Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14132) KillHates válasza Bdanyy (#14129) üzenetére


KillHates
nagyúr

A gép PC szinten jó minőségű, bár egy unibody macbook-ot, vagy zenbook-ot nem közelít meg. Ha mondjuk az Dell vagy a mostani széria Lenovo üzleti gépeihez vagy szokva nyugodtan megveheted, mert azok kimerítik a fosdeszka kategóriát, azokhoz képest nagy ugrás a 15 R3. :D

A hűtése hibátlan -i7-6820HK, GTX1070- (eltekintve a nálam tapasztalt fiaskótól, amivel azért lehet együtt élni :D) Ha "2D-ben" használod a gépet, akkor nem is hallani a hűtését, az egyetlen zaj a néha nyögve felpörgő HGST merevlemez :DDD

Refurbished gépekkel mindig van valami nyűg amit el kell fogadnod, ha nem akarod a másfélszeresét kifizetni. Nekem annyi van a gépemmel -UDH 4K slim panel-, hogy a jobb alsó sarokban fekete képernyőnél látni, hogy egy picit inhomogén a bevilágítás kb egy hüvelykujj körömnyi területen. Ha egy milliót kiperkáltam volna a gépért akkor biztosan visszavittem volna, de így megalkuvó vagyok.

A másik, hogy az AW gépek csak single rank-es DDR4-es ramokat kezelnek a mostani BIOS szerint. Tehát vacakol mindegyikben a HD530 / 630 ha dual rank-es ramokat raksz bele. Ez egyszerűen kiküszöbölhető; kikapcsolod az optimus-t amíg megvárod az uj BIOS update-et.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.