Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Shiro válasza Shiro (#8600) üzenetére


Shiro
senior tag

Jól van, Melt...én meg Ráálltam Shiled Témára.
Ami esetleg hasonló erőst képviselhet az a Ganyu-Benett-Sucrose-Zhongli

Így nálam a B csapat az Ei-Kokomi-Xingiu-Xianling.

(#8602) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Most hihetetlenül felb@%*&szott ez a játék. Gondoltam adok egy esélyt a Polar Bownak, hátha, de ha a másik esik az se baj, mert Ningguangra jó lett volna. Sőt...kb bárminek örültem volna, mert 5csillagos bowom sincs (Amoson kívül), se spearem, se kardom se semmi, mert eddig 3 Skyward Atlast adott. Elnyomtam 40 wisht erre dob egy 4.!!!!!! Skyward Atlast :W
Erre mennyi az esély? 1 a trilliobilliohoz? Szijjon le egy batyu f*szt... :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8603) F34R válasza Sirandrish (#8602) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat en is tokon szurnam magam ha Skyward Atlast kapnek. :DDD En orultem a Lost Prayernek a Favonius physical kardnak.. kellene az ij is.

(#8604) Shiro válasza Sirandrish (#8602) üzenetére


Shiro
senior tag

chillde test run ;]

Plusz egy felfedezés. Xianling esetében nem csak a Pyronado, de Guoba sem rendelkezik ICD-vel. Vagy legalábbis az Oceanoid ellen minden tűzfújása okozott Vaporize reakciót.

(#8605) F34R válasza Shiro (#8604) üzenetére


F34R
nagyúr

De paraszt. :DDD

(#8606) xeon forever válasza Shiro (#8604) üzenetére


xeon forever
addikt

Milyen ugyes srac ez a childe. XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8607) xeon forever válasza Sirandrish (#8602) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem idaig szinte mindig qiqi volt a nem banneres 5* a banneren....mintha mas nem is lehetne nekem, pl Jeant mar nagyon varom, illetve Kecsing is jól jönne.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8608) xeon forever


xeon forever
addikt

Most neztem, egesz jo volt a 50/50 aranyom az uccso 2 honapban. Ayaka/Ei/Ei/Kokomi... Tuti Qiqi következik megint.... :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8609) Shiro válasza F34R (#8605) üzenetére


Shiro
senior tag

S ezt még lehet fokozni... :DDD ;]

(#8610) kill_switch válasza Sirandrish (#8602) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem véletlenül mondja kb mindenki, hogy kerülni kell a fegyver bannert mert szuper aids. :D Hiába jött be, hogy kiválaszthatod a kettőből melyik fegyverre legyen több esélyed, attól még ugyanúgy bukhatod mindkettőt. És rendre bukják is az emberek. Nyilván a probléma az, hogy vannak olyan broken fegyverek, amik teljesen meg tudnak változtatni egy adott karaktert (lsd. Hu Tao), de rossz esetben ~170-180 fate az 50-50-re elég gáz, mert ugye ott van a 100%, de mivel két fő fegyver van, hiába állítod be, hogy több esélyt akarsz az egyikre, attól még eshet a másik, tehát ha úgy vesszük az ott megint 50-50. :DDD

(#8611) F34R válasza kill_switch (#8610) üzenetére


F34R
nagyúr

az a baj hogy nehany fegyvernel meg f2p lehetoseg sincs... ugy meg mar nagyon faj a game. Staff of Homan basztak el emberek legtobb penzt. :DDD

(#8612) kill_switch válasza F34R (#8611) üzenetére


kill_switch
senior tag

Szinte minden karakternek van lehetősége olcsóbb fegyverrel érvényesülni. :D Nem teljesen értem, hogy miért vásárolják az emberek a fegyver bannert, mikor az ottani fegyverek nélkül is maxolható az abyss, tehát nem érsz el vele többet, max gyorsabban éred el ugyanazt. 1-2 fegyver úgy is esik standardból. A Homa meg azért húzza be a népet, mert anélkül Hu Tao semmi extra, simán cserélhető egy 4 csillagos Xiangling-ra, mert vele is el lehet azt sebzést érni. :DDD

(#8613) F34R válasza kill_switch (#8612) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem ez azert eros... marmint a Xianglinges dolog..
Abysst letolom, de sosem tudom 36*-ra, szoval itt a maxolas is kerdeses.

(#8614) kill_switch válasza F34R (#8613) üzenetére


kill_switch
senior tag

Annyira nem. Vagyis ha úgy vesszük de, mert Hu Tao DPS, Xiangling meg DPS is lehet meg Support is és még a HP-ját sem eszi. :DDD
Nyilván nem C6 Hu Tao / C6 Xiangling-ra gondoltam. :D Akinek C6 Hu Tao, annak van Homa is és ott kérdés sincs mert valószínűleg az egyik legdurvább jelenleg a játékban az a párosítás. De ha nincs se Homa se constellation rá, akkor egy C6 Xiangling lehet hasznosabb. De nincs Hu Tao-m, szóval csak a netes hangokra és videókra tudok hagyatkozni. :K
Abyss szempontjából mindegy, azt úgy is lehet 36-ozni ha egy darab 5 csillagos karakter sincs a csapataidban. Farmolás és elszántság kérdése. :D

[ Szerkesztve ]

(#8615) F34R válasza kill_switch (#8614) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor majd jovok kesobb mert nekem meg mindig impossibru. ;] vagy csak szar a comp.

(#8616) kill_switch válasza F34R (#8615) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az artifact a kulcs... mindig az artifact... :Đ (meg persze a kombók)
Lassan két hete domain-ezek szinte minden resin-t odapasszírozok, de még egy set sem jött ki senkinek. :DDD 3db olyan jött eddig, ami még mindig nem jó, de talán már nem olvasztom be. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8617) F34R válasza kill_switch (#8616) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is van ilyen... 1-2 max 3 valamire valo esik 2-3 het alatt.

(#8618) xeon forever válasza F34R (#8617) üzenetére


xeon forever
addikt

:)) :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8619) F34R válasza xeon forever (#8618) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem ilyen poloban kellene jarkalnom.. de ketlem ertenek mi van raiirva.

(#8620) body007 válasza F34R (#8619) üzenetére


body007
addikt

link

Nem póló de lehet ez is érdekel :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#8621) xeon forever válasza F34R (#8619) üzenetére


xeon forever
addikt

Engem akkor sem ertenek meg amikor egy Kecsinges lila puloverben maszkalok 50 centis hajjal meg 20 centis szakallal. De leszarom. Meg az kene, hogy a claymore-t is vigyem magammal. XD (A lófelezős)...
De legalabb tudom, hogy odab@s7_ :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8622) F34R válasza xeon forever (#8621) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :D

(#8623) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Volt már nálatok olyan, hogy a kiválasztott területen kívülre dobott napi küldit a játék? Most Inazuma van kiválasztva de bedobott egy Mondstadt-osat. Megkérdeztem a supportot hogy mi a rák ez és az a válasz jött hogy ez ilyen vészhelyzeti (szó szerint "emergency") küldetés és csekkoljam le a leírást. Amire persze visszaválaszoltam hogy semmi ilyen nincs a leírásban és a küldetés amit kaptam egy ezerszer megcsinált küldetés Mondstadtban, melyre meg az a válasz jött hogy ez ilyen "urgent" küldetés de ha szeretném akkor tovább küldheti a megfelelő osztálynak a kérdésem. Hát beszabehu :DD :DD

giran~

(#8624) csuzda válasza Urzu_7 (#8623) üzenetére


csuzda
aktív tag

Nekem már többször is volt. Ilyen ez :DDD

(#8625) body007


body007
addikt

Mostani eventekhez még hozzá se szagoltam, gondoltam megnézem. Azt írja nekem, h mielőtt elkezdem csináljam meg azt, h "wishes"
Néztem a küldik közt de nem látok ilyet. Mit kell megcsináljak, h el kezdhessem az eventeket? :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#8626) Sordoran válasza Urzu_7 (#8623) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is volt már ilyen párszor. Igazából nem is az zavar hogy máshova dob, ha közben Inazuma-n azt adná ami kell. :DDD
Ha már témánál vagyunk, ami kellene nekem az a "O Archon, Have I Done Right?" quest teljesítése. Kezdetek óta próbálom lekövetni és megcsinálni amit kér (leírás alapján), de egyszerűen nem adja be. Valakinek van egy normális leírás hozzá? (amit én találtam az alapján nem akar összejönni, néha nincs ott másnap az inspectelni való se)

body007: Hiányzik archon quest, előbb azt teljesítsd.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8627) F34R válasza Sordoran (#8626) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem sem adja be, sot volt tobb is... Neko shrine osszes kuldi megcsinalva es nem adja az utanna levot ami az achievet szorja.

(#8628) Sordoran válasza F34R (#8627) üzenetére


Sordoran
addikt

A Neko-s küldetést beadta szerencsére, azzal legalább nincs bajom. :DDD Most kissé lemaradtam amúgy, eventekben is haladni kéne, csak nem jött össze elég szabadidő ezekre most. :(
Kis fun fact amúgy, elérhető Genshin-ben a 120fps iPhone 13 Pro és Pro Max készülékeken. Biztos rossz a szemem, de én nem látok különbséget 60fps-hez viszonyítva, szóval nem sokról maradtok le. :DDD PS5-n érdekesebb lesz majd, bár ahhoz meg a kijelző (TV) nem tud annyit, szóval ott biztos nem látnék semmit jelenleg. PC-re viszont igazán berakhatnák, mert bár én nem játszom rajta, sokak szerintem ki tudnák ott hajtani, és sok gamer monitor is tudja a 120hz-t. Ez az iOS elsőbbség eléggé marketing szagú.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8629) F34R válasza Sordoran (#8628) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom, nekem is ra kellene ezekere menni.. azt esetleg nem tudod hogy Inazuma world quest fog-e meg bovulni vagy ez a vegleges? (igy is tobb van mind Mondstadt-be es Liyue-ben ) meg sokszor trukkos ezek teljesitese. A bracsas eventen a pro Shogun szint kigetett. :DDD

(#8630) Sordoran válasza F34R (#8629) üzenetére


Sordoran
addikt

Lesz még szerintem, előző két régió is idővel bővült még anno.
A muzsikális event utolsó 3 napjával lemaradtam még (Kokomi, Ayaka és Shogun), de az előtte lévő összes ment elsőre minden nehézségen. Csak nem lesz nehéz többi se, vagy mégis? :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8631) F34R válasza Sordoran (#8630) üzenetére


F34R
nagyúr

durva mar igy is, majdnem annyi mint a ket nemzetnel egyuttveve. Nekem is, Keqing szivatott meg egy kicsit, mire rajottem hogy regen atleptem a ponthatart :DDD Kokomi, Ayaka easy, Shogune mar trukkos.

(#8632) Shiro válasza Sordoran (#8626) üzenetére


Shiro
senior tag

Nekem sem. A párbajozós napi küldetésnek is van valami folytatása, azt sem. De mivel már megvannak a szárnyak, így átraktam a napi küldetéseket Montstadtba, majd most pár nap után Liyuéba.

(#8633) F34R válasza Shiro (#8632) üzenetére


F34R
nagyúr

Mar lassan a fa is maxos, ha kovetkezo patchben feloldjak a limitet. a city reputation mas ket hete megvolt. :DDD

(#8634) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8628) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem rossz a szemed, 60 fps-el futtatja többségében még úgy is ha 120hz-re van állítva :D
120fps Genshin Impact on iPhone 13 Pro Max is Amazing! ...for 10 seconds...
Minimum grafikán fut egy pár percig 120fps-ben aztán vissza veszi magát, magasabb beállításokon meg egyáltalán nem is úgy fut.

Üdv. Johnny

(#8635) F34R válasza jonnyjoker01 (#8634) üzenetére


F34R
nagyúr

Hardcap source 60fps... :DDD marketingnek jo.

(#8636) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8634) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehetséges, nagyon hamar melegszik 120 fps mellett, szóval jó nekem a 60 is. A 30-60 között nagyon látványos a különbség, és mivel jellemzően mobilról csak annyira ugrok be hogy egy-két CR-t lecraftoljak, addig jó. Ha elviselem a 30 fps-t, akkor viszont fél óra játék után sincs melegedés. A töltési idő amúgy brutális, még a PS5-nél is jóval gyorsabban betölt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8637) Shiro válasza F34R (#8633) üzenetére


Shiro
senior tag

Nekem a fához el kellene mennem az új szigetre, vagy legalább az elöző kettőn összeszedni a ládákat, de úgy vagyok vele, hogy ami nem "kötelező", az ráér. :)

Akkor lehet két héten át verseltem a Hilichurloknak? :DDD

(#8638) Sirandrish válasza Sordoran (#8628) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PC-n mikor lesz elérhető? Ez a fejlesztési "görbe" tiszta röhej, de komolyan...
Én kitudnám hajtani, de majd talán jövőre :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8639) F34R válasza Sirandrish (#8638) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem meg a 60 sem megy. :DDD Alapvetoen mobilos gatcha nem eroltetik a pusztito grafikat..
a lenyeg kegyegjen a love' :D

[ Szerkesztve ]

(#8640) xeon forever


xeon forever
addikt

Ha valaki jön holnap is a Mondoconra irjon prvt...
Már most is van pár száz kép.
Kicsit igazitok rajta es megosztom.
:C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8641) Steve1207


Steve1207
veterán

Na közel egy év után volt idő ilyesmivel szöszölni és haver PS4-e alatt összekötöttem a PS-es régi accom (vagyis PS alatt kell egy új fiókot létrehozni. Meglévő PC-s fiókra nem engedi passzintani, ha valaki ilyesmire várakozott volna, mert mail cím alapján azonosítja be). Változott azért szépen azóta, majd játszogatunk.

.

(#8642) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8636) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

60-120 között is hatalmas különbség lenne, ha 120-on futna és nem 60-on :))

Üdv. Johnny

(#8643) F34R válasza jonnyjoker01 (#8642) üzenetére


F34R
nagyúr

csak nem egy 60hz megjeleniton ;]

(#8644) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8642) üzenetére


Sordoran
addikt

Arra gondolsz, hogy nem tartja a 120-at, és folyamat visszaesik? Nem csodálom, tényleg pillanatok alatt felmelegszik, nem kellemes :DDD Viszont én arra a pár másodpercre se látom különbséget látványosan. Egymás mellé téve egy másik normális 60 fps képes készülék mellé biztos látni lehetne, de önmagában nem látom. Előző Mi9-em megszenved vele 60-on, de 30-nál is néha drop-ol, így nem jó összehasonlítási alap. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8645) Shiro


Shiro
senior tag

Valahogy meg lehet oldani, hogy a játékban a felirat egyben jelenjen meg, úgy mint régebben?
Mint pl itt is:
https://www.youtube.com/watch?v=vuPwDweBzFc

Se ne úgy mint jelenleg, hogy egymás után rakja jeleníti meg a betűket
https://www.youtube.com/watch?v=NY4ZvYME39c

Értem én, hogy retró, de valami iszonyat zavaró így olvasni. :(( :O :W

[ Szerkesztve ]

(#8646) xeon forever


xeon forever
addikt

Kihalt a forum XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8647) csuzda válasza xeon forever (#8646) üzenetére


csuzda
aktív tag

Én nem csodálkozok :(

(#8648) Sordoran válasza xeon forever (#8646) üzenetére


Sordoran
addikt

Most kissé pangunk valóban. Bár időm se nagyon van mostanság, örülök ha eventeket befejezem időben, így is pár napos csúszással tolom őket. Korábban pedig ahogy bejöttek, elérhető lett új küldetés már mentem is. Ezen felül kedvem sincs húzni senkit, csak artifactot farmolok folyamatosan ugyanonnan, elég unalmas. :DDD Gondolom más is hasonlóan van, lehet néhány törzstag szünetelteti is játékot.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8649) xeon forever válasza Sordoran (#8648) üzenetére


xeon forever
addikt

Nem is értem. Pedig tök jókat szoktunk itt dumàlni. Lehet ez a Childe rerun nem az igazi. Persze jön a következô ünnepi szezon és gondolom sokinkat elhavaz a melo...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8650) kill_switch válasza Sordoran (#8648) üzenetére


kill_switch
senior tag

Same... Agyrákot is kapok minden nap, hogy 4 condensed resinnel bemegyek a domain-be, és az hagyján, hogy 2-nél több arany arti nem esik egy körbe (néha azért megkínálhatna hárommal, csak hogy érezzem, hogy nem aláz teljesen a játék), de, hogy szó szerint minden körben, a kettőből az egyik az fix DEF main stat... :(((

xeon forever
Nem sok minden van a játékban már, ez a mostani event van csak, ami plusz. Azt hittem jó lesz, de olyan könnyű rajta végigszaladni, hogy inkább csak nyűg. A kártyás extra képességet amit be lehet állítani, konkrétan még egyszer sem használtam mert semmi szükség rá.

Lassan mindenki 100-ra teszi az inazuma szigeteket, utána még inkább ez lesz, megint várjuk az új területet ami majd valamikor jön. Addig meg droid módra mész a napi resint elfüstölni és odaadod mihoyo-nak a napi 15-20 percedet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.