Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49312) Kódos


Kódos
aktív tag

Sziasztok valaki tudna segíteni mert eléggé elkeseredett vagyok,vásároltam egy asus rog strix Scar II laptopot(GL504GM) és feltünt mostmár lassan 1 hónap útán ahogy elkezdtem más játékokkal játszani hogy rohadtul nem azt a teljesítményt kapom amit kéne tudnia a gépnek,és már próbáltam mindent,néztem hogy energiatakarékosban van-e a a gép,teljesítménycentrikuson van-e,nem melegededik-e túl játék kőzben a gép(nem,70C CPU-70C VGA),esetleg a geforce expereince kavar-e be,vagy a driver rossz így felraktam az eggyel régebbit tehát jelenleg most 445.87 verzió fut,a nagy teljesítményű nvdia processzorrol fut e a game mert ugye az a 1060.De nem vált be semmi.
[link] Teljesen ugyan ez a gépem,és ez a videó alapján nagy baj lehet nálam,de fura is volt hogy egy 1060 ilyen" gyenge" lenne?
Nekem az R6 1080p-ben 100% render scalinggel, full lowon, 100-110fps-em van,cs go ban 1080p,minden low 80-120fps igen jól olvasstad,nevetséges vagy rohadt nagy scam ez az egész gép vagy nálam van gáz és nem is az van a gépbe aminek kéne lennie vagy nem tudom.Sőt még a lol is 1080p közepes beállításon sem éri el a 144fpst mert ott is 100-120 között mözög,spawnon 140-150.Még is ez mitől lesz gamer gép?Gamerkedjek a windows asztalon?Mert máshol még nem vált hasznomra a 144hz.Mi az isten nyila lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.