Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#459) crazygoat válasza rumos14 (#458) üzenetére


crazygoat
tag

A 10-es hangerő egyáltalán nem sovány, csak a te füled már eléggé megszokta a magas hangerőt.A mélyeket meg azért vettem fel hogy 10-esen is jól halljam.0 mélyhangkiemeléssel tényleg sovány, de olyan 6-7-es kiemeléssel már nagyon jó.Amúgy Debrecenben pont elég a 10-es hangerő.Egy kicsit behallatszik a forgalom vagy a busz motorja, de ennyit képes vagyok feláldozni azért hogy ne süketüljek meg.És akár hiszed, akár nem, jobb lett a hallásom mióta a koss-t használom.Éppen az alacsony hangerő miatt.És szerintem azért is találták ki ezeket a füleseket hogy az ember ne koppon hallgassa őket hogy a zenét hallja, hanem jóval halkabban, de jobb minőségben éshogy ne süketüljön meg a nyitott bogyóktól.De aki 1 év alatt süket akar lenni az halgassa nyugodtan 20-30 között.Ez csak a magán véleményem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.