Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Sordoran válasza Shiro (#9199) üzenetére


Sordoran
addikt

Én nekem annyi rémlik, hogy valahol írta is a játék ezt, hogy a szintkülönbség befolyásolja a sebzést. Nem néztem utána, de ebből kiindulva, és más játékok tapasztalatai alapján a DPS-eket szoktam felhúzni 90-re, akinek a sebzés nem számít azok maradnak 80-on.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9202) Shiro válasza Sordoran (#9201) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem a transzformatív elemi reakciókra gondolsz, mint pl.: a swirl, vagy az overload? Ott a karakter szintje már érezhetően befolyásolja a sebzést. Pl egy lvl90-es Sucrose 34%-al sebez többet, mint egy lvl80-as.

(#9203) F34R válasza Shiro (#9202) üzenetére


F34R
nagyúr

:Y Sucrose egyebkent is egy kiveteles eset. Kar hogy csak C3 van belole.

(#9204) Shiro válasza F34R (#9203) üzenetére


Shiro
senior tag

A lényeges buffod megvan, tessék használni!

Egyébként lehetett volna a példában Venti is, vagy Ei mellett használva Xianling.

(#9205) F34R válasza Shiro (#9204) üzenetére


F34R
nagyúr

asszem 80-ra ascend megvan, talentek vannak elmaradva, meg persze nincs VV artifact rajta, illetve Elemental Masterys konybol is csak a Mappa Mare van.

(#9206) Shiro válasza F34R (#9205) üzenetére


Shiro
senior tag

A szintjét húzd fel, a talent annyira nem lényeges, max lvl6-ig, az még occsó.

(#9207) F34R


F34R
nagyúr

Ahhh.... 720k-t hogy ussek ezekrol a nyamvadt kutyakrol?

(#9208) Urzu_7 válasza F34R (#9207) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Beleállsz arccal és vered mint a gyíkot. Egyszer csak meghal. ;]

giran~

(#9209) Sirandrish válasza F34R (#9207) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kutya vagy farkas? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9210) F34R válasza Sirandrish (#9209) üzenetére


F34R
nagyúr

hound az abyssban, electro meg a Geo.

(#9211) Sirandrish válasza F34R (#9210) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Őket simizni kell, aztán visszahozzák a lasztit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9212) F34R válasza Sirandrish (#9211) üzenetére


F34R
nagyúr

Nincs peklapat, Claymore userem hogy simizzem oket :DDD az a baj nagyon is jatekos, alig lehet oket elkapni ha szaladgalnak.

(#9213) xeon forever válasza F34R (#9207) üzenetére


xeon forever
addikt

Bottal ütheted a nyomát XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9214) F34R válasza xeon forever (#9213) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD Vagy hallal.. ha mar adott egy budos nagyot a jatek.

(#9215) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Alakul a kicsi Itto :))
Bár még nincs kész, de már határozottan használható..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9216) F34R válasza Sirandrish (#9215) üzenetére


F34R
nagyúr

Jezus. :DDD

(#9217) Sirandrish válasza F34R (#9216) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem jézus...Itto ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9218) F34R válasza Sirandrish (#9217) üzenetére


F34R
nagyúr

Egyremegy mindketto pusztit. ;]

(#9219) Sordoran


Sordoran
addikt

Nem futott még bele senki a 2.4-es special program bejelentésébe? Elvileg ugye holnap kéne legyen eddigiek alapján, de az már fix nem lesz. Volt már rá példa, hogy péntek helyett vasárnap volt, de most abban se lehetünk szerintem biztosak. Igaz ők nem ünneplik meg a karácsonyt, szóval ez nem kéne probléma legyen (amúgy is felvételről megy), de tuti emiatt van csúsztatva, kérdés mikorra.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9220) F34R válasza Sordoran (#9219) üzenetére


F34R
nagyúr

En ugy tudom, hogy vasarnap lesz bejelentes. Persze ez mar mint megszoktuk valtozhat.

(#9221) Sordoran válasza F34R (#9220) üzenetére


Sordoran
addikt

Közösségi oldalaikon be szokták jelenteni előtte 2-3 nappal, akkor holnap hátha kiderül. Igazából nekem csak egy Ganyu re-run megerősítés kéne, tényleg jön-e.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9222) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#9219) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valamilyen "leak" szerint vasárnap jön a livestream szentestére való tekintettel. Nem tudom mennyire valós, egy biztos, hamarosan itt lesz, nem kell aggódni :D

Üdv. Johnny

(#9223) Sirandrish válasza Sordoran (#9221) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kazuha rerunt akarok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9224) Sordoran válasza Sirandrish (#9223) üzenetére


Sordoran
addikt

Az is jöhet miután lement Ganyu rerun, Shenhe és Yae banner is. :DDD Bár inkább Venti kéne, csak hogy ne maradjon ki egy archon se.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9225) F34R válasza Sordoran (#9224) üzenetére


F34R
nagyúr

Az is volt mar :D elobb pletykalnak egy Shogun es egy Ayaka rerunt is.

(#9226) Sordoran válasza F34R (#9225) üzenetére


Sordoran
addikt

Sok a pletyka, mindegyik nem jöhet egyszerre. És persze lesz mindennek is rerun, főleg így hogy duplában tolják már, a kérdés csak az mikor. Venti szerintem ismét a tavaszi windblume event alkalmával lehet elérhető (2.6 várhatóan március 30.), de elé még beférhet egy Shogun rerun is 2.5-ben Yae mellett. Utána pedig Ayaka a testvérével egy patchben érkezhetne 2.7-ben. De ez csak saját spekuláció, nem követem naprakészen a leakeket. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9227) F34R válasza Sordoran (#9226) üzenetére


F34R
nagyúr

En sem. Csak ennyit tudok amit fentebb irtam. Mindenki jon mindenkivel. :D

(#9228) Shiro


Shiro
senior tag

Gondoltam illő lenne Ninguang számára egy megfelelő Artifact szett összerakása, de nincs (vagy éppenséggel túl sok) ötletem van hozzá. Szóval ti melyik verziót választanátok?

1.
2 Arhaic+2 Noblesse
Ez Burst-jét erősítené, így SubDPS-nek lenne jó.

2.
2 Arhaic+ 2 Gladiator/Shimenawa
Kapnék +18% ATK-at ami kb szint csak jobb mint a semmi.

3a.
4 Arhaic Petra (Support jellegű)
Ez akkor jó, ha mellette pl Xingwiut, vagy Beidou-t használok, akkor valamelyiküknek adna +35% DMG-t.

3b.
Továbbá lehetne kombinálni a Hakushin Ringel, ami +55% Electro DMG-et jelentene állandó jelleggel amennyiben Beidout Fischlt és Travellert raknám mellé.
Összehasonlításként Mona Burstje 60% DMG-t ad. 5 másodpercre 15 másodeperces töltési idő mellett.
Ezzel Kb 25-30K Electro DPS-et tudnék összehozni.
Nagyon specifikus és fontos,hogy az Electro karakterek is jól ki legyenek építve.

(#9229) Sirandrish válasza Sordoran (#9224) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ganyu nem kell, már megvan ;]
Kazuha kéne :P

Bár a dupla Rerun figura miatt, esélyesebb egy Ganyu/Xiao duó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9230) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9231) Sordoran


Sordoran
addikt

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Utazók! ;)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9232) xeon forever


xeon forever
addikt

CODES

SA7V2DRZGAU5 - 100 Primogems and 10 Enhancement Ores
PSNVJURZZSD9 - 100 Primogems and 10 Hero's Wit
5SPDKV8ZHBFV - 100 Primogems and 10000 Mora

Nagyon jo kis update lesz ez.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9233) Sordoran


Sordoran
addikt

Először is, íme a special program alatt kiadott kódok, váltástok be mielőbb!
SA7V2DRZGAU5
PSNVJURZZSD9
5SPDKV8ZHBFV

A streamből kiderült, hogy 2.4-ben érkezni fog 2 új karakter, egy új zóna, és visszatér a Lantern Rite event is.
Bannerekből sok lesz, ugyanis 2-2 karakter banner lesz elérhető. Első körben Shenhe és Xiao (re-run) bannerek lesznek, valamint Yun Jin 4* mindkettőn megszerezhető lesz. Utána két re-run banner jön együtt, Zhongli és Ganyu lesz újra megszerezhető.
Új területet is kapunk, Watatsumi Island alatt lesz Enkanomiya ahol sok új ellenféllel küzdhetünk majd meg. Ezen kívül bővül a tea pot is új craftolható dolgokkal, lesz két hangout event Ningguang és Yun Jin társaságában, és a Lantern Rite alkalmával ingyen megszerezhetjük majd az egyik új skin-t, amit Ningguangra lehet felölteni. Vele együtt Keqing is kap egy skin-t, ami viszont csak kristályért lesz megvásárolható.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9234) F34R válasza Sordoran (#9233) üzenetére


F34R
nagyúr

Pont nem igy gondoltam... Most mar ez lesz a trend. A double rerun bannerek. Erdekes lesz az biztos.. Es visszahozzak az utalatos bujocskat. :W

(#9235) Sordoran válasza F34R (#9234) üzenetére


Sordoran
addikt

Mi a baj a dupla re-runnal? Így sűrűbben térhetnek vissza régi karakterek, tehát nem kell sokat várni rájuk. Persze többet is lehet költeni, de akinek már megvan ez-az, az kis eséllyel wish-el újra rá. A bújócska jópofa volt, én nem bánom hogy visszatér.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9236) Shiro válasza Sordoran (#9233) üzenetére


Shiro
senior tag

Örültem volna, ha Shenhe inkább a második bannerrel jön.
Bár ha ötödjére is megnyerem az 50%-ot, :U akkor nem olyan nagy a baj. :P

[ Szerkesztve ]

(#9237) vakablak93 válasza Sordoran (#9233) üzenetére


vakablak93
őstag

Remek, akkor 4 hetem lesz a kicsi Yun Jin-re wishelni, meg akkor már Ganyu is kell :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9238) Sirandrish válasza Sordoran (#9233) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Shenhe Cryo igaz? Ő nem kell nekem Ganyu meg Ayaka mellé, Zhongli meg Ganyu már megvan...Xiao érdekelne, de Kazuha jobban :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9239) Sirandrish válasza Sordoran (#9235) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a baj ha valakinek mondjuk Ganyu és Zhongli is kell, hogy egy free játékosnak minimum az egyiket el kell hogy engedje, sőt..elég komoly esély van rá hogy midkettőt (attól függ mennyi Primot tud összegyűjteni), ez nem feltétlenül jó így.
Persze nekünk majdnem mindegy, mert bőven van elég karink, szóval ha 1-1et el kell engedni, az a kb "ki nem sz*rja le" kategória..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9240) Sordoran válasza vakablak93 (#9237) üzenetére


Sordoran
addikt

3 heted van rá, minden banner 3 hetes. Viszont a Lantern Rite alkalmával lehet ingyen választani 8 db 4*-os karakter közül egyet akit megkapunk, és ez lehet Yun Jin is. Bár remélem nekem kiesik, és akkor Yanfei-t húzom majd.

Sirandrish: Shenhe cyro valóban, de support, és pont hogy a cyro sebzést növeli. Tehát Ayaka és Ganyu mellé is jó választás. Yun Jin szintén support, és basic attack-ot növeli, tehát ő és Shenhe együtt Ayaka mellé nagyon jó lehet. Nekem legalábbis ez a terv. Hiába van meg Xiao fegyvere nekem, én anemo-ban továbbra is egy Kazuha vagy Venti mellett tenném le a voksom. :DDD
Gyűjtögetni mindig lehet, szóval ha valaki vissza tudja magát fogni, akkor nem lehetetlen azért kiszedni aki kell. Akkor van baj ha mindenki (is) kell. ;] Illetve valóban mostanra már a többségnek van két teljes csapata, és csak a változatosság kedvéért megy rá az új karakterekre, amúgy elunná a játékot.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9241) vakablak93 válasza Sordoran (#9240) üzenetére


vakablak93
őstag

" Lantern Rite alkalmával lehet ingyen választani 8 db 4*-os karakter közül egyet akit megkapunk, és ez lehet Yun Jin is" - Na ez király kössz az infót, akkor erre rámegyek majd gőzerővel :Y

"Yun Jin szintén support, és basic attack-ot növel" - Akkor Eula mellé is jó lehet supportnak? Vagy rosszul értelmezem?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9242) Sirandrish válasza Sordoran (#9240) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is Kazuhát szeretném, de ezek szerin még minimum másfél hónap lesz mire visszahozzák.
Ganyu és Zhongli bannerjén semmiképpen sem wishelek, mert ők már megvannak, viszont Yun Jin meg a gyűjteménybe kéne, csak hogy meglegyen, szóval 2-4 10es wisht tuti eltolok. Attól nem félek hogy még egy early 5 csillagosat kapok, de sose lehet tudni alapon, már csak-csak a Xiao banneren durrantom el.. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9243) Shiro válasza vakablak93 (#9241) üzenetére


Shiro
senior tag

Igen is, meg nem is. Eula Claymore használó, így "lassú" a támadási sebessége és nem tud annyi jelzőt felhasználni. Fizikai sebzésnél maradva inkább Rosaria mellé ajánlanám.
Persze ha meg van a Song of Broken Pines, van egy C2-es Jean a csapatodban, és Yun Jint is felhúzod C6-ra, akkor úgy már nem lehet gond.

(#9244) vakablak93 válasza Shiro (#9243) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi, :R
vagy úgy, hát C6-ra nem fog menni. Annyi primot nem tudok összeszedni már, hogy annyiszor kijöjjön, a bankkártyámat meg nem áldozom fel.
Akkor marad az eredeti terv kicsi, cuki, de csak gyűjteménybe. :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9245) csuzda


csuzda
aktív tag

Nekem Zhongli, Ganyu megvan, így Xiao-ra fogok valószínű rámenni. Ezért én könnyű helyetben vagyok, de a legjobb barátomnak egyik sincs meg... Most akkor ő a 4 közül melyikre menjen rá? Annyi gerinc lehetett volna bennük, hogy 2 banner közül egyiken az új karakter, másikon 2 régi. Úgy is sok lett volna, de ez így már rengeteg...

[ Szerkesztve ]

(#9246) F34R válasza csuzda (#9245) üzenetére


F34R
nagyúr

Profitmaximalizalas!!! :DDD nekem nincs meg csak Zhongli. Mindketto jol jonne. de inkabb rohadjanak meg. Shenhe mar csak azert sem kell mert Cyro only a buffja. Azert elloni 90 wisht pazarlas. A masik dolog hogy az elso olyan 5* akinel nem eleg a C0. Sebaj majd lesz helyette masik olcsobb buff.

(#9247) Sordoran válasza csuzda (#9245) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha sok a banner az a baj, ha kevés akkor pedig az. :U Amúgy mi a probléma? Zhongli ultimate support, ő rá mindenképpen érdemes menni. Ganyu eddig se hiányzott nekem, de mert megvan Hu Tao, így adott volt a hyper dps. Ganyu szintén egy hyper dps, szóval ő akkor 'must have' ha nincs Hu Tao, vagy megvan de kell még egy erős dps.
Röviden, ha kell DPS akkor Ganyu, ha support kell inkább, akkor Zhongli. Shenhe és Xiao pedig mellőzhető.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9248) F34R válasza Sordoran (#9247) üzenetére


F34R
nagyúr

Kinek mi ugye... Annyi szoljon meg Ganyu ellen, hogy aki nem tud celozni sok helyen nem tudja majd hasznalni. Xiao meg azert lehet rosz, mert az anemo dmg-t nem tudod buffolni, O talan nincs olyan rossz helyzetben mert Flat dmg-e van. Mondjuk neki nem erzem letszuksegletet mert Kazuha megvan.

(#9249) Sirandrish válasza F34R (#9248) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha Kazuha megvan, akkor neked valóban nem kell Xiao..
Bár lehet jobban járok ha inkább gyűjtögetek, és majd rámegyek fixre Kazuhára...

Illetve Ganyu ellen még annyit mondanék (nekem ugye első nap meglett) hogy nem túl ingergazdag a gameplay vele, erre készülni kell.
Effektívnek effektív (nem is akármennyire), de charged shot meg charged shot...ennyi a karakter :)

Ha nem lenne meg, ma már nem nyitnék rá, mert már bőven van annyi és olyan karim akikkel bármit meg tudok csinálni. Most már csak olyanra wishelek akinek vagy a harcstilusa tetszik (kazuha), vagy maga a karakter (Shogun, Itto)..
Úgy érzem már megtehetem hogy a szórakozást előtérbe helyezzem az effektivitással szemben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9250) Shiro válasza F34R (#9246) üzenetére


Shiro
senior tag

Elvileg van kb 50 millió játékos, és most decemberben a Genshin elérte az 1,8 milliárdos bevételt. Ez bőven meglehetett abból is, hogy a játékosok fele költött welkinre és BP-re.
Persze az is lehet, hogy ez egy több tízezer fős bálna seregnek köszönhető.
Egyáltalán van annyi bálna? :DDD
Egyáltalán be tud vonzani annyi új bálnát, hogy ez megérje nekik? Mert a régiek már nem nagyon fognak rá költeni.

Szóval én mérget vennék rá, hogy a bevételek zöme az 5-10$-os havi befizetésekből származik, magyarán az egyszerű játékosoktól.

Persze, ha minden évben lesz Lantern Rite event, és minden ilyen alkalomkor elérhető lesz Ganyu, akkor ez így tök jó. :U Csak sajnos az ilyen dolgokat nem nagyon akarják közölni. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.