Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31051) Mufanatic


Mufanatic
csendes tag

Sziasztok!

Költői kérdés: ha annyira fontos a G-sync akkor mi a francért csak 340körüli gépekben elérhető?!(sőt jelenleg csak azért elérhető ebben az ár szegmensben mert most Acer akciózik!) És az alatt? pl: egy konfig ami rendelkezik egy 7700hq val meg 16gb rammal meg gtx1060-al és egy 60hrz-es kijelzővel az vajon megérzi a hiányát? Kell neki? :)

(#31052) Darth_Revan válasza Mufanatic (#31051) üzenetére


Darth_Revan
veterán

EZ is olyan, hogy amíg nem próbáltad, addig "Nem kell az, jó a 60 Hz G-Sync nélkül", de aztán ha egyszer kipróbálod, akkor már nem tudsz visszamenni :D

(#31053) nagybá válasza echterion (#31048) üzenetére


nagybá
senior tag

A dobozon minden le volt matricázva, illetve magán a laptopon is volt egy kb. teljesen lefedő átlátszó lezáró izé.

(#31049) Darth_Revan: Nekem alapból nem meleg.

szerk.: Egyébként azt meg lehet tudni vhonnan, hogy a Gsync az hány Hz-ig működik?

[ Szerkesztve ]

(#31054) Darth_Revan válasza nagybá (#31053) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Elvileg a monitor frissítésének a felső határáig, azaz jelen esetben (alapbeállításon)
75 FPS-ig.

Egy Fire Strike-ot futtatnél kérlek és postolnál egy screenshotot HWMonitorrol amin látszik mennyi volt a teszt végére a max cpu és gpu homérséklet?

HOlnap viszem a mesterhez, folyékony fém mellett meglátjuk a BIOS-t és vBIOS-t mennyire sikerül szétszedni :))

[ Szerkesztve ]

(#31055) Helltak válasza nagybá (#31044) üzenetére


Helltak
őstag

Gratula, szerintem tartós lesz:)
Nekem meg jött az egyik HP Omen, amit már előre fel is raktam hirdetni. Nagyon nehéz megállni, hogy ne bontsam ki és picit kipróbáljam:D
Mondjuk lehet, hogy az egyik maradni fog, mert lehet bátyám átvenné az Acert..:)

Xiaomi 14 Ultra

(#31056) nagybá válasza Darth_Revan (#31054) üzenetére


nagybá
senior tag

Rendben, meg fogom nézni!
Én alsó határra gondoltam. Úgy tudom, hogy van neki. Tehát pl. 50Hz alatt már nem változtatja a képernyő frekvenciáját.

(#31057) echterion válasza Darth_Revan (#31049) üzenetére


echterion
nagyúr

Pfej, igazi paraszt volt a gyerek. Azért remélem odadobtál neki pár "kedves" gondolatot.

A hármas cpu lefogatás azért sajnos ott is megteszi a hatását,kíváncsi vagyok, mennyit hoz a vasalás.

**********

(#31058) DVlad


DVlad
őstag

Nem tudom, ki WoT-ozik közületek, és azt sem, hogy mennyire számít korrekt mérésnek az, hogy lecsukom a játékot és bekapcsolom a rog centert, de 74 Celsius volt a max, amit láttam. Egy ponton meleg a gép, felül, az ö, ó betűk környékén és feljebb. Minden maxon, pár dolog ultrán, 95-120 fps. Nagyon elégedett vagyok, eddig 15-30 fps között játszottam sd klienssel, minden minimumon vagy kikapcsolva beállításokkal. Van minőségi ugrás. :D
Beüzemelés előtt a Mester megtuningolta a hűtést, bizonyára az is sokat számít.

(#31059) Mikulásbá válasza DVlad (#31058) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A HWiNFO-val nézd meg hőfokokat,nyisd meg,majd tedd le a tálcára játék alatt.Ott látod majd,mennyi volt a max.

Vagy MSI AB játék közben

[ Szerkesztve ]

(#31060) VágniValó válasza Darth_Revan (#31049) üzenetére


VágniValó
addikt

Kérlek, írdd meg ez a fantastic customer support melyik cégnél/üzletben volt! Köszönöm!
(elakarom az ilyen arcokat kerülni)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#31061) Darth_Revan válasza echterion (#31057) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez alapján sima paszta is szép eredményt hozott :Y

nagybá: Papíron azt mondja mindenki 30 FPS az alsó határ, de én szerintem nem. Laptop esetében a G-Sync úgy működik, mint a FreeSync és ugyan játék függő (hogy mennyire szereti a G-Sync-et), de a legtöbb esetben 48 FPS az ahol én már mikroakadást kezdek látni.

[ Szerkesztve ]

(#31062) echterion válasza DVlad (#31058) üzenetére


echterion
nagyúr

Én szinte csak azzal játszom, de a mérési pontosságra ez nincs hatással, viszont az alt+tab nem jó módszer, azt köved, amit Mikulásbá is javasolt, úgy kapsz korrekt mérési eredményeket. A mai procik az alatt az egy másodperc alatt is sokat hűlne, míg átváltasz a játékról egy asztali alkalmazásra.

(#31061) Darth_Revan: Anno a G9-esemen is sokat hozott a sima paszta, de a G5-öt nem csináltam meg, nem volt nálam annyi ideig, hogy megérje. Elvileg nincs különbség a két gép hűtése között, de azért jó lesz látni a gyakorlatban is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#31063) DVlad válasza Mikulásbá (#31059) üzenetére


DVlad
őstag

Értem, köszönöm!
Akkor nem pontos a mérésem. Viszont elégedett vagyok, eddig.
Neked is köszönöm, harckocsizó társam! :D

(#31064) fiziqs


fiziqs
újonc

Hello! Mi a véleményetek erről a gépről:

MSI GP63

Ilyen tudású gépet kapok olcsóbban/ennyiért kapok jobb gépet? 17''-osat nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#31065) fernando9


fernando9
csendes tag

Sziasztok,

Ár/értékben tudtok ennél jobb vasat ajánlani?

[link]

Fortnite, Minecraft, pár hasonló gépigényű játék futtatására keresek laptopot, 200,000Ft alatt, nincsenek különleges (VR, 4K, világító billentyűzet) igényeim.

Köszi szépen :)

(#31066) KillHates válasza fernando9 (#31065) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát.. Az "U"-s proci szívás lesz :K
Ha lehet, akkor inkább keress egy régebbi modellt sima procival (azaz "H"-s legyen)
Meg lehetne GTX960 is az MX150 helyett, mert az egy rommá butított 1050, kb 940-930 szintjén

Tudom, hogy 5 ezerrel drágább mint 200, de ez csalódás mentesen ki fogja elégíteni az igényidet és az Acer szervize jóval korrektebb mint a Lenovo-é. Nagyobb vinyó is van benne és bővíthető nVME SSD-vel is. És a hűtése is klasszisokkal jobb!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#31067) Pocok256 válasza fiziqs (#31064) üzenetére


Pocok256
veterán

Gép hűtése elég korrekt (legalábbis szépen meg van tervezve).
Gépet magát nem ismerem, de nem hiszem, hogy nagyon mellé nyúlnál. Az árról majd talán másik kolléga nyilatkozik magyar árakkal nem vagyok tisztában.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#31068) KillHates válasza fiziqs (#31064) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez nagyon szép gép, nagyon jó hanggal, de közepes hűtéssel és éppenhogy anyagminőséggel.
A billentyűzete is nagyon jó, szerintem a kijelzője is (bár létezik jobb)
Nekem az a meglátásom, hogy az MSI-k egy picit túl vannak árazva. ]60-al olcsóbban kapsz Asus-t[

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#31069) KillHates válasza Pocok256 (#31067) üzenetére


KillHates
nagyúr

Látszatra jó, de hatásfokra nem az igazi. Én is néztem mikor ilyet szereltem, hogy ennyi "színyesfímmel" jooban kellene operálnia. A három csavaros CPU lefogatás itt sokkal korrektebb mint az AW-ban és mégis valahogy beleszól a nagy réz lap a hatásfokba...

Viszont a hangja valami brutálisan jó!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#31070) Darth_Revan válasza KillHates (#31069) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezekrol az MSI hutesekrol az jut eszembe mintha csak fognanak 20 kilo femet es komolyabb tervezes nelkul helehajitanak "Jo van az!" felfogassal...

[ Szerkesztve ]

(#31071) Pocok256 válasza KillHates (#31069) üzenetére


Pocok256
veterán

Gpu t azért hűvösen tartja a cpu val pedig nem igazán lehet mit csinálni. Most tesztelgettem az enyémet ugye 6600 a max fordualtszám nálam ha fixen 4500-4700 ra állíítom akkor a cpu max hőmérséklete kb 83 fok körül tetőzik és egyáltalán nem lesz peak hőmérséklet is. Egyszerűen a ventiszabályzás nem tud mit kezdeni ezekkel a procikkal hogy 0,1 sec alatt 2 ghz ről 4 ghz re ugrik, jó hgy belenyal olyankor a 90 fokba. Viszont ha fixálod az rpm et akkor problem solved.
Ahogy néztem tesztet a fentebb említett gépről ennek is ez a problémája.

(btw amúgy ez a dragon center nagyon cool mint a cpu t mind a gpu t lehet benne tunningolni nem is tudtam :D )

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#31072) RM007 válasza KillHates (#31069) üzenetére


RM007
addikt

Mintha azok a csövek nem megfelelő helyre lennének felrakva. A ventilátorok mit hűtenek? Magukat? Ez kb olyan mint mikor én rakosgattam a fémet megszámlálhatatlanul, aztán kiderült a kevesebb jóval több. :)

A bordázata is nagyon kevés, pedig ott lenne a lényeg. Próbálok visszaemlékezni amit tőled tanultam.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#31073) Muerte válasza KillHates (#31069) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Viszont a hangja valami brutálisan jó!!

A ventik hangja "is",túl a 60dB-en full fordulaton..

(#31074) Raymond válasza KillHates (#31069) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem errol a geprol a Futurama jut eszembe:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#31075) DamianB válasza Darth_Revan (#30707) üzenetére


DamianB
őstag

Na persze mikor én kínáltalak sörrel mert segítettél vissza se írtál.🤔🤨😅

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#31076) hercii


hercii
csendes tag

Sziasztok!
Vásároltam egy Dell G5-öt.
1050TI, I8750H-val. http://www.laptopszalon.hu/dell/dell-g5-5587-5587fi7ua3-laptop_34752-adatlap
Fix 60fps fölé nem megy a játék(League Of Legends)
innen ha droppol egyszer egyszer,érezhető,úgy gondolom nem kellene ilyesmi történjen.
mi lehet a probléma?beállítás,driver?ötletek?
a régebbi fos gépem is tudott többet ennél,vagy a párom integrált videkártyás amd-je.

(#31077) RM007 válasza hercii (#31076) üzenetére


RM007
addikt

Hú ez így elég tág. Driver biztos nem, beállítás már inkább és ügye ahol nincs g-sync vagy nincs bekapcsolva a v-sync.....30 vagy 60fps, de ugyanakkor van olyan játék ahol be lehet állítani v-sync mellett még ezt azt pl ACO hogy akár 30-60fps között ugrándozva se akadjon szinte semmit, szóval game függő is mikor mennyire. Részemről passz. :R
És ügye a melegedés is beleszólhat, mikor felforr a kaszni pl a cpu miatt(8.gen) és visszaszabályozza magát.
MSI Afterburner játék alatt, és közben a háttérben futtatott HWINFO sok infóval el fog látni játékból kilépvén mi történt valójában a színfalak mögött. A 90 fokok már veszélyesek. A komponensek együttes terhelése gyakran produkál ilyet. Meg kellene jó paszta a gépbe. Ha nem boldogulsz, vidd el KillHates-hez felülvizsgálni. Ő itt a főorvos, ápoló ja meg kreten67 rendelő. :R

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#31078) fiziqs válasza KillHates (#31068) üzenetére


fiziqs
újonc

Azt az asust majdnem megvettem, de aztán találtam pár cikket, ahol leírják, hogy a 45w-os processzor gyárilag le van korlátozva 25w-ra, mert szar a gép hűtése, de úgy hagyták... (erről [videó])

szerk: köszi a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#31079) RM007 válasza fiziqs (#31078) üzenetére


RM007
addikt

Eléggé hihetetlen ezt hogyan gondolták. :U Nekem még a saját gépemen lévő alap 57W is kevésnek hangzik az elvárásaim alapján, pedig sok éves termék.
Sokan a ThrottleStop progit használják ilyen és hasonló gondok kiküszöbölésére, ha nem tévedek. Régen én is használtam, mostanság jelen állapotban nem kell.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#31080) wanted5 válasza hercii (#31076) üzenetére


wanted5
őstag

nvidia optimus

az integrált vga-val futtatja a windows a LoL-t, állítsd át az nvidiára és rendben lesz az FPS-ed

(#31081) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

Sziasztok ! Szerintetek az mitol lehet hogy egyszer stabilan lehet jatszani a laptoppal,aztan a kovetkezo jatek inditaskor meg szaggat,tehat normalisan megy 100fps el a pubg,kovi inditasnal meg 19fps :D beallitasokkal nem varialok..a laptop tipus asus fx504gm 970evo ssd 1060as videokartya i7 8750h proci 8giga ram...16gigara valtok majd..valami otlet mi lehet az fps droppok mogott? a konfig biztos h eleg eros mert amikor normalisan megy akkor 100fps minimum 65fps

(#31082) KFORboy


KFORboy
senior tag

Sziasztok

Edigitalban berendeltem egy Lenovo Ideapad 330-at.
Az i5 8300H + GTX 1050 (4GB) variánst.

Kérdés avagy aggodalmam, hogy tudom, hogy milyen tróger hűtés van a ryzenes és a többi lightosabb konfigokban ezen 330-asoknál.
Valószínűleg ez is ugyan azt kapta.

Ki tudja szolgálni a hűtés ezt a vasat?
CPU termel 35-45W között a VGA meg egy 40-50W között.
Szemben a Ryzen 5 15W + RX540 35W -al és ott is pörög rendesen.

Mit sem ér a középkategóriás hardver ha folyamatosan throttlingol és még az MX150 vagy RX540 is stabilabb/gyorsabb azonos hosszútávú használatnál.

A notit kb 5 évre tervezem, tudom, hogy tejfölösdobozból van és kész vicc az LCD is... Sőt mi több, ThinkPadjeim vannak/voltak eddig (T meg W széria)... Tehát nekem elég nagy kompromisszum.

Az ára viszont 250e és nem akarok se folyamat gariszervízbe járni, se nem kidobni ennyi pénzt az ablakon.
(Hát még az 500GB SSD meg plusz 8GB RAM és sata adapter caddybe)

Napi szinten lenne használva, igen játszanék is rajta rendesen mai címekkel is.
Tudom mire képes a hardver, nekem több is mint elég, de elvárnám, hogy normális paszta, irodai 22°C mellett, asztalon kiadja a vas azt amit tud és nem csak 10 perces szintetikus tesztek erejéig.

Kérlek mondjatok valamit, pláne ha van tapasztalat ezzel a lowbudget gamer vonal sötét bugyrai kategóriás gépekkel !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31083) Ájvé válasza KFORboy (#31082) üzenetére


Ájvé
veterán

CPU lesz az érdekes, nálam Dell G5 se tudja jól hűteni a 8300H-t, GTX1060-al viszont semmi gond, nem melegszik túlzottan (GTX1050Ti még hűvösebb ügye).

(#31084) hercii válasza RM007 (#31077) üzenetére


hercii
csendes tag

melegedés,ilyesmiről szó sincs,teljesen új a gép,és első pillanattól 60 fps.

(#31085) Drenadar válasza hercii (#31084) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam akkor volt ilyen, mikor ... nem volt bedugva a gép a hálózatba és átváltott energiatakarékos módba... néztem hogy bakker akad a játék... és akkor megnéztem a cput és alig 800mh-el ment ami manapság már nem sokra elég :)

jah ezt nem te írtad hogy kevés az fps drasztikusan...

a fix 60 fps az meg vsync gyanús?

[ Szerkesztve ]

(#31086) KFORboy válasza Ájvé (#31083) üzenetére


KFORboy
senior tag

Végülis az egész napos keresgélésnek és a másik notis topikban agyzsibbasztás után megleltem a választ a neten.

Ez volna a hűtés.

Láttam már sok gépet, főleg ThinkPadeket belülről...
Ez olyan határeset.
Sokkal inkább megnyugatóbb mint a Ryzenes

Hőeredményeket is láttam.
PUBG mellett, huzamosabb idő után (és kissé irracionálisan túl húzott graf beállításokkal, mert 30 fölött és körül tudott csak lenni majdnem minden max és FHD mellett) is 65°C GPU és 70°C a CPU.
Ami abszolút korrekt !

Ez persze csak az én véleményem :")

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31087) Ájvé válasza hercii (#31084) üzenetére


Ájvé
veterán

Azért nézd meg a CPU-t HWinfoval játék alatt, mert nálam 8300H-val is van throttle (igaz 1 magon volt csak, de akkor is).

(#31086) KFORboy:
65 és 70 nagyon jó szerintem, nálam ennél sokkal jobban melegszik, pedig van egy Cooler Master pad is alatta (tudom nem sokat ér, de pár fokot azért mégis).

[ Szerkesztve ]

(#31088) Medocsabi válasza KFORboy (#31082) üzenetére


Medocsabi
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

(#31089) KFORboy válasza Medocsabi (#31088) üzenetére


KFORboy
senior tag

Akkor ez is törölve... :U

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31090) Dhampir válasza KFORboy (#31082) üzenetére


Dhampir
félisten

Az ára viszont 250e

Az elmúlt hétvégén 260000 Ft volt a Lenovo Legion Y530, 1050 Ti-vel, 300 nites fényerejű IPS kijelzővel az egyik boltban.

A Lenovo Ideapad 330 egy vicc ahhoz képest, pláne 250000-ért...
A Ryzenes (Ryzen 5 + RX 540) Lenovo Ideapad 330-at inkább az ára miatt veszik meg, 150000 Ft alatt.

Ha már Lenovo, akkor inkább az Y530 legyen.

[ Szerkesztve ]

(#31091) KFORboy válasza Dhampir (#31090) üzenetére


KFORboy
senior tag

Igen, meg én is csak egy Ryzen 5-ös RX540 IP 330-at akartam, de elfogyott mind (kávébarna)
Sőt... Még ebbe a kamatmentes hitelbe is belenyúlok ami csak edigitalnál van (bármennyire is rühellem őket) ami a karácsony lecsengése és majd január-február körül egy összegben ki lesz lőve... De addig ez is érv !

Megnéztem ezt a Legion Y530-at... És szerintem meggyőztél !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31092) Dhampir válasza KFORboy (#31091) üzenetére


Dhampir
félisten

Akad abból még dögivel. :)

A Legion Y530-nál van megbízhatóbb szervizhátterű laptop is, az pedig a Dell G5 5587. Csak most felment az ára, BF környékén sem volt olcsó, akkor még kicsivel 300.000 Ft alatt alakult. Hátha január közepe táján ismét csökken az ára, de nem biztos.

Korábban pedig az egyik akciós Acer Predator volt ajánlott kimondottan játékra, de az is drágább gép.

AMD Ryzen vonalon az Acer Aspire Nitro 5 AN515-42 volt még akciós 215000 Ft-ért, amíg az Acershp szülinapi akciója tartott, hétfőn éjfélig.

[ Szerkesztve ]

(#31093) Banano


Banano
tag

Hirdetest szabad linkelni? Hardverapron sokkal jobb van,olcsoe'. :))

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#31094) KFORboy válasza Dhampir (#31092) üzenetére


KFORboy
senior tag

A kamatmentes részlet akkor is fontos :"D
Már most totál le van élve a számlám, fizu meg még odébb van. Utána oké, de addig a semmiből nem tudok teremteni, meg nem is akarok.

A 270e HUF meg a legfelsőbb határt megélve ez az Y530 nagyon tetszetős.
Az IP 330 rendelését már töröltem, valószínűleg ez lesz.
A Garanciát meg remélem nem kell érintenem.
Olyan típus vagyok aki minimum 4 havonta takarítja a a gép belét, MX-2 vagy 4 -el pasztázik és töri a karját három helyen annak aki hozzányúl a kijelzőhöz.

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31095) Dhampir válasza KFORboy (#31094) üzenetére


Dhampir
félisten

Érthető.
Az Y530-ról esetleg még a Lenovo IdeaPad Y széria topikban is érdeklődhetsz a tulajoktól.

(#31096) DamianB válasza KFORboy (#31094) üzenetére


DamianB
őstag

Akkor legyen szerencséd a géppel mert mint látod itt nem valami szeretett márka a Lenovo főleg a szervíz miatt . Tudom kicsit késő de hátha le mondhatod inkább rakj félre pár hónapig és vegyél egyben innen apróról egy jó ár érték arányú gépet egy megbízható eladótól.En az elmúlt három laposom innen vettem.
Persze ha sürgős és most kell a gép akkor ennyi .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#31097) RM007


RM007
addikt

Ezért a sz@rért ennyi pénzt elkérni? Csak mert van benne egy i9? :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#31098) echterion válasza RM007 (#31097) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért ne? Sokkal hamarabb készül el a ham&eggs egy ilyenen és nem éhezik a munka hőse gémerkedés közben. :DD

[ Szerkesztve ]

**********

(#31099) RM007 válasza echterion (#31098) üzenetére


RM007
addikt

Találtam ennél még durvábbakat. Szerintem meg fel kellene jelenteni őket. :D

(Az hogy mi mennyire hamarabb készülne el a gyakorlatban egy ugyancsak 45W-os cpu esetében egy hosszú számítást igénylő feladat alatt, arra tényleg kíváncsi lennék. Legyen csak egy 3-4 óra verseny, maraton express egy jól megírt programmal amely kihasználja az erőforrást.) :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#31100) consono válasza RM007 (#31097) üzenetére


consono
nagyúr

Azért van benne 1TB SSD is... A Zenbook Pro nagyon nem az alja kínálatnak, persze a fizika az fizika. De nem is gamer notiként árulják.

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.