Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16551) prannk


prannk
őstag

HAli. Valaki aki ért a vga húzáshoz felhúzná nekem egy picit? (teamviewer)

asus n551jw gtx 960m

Kell egy kis erő az új codhoz.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16552) PR0JECTNR56 válasza Ducky92 (#16548) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Bocsi a dupláért, de, hogy valamilyen konkrétumot is mondjak, Asusból pl. a ROG G752VT-re gondoltam, 340k körül/alatt már az is megvan.

(#16553) maximilian4: Én is alapvetően a 1050Ti-s verziót ajánlanám, mert azért még legújabb címeket is lehet rajta korrekt FHD, fix 60FPS mellett küldeni, ha az ember kicsit finomhangolja a beállításokat, klassz kis kártya.
A TN panelt viszont ebben a gépben kerüljük, mint a pestist, mert az tényleg egy értehetetlen lépés a 7559 után és rettentően néz ki ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#16553) maximilian4 válasza PR0JECTNR56 (#16550) üzenetére


maximilian4
addikt

Tényleg, a dell-t kifelejtettem. Az is nagyon jó. 300 alatt amúgy van belőle eléggé lecsupaszított verzió. i5 7300hq (ami még azért bőven jó játszani), viszont "csak" gtx 1050-nel, ami jóval gyengébb a ti-nál (sztem a ti a minimum ha tényleg játszani akar az ember, bár függ attól is h min akar játszani, de vagy 25%-kal gyengébb). Illetve marad a TN panel, és a sima hdd. Ezen én is elgondolkoztam, de aztán megfogadtam a tanácsokat hogy Ti alá ne (és engem tényleg kötött a 300 ezres keret, később sem lett volna több pénzem rá, így meg még belefért egy ssd is, és a sokat emlegetett Ti).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#16554) Muerte válasza prannk (#16551) üzenetére


Muerte
Topikgazda

MSI Afterburner vagy EVGA PrecisionX progit letöltöd és húzhatsz gyárilag megengedett 135MHz-et a mag órajelen,én 100MHz fölé nem mennék a helyedben annál a gépnél,az még viszonylag biztonságos érték [link]

[ Szerkesztve ]

(#16555) maximilian4


maximilian4
addikt

Ha már gaming topik:
Let the game begin!
Ki mivel játszik? :)

Maxi

(#16556) PR0JECTNR56 válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Éppen az Old Blood végén vagyok, ha megjött a jövő héten az AW 15, akkor Wolfenstein 2 természetesen, a mostani Dell-emen még Project CARS 2, rFactor, Battlefield 1 és Overwatch.

(#16557) Mikulásbá válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jelenleg csak ennyi : [link]

A Steamben és az Originben van még pár,de most nincs helyük,meg amúgy sem jött be mindegyik,meg vannak akciós-ingyenes cuccok is. :U

[ Szerkesztve ]

(#16558) echterion válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


echterion
nagyúr

Jobbára World of Tanks, néha kis GTA V. Fent van még egy-két játék, amit még szeretnék játszani, de az időm véges, így azok csak a helyet foglalják a gépemen jelenleg.

**********

(#16559) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én kőkeményen nyomom...
a Warcraft 3-at! :D

(#16560) Dhampir válasza maximilian4 (#16553) üzenetére


Dhampir
félisten

FullHD felbontás alá kell menni, akkor egyes esetekben akár még az integrált is jó lehet. :)

(#16561) prannk válasza Muerte (#16554) üzenetére


prannk
őstag

CPU-n is lehet húzni valamennyit valahogyan?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16562) Bluesummers válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


Bluesummers
őstag

Mai naptól semmit. Már hónapok óta csak széjjereaperezek mindenkit, 10-ből 9-szer bejött. Unalmas :D
Ha valaki ismeri a Bluesummers nevet, s bunkó voltam, elnézést kérek ^^

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#16563) haten válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


haten
tag

Most még a Metro Last Light, de utána jön a Wolfenstein II The New Colossus. :)

(#16564) KillHates válasza Ducky92 (#16548) üzenetére


KillHates
nagyúr

Újat vagy használt is jó?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16565) KillHates válasza prannk (#16551) üzenetére


KillHates
nagyúr

Laptopot nem tuningolunk! :(( Főleg consumer gépet nem, eléggé határértékre van a szegénykében méretezve a hűtés... :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16566) x_o_n válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


x_o_n
veterán

A kis Dell-en sw-kotor.2 a Clevon civ:6+witcher3 w.h

(#16567) [-HERO-] válasza KillHates (#16536) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Sajnos nem tudok rola hogy az Y720 g-synces lenne sajnos :(
De jo is lenne... :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#16568) kreten67 válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


kreten67
senior tag

Star Wars: Bounty Hunter [link] eredetileg ez egy PS2 és Sega Dreamcast-re megjelent játék amit sajnos Pc-re nem adtak ki.
Ps2 emulátorral játszom (szerintem a hangulata és a játékmenete hihetetlen ötletes) kár hogy nem adták ki felújított remake verzióban,mert aki játszott vele az időről-időre előveszi még akkor is,ha nem SW rajongó.
A Ps2 emuval egy erős gépen az eredeti verziónál szebben megjeleníthető FHD+ elsimítás kényszerítésével az emuban.

(#16569) steelsec válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


steelsec
aktív tag

Overwatch, de most ittvan a Cuphead betárazva az off seasonra, meg Assassin's creedet akarnom kitolni, es szégyenemre, felhypeolt a CoD WW2 trailer, itt a tvben is nyomják úgyhogy arra is várok.

De ittvan még a sorban a Dishonored 2, Divinity Original Sin 2, PUBG.

Túl sok játék túl kevés idő, néha úgyérzem meg sem érdemlem a G751-et miközben AW-ket böngészek...

(#16570) Rickeffe válasza PR0JECTNR56 (#16550) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

És egy kiállított darabon vagy mondjuk netes rendelés esetén, hogyan lehet megbizonyosodni arról, hogy a későbbi, ips-sel szerelt verziót látom-e?

Rickeffe

(#16571) maximilian4 válasza Rickeffe (#16570) üzenetére


maximilian4
addikt

Típusszám, sorozatszám, netes rendelés esetén fel kell tüntetni a pontos specifikációt, fals információ=vásárló megtévesztése, vagy rosszabb esetben ők is tévedésben voltak. Kiállított darab esetén is fel vannak tüntetve a speckók, egyébként a legkönyebben a betekintési szögek alapján lehet megmondani melyik. TN panelesen invertálódnak a színek mint állat. Ha biztos akarsz lenni, akkor rájuk írsz, megkérdezed, felhívod őket stb..

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#16572) Rickeffe válasza maximilian4 (#16571) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

no offense, de ha fals infót kaptam és úgy vásároltam akkor már nyűg utána intézkedni.
a lenovo miix 320-ával is ez volt. van hozzá toll vagy nincs. hivatalos fórumon is az írtak, hogy van. egy ideig. aztán most már nem válaszolnak senkinek mert kiderült , hogy még sincs.
sajnos sok helyen az eladó meg csak dísznek van, neten meg nem látni a betekintési szöget.
ha a típusszám pontosan behatárolja hogy tn vagy ips paneles az jó. de melyek ezek a típusszámok?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#16573) maximilian4 válasza Rickeffe (#16572) üzenetére


maximilian4
addikt

Volt pár fogyasztóvédelmi ügyem, amiben nem mint szenvedő alany voltam, tehát tudom hogy nagyjából hogy működnek a dolgok. Nyűg lehet az intézkedés, de ha az jogos, akkor érdemes lépni az ügyben. A fogyasztók érdekében működnek bizonyos szervezet(ek), hatóság(ok), aminek az eljárását igénybe lehet venni. Nincsenek magukra hagyva a fogyasztók, az eladó nem tehet meg bármit önkényesen, hiszen ezen a területen azért nem egyszerű joghézagot találni, minden életkörülmény le van rendesen szabályozva. :D Bármilyen vásárlás esetén létrejön egy adásvételi szerződés. Ezt az adásvételi szerződést szerződésszerűen kell teljesíteni (pacta sunt servanda elv). Ha nem a szerződés tárgyának megfelelő tulajdonságú terméket kapsz, akkor az eladó nem szerződésszerűen teljesített. Ami azt jelenti hogy szerződésszegést követett el. Ilyenkor rajtad múlik hogy elállsz vagy nem. Egy tollat meg a panelt ne keverjük már. Maga a panel notebook esetében egy alkatrész,a fődologhoz szorosan kapcsolódik, mondhatni elválaszthatatlan részét képezi, enélkül nem nagyon fogod tudni használni (toll nélkül valószínűleg igen). Ennek az alkatrésznek a tulajdonsága megalapozhatja a vételt, lényeges körülmény, hiszen ha ez a körülmény más lenne (pl. nem ips, hanem tn panel), akkor eleve meg sem kötöd a szerződést. A toll maximum egy tartozék, de a gép rendeltetésszerű működéséhez nem feltétlen szükségszerű, fődologgal nem alkot egy dolgot, állagsérelem nélkül elválasztható, illetve ennek megléte vagy nem léte nem érinti a termék tulajdonságait. Jogi szempontból nagy különbség van az alkotórész és a tartozék között, tehát nagyon nem mindegy miről beszélünk.
Neten nem látni a betekintési szöget, csak ha személyesen nézed meg a kiállított darabot (azt hittem egyértelmű), de neten sokszor szokták írni a panel jellemzőit.
A modell szám meg gondolom pl. DELL Inspiron 7567-229018 esetében a 229018, más modell esetén eltérhet ez a szám. Ezekre rá lehet guglizni, aztán ha mindegyiknél tn panelt írnak vagy ips-t, akkor jó eséllyel olyan.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#16574) Balázzs válasza maximilian4 (#16555) üzenetére


Balázzs
senior tag

F1 2017
Falliout 4
Fifa 18
SW Battlefront

(#16575) Daert


Daert
őstag

Elkepzelhetö hogy a notikban is lesz majd 1070TI,vagy teljesen kizart?

(#16576) prannk válasza KillHates (#16565) üzenetére


prannk
őstag

És amúgy lehet valahogy a ventilátort gyorsítani mert tényleg elég kevés a kiaramló levegő

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16577) KillHates válasza prannk (#16576) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt igen.
A notebook fan control szoftverrel (fontos, hogy választ ki a gép típusát előtte, mert addig nem engedi állítani)

vagy a

HW Info-van, ott a sensors opción belül az alsó kis ventilátorra kell kattintanod, és ott tudod tuningolni.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16578) Rickeffe válasza maximilian4 (#16573) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Egyébként elsőre is értettem és világos volt. :)
Tisztában vagyok vele, hogy eljárhatok az ügyben csak ha veszel egy negyedmillás cuccot akkor nem akarsz eljárni. :-)

Engem sokkal jobban érdekelne a típusszám alapján való beazonosíthatóság. Mely típusszámúak azok? Hol lehet ennek utánajárni?

------
Egyébként a tollas dolgot nem jól írtam le, nem járt hozzá, hanem kezeli a cég saját tollát vagy sem. (az más kérdés, hogy úgy harangozták be, hogy lesz hozzá toll -> ergo kezelni is fogja). Aztán ott is volt, hogy x ideig úgy gyártották aztán amúgy. A típusszáma meg talánn ugyanaz. Talán. A saját fórjmokon is panaszkodnak, hogy vettek hozzá tollat aztán mégsem kezeli. Persze az adatlap már nem tartalmazza a funkciót. Egy régebbi változat még hanjól emlékszek, igen. Persze, hogy bizonyítod.
Hasonló marhaság a Redmi Note 4-nél. Első szériákban még Sony szenzor, aztán Samaung. Majd egyszercsak Omivision. Típusszám meg elvileg ugyanaz, de aki olyat vett az becumizta (rettenet tré.)
Régebben sem feltétlenül azonos hardverlemmel szereltek egy teljes szériát de ritkán fordult elő, hogy egyik másik kritikán aluli.
------
Az Y520-asnak mi a szériahibája?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#16579) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Egyébként már régóta szeretnék találni egy munkára alkalmas univerzális laptopot, de egyelőre itthon csak gamer kategóriában találtam majdnem megfelelőt.
Anno majdnem megvettem (talán a y520 elődjét mert azt fényezték), de azt már nem árulták. Az újakban meg többnyire nincs optikai meghajtó.
Munka alatt 3D renderelés, Android Studio + 1-2 emulátor (lehetőleg hardveres gyorsítással windowson), nagy többrétegű PSD-k szerkesztését értem.
Quadro nem jó mert az meg csak és kizárólag munkára jó.
(Plusz jó lenne ha nem világítana meg nem lenne csicsás, de az gamer kategóriában úgy látom lehetetlen.)
Van asztalim AMD beltenyészettel de vm gyorsítás meg csak linuxon menne, nincs cuda - clivel meg nincs jó tapasztalatom, szóval valószínűleg intel/nvidia kombó lenne jó.
Nézegettem a Y520ast is node mindig kiderül valami turpisság.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#16580) Sugi2009


Sugi2009
tag

Sziasztok!
Történetem.
41 évesen,pár év kihagyás után újra visszakacsintgatok a gémer vonalhoz.Szeretnék újra játszogatni,lányom 9 éves és időm is engedi már ezért szólítanám meg a tapasztaltabbakat. Csakis notebook jöhet számításba.
Amit szeretnék bele:
-i5 vs i7 7.gen.
-8gb RAM
-nVidia GTX1050TI --itt mindjárt kérdeznék is:számottevő a külömbség a 1050 és a 1050TI között?Tehát megéri az a nem kevés felárat?

E 3 gyártó közt vacillálok:

-Asus ROG GL553VE
-Lenovo Legion Y520
-Acer VX5

300000 a felső határ.
Pro és kontrát várnék legfőképp olyan Gémerektől akik rendelkeznek e készülék vmelyikével.
Köszönöm.

(#16581) prannk válasza KillHates (#16577) üzenetére


prannk
őstag

nekem nincs ilyen ventilátor ikon :W :W :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16582) RM007 válasza prannk (#16581) üzenetére


RM007
addikt

Nálam sincs nem vagy egyedül. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#16583) buherka válasza Rickeffe (#16579) üzenetére


buherka
addikt

Menj el az egyik Acer Shop-ba...és nézd meg az Acer Aspire 7 -et. 300K-ért már SSD-s modellt kapsz és 1050Ti van benne. Nem csicsás nem gémer. Van egy kis üzleti beütése is.
Szál csiszolt fém fedlap. Tudod magad is bővíteni a gépet. Ujjlenyomat olvasó stb.
Igaz hogy IPS kijelzője van, csak kicsit alacsony a színhűsége. De szerintem simán vállalható ennyiért.

Egyik ismerősöm most vett. Meg van elégedve vele. Persze újrapasztázás ennél is volt...egyből esett 10 fokot a terhelt állapot. :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#16584) maximilian4 válasza Sugi2009 (#16580) üzenetére


maximilian4
addikt

Y520 vs VX15 Felhívnám a hőfokokra a figyelmet. :D Az acer nem kicsit ver oda. Azért a 800 mhz-re throttling az kicsit erős.
Illetve y520-as billentyűzet hiba nagyon sok embernél előjött. Nem tudom tudják-e már javítani, de mikor múltkor néztem még nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#16585) KillHates válasza Sugi2009 (#16580) üzenetére


KillHates
nagyúr

nem kérdés: VX15!!

A GL Asus egy betegágy
Az 520 Lenovo stajnos típushibás

maximilian4 most vett egyet és nagyon meg van vele elégedve és szerintem is rendben van az a vas!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16586) KillHates válasza prannk (#16581) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor nyomjátok a nbfc-vel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16587) KillHates válasza RM007 (#16582) üzenetére


KillHates
nagyúr

Neked mi a csöcsnek?

Van szuper hardveres gombod!:

Szerintem az egyik legjobb dolog!!! :K :C
Nem kell rezidens meg erőforrás igénylő szoftverekkel vacakolni!
És ez akkor is működik, ha lefagyott a winfos! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16588) KillHates válasza buherka (#16583) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon csinos gép, de a hűtése....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16589) RM007 válasza KillHates (#16587) üzenetére


RM007
addikt

Csak jelezni akartam nincs semmi probléma nála, másnál is előfordul, ez van, nem egyedi eset.

Mondjuk megnézném tudnám-e még feljebb tornászni a fordulatszámot, csak kíváncsiságból, még ha gyanítom ez bios függő. Természetesen persze elégedett vagyok vele, nálam ez most nagy szerencse, nélküle megsülnék mint pisztráng a serpenyőben. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#16590) Sugi2009 válasza maximilian4 (#16584) üzenetére


Sugi2009
tag

Köszönöm a segítséget. Még amit nézegetek az a Dell 7567 de ebből ugyanolyan specifikációval kb 40-el hosszabb.

(#16591) prannk válasza KillHates (#16586) üzenetére


prannk
őstag

Mivel? Pontosabban?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16592) Rickeffe válasza KillHates (#16588) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

buherka:
ez egészen jónak "tűnik" köszi.
KillHates:
hűtése nem karaj? Te mit tudnál ajánlani helyette?
(megint bejátszik, hogy "majdnem" 😁)

Rickeffe

(#16593) prannk válasza KillHates (#16586) üzenetére


prannk
őstag

Az en gep3m nincs a listában. Asus n551jw

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#16594) kreten67 válasza RM007 (#16589) üzenetére


kreten67
senior tag

A motor képessége a max fordulatszám,így az nem pörgethető 4200 felé amennyiben arra van tervezve (szoftveresen semmiképp).
Egyébként működik a GT70-nél a HWinfó venti-szabályzás ,legalábbis én nemrégiben szereltem valakinek a GT70-es gépébe egy GTX675MX kártyát és a gyári venti-vezérlés nem volt kielégítő,de a HW megoldotta a problémát.

(#16595) buherka válasza KillHates (#16588) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem nem oszt-szoroz hogy most a két venti külön vagy egyben van.

A Predator Helios-ban is ez a hűtésverzió van.

Cimbi a Witcher 3-at is tolja vele és elmondása szerint nem megy nagyon 70 fok fölé. Persze azért az új paszta is sokat segített ebben.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#16596) KillHates válasza RM007 (#16589) üzenetére


KillHates
nagyúr

A ventilátor gomb a maximumra nyomja fel szép lassan a ventilátort a Gt70-ben. Nem tudod jobban feltornázni sehogy. Legfeljebb, ha 12V-ra kötöd a ventilátort, de úgy inkább büdös lesz mint hűvös :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16597) KillHates válasza prannk (#16591) üzenetére


KillHates
nagyúr

A notebook fan control-al :K :)
Milyen géped van pontosan?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16598) KillHates válasza buherka (#16595) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Szerintem nem oszt-szoroz hogy most a két venti külön vagy egyben van."

Rettentő sokat számít, hogy egy hűtés szimmetrikus vagy aszimmetrikus! Ha egymás után vannak "felfűzve" a hőcsőre a hűtendő chip-ek akkor addig nem hűti a radiátortól távolabbi a chipet a cső, amíg a közelebbi chip hőmérsékletét el nem éri, illetve át nem lép azt. Ha jól meg van terhelve a GPU és mondjuk 80 fokos és felette a hűtés mondjuk 70, akkor a proci, ha nem csinál semmit akkor az is 70 fokos lesz. (annyi azért nem, hűtőbordaként fog funkcionálni és a delta T-t fogja produkálni, de jóval közelebb lesz a 70-hez, mint a szoba hőmérséklethez! :D) Persze, ha közben dolgozik a CPU is, akkor lesz az is 80 fokos! :K Ez a jelenség a hőtorlódás.

"Cimbi a Witcher 3-at is tolja vele és elmondása szerint nem megy nagyon 70 fok fölé. Persze azért az új paszta is sokat segített ebben."

Gyanítom, hogy ezzel a három csöves V alakú hűtéssel ugyanez a konfig , 55-60 fokos lenne.

Maximilian-t kell faggatni, neki ez a konfig van sokkal ványadtabb egy csöves V alakú hűtéssel:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16599) RM007 válasza kreten67 (#16594) üzenetére


RM007
addikt

Nálam így néz ki.

Vagy valami nincs beállítva, azért nem jelenik meg alul a jelzés, mint a fentebbi ábrán láttam?
Nálam megy az 4600 fölé is kipörgetve.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#16600) RM007 válasza KillHates (#16596) üzenetére


RM007
addikt

Meggyőztél, neked elhiszem. :)

Lehet veszélyes is volna ha túl gyorsan pörögne, még felemelkedne az asztalról és átmenne ufóba a lapos. :D

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.