Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) darvinya válasza K1LLMy53Lf (#73150) üzenetére


darvinya
titán

1. Honlap, elállásijog, vagy ott élő kérdezhetőség chat felület.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73152) K1LLMy53Lf válasza darvinya (#73151) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

amiatt kérdeztem itt, mert gondoltam esetleg van olyan, akinek van ilyen jellegű tapasztalata, mert az, hogy mi van leírva az oldalon, egy dolog, abból csak annyi az infó, hogy arra hivatkozva lehet, hogy nem vennék vissza. Ahogy az is egy dolog, hogy chat-en mit írnak/telóban mit mondanak és a valós helyzetben hogyan cselekednek lehet két teljesen eltérő dolog. Egyébként MM-nél is elvileg hiegéniai termékeket nem vesznek vissza ezzel szemben tapasztalatból tudom, h elég magas ívben tesznek erre, mert max sérült csomagolásosként újra kirakják.
De köszi a segítő szándékot:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#73153) darvinya válasza K1LLMy53Lf (#73152) üzenetére


darvinya
titán

Értem gondolat meneted, de lehet másnak másként intézték.
Pl: MM-be sem vették vissza

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73154) kemcso válasza K1LLMy53Lf (#73152) üzenetére


kemcso
Ármester

Az MM-ben minden attól függ, hogy ki az ügyintéző. Ha az magasról szarik rá akkor visszaveszik, ha nem, akkor nem. Ugyanez igaz hiba esetén: van, hogy csere/levásárlás, van, hogy elküldik bevizsgálásra (ami kábelhiba esetén bukó...)

(#73155) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

MM-ben ismeretségi körben több példa is volt, így inkább szerintem összeg miatt vannak úgy vele, hogy "vásárlói elégedettség" fontosabb (bizonyos összegig gondolom).
de tnem akarom szltoffolni a topikot, a lényeg, hogy nincs tapasztalat, illetve akkor sem lehetne biztosat mondani, így jobb, ha arra számít az ember, hogy fülesre pl nem érvényesthető a 14nap elállási jog náluk. (azért lehet javaslom a kollégának, hogy kérdezze meg tőlük, ha valóban akar vásárolni).

De hogy ON is legyen: a magas hangokkal kapcsolatban még mindig fenn áll a kérdés, h milyen bogyóval lehetne csökkenteni hibrid bigyók után.:))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#73156) Tulku válasza K1LLMy53Lf (#73155) üzenetére


Tulku
veterán

szivacs

(#73157) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!
Tudom, hogy ez nem a Bluetooth-os szakasz, de sajnos az ezzel foglalkozó oldal, úgy néz ki halott (vagy pedig csak hetente irogatnak be)
Ehhez hozzá tudtok szólni, vagy ajánlani egy, a fentinél aktívabb fórumot?

:R

[ Szerkesztve ]

(#73158) cyporka


cyporka
csendes tag

Sziasztok!

KZ HDS3 -at próbálta már valaki? Vajon jobb mint a HDS1?

A KZ HDS1 kifutóban van, már nem nagyon találni a neten.Sszóval, ha valaki be akar még szerezni egyet, az siessen!

(#73159) mekker


mekker
őstag

Üdv!
Tudtok ajánlani valami filléres szivacsos harangot 4-4,5mm-es vetőcsövű füleshez?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#73160) darvinya válasza mekker (#73159) üzenetére


darvinya
titán

[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73161) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Hybrid mellé még vennék fülest kettő közül variálnék Bosshifi B3 és Soundmagic E10 kettő közül melyik lenne a jobb zenehallgatásra? :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73162) s4tch


s4tch
veterán

Az AF56 pályafutása nálam véget ért, odaadtam öcsémnek. Nekem is nagyon tetszett, jó kis mélykiemelt hang, de nekem az N40 azért sokkal otthonosabb. A jó hír, hogy öcsémnek pont ez az ízlése, úgyhogy a legjobb helyre került a füles.

[ Szerkesztve ]

(#73163) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#73034) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Erre esetleg valaki? :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#73164) s4tch válasza _ocsisajt (#73034) üzenetére


s4tch
veterán

Neutrális karakter ennyiért még vezetékesben sem gyakori, olcsó bt-s fülesből én még csak mélykiemeltet hallottam. Ez viszont érdekes lehet: Meizu EP51. Még nem hallottam, de a teszt alapján kiegyenlített a hangja, és tudja az aptx-et, amit elvileg a Note 3 is támogat. 30 dollár körül kínai shopokban ki lehet fogni akcióban, úgyhogy ha megúszod a vámot, bele is fér a keretedbe.

(#73165) vicze válasza s4tch (#73164) üzenetére


vicze
félisten

Sport füles soha nem lesz kiegyenlített, hallgathatatlan lenne. :)

(#73166) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!

Egy bluetoothos fülhallgatót szeretnék vásárolni, sportoláshoz, kondiba, futáshoz.....
Iphone vagy applewatch-hoz lenne csatlakoztatva, ár érték arányban szeretném a legjobbat,tudnátok segíteni hogy milyeneket lenne érdemes nézni? Akár külföldről is,ebay,ali..stb..
ár: max6-7e kb

(#73167) kutymorg


kutymorg
tag

Sziasztok!
MM, Edigital és ez a bolt kínálatából ki milyen fülhallgató ajánl 5-10eFt és 10-15eFt árkategóriában (mindkettőben) napi 1-2 órás használatra (tömegközlekedés). Műfaj: szimfonikus metal, akusztikus rock... főleg dallamosabb vonal, de legyen tartalék, ah arról van szó :)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#73168) _ocsisajt válasza s4tch (#73164) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszönöm szépen! :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#73169) f4lcon válasza apple87 (#73166) üzenetére


f4lcon
őstag

ennyiért nincsenek csodák
legjobb talán a Tennmak Piano BT kábellel 36.99$-ért ami inkább úgy 10 ezer, de jobb, mint a 20-25$ közötti Macaw, QCY, Awei és Mpow gyártmányok

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#73170) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy bluetooth-os fülhallgatót ami megy az okos tv-el is és apple cucokkal is .

A TV 2017-es model LG márkájú. Az apple AirPods az csak is apple termékekkel hajlanó menni?

Vagy tudtok valamit ajánlani 33-40 ezer között ?

(#73171) vicze válasza zorromoto (#73170) üzenetére


vicze
félisten

"Az apple AirPods az csak is apple termékekkel hajlanó menni?"
Működik mindennel ami Bluetoothos.

(#73172) darvinya válasza zorromoto (#73170) üzenetére


darvinya
titán

Van egyáltalán tv-ben BT, és nem WiFi?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73173) E2E4


E2E4
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot kérek az alábbi témában:

Headset funkciós in-ear fülhallgatót (a továbbiakban fülhallgató) keresek, mobil használathoz, Androidos okostelefon (jelenleg Samsung S7) + külső DAC kombóhoz (B&O Hi-Fi Plus - LG AFD-1200).

A legfőbb probléma az, hogy a fülhallgatók sajnos kicsúsznak a fülemből.
RHA fülhallgatókat próbáltam már márkaboltban, az összes méretű füldugóval, de sajnos nem tudott teljesen izolálni. Ekkor az eladó mondta, hogy nagyon ritkán előfordulnak olyan fül anatómiájú emberek, akiknek nem marad bent a fülükben a fülhallgató. Engem is ebbe a csoportba sorolt.

Eddig AKG K370-et használtam, de azt is csak úgy tudtam, hogy egy-egy JBL fülön kívüli hurok bent tartotta a fülhallgatókat, amik persze még így is egy idő után kijjebb jöttek, és akkor szétesett a hangkép. (Csak a magas hangok "cincogtak".)

Tehát fontos szempont, hogy a fülhallgató a fülben maradjon.
Másik fontos szempont a tartósság, pl. konkrétan az, hogy jó ideig ne törjön meg a kábel a 3,5 mm-es jack csatlakozó tövében, vagy ha ez mégis megtörténik, akkor javítható legyen.
Zenei stílusban főleg pop (pl. Pet Shop Boys), akusztikus (pl. Mike Oldfield), elektro (pl. Jean-Michel Jarre), klasszikus (pl. Andre Rieu) az orientáció, gyakorlatilag szinte minden stílus, a rock és metál kivételével. Elvárás az izoláció, és a (lehetőleg) kiegyenlített illetve részletező hangzás. Nem elvárás a V karakterisztika.
Kábelezésben eddig hagyományos elvezetésűt használtam, amit elöl ruhához csíptettem.
Árban a közép ár kategóriát céloztam be, kb. 30 ezer Forint környékén.

Eddig - árukat tekintve - az alábbi típusokat néztem ki:
- Shure SE215m+SPE
- Sennheiser Momentum (Ennek a fülben maradása erősen kérdéses, ezért valószínűleg ki is esik a listából.)
- SoundMAGIC E80C (Ennek a fülben maradása erősen kérdéses, ezért valószínűleg ki is esik a listából.)
- Bowers & Wilkins C5 S2

Köszönettel várom tanácsaitokat a listában szereplő, vagy azon kívül bármilyen, a jelzett kritériumoknak megfelelő fülhallgató tekintetében.

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#73174) mekker válasza darvinya (#73160) üzenetére


mekker
őstag

Köszi a gyors választ. Esetleg olyat is tudnál ajánlani, ami belül gumicsővel van kiegészítve? Ilyesmire gondolok, csak barátságosabb áron.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#73175) #16820480 válasza E2E4 (#73173) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hang alapján se a Sennheiser, se a B&W nem állja meg a helyét az árkategóriájában. Még a Shure sem igazán, de az legalább kényelmes és strapabíró mellé.

Inkább talán valami fül feletti kábeles Audiofly kellene talán neked, vagy ATH-E40 talán? Vagy Ostry KC06A? Ez utóbbi nagyon picike, tök kényelmesen el tud veszni az ember fülében.

(#73176) Bodz válasza mekker (#73159) üzenetére


Bodz
nagyúr

Pl. Rendeld vegyesen, többféle méretben. De amúgy biztosan akad jobb ajánlat is, válogass! :)

[ Szerkesztve ]

(#73177) fericske válasza #16820480 (#73175) üzenetére


fericske
addikt

Fül feletti kell, az biztos és olyasmi mint a Shure vagy Vsonic-ok pl. kialakításra, ami beleül a fülbe. Konkrét típusokat nem tudok ami minden kritériumnak megfelelnek. Vsd5 jó lehetne, a tartósságát nem tudom.

(#73178) FoLey-v válasza FoLey-v (#73161) üzenetére


FoLey-v
addikt

Erre valaki? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73179) E2E4 válasza #16820480 (#73175) üzenetére


E2E4
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat.

ATH-E40 jónak tűnik a moduláris kábelezés miatt, csak sajnos nem headsetes.
Ostry KC06A is egy jó ajánlat, csak az sem mikrofonos, és jelenleg nincs hazai forgalmazásban.
AudioFly AF100C az tűnik ideálisnak, headsetes, és talán meg is állna a fülben. (Itt az ársáv már 40 ezernél van.)
AudioFly AF100C-vel van konkrét felhasználói tapasztalata valakinek?

fericske
Vsd5 is egy jónak tűnő ajánlat, csak sajnos nem headsetes, és hazai forgalmazásban sem elérhető.

Ilyen kategóriájú fülhallgatók (mint pl. az AudioFly AF100C) tapasztalataitok alapján elő szoktak fordulni a hazai Black Friday akció keretén belül?
Milyen hazai beszerzései forrást ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#73180) #16820480 válasza E2E4 (#73179) üzenetére


#16820480
törölt tag

Itthon általában elég kicsi a választék, a jobb cuccokat érdemes külföldön nézegetni.

Headsetes kábel biztosan van bármelyik cserélhető kábeles cuccohoz, vagy lehet hozzá csinálni is akár. De a külső DAC-on annak átmegy a jele? Amiket én láttam, azok csak sima sztereót vittek át általában, a mikrofon jelét nem.

(#73181) zorromoto válasza darvinya (#73172) üzenetére


zorromoto
senior tag

#73171) vicze1 : köszi utánaolvastam és állitólag tényleg működik mindennel csak az a fura hogy nem sok videót találni erről a youtube-n

(#73172) darvinya:Igen van benne BT is meg wifi is .

[ Szerkesztve ]

(#73182) monti0222w válasza E2E4 (#73179) üzenetére


monti0222w
addikt

Kérdezd Bodz mestert, neki speciel van egy AF 100-a, meg még több is. Esetleg AF 78 is megfelelne neked. :K

(#73183) E2E4 válasza #16820480 (#73180) üzenetére


E2E4
aktív tag

De a külső DAC-on annak átmegy a jele? Amiket én láttam, azok csak sima sztereót vittek át általában, a mikrofon jelét nem.

A Specifikációban 3/4 pólusú 3,5 mm-es jack csatlakozót írtak, így feltételeztem, hogy igen. (Eredetileg a külső DAC egy konkrét telefon kiegészítőjének készült, és egy hozzá csatlakoztatott kis adapterrel működik univerzálisan.)
Most csak egy sosem használt noname kínai headsettel tudtam kipróbálni a külső DAC-ot: a headset gomb léptette előre-hátra a zene számokat és meg is állította a zenét, de a mikrofon jelét tényleg nem vitte át a headsetbe. Majd még kipróbálom más headsettel is, ha készhez kapom.

(Legrosszabb esetben telefonálás alatt átdugom a headsetet a telefon 3,5 mm-es jack csatlakozójába.)

monti0222w
Köszönöm a tippet.

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#73184) darvinya válasza zorromoto (#73181) üzenetére


darvinya
titán

Nem csináltad végig a kapcsolódási eljárást.
Tv BT láthatósága mindenkinek-BT egységen addig nyomni kapcsolót míg nem párosodnak, vagy nem kéri a kódot

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73185) zorromoto válasza darvinya (#73184) üzenetére


zorromoto
senior tag

:D :D köszi de még ott nem tartok .Épp vásárlás elött állok. Azért kérdezek így utána.

(#73186) vicze válasza E2E4 (#73173) üzenetére


vicze
félisten

Külső modellként egész jó vétel a B&O Hi-Fi Plus 10e-ért, de mikrofont szinte biztos nem fog tudni USB-n keresztül. Azért van 4pólusú jack mert modulként az lenne a G5 jack-je, de külső modulkent nem hiszem hogy működni fog, ahogy a vezérlés se. Mivel nincs saját aksija így elég erősen meríti a telót, valamint valós minőségkülönbség csak magas impedanciájú fejhallgatokkal fog kijönni, fülhallgatóval szinte biztos hogy nem, mindegy a kategóriája.

(#73187) fericske válasza FoLey-v (#73178) üzenetére


fericske
addikt

Bosshifi B3

(#73188) monti0222w válasza FoLey-v (#73178) üzenetére


monti0222w
addikt

Bosshifi B3. :K

(#73189) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Erről a fülhallgatóról mi a véleményetek?
Philips SHE8100SL/00
Akciósan 3k-ba kerül. Jobb ez, mint a társai ebben az árszegmensben? (3k nagyjából az árlimit)
Előre is köszi a választ!

(#73190) FoLey-v válasza monti0222w (#73188) üzenetére


FoLey-v
addikt

+fericske

Zenei téren jobb mint a Soundmagic E10? Mert idáig arra hajlottam. :D Most alli-n látom 25 euroért akciósan. :Y

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73191) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Ez a füles mennyire ajánlott?

Samsung Galaxy A55 5G

(#73192) FoLey-v válasza FoLey-v (#73190) üzenetére


FoLey-v
addikt

Megrendeltem most akciósan volt allin esetleg valaki letesztelte ezt a terméket/vélemények? :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73193) s4tch válasza FoLey-v (#73192) üzenetére


s4tch
veterán

[link] - szemezgess. ;)

(#73194) f4lcon válasza E2E4 (#73173) üzenetére


f4lcon
őstag

B&W C5-öm van (igaz nem S2) azt kipróbálhatod, hogy tetszik-e a hangja és hogy kiesik-e a füledből.
szerintem amúgy ki fog.

ha engem kérdezel, akkor olyan standard kábelvezetésű fülest keress, aminek a vetőcsöve el van forgatva szögben előre.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#73195) f4lcon


f4lcon
őstag

juteszembe újra van CKR az alin, csak most nem a 9 LTD hanem már a 10 meg a 100 illetve van CKS1000 is
lett megállapodás végül arról, hogy ezek akkor igaziak vagy sem?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#73196) PanaBrado


PanaBrado
újonc

Sziasztok. Tablet/telefon-hoz keresek olyan modellt, ami kényelmes, jól szűri a zajt, hangos, és nagyon jó mélyei vannak. Esetleg mikrofonos verzió. Olyan 25 -35k között nézelődnék.

(#73197) fericske válasza f4lcon (#73195) üzenetére


fericske
addikt

Lett volna, de Észak Korea az utolsó pillanatban lefújta :D

(#73198) FoLey-v válasza s4tch (#73193) üzenetére


FoLey-v
addikt

Megrendelve 25 euroért éppen,hogy csak lecsaptam igaz kb. 1 hónap,hogy megjön,de addig elleszek a Hybrid-el is. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73199) E2E4 válasza vicze (#73186) üzenetére


E2E4
aktív tag

valós minőségkülönbség csak magas impedanciájú fejhallgatokkal fog kijönni, fülhallgatóval szinte biztos hogy nem, mindegy a kategóriája.

A tapasztalat szerint kijön a minőségkülönbség alacsony impedanciás fülhallgatók esetén is. Alapból nagyjából az LG V10 / V20 közötti szinten van a hangja, ugyanazon zenelejátszó esetén. (Poweramp.)
Csakhogy a külső DAC miatt itt használható az USB Audio Player zenelejátszó is, aminek egyedi audio drivere van, ami pedig lényegesen jobban el van készítve, mint az Android audio drivere. S ez a fegyvertény még jobb minőséget biztosíthat...

Amúgy számomra érdekes, hogy - a "vezérlés" - azaz a zenelejátszásnál a számok léptetése, illetve megállítása lehetséges a headset gombjával, a külső DAC-on keresztül.

f4lcon
Köszönöm a tanácsot. Esetleg tudnál ajánlani olyan standard kábelvezetésű fülest, aminek a vetőcsöve el van forgatva szögben előre?

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#73200) Yofej75 válasza E2E4 (#73173) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

SE215-öm volt, azt szerettem.
Izolációja szerintem szuper, a kábel strapabíró (fül mögötti elvezetéssel), a hangja számomra meggyőző volt.

Ha szeretnéd kipróbálni akkor ajánlom a következő lehetőséget

Üdv:
Robi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.