Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21051) Muerte válasza #32191744 (#21050) üzenetére


Muerte
Topikgazda

"Honnan lehet szerezni ilyen notikhoz SSD-t?"
Ezt most ugye nem komolyan kérdezted :F
Akármelyik számtech webshopból.

[ Szerkesztve ]

(#21052) KillHates válasza #32191744 (#21050) üzenetére


KillHates
nagyúr

Amire fókuszálj, hogy milyen proci van benne és milyen videóchip! Mert ezek (általában) nem cserélhetők!
A memória, merevlemez, SSD képlékeny dolog, ezek majdnem minden notiban bővíthetők! :K

Ezeket itt a Hardverapró-n kapsz, minden menyiségben és ahogy Puskin mondta: "minden az Anyegin múlik" :B :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21053) maximilian4 válasza #32191744 (#21050) üzenetére


maximilian4
addikt

Bármilyen 2,5" és m.2 nvme ssd mehet bele. Te magad is könnyedén bele tudod rakni. Tényleg inkább olyan dolgokra kéne koncentrálni amit nem igazán lehet bővíteni, cserélni, ahogy előttem is írták. De pl. a memória mérete vagy a tárhely mérete/fajtája ne legyen a fő szempont.

Maxi

(#21054) #32191744 válasza Muerte (#21051) üzenetére


#32191744
törölt tag

(#21051) Muerte75
(#21052) KillHates
(#21053) maximilian4

Köszönöm szépen a válaszokat, nem volt dolgom gamer notebookokkal, ebből adódóan nem sok közöm van hozzájuk :W :R :R

(#21055) Angel2014 válasza #32191744 (#21054) üzenetére


Angel2014
addikt

7 ker akácfa dohány sarok...én ott vettem..[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21056) Fiddlestick válasza Angel2014 (#21055) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Az az opel nem tudott kijonni unnan, az tuti :C

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21057) Bedepi


Bedepi
tag

Gtx 780M nvidia driverhez tudna valaki mod fájl-t linkelni? Köszönöm előre is

(#21058) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Csak érdekesség ként írom ide. AW17R2 vettem hozzá egy Acer Predator Z271 tobieye et hogy végre legyen G-Sync em és 144Hz. Nem támogatott a G-Sync. Ezzel szemben az öcsém AW M17R4 "nebula" gond nélkül be lehetett kapcsolni a G-Sync et. Sokadjára írom. A Dell visszafelé fejlődik az idő múlásával. És csak a profit érdekli. Ráadásul kértem megerősítést a Dell től. Köszönjük optimus technology.

[ Szerkesztve ]

(#21059) KillHates válasza ONEFREE (#21058) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kapcsold ki az optimus-t a BIOS-ban :)
Lesz utána G-Sync

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21060) Muerte válasza Bedepi (#21057) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Milyen géphez és melyik oprendszerhez kell?

[ Szerkesztve ]

(#21061) ONEFREE válasza KillHates (#21059) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Már a barkács bios, Driver kombokon is túl vagyok. Meglepő módon nekem verzió számtól függetlenül megy fel bármilyen bios. Kisebb nagyobb mindegy. Ide akkor írtam már mikor kimeríterrem a lehetőségeket. És hidd el, már az sem érdekelt ha meghal a laptopom. Amúgy az alaplapi táp csatlakozót gond nélkül helyettesítettem a direktre forrasztással és vastag vezetékkel. Azóta nincs probléma ezzel. De "gamer" laptop soha nem lesz belőle 60 Hz en. BF4 ben esélyem sincs 60 Hz en.

[ Szerkesztve ]

(#21062) mohitook


mohitook
tag

Sziasztok,

Pár napja elkezdtem gamer laptopot keresni.. a "Milyen laptopot vegyek" csoportban már sikerrel lebeszéltek az Asus Rog GL.. szériáról, így mostmár leszűkítettem a kört a következőkre:
Dell Inspiron 7577
Acer Predator Helios 300

A Dell mondhatni az egekig van magasztalva a mások fórumon, viszont az elérhető konfigok 1060-as kártyával igen elcseszettek magyarországon... (vagy rettentően elszállt az áruk..).
Egészen konkrétan ha van benne 1060 akkor csak i5 7300-at tesznek bele, és vagy SSD van, vagy HDD, a kettő együtt sosem (pedig jó lenne mindkettő).

Emellett ittvan az Acer, ami külsőre nem olyan megnyerő mint a Dell letisztult formái, de beletesz mindent egybe amire nekem szükségem lenne:
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/acer-predator-g3-572-73gw-nh-q2beu-006-laptop_29820-adatlap

Ezzel van konkrét tapasztalatotok? A napokban már tényleg szeretném elintézni a vásárlást, ezért szeretnék mihamarabb dönteni.

- megjegyezném, hogy az i5 7300 és i7 7700 közti különbség mikor válhatna a jövőben égetővé? fejlesztésre is használnám a gépet, ezért gondoltam, hogy az i7-el jobban járok, de ha annyival mégsem..?! -

+ kérdés: sehol sem írják, ed ezekben a notikban 1060MaxQ, vagy sima 1060 van?

Válaszokat előre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21063) Aconcagua


Aconcagua
csendes tag

Sziasztok!

Van egy dell 7567-es(7300HQ, 1050, 8 GB RAM) laptopom, amit ha teljesen feltöltött állapotban és hálózatról használok játékra, akkor szépen, zökkenőmentesen viszi, viszont ha töltés közben (mondjuk 60%-nál rádugom) játszom, akkor belassul a játék, (konkrétan a Fifa 18), mintha lassított felvételen játszanék.
a kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma, mit kellene átállítanom?

Köszönöm a választ!

(#21064) Medocsabi válasza Aconcagua (#21063) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szia! Nekem 7559 es dellem van.Nálam hasonló volt a gond. Én azt vettem észre,hogy bár töltőn van a gép random kiírja,hogy csatlakoztatva,nem töltődik(és hogy használjak szabványos dell töltőt,pedig a géphez kapott téglát használom)! ilyenkor kihúzom,és forgatom a töltőfejet mint majom a tükröt,pár próbálkozás után tölt rendesen és nincs szaggatás. Érdekes jelenség,mert se a töltő nem hibás,se a töltőcsatlakozó.Mégis előfordul.Nézd meg nálad is hátha ez van.

[ Szerkesztve ]

(#21065) KillHates válasza Medocsabi (#21064) üzenetére


KillHates
nagyúr

"ilyenkor kihúzom,és forgatom a töltőfejet mint majom a tükröt"

:DDD :DDD :DDD :DDD ezen könnyesre röhögtem magam!! :D :R :R

Nem a töltő aljzattal illetve nem a dugóval van a probléma, hanem az alaplapi csatlakozó van alulméretezve:

ezen a kis kábelen a fehér csati nem tud átadni elég "szuflát" az alaplapnak!

Vicc az egészben, hogy ez a hiba kb egy éve jelentkezett az AW-knál, ahol javították is, de itt megint ugyanazt a sz@r csatit rakták bele :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21066) Bedepi válasza Muerte (#21060) üzenetére


Bedepi
tag

Szia Alienware m17xr3 Windows 7 64bit-hez kellene. Köszönöm

(#21067) Muerte válasza Bedepi (#21066) üzenetére


Muerte
Topikgazda

(#21068) Bedepi válasza mohitook (#21062) üzenetére


Bedepi
tag

Szia a dell-ben 1060 max-q van a predator-ban sima, tehát az az erősebb. egy program segítségével gyárilag húzható egy kicsit a gpu-ja. Ha amellett döntesz, kapásból kérd a gép újra pasztázását a helyszínen, mert a gyári ami rajta van szar, és olyan lesz a gép mint a kazán. Dell-nek ellenben jó a szerviz háttere ez tapasztalat. Acer-nél nem tom milyen. Kicsit jobban utánna nézhettél volna, mert bizony létezik i7-es verzió, és ssd is van benne. Mondjuk kicsit drágább mint a predator.

https://www.usanotebook.hu/laptop/dell-inspiron-7577-15-7000-sorozat-7577fi7uc1/P55281

(#21069) Bedepi válasza Muerte (#21067) üzenetére


Bedepi
tag

köszönöm :)

(#21070) Angel2014


Angel2014
addikt

Ma hoztak egy gépet nézzem meg ...nagyon forró volt mondom lepasztázom van itthon MX-4 em , de nem jött le a Kuuu-v@ kupakja kézzel , mondom foggal letekerem mert teli volt a másik kezem...nekiálltam le is jött de belenyomtam az MX-4 felét a számba ...szerintetek lesz valami bajom tőle? :F :((( :((

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21071) Freddycom válasza Angel2014 (#21070) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem fogsz túlhevülni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21072) maximilian4 válasza Angel2014 (#21070) üzenetére


maximilian4
addikt

Jobban bírod majd a csípős kaját.

Maxi

(#21073) KillHates válasza Angel2014 (#21070) üzenetére


KillHates
nagyúr

A hővezető paszta -bizonyos kerámia összetevői miatt- izomsorvadást okoz, már kis mennyiségben is!
A nyálkahártyán keresztűl (pl. száj) szívódik fel a legkönnyebben, de bőrön keresztűl is fel tud, csak lassabban.
Nincsen közömbösítő anyag vagy ellen anyag, csupán idő kérdése és kifejti a hatását! Ezért használok én mindig kesztyűt a pasztázáskor!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21074) Angel2014 válasza KillHates (#21073) üzenetére


Angel2014
addikt

Most ez komoly? Menjek orvoshoz..nem igen nyeltem le...itt a biztonsági lapja de nem tudok németül.[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21075) echterion válasza KillHates (#21073) üzenetére


echterion
nagyúr

Mert ha kesztyűben lett volna, akkor biztos nem nyomja a szájába a fele cuccot. :D ;]

Mod: Bocs Főnök, töröl légyszi az off-omat. :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#21076) maximilian4 válasza Angel2014 (#21074) üzenetére


maximilian4
addikt

Teljesen komoly. Én már indulnék is a sürgősségire.

Maxi

(#21077) KillHates válasza Angel2014 (#21074) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogy! Csak szívattalak, hogy le fogsz csoffadni! :D :DDD Remélem már elképzelted maga 20-as karokkal!! :D :DDD
Semmi bajod nem lesz tőle! Szilikon van benne, folmaldehid, meg ipari kerámia. Egyik sem mérgező.
Oké, nem fürödnék meg benne, de akár egy egész tubust is benyomhatsz, legfeljebb szürkét fogsz fosni tőle!

Ha Condoctonautot -azaz folyékony fém pasztát- nyomtál volna a szádba, akkor mondanám, hogy menj orvoshoz...
A Gallium és az Indium nem játék!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21078) Angel2014 válasza KillHates (#21077) üzenetére


Angel2014
addikt

:R Köszönöm.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21079) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Ti vennétek gamer notebook-ot kissé használtan 400 ezer forintért, ha a felhasználási mód nem indokolja a hordozhatóságot?

"A" opcióként ugyanennyi pénzből komplett (monitorostul, perifériástul) gamer PC jönne még szóba full garanciásan, újonnan, saját kezűleg összerakva.

A laptop i7-7700HQ + 16GB RAM + GTX1070 + SSD+HDD (a monitor full HD 17")
Az asztali Ryzen 1600 + 16GB RAM + GTX 1070 + SSD (a monitor QHD 27")

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21080) Muerte válasza Johnny_vT (#21079) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha csak egy helyen lenne használva,tehát nem kell a mobilitás,akkor egyértelműen asztali PC a jobb döntés.
Ráadásul 1070-es laptop 400k-ért? erősen sántít a történet valahol...

(#21081) Johnny_vT válasza Muerte (#21080) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Túlmelegedéstől kell tartani, vagy egyszerűen annyival lassabb / kényesebb a laptop, hogy inkább sztornó? Mik a legjobb észérvek ellene? (Szembeállítva a kényelemmel, amit egy egyben szerelt kész gép [alias laptop] nyújt.)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21082) Muerte válasza Johnny_vT (#21081) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem nagyon értem a kérdést...soha nem használtál még laptopot és asztali PC-t?
17"-on vagy 27"-on játszani ég és föld.
Az asztali 1070 kb.10%-kal erősebb a laptop verziónál:[link]
-Egy laptop hangos terheléskor,legalábbis hangosabb mint egy jól szellőző asztali ház.
-Oda kell figyelni a hőfokokra
-karbantartani
-évente egyszer rendesen kitakarítani,újrapasztázni.

Pro: A laptopot oda viszed ahova akarod,de esetedben ez pont nem szempont azt írtad.

[ Szerkesztve ]

(#21083) Johnny_vT válasza Muerte (#21082) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Köszi! :)

Szóval, mielőtt nagyon lejáratnám magam, elárulom, hogy a kérdés cseles volt.

Nem nekem kell a gép, hanem egy ismerősömnek. Sőt, ez az ismerősöm már meg is vette az említett laptopot, mert 799 000 forint helyett csak 400 000-ért tudott hozzájutni.

Az én szerepem a sztoriban, hogy november óta folyamatosan engem basztatott, hogy milyen gépet, milyen komponenseket vegyen. Linkeltem neki Hardware Unboxed-ot, Digital Foundry-t, Gamers Nexus-t, de nem, neki az én személyes javaslataim kellettek.

Szóval november óta összesen 15 különböző PC-konfigurációt állítottam neki össze Excel-ben (a folyamatosan változó összeghez igazodva). Aztán valahogy felfedezte a Hardveraprót és elkezdett onnan származó hirdetésekkel bombázni, hogy "Ez jó?" "Ez nekem szerinted jó lenne?" és társai.

Mondanom sem kell, kicsit besokalltam, de türelmes ember létemre hagytam, hadd nézelődjön.

Aztán január elején volt még egy nagy megbeszélésünk, ahol eldőlt az alább írt asztali PC konfiguráció.

...

Erre mivel üdvözöl múlt kedden?
"Te figyi, megvettem ezt a gamer laptopot, mert kurva jó áron volt. Holnap itt van."

Ja, szóval kicsit felhúztam magam.

És itt jött a fordulat! Kb. három nap használat után úgy beszart a videókártyája benne, hogy az alaplap nem is érzékelte. Most szervizben van, mert volt még rá valami garancia talán, de ez az eset akkor is maga volt a karma manifesztációja :DD

Legalább a 20 ezres egér+alátét kombója megjött közben (igen, mert a 30 ezres billentyűzet és a 20 ezres egér fontos volt neki, anélkül nem is venne gépet... más kérdés, hogy ezek miatt majdnem visszacsúszott a konfig a 1060 6G-re... :)) )

Szóval, hogy tisztázzam magam: ide csak azért írtam, hogy elvégezzem a reality check-et. Én vagyok-e ilyen hülye, vagy jól érzem, hogy ő a hülye? Megvolt, köszi :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21084) Muerte válasza Johnny_vT (#21083) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az ismerősödnek azt üzenem hogy máskor hallgasson a tapasztaltabb emberekre,mielőtt hülyeséget csinál.
400-ért eleve tudnia kellett volna hogy az a gép zsákbamacska,nem annyiért kelnek el a rendes 1070-es laptopok,amik már megbízhatóak,hanem +200k környékén.Ha még garis akkor szerencséje volt,bár még nem tudjuk a végén mi fog abból is kisülni,tippem is lenne ki volt a "csodálatos" eladó,akinek már számtalan szétbarmolt gépe került a kezeim közé,(persze tökéletes állapotban árulva és eladva) átvágott emberkéktől,de azt inkább nem publikálom most itt.

(#21085) KillHates válasza Johnny_vT (#21083) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj! Csak nekem ismerős ez a történet valahonnét?? :U :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21086) KillHates válasza Muerte (#21084) üzenetére


KillHates
nagyúr

"tippem is lenne ki volt a "csodálatos" eladó,akinek már számtalan szétbarmolt gépe került a kezeim közé,(persze tökéletes állapotban árulva és eladva) átvágott emberkéktől"
Ha fehérfolkszvágen azt mondja, hogy garos, akkor intézi, vagy visszaadja a pénzt.
DjAttis 800 ezres Clevo-ját is visszatokolta

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21087) Muerte válasza KillHates (#21086) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Most nem rá gondoltam éppen,de ott is voltak már hasonló dolgok...

[ Szerkesztve ]

(#21088) Johnny_vT válasza KillHates (#21086) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A kedves hangnem és segítőkész fellépés itt is jelen van azt mondja.

Na meglátjuk mi sül ki belőle. Most megcsináltatja a videókártyát, aztán következőnek ki tudja mi megy tönkre. Egy HP Omen valami-valami a gép típusa egyébként.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21089) Muerte válasza Johnny_vT (#21088) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az a gond hogy még ha vissza is tudná csinálni a boltot,a jelenlegi elszabadult árak miatt most nem tudnád neki összerakni asztaliban az 1070-es konfigot.Patthelyzet :DDD

(#21090) Johnny_vT válasza Muerte (#21089) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A videókártya az egy dolog, de a RAM is feljebb ment november óta ismét és még megy is ki tudja meddig :)

Áldom magam, hogy tavaly 16 GB-t vettem a saját gépembe, akkor az 26 ezerből megvolt :D

Szerk: sőt, az mindjárt 2 éve, nem is tavaly volt

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21091) KillHates válasza Johnny_vT (#21088) üzenetére


KillHates
nagyúr

Általában nem szokott itt gond lenni az ilyesmivel a Hardveraprón, mert vigyáznak az eladók a reputációjukra. Jó, hogy bevezették az értékeléses rendszert és azt, hogy ott is lehet kommenteket írni.
Néha szokott lenni némi fennakadás, mert az eladó is nehezebben intézi a garanciáztatást, de meg szokták így-vagy-úgy oldani.

A nagy OMEN-nek nincsen rossz hűtése, inkább a gyenge lácszem a gyári pasztázás, azt kell megoldani és akkor nem lesz gond vele. Meg persze lehetőleg kerülni kell az elmebeteg stresszteszteltetést és életszerűen kell használni a notit, azaz játszani rajta, nem FurMarkozni :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21092) Johnny_vT válasza KillHates (#21091) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Egy épkézláb tesztvideót nem bír végigülni a srác YouTube-on, nem hiszem, hogy nekiállna AIDA-t és TimeSpy-t futtatni szabadidejében :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21093) Muerte válasza KillHates (#21091) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az azért elég érdekes hogy "megveszek" egy tökéletesnek árult gépet (féláron) és 3 nap múlva az 1070 kileheli a lelkét benne.Valahogy ez olyan igazi "magyaros" történet számomra :DDD

(#21094) KillHates válasza Johnny_vT (#21092) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor ott nem a géppel van a gond... :D :DDD
Jobb is, hogy nem hallgatott Rád!
Aztán éjjel-nappal b@szt@tna Téged, hogy nem megy rajta 243ésfél FPS-el a PUBG3 meg a wördoftankskettőaddon... Így majd megoldja magának!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21095) KillHates válasza Muerte (#21093) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jogos! :K Főleg, hogy 1070-el csak a nagy OMEN-t szerelték, így annak már jóval nehezebb kinyomni a szemét , mint a 15-ösnek...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21096) Johnny_vT válasza KillHates (#21094) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igen, valahogy pont így érzem magam. Not my problem :D

A másik meg, hogy két országgal odébb lakom, tehát ha mégis asztali gépet vett volna, akkor is könnyen lepattintom a panaszkodását :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21097) KillHates válasza Johnny_vT (#21096) üzenetére


KillHates
nagyúr

"tehát ha mégis asztali gépet vett volna, akkor is könnyen lepattintom a panaszkodását "

Arra azért rámehet a barátságotok. Persze többis veszett Mohácsnál... ;] ;] ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21098) Johnny_vT válasza KillHates (#21097) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A srácot egy másik ismerősöm hozta be a baráti körbe pár hónapja.

A mohácsi hasonlat tehát még inkább túlzó :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#21099) Medocsabi válasza KillHates (#21097) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tesóm most vett MediaMarktban notebookot,az előző áemdés hp ~ 3 évet bírt masszív warctraf3-mal. Most úgy döntött,ideje igazán modern mai(!!)játékokkal játszani,mint pl COD BO2,startcraft 2, Bf3-4 ....(meg még jópár játékkal ami az Én steam és Origin fiókomban van). Fentiekből már talán látjátok,nem az új 1080as vga a cél.Kinéztem neki egy acert200k ért, 8.genec i5+mx150. bőven elég neki.
Ma felhív.
Menjek át este,nézzem meg milyen ügyi volt.Hát rábeszélték egy fx 9800p+rx540m es gépre mert az eladó szerint "szinte ugyanaz csak olcsóbb". :C
Gratuláltam neki,hogy megint sikerült sz@rabbat vennie mint ami ttanácsoltam neki,pont mint 3 évvel ezelőtt :W :D (igaz,hogy a fenti játékokhoz ez is elég)

(#21100) KillHates válasza Medocsabi (#21099) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ámen. Úgy látszik őt beszívta az ördögtől való piros matrica... :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.