Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én most pihenőre fogom rakni a cuccot, mert jön a Fenyx Rising :)
Persze a napi cuccokat azért majd betolom, különben jövő ilyenkorra se leszek AR50 :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2002) KaitouP válasza Jappán (#1993) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, megkérdeztem barátnőmet is, ez Ventinek való új, es egyébként az ő karakter-íja is egyben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2003) wandor0930 válasza KaitouP (#2002) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az jó de Amber és Diona volt a kérdés, nincs Ventije.

(#2004) KaitouP válasza wandor0930 (#2003) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, és ha figyelmesen elolvasod mégegyszer, akkor megtudod, hogy ez az íj kinek lesz igazán jó és effektív, és kinek nem. Ha azt mondom, hogy Ventinek lesz jó, mert egyébként ez az ő karakteréhez - és nyilván tulajdonságaihoz - szabott íj, akkor innen egyértelmű, hogy se Amber-nek, se Diona-nak nem ez lesz a legjobb íj - használatja, de igazán effektív nem lesz vele. Capiche?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2005) wandor0930 válasza KaitouP (#2004) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Lelehet szállni a magaslóról! Capiche?

Van egy 5*-os íja és az volt a kérdése a két karaktere közül melyikhez illik jobban, erre te betolsz egy harmadikat.
Ezt hívják úgy hogy "nesze semmi, fogd meg jól".

Arról nem is beszélve hogy egy-egy fegyver nem csak egy karakternél működik jól, de persze ez egyik leg OP-bb kari kezében valóban jobb lenne mint bárki másnál.

(#2006) KaitouP válasza wandor0930 (#2005) üzenetére


KaitouP
veterán

A magas lón te ülsz kedves kolléga, aki - amikor én elmondom hogy az eszköz erejét kinek a kezében tudná maximálisan - beugatsz, hogy nem ez volt a kérdés. Okoskodni lehet csak ne nekem, én nem vagyok rá vevő, utána meg ne neked álljon már feljebb amikor ugyan olyan stílusban kapsz választ, mint amilyet te adtál. ;)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2007) #44330240


#44330240
törölt tag

Amíg fentebb lecsillapodoznak a kedélyek, addig Diluc-sama mostmár barátságos.

(#2008) Jumbozorz válasza #44330240 (#2007) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Azta. Gratulálok. Jól néz ki.

(#2009) wandor0930 válasza KaitouP (#2006) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Adom, elnézést nem tudtam hogy attól lesz konstruktív egy válasz ha nincs köze a kérdéshez.

De akkor legalább tedd hozzá hogy Ventinek is max akkor éri meg ha main DPSként használod, ha support akkor jobban megéri Stringless-el használni.

(#2010) KaitouP válasza wandor0930 (#2009) üzenetére


KaitouP
veterán

A válasz nagyon is konstruktív és köze is van a kérdéshez, hiszen a kollégának is sokkal jobbat tesz, ha a teljes képet látja annak révén, hogy nem csak a kérdését, hanem az ahhoz kapcsolódó egyéb fontos információkról is informálom. Az hogy ez neked nem tetszik, az a te problémád, görgess tovább vagy dobj be egy Snickerst hogy lenyugodj, de a frusztrációd ne olyanon töltsd ki, aki amúgy egy szót sem szólt hozzád.

Azt hogy Ventinek hogyan éri megyazt egyértelműsítik a fegyver statjai. Ennyit szerintem a kolléga is tud magától. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2011) Jappán válasza KaitouP (#2002) üzenetére


Jappán
tag

Köszönöm szépen a segítseget! Nem árt az extra infó ;)

[ Szerkesztve ]

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2012) KaitouP válasza Jappán (#2011) üzenetére


KaitouP
veterán

Szívesen! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2013) Jappán válasza wandor0930 (#2003) üzenetére


Jappán
tag

Köszönöm neked is a segítseget! Egyszerűbben tudom eldönteni a 2 hanyagolható karakterem közül kinek adjam az eszközt :D

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2014) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#1992) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Köszi a részletes leírást, megyek is farmolni. Klee-t azért nem szeretem mert szerintem túl lassan dobálja a cuccait, de ha cserébe nagyot sebez akkor ráállok a témára és kimaxolom.

giran~

(#2015) Sirandrish válasza Urzu_7 (#2014) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Klee egy nagyon jó DPS hero. Ha nem megy az agyadra a cuki gügyögése akkor húzzad fel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2016) Jumbozorz válasza Urzu_7 (#2014) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem main, annyira, hogy 3 másik 0as karaktert képes vagyok felhúzni miatta:D

Persze ha meglenne Diluc lehet nem ez lenne a scenario, de ha-val nem foglalkozom:DDD

(#2017) jonnyjoker01 válasza Urzu_7 (#2014) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt hiszem ha lövés közben előre mész akkor gyorsabban dobálja a bombáit. Ningguangnál ez a helyzet és azt hiszem valahol olvastam hogy Klee-nél is működik.

Üdv. Johnny

(#2018) Yodamest


Yodamest
addikt

Sirandrish kint vannak a Fenyx tesztek, elvileg kurvajó lett!!!

(#2019) Sirandrish válasza Yodamest (#2018) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mar megvettem, csak sajna a kulcsot csak a megjelenes napján kapom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2020) Jumbozorz válasza Yodamest (#2018) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Néztem videókat hála az égnek nem fogott meg, igy nem kell megosztani a figyelmemet:DDD. Persze megjelenés után, ha jók lesznek a vélemények nem tehetek mást mint megvenni:D

(#2021) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#2017) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Valóban, csak jól kell időzíteni.

Gyorsan felhúztam 60-asra és raktam a talent-ekre. Meglepően a 2. dobása csak 78% DMG míg az első 90.2% a 3. meg 112%... Mint ha a fejlesztők is azt akarnák hogy spammeld az első dobást. Eddig elég jónak tűnik ilyen alacsony szinten is már csak valami fegyver kéne neki mert szerintem az emerald orb nem a legjobb hiába rank 5.

@Sirandrish Da-Da Da!

giran~

(#2022) Trk.Adam87 válasza Sirandrish (#1990) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Köszi, neked is Mike!

(#2023) KaitouP válasza Yodamest (#2018) üzenetére


KaitouP
veterán

Az OFF gomb is cseszett jó, kéretik azt is használni. :)

*TG utólagos engedélyével és nevében

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2024) saelin válasza Yodamest (#2018) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is tetszik a játék, de Genshin melett biztos meg nem veszem. Meg őszintén szólva 30 fps-el ps4 pro-n nincs kedvem vele szenvedni, amikor ps5-ön sokkal simábban futna. A Cyberpunk 2077-et már kivárom minden vásárlás nélkül és reménykedem hogy február környékén jut nekem egy Ps5 digi edition. Addigra biztos kap a Fenyx is egy leárazást.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2025) Sirandrish válasza KaitouP (#2023) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

OFFoltam a hsz-ét :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2026) Mike válasza saelin (#2024) üzenetére


Mike
veterán

szerintem 10 éves a grafikája, elég nagy csalódás.

(#2027) jonnyjoker01 válasza Mike (#2026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én azt furcsállom, hogy rosszabbul néz ki mint a Genshin a telefonomon :D Most vagy nagyon régóta fejlesztik ezt, vagy nem raktak bele elég pénzt, vagy erre a stilusra/összképre mennek.. Nem tudom.

sz: off

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2028) Sirandrish válasza Mike (#2026) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sőt...20éves :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2029) Mike válasza Sirandrish (#2028) üzenetére


Mike
veterán

ne fanboykodjál ;]

(#2030) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah megvolt a Zoknis quest is..
Ilyenből (már quest) jöhetne még vagy 30, és pikkpakk AR50 lennék :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2031) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2030) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én direkt elégettem a resinemet tegnap éjszaka, úgy időzitettem hogy ma este 8-ra töltődjön vissza minden és majd este 6 után nyitom meg csak a játékot (akkor lesz aktiv az új banner), azzal kezdek hogy húzogatok ezerrel :D

Kiváncsi vagyok mi lesz a két 5*-om a két bannerből, nagyon remélem hogy Zhonglit adja és nem valaki mást. De nincs semmi veszve ha nem kapom meg, mert akkor ráfeküdhetek helyette Xiao-ra, igy mindenképp lesz egy menő dárdás karakterem :D

Üdv. Johnny

(#2032) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2031) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Küldibe ugye ki lehetett próbálni, és nem vünt egyébként rossznak (bár melyik 5 csillagos karakter rossz ugye), de annyira nem fogott meg. Mondjuk nem is baj, mert a korábbi bemutatója alapján sem tetszett, így rá egyáltalán nem spóroltam. Mondjuk 1x10et majd nyitok hátha megkapom a rockert, de ennyi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2033) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2032) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem ningguang mellé nagyon jó lenne supportnak, de elsősorban csak maga a karakterje miatt szeretném, a storyból eléggé megkedveltem őt. Képességei / játékstílusa is tetszik.

No meg igazából egy teljes geo teamre pályázok, nekem bejön nagyon ez az element.

Üdv. Johnny

(#2034) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2033) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ningguangot egyszer én is szeretném felhúzni.
Nem tudom kitart-e addig a játék, de ha Geo karit húzok valamikor az ő lesz. Kivéve ha az első 10es wishből kiesik Zokni....erre minden esélyem megvan, hiszen potyognak az 5csillagos cuccok a játékban ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2035) KaitouP válasza Sirandrish (#2034) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, felhúznád, dühbe gurul, aztán kapnál a pitchudra. ;] :DDD
Amúgy én is kihúztam, ráadásul kétszer, kipróbáltam és nagyon tetszik, amint lesz elég upgrade material, már be is vetem élesben. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2036) Mike válasza Sirandrish (#2030) üzenetére


Mike
veterán

Milyen zokni?

(#2037) KaitouP válasza Mike (#2036) üzenetére


KaitouP
veterán

Zhongli.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2038) Sirandrish válasza KaitouP (#2035) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd jöhet vélemény róla, mert valszeg te hamarabb felrántot mint én :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2039) Mike válasza Sirandrish (#2038) üzenetére


Mike
veterán

A két vip. Nekem az eddigi 100 wishből lett egy könyvekm, azt se használom

(#2040) Sirandrish válasza Mike (#2039) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Milyen vip, vagy micsoda? Nem értem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2041) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2034) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lakótársamnak megvan Diluc, Jean, Mona, Qiqi, Tartaglia az 5*-os karakterek közül, 4 csillagosak közül pedig csak Diona és Xinqiu hiányzik neki. Csak egyszer vett Welkin's Moon-t a játék kezdetekor és egyébként elég keveset játszik a játékkal. Én már 8 ezret elköltöttem (2 welkin+1BP) és szinte mindennap játszok 30p-1 órát és még mindig csak Klee van meg :O Igaz ez ma változni fog számomra de amilyen mákja van tuti kihúzza John Lee-t az első 10-esével ő is :(:DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2042) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2041) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én a "kötelezőkön" kívül 2 5 csllagosat nyitottam eddig, de a pitym kb nullán is van, szóval nem vagyok előrébb sokkal én sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2043) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Megcsináltam én is a Zhongli questet. Ezért szeretem ezt a játékot, nagyon igényesen lett megcsinálva és nagyon megtetszett Zhongli. Szóval wishelek 3-at én is majd. Pity-m nincs, mert kijött Mona, de hátha szerencsém lesz. Nyomjátok ti is! :C

Reflektálva az előzőekhez. Nekem eddig Klee, Mona jött csak ki 5 csillagosból

[ Szerkesztve ]

(#2044) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nekem ugyan nem kell Zhongli, de sok sikert mindenkinek aki szeretné megszerezni!
Elő a négylevelű lóherékkel, meg a patkókkal :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2045) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem 2 Diluc, 1 Tartaglia, meg egy könyv..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2046) Mike válasza Sirandrish (#2045) üzenetére


Mike
veterán

na ezért vagy vip

(#2047) Sirandrish válasza Mike (#2046) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azosztigen :Y

Akinek 1-2 5 csillagos hiányzik csak az meg mi? Atyauristen? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2048) Jumbozorz válasza Sirandrish (#2045) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jah fegyobol nekem 3 5 csillagos esett:DDD a ket karakter mellé:DDD igazi VIP vagyok

(#2049) Mike válasza Sirandrish (#2047) üzenetére


Mike
veterán

aza VIP+++ ;]

(#2050) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2048) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor te már LV2es VIP vagy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.