Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11651) Bluesummers válasza wanted5 (#11630) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Ha lenne most felesleges 300 ezrem" - de inkább 350-360. 315HUF/EUR és az ára 1084EUR + shipping.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11652) Bluesummers válasza kardkovacsi (#11645) üzenetére


Bluesummers
őstag

hát ... ha valaki éjjel-nappal ott ül a gép előtt, gratulálok neki. Nekem azért van saját életem :D :U

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11653) wanted5 válasza Bluesummers (#11651) üzenetére


wanted5
őstag

ssd nem kell bele, nélküle nekem 997 EUR jött ki, meg ha már lenne 300, akkor csak akadna még mellé egy kis apró :D

de jogos, nem fogalmaztam pontosan

[ Szerkesztve ]

(#11654) Pocok256 válasza Bluesummers (#11652) üzenetére


Pocok256
veterán

Kb 15 perc alatt irok olyan scriptet ami figyeli a globális árat és ha a ár pl 30% al olcsóbb akkor megveszi.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11655) Bluesummers válasza Pocok256 (#11654) üzenetére


Bluesummers
őstag

ez is egy megoldás, de honnét fogja tudni a scripted, hogy adott aukciót / gépet nézze? Eléggé specifikusan rá kell feküdnöd arra a modellre, s a végén lehet nem is viszik le az árát.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11656) Pocok256 válasza Bluesummers (#11655) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez nem nagy kunszt kilsátzza az összes aktuálisan dell oldalon lévő gépet azoknak 99% ban van rendes azonosítójuk tudom is én dell-isnpirotn1247as4as7da2 és ez a gyári kód mindig egy tipust jelent na most már egy árgépes keresésnél is visszadobálja ezeket , ha a gyári számra keresek kb félpercenként becsekkolom az összes gépet ha valamelyik is alá megy az árgépes top ár 30% -a alá, akkor megvesz.i Ttadam nem is egy gépet figyelek itt hanem az összeset és semmi erőforrás nem kell ide.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11657) Bluesummers válasza Pocok256 (#11656) üzenetére


Bluesummers
őstag

Te csak az Alienware 13 R3-asat figyeled ;]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11658) Muerte válasza Pocok256 (#11656) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ezt a szkripted tökélyre fejleszted és megalakítjuk a laptopfelvásárló maffiát :D

(#11659) Pocok256 válasza Muerte (#11658) üzenetére


Pocok256
veterán

Kétlem, hogy én találnám fel a spanyolviaszt :D De a pénz csináláshoz itt nem kell más mint tőke és nagyon nagyon kevés befektetett munka.

(#11657) Bluesummers
Ott nem érdekel az ár bár egy pár százalékos kuponnak nagyon örülnék de nem vagyok telhetetlen :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11660) Bluesummers válasza Pocok256 (#11659) üzenetére


Bluesummers
őstag

Szerintem ezzel akkor is jobban járnál. --> [link]
Tudom, ott van az Amplifier ... :D
Remélem van valami jó kis külső monitorod, mert a 13"-ast bámulva meg fogsz vakulni. Anno Alienware 11-esen vittem végig AOE3-at otthon, 4éve, szünidőmben :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#11661) Pocok256 válasza Bluesummers (#11660) üzenetére


Pocok256
veterán

Teljes mértékben jobban járnék, de volt már egy raklap 15 ös notim most egy 17 es notim van kiakarom próbálni milyen a 13 as :D Ennyi az indokom :D Amúgy van persze profilomba azt hiszem fel is van tüntetve a dell ips moncsi (Dell u2312hm) :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11662) kassaiba


kassaiba
csendes tag

Sziasztok!! Kérdésem az lenne hogy valahol megoldható ez: Maximum 250-255e ft be Gamer laptop 2-3 részlet fizetésével? Ha ez segít Kecskeméti vagyok és nem akarok csak ezért a világ túl-felére menni. Sajnos mivel a munkám miatt nem tudok érdemben pc-t használni de a munkaidőm alatt sok a ""szabad idő"" ezért keresek valami megoldást.

(#11663) Pocok256 válasza kassaiba (#11662) üzenetére


Pocok256
veterán

edigital szokott 0% os hitelt adni érdemes náluk szétnézni, vagy akciókat figyelni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11664) dugo_ válasza kassaiba (#11662) üzenetére


dugo_
veterán

A MediaMarktban van még beragadt Asus N551JW 230-ért. Arra megnézhetnéd a finanszírozási lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#11665) kassaiba válasza dugo_ (#11664) üzenetére


kassaiba
csendes tag

Rálesek

(#11666) kassaiba válasza kassaiba (#11665) üzenetére


kassaiba
csendes tag

Illetve mennyire jó a hűtése szerinted ezeknek? 1-2 körösek? Mert nekem egy n71jq-m van otthon de kellene rá egy új hűtő viszont ö 1 körös. Hűtőt itthonról rendelni próbáltam de fogyasztóvédelem lett a vége. Külföldről csak használtat találok. Vagy a gáz ment ki a hűtőből (ami elég sanszos van 1 lik rajta) vagy maga a proci is szarakodik mert pik-pakk melegszik de jó hűtő nélkül erre nem lelek választ

[ Szerkesztve ]

(#11667) dugo_ válasza kassaiba (#11666) üzenetére


dugo_
veterán

Elvileg ilyen, a JW/VW végződés kijelzőben különbözik:
http://laptopmedia.com/highlights/inside-asus-n551vw-disassembly-internal-photos-and-upgrade-options/

Az i5-ös konfiggal elbír.

(#11668) kardkovacsi válasza Pocok256 (#11656) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Csak nem a testre szabható modelleknél. A Dell Outlet alapvetően azért van, mert a legtöbb modell testre szabható és ha visszaküldik akkor nem tudják már újra eladni. Egy Inspironnál még csak-csak el tudod találni mert kevés a lehetséges variációk száma, de mondjuk egy Precision esetén 1.7 millió különböző konfigurációt lehet összerakni ha csak a főbb modulokat nézem.
Emellett még vannak olyan dolgok is, hogy 2-3 havonta változik, hogy pl. milyen hdd/ssd kerül a ugyanabba a konfigurációba. Nekem gyárilag PM951-es drive volt benne és azt cserélték SK Hynix-re gariban csak épp az utóbbi 2x olyan gyors. Valszeg PM már nem volt raktáron, mert kifutott.
Mellesleg azért adják a kupont, hogy az árban ne is lásd csak check out-kor. Szóval írhatsz ilyen figyelőt csak "picit" bonyolultabb annál mint ahogy gondolod :)

(#11669) Ravenloft válasza kardkovacsi (#11644) üzenetére


Ravenloft
tag

Hmm..érdekes amit írsz. Ezt így konkrétan nem tudtam az eBay-ről. Mondjuk így már más a leányzó fekvése. Persze mint írtad, paypall kell hozzá. Amit ugyebár nem nagy ördöngösség beszerezni.

Köszi a tippet!

(#11670) kassaiba válasza dugo_ (#11667) üzenetére


kassaiba
csendes tag

1 körös :/

(#11671) Ravenloft


Ravenloft
tag

Srácok, az alábbi laptoppal mi a "baj"?

Asus GL752VW-4207D mennyire rossz választás 289e-ért?

És ha nem nyerő, akkor miért?

(#11672) DuDieHUN válasza Ravenloft (#11671) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

299-ert van Asus G750JZ-T4096H 880m-el szerintem az jobb valasztas lehet, hatranya hogy nem IPS

(#11673) x_o_n


x_o_n
veterán

Na az acer rá készült a karácsonyi rohamra 😂 predator i7-6700,gtx1060 6gb,16gb ram.ssd-hdd .17es ips... 1590eu raklapon terpeszkedve 😂
És viszik....teszem hozzá ez nem is rossz ár

(#11674) Muerte válasza x_o_n (#11673) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha egy 1070 figyelne benne akkor lenne jó az ár,1060-nal nem az évszázad biznisze.

(#11675) Pocok256 válasza Muerte (#11674) üzenetére


Pocok256
veterán

Pont ezt akartam írni :-D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#11676) x_o_n válasza Muerte (#11674) üzenetére


x_o_n
veterán

Jó perszee de ne azt nézd ,mi lenne ha 😀
Mellesleg most kapott -20% ns.kedvezmenyt,es jár mellé office,win10, 2 választható játék ..Nem olyan rossz az...1300 ért tuti nincs vetélytárs .
Bár ama büdös életben nem vennék acert

[ Szerkesztve ]

(#11677) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

tervezek venni egy gamer laptopot, és úgy látom ár-érték arányban az asus rog 17"-os verziói eléggé vállalhatóak (hűtés is jó,stb...), szerintetek érdemes még manapság G750JZ-t venni refurbishedet? komphone-nál most van 750JZ, 751JT es 752VY is 300, 335, 430 árakon, 1 év garival , nekem a teljesítménye szerintem a 750-nek is elég így nem szívesen fizetek +ba 350,130-et... de ha van valami hátránya a 750-nek akkor hajlandó vagyok többet fizetni érte

(#11678) Mikulásbá válasza DuDieHUN (#11677) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

G751JY alá nem adnám,abból is csak G-Sync verzió.

(#11679) DuDieHUN válasza Mikulásbá (#11678) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

az a helyzet, hogy a nettó árakkal számolok, és ezekben pont az a jó, hogy jár hozzá 27%-os rendes ÁFÁ-s számla, így még a G750VY is 338e lenne, viszont a G750JT "csak" 236e... ha lenne valahol JY elfekvő készlet a kettő között akkor az jó lenne, de sehol se találtam

(#11682) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ma jártam a helyi Media Marktban egy kis karácsonyi vásárlásra és meglepően tapasztaltam, hogy volt három darab ROG laptop is kirakva.

Ebből a legkomolyabb egy GL552 (vagy 553) volt, amely már 1060-as videokártyával volt szerelve potom félmillióért.

Hogy miért is írom ezt le? Sikerült megtapasztalnom, miért nem ajánlott a GL széria. A félmilliós gép tiszta műanyag volt az egész, maga fedlap képernyőstül együtt szerintem nem volt fél centi vastag sem és a kisujjammal simán lehetett hajlítgatni az egészet. Ugyanez volt a szitu, mint ezen a videón 1:34-től.

Rendkívül elszomorító és felháborító volt a dolog. Most már értem, miért is ajánlott a fémházas megoldás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11683) k-adi válasza KubanitoS (#11682) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szánalmas és egyben megdöbbentő is, hogy félmillióért "ennyit" kap az ember :U

(#11684) echterion válasza KubanitoS (#11682) üzenetére


echterion
nagyúr

Bezony, én is megtapogattam ma egy ilyen 15-ös "csodát". És akkor még a tojássütő képességeiről nem is volt szó.
Marad nálam az AW. :))

**********

(#11685) 128bit


128bit
tag

Helloka
Nem igazán gamer laptopom van ,de annak használom .
Dell Inspiron 5737, i5 4500U procival, 8870m vga val.

Na most hetek óta tuningolom ,ThrottleStop programmal szépen beálligattam ,h 2400mhz en menjen mindig a proci játék közben ,így nem vesszi vissza az orajelet ,ha melegszik pl.
Vettem alá egy laptop hűtőt,csiszoltam ,paztáztam és így nem megy 80 c fölé semmi képpen .

Na most jön a problem, a vga viszont játszik az órajellel ,ha 65 c fölé megy 800mhz rol lemegy akár 500 ra is ....
Szépen le föl ugrál.

Mit csinálhatok vele ,h kiiktassam a fojtást ?
Biosz szinten tudom megcsinálni csak,vagy program létezik erre?
Ha van valami infotok megköszönném!

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#11686) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Az mennyire hülye kérdés,hogy létezik-e olyan notebook,amin van HDMI IN és OUT is?

(#11687) kreten67 válasza Medocsabi (#11686) üzenetére


kreten67
senior tag

Pedig van olyan, szinte az összes Alienware notin van HDMI in és out !
Az már egy másik kérdés hogy minek,mert én még soha nem küldtem bele semmit a HDMI-in.

(#11688) Medocsabi válasza kreten67 (#11687) üzenetére


Medocsabi
addikt

Értem,igazából csak kiváncsiságból kérdeztem,ma beszélgettünk melóban és már nem is tudom hogy de előjött ez a téma :)
Más:letöltöttem az ideapad 700asomra az msi ab-t.de nem tudom beállítani a monitoringot játék közben.a 3.0- verziót szedtem le a honlapról,d egyszerűen nincs olyan pont hogy "show in on-screen display"...?
csak show in logitech keyboard lcd display és show in tray icon.Ezt valahol külön kellene beálltani,vagy csak rossz verziót szedtem le?
Nem életbe vágó dolog,mert 3 óra bf3 után is csak 70 fok a cpu 60 a gpu,csak idegesít h nem tudom megoldani :)

[ Szerkesztve ]

(#11689) Muerte válasza Medocsabi (#11688) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ott kell lennie.

(#11690) Medocsabi válasza Muerte (#11689) üzenetére


Medocsabi
addikt


Hát ezaz,de nincs :)

(#11691) Muerte válasza Medocsabi (#11690) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Akkor nagy valószínűséggel az AB telepítésekor a RivaTuner-t nem engedélyezted települni.

[ Szerkesztve ]

(#11692) Medocsabi válasza Muerte (#11691) üzenetére


Medocsabi
addikt

Eh,tudtam hogy user error :D
THX :R

(#11693) iBeater


iBeater
újonc

Sziasztok!

A mai nap én is csatlakoztam ROG függők táborába, ma érkezett meg az én kis GL553VW-m. :)

Érdeklődni szeretnék, hogy ugye azt a laptopot cooling boostal hírdették, és az lenne a kérdésem, hogy milyen driverrrel, programmal lehet állítani manuálisan a ventik sebességét.

Előre is köszönöm a választ

(#11694) gaboka130


gaboka130
tag

Hali!
Amikor Overwatch-ot nyomom a cpu usage az 100% és annak a közelében van, a gpu usage meg 70-80% körül ezt,hogy lehetne orvosolni, mert hogy ez szerintem cpu limit, de én nem értek hozzá tehát ebben kérném a segítségeteket.
Cpu i5 6300HQ
Gpu: GTX 950M 4GB
8GB RAM
FullHD Kijelző
1920x1080-on játszom a GeForce Experience optimalizálta a játékot.

(#11695) Dhampir válasza iBeater (#11693) üzenetére


Dhampir
félisten

csatlakoztam ROG függők táborába

Egy gömbdísz vallomása:
- Karácsonyfa-függő lettem.

:)

(#11696) Medocsabi válasza gaboka130 (#11694) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem fordítva van az?ugyanilyen kombót hajtok,és ab szerint míg a proci 70-80%on áll a gpu rég maxon pörög...

(#11697) dugo_ válasza Medocsabi (#11696) üzenetére


dugo_
veterán

Játékfüggő. Meg nyilván le lehet úgy húzni a beállításokat, hogy ne a gpu legyen a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

(#11698) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Boldog karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#11699) alces


alces
tag

Kellemes karácsonyt mindenkinek!

(#11700) echterion


echterion
nagyúr

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.