Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14551) buci868 válasza buci868 (#14550) üzenetére


buci868
csendes tag

volt nálam egy G752vm 3 napig vissza is küldtem az egy dolog hogy hibás volt a cpu hűtés vagy a pasztázás volt borzalmas ( oké ez javítható) de nagy csalódás volt maga gép; 500k -ért konkrétan használhatatlan volt az audio része ami már vicces kategória bár hogy tekergettem állítgattam órákig driver cserélgetve is , a hangzás kuka volt a 10 éves tarcsi gépem acer 5730z jobban szól :D :D ....hogy ki gondolta hogy jó helyen lesz a kijelző mögé tenni a hangszórókat az se volt 100-as .......(persze lehet mondani hogy gamer gépnél ugy is mindenki fülest használ nagyrészt de na .....előző gépem egy acer nitro17 konkrétan fényévekkel szólt jobban) ....
valahogy nem éreztem azt megérné az árát.... (akkor már lehet egy használt g751 a kb 15% kal kevesebb vga teljesítménnyel de 200k val olcsóbban) .....

[ Szerkesztve ]

(#14552) barnabas22 válasza buci868 (#14551) üzenetére


barnabas22
tag

mit értesz az alatt, hogy hibás volt a cpu hűtés? hőfokban ez hogy mutatkozott meg? :)

(#14553) buci868 válasza barnabas22 (#14552) üzenetére


buci868
csendes tag

hali

tettem fel tesztekről képeket nem rég megtalálod a gép topikjába "Asus ROG Gaming notebookok (7-es széria)" .....

(#14554) x_o_n


x_o_n
veterán

Jó hogy lehet kapni :)

(#14555) Dhampir válasza x_o_n (#14554) üzenetére


Dhampir
félisten

Az ára Forintban értendő? :D

(#14556) Medocsabi válasza Dhampir (#14555) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nézem,mondom ezer ojró csak??? Hja....Há' nem :))

(#14557) x_o_n válasza Dhampir (#14555) üzenetére


x_o_n
veterán

Jó lenne de sajna euro :)
Részletfizetési opció : 33x303 euro .........

(#14558) AcélAgyar válasza x_o_n (#14554) üzenetére


AcélAgyar
tag

Ennél értelmetlenebb laptopot el se tudok képzelni :DD De jól néz ki legalább :))

(#14559) Dhampir válasza Medocsabi (#14556) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem túl olcsón adják. Aki gémelni akar és nem multimédiázni, az fizessen huszárosan. :D

(#14560) RM007


RM007
addikt

Hát kezd úgy kinézni a dolog megint buktam kb 100e forintot, mert a magyar posta nem hozza ki a csomagom. Már az elején baj volt, véletlen pontatlan címet adtam meg az eBay-en(elírtam a várost), és a posta nem kíváncsi rám, csak az eladó, feladó változtathat szándéka szerint a címen ha akar (megsúgták nem hozzák ki). Erre nem került sor, az eladónak eszébe sincs javítani. A postám visszamegy, vagy már ment hozzá, gondolom ő meg megtartja a vételárat is. Mert mit tudok csinálni? Adok neki egy minuszt és kész. Próbálom megemészteni, még nem sikerült. Hiába van igazolásom, számla az nem elég, le vagyok szarva, ki vagyok szolgáltatva az eladónak, annak a csalónak, aki már nem is válaszol a leveleimre.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14561) Medocsabi válasza RM007 (#14560) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ebay-es vásárlás?

(#14562) echterion válasza Medocsabi (#14561) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt írta. Csak gondolom nem paypal verified címmel vásárolta. Abban az esetben ugyanis nincs beírás, nincs elírás, mert csak egyszer kell jól megadni, utána minden vásárlás ugyanoda megy.

**********

(#14563) Medocsabi válasza echterion (#14562) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tényleg,figyelmetlen voltam. Iyenkor nem lehet írni a megfelelő ebqayes fórumon hogy ez meg ez történt 'bitchiwantmymoneyback'?

(#14564) Muerte válasza RM007 (#14560) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha nem Paypalon keresztül vetted a kártyát,akkor elbúcsúzhatsz sajnos a pénzedtől,az már csakis az eladón múlik hogy visszaküldi-e vagy sem a lóvét,a kártyát neki visszaküldi a posta az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#14565) RM007 válasza Medocsabi (#14561) üzenetére


RM007
addikt

Igen az.

(#14564) Muerte75: Ettől volt. Azért vagyok pesszimista, mert már hosszú történet az elejétől. Nem rég kétszer beszéltem a magyar postával telefonon és próbáltam elmondani az esetet, de mivel nincs amolyan azonosító, nyomkövetési, ki szállítja ki számom nem tudnak segíteni, úgy hogy "titokban" tudnak róla. Szóval nem elég a nevem, címem....arra nem tudnak rákeresni. Ezért ma írtam egy levelet a postaimport.hu-ra és leírtam mindent dokumentumokkal alátámasztva, hátha valaki értelmesebb is hozzájut az adatokhoz. Nem gondoltam hogy ez így megy, ilyen szivatósan. Az eBay vásárlás mindig PayPal-on keresztül történik, én így tudom az megkerülhetetlen, és van nyoma, azt is küldtem. Még várok egy választ a postától miért nem értesítettek email és telefonszám kapcsán, de úgy jött le mintha a feladón múlna minden. Az eBay-os telefonos szolgálatot meg hívhatom a 0 angol tudásommal, és még fizessek a telefonért.

(#14562) echterion: A nyaralás miatt változtattam a címemen, hogy ne az eredetire menjen, csak gyorsan csináltam és benne maradt egy hiba.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14566) Medocsabi válasza RM007 (#14565) üzenetére


Medocsabi
addikt

És az eladónak nem lehet ezt valahogy megírni? Ha magamból inulok ki és ez van én egy újabb postaköltségért tuti elküldeném megint.Nagyon nem irigyellek :( ekkora szivattyú-örvényben amiben már jó ideje vagy...

[ Szerkesztve ]

(#14567) echterion válasza RM007 (#14565) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát nagyon nem irigyellek. Azért én a helyedben keresnék egy angolul tudó ismerőst, aki elcseveghetne a kintiekkel.

**********

(#14568) RM007 válasza Medocsabi (#14566) üzenetére


RM007
addikt

Még nincs vége, de nem vagyok már optimista.

(#14567) echterion: Azért megértjük egymást szavakban. Nekem inkább most valami olcsó bérgyilkos kellene, lehetőleg számlát ne igényeljen. Azt már megszoktam hogy agyilag nem vagyok a helyzet magaslatán, de hogy a túl oldalon se az már gyanús. :) Viszont a magyar postán vagyok a legjobban kiakadva. Kedvem volna beperelni őket.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14569) etejedu válasza RM007 (#14568) üzenetére


etejedu
őstag

És nem tudsz arra a cimre menni ahova kérted? (Bocs hogy belepofázok) Én inkább buknám a benyakoltséget mint a 100k-t!

[ Szerkesztve ]

(#14570) RM007 válasza etejedu (#14569) üzenetére


RM007
addikt

Itt a baj, olyan cím nincs. Debrecen 8230(ami ügye Balatonfüred), ország két vége, nem kiszállítható. Gondoltam majd megkérdezik hova menjen, mert az irányítószám és utcából ki lehet következtetni, de ez egyeseknek nehéz feladat. A büntit is elfogadnám csak ne bukjam az egészet. Azért még reménykedek hogy lesz valami, nem álltam le.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14571) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Németből már lehet venni Asus Zehpyrust 2 év háztól házig garival. GTX1070 teljesítmény 985.000 Ft-ert :)

[ Szerkesztve ]

(#14572) AcélAgyar válasza Darth_Revan (#14571) üzenetére


AcélAgyar
tag

Nagyon hasznos kis gép, játék közben lehet rajta tojást és húst sütni a billentyűzet feletti részen. Szeretem az ilyen univerzális megoldásokat. :C Játék után egyből tudok is enni, ez igen Asus :DD ;]

(#14573) RM007 válasza AcélAgyar (#14572) üzenetére


RM007
addikt

Szerinted miért kerül annyiba? Multifunkcionális. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14574) Bluesummers válasza RM007 (#14560) üzenetére


Bluesummers
őstag

Miért USA? Németo./Ausztria/Lengyelország nem jó? Jobb neked még a plusz vámokat/ÁFA-t fizetgegni? Komolyan nem értem. Ezt a kártyát 1év garival bolt árulja 105k-ért egy lengyel cég. Néha vannak olcsóbban mások, gari nélkül. Remélem azért jól jössz ki valahogy. :(

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#14575) x_o_n válasza Bluesummers (#14574) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen még gtx 880/8gb is van alig többért

(#14576) kreten67 válasza Bluesummers (#14574) üzenetére


kreten67
senior tag

USA?? nem is usa az eladó hanem Finland.

(#14577) Bluesummers válasza kreten67 (#14576) üzenetére


Bluesummers
őstag

Aha, tényleg. US dollárban láttam az árakat. Nem figyeltem oda, hogy még mindig nincs ebay.hu

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#14578) RM007 válasza x_o_n (#14575) üzenetére


RM007
addikt

Ennél egyértelműen az én paramétereim vannak, jó a gépemhez.

880 Alig többért? És az adó + vám ha ráteszik? Nem arról volt szó hogy problémás kártya, túl melegszik, nehéz lehűteni? Egyébként jelen helyzet szerint bármi jobb lett volna. A postaimport@posta.hu -t ostromlom a leveleimmel, ugyan hozzák már ki visszaküldés helyett ha nem kérek túl sokat.

Tegnap sokszoroztam a már egyszer megírt és elküldött levelet, és ment még 20-szór + ma reggel stb.... kezdek bedurvulni. Ha kell leterhelem a rendszerüket VPN alatt. A cél eljusson az üzenet máshoz is, minél többen lássák.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14579) Muerte válasza RM007 (#14578) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha a cím el lett írva, vagy nem létező címet írtál véletlen,a posta nem fogja neked odaadni semmiképpen hanem visszaküldi az eladónak.Mivel van paypal védettséged így plusz egy postaköltségért biztosan újra el fogja majd küldeni,vagy visszakéred a pénzed.

(#14580) RM007 válasza Muerte (#14579) üzenetére


RM007
addikt

Igen, de bizonyítani tudom hogy az enyém. A számlán ott a helytelen cím, látják mi a helyzet, az van a csomagon is. Az eladó tudja hogy rossz a cím, már az elején tudattam vele. A postás ügyfélszolgálatos szerint csak be kellene menni-e a postára címet módosítani, és már küldenék a csomagot. Én ezt a helyzetet nem tudom elfogadni. Mindenki a másikra mutogat én meg kapjam be. :(

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14581) x_o_n válasza RM007 (#14578) üzenetére


x_o_n
veterán

Én nem panaszkodom,nekem hüvős,bár a clevoban van hűtés rendesen,én kizárolag halkitani szerettem volna a ventin ezért kerestem megoldást rá,hoyg vissza veszek az órajeleken vagy hasonló,de nem sikerült :)
semmi más miatt nem cseréltem volna le,de jelenleg elgondolkodtam hogy lecserélem asztali kis minicube-gépre amit én csinálok meg és egy kis 2in1 dellt meg hurcolni.
csak az asztalin félek hogy ujra vissza jön a hardver fejlesztési csere bere láz....

(#14582) RM007 válasza x_o_n (#14581) üzenetére


RM007
addikt

Az utóbbi időben csökkent az igényem. Kezdetben 980-as lebegett a szemem előtt, aztán 880 (970 csúnya a kártya a lespórolt memória miatt), most már a 870-is elég lenne, na de működjön. Úgy látom megy ez még lejjebb is, marad a quadro. Ha nem magamról lenne szó jót röhögnék ezen. :U Mintha egy Isten, karma direkt úgy alakítaná a dolgaim, hogy semmi ne jöjjön össze. Viszont kitartó vagyok, nem hagyom magam. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14583) echterion válasza RM007 (#14582) üzenetére


echterion
nagyúr

Mire nem elég a 970m 6 gigányi memóriája?

**********

(#14584) RM007 válasza echterion (#14583) üzenetére


RM007
addikt

Csak csúnya ott a hézag, írtam. Ezzel nem kell egyetérteni. Mindenre elég, nálam min. 5 évre elég lenne. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14585) Muerte válasza RM007 (#14584) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Amit most vettél 870M az pontosan úgy néz ki memória elrendezésben mint a 970M,csak éppen fele a mennyiség,szóval nem nagyon értem esztétikai szempontból miért is lenne rosszabb a 970M :DDD Egyébként is a kártyát akkor látod először és utoljára mikor beteszed a gépbe,tőlem aztán nézhetne ki akárhogy,ha hozza azt amit elvárok tőle.

(#14586) echterion válasza RM007 (#14584) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaaaaa, hogy nem szép a design a hűtőborda alatt? Én kérek elnézést. :DD

**********

(#14587) Bluesummers válasza RM007 (#14584) üzenetére


Bluesummers
őstag

OMG! Ez olyan, mint legutóbbi ex-potenciális vásárlóm. Eljött megnézni E7440-es gépem, talált rajta 2 apró horpadást gép hátulján, fém részén, s ezért nem vette meg. Kérdeztem, hogy dolgozni szeretne-e rajta mint leendő programozó, vagy szépségkiállításra vinni? Végül inkább vártam már, hogy menjen már el. Idegesítenek az ilyen tetye-tutya emberek.
Ha neked a nem látható VGA kártya esztétika probléma, akkor például a hosszú í MSI GT70-nél nem zavar, hogy nem bal Shift mellett van, hanem space mellett? Mondjuk én mindig AltGR+J-zel, bár van a mostani billenzyűzetemen í betű. Amikor kb. 21 éves voltam, s életem első MSI notebookját kellett kiválasztanom, majdnem megőrjített ez a tény.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#14588) Dhampir válasza Bluesummers (#14587) üzenetére


Dhampir
félisten

Mondjuk egy horpadás utalhat arra, hogy odakoccant valaminek, ami esetleg a belsejét is érinthette, még akkor is, ha szemmel nem látható. Elképzelhető, hogy emiatt vált bizonytalanná az "exed". :)

(#14589) k-adi válasza RM007 (#14580) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, igazuk van, bekap.hatod. :D Sajnos te voltál a noob, elírtad. Egy ekkora összegnél (ami számodra sok, a leírtak alapján) igazán figyelhettél volna.
A postát meg hiába ddos-olod be, felesleges. Nekik is van szabályrendszerük. Elírt címnél ez a protokoll. El kell fogadnod. Bocs ha nyers voltam, de ezt beszívtad.

Bluesummers: horpadásos sérülésnek lehetnek "belső" sérülései is, én se vettem volna meg, főleg ha nincs feltüntetve ez a hirdetésen (ezt mondjuk nem tudom, írtad-e)

(#14590) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
A Digiprime mint bolt mennyire megbízható ? Tudom fordult már elő hogy szürke importált Asus laptopot árulták, de ezt most tegyük félre.
Igen nagy értékű (1.2 Misi) MSI laptopot vennék naluk ami tippem szerint a magyar jelölési bill ellenére nem magyar modell modell lenne, hanem cseh.
Ez engem nem zavar, ami kerdesem, hogy mint bolt mennyire megbízhatóak ? Ha lenne hiba a géppel (akár csak egy apró hiba amivel talán egyesek nem is foglakoznanak) akkor gyorsan es hatékonyan segítenek/cserelnek vagy mint ahogy Magyarországon előfordulhat, úgy ők is "alja balkáni" stílusban penz visszafizetésnel időt huznának,, kavarnanak, félre beszelnenek és asztal borigatás kellene ?

Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#14591) DeathLordX


DeathLordX
csendes tag

Sziasztok szeretnék venni egy ilyesfajta laptopot. Az y700 as jobban tetszik de láttam többször is irtátok, hogy az i7 es procival nem a legjobb a hűtése ezért néztem az ideapad 700 ast abból volt i5 össel. Volt aki irta hogy soha nem venne ilyet, de többen is irtátok, hogy nagyon meg vagytok vele elégedve. Esetleg, ah egyik sem akkor tudnátok ajánlani egy hasonló laptopot 250 e ft ért kb amibe szintén van hdd és ssd is ( ha 17 colos az még jobb lenne). Előre is köszönöm válaszotok.

y700
ideapad 700

(#14592) pupuka76


pupuka76
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem beruházok egy 17"-es laptopra, mivel alkalmilag lanpartyzok (de csak régebbi játékok, pl COD4, COD:WaW), és hajlott koromra tekintettel nem akarom többé az asztali gépemet hurcibálni :)
A keret 350e körül van. Elolvastam pár száz hozzászólást a fórumon, végül keret és az ár-érték arány alapján úgy tűnik az ASUS ROG GL753VE-t kellene vennem.

Jó választás szerintetek? Nem fog hamar tönkremenni a hűtés? Vagy maga a burkolat? Azért aggályoskodom, mert - igaz vagy tíz éve - volt már szintén középkategóriás Asus laptopom, azzal jól megjártam: a kijelző zsanérjai kiszakadtak a házából, persze nem sokkal a garanciaidő lejárta után. A szervizben megtudtam, hogy ez típushiba, de mivel nem garis, így jártam :((( emiatt kissé ódzkodom az Asustól, bár azóta többnyire jókat olvasok róla.

Előre is köszönöm válaszokat!

P.

(#14593) spyduck válasza pupuka76 (#14592) üzenetére


spyduck
nagyúr

Több probléma is van ezzel a laptoppal:
- Support lassú, bár gamer szinten csak a Dell és HP jó. Előbbi drága, utóbbi pedig nem jó gamer gépeket hozott ki.
- Rossz anyaghasználat, minden műanyag benne, minden. Zsanér előbb utóbb elfárad, karbantartás után törnek a patentok.
- Egy körös hűtés, melytől a gép throtlinholni fog és nem adja a le teljesítmény
- Nálunk az Asus gépekkel van a legtöbb probléma, a dobozból kiszedett eleve hibás arány is elég nagy

Ha mindenképpen 17"-os laptop kell és valóban elég ez a teljesítmény, akkor én sokkal inkább vennék egy Dell Precision M6800-at. Töltsd ki ezt a kérdéssort, utána már okosabbak leszünk:

(1) Vásárlás hónapja?
(2) Maximális keret forintban?
(3) Játékra is lesz használva? Ha igen akkor kérem, írjon pár példát.
(4) Felhasználás? (irodai, programozás, fotószerkesztés, video vágás, CAD, 3D tervezés)
(5) Kijelző mérete?
(6) Kijelző fajtája: matt, fényes, HD, FULL HD, TN, IPS?
(7) Windows-al vagy nélküle?
(8) Asztali vagy hordozós gép lesz?
(9) Minimális HDD, RAM, SSD méret?
(10) Egyedi igények?
(11) Eddig kinézett notebook linkje?
(12) Nagyon jó állapotú és minőségű, garanciális használt üzleti készülék szóba jöhet-e?
(13) Refurbished (újracsomagolt) laptop az eredeti ár feléért vagy akár harmadáért szóba jöhet-e?

[ Szerkesztve ]

(#14594) spyduck válasza DeathLordX (#14591) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szerintem nagyon jó gép, ritkán látok belőle hibásat. Ha együtt tudsz élni a következő hibákkal, akkor szeretni fogod:
- Fóliázott kijelző (Picit torzít a képen. Le lehet szedni, viszont akkor tükröződik)
- Ha leromlik, akkor 1-2 hónap a szerviz, amit legutóbb küldtem a szervizbe az kb 2 hónap után lett kész

A hűtése eben az árkategóriában az egyik legjobb. Igaz csalnak és leveszik a Turbo-t ha VGA és CPU együttesen 100%-on megy (valós életben ilyen úgy sem lesz, ez csak benchmark), de ezen lehet segíteni: [link]

Javaslom neked is a kérdéssor kitöltését:

(1) Vásárlás hónapja?
(2) Maximális keret forintban?
(3) Játékra is lesz használva? Ha igen akkor kérem, írjon pár példát.
(4) Felhasználás? (irodai, programozás, fotószerkesztés, video vágás, CAD, 3D tervezés)
(5) Kijelző mérete?
(6) Kijelző fajtája: matt, fényes, HD, FULL HD, TN, IPS?
(7) Windows-al vagy nélküle?
(8) Asztali vagy hordozós gép lesz?
(9) Minimális HDD, RAM, SSD méret?
(10) Egyedi igények?
(11) Eddig kinézett notebook linkje?
(12) Nagyon jó állapotú és minőségű, garanciális használt üzleti készülék szóba jöhet-e?
(13) Refurbished (újracsomagolt) laptop az eredeti ár feléért vagy akár harmadáért szóba jöhet-e?

[ Szerkesztve ]

(#14595) Mikulásbá válasza pupuka76 (#14592) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

G752 körül nézelődj!"L"-es verziókat kerüld.

(#14596) spyduck


spyduck
nagyúr

Külsőre ígéretesnek tűnt, de úgy látom kazán lett az Asus ROG Zephyrus GX501. A fizika törvényeit még az Asus sem képes felülírni ;]

(#14597) steelsec válasza spyduck (#14596) üzenetére


steelsec
aktív tag

Igen Linus is tesztelte mar, bar erdekes hogy azztal osszegzi, hogy nem is rossz...

(#14598) Bluesummers válasza steelsec (#14597) üzenetére


Bluesummers
őstag

$$$

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#14599) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Van egy budget gamer laptopom, ASUS GL552VW. Egy óra játék után throttlingol, persze tudom, hogy gagyi a hűtése. :DDD Egy cpu+gpu újrapasztázás szerintetek segíthet nyerni pár fokot?

Köszi, üdv,
Ideg

(#14600) DeathLordX válasza spyduck (#14594) üzenetére


DeathLordX
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm válaszod. szerintem akkor marad az y700 as de azért kitöltöm, mégiscsak ti vagytok a szakértők :)
(1) 1-2 hónapon belül
(2) 260 ezer ft max
(3) igen játékra is szeretném daylight ha elviszi, ha ennyi pénzért nem akkor LoL WoW, Cod, assasins creed
(4) Felhasználás?auto cad és office programok
(5) Kijelző mérete? 17 col jobb lenne de ha 15,6 az se nagy baj
(6) Kijelző fajtája: mindegy
(7) Windows-al vagy nélküle? nélküle, denem baj ha van
(8) Asztali vagy hordozós gép lesz? hetente utazok vele
(9) Minimális HDD, RAM, SSD méret? 8 giga ram ha hdd ssd combo jó lenne 500 giga hdd min 128 giga ssd min
(10) Egyedi igények? nincs
(11) Eddig kinézett notebook linkje? y700
(12) Nagyon jó állapotú és minőségű, garanciális használt üzleti készülék szóba jöhet-e? igen
(13) Refurbished (újracsomagolt) laptop az eredeti ár feléért vagy akár harmadáért szóba jöhet-e? igen

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.