Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14501) Balázzs válasza Muerte (#14499) üzenetére


Balázzs
senior tag

Akkor lehet elírták, mert volt nemrég egy akció, gondolom kiszórták a régebbi procikat.

Köszi, hogy szóltál, de tudom, hogy egyből újra kell pasztázni, ha normálisan akarom használni, nem is értem egy ekkora cég miért spórol pár dolláros tételen. Legalább legyen opcionális, mint más oldalaknál már megtalálható ez az opció.

Darth_Revan: én nem is akarok nekiállni, majd a szakemberek.

[ Szerkesztve ]

(#14502) Pocok256 válasza Darth_Revan (#14500) üzenetére


Pocok256
veterán

nem tudom a 17 nél mi a helyzet de nálam a 13 nál 5 perc alatt ki lehet cserélni a a pasztát kb. itt egy video zseniálisan egyszerűen hozzáférsz a hűtéshez. konkrétan leszeded a hátlapját és kb kész.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14503) Muerte válasza Darth_Revan (#14500) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Aki érti az halad :D [link]
Kíváncsi leszek mikor jön el majd a pillanat hogy hajlandóak lesznek normális pasztát felrakni egy 4000$-os gépre...A kék kínai ótvar thermal padokról nem is beszélve. [link] 97°C-ról ,68°C-ra esett max load a proci hőfok az új cuccal :)

[ Szerkesztve ]

(#14504) AcélAgyar válasza echterion (#14478) üzenetére


AcélAgyar
tag

Igaz, benéztem :DDD

(#14505) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na végre benchmark, hogy mit is tud az új Asus MaxQ laptopban a GTX 1080:

Asus ROG Zephyrus GX501VI

Még a boost órajel is kevesebb, mint a hagyományos GTX 1080 gyári alapórajele.

[link] /Graphics: 18.649/

Órajelek és teljesítmény alapján a GTX 1080 teljesítmény ebben a 950.000 Ft-os laptopban eléggé le lett vizezve egy túlhajtott GTX 1070 szintjére.
Röviden: GTX 1080 áráért kapsz egy közepes mértékben túlhajtott GTX 1070-et.

[ Szerkesztve ]

(#14506) steelsec válasza Darth_Revan (#14505) üzenetére


steelsec
aktív tag

nem akarok unnepronto lenni, de errol beszelt Pocok hogy ez lesz :(

En orultem volna neki ha osszejon amit vartak tole, de igy csak egy draga marketing fogas

(#14507) Pocok256 válasza Darth_Revan (#14505) üzenetére


Pocok256
veterán

Azt azért tegyük hozzá hoyg fél óra játék után még a 1070 teljesítményét sem éri el ;)
Amúgy átfogó teszt már van róla

Khm...
Comparisons with "regular" GTX 1070 equipped systems even show that fast laptops like the Aorus X7 v6 manage a slightly better GPU score (+3%), but the average only manages 94% of the GTX 1080 Max-Q.

És az aorus kb fele ennyibe kerül :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14508) Medocsabi válasza Pocok256 (#14507) üzenetére


Medocsabi
addikt

De a laptop cikkhez ezt hiába linkeled,úgyis lehurrog a sok "okos"....

(#14509) spyduck válasza Balázzs (#14498) üzenetére


spyduck
nagyúr

15 R3 - 15.6" 1920x1080 / i7-6820HK / GTX 1070
Létezik bizony :)

[ Szerkesztve ]

(#14510) Balázzs válasza spyduck (#14509) üzenetére


Balázzs
senior tag

Most is akciózzák, de csak IPS FHD, vagy IPS UHD kijelzővel.

(#14511) echterion válasza Balázzs (#14510) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem bőven jó az ips panel, már csak zsé meg szükség kellene hozzá (leginkább ez utóbbi :DD ).

**********

(#14512) Balázzs válasza echterion (#14511) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ha meg tudom oldani, akkor inkább olyat veszek, amit a többiek is ajánlottak.

(#14513) RM007 válasza echterion (#14511) üzenetére


RM007
addikt

Gondolom a sima FHD-ra gondoltál. Szerintem a nagyobb felbontás kész vicc egy laptop 17-es kijelzőn. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14514) Muerte válasza RM007 (#14513) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Én sem látom értelmét FHD fölé menni 17"-on,24"-os monitorom van itthon,de még arra sem kell nagyobb.Az első méret ahova már elkel a WQHD az a 27" szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14515) AusWolf


AusWolf
őstag

Sziasztok!

Acer Aspire V Nitróval van valakinek tapasztalata? (Esetleg a gtx 1060-as változattal?) Tényleg nagyon melegszik, mint ahogy pár fórumon írják? Tesztekben virít, szóval nem tudom. Vagy egy Dell Inspiron 15 7567 gtx 1050 Ti-vel valakinek? :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14516) spyduck válasza AusWolf (#14515) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sztem en adtam el az elsot az orszagban. RAM es SSD bovitest is kertek, igy volt szerencsem hozza. A piac legsilanyabb minosegu laptopja, nulla supporttal. Maradj a Legion Y720-nal, jobb a hutese es fenyevekkel jobb az anyaghasznalata is. A support rosszabb mint az Acer-nel, de minden masban jobb sztem.

Teszt: itt van az elod modell tesztje, 98%-ban azonos benne minden, a váz pl ugyan az: [link]

A Dell 7567 jo valasztas, az FHD kijelzo nagyon silany (UHD jo csak draga), tul van árazva es csak GTX 1050 Ti van benne, de ezeket leszamitvan kiemelkedik a mezonybol (jo szerviz, teljes belso magnezuim vaz).

[ Szerkesztve ]

(#14517) Pocok256 válasza spyduck (#14516) üzenetére


Pocok256
veterán

Dell olyan tökéletes ajánlat lenne ha FULL HD ips lenne. Senki nem venne mást kb. Annyira nem értem miért kellett elbalf*szoskodni azt a gépet...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14518) AusWolf válasza spyduck (#14516) üzenetére


AusWolf
őstag

Megnéztem az Y720-at, de nekem túl "gémer" a dizájnja. Nem tetszik. Én az Acerről (VN7-593G) ezt a tesztet olvastam, itt nem húzzák le annyira, mint az 592G-t abban amit te linkeltél. Az 592G-nek tényleg silány az összeszerelése, ennek az újnak jobbnak tűnik, a hűtésétől viszont még mindig tartok egy kicsit. Jó lenne az 1060 miatt, de lehet hogy inkább beérem a Dellel. :(

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14519) AcélAgyar válasza AusWolf (#14518) üzenetére


AcélAgyar
tag

Elég jó kártya az 1050Ti, hozza a 970 teljesítményét, szóval ez ne tartson vissza a Delltől. (Én HP Omenben élvezem a kártya erejét) Mondjuk kérdés, hogy hány évre tervezel vele, 2 évig biztosan elég az 1050Ti. Én csak megtapiztam az Acert, hát elég kiábrándító volt, műanyag vacak piszok drágán. :(

(#14520) Dhampir válasza AusWolf (#14518) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, tervezése alapján ez is amolyan "gamer-fan" megjelenésű, mint például elődje; az Y700. :)

(#14521) RM007


RM007
addikt

Ma megint felszökött a CPU hőfoka. Pár napja nem kapcsoltam ki a gépet torrent :) miatt és azt látom a 2.mag 2.szála kb 90%-ban akar produkálni egyfolytában. Nemtom, de nem kicsit többet képzel magáról mint a többi szál. :U Miért van ez? Csak nem kínai hackerek manővereznek rajtam titokban, főleg éjszaka? :U A feladatkezelőben semmi gyanús, csak az első, a rendszer üresjárat van 86-7 környékén, amit letiltani sem lehet. Ja a feltöltésem meg ezalatt kb 0-n áll. Kb 8 játékot kellene visszatöltenem. :W :) + van VPN.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14522) echterion válasza RM007 (#14513) üzenetére


echterion
nagyúr

Nyilván. :))
Lehet, egy botnet része lettél vagy vírust kaptál.

Balázzs: én nem fps-ezek, nekem bőven megteszi az ips válaszideje és szépsége. Nem egyformák az igényeink.

[ Szerkesztve ]

**********

(#14523) AusWolf válasza AcélAgyar (#14519) üzenetére


AusWolf
őstag

Ahogy Pocok256 is említette, a Delltől a rusnya TN paneles kijelző tart vissza. :(

Jó lenne, ha a gép minél tovább bírná. Ha egy jó 3-4 évet menne, azzal már boldog lennék. Először 1050 Ti-vel kerestem gépet, de nemrég láttam meg az Acert 1060-nal alig drágábban. Lehet, nem kellett volna annyit nézelődni. :DDD

Szerk.: Ja és a gépet kihozom magammal Angliába, ahol nincsenek 30 fokos nyarak, úgyhogy lehet, hogy nem kéne annyit agyalnom a hűtésen sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14524) Pocok256 válasza AusWolf (#14523) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha viszed külföldre akkor mindenképpen dell annak van a legjobb global szervize.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14525) RM007 válasza AusWolf (#14523) üzenetére


RM007
addikt

Szerintem olyan gépet keress amiben a videokártyát a jövőre nézve majd tudod cserélni, nincs beépítve. Nyilván nem a régi mxm3 b vagy akármi elnevezés, de a későbbiekben tudod módosítani. Lehet momentán nincs ilyen 1000-es szériában, de én olyanra neveznék be, ha számít a hosszútávban lét. A kijelző mindig fontos főleg ha több órán át össze-vissza futkosol mindenfajta szörnyetegtől (lást Doom2016) :) és szemnek bizony nem mindegy. :) hányásilag. :D Mindig tanul valamit az ember.

Én egy félig pincében nyomom esténként, próbálom az ideális körülményeket megteremteni. :)

(#14522) echterion: Nálam még Isten a Win10, remélem nem az van. :D

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14526) AusWolf válasza RM007 (#14525) üzenetére


AusWolf
őstag

A cserélhető VGA-s gép ritka, mint a fehér holló. Azért is gondoltam 3-4 évre, mert addig talán kialakul, hogy hol telepszek le, és végre építhetek asztali gépet. Addig meg elleszek laptoppal. :)

Na igen, az IPS panel nagy előny. Van egy 24"-es IPS paneles Dell monitorom szüleimnél (majd egyszer kihozom azt is). Csodaszép képe van! :U

(#14524) Pocok256: Ez is nagy előny, bár azt hiszem, az Acernek is van nemzetközi szervizhálózata. Most már végképp nem tudom, hogy mit vegyek. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14527) RM007 válasza AusWolf (#14526) üzenetére


RM007
addikt

Lehet ritka, de amíg vannak hozzá kártyák addig lehet jó alternatíva. :K

Ráadásul talán az összeszerelés sem biztos olyan zsúfolt azon példányoknál. Nehogy már egy pasztázás miatt szervizbe kelljen vinned? Lehessen belelátásod, alakításod, ne legyen minden már az elején rögtön megírva. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14528) RM007


RM007
addikt

Erről mi a véleményetek? Érdemes előre években gondolkozni? Szerintem nem. :( Mindent túláraznak, túlértékelnek. Nincs annyira nagy fejlődés (itt grafikailag értem) hogy a csúcsokra törekedjünk.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14529) x_o_n válasza RM007 (#14528) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem rossz kérdés,bár én még mindig ugy látom nem.Nekem a 880 még mindig bőven elég,igy baleset után meg azon gondolkodtam jobb lett volna egy kis dell 13as 2in1 és egy asztali gamer gép.persze még vehetek mellé :)a másik hogy rengeteg aktiválatlan játékom lett az utobbi idöben meg bontatlan,ki sem bontottam még pld a dishonored 2,gta.5 és még sorolhatnám a nagy neveket mert még azokat sem volt időm végig járszani amiket régebben vettem.Sőt egy egszerübb számitás alapján nekem 10-15 évig bőven elég ez a teljesitmény....fákksztimszél (és még igy is kimaradna a játékok 45-65% )

(#14530) Pocok256 válasza RM007 (#14528) üzenetére


Pocok256
veterán

Van ahol nincs van ahol van nálam már a 1060 teljesítménye is kevés mert mostani csúcsjátékokat már nem tudom maxon játszani pedig csak full hd ba tolom. Szóval... Less be egy battlefront 2 öt, hogy fog kinézni vagy az uj wolfeinsteint vagy a project cars új részét, oda már kelleni fog a vr szemcsi mellé a kormány és bizony oda már a 1070 sőt lehet az 1080 is kevés lesz. Vannak trash gamek ezek főleg az ubi játékok amik semmit nem fejlődnek vagy amit fejlődnek az is kamu :D De azért elég sok neves játékkiadó van szerencsére a piacon. Ahogy én most láttam egy 1070 kb még 1 évig elég lenne, viszont onnantól sajnos az is kuka elég gyorsan fejlődik a grafika és oda viszont kell a teljesítmény.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14531) [-HERO-] válasza AusWolf (#14526) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Nem tudom hogy ez segít-e a döntésedben de hátha.
Én az 720-at vettem meg pontosan a 1060 miatt, mert hogy majd elég lesz 4 évig.
Nekem a 720 desgin-ja még abszolút nem tulzó.

Viszont abban biztos vagyok hogy a 1060 nem lesz elég 4 évig, max 2 ig, a 1050ti meg már most necces nem két év mulva...
Szóval én nem dobtam hátast a 1060 teljesítményétől, többet vártam.
Most ha vásárolnék csak 1070-ben gondolkodnék minimum.
Számomra a legjobb felállás egy y720 lenne 1070 el.

Vga-ból mindig a pénztárcához mérten kapható legjobbat kell megvenni, mert az avul a gépben a leggyorsabban.
Proci terén ezek az 5% javulások semmik szinte.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#14532) RM007 válasza x_o_n (#14529) üzenetére


RM007
addikt

Ja igen az a fránya idő mindig gond, a másik meg legyen olyan ami hosszútávon leköt.

(#14530) Pocok256: Gondolom ilyesmikre célozhatsz. Hát ez a látvány eléggé megfog. Az a hatalmas bejárható világ, sci-fi környezet. :) Na ide aztán kell némi memória. Lehet ahogy nézem ez csak netes játék. Ez is tetszetős. :)

(#14531) [-HERO-]: És mikor az 1060-at majd lecseréli egy 3060-ra(4060), akkor már elmondható lehet, megérte az a gép, amennyiben az ember olyat vesz. Amennyiben van, lesz olyan példány, a hardver gyártók hogy állnak hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14533) AusWolf válasza [-HERO-] (#14531) üzenetére


AusWolf
őstag

Ebben van valami. Emlékszem, amikor ezt a mostani laposomat vettem. "Á, elég lesz a 950m, a Witcher 720p-ben is Witcher" - gondoltam magamban, pedig egy francokat. A 30 fps megvan, de kifolyik a szemem a gigantikus pixelektől. :D

Olvasok pár tesztet az Y720-ról, hátha időközben megtetszik. Keresek még más gépeket is 1060-nal. A Dellt szerintem kilövöm a listámról, de nem az 1050 Ti miatt, hanem a képernyője miatt. Minden tesztben és fórumon szidják, mint a bokrot. Az UHD IPS paneles verziót meg pénzkidobásnak érzem. Ha nem lesz más, akkor megveszem az Acert, és imádkozok, hogy ne olvadjon szét a hőtől. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14534) Pocok256 válasza RM007 (#14532) üzenetére


Pocok256
veterán

ÚÚÚ az a játék de jól néz ki !

Amúgy erre gondoltam szerintem ez se rossz bár egyáltalán nem vagyok star wars fan, de amit itt leraktak grafikailag élményileg nagyon zseniális.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14535) AusWolf válasza Pocok256 (#14534) üzenetére


AusWolf
őstag

Már az első Battlefront is látványjáték volt. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a másodikban lesz-e több tartalom, bár ha ez is "multiplayer only" lesz, akkor garantáltan nem fogok adni érte egy pennyt se.

(#14532) RM007: A Star Citizen nagyon vagányul néz ki, remélem nem baltázzák el. :)

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14536) Pocok256 válasza AusWolf (#14535) üzenetére


Pocok256
veterán

Ízlések és pofonok én meg only single.gaméért adok ki ritkán pénzt :DDD Imádok alázni és gyalázni neten :B (természetesen nem szóban).

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14537) AusWolf válasza Pocok256 (#14536) üzenetére


AusWolf
őstag

Néha én is, de amit az EA a játékaiért kér, az tiszta lehúzás. A World of Tanks/Warships kombó nagyon bejövős. Meg újabban a Killing Floor 2 is, de csak mert kooperatív. CS, BF, meg CoD, meg hasonlók nálam sohasem voltak a repertoárban. :N (nagyon maximum haverral LAN partin) Túl lassú vagyok az ilyesmihez. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14538) Tengri válasza [-HERO-] (#14531) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Milyen a y720? Én is szemezgetek vele, de nem tudok dönteni. Félek a csili csáléktól amikkel manapság a gamer gépeket ellátják.
Melyik verziót vetted meg?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#14539) Dhampir válasza AusWolf (#14533) üzenetére


Dhampir
félisten

Az egyik notis fórumban éppen nemrégen írta egy fórumtárs, hogy Intel HD 4600-on is vígan GTA V-özik megfelelő beállításokkal, tehát még ily módon is lehetséges valamennyire a játék. :)

Annak idején azért elcsodálkoztam, amikor a régi ThinkPad T510-emben lévő NVS 3100M VGA-val a kijelző natív HD+ felbontásán milyen szépen végigjátszottam a Call of Pripyat játékot, amikor jóval régebben a Shadows of Chernobyl-t még a PC-ben forrongó Inno3D GeForce 6600GT is szinte megszenvedte. Azóta nagy a technikai fejlődés, de például a Stalkerekre épülő mod-ok némelyike alaposan meg tudja fogni az erősebb asztali videokártyákat is.

(#14540) RM007 válasza Dhampir (#14539) üzenetére


RM007
addikt

Én tavaly nyáron egy Asus X5MS laptopon nyomtam a GTA V-öt.(2gen i7-2820 és GT550(2gb) alatt) A CPU-t cseréltem azért nem a gyári lassabb változat, mindegy. És nálam is szépen futott olyan 30 fps stabilan, akadás mentesen medium-high beállítás mellett. Pedig az sem gamer laptop, dedikált memória híján a DDR3 ramból erőlködött. :) Szóval igen egy jól megírt játék. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#14541) Pocok256 válasza RM007 (#14540) üzenetére


Pocok256
veterán

Mondjuk itt megint bejön a kinek mi. Nálam a 30Fps szaggat kategória pl.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14542) spyduck válasza Tengri (#14538) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szerintem jelenleg az egyik legjobb ar\ertek aranyu gamer gep az Y720. A szervizt es a foliazott kijelzot leszamitva mindenben veri a konkurenseket.

(#14543) [-HERO-] válasza Tengri (#14538) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Szia!
Az alap konfigot vettem de kertem bele meg plussz 8gb ramot vittem bele egy 512 es 960pro nvme-t es a gyari winyo helyere meg egy 256 os 850 prot, hogy meg veletlenul se kelljen menjen egy percet se a gyari winyo :)

Magat a gepet nagyon szeretem, az anyag minosege ebben az arkategoriaban verhetetlen szerintem.
Rogton ujra lett pasztazva folyekon femmel, igy a hutese sokkal de tenyleg sokkal jobb mint azt vartam volna.
A gpu akar hogy nyuzom nem megy 70 fok fole a cpu 75 es 80 kozt van max.
Throttlingba meg veletlenul se futottam amiota megvan.
A pch ja viszont melegszik sajnos kapott egy plussz hutobordat de nem igazan valt be, neha megnezi a 90 fokot.
Viszont ha ala rakok egy hutopadot 75 fole nem megy, a cpu es gpu hofokon nem sokat segit a hutopad vagy inkabb semmit.
Viszont a pchn nagyon sokat.

Negativum az hogy nekem maga a 1060 teljesitmenye kicsit csalodas de ez nem a laptop hibaja.
Ujra megvennem a laptopot akkor ha 1070 lenne benne minimum.
Ez az egy dolog miatt nem ugranek bele ujra, persze ez egyeni dolog es azt is tudom hogy ennyiert nincs 1070.

Ha van kerdesed nyigodtan kerdezz meg :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#14544) AusWolf válasza Pocok256 (#14541) üzenetére


AusWolf
őstag

Na igen. Örök kedvencem a Witcher sorozat. Épp a 3. részt játszom (újra), és a kis 950m DDR3 memóriával csak 720p-ben tudja tartani a 30 fps-t, de néha benéz 25 köré. Nekem ez nem elég.

(#14539) Mirr Murr: Egyetemista koromban én is játszottam Celeronos HD Graphics-on, de még egyszer nem fogom ilyen kínszenvedésre ítélni magam, az biztos. :N Én is mindig elcsodálkozok, hogy a régi nagy címek milyen szépen mennek egyszerűbb gépeken is, de jön néha 1-2 új játék, ami érdekel, és kell hozzá a vas.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#14545) Dhampir válasza AusWolf (#14544) üzenetére


Dhampir
félisten

Kínszenvedéssel nem érdemes bajlódni, természetesen azt a hardvert kell használni, ami a felhasználónak elérhető és azon belül a legjobb, ha mód van rá. :)

(#14546) Bluesummers válasza Dhampir (#14545) üzenetére


Bluesummers
őstag

Csakis Alienware 18 GTX 1080 SLI :DDD

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#14547) Dhampir válasza Bluesummers (#14546) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó lehet 100.000 FPS-el nyomni a solitaire-t. :DD

(#14548) buci868


buci868
csendes tag

Hali

Megtudnátok mondani, hogy mekkora a különbség a 980m és a 1060-as vga között; jól gondolom hogy olyan 10-15% körül van ??? vagy több?? ergó megéri e a felárat egy 1060 a 980m hez képest??

(#14549) Pocok256 válasza buci868 (#14548) üzenetére


Pocok256
veterán

Pont onnan váltottam. Kb 15-20% diffi van. Nem annyira szignifikáns, de már csak a generáció váltás miatt is megéri. Ettől függetlenül amire egy 980m kevés oda valószínűleg egy 1060 is az lesz. Minőségbeli ugrás 980m ről 1070 lenne.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14550) buci868 válasza Pocok256 (#14549) üzenetére


buci868
csendes tag

hát igen és is így gondolom : "amire egy 980m kevés oda valószínűleg egy 1060 is az lesz."
így meg nagyon nem éri meg azt a felárat a 1060 mert míg egy 1060 használt laptop alig van (asu g752 vagy acer predaator vagy alienware , mert a többi vékony gép az ugyse tudja lehűteni ergó nem jön szóba) az újak meg 500K-tól felfele ;
míg egy 980m es lapost használtan pl egy G751-est 300k körül vagy alienwaret meg 350-400k körül kilehet fogni és úgy érzem az a 15%-ék plusz nem éri meg azt a kb 200k felárat ....(1070 nálam nem jön szóba, horribilis ára van azoknak a laposoknak)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.