hu Tao sem kellett, de most lehet adnék neki egy esélyt, és VENTIII...ó én hülye hogy kétszer is hagytam...
Harmadjára tuti kiszedem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8155) F34R válasza Sirandrish (#8154) üzenetére


F34R
nagyúr

En is igy vagyok vele... Kaaaazzeeeddaaaa... :D Albedo kicsit alulertekelt. Kicsit OP-b Geo Traveller. De nagyon fasza. Egyebkent kaphatna nagyobb buffot is kesobbiekben.

(#8156) fpatrik17 válasza xeon forever (#8152) üzenetére


fpatrik17
senior tag

:DDD :DDD Ne is mondd, mindjárt lejár életem első Welkinje, bolond Revolute kártyám már remeg a zsebemben.

Más -> Remélem ezt a medencét ti is behúztátok, nagyon raj! ;]
Beledobtam az összes undormány halat, ami életem végéig kísérteni fog a Catch miatt. :DD

+1: Nobless és Bloodstained farmra milyen taktikot érdemes használni?

Én nekiálltam most egy viszonlag "gyors" megoldásnak, de hátha tudtok jobbat...
Xiangling Sucrose Fischl Bennett teammel neki esek Domain of Mastery: Heart of the Flames I-nek, ahol annyira beszaladok, hogy Burst-öket feltöltsem (~20 sec), innen egyből Minlin, Liyue Statu e of the Seven max HP-zni, aztán egyből északra Clear Pool and Mountain Cavern-be, Blessing Domain Chamber III-ba.

Innen taktik a következő -> Fischl-re váltok elindítom a bulit, beszaladok a jobb alsó sarokba ledobom az amper szárnyast -> Xiangling ledobom a disznópörkölő grizzlit -> Bennet Q -> Sucrose Q -> Xiangling Q és döglik minden, ha betartom a sorrendet.

Ez az egész folyamat teleportokkal mindennel ~ 2, max 3 perc. Ennél gyorsabban lehet ezt csinálni? Bárhogy máshogy próbálkozok, halok megfele...

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8157) F34R válasza fpatrik17 (#8156) üzenetére


F34R
nagyúr

Figyi mar nem lehet kipecazni a Pontyokat? :DDD nekem csak a zoldek kellenek ;]

(#8158) fpatrik17 válasza F34R (#8157) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ha van kedved estére úgy hagyom a gépet, azt lehorgászhatod a világom, én már végeztem az R5 villával. :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8159) F34R válasza fpatrik17 (#8158) üzenetére


F34R
nagyúr

Este en mar belulrol nezem a szemhejam :D nekem egyelore csak R3-van csak az duhit hogy barna van szarasig zold meg alig.

(#8160) Shiro válasza fpatrik17 (#8156) üzenetére


Shiro
senior tag

Elvileg ez a trükkje.
https://www.youtube.com/watch?v=uERQQQU8kGs
Lényeg az lenne, hogy beállsza sarokba, mintha büntiben lennél. A három kobold egy helyre teleportál. (Bár nekem ez a része nem igazán akar összejönni persze kivéve akkor ha nincs Anemo a csapatban, mert akkor szépen összeállnak)
Majd a Swirl reakciónak köszönhetően gyakorlatilag egymás pajzsát szedik le.


Egyébként kire szánod őket?

Csak mert Physical Artifact esetén lehet jobban járnál a Pale flame-mel.
Burst DMG esetén pedig az Emblem of Severed Fate lehet egy jó alternatíva.

(#8161) Sirandrish válasza F34R (#8157) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha elcsípsz ingame, nálam már mindent ki lehet fogni. Már semmi se kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8162) Shiro


Shiro
senior tag

Véletlenül sikerült egy öcsi eventet szereznem.

Persze találtam hozzá magyarázatot:
https://www.youtube.com/watch?v=FiY8ZOgQBpU

De az ilyen esetekkel úgy vagyok, hogy: Értem én, de lövésem sincs mi van. :DDD

(#8163) fpatrik17 válasza Shiro (#8160) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Király, gyakorlatilag ugyanezt csinálom csak más karakterekkel és én a bejárat felöli jobb sarokba bújok. :D Bennett-re kell amúgy, meg Rosaria phys build-re. Két legyet egy csapásra.

https://www.youtube.com/watch?v=ABVK2jCdHgY

Gyakorlatilag ezt, csak nincs Kazuha-m és tovább tart x)

• Honor Magic5 Pro •

(#8164) Shiro válasza kill_switch (#8115) üzenetére


Shiro
senior tag

Vagy talán Albedóra tippelnék.

Albedo Story Quest végén.
Lényeg:
Durin életereje rezonál Albedóval
Durin Albedo mesterének feltételezett králmánya

Wiki elmélet szinten megemlíti, hogy Albedo mestere Rhinedottir és Gold (egy alkímista aki 500 éve élt Khaenri'ahban) talán ugyan az a személy
A másik elmélet, miszerint Albedo egy homunkulusz.

Új az Abysshoz tartozó ellenfélcsoport fog érkezni 2.2-ben a Rifthoundok
amik corrosion hatást fogják alkalmazni. (Az Abyss 11-et valamiféle felkészítőnek szánhatták)

Rockfond Rifthound Whelp
Rockfond Rifthound
Thundercraven Rifthound Whelp
Thundercraven Rifthound

Dropjaik:
Claw
Unguis
Talon

Lényeg:
A Rifthoundokat Gold készítette.
Csak úgy, mint Durint.
A legnagyibb műve Cretacus (Albedo)
Rhinedottir = Gold

Mivel meg van említve, hogy Springvale és Wolvendorm környékén ólálkodnak, felmerül a kérdés, hogy ezek netán azok a farkasok lennének akiket Razor story quetstjében nem láthattunk.

(#8165) Shiro válasza fpatrik17 (#8163) üzenetére


Shiro
senior tag

Rosariának a Pale Flame jobb.
Persze jól néz ki, hogy a Charged Attack-ra kapsz 50% DMG bónuszt és nullázza stamina költségedet, de ennek feltétele, hogy egy ellenfelet legalább megölj. Ergo csak több gyengébb ellenfél ellen hatásos.
A Charged Attackot minden esetben megelőzi egy Normal Attack.
Emiatt (bónuszok nélkül) kb 15%-al nagyobb DPS-ed van Normal Attack combóval
A Charged Attack szétlöki a kisebb ellenfeleket.
C1. 10% Attack Speed és 10% Normal Attack DMG

Benettnek meg elég 2db a Nobless-ből a 4-es bónuszt már nem tudja kihasználni.



(#8166) F34R válasza Shiro (#8164) üzenetére


F34R
nagyúr

Szeressem ezt a magyarra forditott story tellinget, Shiro san ;)

(#8167) Yodamest


Yodamest
addikt

Folytattam én is ámokfutásomat Teyvat világában, mindennel is haladgatok. Sajnos a questek borzalmasan unalmasak számomra, gyakorlatilag 2 NPC áll egymással szemben és elképesztő mennyiségű text ömlik az ember nyakába közben, elnyújtott bloated az egész és nem cselekményre van felfűzve, hanem tényleg csak ott állnak és mondják, mondják. Még a fő szál néha-néha érdekes is, azt próbálom nem elnyomogatni azért. Én sokkal jobban ürölnék lényegretörőbb, feszesebb, érdekesebb szövegvezetésnek. Ezt csak én érzem így vagy ezzel ti hogy vagytok? Mindent végigolvastok?

Buildes kérdés, van egy Ayakám (nem tudom, hogy ő 100% 5* nyitás-e mint pl. Jean vagy tényleg ekkora mákom volt), felhúztam amennyire tudtam, az lenne a kérdésem hogy ő vele milyen elem reakciókra érdemes rámenni? Chongyunnal ugye az volt, hogy víz suppal mindenkit szétfagyasztottam és utána jött a shatter dmg, csak Ayaka mivel kard használó vele nem működik a shatter, ennek ellenére vele is érdemes vizes suppot használni?

(#8168) fpatrik17 válasza Shiro (#8165) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Bennett miért nem tudja a 4-es bónuszt kihasználni? :Y Én eddig mindenkinél azt láttam rajta.

• Honor Magic5 Pro •

(#8169) Dewri válasza Yodamest (#8167) üzenetére


Dewri
aktív tag

Én sem szeretem a sok dumát. Nem értem miért nem lehet egy skip gombot odarakni, akit nem érdekel, az ne tököljön percekig... Napi questeknél pláne, pl négyszázadszor is beszélni kell a nővérrel, aki elküld Alberthez dumálni, aki elküld takarítani, aztán vissza Alberthez dumálni, aztán menni a nővérhez dumálni... :W

Itt egy wish számláló: a játékon belül nyomj escape gombot, majd feedback menü, az átdob böngészőbe. A címsor tartalmát kimásolod és itt a wish számlálóban a wish counter menüben az "auto import" gombnál beilleszted, majd "import". A progi átnézi hogy áll az accod, a végén save és tételesen megmutatja melyik banneren hol tartasz, miket húztál eddig. A "settings" menüben több acc is beállítható, meg persze a szerver. Így leírva bonyolultabb mint a valóságban. Mindenesetre sokkal egyszerűbb, mint a játékon belül a historyban számolgatni...

[link]

(#8170) Yodamest válasza Dewri (#8169) üzenetére


Yodamest
addikt

Köszi! fú de ez de jó oldal egyébként is, eventeket könnyen látni rajta, mutatja kinek lehet ma farmolni anyagokat stb. ezt fogom használni. :R

(#8171) Yodamest


Yodamest
addikt

Lenne még statos kérdésem is hátha tudja valaki, a játék nem mond el néha fontos dolgokat:

Az olyan statok mint elemental mastery és extra pl. pyro sebzés, crit rate érvényben maradnak a karakter leváltása után is? Pl. Egy Xianling ulti ha más karakter körül forog akkor Xianling elemental masteryje, pyro sebzése, critje szerint fog sebezni még akkor is, ha ő már nincs a pályán?

Másik kérdésem, hogy a 4 különböző elementálos rezonance úgy látom át lett dolgozva, a játék kezdetekor mintha nem adott volna még fizikai ellenállást. Most amit ad az All Elemental RES +15%, Physical RES +15%. nem is tűnik olyan rossznak, de ezek flat értékek, vagy a meglévő ellenállásból számolódik a +15%? Ez nem egyértelmű és azért igencsak nem mindegy, mert ha gyakorlatilag flat -15% dmg akkor az eléggé használható már.

(#8172) csuzda válasza Yodamest (#8167) üzenetére


csuzda
aktív tag

Engem már csak a főszál érdekel. Elegem van a sok hülyeségből. Volt egy olyan story küldetés inazuma megjelenésével, ahol 3 embernek a baját kellett megoldani. Egyiküket megszállta egy démon, aztán kiderült, hogy bűntudata van, mert valami barátját egy küzdelem során úgy elpicsázta, hogy az világgá ment... Aztán a sakura fánál ez az utóbbi elmondta, hogy nem bánja, hogy elment világgá, nem haragszik emiatt rá... Én meg csak fogom a fejem, hogy ennek mi köze a sztorihoz? Azóta amin látom, hogy nem fontos olvasás nélkül pörgetem tovább. Legyen rövid és lényegretörő. Ilyen semmiségekkel hagyjanak engem...

#8168 fpatrik17: Benett maga nem tudja kihasználni a 4 darabos Noblesse szett képességeit, csak rajta kívül mindenki más. Én is azzal használom, kegyetlen jó :D

#8171 Yodamest Én úgy tudom, hogy Xiangling képessége olyan, hogy az elnyomás pillanatában lévő statok maradnak meg végig a burst ideje alatt. Vagyis utána hiába buffolod egy bennett burstbe való állással, nem fog többet sebezni. Ez így igaz akkor is ha egy buff lejár róla.

(#8173) Yodamest válasza csuzda (#8172) üzenetére


Yodamest
addikt

Ne is mondd azt a 3 tagot, tegnap csináltam épp azt a küldit, fúú kegyetlen..... én csak arra tudok gondolni, hogy a játék gacha mivolta miatt ilyenek a küldetések, hogy minél tovább tartson minden, minél tovább "online" legyél. Egy teljes áras egyszer megvevős játéknál sem tapasztaltam még ilyen szinten elnyújtott és bugyuta párbeszédeket, ez tuti, hogy a gacha miatt van.

(#8174) fpatrik17 válasza csuzda (#8172) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Xiangling-ra reflektálva: éppen most építem/tesztelgetem a kisasszonyt. Snapshot képes a Burst-je, szóval a Q lenyomása előtti minden buff életben marad a Pyronado időtartamára.

Nálam így néz ki jelenleg:

1. Bennett Q (Alap Atk buff + a Nobless set miatti +20% Atk)
2. Sucrose E (VV artifakt set miatt -40% debuff Pyro-ra + Elemental Mastery boost)
3. Átváltás Xiangling-ra (Thrilling Tales of Dragon Slayers R5 +48% Atk boost) és maci ledob aztán egyből Pyronado még aktív az összes buff...

Lvl 80 R5 The Catch-el így ha jól emlékszek lvl 9-es talenttel, 28k crit körül mocorog, ami brutál és még Sucrose sincs feltápolva. Hihetetlen erős ez a Xiangling, nem is értem, hogy lehet ingyenes... ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8175) Yodamest válasza fpatrik17 (#8174) üzenetére


Yodamest
addikt

Ki a csapat 4. tagja nálad?

(#8176) Shiro válasza fpatrik17 (#8168) üzenetére


Shiro
senior tag

Bocsi megkeveredtem, a 2-es szett bónuszt nem tudja. :P

(#8177) fpatrik17 válasza Yodamest (#8175) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Xingqui a vaporize miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=jBPMh_6ZY_8&t=927s

Ezt javaslom végignézni, én innen szedtem az ötleteket hozzá, nagyon részletesen ki van fejtve minden aspektusa. :R

Igazából kifarmoltam 2 egész korrekt (számomra elegendő) Emblem szettet. Egy ment fixen Xingqui-ra, a másik pedig a The Catch-el karöltve vándorol Baal és Xiangling között, mikor milyen napom van. :D

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8178) F34R válasza Yodamest (#8167) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahh nagyon sok a rizsa... en eleg gyorsan tudok olvasni de szerintem felesleges ennyi motyo bele.

(#8179) F34R


F34R
nagyúr

Mas. Hova lettek a weekly protok, es a Dream Solventek? hetek ota egyet sem kapok.. Ne kezdje mar megint a jatek azt hogy heteken keresztul kell sz*pni hogy eppen az adott karakterre eso talent material meglegyen. :U

Apropo Childe es Hu Tao rerun? utobbit meg ertem, nah de elobbi? Kap egy uj Bowt is.. meg nem artana neki egy buff, uj artifact sem.

[ Szerkesztve ]

(#8180) Sordoran válasza Yodamest (#8173) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem feltétlen gacha mivolta, inkább jrpg-s hatás. Bár mindegy is, tényleg gyakran sok a duma. Az archon questek dumái jobbak, azokat szívesen végignézem/hallgatom. Egyrészt szinkronosak is, és jobban animáltak, vagyis néha teljesen meganimált mozgásuk, mimikájuk is. A world questek és a napik is viszont legtöbb esetben érdektelenek, unalmasak. Még a world questet el is olvasom, de a napit átpörgetem ha már másodjára van. Megjegyezhetné a játék hogy adott napi volt-e már, és akkor lehetne tényleg egy skip gomb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8181) Yodamest válasza F34R (#8178) üzenetére


Yodamest
addikt

jól van akkor megnyugodtam, hogy ezt nem csak én nem élvezem :DDD

(#8182) Shiro válasza Yodamest (#8167) üzenetére


Shiro
senior tag

Igen, Ayaka mellé érdemes vizes supportot használni a freeze miatt és mellé a felaggatni rá Blizzard Strayert a 40% crtit rete bónuszért. :D
(A pyro suport/melt reakció sajna nem jó neki a "túl" gyors támadási sebessége miatt)

(#8183) Dewri


Dewri
aktív tag

Elindult az új Moonlight Merriment quest. Mindenki készüljön fel az elején bőven több mint 10 perc szövegelős kattintgatásra... Gondoltam szólok, ha már ilyen sokan szeretjük az ilyesmit... ;]

(#8184) Sordoran válasza F34R (#8179) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet téged nem szeret a játék. Engem se szokott ellepni velük, de ma 4 heti boss-t ütöttem le, ebből 3 db Dream solvent és 1 db polearm billett esett. :U

Hu Tao érdekel, kell a C1, de harmadjára is nemet mondok Tartaglia-ra. ;] Inkább jöjjön Ganyu, valamint Yae-t várom nagyon. Bár utóbbinál azt pletykálják csak 2.4-ben jön talán, de én már nem hiszek ezekben a jóslatokban, akkor biztos ha bekerül teszt szerverre.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8185) F34R válasza Sordoran (#8184) üzenetére


F34R
nagyúr

3 heti boss, nothing.. NOTHING!! :DDD elvileg first Tartaglia es utanna jon Hu Tao; pletyka szerint Thoma is 2nd banneren lesz. Es igen ha nem kap buffot akkor en skip akkor inkabb Xingqiu tolom fel 80-rol 90-re 9-10-es talentekkel. kevesebb erofeszites. Miko cicat rokat en is nagyon varom.

(#8186) Shiro válasza F34R (#8185) üzenetére


Shiro
senior tag

Nálam 2-böl 1 adott. Már csak Signorát és Azhdahát ütöm, a többiektől már "túl sok" materiál van
A childe rerun még mindig nem tud meggyőzni.
Elvileg sokan szeretnék, de látszólag egyszer sem teljesített valami jól.
Valahogy egy másik karakter mindig elvitte előle a rivalda fényt.
S ez szerintem így lenne (lessz?) harmadjára is.

(#8187) Roland861010


Roland861010
addikt

Na ma rá fekszel a játékra megnézzük hogy bírja a Xiaomi MI11...meg a SD 888!

(#8188) F34R válasza Shiro (#8186) üzenetére


F34R
nagyúr

En is joforman, csak kell meg Bennet es Jeanhez is.
Nah jah elsorol lemaradtam, masodik tryra tetszett... ugyanaz a baja mint a legtobb burstdps nek. egyebkent szerintem azert viszont jo tudol sebezni a chargeddel is, jo gyors az elemental skill is. ... viszont az uptimeok horribilisek... a switching elcseszett, nem marad meg az adott " harcforma" karakter valtas utan. egy masfajta artifact es buff sokat segitene rajta... en biztos kesobb, Fountain ekezesekor runoltattam volna csak ujra.

[ Szerkesztve ]

(#8189) xeon forever válasza F34R (#8188) üzenetére


xeon forever
addikt

Tartaglia nalam meg mindig lvl 50...O:

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8190) Roland861010


Roland861010
addikt

Na mától be húzhatók az ingyen kívánságok, vagy csak nekem nem tűnt fel eddig?

(#8191) Sordoran válasza Shiro (#8186) üzenetére


Sordoran
addikt

Én a dream solvent és a billet-ek miatt ütöm többit is. Ennyi változatosság legyen, amúgy csak Raiden Shogun-nak ütném artifactjait egész héten. :DDD

Roland861010: Nekem a Mi9 SD855-el melegszik eléggé, bár nem is szoktam nagyon nyomni vele. Problémát se okoz, de frusztrál. Na de hamarosan váltás, és remélhetőleg az új készülékkel nem lesz ilyen gondom. ;]
Daily jutalmakat adja, és van kis webevent is ahol... nézzétek meg mi van. Jópofa. :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8192) Roland861010 válasza Sordoran (#8191) üzenetére


Roland861010
addikt

Eddig a poco F3-nál jobb de itt is vannak akadások.
Viszont minden maxon van a kijelző felbontása WQHD+ és 120Hz.
De majd próbálgatom, hogy van-e különbség.

Ha telefonon akár valaki játszani vele ott mindenképpen az iPhone a nyerő már csak a dedikált kontroller támogatás miatt.
Nekem a Samsung Mogat nem sikerült működésre bírni.
Vettem külön programot is de gépen is mokolni kellett volna..

Majd keresek valami olyan kontrollert ami alapból rendelkezik editor programmal.

(#8193) Roland861010 válasza Sordoran (#8191) üzenetére


Roland861010
addikt

Mintha láttalak volna egy másik topikba..
Nézz be egy tmobilba ahol van kirakva Xiaomi MI11.. nem lesz olyan prémium érezted a i13protol...

(#8194) Sordoran válasza Roland861010 (#8193) üzenetére


Sordoran
addikt

Láttam tegnap azt is, de kézbe nem vettem. Sorohatnám okokat miért nem akarok Mi11-et, illetve az idei Android modelleket se, valamint miért mozgat az iPhone, de ez nem az a topik. :DDD
Amúgy nem akarok úgy telefonon játszani, néha ha szükség úgy hozza fellogolok majd. Valamint van pár dedikáltan mobilos játék még amiket pár perc alatt letudok, de ennyi. Ha komolyabban játszani akarok, arra van konzol. ;)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8195) sz.mich


sz.mich
tag

Képzeljétek mi történt velem... Ugye amikor kijött a játék, én is rálestem ps4-en, lvl20-ig (karakter) elvittem, aztán átálltam pc-re, mert ott mégis csak jobban/szebben futott. Itt lvl40ig húztam a karaktereket, az akkori területet teljes egészében felfedeztem, de aztán elmúlt a varázs és letettem. Most pedig, hogy lett ps5-öm, gondoltam rálesek. Na, és találjátok ki, hol folytathattam a játékot? Hát ott, ahol ps-en letettem, lvl20-nál. Azért az érdekelne, hogy ezt mégis hogyan sikerült összehozni, hiszen pc-n is ugyanazzal az e-mail címmel és kóddal jelentkeztem be, mint ps-ről (elvégre a fonalat is lvl20nál vettem át/fel, tehát nem a nulláról kezdtem, kvázi újra, hanem folytattam a már elkezdett, ps-es játékállást).

Ehhez hozzá kapcsolódik még, hogy Noelle eddigre a szintjének megfelelően fel volt szerelve, ám a kari az esetemnek megfelelően eltűnt, mindenestől, most oldottam ki (megint) ingyenes matériából.

De, ha mindez nem volna elég, látom, hogy eléggé kinyílt a világ, mert, habár nincs felfedezve, azért a határvonalakat így is látom. Milyen kár, hogy elveszett a játékállásom, mert így, csaknem a nulláról (értsd: az abszolút kezdőtereület van meg, a nagy fa előtt állok) se időm se leki erőm nincs újra nekiveselkedni az egésznek. :(

Csak kp., az ár fix.

(#8196) Sordoran válasza sz.mich (#8195) üzenetére


Sordoran
addikt

Dátumokat oda írthatnád mégis mikor álltál át PC-re, mert nagyon sokáig nem volt lehetséges PS-es mentést folytatni PC-n és fordítva. Ha valóban a PS-es mentésed folytattad PC-n (ami 2.0-tól lehetséges, tehát július 21-től), akkor annak kéne betöltenie most PS-en. Ha korábban volt a "váltás" akkor valami nem kerek, mivel 2.0 előtt nem lehetett átvinni mentésed. Sőt, nem is mentés átvitelről van szó, simán felhőbe ment. (vagyis nem kell kézzel piszkálnod a mentésed)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8197) F34R válasza Sordoran (#8196) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez akkor muxik ha Ps fiokod van? mihoyo only accom van csak.

(#8198) kill_switch válasza xeon forever (#8189) üzenetére


kill_switch
senior tag

Szerintem az emberek nagy része nem Tartaglia miatt akarja Tartagliát, hanem azért, mert Xiangling mellett elég jól működik, így még több erőt tudnak kisajtolni a lányból és inkább ez érdekli őket. :Đ

(#8199) Sordoran válasza F34R (#8197) üzenetére


Sordoran
addikt

Most nem is tudom gyors összefoglalni, az biztos hogy a PC-ről PS-re költözés a komplikáltabb, és kevésbé hibatűrő. :DDD A PS-es és mihoyo fiókod e-mail címe meg kell egyezzen, és amelyik platformra költözöl azon még ne legyen elkezdett játék. Mihoyo fiókok e-mail címe egyszerűbben változtatható, így PS-ről átköltözni nem olyan vészes, de ha PS-en már elkezdted a játékot, akkor másik PSN fiók használata csak bonyolítja az életed.

kill_switch: Értem amit írsz, de amúgy ki akarja Xiangling-ot használni, hogy köré építsen csapatot? Vagy lemaradtam valamiről? ;] Van C6-om belőle B csapatba, de csak mert nincs másik pyro supportom most.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8200) kill_switch válasza Sordoran (#8199) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát, konkrétan az egyik legjobb F2P pyro karakter. Főleg ha ki van maxolva, érdemes vele foglalkozni. :D Többen vannak még mindig akik igyekeznek nem költeni a játékra és ehhez a hozzáálláshoz Xiangling must have.
De ha van mellé egy Tartaglia, egy Benneth meg egy anemo, akkor csúnya dolgokat lehet velük művelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.