Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) xeon forever válasza F34R (#9095) üzenetére


xeon forever
addikt

Csak az Abyss 12 a szivatos. A játékélményt inkább a lassú storymenet és a tartalomhiány rontja-.-

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9102) Shiro válasza F34R (#9098) üzenetére


Shiro
senior tag

Ó hát a "családi" szett kell neki. :DDD Tűz, meg pillangók, a Domaninje a szellemem járta Wuwang hegyen található, ahol Hu Tao story küldetése kezdődik és a Character Demo is játszódik.

[ Szerkesztve ]

(#9103) F34R válasza Shiro (#9102) üzenetére


F34R
nagyúr

Kellene... de az a domain egy halal. Jo peacek a Lavawalkerbol jon csak. :(

(#9104) Shiro válasza F34R (#9103) üzenetére


Shiro
senior tag

Majd az is jó lesz valakire. :DDD
Persze mindenre csak akkor jössz rá, ha már beolvasztottad.
Noellre átpakoltam az Ocean szettet, hát mondom a Bolide meg jó lesz majd Yun Jinnak. Én hülye meg beolvasztottam a lvl20-as DEF Circletet, mondván úgy is van belőle Crites. :DDD :O :W

De van öröm is. Ayakának szánóm, mert szó szerint tökéletes neki: :DD

A Geo kocka adta, már ezért is érdemes volt kihúzni Albedót. :D

[ Szerkesztve ]

(#9105) #44330240 válasza jonnyjoker01 (#9097) üzenetére


#44330240
törölt tag

"...nem is tudok másik karaktert mondani a játékból aki ennyire reszponzív a bevitelre."

Épp beszéltük ismerősömmel, hogy itt-ott azért megtudja keseríti a játékot az "input lag" vagy nem is tudom minek nevezzem ezt a jelenséget. Legyen példa: Zhongli Hold E vagy Diona Hold E. Rájuk váltasz, elnyomod a Skill-t hosszan és állnak, mint a bálban mozdulatlanul. Abyssban elég irritáló tud lenni, mert ugye sietős a dolog... :DDD

Hu Tao viszont valóban elég reszponzív, rendesen lehet darálni a Charge Attack-al.

(#9106) xeon forever


xeon forever
addikt

Cryo lányok mindig szeretik az ilyet @Shiro #9104

;]

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9107) Shiro válasza xeon forever (#9106) üzenetére


Shiro
senior tag

Csak lassan kevesen lesznek, mert annyi jó Cryo Gobletem lesz lassan. :DDD

(#9108) Shiro


Shiro
senior tag

Az az, hogy Keqing mainek ennek biztos örülni fognak Yunjin érkezésének.

Yunjin egy support karakter lesz, aki két dolgot tud majd biztosítani. A Skillje egy HP-ból erősödő pajzsot a Burstje pedig DEF-alapján ad bónusz FlatDMG-t.
Előzetesen lehetséges Buildek.
Fegyver vagy a Black Tassel ami HP-et növeli, de mivel nem ismert az energy újratöltő képessége, ezért előfordulhat, hogy szükség lehet a Prototype Starglitter vagy a Favonius Lance egyikére.

Artifactok terén egy 2db-os Husk of Opulent Dreams és Retracing Bolide kombinációját javasolnám.
Main Statok DEF-DEF-DEF Substatoknak HP, DEF, Energy Recharge (Favonius esetén egy kevés Crit%)
Ezzel a pajzsa is használható marad, és a DMG bónuszt is ki tudjuk használni.

A Burst és a DMG bónusz.
Ha Yunjin aktiválja a Burst képességét akkor 10 (már 12) másodpercre miden karakter külön-lülön 30 Stacket kap.
Ha az aktív karakter Normal támadással megsebez egy ellenfelet, felhasznál egy Stacket, és megnöveli a sebzés mértékét Yunjin DEF-je alapján.

Amit összelehet hozni az kb 2000 bónusz DMG, aminek nettó értéke egy Hilichurl ellen 900.
Ez önmagában nem is túl sok, de ha a saját Keqingemből indulok ki, akinek ha odaadom a Black Swordot és egy Gladiátor szettet, akkor van rajta 120% DMG bónusz és 70% Crit Rate mellett 215% Crit DMG az a 900 máris kb 5-6000 pontnyi sebzést ér.
Röviden Keqing 2,5 másodperc alatt hajt végre egy 6 támadásból álló kombót, ami kb 12-15K DPS növekedést jelent. Ezt persze Animation Cancel-el lehet javítani.

De természetesen nem csak Keqing számára lesz hasznos, hanem minden olyan karakternek aki gyors támadásokat hajt végre és a sebzésének forrása a DMG és a Crit. Szóval jó lesz ez pl Rosaria, Aloy, Ayaka, Yoimiya, vagy Xiao számára.
De pl Hu Taonak, aki HP-ból konvertált ATk-ból nyeri a sebzését, már nem lesz túl hatásos. Ei esetében meg valószínűleg egyáltalán nem fog működni.

Bónusz: Akinek már megvan Ayaka és tervezi Shenhe kihúzását is, annak kétszer körbeérhet a vigyor a feje körül.
Shenhe Skillje hasonló bónuszt fog adni, aminek alap értéke magasabb, s bár csak 7 stack lesz belőle, az bármilyen Cryo sebzéssel fel tudjuk használni, emellett még biztosít +25% DMG-et is. Szóval ha minden elérhető buff aktív Yunjin Burst, Shenhe Burst és Skill, Ayaka Skill és Sprint bónusza, és felhasználod még Ayaka Burst képességét is, akkora következő kb 10 másodpercben 100K feletti DPS-el fogsz kezdeni ami fokozatosan (kb 2-3 másodpercenként) le fog csökkenni kb 30K DPS-re

Megj: Shenhe Aloy számára szintén egy jó support lehet, viszont Ganyu mellé nem tudom ajánlani.

Ja igen Support Senhe számára artifactok terén ajánlott a 2db-os Gladiátor+Shimenawa. Main Statoknak ATK-ATK-ATK. Szóval végtelen ATK legyen rajta.
DPS-ként meg kb Nudli lesz, szóval azt felejtsétek el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9109) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

áááá végre valami!
Ezek a kalapos kutyák a farkukkal fogott kardokkal, az elmúlt év legnagyobb poénjai a játékban. Egyszerűen imádom...és a hozzájuk tartozó event is király. Bár ahogy elnézem összvissz 4 ilyen sunnyogós rész lesz, de bízom benne hogy ez is visszatérő event lesz a jövőben, mert ez veszett király :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9110) F34R válasza Shiro (#9108) üzenetére


F34R
nagyúr

Prof. Shiro.. mar megint sikerult erdektelen karaktereket, erdekesse tenni. Olyan tallalasba adod elo, hogy a szar is jo. ;] Veletlenul nem marketingosztalyon tolod? :D

Sirandrish #9109
Radarznak es utanna megbotoznak? :D

(#9111) Sirandrish válasza F34R (#9110) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Radaroznak, de még nem botoztak meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9112) F34R válasza Sirandrish (#9111) üzenetére


F34R
nagyúr

Endbossok xd

(#9113) Sirandrish válasza F34R (#9112) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Belefutottam egy vidibe ahol megöltek mindenkit IS :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9114) F34R válasza Sirandrish (#9113) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD Mondom en, az Abyss ehhez kepest mesedelutan. :P

(#9115) Sirandrish válasza F34R (#9114) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Dehát ki akarja egyáltalán bántani őket? Olyan kis cukik :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9116) F34R válasza Sirandrish (#9115) üzenetére


F34R
nagyúr

:)

(#9117) xeon forever válasza F34R (#9114) üzenetére


xeon forever
addikt

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9118) Shiro válasza F34R (#9110) üzenetére


Shiro
senior tag

Valld be, hogy máris késztetést érzel, hogy C6-ig húzd! :P

(#9119) F34R válasza Shiro (#9118) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem, igazabol barmit megadnek hogy C6++ ra huzzam ;]

(#9120) Shiro válasza F34R (#9119) üzenetére


Shiro
senior tag

Be is húztam a strigulát a neved melle. :))

(#9121) xeon forever


xeon forever
addikt

Gondolkozom, hogy veszek egy ps5 konzolt. Mostani pcs accommal tudok rajta nyomulni?
Meg 4K-ban megy a 60FPS?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9122) Sordoran válasza xeon forever (#9121) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen és igen.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9123) xeon forever válasza Sordoran (#9122) üzenetére


xeon forever
addikt

Hozza egy 2080Ti szintet? :F

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9124) csuzda válasza xeon forever (#9121) üzenetére


csuzda
aktív tag

Igen tudsz játszani, de arra figyelj, hogy ha esetleg USA felhasználót csinálnál PS-re, akkor az európai genshin felhasználót nem lehet hozzá társítani.

(#9125) Sordoran válasza csuzda (#9124) üzenetére


Sordoran
addikt

Na igen, illetve az e-mail címnek is egyeznie kell, valamint első indításnál rögtön meg kell csinálni az összekapcoslást, mert ha anélkül elfogadja a felhasználói feltételeket, akkor létrehoz egy fiókot és bukta. Én fordítva csináltam (PS fiókot kezdtem el használni PC-n és mobilon), így nincs tapasztalatom, ott picit más a feladatsor. Van több leírás és videó tutorial is róla.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9126) F34R válasza Sordoran (#9122) üzenetére


F34R
nagyúr

Eger + billentyuzettel hogy birkozik meg? azt olvastam hogy csak bizonyos tipusokkal mukodik.

#9123 xeon forever
Teljesen mas... a PS-en van hardcap fps, tehat ha valami 60 vagy 120 fps (1080p) megy akkor dinamikusan skalaz. Nyers teljesitmenybe ~100 Teraflops olyan 2070 Super szint. a CPu resze meg megint egy kiraly tobbmagos modern rendszer.

(#9127) vakablak93


vakablak93
őstag

Nem is kérdés hogy megy a PS5-el is a 4K60, egy trottyoló laptopban a kiherélt MaxQ 2060 Mobile-al is simán megy egy haveromnál a 4K60.....

#9123 xeon forever: én úgy tudom az RTX3060 Mobile szintje teljesítményben, de ahogy feljebb is írják a konzolokon dinamukis felbontás van de ezzel a jatékkal tuti nem lesz gondja 🙂

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9128) Sordoran válasza F34R (#9126) üzenetére


Sordoran
addikt

Erre se tudok válaszolni, mert nem próbáltam más perifériával. Kontrollerrel nagyon kényelmes a játék, nem hiányzik egér+bill. Majd ha meglesz Ganyu lehet fogot szitkozódni, de ez van. :DDD
Mióta konzolozom, a grafika nem izgat ilyen összehasonlítás szinten. Legyen stabil, bug és lag mentes, valamint legyen "szép". Ha PC-n szebb esetleg, vagy több az fps az nincs szemem előtt, nem zavar. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9129) F34R válasza Sordoran (#9128) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah Ganyu. :DDD Nem tudok celozni, vagyis nem tudom tudnek-e vele jatszani erdemben. Volt ugye ez az Event amikor valtogatni kellett a karaktereket. Ott nem igazan derult ki hogy mit tudok vele. Try alatt meg megintcsak nem derul ki. Kar hogy masnal nem tudom kiprobalni, mondjuk Bossolnek, meg bevinnem Abyss-ba. Aztan lehet kiderulne hogy nem is nekem talaltak ki.

(#9130) xeon forever válasza F34R (#9129) üzenetére


xeon forever
addikt

Amberrel hogy allsz?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9131) F34R válasza xeon forever (#9130) üzenetére


F34R
nagyúr

Jatszik a Nyuszival.  Sehogy. Az alapkarakterek kozul talan Kaeya aki hasznalhato. 

[ Szerkesztve ]

(#9132) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

3 Maguu Kenki-t mivel ütöttétek meg Abyssban? Raiden nationalommal bárhogy próbálom, egyszerűen agyonvernek. Rotation a szokásos, Benni Burstben állva is max HP-ról nullára ütnek 1 tic alatt. :D Bármi tipp?

• Honor Magic5 Pro •

(#9133) kill_switch válasza fpatrik17 (#9132) üzenetére


kill_switch
senior tag

+1 geo pajzs a csapatba hasznos. :D

(#9134) Dewri


Dewri
aktív tag

Ismét kapunk Primogemet, ezúttal 1600 darabot, levélben, négyszázasával:

"Dear Travelers,Thanks to your support, Genshin Impact has won the "Best Mobile Game" award and was nominated for the "Best Ongoing" award category at The Game Awards 2021.

We will be giving out 1,600 Primogems from December 11 to December 14! Thank you for coming alongside us through this journey.

*How to Claim Rewards:400 Primogems shall be given out to Travelers via in-game mail at 00:00 (server time) each day from December 11 to December 14. These Primogems can be claimed at any time before the end of Version 2.3.

All Travelers who have reached Adventure Rank 7 or above can claim a total of 1600 Primogems via in-game mail."

(#9135) F34R válasza fpatrik17 (#9132) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem ment pajzs nelkul..viszont eleg hyper carry....Raiden Shogun, Kazuha, Xiangling, es Bennet. Kicsit szetszeparaltam oket, de csak annyira hogy ne egyszerre sebezzenek le, de meg az AoE sebzes elerje oket. Mindenkeppen a Zold genyot kezdenem el elsonek csapatni a Slashek miatt mert azok siman leszedalnak. Cyroval lehet szamolni, akkor gyors Dash vagy burst. szerencsere mikor huvos volt a helyzet, Benedek intezkedett. Nekem az a heal amit ad eleg, pedig nem healerre van epitve. Ne aggodj a kovi patches Abysst megjobban fogod utalni.

(#9136) Urzu_7 válasza Dewri (#9134) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Totál nem azért szavaztam rájuk hogy promorzsát kapjak :U

giran~

(#9137) xeon forever válasza Urzu_7 (#9136) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha tul nagy ajandekot adtak volna, akkor kesobb megtobbet kovetlnenek az agyhalottak.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9138) Sordoran válasza xeon forever (#9137) üzenetére


Sordoran
addikt

Túl nagy? Szerintem ez az ajándék teljesen rendben van a "semmiért". Legalábbis amit a születésnapjukon kaptunk azután ez szerintem még meglepően gáláns is. :DDD
Amúgy rég rossz ha valaki csak azért szavaz XY játékra, mert akkor majd kapunk cserébe valamit.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9139) kill_switch válasza xeon forever (#9137) üzenetére


kill_switch
senior tag

A Mihoyo? Túl nagy ajándékot? :DDD
Egyébként meg részben meg lehet érteni az elégedetlen oldalt, ha azt nézed, hogy rengetegen megjelenés óta nyomják (az nagyon nagyon sok óra, amit az életedből az ő játékuknak ajándékoztál), minden nap szorgalmasan belogolnak, hogy a napi morzsát felcsipegessék, közben nekik a számláló fixen logolja, hogy na, ma is játszott x millió ember, jók voltunk... Szóval igen... adhatnának nagyot, ha már a tartalommal fukarkodnak. :))

[ Szerkesztve ]

(#9140) jonnyjoker01 válasza Dewri (#9134) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én néztem a showt élőben (más miatt, vártam egy Silksong bejelentést, hát még mindig semmi :U:O ) és ott bemutatták Yunyin-t is, elég menő volt a nézése.

Üdv. Johnny

(#9141) F34R válasza jonnyjoker01 (#9140) üzenetére


F34R
nagyúr

Ayakashi doll.!!! Hat sztem nagyobb sikere lesz mint Shenhe-nek :DDD

(#9142) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah összejött a battlepassból végre a Deatmatch Hu Taora, illetv gyors rágányoltam 4 csillagos verziókat a crimson witch of flames szettből, na így már tényleg jobb :) , bár nyersanyagom csak 60-ra felhúzásáig volt hirtelen.
Na mind1 majd még gyűjtögetek, meg erőlködöm hogy valahogy az artifactjait 5 csillagosakra cseréljem majd.

Kössz mindenkinek aki szólt hogy ez jó rá :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9143) xeon forever válasza kill_switch (#9139) üzenetére


xeon forever
addikt

400 primo ajandek:

:C
Single wish. ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9144) Shiro


Shiro
senior tag

Huskból végre kisett a DEF-es Sand. :DDD

Imádlak RNG, imádlak! :DD :O :F

Végre farmolhatok valami mást. :U

(#9145) F34R válasza Shiro (#9144) üzenetére


F34R
nagyúr

Pedig akar lehetett volna perfect piece is. :U nah en is igy jartam ma egyebkent. low roll, utanna meg semmi. :W

(#9146) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9144) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem esett egy ilyen ;]

Első 30+ cdmg darab megjelenés óta, ideje volt. :U Kéne még egy def% sands és egy jó toll, akkor abba is hagynám itt a farmolást és mennék vissza emblemhez.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9147) Shiro válasza jonnyjoker01 (#9146) üzenetére


Shiro
senior tag

Szóval neked sincs még meg a DEF Sands? ;]
Ide már csak az lenne a durva, ha nálad is előbb jönne ki a Geo Goblet.
Meg persze az se semmi, hogy pont annyi rajta a Crit DMG, mint a Crit Rate. :DDD
Most visszamentem Talent materiált farmolni, (még szerencse, hogy csak a Skillt kell húzni. :R ) A jövő heten üthetem megint a Geo kockát, plusz majd farmolhatok Gorounak is. ( Ezzel valahogy rossz érzésem van. :( ) Ó, pedig olyan jó lett volna visszamenni, hogy Eulának kifarmoljak egy normális Pale Flame szettet. Ayakának és Yoimiyának meg még mindig 4 csillagos a Circlet. :O
S tudom, miért nem születtem bálnának, de 100 run után simán felezhetné a Domainek resin költségét, vagy legalább a Condensed adna fixen hármat kettő helyett.
(Ó, hogy én miért nem inkább a Candy Crushra függtem rá? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#9148) F34R válasza Shiro (#9147) üzenetére


F34R
nagyúr

Vagy lennel no es szereznel egy SugarDaddyt. ;]
Konketan van egy japan srac aki csajokat whalel Genshinben.

(#9149) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah, meglett Eula, meg Rosaria is C2-ig.


Már csak valahogy ki kell izzadjak neki valami fegyvert, épp örültem hogy Hu Taonak sikerült, most kezdhetem előlről :DDD
Lassan egy csapatra való cryo lány van már, lehet összerakom őket :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9150) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amit a fegyverbanner elvett, itto visszaadta. Kecsing után a legelső 10es pull..ennyire early még sose esett semmi...és az "apraja" se rossz :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.