Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74335) bilon73


bilon73
aktív tag

Fater kapott karácsonyra egy Tronsmart Encore S2 budget BT fülest.
Sajna nem kapcsolódik a telefonjával, így odaadtam neki az awei 980bt-t, mert az csatlakozott.

Szóval...
az awei-nek melegebb a hangja, talán kicsit mély orientáltabb is. a Tronsmart nagyon steril, kicsit lapos, kevesebb a tér. Olyan művi...
De 5ezer forintért teljesen vállalható. Mondhatnám úgy is, hogy aki nem hallott még jó BT fülest, az azt mondaná, hogy jó a hangja.

Ellenben telefonálásra csak jó indulattal használható, a másik oldal valahol valami vödör aljáról beszél...ebben sokkal jobb az awei...

Viszont most jutottam el oda, hogy néznék valami komolyabb fülest, mert ezzel egyszerűen szar telefonálni, és ha már veszek, akkor feljebb lépnék.

ezeket néztem:

SM e10bt
beyerdinamic byron bt
mee audio x7
audiofly af45w

egyik sem AAC támogatott, de nem tudom, hogy az aac támogatás ad-e hozzá annyit, amennyivel drágább.
(pl. a mee x7 pro támogatja az aac-t, de a review-kban szarabb a hangja az x7-nél...)

valki halotta már őket? vélemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.