Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Shiro


Shiro
senior tag

Yao Yao confirmed. :)

[ Szerkesztve ]

(#13002) F34R válasza Sirandrish (#13000) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem egeszen, Cyno full DPS masra nem is lehet hasznalni majd... Raiden meg sub-dps de mivel o az egyetlen ertelmes Electro karim szerintem kelleni fog Cyno. persze leszek kesobb egy laza Lost Ark utan. :DDD

(#13003) F34R


F34R
nagyúr

De jo lenne ilyen modern apokaliptikus nemzet genshinbe is. [link]

(#13004) Sordoran válasza xeon forever (#12991) üzenetére


Sordoran
addikt

Hogy a fenébe nem sikerült ennyi idő után se beszerezni Zhongli-t? :Y
Komolyan, ehhez különleges tehetség kell. :DDD És nem vásároltam crystal-t? Na ha valami, akkor ez jelzi hogy válság van, fel kell kötni a gatyát. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13005) Sirandrish válasza F34R (#13002) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A try majd eldönti. Amit láttam róla, az annyira nem fogott meg :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13006) xeon forever válasza Shiro (#13001) üzenetére


xeon forever
addikt

Hogy ezek mekkora kawai...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13007) xeon forever válasza Sordoran (#13004) üzenetére


xeon forever
addikt

4. Banneren sem jött haza ez van. Lehet kerül engem. :DDD Pénzt meg nagyon nem akarok már költeni erre. 10 db AAA kategorais jatek árában vagyok. Mostmár csak a 5+10dollár havi amit elköltök rá.

BTW.. Előbb utóbb csak meg lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13008) vakablak93 válasza xeon forever (#13006) üzenetére


vakablak93
őstag

:Y Ki a kis putonyos kawaii-chan?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#13009) F34R válasza xeon forever (#13007) üzenetére


F34R
nagyúr

Vagy hasznalsz mas shield supportot... ha gondolod segithetunk 4*-bol is van jo.

(#13010) F34R válasza vakablak93 (#13008) üzenetére


F34R
nagyúr

Yao-Yao es elvileg Dendro lesz.

(#13011) vakablak93 válasza F34R (#13010) üzenetére


vakablak93
őstag

A fenébe..... Ha lenne rá primom akkor azt mondaná, legyen ő a 4. loli karakterem, és kész lenne a loli team, de esélytelen....
:O :O :O Most elszomorított hogy ki kell hagyjam :(

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#13012) xeon forever válasza F34R (#13009) üzenetére


xeon forever
addikt

Kösz báttya XD :C :DDD A protektorok istene legyen veled. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13013) emiki6 válasza vakablak93 (#13011) üzenetére


emiki6
veterán

3.4 előtt várhatóan nem érkezik, szóval van időd gyűjteni!

The recent Yaoyao promotion can be safely speculated as celebratory artwork for the Mid-Autumn Festival, which is happening today in CN (this year, it falls on Sep 10th).
Though it /may/ tease an upcoming release, current data suggests we will not be seeing her before 3.4. (1/2)
-SYP

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13014) Shiro válasza vakablak93 (#13011) üzenetére


Shiro
senior tag

Lehet még akár négycsillagos is.
Már viszonylag régóta Baizut spekulálják ötcsillagosnak, Yao Yaót pedig négy csillagosnak.

(#13015) F34R válasza vakablak93 (#13011) üzenetére


F34R
nagyúr

Ajanyos :D

#13012 xeon forever
Yanfei C4, Diona C6, esetleg Thoma, ezeket tudom ajanlani Tenacity artifactal.

#13014 Shiro
Szerintem is inkabb negycsillagos.

[ Szerkesztve ]

(#13016) xeon forever válasza vakablak93 (#13008) üzenetére


xeon forever
addikt

Nagyon remélem hogy lesz Anime ha végre végig ment a story. Annyira jó világot hoztak létre, hogy egyszerűen kell.

Eg ideje azon gondolkozom, hogy back engineering lesz a vége a részemről és majd modolom dark genshinre. Vannak súlyos ötleteim.BTW

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13017) xeon forever


xeon forever
addikt

Najolvan. Ez a Dórika try alapján meta... Hogy aza 7979/7163104+*8*8+8+8meg. Kell a c6 naon. :CEkkorát már rég flasheltem.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13018) Shiro válasza F34R (#13015) üzenetére


Shiro
senior tag

Az ugye megvan, hogy Zhonglin kívül csak Xinyannál működik a Tenacity passzívja? :DDD

(#13019) xeon forever válasza Shiro (#13018) üzenetére


xeon forever
addikt

Melyik passziv? Az aktiv? :P

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13020) xeon forever


xeon forever
addikt

:DDD 50freemogem

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13021) slimG válasza xeon forever (#13017) üzenetére


slimG
tag

Nem csak C4 a sweet spot? C6 Dori NA-jára ad heal-t, maxhp4%.
Dorit én is akartam, most este visszaértem géphez, huppanok, lövöm az első multit, fav codex, meh. 2. multi csillan arannyal, mondom ohh blyat, Ganyu C1, de Dori is benne volt. Fair trade, bár Cyno garantált az most ugrott.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#13022) Shiro válasza xeon forever (#13019) üzenetére


Shiro
senior tag

Jó vanna! :DDD

Tenacity of the Milelith

"When an Elemental Skill hits an opponent, the ATK of all nearby party members is increased by 20% and their Shield Strength is increased by 30% for 3s. This effect can be triggered once every 0.5s. This effect can still be triggered even when the character who is using this artifact set is not on the field."

"The Elemental Skill damage needs to come from the character with the artifact set equipped."





(#13023) vakablak93 válasza xeon forever (#13016) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen egy animében én is reménykedem, szoktam nézni youtubeon a fan art vidiket is, ha valami hasonló megjelenne imádnám :DD

#13015 F34R: :D

#13014 Shiro: felőlem feltalálhatják a 3 csillagos karaktert is a kedvéért, ő csak azért kellene mert halál kawaiinak tűnik :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#13024) xeon forever válasza slimG (#13021) üzenetére


xeon forever
addikt

Mivel 4* ezért majd jön. Gorou lett most c6 lvl20-on csücsül. Majd kiépitem, ha lesz Zoknim majd egyszer. :W
Raiden rerunra várok. Még csak C2. Waifu team is van ám. Raiden, Eula, Shenhe, Jean. Aszó team.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13025) xeon forever válasza Shiro (#13022) üzenetére


xeon forever
addikt

Nálam csak az atk bonus miatt van Barbarán. ;)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13026) xeon forever válasza vakablak93 (#13023) üzenetére


xeon forever
addikt

https://youtu.be/HgE61NtKiqE
Már csak ezért is :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13027) F34R válasza Shiro (#13018) üzenetére


F34R
nagyúr

Shieldbol igen... mind1 akkor is ottvan Diona vagy Thoma amik hasznalhatoak... nem annyira safespot de ki lehet vele kerulni dolgokat.

(#13028) emiki6 válasza F34R (#13027) üzenetére


emiki6
veterán

Engem az lepett amúgy meg, hogyha egy Def-re épített karakterre ráteszel egy pajzsot, akkor felskálázódik a pajzs, mert a magas def miatt kevésbé sebződik a pajzs és többet el tud nyelni.

Vicces volt nézni a videót egy def noelle-re tett kimaxolt zhongli pajzs ellenállóképességéről. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13029) F34R válasza emiki6 (#13028) üzenetére


F34R
nagyúr

Jo de ahhoz mindketten kellenek.

(#13030) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#12994) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a baj hogy a fegyver bannereket mindig okosan rakják össze, hogy az egyik olyan amit nagyon sok ember akar, a másik meg valami szar általában amiért nem érdemes húzni. Most végignéztem a weapon banner historyt, egy kezemen meg tudom számolni a jó bannereket ahol mindkét fegyver király.

Üdv. Johnny

(#13031) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#13030) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Volt hogy nekem mindkettő kiemelt kellett volna, és sikerült egy 20. Skyward Atlast kapni :DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13032) F34R válasza jonnyjoker01 (#13030) üzenetére


F34R
nagyúr

Aqua Simulacra meg a Jade Winged Spear pl. egynek.
Kagura's Verity meg a Primoridal Jade cutter.
Wolf's Gravestone es a Staff of Homa.

Meg ugye preferencia kerdese... Ha mar igy adjak a weapon bannert akkor az a minimum hogy mindketto garantalt 180-nal.

(#13033) Sordoran válasza Sirandrish (#13031) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, én is így jártam legutóbb. Akkor (is) megfogadtam, hogy fegyver bannert kerülni kell. :DDD
Lehet nem tudom kihozni a karakterekből a maximumot, de többet ér hogy több, változatosabb a karakter felhozatal, mint az erejük. Abyss-ba amúgy se járok, minden más pedig röhögve lemegy így is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13034) emiki6


emiki6
veterán

Kazuha/Ben/ZL Ganyu meltre van valami jó Q-t mellőző kombó? Overworld-re, nem boss-ok ellen nincs kedvem burst-ökkel szórakozni (Zhongli-ét kivéve, de azt nem kell tervezni, csak beszúrni itt-ott), de nem könnyű egyszerre pajzsban lenni, aktívan tartani a SR bónuszát, a VV bónuszt és pyro-t tartani az ellenen... :D
Kezdésnek ez tűnik a legkézenfekvőbbnek (Ben E 2 pyro-t rak fel, Ganyu E egyet vesz le, a maradékot Kazuha szét tudja teríteni, de ő már csak 1 pyrot tesz fel): Zhongli hE > Ben E > Ganyu E > Kazuha E > Ganyu CA. Eztán kezd komplikálttá válni a dolog az E CD-k és a Buff-ok időtartama miatt, amit nem tudok kiszámolni, mert nem tudom melyik lépés mennyi időt igényel. :D Meg az is be tud kavarni, hogy van e fű, az ég e és hogyan szól bele a dologba.
Az eső vagy pocsolya az megint más kérdés, ott nyilván nem lesz melt, csak freeze.
Gyenge ellen ellen nyilván elég egy (Zhongli hE >) Ben E > Kazuha hE > Ganyu E, de az más.

jonnyjoker01: Jó, az igaz, nyilván 1 jó fegyver mellé betesznek egy félrosszat, minthogy 2 jót, majd 2 félrosszat futtassanak, az nem érné meg nekik. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13035) Shiro válasza emiki6 (#13034) üzenetére


Shiro
senior tag

Mihamarabb szerezz rá egy Wanderer's Troupe-ot! Azzal a problémáid fele meg is oldódik. :)

Open World. A gyengébb ellenfelek többsége egy charged lövéssel elintézhető, a lényeg, hogy célozz fejre és akkor garantált lesz a crit.

Kazuhára esetleg rakhatsz némi energy recharge-ot is, pl egy favonius, vagy sacrificial, hogy biztosítsd a burst elérhetőségét. Tudom írtad nem szeretnék burstel vesződni, de a nagydarab Ruin Graderek és a Lawachurlok ellen azért jól fog jönni.

Egyébként amikor én megszereztem Ganyut, még nem igazon foglalkoztam optimális csapat összeállítással, reakciókkal, talent sorrenddel, meg mindenféle ilyen Abyssra való zagyvaságokkal. Egyszerűen csak mentem és lőttem. :D

(#13036) emiki6 válasza Shiro (#13035) üzenetére


emiki6
veterán

Beletoltam minden gyenge artifactem a WT strongboxba, párat fel is leveleltem 16-ra hátha. Aztán gyászoltam egyet és mentem tovább az SR szettel... (bár kaptam 2 WT EM sandet és circletet, ami nagy dolog!)
Mindent megpróbáltam, de kifogytam resinből, feláldozható artiból és xp-ből is. Pár hónap múlva talán lesz valami. Jelenleg még csomó karakterem nincs is kiépítve, egy valamire való NO szetem sincs. Gladiátor, SR, VV és emblem amiből vannak oké darabjaim, azoknak is csak egy része van magas szinten.
Mindenesetre elég depresszív az artifact rendszer, az alapján mennyi erőforrást beletoltam jóval kevesebbet kaptam vissza, mint vártam. Nem érzem, hogy megérte.

Azért olyan mélyen még nem vagyok a dologban, hogy ER-t optimalizáljak, de Kazuhának mennyi ER-t akarsz amúgy? Hány E-ből kéne visszatöltődnie?

Lehet, hogy a legtöbb gyenge ellen elintézhető egy CA-val, de kazuhával vákuumpörkölni őket jobb érzés és gyorsabb is. Mindenesetre általában csak spamelem Ganyu CA-ját (meg mellé a többit), mert túl bonyolult optimálisan játszani q nélkül. És ja, Kazuha és SR Ganyu nem férnek jól meg Kazuha gyenge pyro aplikációja miatt. WT és hamayumi jobb vóna, de erre futotta csak. :D

Volt egy withering zone, azzal a szárnyas robottal, ami fossa a lőszert-rakétát és egy marék kisebb ruin géppel, na azzal meggyűlt a bajom, ott még pajzzsal se volt nagyon idő megállni lőni abban a káoszban, Ganyu kétszer odaveszett. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13037) jonnyjoker01 válasza F34R (#13032) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na épp erről beszélek, gratulálok a 32 bannerből tudtál írni hármat :DD

emiki6: nem nevezném félrossznak sem a fegyverek többségét, hanem konkrétan rossznak. Általában erős R5 4* fegyverek jobbak mint jópár R1 5*. Ilyen pl. R5 Widsith és Kagura's Verity esete Yae-nek, vagy R5 Dragonsbane és PJWS esete Hu Tao-nak.

Pl. nekem kiesett a PJWS aqua simulacra bannerben helyette, lvl1, senkire se tudom ráaggatni akit aktívan használok. Support Xianglingnek nagyon kell a Favonius, support zhongli nem tudja kihasználni, Raidennek jobb a (nekem R3) Wavebreaker's fin, Hu Taonak visszaesés lenne. De emellett is minek akarna valaki PJWS-t amikor létezik a Staff of Homa.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13038) Mike válasza emiki6 (#13034) üzenetére


Mike
veterán

én ennyire nem komplikálom. elsőre kapnak Benitől egy kis tüzet, aztán Kazu ugrik egyet. ha nem elég akkor jon Kazu ultija, és fekszik mindenki. esetleg a szélben püfölöm őket mással. de igazából kettejükkel elvagyok a legtöbb esetben. ha nem akarom hogy sérüljenek akkor Zhonglival a legelején felteszek pajzsot. ha sietek akkor kaja buff, rengeteg kajám van.

[ Szerkesztve ]

(#13039) F34R válasza jonnyjoker01 (#13037) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem... Mondjuk teljesen mas hogy pl aki Ningu main annak volt par catalyst is ami akar huzhato.. van aki a support miatt kulon utazott az Elegy bowra. stb... Vagy pl a Mistsplitternel sem volt must have a masik fegyver megis huztam rajta mert dobott sokat Ayakan. Ilyen szokoevenkent bannere ralehet nezni. Mondjuk nekem meg ezen szokott "szerencsem" lenni nem a karakter banneren.

(#13040) emiki6 válasza Mike (#13038) üzenetére


emiki6
veterán

WL6-on nincs is mit komplikálni. :DDD
Mondjuk a nagyok WL8-ra is ezt mondanák. :B

F34R: nekem a szerencsém a standard banne 4* pullokra koncentrálódott :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13041) Mike válasza emiki6 (#13040) üzenetére


Mike
veterán

ugye hogy jó a wl6 :D
semmit nem ad a wl8, csak szopást

[ Szerkesztve ]

(#13042) Sirandrish válasza Mike (#13041) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha karakterfelhozatallal szopsz WL8on, akkor valamit rosszúl csinálsz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13043) Mike válasza Sirandrish (#13042) üzenetére


Mike
veterán

oké, majd ha több lootot ad, átmegyek rá, addig meg minek.

(#13044) Sirandrish válasza Mike (#13043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tőlem WL2n is tolhatod (ha lehetséges), nekem se több se kevesebb. Ha téged kielégít hogy fullos csapatokkal kvázi veryeasy fokozaton játszol, hát legyen. Az a lényeg hogy te jól érezd magad játék közben... (hozzáteszem én azért nem flexelnék vele)
Mondjuk én még mindig azt mondom hogy bőven nem kell annyit OpenWorld mászkálni, és főleg gyilkolászni hogy bármiféle nehézség ellenére se tudja az ember gond nélkül letudni azt a keveset.

De mondom mégegyszer...ha neked jó úgy, akkor nekem is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13045) Mike válasza Sirandrish (#13044) üzenetére


Mike
veterán

;)

nem flexelek. c2 Kazuha egyébként a kulcsszó. azóta van csak ez a kényelmes hátradőlés. Kazuhára pedig fél évig gyűjtöttem a primot, még az újévkor kapott ajándék bogyókat is rá használtam el.

[ Szerkesztve ]

(#13046) emiki6 válasza Mike (#13043) üzenetére


emiki6
veterán

Jó és mi van a legnehezebb Azhdaha, Signora és Raiden bossfightokkal singleplayerben? Azok jobb lootot adnak azon a fokozaton.

Amúgy elismerés a Kazuha-s elkötelezettségedért!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13047) Mike válasza emiki6 (#13046) üzenetére


Mike
veterán

ezek lehet jobban adnak. de minden másban lvl50-en is elérem a legmagasabb szintet

(#13048) Shiro válasza Mike (#13043) üzenetére


Shiro
senior tag

Van egy ilyen táblázatom, ami mutatja, hogy milyen szinten milyen dropok vannak:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RcuniapqS6nOP05OCH0ui10Vo3bWu0AvFbhgcHzTybY/edit#gid=2061598189

(#13049) xeon forever válasza Sirandrish (#13044) üzenetére


xeon forever
addikt

Flexelni pedig jó. ;]
Nekem az a flex pl, hogy karakter fejlesztésre 3*60 primot költöttem meg az elején. ;] Amikor igazán költöttem akkor nyugodt szívvel a dev támogatást néztem csak.
A másik flex:
Steam acc 150+ cím az elmúlt 25 évből (Final fantasy 7 eredeti a legrégebbi cím)
Epic 100+ Ubisoft 20+Origin 15+Rockstar 3( XD )
Harmadik:
Ennek ellenére 600+ valami nap van a Genshinben. És még dolgozom ( :P ) van szociális életem, sportolok, bulizom.
(Nem anyámat kérem még, hogy rotyit...Southpark XD)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#13050) F34R válasza xeon forever (#13049) üzenetére


F34R
nagyúr

EN is flexeltem ma.... csak betonacelt ;]
Te a sportivaszat nem sport :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.