Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49751) Gergello válasza geri665 (#49749) üzenetére


Gergello
addikt

Csak nem G731 ?

Ugyanez a problémám....

(#49752) lev258 válasza coccolino (#49746) üzenetére


lev258
veterán

Külföldi teszteken ugyanúgy a hűtés a gond a G15-nél is.
Adok egy linket neked. [link]
Én mostanság sokat bújom a külföldi teszteket az új, Ryzen 4***-es gépekről.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#49753) blue_23 válasza geri665 (#49749) üzenetére


blue_23
senior tag

Garanciális gépeket előre veszik, néha noszogatni kell őket, mert képesek egy "jóváhagyás" miatt napokig parkoltatni a laptopot. Futár felveszi, 1-2 nap alatt bevizsgálják, ha van alkatrész azonnal megcsinálják, ha nem akkor beérkezéstől függően.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#49754) KillHates válasza lev258 (#49752) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meg mertem volna rá esküdni, hogy a két gép hűtésének a különbsége nem b@sz egy öltést sem vagy esetleg a 15-öség egy-két hőcsővel még meg is van toldva, erre pont fordított a helyzet:

G14:

G15:

lespórolva két hőcső és egy radiátor :Y :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49755) frame120 válasza KillHates (#49754) üzenetére


frame120
tag

Amit én eddig a két gép tesztjeiból láttam, az alapján a G14 egész minőséginek tűnik, a G15 viszont felér egy TUF-al (a 144hz-es kijelző pl. ugyan az a kettőben és elég ratyi):S
De sajnos a legtöbb mobil ryzenes gép elég köpedelem lett, mintha muszáj lenne elcseszni. :W

(#49756) KillHates


KillHates
nagyúr

Zseb-elijenvér:

nem csak a dezájnt, de az elmebeteg árazást is le sikerült koppintani csájnamenéknek :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49757) Alan[HUN]


Alan[HUN]
senior tag

Sziasztok! Sima notbeeokos topikba írtam gépvásárlással kapcsolatban, de körbenézve itt is, lehet, hogy itt jobb helye lenne :DD

Nettó 450k nagyon max. inkább nettó 350-400k lenne a célösszeg, illetve hogy
Witcher 3, Leauge of legends, etc., stabil 60FPS-el, legalább Medium/High beállításokon (preferably magasabban). Hűtőpad van, a cél, hogy ezeket az értékeket azzal együtt tudja hozni, és hűtőpad nélkül pedig mondjuk medium környékén meglegyen a 60FPS, meg normál használat (nem játék) mellett lehetőleg ne nagyon zajongjon. Kijelzővel kapcsolatban nagy igényeim nincsenek, 14"+, IPS, 120Hz+ legyen, és boldog vagyok, amúgy is monitorral fogom nagyrészt használni.

Ami jó lenne, ha 2,5 kg alatt lenne a súlya, volt már 2,4 kilós gépem, és nagyjából az a lélektani határ, mivel ágyban filmezésre, egyébre is használnám néha.

Egyébként nézegettem már, párat, ami körvonalazódik, hogy ennyiért kb. a GTX2060 a csúcs, prociból meg valószínűleg elég lesz bármi, amit mellé raknak, viszont a hűtéssel, kényelemmel kapcsolatban jobban bízok azért a kollektív tapasztalatban :))

(#49758) lev258 válasza KillHates (#49754) üzenetére


lev258
veterán

Az még hagyján, de a tesztben azt írják, hogy az egész levegő beszívást sikerült elrontani.
Alan[HUN]: 14"-es méretben GTX-szel biztosan lesznek hűtés gondok.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#49759) lev258 válasza KillHates (#49754) üzenetére


lev258
veterán

Ha tippelnem kellene, az AMD erőltette a plusz hűtőelemeket a 14"-esnél. Ugyanis abba a HS proci került, amit csak szigorúbb feltételek teljesítésével használhatnak a gyártók.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#49760) frame120 válasza lev258 (#49759) üzenetére


frame120
tag

Mondjuk ennek tudatában azért jó lenne látni, hogy az azonos hardverek esetén milyenek a hűtések, mert valaki említette itt régebben, hogy az asus az adott gépben is más-más hűtést használ attól függően milyen proci és vga van benne.
Gondolom, hogy mindenképp elérje a bűvös 90 fokot.

(#49761) lev258 válasza frame120 (#49760) üzenetére


lev258
veterán

Egyébként tévedtem. A G15-ösben is HS proci van. Innentől én sem találok logikát benne. Arra meg vigyáznak az eltérő gyártók, hogy lehetőleg ne azonos hardvereket használjanak.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#49762) KISDUCK válasza KillHates (#49756) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez milyen masina?

(#49763) Alan[HUN] válasza lev258 (#49758) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Ja, a 14" csak a minimum, igazából 15.6" is bőven jó :D

(#49764) lypen99 válasza KISDUCK (#49762) üzenetére


lypen99
aktív tag

(#49765) Gergello válasza frame120 (#49760) üzenetére


Gergello
addikt

A G15 az csak TUF, nem ? Azt nem kell olyan jóra megcsinálni.

(#49766) frame120 válasza Gergello (#49765) üzenetére


frame120
tag

Én a zephyrus G15-re gondoltam, a TUF az A15, de itt egy összehasonlítás.

Az elérhető kijelzőket ha megnézed, akkor a G15-be és az A15-be is kerül a 144hz-es ratyi kijelző. Nagyon meg kell nézni mit vesz az ember. A G14-et szerencsére csak normális kijelzővel szerelik.
De ahogy nézem mindegyik olyan forró, mint egy sütőlap :/

(#49767) gago1975 válasza Alan[HUN] (#49757) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.
mivel ágyban filmezésre, egyébre is használnám néha.
Ne haragudj, hogy ezt írom, de az ágyban inkább a barátnőddel foglalkozz.
Mivel nagyon sok gép alulról szívja be a friss levegőt, főleg a "vékony" könnyű gépek, így ha csak netezel, nf-et nézel is "megfojtod" a gépet, nem tud normálisan szellőzni, ráadásul teleszívja magát finom porral és nagyon gyorsan eltömítödik a légkiömlőnél.

Mellékelek egy-két képet, hogy értsd miről van szó.
MSI GE65/75

HP OMEN 15"

Ami jó lenne, ha 2,5 kg alatt lenne a súlya IPS, 120Hz+ legyen, Nettó 450k nagyon max. inkább nettó 350-400k lenne a célösszeg

Na ez pont ez az árkategória amik tudnak azért zajosak lenni, illetve ezeknél a gépeknél a kijelzővel szokott még gond lenni ( persze vannak kivételek), színhűség, fátyolosság, mintha szellemképes lenne stb....

Ez állítolag nem rossz gép és viszonylag jó kijelzővel:
LENOVO Legion Y740 81UH0093HV 15,6" FHD 144Hz Core i7-9750h 8GB ram 512 GB SSD RTX 2060 6GB Win10H
Egy baja, hogy nem túl jó a szervízháttér, bár ha nem kell soha javítani akkor mind1

Bár én a te helyedben i5-GTX1660Ti vagy max i5-RTX2060-as gépeket nézném, a hűtés melegedés miatt, és 9th vagy 10th gen-es procival (9300h, 10300h).

Mivel szeretnéd kiküldeni külső kijelzőre a képet? DP-port vagy HDMi?

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#49768) DVlad válasza geri665 (#49749) üzenetére


DVlad
őstag

Pont ez van nekem is. (Pandémia előtt egyeztettem Killhates mesterrel. :D)

(#49769) coccolino


coccolino
aktív tag

Erről
tudunk valamit? Vagy csak az upgradelt g531?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#49770) alces


alces
tag

https://www.techspot.com/review/2046-geforce-laptop-gaming-performance/

Itt egy nem rövid összefoglaló a jelenlegi Nvidia gpu felhozatalról.

(#49771) Alan[HUN] válasza gago1975 (#49767) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Okés, akkor ezt az ölbevételt elengedtem, arra akkor ott a barátnőm notija, és akkor vele is tudok foglalkozi :D (Neki egy jóval gyengébb consumer lenovoja van, szóval évi 1-2 tisztítással bírja a strapát.)

A monitor HDMI-n menne, illetve az RTX-hez ragaszkodnék, mert egy 3 évig legalább jó lenne, ha kitartana. Az i5-ös tippet köszi, nem voltam biztos benne, hogy a kártyához elég-e. (Rég foglalkoztam gépvásárlással, na :))), akkor megcsekkolom, azzal milyen lehetőségdk vannak.

(#49772) gago1975 válasza Alan[HUN] (#49771) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.

Most néztem reggel, hogy jelenleg elég gyér a felhozatal i5 fronton, illetve nem túl szimpatikus áraik vannak. Dell g5 illetve hp Omen ek vannak általában 2060-al és ahogy olvasom itt a hsz-eket eléggé melegszenek és 560-600k körül árulják őket.
Amit különösen ajánlok, hogy a gyári pasztát azonnal cseréltesd le, MX-4 re vagy Noctua nt-h1 /2 re. Ezzel nyersz pár fokot (5-15°C) géptől függően.
Az Asus okat nem merném ebben az árkategóriában ajánlani pedig kijött már az új 10750h val szerelt Strix G15-G512, de semmi teszt, semmi tapasztalat nincs velük.
Mindenesetre azt azért elmondható, hogy a kijelzőjük az olcsóbbak között nem a legjobbak, 144Hz ugyan de 250nit esek. Az azért elég karcsú és az rgb színlefedettség se lehet valami rózsás.
Olyat próbálj nézni, lenovo y540/740, MSI GP65/75, HP Omen vonalon amik legalább 300nit és és 90%feletti sRgb-sek legyenek.
Amit még ajánlok, hogy hdmi helyett ha nem tv-re küldöd ki a képet, inkább dp-vel csatlakoztas.

Remélem sikerült valami alap segítséget adni. Jó mazsolázást. :R

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#49773) Alan[HUN] válasza gago1975 (#49772) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Abszolút most már elég határozottan látom az irányt megnézem azért, hogy az új Asusról hátha van valami, de egyelőre az y540 tűnik a befutónak, elvileg alulfeszelve a procit kicsit kulturált lesz a melegedés. Oment azért is zártam ki, mert elvileg jó gépek, csak nagyon melegszenek, és annyira nem gémelnék komolyan, hogy mindennapi használatnál is figyeljek erre.

Nagyon köszi a helpet, tényleg sokat segített leszűkíteni a dolgot :R

(#49774) zsakadam válasza Alan[HUN] (#49771) üzenetére


zsakadam
tag

Azért az ölbevételt nem kell teljesen hanyagolni, én szeretek úgy netezni, hogy az ölemben vagy az ágyon van a gép... Annyi, hogy teszek alá egy ilyet:
https://www.ikea.com/hu/hu/p/byllan-laptoptarto-ebbarp-fek-feh-70403512/

(#49775) gyépés válasza KillHates (#49754) üzenetére


gyépés
aktív tag

Igen a G14 tesztjei után nagyon vártam a G15-öt. Aztán a G15 tesztjeinél leesett az állam, hogy ezt meg miért kellett. Érdemben ugyanaz, mint a TUF A15, a gagyi kijelzőjével meg hűtésével, miért kellett a Zephyrus vonalat így pofán verni ezzel. Így most a piacon új ryzenes laptop ami vállalható az a G14... és ennyi... :U

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#49776) gago1975 válasza Alan[HUN] (#49773) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.
A Lenovokat állítólag nem kell alulfeszelni, azoknál elvileg ha eredeti Win10-el veszed, mindent drivert a gyári oldalról leszedsz (nem hagyod, hogy a win csinálja) és csak utána frissíted, akkor abba (állítólag, KillHates is mondta) software-sen fogja az órajeleket, feszeléseket az optimális értékben állítgatni. Az Asus Zephyrus még ilyen, de az más árkategória. De ezt csak hallottam, nem tudom mennyi a valóság, nem volt ilyen gépem még.

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#49777) fordjee


fordjee
aktív tag

Az új Ryzenes Omenekre kíváncsi leszek, ígéretesnek tűnnek.

fordjee

(#49778) Gergello válasza fordjee (#49777) üzenetére


Gergello
addikt

Kinézetre elég jellegtelen, kár hogy elengedték azt a designt amit behoztak a 2. szériával.

(#49779) fordjee válasza Gergello (#49778) üzenetére


fordjee
aktív tag

Kinézetre igen, de egy-két videó már van fenn róla és egész jó hőfokok vannak játék közben úgy láttam.

fordjee

(#49780) Sly189


Sly189
senior tag

Sziasztok, kéz alol sikerült vennem egy HP Omen-t.
Rendszer visszaállítást szeretnek csinálni, de hibát ír. Elkezdi, majd 67%-nal kiírta hogy"módosítások visszavonása..." Majd kék képernyőn "Az alaphelyzetbe állítás egy hiba miatt nem sikerült. Semmilyen valtozas nek történt"

Hogyan tovább?

(#49781) echterion válasza Sly189 (#49780) üzenetére


echterion
nagyúr

Csinálj egy Windows pendriveot és gyaluld le vele a régi rendszert, majd tegyél fel egy újat. Ezek a vusszaállítós dolgok ritkán mennek simán a Windows-na.

**********

(#49782) Mikulásbá válasza echterion (#49781) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem lenne azzal baj,jól működik az egyébként,de ott nála sérült valami,vagy töröltek fontos dolgot,partíciót.
Így már tényleg csak egy tiszta telepítés maradt.

(#49783) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Sziasztok!
Kérdezni szeretném, hogy mennyire tartósak az ilyen jellegű laptopok? Gondolom márka és ár szerint eltérő.

Szeretnék 400 ezer körül egy gépet, 500 max. De nem 1-2 évre. Kizárólag játék és böngészés, elég lenne i5 és 1660ti. Eddigi jelöltek Asus rog szeria, Acer Helios 300, többit nem ismerem.

Játékok pl Snowrunner, Subnautica, Wot. Nem nagy igényűek.

(#49784) Sly189 válasza echterion (#49781) üzenetére


Sly189
senior tag

A recoverybe ezt látom. A második gombocska mit csinálna? :D Van ezen a HPn egy rejtett Recovery partició? Azt is helókázza? :D

(#49785) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

[link] Ez nagyon tetszik!

(#49786) Mikulásbá válasza Kingfisher1 (#49785) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Maradj i5 és 1660Ti-nél.
A G531 szerintem még mindig ajánlott. Pl. [link]

(#49787) echterion válasza Kingfisher1 (#49785) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor már inkább ezt (vagy ezt, ha más logóra vágysz) venném. Teszt. A proci szokás szerint melegszik, ha a legbivalyabbat teszed bele, de ha csak a 6/12-est, azzal vígan ellesz. Szerintem.

**********

(#49788) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Lenne egy javaslatom a jövőre nézve,azaz azoknak,akik segítségért fordulna itt a tisztelt egybegyűltekhez.
Kellene itt is egy amolyan összefoglaló,mint van más helyen.A lényege az lenne,hogy aki nem nagyon tud választani,annak egy gyors támpontot adjon.
Mint a sima laptop topikban,kellene egy kérdéssor-akár ugyanazok-kiegészítve pár lényeges kérdéssel,pl. itthoni,magyar boltból legyen,számlásan,magyar billentyűzet fontos-e,stb.
Lehetne már eleve megadni kategóriánként-összeg határ szerint is-pár ajánlott modellt,amik már úgymond bizonyítottak,vállalhatóak.

:U

(#49789) KISDUCK válasza lypen99 (#49764) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi.

(#49790) k-adi válasza Mikulásbá (#49788) üzenetére


k-adi
nagyúr

támogatom, valaki írja össze.. :)
csak aztán majd legyen frissítve is az ajánlott termékek listája félévente/évente min :D

(#49791) Kingfisher1 válasza Mikulásbá (#49786) üzenetére


Kingfisher1
tag

Köszönöm! Ez pont jó lesz!

(#49792) echterion válasza Mikulásbá (#49788) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez az, amire valszeg senkinek sincs igazán ideje a topikból, mert ezt a listát ápolni kell, frissíteni, meg persze az első összerakása is időigényes. És persze az ajánlott laposok listája is vitákat szülhet azért.

**********

(#49793) Mikulásbá válasza k-adi (#49790) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem valaki-mi!
Szerintem a másik topik kérdéssorát is le lehet egyszerűsíteni,már maga a topik is elég konkrét.
A listát nagyon nem kell szétszedni,valaki elkezdi,aztán szépen bővítjük.

(#49794) gago1975 válasza Mikulásbá (#49793) üzenetére


gago1975
őstag

Szia, :R :R ehhez mit szólsz?
1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?

2. Milyen márka érdekel (Acer, Alienware, Asus, Clevo, Dell, Hp, MSI,) ?

3. A gépre szánt maximális összeg forintban, (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) csak új vagy lehet használt is?

4. Felhasználás (Hardcore game, Programozás, Renderelés, Fotószerkesztés-Videó vágás, Home Office, Tervezés, stb.,) ?

5. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel (pontos játékok amikkel szoktál játszani)?

6. Kijelző mérete (14"-17"), felbontása (HD, FHD, QHD, UHD), fényes vagy matt, TN vagy IPS, Hz,?

7. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

8. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, stb.)

9. Tárhely mérete és típusa (HDD, SSD és/vagy mindkettő), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

10. Villágító billentyűzetes, Világító RGB billentyűzetes, Magyar vagy külföldi billentyűzetes?

11. Áfás számla kell e (Céges vásárlásnál előfordúl, hogy rövidebb a garancia, 2-3év helyett csak 12 hónap illetve, netes vásárlásnál a 14 napos elállás nincs.)?

12. Magyarországi vagy EU-s garancia?

13. Súly (Vékony vagy Hardcore Gamer notebook érdekel) ?
:R :R :R

Amennyiben tetszik, vagy van javaslat, hogy mi az amit még beleírjunk, nyugodtan írjátok meg. Az lenne a kérés, ha bárki egy megkeresésre reagálni szeretne, először ezt másoljuk ki a delikvensnek, és ha mindenre válaszolt, akkor ajánljunk valamit. (#49794) gago1975

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#49795) Mikulásbá válasza gago1975 (#49794) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Nem kell másolni,ot lesz az összefoglalóban,töltse ki sorszám szerint.
2. pontot kivenném-nem releváns,minden máskának vannak jó és rossz gépei.Ez ne döntsön már.Ha mindenképp van ilyen óhaj,azt úgyis beírja.
A 4. pont is fölösleges szerintem,ahogy már írtam,ez eleve gaming notebook topik,aki másra keres hordozható gépet,menjen amoda.
5. pont eleje nem kell,persze hogy játékra,ha tudjamilyenekre,azt adja meg.
7. és 8. pont szerintem megint nem kellene,ebben a magasságban általában van,ha nincs nem lényeges szempont a gép áráhozképest.
10.pontnál elég lenne Magyar vagy lehet külföldi billentyűzetes is illetve külföldi vásárlás is szóba jöhet,olyan gép,amit itthon nem forgalmaznak?
Így a 12. pont sem kell.
Szerintem a 13.pont sem lényeges,ezt az ár és játék minősége már be fogja határolni.Ha fontos valakinek,be fogja írni.

Ez az én véleményem,jöhetnek a javaslatok.Abból indultam ki,ez eleve gaming laptop topik.

(#49796) Gergello válasza Mikulásbá (#49795) üzenetére


Gergello
addikt

Szerintem hagyni kell. Ott van a milyen laptopot vegyek, az pont erre való.
Az is igaz, hogy úgy láttam, akárhányszor gamer laptopot keres valaki, ott csak a Dell G5-öt ajánlják neki.

Eleve kétesnek tartom azt amit itt nagyon gyakran látok, a használt gépek ajánlását, sőt konkrét hirdetések linkelését.
Főleg ebben az "ez nagyon jó ajánlat, ezt vedd meg" stílusban.
Használt szar megadja magát, akkor meg így jártál vagy fogyasztóvédelem.
Eleve hányszor volt már, hogy a bolti új is szar. Használtnál mennyivel nagyobb az esély, hogy az legyen ? Főleg gari nélkül vagy érvényesíthetetlen, bemondásra adott garival.

Ezt a topikot meg kellene hagyni a hírek, újdonságok, benchmarkok, stb.nek.
Nem felvenni mindig az alkalmat, amikor 2 hetente beírják, hogy mit vegyek 300.000-ért. Nagy levegőt öreg.
Aki annyira tanácsot akar adni, az miért nem irkál a milyen gépet vegyek topikba ?

[ Szerkesztve ]

(#49797) KillHates válasza Gergello (#49796) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen egyetértek veled! Nagyon nagy rizikó gépet ajánlani, ha nem válik be akármi kis dolog miatt, akkor megy a picsogás. Szerintem aki éljük arra a szintre, hogy megtalálja ezt a topicot, akkor az már képes arra is, hogy egy kicsit beleolvasson, illetve, hogy felelős döntést hozzon abban, hogy milyen gépet vegyen. Hányszor volt már, hogy kinézte az A modellt, mondtuk, hogy a A+ vegye meg 30 ezerrel drágábban, mert annak sokkal jobb a hűtése. De nem, az A modell lett megvételre, mert az olcsóbb vagy több rajta az RGB, vagy azon álló enteriőr van... Aztán hozta pasztázni, de csodákra én sem vagyok képes és ilyenkor lelkiismeretfurdalásom is van, hogy egyáltalán pénzt kérjek.
Én azt javasolnám, hogy KONKRÉT modellekkel keressenek meg minket és elmodnjuk a tapasztalatainkat azzal kapcsolatban.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49798) Mikulásbá válasza KillHates (#49797) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Oké,van ebben is valami.Segítségként és ajánlásként kellene ezt,aztán vagy megfogadja vagy nem,de támpontnak mindenképp jó lenne,ha az itteni szakértő közönség segítene.
Van,aki sem tudja,merre induljon el.
Aki pedig annyira profinak érzi magát,nem is fog kérdezni,olvasgat itt,ennyi.

(#49799) Gergello válasza KillHates (#49797) üzenetére


Gergello
addikt

Igen, ahogy mondod.
Ha úgy jön egy kérdés, hogy mi a véleményetek erről a típusról vagy egy konkrét gép linkelve az teljesen más. Ott nagyon korrekt, ha valaki összeszedetten, részletesen válaszol, ahogy erre is láttunk már itt sok példát. :R

(#49800) Muerte válasza Mikulásbá (#49798) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Megkeresett már ez ügyben engem régen moderátor,hogy mer' mé nincs összefoglaló,nem-e kéne. De hát akkor is azt írtam,meg most is csak azt tudom,hogy nem sok értelme van.Félévente jönnek ki új gépek,az hogy melyik lesz a megbízható az meg kb. 2 évre rá fog rendesen kirajzolódni.A régebbi megbízható gépekről lehetne egy listát írni valóban,de nekem nincs rá időm jelenleg,ezen a héten most jutottam el idáig először..
Mondjuk azt a pár db-ot nem nagy ügy lenne felsorolni,de használtat gari nélkül meg ki vesz manapság?

Egy ilyen "milyen notebookot vegyek" séma szerinti kérdéssornak sem sok értelmét látom,de ha akarjátok betehetjük összefoglalóba,rajtam nem múlik :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.