Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49301) @tco@ válasza @tco@ (#49298) üzenetére


@tco@
aktív tag

Annyira mégse vagyok hülye, ez pl máshol 270k, itt meg 310k...és ebből nem jön le 15%. Ez volt az egyik amit találtam, de ettől függetlenül vannak jó áron is most (főleg akinek kell hozzá OS is).

(#49302) kdavid23 válasza blue_23 (#49299) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Ok. Akkor Asus-ék a core i7 2 virgáccsal való hűtését megoldották... látom 9880-t is tesznek bele... vga 4 csövet kapott, azt elhiszem, hogy elbír az rtx2070-el is

Dr. Dávid

(#49303) blue_23 válasza kdavid23 (#49302) üzenetére


blue_23
senior tag

Attól függően milyen CPU/GPU van benne, annyi hűtőcső kerül bele. Azaz másképp néz ki a hűtése/belseje i5+1650 esetén és más i9+rtx2070-nél.

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#49304) Evil Snowman válasza @tco@ (#49295) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

340-ért vettem tavaly, igaz akkor még nem volt annyira fent az ajró. :DDD

(#49305) Evil Snowman válasza kdavid23 (#49302) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

i5 9300H + 1660Ti 6GB. Plusz így nézett ki 1 hónap után a gyári so called "paszta"




(#49306) Gergello válasza Evil Snowman (#49305) üzenetére


Gergello
addikt

Garidnak lőttek ? Vagy hogy vetted le azt a piros matricás/viaszos csavart?

(#49307) Evil Snowman válasza Gergello (#49306) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Piros/fekete matrica volt. Nyilván egy csúnyább ránézésre szét szakadt. ;]
Garinak így off, de inkább legyen jó hűtése, mind, hogy a gari miatt 2 évig a gyári pasztával kínozzam.

Amúgy sem értem, hogy egy mezei repaste (nem folyékony fémmel) miért ugrasztja a garit. Neki állni úgyis csak az fog, aki ért hozzá és vagy bevállalós (userek 20%-a), aki meg nem ért hozzá vagy fél az úgysem fogja szétszedni. :U

(#49308) Gergello válasza Evil Snowman (#49307) üzenetére


Gergello
addikt

Folyékony gap padokat hagytad és csak pasztát cseréltél? Nekem G731-nél jók a hőfokok, nem tudom, hogy nézhet ki a paszta.

(#49309) Evil Snowman válasza Gergello (#49308) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Csak paszta csere volt. A folyékony gap padokat itteni javaslatra visszahúztam finoman középre, hogy újra szét tudjon terülni. :)
Ugyanakkor tervben van, hogy KH kollegánál egyeztetek időpontot és lecseréltetném Gap Padra, mert nincs kedvem minden repaste-nél pepecselni a folyékony gap pad összehuzogatással. Plusz a hűtésen is szeretnék még valamit tuningolni.

[ Szerkesztve ]

(#49310) Sly189 válasza gago1975 (#45406) üzenetére


Sly189
senior tag

Mit jelent az, hogy "fake Scar III"? Miben másabb? :F

(#49311) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Ez mennyire jó gép? Már az ártól eltekintve:
[link]
Értem ezalatt, van e tapasztalat vele, mennyire melegszik, mennyire hangos, UV lehetőség, kell e küldeni egyből újrapasztázni? 144Hz G-sync nélkül mennyire fáj?

(#49312) Kódos


Kódos
aktív tag

Sziasztok valaki tudna segíteni mert eléggé elkeseredett vagyok,vásároltam egy asus rog strix Scar II laptopot(GL504GM) és feltünt mostmár lassan 1 hónap útán ahogy elkezdtem más játékokkal játszani hogy rohadtul nem azt a teljesítményt kapom amit kéne tudnia a gépnek,és már próbáltam mindent,néztem hogy energiatakarékosban van-e a a gép,teljesítménycentrikuson van-e,nem melegededik-e túl játék kőzben a gép(nem,70C CPU-70C VGA),esetleg a geforce expereince kavar-e be,vagy a driver rossz így felraktam az eggyel régebbit tehát jelenleg most 445.87 verzió fut,a nagy teljesítményű nvdia processzorrol fut e a game mert ugye az a 1060.De nem vált be semmi.
[link] Teljesen ugyan ez a gépem,és ez a videó alapján nagy baj lehet nálam,de fura is volt hogy egy 1060 ilyen" gyenge" lenne?
Nekem az R6 1080p-ben 100% render scalinggel, full lowon, 100-110fps-em van,cs go ban 1080p,minden low 80-120fps igen jól olvasstad,nevetséges vagy rohadt nagy scam ez az egész gép vagy nálam van gáz és nem is az van a gépbe aminek kéne lennie vagy nem tudom.Sőt még a lol is 1080p közepes beállításon sem éri el a 144fpst mert ott is 100-120 között mözög,spawnon 140-150.Még is ez mitől lesz gamer gép?Gamerkedjek a windows asztalon?Mert máshol még nem vált hasznomra a 144hz.Mi az isten nyila lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49313) kdavid23 válasza Kódos (#49312) üzenetére


kdavid23
aktív tag

tégy fel egy hwinfo-t, az monitorozza a max hőt, fogyasztást, frekiket, stb. Indítsd el rögtön ahogy a winfos elindul, inditsd kedvenc gamedet.... lépj ki, nézd az adatokat... valszeg felszökken a hő limitig, és minden teljesítményét leveszi a noti... szerintem átpasztázás!!!

Dr. Dávid

(#49314) frame120 válasza Kódos (#49312) üzenetére


frame120
tag

Akksiról, vagy töltőről játszol? Akksinál visszaveszi a procit és a vga-t is masszívan a legtöbb gamer laptop. Gyanúsan hűvösnek is tűnik minden kezelés nélkül a 8750H+gtx 1060 combo, ha tényleg 70 fokos mindkettő.

(#49315) Kódos válasza kdavid23 (#49313) üzenetére


Kódos
aktív tag


Már 80C-nél le veszi a teljesítményt vagy mi?De az avg az nem éri el a 80-at akkor nem veszi vissza a frekiket?Nem hinném hogy ekkorát változna a teljesítmény ha vissza venne 100-200mhz-et vagy igen?Vagy 150fps eltérés van majdnem csgoban.Ha viszont minden képpen többen is erre tippeltek akkor igyekszem minnél hamarabb újra pasztázni egyébként is újra akartam,mert használtan vettem a gépet meg gondoltam kitakarítom a gépet,de így mostmár megsürgetem a dolgokat.
(#49314) frame120
Nem,töltőröl be is van állítva hogy ha hálozati töltőről megy a gép teljesítmény centrikus legyen.Nem tudom mi lehet a baj.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49316) Kódos válasza Kódos (#49315) üzenetére


Kódos
aktív tag


911mhz be dropol a kártya órajele?Hát akkor jó hogy szar,1455mhz kéne mennie 0/24 jól látom,és ha játszok 1733mhz kéne boostolnia?Jól értelmezem a gpu-zt?Tényleg akkor hőfok baj van?Nem más?Pedig cooling padom is van anélkül milyen lenne? :((

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49317) frame120 válasza Kódos (#49316) üzenetére


frame120
tag

Terhelés függő az órajel, ha nincs kiterhelve a gpu, akkor beeshet még ettől jobban is. Ha 100%-ra van terhelve és beesik ennyire, az viszont baj. Ez játék alatt volt? Úgy értem aktívan, nem átvezető videoban, meg menüben. Afterburnerben be lehet kapcsolni, hogy a gpu %-os terhelést is mutassa, ahogy a procinál.

Nem gondolnám amúgy, hogy thermal throttling közben beesne 61 fokra a hőmérséklete.
Ettől persze lehet ez a baja, csak látni kellene, hogy valóban terhelve van-e.

Használt gépnél simán benne van, hogy már áll a por a hűtőbordán, vagy bénán lett pasztázva és a gpu-n el van rontva.

(#49318) Gergello válasza Baga1983 (#49311) üzenetére


Gergello
addikt

Többször volt már róla szó. Visszakereshető itt a topicban. G731 kifejezésre keress. Mindig ez a telekomos volt a téma

(#49319) Kódos válasza frame120 (#49317) üzenetére


Kódos
aktív tag

Igen csináltam egy benchmarkot r6-ban 1080p minden low,render scaling 50%.De felrakhatok egy részletesebbet ha úgy jobban átlátjátok.Jó lenne megtudni mi a baj,Rá kerestem google-on az órajel problémára egyik helyen azt javasolták hogy a nvdia control panel-en belül->3D alkalmazások és ott kapcsoljam átt az energiagazdálkodási módot adaptív-ra.De az sem változtatott semmit most megnéztem.A proci kuszik fel 80-85c re néha de a gpu tuti nem,és azt nem értem mért veszi vissza az órajelet ha thorling közelébe sincs?70-80C nagyon max huzamosabb idő után a képen azért is volt csak 61c mert benchmark-volt de ált 70-75c a gpu.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49320) blue_23 válasza Kódos (#49315) üzenetére


blue_23
senior tag

Képek alapján túlmelegszik. Használsz UV-t, milyen hűtőpasztát tettél rá? Próbáld meg energiagazdálkodásban a CPU teljesítményt 99%-ra levenni és nézd meg hogy változik a helyzet.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#49321) blue_23 válasza Sly189 (#49310) üzenetére


blue_23
senior tag

Sok helyen Scar III neven hírdetik a laptopot, miközben Strix G-t adnak el, azaz a kijelző nem fémkeretes és nincs keystone.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#49322) Kódos válasza blue_23 (#49320) üzenetére


Kódos
aktív tag

Hát a cpu igen,az mint kiderült igen,az egyszerűen orvosolható,van is krynout pasztám,viszont az még mindig nem okozhat szerintem -150fps-t vagy -100ps-t r6-ban.
(#49317) frame120 Iitt van egy részletesebb,viszont az egyik képen kiírt valami limitet,az mi lehet vajon?Egyébként nekem nem tünik túlmelegedett gépnek.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49323) frame120 válasza Kódos (#49319) üzenetére


frame120
tag

Afterburnerben állítsd be, hogy mutassa a cpu magokat külön-külön, illetve a gpu %-os terhelést is.
Úgy nyomj egy low grafikás tesztet (cpu limitre) és egy max grafikás tesztet(gpu limitre).
És abból már látszódni fog mi a szűk keresztmetszet.

A hwinfo-s képből látszik, hogy a procinál 6-ból 4 mag thermal throttlingolt. De kérdés, hogy mennyire. Ha amiatt ment le ~2600mhz-re 5 mag és 700mhz-re az egyik, akkor simán benne van, hogy nem tudja kiszolgálni a gpu-t olyan magas fps-nél.
Afterburnerben majd látod játék alatt, hogy a proci magok %-os terhelése, órajele, hőmérséklete hogy alakul, illetve ugyan ezt a gpu-nál is. És abban kilépés után a grafikonokról is tudsz screenshotot csinálni.

De szerintem a proci thermal throttling miatt amúgy is tisztítani és pasztázni kellene.

(#49324) frame120 válasza blue_23 (#49320) üzenetére


frame120
tag

Ahogy elnézem Kódosnál a 144fps+ lenne a cél, akár a beállítások levételével is. Kiszolgálja azt a 8750H turbo nélkül?

(#49325) Kódos válasza frame120 (#49324) üzenetére


Kódos
aktív tag

Hát ha már van egy 144hz panelem azért örülnék ha egy cs go elmenne fix 144fps-en amikor annak a játéknak semmi gépigénye.De a proci boost orajele 4.2ghz na az most nekem 3.2ghz tehát biztos ttorhlingol,na de 3.2ghz 6 magon nem tudja kihajtani 100%-on a 1060-at?De hát ki tudja mert 98% load van a gpu-n ha megnézed a képen........Nem értem

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49326) frame120 válasza Kódos (#49325) üzenetére


frame120
tag

Igazából minden magon egyszerre nem tud annyit, mert nem fér bele a fogyasztási limitbe. Az az egy magos max turbo. Amúgy biztos az nvidia kártyát hajtja neked a játék? Mert az az órajel eléggé a prociba integrált hd 630-asnak a 950-1150 mhz-es sávjába esik.

Szerk.: Mondjuk a GPU1 általában a dedikált kártya, úgyhogy furcsa ...

[ Szerkesztve ]

(#49327) Kódos válasza frame120 (#49326) üzenetére


Kódos
aktív tag

Igen,biztos hogy azon van egy ilyen ikon a kis tálcán hogy geforce gtx 1060(inaktív) és ha valami olyat futtatok ami gpu heavy átkapcsol aktívra,és listázza hogy milyen .exe program használja a nagyteljesítményű kártyát.Ez volt az első amit megnéztem.
Itt egy új kép.ebből valami kiderül számotokra?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49328) frame120 válasza Kódos (#49327) üzenetére


frame120
tag

Azt a power limitet mennyire surun irja, ami az egyik shoton latszik? Az okozhatja a massziv downclockot. Viszont kerdes, h a power limitet mi okozhatja. Nezd majd meg a tapodat, h biztos a gyari tapot kaptad-e a gephez. Hany wattos? Nekem ugyan ezzel a procival, csak 1050ti-vel a scar 1-hez 150w-os a tapot adtak, gondolom a tiedhez nagyobbnak kene lennie.

(#49329) Kódos válasza frame120 (#49328) üzenetére


Kódos
aktív tag

ritkán,cs go-ban szinte soha,r6-ban is csak ritkán mondjul 2-3 percenként 1x.Hol írja a tápon hogy hány W-os?Itt az áll hogy Asus,eredetinek tűnik,output-ra 19.5V-9.23A ír,ami ha jól számolok 180W.

Szerk.Nem lehetne valahogy be lockolni a videokártya órajelét hogy ne vegye vissza?Azzal ki lehetne szúrni hamar hogy azzal van a baj.De mondjuk még mindig homály hogy az 1700 base clockbol hogy a fenébe veszi vissza 950mhz is akár.Gondoljátok minden okozója az hogy hogy túl melegszik a proci?[link] Intel 100C ad meg neki Tjuctionba.Azért attol messze volt még a hwinfo-s képen is.

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49330) blue_23 válasza frame120 (#49324) üzenetére


blue_23
senior tag

Egész biztosan, turbot eleve csak pár másodpercig használja. Nálam Turbo nélkül 130 fps a GTA V.

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#49331) frame120 válasza blue_23 (#49330) üzenetére


frame120
tag

Nem tudom a 9750h hogy tartja az órajeleit, de annak a baseclockja 2.6 ghz, a 8750h-nak 2.2ghz. És a 8750h 100% all core terhelésen is tartja a 2.75 ghz-et hosszú távon a 45W -os long power limiten. Ehhez képest nagy esés, ha base-re korlátozom. Szoktam én is úgy használni, de egy 1050ti-t ráadásul 40-50fps-el igazából bármi kiszolgál :D

(#49332) frame120 válasza Kódos (#49329) üzenetére


frame120
tag

Nvidia vezérlőpultban be lehet állítani az enerigagazdálkodási módot maximális teljesítményre, de ha powerlimit miatt korlátoz, akkor szerintem az nem segít rajta. De majd kiderül.

A táp valszeg az eredeti, ahogy nézem elvileg 180W-os jár a géphez és max terhelésen se nyal bele a 160W-ba a fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

(#49333) Kódos válasza frame120 (#49332) üzenetére


Kódos
aktív tag

Azokat már probáltam,adaptívot,és azt is amit te írsz.Ugyanannyi az fps mindenegyik játékban. :F

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49334) gyépés válasza @tco@ (#49301) üzenetére


gyépés
aktív tag

Mert ez Lenovo, úgy tudom csak ASUS-ra van a 15% akció nem? Azért nem mindenben az MM a legolcsóbb, csak ezzel az extra15% akcióval elég jók szerintem...

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#49335) Kódos válasza frame120 (#49332) üzenetére


Kódos
aktív tag

Valami ötlet akkor hogy merre induljak vagy mi a baja?Azt nem értem hogy mért 950mhz megy a gpu mikor a base clock 1455mhz.A gpu még 80c közelében sem jár,minden hiba okozója a processzor?Mi az a power limit amiről beszéltek?Van az msi afterburnerben is temp limit,power limit csak fehér......

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49336) gyépés válasza Dhampir (#49300) üzenetére


gyépés
aktív tag

Mondjuk ez 370K-ért, a mostani akcióban nem olyan rossz ajánlat szerintem, én simán venném, ha most kellene gép. Mondjuk én főleg dolgozok a gépen, procit használok inkább, csak casual gamer vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#49337) frame120 válasza Kódos (#49335) üzenetére


frame120
tag

Amiről blue_23 beszélt, hogy az energiagazdálkodásban állítsd a proci max teljesítményét 99%-ra, az annyit csinál, hogy kikapcsolja a turbót a procin és nem melegszik annyira. Mivel az alapórajel általában elég a játékokhoz, ez is egy megoldás a gép hűvösebben tartására, ha nem kell a proci fullos teljesítménye.

De nálad szerintem nem ez a baj a GPU órajel, illetve az időnként felvillanó power limit felirat alapján.

Szerintem keresd meg Killhates-t, elég aktív ebben a topicban és szervizeléssel foglalkozik, hátha van valami ötlete.

(#49338) Kódos válasza frame120 (#49337) üzenetére


Kódos
aktív tag

Szerinted gyári hibás lehet a 1060?Mert olvastam ilyet is külföldi forumokon.Hogy nem tudta tartani a kártya a base clockot sem.Igaz az egy asztali 1060-volt Zotac-tol.Megkeresem.illetve amit blue_23 írt ez a energiagazdálodásos cucc azt hol tudom beállítani?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49339) frame120 válasza Kódos (#49338) üzenetére


frame120
tag

A turbó kikapcsolásához:

Start menü - Gépház - Rendszer - Energiagazdálkodás:

Itt görgess le a „Kapcsolódó beállítások” szakaszhoz és kattints a „További energiabeállítások” linkre.

A megjelenő ablakban kattints az aktív sémánál a „Séma beállításainak módosítása” linkre, majd a következő ablakban a „speciális energiaellátási beállítások módosítása” linkre.

A következő ablakban a „Processzor energiagazdálkodása” szakaszban a „Maximális processzorteljesítményt” állítsd 99%-ra.

A vga-val kapcsolatban szerintem inkább valami energiaellátási gond lehet, túlmelegedő vrm, esetleg a tápod nem ad le elég teljesítményt, de csak találgatok, ehhez a részéhez egyáltalán nem értek, ezért ajánlottam Killhates-t, mert ő az itteni tapasztalatok alapján ért hozzá.

(#49340) Kódos válasza frame120 (#49339) üzenetére


Kódos
aktív tag

100%-ra volt beállítva..... Na mindegy ez is kilőve.....Akkor rákérdezek majd nála,egyenlőre akkor ennyi köszönöm a segítséget.Továbbra sem jobb kedvem föleg ha belegondolok hogy vettem egy szar gépet.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49341) Kódos válasza Kódos (#49340) üzenetére


Kódos
aktív tag

Egyébként azt lehet tudni hogy mért nem menti el a beállításomat?Újrainditás útán vissza áll optimális teljesitményre(ez a default) Vagy ez az anomália is csak nálam van?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49342) echterion válasza frame120 (#49337) üzenetére


echterion
nagyúr

2,2 GHz kevés lesz a játékokhoz. Ott valami más baj lesz.

**********

(#49343) Muerte válasza Kódos (#49312) üzenetére


Muerte
Topikgazda

MSI AB-ben nyomjál egy CTRL+F-et és tedd be ide a képet légyszíves a feszültség/órajel görbéről.

(#49344) Kódos válasza Muerte (#49343) üzenetére


Kódos
aktív tag


Ez volt itt, :F

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49345) Muerte válasza Kódos (#49344) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Rommá van feszelve gyárilag az is...

Csinálj egy curve-ot 825mV-on kb.1500-1600MHz körül,és egy másikat max. 875mV-on 1750 környékén.(Nálam a 862mV a legjobb.)AB-ben a kis lakatot ki kell nyitni úgy tudsz profilokat elmenteni,aztán zárd vissza,és nézd meg a játékokat újra. CSGO-ban megeshet hogy azért droppol le az órajel mert olyan kevés a gépigénye hogy a kártya vissza akar váltani 2D-re,de nem biztos,soha nem játszottam CS-t.Viszont jártam már így pl. BF3-ban vsync mellett.

alt="" title=""

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#49346) VANESSZA1 válasza Muerte (#49345) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem lenne jobb ha egy nagyobb gépigenyű aktuális játékon GTA5 vagy COD nyomna egy tesztet? Szerintem a játék lesz itt nála a gond, és a pasztázás is talán..
De csak egy ötlet..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#49347) Muerte válasza VANESSZA1 (#49346) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen az lenne a legegyszerűbb,vagy 5 kör Firestrike teszt zsinórban,viszont ha power limites a kártyája,akkor az alulfeszelést mindenképpen meg kell csinálnia hogy nagyjából normális legyen későbbiekben.

(#49348) Kódos válasza VANESSZA1 (#49346) üzenetére


Kódos
aktív tag

Direkt azért nézem r6-ban leginkább,egyébként meg nem értelek ez a gép nem gta5-re és nem cod-ra lett kitalálva ez egy bélépő kategoria 1060 korántsem azokra a gémekre lett kitalálva még lowon sem,ha az cs got,r6,lol, és hasonló low gameket nem visz 144+fps-el akkor kuka ez a laptop.Ugyanis fölösleges akkor egy 144hz panel egy ilyen gyenge kártya mellé.Én nem azért vettem hogy a legujabb codban meglegyen a 144fps-em.Hanem régebbi játékoknál.Egyébként meg mindegy.Már linkeltem egy videót korábban ahol ugyanezzel a géppel a srácnak a csgo ban high-on volt közel 230+ fps-e nekem még a 144 fps sincs meg fixen lowon.R6 azért megtudja izzasztani a gépet,de ott se ér az elvárt teljesítmény közelébe se az enyém

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49349) Kódos válasza Muerte (#49345) üzenetére


Kódos
aktív tag

Nem tudom jók lettek e az eredmények,vagy hogy jól álítottam be ezt a curve dolgot,sose csináltam még ilyet.lenetebb vannak a képek játék közben Profile 1-röl(Csinálj egy curve-ot 825mV-on kb.1500-1600MHz körül,)és profile 2-röl is(és egy másikat max. 875mV-on 1750 környékén)
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] <------Profile 1
[kép] [kép] [kép] [kép] <--------Profile 2

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#49350) kdavid23


kdavid23
aktív tag

Hali, ha valakinek van kedve a kis clevo 751-ben barkácsolni 4k 120hz kijelzőt, nem is olyan drága... 40 pin cable

Dr. Dávid

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.