Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15951) Medocsabi válasza bandras54 (#15949) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem egy szerény Dell 7559 van,nem egy brutal 17es alien :B

(#15952) bandras54 válasza kirjak (#15950) üzenetére


bandras54
aktív tag

Igen
Itt látod a zónákat számozva, amiket lehet állítani

(#15953) Pocok256 válasza kirjak (#15950) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen és eventeket is lehet állítani színekhez :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15954) RM007 válasza RM007 (#15939) üzenetére


RM007
addikt

Na püff, lehet tölteni. Nem tartott sokáig, kb 96GB. Gondolom az összes DLC-vel, Gold Edition változatra tippelek. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#15955) Daert


Daert
őstag

A napokban pasztáztam újra a gépem,AC MX4-el.A gyári valami rágógumi szerű izé volt.A FET-ekre is azt kentem,de nem tudom nem lenne oda jobb valami Gap-pad?0,5mm-es Thermal Grizly?

(#15956) RM007 válasza Daert (#15955) üzenetére


RM007
addikt

Én is MX4-et használok és a gyári paszta nálam is pont olyan volt, mint amit írtál. Csere után sokat javult a hűtésem. Paszta ment nálam is sok helyre gap pad helyett, de azért mert úgy volt jobb illeszkedés, úgy feküdt jobban össze a kártya és a borda. Megnéztem még mielőtt beraktam a helyére. És jelenleg úgy ítélem megérte, ez a paszta nem folyik el, szépen tartja magát, amit a legutóbbi szétszedéskor megállapítottam.

Sőt még korábban egy bolti szervizes szakember is így tett egy korábbi kártyámnál.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#15957) Pocok256 válasza Daert (#15955) üzenetére


Pocok256
veterán

Pasztát gap pad helyett használni kókányság tessék lemérni mekkora kell oda és megvenni hozzá a gap padet ... ne legyünk már surmók pls :B

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15958) Medocsabi válasza RM007 (#15956) üzenetére


Medocsabi
addikt

Még jómúlkor olvastam,hogy az mx4et sajnos hamisítják,ezzel van változás?megbízható ezek szerint már?

(#15959) RM007 válasza Medocsabi (#15958) üzenetére


RM007
addikt

Ne ijesztgess. :) Végül is mindent lehet hamisítani. Itthoni internetáruházból rendeltem és jónak tűnik a cucc. Jól hűt. Én maradok ennél, mert bejött.

(#15957) Pocok256: "surmók?" Engem ezért kivégeznének. :K

(#15960) spanglee001: Jó tudni hogy van ennél jobb is, talán valamikor kipróbálok mást is.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#15960) spanglee001 válasza RM007 (#15959) üzenetére


spanglee001
addikt

inkább csak hőközlő hőátadó anyag, hűteni nem hűt :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15961) Daert válasza Pocok256 (#15957) üzenetére


Daert
őstag

Akkor rendelek forró medvèt,pasztát és Pad-et is.Pasztából úgy is kifogytam.Van az AC-nek is Pad-je de a medvés jobb paraméterekkel rendelkezik,ha lehet a közölt adatoknak hinni.Mellesleg lényeges hömérsékletcsökkenèst nem tapasztaltam,igaz stressztet nem végeztem.

(#15962) RM007 válasza spanglee001 (#15960) üzenetére


RM007
addikt

Ja értem, ok igaz. Sajnos van hogy lassú vagyok. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#15963) kirjak válasza Medocsabi (#15951) üzenetére


kirjak
aktív tag

Az is teljesen jó masina, gratt hozzá. :K

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15964) kirjak válasza Mikulásbá (#15936) üzenetére


kirjak
aktív tag

lol :Y :DD :D :))

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15965) Angel2014 válasza Mikulásbá (#15936) üzenetére


Angel2014
addikt

És az I9? :K [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15966) kirjak válasza Angel2014 (#15965) üzenetére


kirjak
aktív tag

Azt a kutya fáját. Akkor haladni kell a korral :DDD

Ilyennel találkozott már valaki közelebbről?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15967) Dhampir válasza kirjak (#15966) üzenetére


Dhampir
félisten

Valamint az erratákkal. :D

(#15968) KillHates válasza kirjak (#15966) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az nekem nem információ amíg nem látom szétszedve! :D

Ezt nem adhatják elég olcsón, hogy nyugodt szívvel ajánljam... :U

Persze a látszat csal, mert egész vállalhatóak a hőfokok! :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15969) Pocok256 válasza Daert (#15961) üzenetére


Pocok256
veterán

Medvének tényleg jobb adatai vannak cserébe sokkal merevebb az anyaga (így tényleg ki kell centizni hogy hova mekkora kell mert az bizony nagyon nagyon minimálisan nyomódik csak) ezt nem írják oda. Ilyen téren a Fujipoly Ultra Extreme cuccai a legjobbak csak azok konkrétan aranyáron vannak és majdnem beszerezhetetlenek :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15970) Muerte válasza Pocok256 (#15969) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ez pont fordítva van... A Fujipoly extrem nem nyúlik egy 0,01mm-t sem,a der minus pad sokkal lágyabb.

(#15971) KillHates válasza Muerte (#15970) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt lenne jó tudni a Dell milyen gap-padokat használ.
Azoknak az almazöldeknek elég jó hővezetésük és kb a felükre össze is lehet nyomni őket! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15972) Pocok256 válasza Muerte (#15970) üzenetére


Pocok256
veterán

Itt görbüljek meg én vettem anno grizzly padot és az olyan kemény volt hogy törni lehetett míg a általam vett aranyárba kerülő mocsok jó fujy pedig olyan volt mint a rágógumi. De az a baj nem tudom már a pontos típusát.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15973) Daert


Daert
őstag

Valaki meg tudnä mondani mi a különbseg az aläbbi chipsetek között:
HM170
HM175
CM236
CM238
?

(#15974) Muerte válasza Pocok256 (#15972) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Akkor te nem extrémet vettél,vagy átb.sztak.Én egyedül csak a FrozenCPU-tól tudtam eredetit venni régen is,amcsiból. A barna 6W/mK-s Fuji a puha,a szürke 17W/mK extrem olyan kemény hogy ha nem óvatosan veszed ki a két fólia küzül akkor már törik is ketté a fajsúlya az ólommal vetekszik.A rózsaszín Grizzly der minus pad az viszonylag puha,kb. Phobya 6W-os kategória.

[ Szerkesztve ]

(#15975) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Miután ma szabin voltam, otthon egyedül, nuku család, így hát belevágtam az Asus g46vw szétszedésébe.
Cél: pasztázás és billentyűzet csere, valamint back cover csere (alul törve volt). Ez utóbbi később kiderül miért maradt el.
Reméltem, ha valamit nagyon elbarmolok KillHates mester majd úgy is megment. ;]
Egész jól ment minden. Jó, persze volt egy-két csavarhiány, de erre bevallom számítottam.

Nos a billentyűzet csere egész könnyen ment. Egy picit a connector board-dal küzdöttem - ezt át kellet tenni az új billentyűzetre, ahogy a bekapcs gomb vezérlőjét is, mert piszkosul oda volt ragacsolva, de végül meggyőztem, jobb ha enged :)

Megcsodáltam a hdd keret hűlt helyét, mert az biza nem volt sehol. :( Jó-jó egy két csavart már kevertem el, de egy komplett keret azért sok lett volna. Sebaj van az ebay-en.

Utánna haladtam tovább, majd egyszer csak feltűnt egy gyanús púp.

Íme:

És az alaplap kivétele után kiderült mi is okozza ezt.

Biza nem egy kis egérke lapult alatta, hanem egy ssd. Ívelt kialakítással.
Egy szó mint száz, egy csapásra meglett a back coveren található törés oka is. :(((

Na, ezt a csavar rögzítőt tuti le kell majd vágni, mert az ssd gondolom már szeretne kinyújtózni. Ez egy újabb projekt része lettvolna, ám az igazi meglepetés még hátravolt.

Kivéve az alaplapot újabb meglepetés várt rám, ugyanis az hdd keret ha meglett volna sem mentem volna sokra vele, ugyanis a csatlakozója is picit viharvert volt, azaz totál le volt amortizálva:

Ilyen volt valaha:

Ez lett belőle:

Ezen a ponton úgy döntöttem, kell egy új alaplap, mert ez már kicsit sokat látott.
Az új alaplapon majd le lehet vágni a csavar helyét, így az ssd is elfér, és egy hdd keret beszerzése után bővíteni is tudom.

Nos ennyit a sirámaimról. Amúgy nagyon szeretem a kis gépet, ezért is szeretném kipofozni. ) Aki ezt tette vele meg fel :((( )

[ Szerkesztve ]

(#15976) kirjak válasza parkasz (#15975) üzenetére


kirjak
aktív tag

Irígylem a bátorságodat :R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15977) #99094528


#99094528
törölt tag

Szevasztok,
mindig is olvasgattam ezt a topikot, elég ideig hogy akarjak egy saját gamer lapost, nagyon sokáig keresgéltem mire azt hiszem megtaláltam amit kerestem, nem akartam vékonyat vagy annak tűnni akarót sokáig néztem acer, asus lenovo de valahogy egyik se fogott meg, azátn valami hozzászólásban láttam ezt a márkanevet "clevo", és elkezdtem nézelődni eleinte nem talátam ezek közt sem amit kerestem de aztán mégis, valami nem csicsás de nem is unalmas kellemes tapintású gépet kerestem amin van bill világítás is.. na meg nekem tettszik ha a gép olyan vastag mint egy tégla a falban....
hosszas keresgélés után találtam erre a klassz kis masinára clevo p751 , amikor megnyitottam a bolt oldalán és láttam hogy én választhatom a procit és vidikarit is beleértve az összes lehetséges komponensek, közül ,eleinte nem értettem mi ez? laptop asztali procival? létezik ilyen? kerestem egy youtube videot és megtaláltam a magyarázatot, miszerint kivehető és cserélhető a két fő komponens , ez valahogy azonnal megfogott, szépen összeszetem amit szerettem volna bele illetve amit megengedhettem magamnak, és megrendeltem, pár napja megjött azota boldog tulaja vagyo ennek a nagy szörnyetegnek :D
a választott konfigurációm : i5 7600 gtx 1060 8gb ddr4 2400mhz, 512 ssd 2T HDD
nekem nagyon bejön a gépecske, minden szemepontból, főleg hogy számomra lehetetlennek hitt módon játék közben szinte semmi melegedést ne mis tapasztalok vele :) cserébe olyan hangos mint a tesóm asztali gépe majdnem ....... (de ez nem izgat fejes van rajtam) ennyire masszív, merev gépházat laptopon még az életemben nem láttam, mondjuk más gamer notikhoz nem tudtam hasonlítani a tesóm vx15-én kívűl..
a német bill meg win és gari mivel németországban lakom számomra inkább előny mint hátrány.
érdekelne véleményetek, ha mellé is nyúltam volna nekem akkor is bejön, :D,

[ Szerkesztve ]

(#15978) kirjak válasza #99094528 (#15977) üzenetére


kirjak
aktív tag

Bár én válaszolni nem tudok, de egy pár fotót szívesen látnék róla + egy Bm mérést ha nem nagy gond.
( én még vásárlás előtt vagyok :K )
Köszi !

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15979) echterion


echterion
nagyúr

No, rendelek pasztát a laposomhoz, mert ideje újrarakni benne. Néztem videót a szétszedésről és látom, itt is szokás szerint csupasz a pch. Érdemes lehet arra valamit raknom? Van itthon nagyon vékony alubordám öntapadós cuccal.

**********

(#15980) kirjak


kirjak
aktív tag

Az alábbi termékekről mondana valaki nekem véleményt aki ért hozzá?

MSI ( kamu?)

Ez ér valamit ha rotyogtatjátok valami komolyabb játékkal a lapost ?

A kérdés ugyanaz mint az előzőnél

Ezt pedig mennyire vegyem hiteles mérésnek?

Köszi!

:R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15981) bandras54 válasza kirjak (#15976) üzenetére


bandras54
aktív tag

Csak gyakorlat kérdése. Elsőre én is úgy áltam neki mint bomba hatástalanításának. Legalább 2 kilót fogytam. :)

(#15982) parkasz válasza bandras54 (#15981) üzenetére


parkasz
senior tag

Bizony. Elsőre valóban óvatosan csinálja az ember. De manapság ha szerencséje van van róla videó.
Arra kell nagyon figyelni, hogy minden kábelt visszadugjon az ember, különben kezdheti elölről.

(#15983) bandras54 válasza parkasz (#15982) üzenetére


bandras54
aktív tag

Meg azok a k***a átmenő csavarok. Vagy 5x kellett félig visszabontanom... :) :C

(#15984) #99094528 válasza kirjak (#15978) üzenetére


#99094528
törölt tag

csináltam pár képet, a BM alatt ha jol sejtem benchmarkra gondolsz? még ne mcsináltam olyat, ha leirod milyenre vagy kiváncsi akkor megcsinálom ha tudom[kép] [kép] [kép] [kép][/L

(#15985) Daert válasza kirjak (#15980) üzenetére


Daert
őstag

A misit nehezen tudom elkepzelni,ugyanis ez egy 3000-3500Euros lapos,alaphangon.
A laptop alä helyezhetö hütöpadnak csak akkor van reälis haszna ha a lapos alulrol szivja be a levegöt.Pl az Asusoknäl nincs sok haszna,ök felülröl szivjäk be a szoba levegöjet.
A väkumoshoz nem tudok hozzäszolni.Nem terhelheti le a laptop hütöventilätorait?De csak ötletelek.

Slick5:
Megkerdezhetem honnan rendelted?Jöhet privibe.Kiszällitanak Magyarorszägra?En a Cyberport listäjät nezegetem mostansäg.

[ Szerkesztve ]

(#15986) RM007 válasza parkasz (#15975) üzenetére


RM007
addikt

Nem biztos hogy okos dolog ennyire bátornak lenni elsőre egy ilyen komoly gépnél. Előbb nem árt valami ócskavason gyakorolni. A videón aztán vissza is raktak mindent, vagyis visszafele is megvolt? Én darabjaira akkor sem szedném szét. Nekem is van egy hdd keret, nem rég szereztem be, de annyira parázok egy szintnél jobban belenyúlni a laptopba, hogy inkább hagyom pihenni a jövőnek, annyit nem ér. :N

(#15977) Slick5: Én pár éve 2 régi (kb 10 éves) ócska, hiányos és beteg gamer laptoppal voltam így. Tudtam hogy nem lesz abból remekmű, de izgatott mit tudok belőlük kihozni. Nyertem rajtuk némi tapasztalatot. Nem volt olcsó tapasztalat szerzés. :D

(#15984) Slick5: Superposition benchmark
Ezt nyomasd de gyorsan. :D

(#15980) kirjak: Egy ilyen külső vacuum coller nálam sz@rt sem ért. Lehet ez is laptop függő, talán jól kell felrakni, mindegy nálam ment egy fiók mélyére.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#15987) KillHates válasza parkasz (#15975) üzenetére


KillHates
nagyúr

De most tényleg?
Ezért veszel egy alaplapot?
Hoztad volna el :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15988) KillHates válasza kirjak (#15980) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kamu.
Jó dolog, alul nyitott a géped; MSI, AW, CLEVO Zárt gépnél elég megemelned: Asus
Sz@rtse
Fake! Majd, ha a notebookcheck írja, hogy ér valamit, akkor vegyél! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15989) KillHates válasza bandras54 (#15983) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ma szereltem egy Dell Precision M4800-ast amibe a DELL-es szakember belehajtotta a hosszabb csavarokat az MXM III-as Quadro-ba!!! Szerencsére meg tudtam menteni a kártyát, de az alaplapon az MXM tápot már javítani kellett, a 8-as csavar túl sokat fogyasztott! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15990) kirjak válasza #99094528 (#15977) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez cseppet nem állja már a helyét :DD

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15991) kirjak


kirjak
aktív tag

Gondoltam megnézem az msi oldalát és találtam valami roppant giccsest

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15992) KillHates válasza kirjak (#15990) üzenetére


KillHates
nagyúr

17 éve azért még messze voltak a GAMER-től a notebook-ok.
Egy-két gépben volt ATI 9600 azokon elfutott akkor minden amivel játszottunk.
Az nVidia akkor még nem tudott labdába rúgni a 6000-es és a 7000-es sorozattal.
Az első komoly mobil GPU-ja a 8600-as volt! Szerintem ekkor jelentek meg a "játékos" notebook-ok.
Volt a Fujitsu-Siemensnek (a mai napig javítok még ilyen gépeket) egy nagy 17-es tepsije, abban 512 MB-os GT8600M volt. Az vitte a Half-Life-ot rendesen! :D

szerk:

Anno volt a Dell-nek is WOW-os gamer gépe:

egy ilyen gépért ma szopn@k-ny@lnak a gyűjtők!! Mondjuk az egy kicsit ízlésesebb volt, de az MSI-nek sohasem a visszafogott dizájn volt az erénye! :D :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15993) bandras54 válasza KillHates (#15989) üzenetére


bandras54
aktív tag

:D

(#15994) echterion válasza KillHates (#15992) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez egy M1730-as gép. Nekem ott tetszett meg, mikor ennek a mezei verzióját láttam meg a SG sorozatban, meg az M1710 a másik, ami nagyon bejön. Egyszer még lesz egy ilyesmi gépem, nagyon babán néz ki, jobban tetszik, mint az AW-k vagy a mostani Predator-om.

**********

(#15995) #99094528


#99094528
törölt tag

na letöltöttem és lefuttattam ezt a dolgot, én nem értek a gépekhez , így nem merek se belenyúlni se hasonló, holott a gépben elvileg húzható a proci, a mind1 ,egyébként ez az érték nekem semmit ne mond, elmagyaráznátok mit is jelent ez pontosan?

(#15996) KillHates válasza echterion (#15994) üzenetére


KillHates
nagyúr

Borzasztó fostégelyek voltak mind, az SLI-sek szerintem még a garancia idő végét sem élték meg.
Ha szerzel is egyet, akkor azt szobornak vedd meg, mert ha használni fogod, nem lesz hosszan tartó az örömöd :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15997) echterion válasza KillHates (#15996) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, nem használnám nagyon, arra itt az Acer. De jó lenne egy pöpec példányt magaménak tudni.

**********

(#15998) kirjak válasza #99094528 (#15995) üzenetére


kirjak
aktív tag

" A benchmark programok lényegében nem csinálnak mást, mint megmérik, hogy egy előre meghatározott műveletsor elvégzéséhez mennyi időre van szükség a tesztelt környezetben, és ez alapján következtetnek annak effektív teljesítményére.

Az, hogy a benchmark programok által jelzett különbségek mennyire relevánsak a tényleges felhasználás során attól függ, hogy a program által a tesztelés alatt végzett műveletek jellemzői milyen közel állnak a valós életben is futtatott alkalmazásokéihoz. "

Elvileg ezt jelenti hivatalosan.

Ezt találtam neten ha mérvadó lehet.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#15999) parkasz válasza KillHates (#15987) üzenetére


parkasz
senior tag

Vesz a manó, ha te meg tudod csinálni azt a törött sata csatit. Nem is reméltem, hogy ilyet is vállal bárki is.
Nem kérdés, akkor elvinném hozzád. Ez abszolúte meghaladja az én képességeimet. Az ssd-t bezavaró csavar miatt úgyis veled szeretném kiiktattatni, hiszen mondtad, hogy erre már neked van tuti megoldásod. :R

Bevallom férfiasan a szétszedésére inkább a kíváncsiság, mint a józan ész hajtott :B
Persze a hdd caddy-t azt gondolom mindenképp vennem kell.

[ Szerkesztve ]

(#16000) parkasz válasza RM007 (#15986) üzenetére


parkasz
senior tag

Hát azért nem ez volt az első gép amit szétszedtem, így nem volt annyira para. Az első aminek annó nekiestem, az egy x200-as thinkpad volt. Ott pl az újrapasztázáshoz szintén cakk-pakk ki kellett kapni mindent.Na nekem az volt a tanulógép ilyen téren. :K
Amúgy a videóból kettő van, egy disassembing és egy assembling, azaz összerakást is bemutatják. Persze azt már megtanultam, hogy a csavarok helyét szépen egy papíron felrajzolom és oda pakolászom őket a lapra. És persze nem szégyen közben a macerásabb részekről egy-egy képet lőni telóval.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.