Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15351) Mikulásbá válasza vhooper (#15350) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

[link]

(+ majd SSD)

(#15352) Bluesummers válasza Swiftmendi (#15348) üzenetére


Bluesummers
őstag

W110ER: nem mai darab, GT 650M, erősebbet nem is tetetnék egy 11"-os méregzsákba.
[link]
Emlékszem nagyon könnyű volt hátul szétszedni, s tisztítani.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#15353) madstunt válasza kojoo (#15340) üzenetére


madstunt
addikt

Gigabyte Aero 14 ?

(#15354) vhooper válasza Mikulásbá (#15351) üzenetére


vhooper
tag

Hú ez jónak tűnik, köszönöm! :R

(#15355) vhooper válasza vhooper (#15354) üzenetére


vhooper
tag

Mi a különbség CN212D és CN212H modell között?
(elfelejtettem szerkeszteni az elöző hozzászólást valaki egybeillesztené?)

[ Szerkesztve ]

(#15356) Pyro05 válasza vhooper (#15355) üzenetére


Pyro05
tag

Csak az operációs rendszer.

War. War never changes.

(#15357) Medocsabi válasza vhooper (#15354) üzenetére


Medocsabi
addikt

Küldtem Pm-et! :)

(#15358) echterion válasza vhooper (#15354) üzenetére


echterion
nagyúr

Vigyázz vele. Nekem volt ilyenem, a wifije nem az igazi. Már a szomszéd helyiségből is szakadozik a jel, csak külső usb-s vevővel jó. A full alu átka.

**********

(#15359) madstunt válasza kojoo (#15340) üzenetére


madstunt
addikt

Még:
MSI GS30
Schenker A305
Aorus X3

(#15360) madstunt válasza madstunt (#15359) üzenetére


madstunt
addikt

De azzal számolj, hogy az Alienware megoldása gyorsabb mint a TB3-as külső vidkari dockok...

(#15361) Pocok256 válasza madstunt (#15360) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem mellesleg jóval kevesebb szoftveres driveres szívás van vele.
Amiket felsoroltál mindet végignéztem én anno, sőt razerbladet is, de aw 13 r3 volt a befutó. Pedig én igazán kritikus vagyok. Ettől függetlenül az aw 13r3 nem jó gép sőt sok olyan dolga van amit nehezen lehet tolerálni, de kategóriájában még ígyis a legjobb, gari és external gpu miatt.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15362) madstunt válasza Pocok256 (#15361) üzenetére


madstunt
addikt

De hát nem tetszik neki... :DDD
Amúgy milyen dolgait lehet nehezen tolerálni ? Megfordult a fejemben a 13R3 is

(#15363) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jovoheten lehull a lepel az Asus uj laptopjarol: [link]

Amit en ebbol a teaserbol tippelek:
- 17.3" HDR kepes kijelzo (legalabbis bizom benne hogy nem ugyanazt a 120hz-es Auo IPS panelt fogjak hasznalni 2017 vegen amit mar 1 eve hasznalnak)
- rgb vilagitasal ellatott bill
- 7820HK cpu es GTX1080 VGA+ezek hutesehez szukseges ujragondolt hutes 2 ventillatorral es 4 kivezetesel
- beepitett dongle vevoegyseg XBox controllerhez

A vastagsag alapjan tuti nem MaxQ laptop es a tapcsatlakozo alapjan 330W-os tap lesz hozza.

Volt mar a kezemben G701VIK es nagyon Jo GEP volt! G701VI-hoz kepest sokat fejlesztettek a hutesen es ugy tunik ezt meg tovabb fejlesztik. Imadtam azt is hogy a bios vegre nem a regi fajta EFI bios volt hanem a sokkal atlathatobb modern UEFI bios felulet. Egyetlen dolog Ami rohadtul nem tetszett (es amiben az MSI jobb) az az hogy nem lehetett az Asus szoftvereben a CPU es GPU hutonek egyedi fan curve-t beallitani csak auto vagy max sebesseg volt.

Remelhetoleg ennel az uj gepnel mar ezt a ciki hianyosssagot potoljak.

Ez a teaser alapjan nalam mar tuti vetel lenne, kar hogy Magyarorszagon ez sem lesz kaphato (vagy max csak jovore) :(
(G701VIK -t is Nemetorszagbol kellett beszereznem, csak sajnos tele volt a kijelzo pixelhibaval igy visszakuldtem)

(#15364) Pocok256 válasza madstunt (#15362) üzenetére


Pocok256
veterán

Mocskos hangos a hűtése kell alá a kupak vagy a hűtőpad máskülönben befő. Gyárilag használhatatlan a készülék köszönhetően a gyári pasztának. (más kérdés hogy NBD gar miatt 24 órán belül szervizes házhoz jön és rendbe teszi de na akkor is...) Akksi ideje attól hogy optimus átlag használat mellett inkább 5 óra nem pedig 8 ami igen szomorú. Drivererrep nekem fél évig legelején problémáim voltak owerwatchba random kékhalál, azóta ez megoldódott szerencsére. Hűtése pesig lehetne jobb oké hogy lazan lehet undervoltolni a CPU t és akkor 80 fölé nem megy de naaa... Nem mindenki akar ezzel szüttyölni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15365) DVlad


DVlad
őstag

Egy MSI vs ROG meccset melyik nyer általában, ha azonos összeget veszünk alapul (közép kategória)?

(#15366) bandras54 válasza DVlad (#15365) üzenetére


bandras54
aktív tag

Konkrét típusokat szembe állítva, pontosabb eredményt kapnál.

(#15368) Pocok256 válasza DVlad (#15365) üzenetére


Pocok256
veterán

Egy borsodi és egy soproni sör közül melyik nyer általában ? van 10 fajta soproni meg 10 fajta borsodi sör félévente megújulnak, jönnek promóciós sörök akciók stb ... Nincs értelme a kérdésednek sry.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15369) DVlad


DVlad
őstag

Értem, köszönöm!
Tehát nem lehet kijelenteni, hogy a 2 márkából, kb. x összegért (azonos kategóriában), kb. azonos paraméterekkel (kijelző, cpu, gpu, ram, hdd, stb.) az egyik nüansznyival jobb, mert... (klaviatúra, hűtés, zaj, touchpad, bármi) miatt kicsivel többet/jobbat ad. Tisztán ízlés kérdése, igaz?

(#15370) Muerte válasza DVlad (#15369) üzenetére


Muerte
Topikgazda

De ki lehet jelenteni,csak éppen nem soroltál fel konkrét gépeket,csak annyit,hogy szőke vagy barna kb.

(#15371) bandras54 válasza DVlad (#15369) üzenetére


bandras54
aktív tag

Ha megadod a paramétereket, eljárásokat akkor lehet szűkíteni a kört és talán sikerül választ adni a kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

(#15372) bandras54


bandras54
aktív tag

Hogy én mennyire utálom az automata javítást... Elvárás akart lenni :)

(#15373) Djatis válasza Darth_Revan (#15363) üzenetére


Djatis
senior tag

Kíváncsian várom Én is de elnézve a jelenlegi állásást az Asus-nak ez is millás gép lesz :(
Am nem kell várni jövőhátig! Ahogy néztem holnap be is fogják mutatuni!
[link]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#15374) Hubba12


Hubba12
senior tag

Komoly? Létezik hogy az MSI ennyire ki égeti az alienware-t??? ezt nem hiszem el... Már tényleg nem értem mit kell venni... Azt hittem az alien az abszolút csúcs.

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#15375) Balázzs válasza Hubba12 (#15374) üzenetére


Balázzs
senior tag

Láttam már ezt a videót, nekem nem volt ennyire egyértelmű, hogy jobb az egyik vagy a másik. Nálam a dell garija billentette a mérleg nyelvét az AW javára.

(#15376) Darth_Revan válasza Djatis (#15373) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remélem így lesz ! :C

Valami komoly gép lesz az tuti, hisz a Zephyrus is még elég friss de az Amazonon már 450 eurót (kb 130k) esett az ára :Y

(#15377) Fücsök007 válasza Darth_Revan (#15376) üzenetére


Fücsök007
őstag

(#15378) Darth_Revan válasza Fücsök007 (#15377) üzenetére


Darth_Revan
veterán

144hz-es kijelzo, 7ms g2g-vel :Y (mostani legjobb paneloknal 11-20ms g2g a jellemzo)

Asus ezzel feladta a lecket.

Most akkor 2 valasztas lesz a csucs kategoriaban:
-MSI 120hz-es panel HDR-el
-Asus 144 hz-es panel

(#15379) Mikulásbá válasza Darth_Revan (#15378) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az ára is biztos jó lesz.

(#15380) whitemetal33


whitemetal33
tag

Sziasztok
Kinéztem magamnak egy Lenovo Y520 laptopot, (Sajnos ennyi a max amire van keret). A kérdésem az lenne hogy ez a bolt mennyire megbízható :D ? Én eléggé kétkedve néztem mikor megláttam a parfümök között, viszont 255-ért meg tudnék spórolni rajta 15k-t, persze csak akkor ha nincs semmi hátulütője.

(#15381) madstunt válasza Hubba12 (#15374) üzenetére


madstunt
addikt

Valaki írja le a pro és kontrákat, mert egy az, hogy munkában nem nézhetek videókat, a másik, hogy ennek az embernek amúgy se tudom végignézni a videóit :D

(#15382) echterion válasza whitemetal33 (#15380) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem a linkre nem jött be a termék, csak maga az oldal. De valszeg csak valami hiba lehet náluk. Fel kell hívni őket, aztán többet dogsz tudni róla. A megbízhatóság: ha gyártói garit adnak, akkor úgyse rajtuk keresztül megy a gari intézés. A pénzeddel meg valszeg nem futnak el. Esetleg vedd személyes átvétellel, ha lehet ott.

**********

(#15383) whitemetal33 válasza echterion (#15382) üzenetére


whitemetal33
tag

Hát én a termék leírásánál nem láttam hogy gyártói garancia lenne, csak a listában ahol kikerestem oda írták ki mellé hogy gyári garanciajegy.
Ettől függetlenül akkor tényleg a telefonálás lenne a legjobb megoldás.

(#15384) Medocsabi válasza whitemetal33 (#15380) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szia! reggeli kávé közben a forged in fire adásai között üvöltötte az arcomba a tévé,hogy isokalkezdési akció az emagnál,kettőszáznegyvenmittoménhányezer ft a lenovo y520! :) sztem nézd meg.
szerk: azt csak halkan jegyzem meg,hogy ezek a reklámok úgy felb@sznak mint a tesóm részegen.Kell ám egy 200.000ftos laptop iskolához,anélkül hülye marad a gyerek! meg személyikölcsön hasonló nélkülözhetetlen dolgokra! :W :W

[ Szerkesztve ]

(#15385) steelsec válasza Medocsabi (#15384) üzenetére


steelsec
aktív tag

Mas orszagokban a diakoknak iskolakezdesre kedvezmenyt adnak, meg visszaigenyelheto reszosszeget :D diakigazolvany elleneben... Hogy vegyen a csemete high endet legalabb hajtja a gazdasagot

(#15387) whitemetal33 válasza Medocsabi (#15384) üzenetére


whitemetal33
tag

Az emagnál nem csak bolti a gari? Illetve az csak 4gb rammal van szerelve.

[ Szerkesztve ]

(#15388) Medocsabi válasza whitemetal33 (#15387) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem rendeltem még onnan semmit,azt hogy náluk van ilyen akció is csak a history-ról tudom :DDD de kizártnak tartom hogy csak bolti gari legyen rá. Nem mintha a "gyári" olyan marhamegbízható lenne ;]

(#15389) x_o_n


x_o_n
veterán

Na hogy nehogy egyszerű legyen...gondoltam veszek egy 2in1 Dellt nem játékra...erre az Acer kihozott egy 2in1 gépet 1050-el...bumm nehogy már sporoljak... acer nitro spin 5

(#15390) Medocsabi válasza x_o_n (#15389) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tetszik,szép gép,de a hűtést illetőleg vannak kétségeim.

(#15391) echterion válasza Medocsabi (#15384) üzenetére


echterion
nagyúr

Tanulaság: nem kell tv-t nézni. :))
Én nem szoktam tv-zni, a tv csak ps4 meg filmek miatt van nálunk. Már a gyerek se nézi a CN és társai népbutító szarságait.

**********

(#15392) Dhampir válasza echterion (#15391) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig a Gumball nem rossz. :B

(#15393) echterion válasza Dhampir (#15392) üzenetére


echterion
nagyúr

Fú, de utálom azt a...azt. Idegesítő, ostoba kölkök kiabálnak benne, hülyeségekről... :W

**********

(#15394) Dhampir válasza echterion (#15393) üzenetére


Dhampir
félisten

Sejtésem szerint Spongyabob sem a kedvenced; Patrik, Csigusz, Tunyacsáp, Rákuram, Szandi Csovi mókus a tenger mélyén és még sokan mások. :D

(#15395) bandras54 válasza Dhampir (#15394) üzenetére


bandras54
aktív tag

A legnagyobb, a strand a tengerben. :D

(#15396) echterion válasza Dhampir (#15394) üzenetére


echterion
nagyúr

Park műsor, az az igazi, meg Nagyfater bátyó. A többi sapka sz*r. :DD

**********

(#15397) Pyro05


Pyro05
tag

Sziasztok!

Vettem ma egy Acer Predator Helios gépet. Hosszas mérlegelés után végül 1050 Ti-vel szerelve. A felhasználásomhoz elégnek érzem, illetve féltem is kicsit az 1060 hőjétől. Meg így jutott bele egy 500 gigás SSD. :DDD

Egyszerűen nekem nagyon tetszik. A külseje nagyon szép és igazán prémium érzetet ad. Első körben letiltott turbo boostal próbáltam ki egy Overwatchot és full grafikán 80 FPS és nem megy 70 fok fölé a CPU.

Csak gyorsan feljöttem kicsit örömködni... egyelőre imádom! :DD

War. War never changes.

(#15398) echterion válasza Pyro05 (#15397) üzenetére


echterion
nagyúr

Gratulálok, használd egészséggel. Egy gyors Firestrike teszt bekapcsolt turbóval jöhetne. Aztán pár kép is, meg benyomások. :C

**********

(#15399) KillHates válasza Pyro05 (#15397) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gratulálok a vashoz! Ha nem vagy maximalista akkor a 1050Ti elég lesz a FullHD-s örömökhöz! :K :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15400) Mikulásbá válasza KillHates (#15399) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Megszerezted már az új RoG Chimera G703 hűtési rajzát vagy fotóját?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.