Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#559) MC Pite válasza jjeahh (#557) üzenetére


MC Pite
veterán

Mindkettő megvan, bár ember függvénye hogy hol mire hogy reagál vagy hogy vesz fel. Van amit támadásnak vesznek (mindkét oldalon) amikor az nem is volt az, és van amikor direkt ócsárolják a másikat (ez főként föntről lefelé). Vannak akik csak mellékesen mosolyogva megjegyzik hogy amiben nincs tükör az gyerekjáték, satöbbi. Tény hogy tapasztalat csere/megosztás helyett sokszor menstruáló érzékeny emberek belekötnek ebbe, abba. A reklámozás pl részben nekem szólt - bár pl milc X gépet még tán senkinek sem ajánlottam konkrétan a cserélhető obis topikba (X20at már igen :D ). Egy X-E1/X-Pro1 nem az a gép amit ajánlani kell, a kezdő fél tőle, nincs zöld ikon rajta, aki meg megunt esetleg mást, tudja magától is ha ilyenre vágyik.
Régebben az mft topikban találkoztam elég hamar a védekezés/támadás kombóval vélt sérelmek ellen, de most másutt is ezt látom, és ez fárasztó, agysorvasztó és felesleges :U . Persze mással dolgokkal, vagy fénymásolós rendszerrel meg lehet ettől több tapasztalatot is osztani, hogy mikor, hol és mire harapnak és mire nem azt számomra rejtély.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.