Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#48851) nji válasza kdavid23 (#48848) üzenetére


nji
aktív tag

Nem lehet elrontani pl. hogy túl nagy videokártyát választok és túl kis hűtőventilátort?
Nekem 400eFt a maximum (de az itthon vásárolt kiegészítőkkel együtt), ennél többet nem szánok egy olyan gépre, ami 3 év múlva elavul.

(#48852) kdavid23 válasza nji (#48851) üzenetére


kdavid23
aktív tag

3600 + rtx2070-et nagy valószínűséggel jól le tuja hűteni és nagyon erős konfig. Sajnos 400k-ért csak olyat tudsz venni ami elavul pl 1660ti-vel... rtx 2070 még tovább elég lesz

Dr. Dávid

(#48853) ImpersonatoR

Megközelítőleg 400.000 Ft -ig van (jobb?) vétel jelenleg ennél : ASUS TUF GAMING FX506 ?

Telekomnal most ugye 387.000 Ft. [link]

Ryzen™ 7 4800H
1660TI
Remélem 2*8GB és nem 1x16GB erre majd rákérdezek azért.
Vagy rendeljem meg netről aztán ha túl hangos nekem visszaviszem.

Hűtése hangos tud lenni ahogy olvasom de ez gondolom mindegyikre igaz. Van mar valakinek tapasztalata vele ? Ennek a 3 generációs változatát itt nem ajánlották azt tudom.

[ Szerkesztve ]

(#48854) Darth_Revan válasza ImpersonatoR (#48853) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Minden garmer laptopnak hangos a hűtése. Eddig egyetlen gamer laptopot találtam ami gyárilag a nagy teljesítmény ellenére halk volt.

Az általad linkelt gép:
- hangos a hűtése de ennek ellenére gyenge és tulmelegszik a gép
- a panel benne ugyan 144 Hz és tud adaptive sync-et (Olcsóbb megoldása a G-Sync-nek), azonban az egyik leggyengébb panel, 65% sRGB megjelenítésével elég fakó

Sajnos még mindig tiltólistás minden TUF laptop. Hardveres gondok mellett fogadok hogy még a szoftveres bajok nagy része is megvan amiket a logout irasomban említettem.

Sajnos az Asus megtud ezekből élni, mivel a vevők nagy része nem ért hozzá és nem veszi észre / nem érdekli/ nem gondolja hogy a gép a hibás amikor 1 óra Witcher 3 után el kezd akadni a játék (közben meg a gép throttlingol mert a CPU 98C...).

[ Szerkesztve ]

(#48855) Gergello válasza Darth_Revan (#48854) üzenetére


Gergello
addikt

Melyik az a halk, de erős gép, amit említesz ?

(#48856) Darth_Revan válasza Gergello (#48855) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Acer Predator 17X gx-792 gtx 1080-al.

(#48857) ImpersonatoR válasza Darth_Revan (#48854) üzenetére

Tesztet amit néztem kiemelték hogy ennek az "új" 15" -nek már jobb a a kijelzője mint az előzőnek (nem annyira sötét bár még mindig hagy kívánni valót maga után) és emiatt ezt ajánlják nem a 17" es verziót)

(#48858) Darth_Revan válasza ImpersonatoR (#48857) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezeknek a tesztelőknek annyira szabad hinni mint egy politikusnak.
Az esetek nagy részében vagy olyan ember végzi a tesztet, aki nem ért hozzá és ezért csak a jeghegy csúcsát teszteli vagy szándékosan elhallgatnak dolgokat mert félnek hogy akkor nem kapnak többé ingyenes tesztpeldanyt.

Csak nézd meg a logout irasom , tuti 1 tesztelő sem említette azokat a hibákat vagy legalábbis nem annyira célzottan és max halkan megemlitettek.

Erről a konkrét modellről nem találtam tesztet, hogy lassan milyen panel van benne, de drágább modell Panda LM156LF-2F01 panelt használ ami alapján tuti az van ebben is. Legalábbis elég érdekes lenne ha az olcsóbb modellbe jobb panelt tennének :U

A korábban használt Panda panelhez képest annyiban jobb hogy már nem 120 Hz, hanem 144 Hz, azonban ugyanolyan fakó. 62% sRGB-t mertek hozzá ami elég gyenge.

(#48859) KillHates válasza Darth_Revan (#48856) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így igaz! :K
De a "redőnyös" is nagyon halk!

"Ezeknek a tesztelőknek annyira szabad hinni mint egy politikusnak."

:D :D :D sajnos ez így van... kilóra megveszik őket

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48860) Ubul86 válasza DamianB (#48849) üzenetére


Ubul86
őstag

nekem is azért lett 450, mert én hülye tetettem bele ssd-t, amit én is megtudtam volna tenni itthon, és kijöttem volna 420ból :D csak hát ahhoz gondolkodni is kellett volna első körben :D

(#48861) gago1975 válasza Darth_Revan (#48856) üzenetére


gago1975
őstag

Az 500/700-as is elég halk ha auto n hagy az ember mindent, illetve az MSI GT73/75/76 is csak ezek más árkategóriák.
Nem beszélve hogy te is említed az anyagminőség, kijelző, hűtés stb...
Ezeknek a teszteknek kB semmi értelme, mind p@rasztvakítás. Nem arról szól, hogy milyen a kijelzője, milyen a hűtése, milyen hőfokok mellett üzemel.
Semmi másról nem szól, csak becsapják a mezei user-eket.
Asusból a régi G750/751/752-ek is nagyon halk gépek voltak csak hát ugye azok már elavultak.
De minőségben, hűtésben, megeszik az új "csodákat"

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#48862) kdavid23 válasza Darth_Revan (#48856) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Ez hogy lehetséges... 2 kis virgács a cpu-n ....

Dr. Dávid

(#48863) nji válasza ImpersonatoR (#48853) üzenetére


nji
aktív tag

Én is ezt nézegetem, de én 2060-as videokártyával, ugyanis kétféle akkuval szerelik,
a kisebb 48 Wh, mert oda elvileg mellé fér egy 2,5-ös HDD
a 2060-as videokártya esetén viszont végigér az akku és 90 Wh (bár az a videokártya többet is fogyaszt, mint a 1660 Ti).

A tesztelőkkel kapcsolatban:
ennek a srácnak a videóit sokszor nézem és szerintem ezeket a méréseket nem tudja manipulálni, tehát ezek objektívek:
[link]

Egyébként minden videóban mondják, hogy a színhelyesség nem megfelelő és hogy melegszik. Valamint el szoktam olvasni a youtube videok alatti hozzászólásokat és többen írták, hogy az ASUS-ok zsanérja nem sokáig bírja.
Mégis ez a gép ennyiért jó áron van, bármelyik konfigot is választja az ember. Két év garancia után meg sajnos ki kell fizetni a javításokat.
Várom még a DELL G5 SE-t és lehet, hogy inkább az lesz:
[link]

Szerintetek kettő közül melyik jobb?

(#48864) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

A Helios 700 ventijei szinte mindig állnak alapon (böngészés,zenehallgatás)
Néha felpörögnek a ventik, kb.mint amikor a gyerek ráüt egy szélkerékre,hogy bepörgesse a lapátokat.

1 TB-os 2.5-ös SATA SSD-t keresek a HDD helyére,nem tudtok valami bestbuy ár-érték arányú akciót?(nem kell felső kategória,pl. Crucial MX500 bőven jó lenne)

[ Szerkesztve ]

(#48865) Ubul86 válasza nji (#48863) üzenetére


Ubul86
őstag

jarrod videói tényleg jók

(#48866) Darth_Revan válasza nji (#48863) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Dell G5 SE ha nem lesz elszállva az ára, akkor elég jónak néz ki.

Csak arra kell figyelni, hogy 144 Hz-es panellel szerelt modellt vegyétek, ne a 60 Hz-est!

A 144 Hz-es model 2 dologban tűnik ki a sorból:
1) AMD részéről is támogatva (tehát nem csak a Dell házon belüli tákolmánya, mint az Acer AMD-s Helios gépe esetében) van a FreeSync
2) A 144 Hz-es panel VA panel vagyis majdnem OLED minőség
3) Ár/teljestmény bajnok és az ára kb 400k körül lesz (ha csak a magyar forgalmazó szokás szerint el nem száll az árral). Ezért az árért RTX 2060 és RTX 2070 MaxQ teljesítmény között kapunk. Csak összehasonlításként ez a teljesítmény Intel+NVidia kombóval 600k körül indulva.

Tehát ez a Dell gép játék és filmezés terén is meg fogja szorongatni a konkurenciát. Már csak abba bízok hogy a FreeSync VRR range legalább 50-144 Hz és nem 60-144 Hz mint ahogy az Acer esetében :U

Tehát kb 1660 Ti TUF laptop ára körül lesz ennek is az ára, de cserébe fényévekkel jobb kijelzőt és sokkal erősebb VGA-t adnak.

[ Szerkesztve ]

(#48867) nji válasza Darth_Revan (#48866) üzenetére


nji
aktív tag

Csak az a baj, hogy ami külföldön 1000 USD vagy 1000 EUR körüli áron van, az mire ideér 450 eFt lesz.
Honnan kellene megszerezni "eredeti" áron ? EUR és USD van itthon :) , több mint 100 ezer forintért pedig simán ki lehet jutni 1-2 országba, esetleg EU-n belül rendelni on-line.

(#48868) motifator válasza kdavid23 (#48862) üzenetére


motifator
senior tag

A notebookcheck mérése szerint az a két virgács elhasal alapesetben az overclockable mobil CPU-val.

Funky + Jazz

(#48869) kdavid23 válasza motifator (#48868) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Hát ez az... de lehet más a személyes tapasztalat, ezért kérdeztem Darth-ot :K

Dr. Dávid

(#48870) Darth_Revan válasza kdavid23 (#48869) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én mérési eredmenyem és hőmérséklet : [link]
Mondjuk én csak 3.9 ghz-en használtam a procit. Lehet nem volt a max kihozva belőle de így 80C alatt maradt és 7700hq-hoz képest sokkal gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#48871) echterion válasza kdavid23 (#48869) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak megerősíteni tudom Revan-t. Nekem is volt ilyen gépem, én vassal használtam, úgy igen jó eredményeket lehetett belőle kihozni, ha kíváncsivá tettelek, keress vissza kicsit a tavaly nyári hsz-eimre, június elején vettem a gépet. Plusz ebben a három venti nagyon halk, még max. fordulaton is, auto-n meg pláne. Ha pusztán a számokat nézzük, nagyon nem érte meg nekem az Alienware-re váltani, a gpu ugyanazt hozta, mint a 2070 kb., (plusz nekem az Acer egy garis szervíz után rakott rá 200W-os bios-t is), a proci meg 4-4,5 GHz-et is tud, ha nagyon kell (de nem kell igazából játékok esetében).

**********

(#48872) echterion válasza DamianB (#48849) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze, hogy nem, a poén az poén. :K

**********

(#48873) kdavid23 válasza echterion (#48871) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Oksa, elfogadom! Illetve a 7.gen lehet, hogy nem volt púpos...

Dr. Dávid

(#48874) kdavid23 válasza Darth_Revan (#48870) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Látom... szép! Az a 3. Venti is sokat dobhat a latba... elfogadom... de akkor más gyártó miért nem oldotta meg?

Dr. Dávid

(#48875) KISDUCK válasza Darth_Revan (#48866) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ó dzsízösz, ha tavaly nem halt volna meg a gépem és vettem volna meg a mostanit, akkor tuti rárepülnék.

(#48876) blue_23 válasza Darth_Revan (#48866) üzenetére


blue_23
senior tag

Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. 1 éve, ami kint 1000-1200 euro volt Helios 300, i7+1660ti, az itthon 480e-től indult. :/

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#48877) motifator válasza Darth_Revan (#48866) üzenetére


motifator
senior tag

Első hallásra jónak tűnik, de a videó alapján annyira nem biztató a gép. Nem tudom, hogy mennyire lehet benne egy kis kezdeti bios bug, vagy beépített feature lenne a standard 100 °C CPU hőmérséklet és az aida alatti 105W illetve performance módban a 115W !!! fogyasztás csak a CPU oldalon? És teljesítményben ez az 5600m kb. 1660Ti szinten van. Egy FS alatt is meghasal a CPU 100 °C-on. Kicsit jobbat vártam volna. Ilyen áron felesleges a hatalmas CPU számítási kapacitása, mert képtelen kordában tartani, ezen még a vas sem biztos, hogy segít annyit, hogy számomra elfogadható legyen a hőmérséklet. De bízom benne, hogy ez esetleg egyedi példány volt, ami kicsit még döcög az elején. Ehhez képest az én G5-öm hűvös kis késő őszi szellő a hőmérsékleteket tekintve.

Funky + Jazz

(#48878) KISDUCK válasza motifator (#48877) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az a fogyasztás durva, az a hűtés meg gyenge hozzá. A 7577-emben is hasonló hűtés van, de a 7300hq 36w maximum fölé nem ment játék alatt és úgy megy 70-75 fok között, vga-n meg 70w volt a maximum, szóval nálam ez a hűtés 75+65 fokot 106w maximális fogyasztás mellett produkál. A dell ezt most így kicsit elszámolta.

(#48879) motifator válasza KISDUCK (#48878) üzenetére


motifator
senior tag

Normál kezetek között ez a hűtés is talán elégséges lenne. Valami nem okés annál a tesztelt laptopnál. Nem is értem, hogy miért engedi 60W - 70W fölé azt a CPU-t, és az is furcsa számomra, hogy játék közben miért kell neki 100-115W a CPU-ból? Mintha valami bug lenne, de ha mondjuk az a fogyasztás nem lenne valós, a hőmérséklet grillezős.

Funky + Jazz

(#48880) frame120 válasza motifator (#48877) üzenetére


frame120
tag

A fogyasztásnál meg lehet cserélve a gpu-cpu valahogy, mert játékok alatt furcsa a 100-115W Cpu és a 15-30W Gpu.

(#48881) motifator válasza frame120 (#48880) üzenetére


motifator
senior tag

Ha viszont 15-30W CPU fogyasztás mellett 100 fok a proci, akkor tényleg kenje a hajára a dell. Viszont 100-110W mai GPU-nak nem 1660Ti szintet kellene hozni.

Funky + Jazz

(#48882) KISDUCK válasza motifator (#48881) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mondjuk abban az esetben a proci hőmérsékletét magyarázhatja a hűtés kialakítása, mert a gpu hőmérsékletéből kap a proci is. Várós már egy jó Jarrod's tech videó a gépről.
Stressz tesztnél az az 1,419V maximum nem sok magonként?

[ Szerkesztve ]

(#48883) motifator válasza KISDUCK (#48882) üzenetére


motifator
senior tag

Igen, az nem kevés, nagyon meg van küldve az a CPU, annyira nem jellemző egy mobil procinál, hogy ennyire elengedik. Vagy nem elég a multi core, az AMD már a teljesítmény felvétel szempontjából is első akar lenni :)

Funky + Jazz

(#48884) Aljasvip válasza KISDUCK (#48882) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Had szálljak be a beszélgetésbe egy Ryzen Zen2 (7nm) tapasztalattal. Most egy 3600-at hajtok, asztali gépben, ami alap esetben 65W TDP. A Precision Boost algoritmus addig nyomja a turbót, amíg a hűtést elégségesnek érzi ehhez.

Ez nálam az egyedi víz hűtés miatt azt jelenti, hogy benchmark alatt 70-72°C a proci, játék alatt 65° körül tetőzik. Ez így elsőre nekem is magas értékeknek tűnt, de... Ez ugyanaz a hűtés, ami a 95W R5 1600X-et 50°C alatt tartotta, tehát nem ott lesz a gond. A Zen 2 mag a 7nm miatt túl kicsi, és a kis kontakt felületen nem tudja elég hatékonyan leadni a hőt. Ezen lehet javítani, ha a hűtő optimális pontját eltolod a CCD fölé, de max 5°C-t.

A feszültséget is a PB algoritmus vezérli, ugyanúgy a hűtésnek megfelelően. Kétféle eset áll fenn nálam: 1 mag terhelésére 1,45V-ig kúszik a terhelt mag feszültsége (a magot cserélgetni a rendszer), all core terhelésnél 1,3-1,4V között áll meg a feszkó - így elvileg nem degradálódik a szilikon, de cserébe nincs is olyan magas Boost.

100W-ot szerintem simán benyelhet egy 8 magos CPU max terhelésen. A hőfokot 90 alatt kellett volna tartania mondjuk.

Kíváncsi leszek mi lesz ha az Intel is szembesül a radikálisan lecsökkent die mérettel. Majd akkor eljut gondolom ez a sok infó az eddig főképp Intel-hez szokott reviewer közösséghez.

[ Szerkesztve ]

(#48885) nji


nji
aktív tag

A kettő közül ajánlanátok valamelyiket?
Ha megbarátkozom a gondolattal, hogy az Í betű máshol van, akkor nekem az MSI-k jönnek ki a szűrőim eredményeként.
Az ASUS Rog strixet kizártam, mert nekem kell webcam,
a dell g3-at a 60 hz képfrissítés miatt kizártam, maradt ez a két MSI 400 eFt alatt.
Mivel ugyanolyan árakon szerezhető be, ezért nem tudok dönteni, de még nézek teszteket.
[link]

(#48886) fordjee válasza nji (#48885) üzenetére


fordjee
aktív tag

Szia!

A GF65 nagyon melegszik, 99 fokos a proci, hajszárító hang és a billentyűzet közepén szinte égeti a kezet, annyira forró. (írtad, hogy jó lenne, ha nem lenne 90 fokos, ez végül is nem annyi, inkább 98-99 :) ) Én nem igazán ajánlanám.
Én most erről olvasgatok, vagy legalábbis próbálok találni valamit, milyen lehet [link]

fordjee

(#48887) KillHates válasza nji (#48885) üzenetére


KillHates
nagyúr

GL65:

érdekes, hogy ebben 2060 van, mégis hűvösebb a GPU :U Gyanítom a nagyobb die méret miatt.

GF65:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48888) fordjee válasza KillHates (#48887) üzenetére


fordjee
aktív tag

BFV alatt a Gf65:

fordjee

(#48889) DamianB


DamianB
őstag

Tudom már beszéltünk róla de nem találtam megoldást a problémámra.
Core voltage offset nem marad meg újraindítás után -105 állítottam be és a profilra kattintok akkor se történik semmi . A mag óra jelek meg maradnak. Azt 4100 ra vettem le .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#48890) motifator válasza DamianB (#48889) üzenetére


motifator
senior tag

A biosban állítottad be az offsetet, vagy win alatt?

Funky + Jazz

(#48891) nji válasza fordjee (#48886) üzenetére


nji
aktív tag

Köszönöm, akkor a GF65 is kilőve.
Amit Te nézegetsz, az nekem már túl drága. Meg tudnám venni, de jó lenne 400 eFt körül maradni, mert ez lenne az első játékra szolgáló notebookom és bőven elég egy belépő szintű modell.

(#48892) nji válasza KillHates (#48887) üzenetére


nji
aktív tag

Amit én szeretnék GL65, abban csak 1660 Ti van.
A notebookcheck oldalon minden típusnak utána lehet nézni?
Mivel eddig irodai notebookokat vettem, ezért könnyű volt dönteni.

Kizárólag az ára miatt most ide lyukadtam ki:
[link]
A többi webshophoz képest elég jól leárazták.
[link]

Természetesen mindegyiknek van valami hibája, nem olyan szép a képernyő, nem jó a betekintési szög, kicsi az akku stb..
Talán karácsonyra találok egy megfelelőt :D, addig meg többet kell a szabadban lenni.

(#48893) DamianB válasza motifator (#48890) üzenetére


DamianB
őstag

intel xtu azt nem írtam

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#48894) KillHates válasza nji (#48892) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehhh... az a HP nagyon nem az igazi... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48895) matyee válasza DamianB (#48893) üzenetére


matyee
őstag

Ott a bios, hagyd azt a szart, ha van rendes biosod. Unistall és biosban csináld, ezt javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#48896) fordjee válasza nji (#48891) üzenetére


fordjee
aktív tag

Nehéz 400ig ajánlani, mindegyiknél kell valami kompromisszumot kötni. A webkameráért kár, a g531 ideális lenne. Az a pavilion sem jó , volt itt ilyen a fórumon, visszavitte. GL65 viszonylag fekete ló, nem nagyon láttam még, hogy valakinek olyanja lenne, én speciel nem tudom, az milyen lehet.

fordjee

(#48897) nji válasza fordjee (#48896) üzenetére


nji
aktív tag

Miért olyan rossz a HP?
Állítólag nem melegszik annyira, Youtube videókban ezt láttam:
[link]

Most ezt olvasom:
[link]

Nem kellene pont 400 ezernek lennie, de ne az 500 ezret közelítse, mert kezdőknek felesleges ilyen drága.
Hajlandó lennék kompromisszumokra, de jó lenne webkamera, meg jó processzor és a korábban is említett hűvösebb működés.
Valamint a kisebb méretek tetszenek, ezért is néztem az MSI Thin-t, kár hogy az ASUS Zepyhusban nincs webcam.

Én nem játszottam eddig és nem akarok íróasztalnál játszani, hanem ágyban fekve :) . Gondolom ez nem annyira lehetséges a nagyobb és túlságosan melegedő gépekkel.
Lehet, hogy telefonon vagy PS4-en kellene inkább játszanom? (PS 4 még nincs, de olcsóbb, mint egy notebook).

(#48898) motifator válasza DamianB (#48893) üzenetére


motifator
senior tag

Ahogy matyee írja, biosban állítsd be, vagy ha van Obsidian-od, ott is működik rendesen. Az XTU-t a Clevon nem is próbáltam, mert van rendes bios.

Funky + Jazz

(#48899) blue_23 válasza nji (#48897) üzenetére


blue_23
senior tag

90 fok szerintem minden csak nem hűvös.

Ha opció a PS4, vásárolj inkább pc-t, sokkal olcsóbb, hűvösebb, nem melegszik ölben és könnyebb/olcsóbb 1-2 év múlva fejleszteni. Mellé egy hosszabb vagy vezeték nélküli billentyűzet+egér és tolhatod ágyból, csak egy jó monitor kell, avagy rátolod TV-re...

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#48900) nji válasza blue_23 (#48899) üzenetére


nji
aktív tag

Ezen már én is gondolkodtam, mert van itthon egy pár régebbi PC :).
A legjobb egy DELL Optiplex 3020, i5 procival. Nem tudom, hogy mekkora videokártyát bírna el. Van külön PC építő fórum? Mert akkor ott hátha tudnak segíteni. Csak ebben az esetben helyhez kötött a játék, mert nem tudom vinni sehová.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.