Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) F34R


F34R
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#9602) xeon forever válasza F34R (#9600) üzenetére


xeon forever
addikt

Neha megtapolom az accot nem is tagadom, de 8080 primoert fszm fizetne 100 dodokat, inkabb koltom a ... ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9603) vakablak93


vakablak93
őstag

Na hát akkor a terveknek megfelelően elnyomtam 30 wisht.
Xingqiut megkaptam 2x szóval most már megvan C1-en, és Beidou is megjött 1x, szóval ő is C1 már. Ez eddig rendben is lenne, csak nem számítottam arra hogy 30 wishből (ami az előző bannerrel együtt kb 45, ott Xiangling miatt nyomtam egy 10-est) kijön az 5*-os.
A pech hogy Mona jött, akivel kb nem tudok mit kezdeni. [kép]
Na mind1 majd a banner végén elválik hogy a tovább wishelek majd Ganyura vagy ha lesz Raiden rerun akkor rá tartalékolok.
Még van 50 wishre valóm szóval nem állok rosszul, a következő próbára, főleg hogy ott már a garantáltért megy majd a buli.

De összességében jól alakult, a kívánt 4 csillagos karakterek megérkeztek, szóval így is örülök a dolognak, persze jobb lett volna Ganyu samat üdvözölni a csapatban de még nem adtam fel. :)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9604) F34R válasza vakablak93 (#9603) üzenetére


F34R
nagyúr

Ne aggodj a multkori banneren nekem is Mona jott. Nem rossz o csak C0 hasztalan. pedig fasza kis support lenne.

(#9605) vakablak93 válasza F34R (#9604) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát nekem pont C0 :DDD, de leginkább az van hogy nem tudom ki mellé lenne jó bármire is.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9606) Sordoran válasza vakablak93 (#9603) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is 30 wish ment el most, és meglett minden. Jött Yanfei, és ismét (talán negyedjére egymás után) bejött az 50%, hazajött Ganyu kisasszony. :C Ritkán wish-elek, de akkor jól megy úgy néz ki. Bár inkább a 4*-osokkal szoktam szerencsétlen lenni. Most már várom Yae-t, és annak függvényében kik lesznek még 2.5 bannereken, lehet rámegyek mostani weapon bannerre talán (Zhongli és Ganyu fegyvere is jól jönne).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9607) xeon forever válasza vakablak93 (#9605) üzenetére


xeon forever
addikt

Vizeskent cryo vagy pyro melle supportnak. Leginkabb. En c6 ig el akarpm vinni es utana feltapolom. Szerintem 2023ra meg is lesz, most c1 asszem. Nekem ami tetszik benne, hogy gyors atk van neki ezert consta freezhez jo. Pl Ayaka+Eula+Shenhe melle esetleg, de akkor nincs heal. Heal miatt inkabb Barbarat hasznalom, vagy Kokomit. Esetleg Eula helyett beferhet a csapatba egy jo kis C6 DPS Qiqi ;] .

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9608) vakablak93 válasza Sordoran (#9606) üzenetére


vakablak93
őstag

Na gratula hozzá! :C
Így hogy mondod, a fenébe is de viszket a kezem a gombon, hogy toljam bele!
De még ellenállok valahogy :DDD

xeon forever: Qiqi? ;] Soloban nyomod vele az Abysst mi?

De kössz a tippet :R , viszont akkor eggyenlőre csak raktárban tartom, de azért megnézem hogy találok-e vele valami csapat összeállítást a meglévő karaktereimhez.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9609) F34R válasza Sordoran (#9606) üzenetére


F34R
nagyúr

Most mondanam hogy kapd be, de mar keso ;] Szerintem ha en ot akarom akkor megint elmegy tizenezer primogem. talan 1x volt 50/50 em.

(#9610) xeon forever válasza F34R (#9609) üzenetére


xeon forever
addikt

Neked legalabb van.... En mondtam már minden nap ellövöm és csak ábrándpzok ilyen huzásokról.
Most az uccsó 001 dolláros (megjelenéstől számított második)csomagom is 70 wishre volt elég. Mákom volt h már volt bent 16-18 vmi ilyesmi, és. 84 re jött Shenhe.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9611) Sordoran válasza vakablak93 (#9608) üzenetére


Sordoran
addikt

Így elsőre nekem bejön. Igaz előre farmoltam, így rögtön felrántottam lvl90-re és a talentek is 9/9/9. Úgy érzem erősebb Ayaka-nál, de szokni kell még a célzásos charged shot-olást. Főleg kontrolleren nem egyszerű ez, de a sebzés ha betalál akkor ott van. (ezt amúgy 1 éve tudjuk már, hogy erős és ilyen :U )
Mindenképpen várd ki a jövőheti special programot, hogy tisztán lásd kik jönnek 2.5-ben, a banner kitart még azután is másfél hétig. Alább az én elméletem:
Ugye Yae már biztos jön, és 99% hogy Raiden lesz mellette másik banneren. Értsd, a patch első felében nekik kettejüknek lesz banner. Most azt beszélik csak Kokomi kap bannert második körben, és Kazuha úttolódik 2.6-ra, de szerintem nem. Szerintem együtt jönnek majd. Ezután 2.6-ban jöhet visszatérés Monstad-ba, érkezik a windblume fesztivál, így én Venti re-runt várok ekkor. Két anemo support nem hiszem hogy egy patch-en belül jönne, ezért nem hiszem, hogy Kazuha átcsúszna.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9612) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#9611) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

El sem tudom képzelni kontrolleren mennyire nehéz lehet melt Ganyu-zni. Mondjuk én alapból béna vagyok kontrollerrel, nekem biztos nem menne :D

Üdv. Johnny

(#9613) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#9612) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az szerintem hallgasson aki mobilon tapizva játszik mesterien :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9614) vakablak93 válasza Sordoran (#9611) üzenetére


vakablak93
őstag

Én PC-n játtszom, tök őszintén a meglévő pár íjász karakterem okán tudom hogy szeretek lövöldözni. :K

De alapvetően igazad van, várok, főleg mert most is kapunk 10 wisht. :)

Alapvetően teljesen egyformán állok hozza Raidenhez és Ganyuhoz, egyformán hasznosak lennének mindketten számomra.

Yae Miko, Kazuha, Venti nem érdekelnek, sok hasznukat nem veszem, Ventinek még a működése sem tetszik a karakterdesign meg még kevésbé....

Szóval ahogy te is tanácsolod kivárom, hogy ki jön és akkor döntök.

Ganyu sama sokkal kawaiibb mint Raiden, ha végiggondolom a karaktereim és hasznosságuk/szerepük alapján ki lenne a jobb és az alapján sem jutok dűlőre akkor ez alapján fogok dönteni. :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9615) xeon forever válasza vakablak93 (#9614) üzenetére


xeon forever
addikt

Kazu pedig ertekes. Foleg egy sacraficial sword vagy az EM craftolhato sword hasznalataval.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9616) vakablak93 válasza xeon forever (#9615) üzenetére


vakablak93
őstag

Nem kétlem hogy az, tökre látom hogy nagyon jó karakter meg minden, de nem vonz.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9617) xeon forever válasza Sordoran (#9611) üzenetére


xeon forever
addikt

Most mar van osszehasonlitasi alapom ps5/pc.
Ps5 elony toltesi ido nagyon gyors, alacsony fogyasztas, pc elony grafika maxon pl latotavolsag, vonalsimitas reszletesseg, viszont a videokari tobbet eszik mint az egesz ps5.
Ar ertek aranyban ps5 a nyero.
Ezt konkretan a genshinhez igazitott velemenykent kell kezelni.
Teszt 4k hdr ben tortent.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9618) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok,
Akik androidon nem tudtak játszani eddig kontrollerel megtaláltan a tökéletesen használható kombinációt.

Xbox kontroll + Mantis Gamepad Pro ( nem kell megvenni).
Programon belül lehet a kontrollert kalibralni és máris menni fog minden gomb.

Egyenlőre hibatlan.

(#9619) Roland861010 válasza xeon forever (#9617) üzenetére


Roland861010
addikt

Mennyivel rosszabb mint pc-n a grafika?

Azt néztem a pro SSD és a ps5 között nem sok különbség van.
Lehet egy PS4 pro okositas jobban megérné mint a ps5.

(#9620) xeon forever válasza Roland861010 (#9619) üzenetére


xeon forever
addikt

Nem tudom.
Nekem csak ps5/pc viszonyitasi alapom van. Pc 2080ti grafban agyonveri a ps5, viszont hasznaltan is 400k. Ps meg 187k volt. Ha most kene epitkeznem inkabb ps5...
Ps4 ps5 videokat meg talalsz neten

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9621) Roland861010 válasza xeon forever (#9620) üzenetére


Roland861010
addikt

Persze persze !

De azért az egy 2080Ti .. már a 1660Ti is szépen futtatta.
Azért jó árban vannak az új generációs gépek mind a kétoldalon de a mai napig nem tudtam rá szánni magam.
Így még hogy telon végre megy a kontrollerel való játék főleg nem.

[ Szerkesztve ]

(#9622) Shiro


Shiro
senior tag

Web event, primo de lá 120db.
https://webstatic-sea.mihoyo.com/ys/event/e20220128lantern/index.html

[ Szerkesztve ]

(#9623) xeon forever válasza Roland861010 (#9621) üzenetére


xeon forever
addikt

Hat jah! Aldom is magam erte, hogy meg a nagy valsag elott vettem egyet 230k-ba. :B

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9624) Mike válasza xeon forever (#9620) üzenetére


Mike
veterán

plusz a ps5 úgy tölti a teleportot mint állat :) kb 1 sec
(régen ps4-en mire elteportáltál egy boss mellé a pc-sek már majdnem agyonverték)

(#9625) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9622) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi, én az ilyeneket sosem veszem észre ha nem osztja meg valaki :D

Üdv. Johnny

(#9626) xeon forever válasza Mike (#9624) üzenetére


xeon forever
addikt

Igen pcie 4.0 ssd... Nekem csak 3.0 van gepben. Hianyzik a vganak es az nvme ssdnek a dupla akkora savszelesseg.
Teleport nalam sem tul sokaig tart talan 2mp+ ps5 kepest. Pcn viszont a kimaxolt graff aze ut.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9627) Sordoran válasza xeon forever (#9626) üzenetére


Sordoran
addikt

Csináltam múltkor mérést hogy a játék indításától a tényleges betöltésig mennyi idő kell. Alábbi eredmények voltak:
PC-n SATA SSD-vel 64 sec
PS5-ön 48 sec
iPhone 13 Pro Max-on 34 sec
Szóval mobilon hamarabb betölt, igaz a grafika elmarad tőle, de mobilhoz képest így is ütős.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9628) Roland861010


Roland861010
addikt

Mennyire gáz lvl 80-as karikkal World lvl 6-on játszani.

(#9629) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#9628) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Semennyire.

Üdv. Johnny

(#9630) xeon forever válasza Sordoran (#9627) üzenetére


xeon forever
addikt

Honnantol merted?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9631) Sirandrish válasza Roland861010 (#9628) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kérdezed vagy mondod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9632) Roland861010 válasza Sirandrish (#9631) üzenetére


Roland861010
addikt

Kérdezem! :)
Mivel a World lvl jött szépen de hülyén szinteztem a karikat anno és hiába van pár 80-as se nem topok az artifactok és a talentek sincsenek felhúzva rendesen.

Próbáltam több karira egyszerre koncentrálni ami nem lehetséges.

Utólagosan rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#9633) xeon forever válasza Roland861010 (#9632) üzenetére


xeon forever
addikt

Dehogynem lehetseges. Igaz lassabb. Nekem mar nagyon sokan lvl 90 meg talentek is max kozeliek. Csak sokkal tobb ido igy egy karakter.

Napokban lett lvl 90 Qiqi aki mar c3/ :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9634) Sirandrish válasza Roland861010 (#9632) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja, akkor a válasz hogy nem gáz :)
A 80as szint simán elegendő, persze artifactot meg talentek nem ártanak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9635) Roland861010


Roland861010
addikt

Ebből mit ajánlanátok a mostani abysba..

(#9636) vakablak93 válasza Roland861010 (#9632) üzenetére


vakablak93
őstag

Üdv a klubban, én is tök elcsesztem kb a 4 napi mászkálós karakterem húztam csak fel, de azokat se igazán építettem ki rendesen.....
Most egyszerre próbálok egyszerre több korábban egyáltalán nem épített karaktert felhúzni és kissé nyögvenyelős a dolog mert sosincs elég mora meg könyv :DDD
A mázlim hogy mint kiderült valahogy a nagy többégükre a nyersanyagok már rég megvoltak csak nem tudtam róla :DDD

Am szerintem ha nem érdekel az abyss akkor bővenb jó, szerintem nincs amit ne tudnál kb akármivel megcsinálni azon kívül így. :)

Más: A multkori Hu Tao és 6-os szintű Lisa és hasonszőrű társai helyett most tényleg nevetségesen egyszerű volt a 9.es szint 80-as support karikkal a DPS-ek háta mögött. Megyek is tovább kíváncsi vagyok így meddig jutok :DD

Persze Lisat meghagytam 6-oson, nem buli nélküle ;]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9637) Roland861010 válasza vakablak93 (#9636) üzenetére


Roland861010
addikt

Legalább 2 db karaktert kellene még 80-ra felhúzni.
Hogy meg legyen a 2*4-es csapat.

Azon is gondolkodtam hogy ezekből kellene csinálni csaptokat és ezeket húzni ha már több constjuk van.

(#9638) Mike válasza Roland861010 (#9637) üzenetére


Mike
veterán

ejha

(#9639) vakablak93 válasza Roland861010 (#9637) üzenetére


vakablak93
őstag

Diona C6? :Y de irigyellek, a kicsike nálam nagy kedvenc de még csak C2, meg amúgyis nekem még jobbára C1-C2 a legtöbb csak.
Jó sok karaktered van sok konstival, én messze nem tartok itt :N . Nyilván akikkel jól állsz konstikkal nagyon rosszul nem járhatsz.
Barbi C6? Izé lehet rosszul tudom de ő így már instant ujjáélesztést is tud, ha tényleg így van akkor bűn lenne kihagyni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9640) Sordoran válasza xeon forever (#9630) üzenetére


Sordoran
addikt

Onnan hogy ráböktem a játék ikonjára addig míg betöltött a világ. PC-n a launcherből indítástól.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9641) Roland861010 válasza Sordoran (#9640) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy lemertem én is 40s Mi11-en.

(#9642) F34R válasza Roland861010 (#9637) üzenetére


F34R
nagyúr

Ebbol, Yanfei, Rosaria, Xianglinget es Sucrose-t erdemes fejlesztened.. Illetve nagyon sok invesztalassal Beidout mondanam meg. Emblem of Severed Fate domaint farmoljad.

[ Szerkesztve ]

(#9643) Shiro


Shiro
senior tag

Talán már páran tudtok róla, hogy Venti szobrának a talapzatába tükrözött gót betűkkel (mondstadti írással) bele van vésve, hogy Gateway of Celestia.
Én ezt nem rég tudtam meg egy videóból. Szóval a kíváncsiságtól vezérelve körbejártam a szobrot.

A szobor tájolása pontatlan.
A katedrális és főkapu pont egymással szemben helyezkedik el egymástól, ha a kettőt összekötjük akkor pontosan kettészeli a szoborteret, és a szobortéren lévő virágmintázatot.
Ezzel szemben Venti szobra egy pár fokkal el van forgatva.
Persze lehet azt mondani, hogy csupán odarakták a szobrot a "tervezők", de én személy szerint hozzá igazítottam volna város többi eleméhez.
Szóval ha nem a kapu felé mutat akkor merre?

Ha éjszaka leültök a szobor kezében és előre néztek, a
A szobor keze a Cape of Oath felé mutat, vagyis az ott lévő légáramlat és féreglyuk irányába.
Szerintem, ha a szobor elindulna előre anélkül, hogy változtatna a tengerszint feletti magasságán, akkor előbb utóbb a azt a féreglyukat tartaná a kezében, ami az Abyss portálhoz visz minket.

S persze ez lehet puszta véletlen, de ha hozzátesszük, hogy Venti az egyik idle animávióban egy fekete/féreg lyukat tart a kezében.

Plusz érdekesség, ha az ellenkező irányból átnéztek az Abyss portálon, láthatjátok Celestiát. (Este jobban kivehető)

S még egy:
Az akrhónok bár istenek, nevüket démonokról kapták.
Lehet a vésetet "The Gatevay of Celestia (Heaven)"-ról módosítani kéne "The Geteway of Abyss (Hell)"-ra :DDD

https://imgur.com/a/EuEkFVU

[ Szerkesztve ]

(#9644) Sordoran válasza Shiro (#9643) üzenetére


Sordoran
addikt

Jó elmélet, tetszik, biztos van benne igazság. Nincs nagy eltérés a szobor iránya és a város tájolása között, szóval akár el is rejthették volna ezt az egészet. Így viszont akarták, hogy valaki rájöjjön, és a közösség elmélkedjen rajta.
Ma az alábbi videóba futottam bele, ez is tök jól kidolgozott részlet (Itto egy oni, aki nem ismeri/látogathatja emiatt a shrine-okat, és Yae Miko nevét se tudja ezért). Imádom, hogy ilyenekkel telepakolják a játékot, adnak neki egy valósabb, lélegző világ érzést. :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9645) F34R válasza Sordoran (#9644) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor Sara ezert kergeti mikor a kozelben olalkodik. :D

(#9646) Roland861010


Roland861010
addikt

Ez egy csodálatos reggel!
0 Ft -ot felhasználva haza jött

(#9647) xeon forever válasza Roland861010 (#9646) üzenetére


xeon forever
addikt

Grat. :R zAkkor a bowra is ramesz?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9648) Roland861010 válasza xeon forever (#9647) üzenetére


Roland861010
addikt

Kellene, de én sosem voltam ekkora maximalista.

De lehet majd bele pörgetek.

(#9649) Roland861010


Roland861010
addikt

Ezek közül mi lehet neki jó?
Amíg nincs más?

[ Szerkesztve ]

(#9650) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#9647) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez a weapon banner nagyon scam nem szabad rajta húzni. Majd standardól összejön valamikor :DD Vortex Vanquisher nagyon rossz fegyver.

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.