Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
- ldave: New Game Blitz - 2026
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: ASRock B250M Pro4 coffeetime mod! (DDR4)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Aktív témák
-
laci666
senior tag
válasz
hossszú
#33297
üzenetére
Nem értem én a Hondát
Sok sok évnyi fáradozás után csak így lemondanak az F1-ről.
És ez mi: A milliárdos állítólag jelképes összeget, egy amerikai dollárt fizetett a remek infrastruktúrával rendelkező csapatért
1 dolcsiért elpaszolta az egészet jó űzletett csinált a Honda
-
wildrain
addikt
válasz
Nowhereman
#33296
üzenetére
Annyira nem tudta feledtetni, hogy a büdös életben nem jutna eszembe, hogy kit követett tavaly az USA nagydíjon... tényleg nagyon béna ez a Vettel...
-
hossszú
őstag
-
PazsitZ
addikt
válasz
hunnylander
#33291
üzenetére
Szerintem nem volt még, ügyes srác.
Ez a Vettel az eddigiek alapján szimpatikusnak tűnik. Nincs nagy arca, pedig ő is jó pilóta.
És még milyen fiatal, remélem jó lesz az RB és tud majd hozni jövőre is szép eredményeket![link]
A próbák alatt meg volt beszélve, hogy a 21 éves versenyző szépen lassan bevezeti autóját a színpadra, ám az idei Olasz Nagydíj győztese gondolt egyet, és inkább lendületből befarolt a stúdióba.
-
hunnylander
őstag
Vettel kicentizte.

(Lehet, hogy volt mar linkelve, de nekem meg uj volt, ugyhogy gondoltam uppolom vele a topikot.) -
proof88
addikt
válasz
Nowhereman
#33289
üzenetére
Én még bízok abban, hogy még sikerül mutatnia valamit... reménykedek.

-
Nowhereman
őstag
válasz
proof88
#33286
üzenetére
Interen voltak kint. És ebben jó támpont volt Kimi teljesítménye. Ő is kinlódott, de azért az aszfalton tudott maradni.
Kimi meg végigalussza a fél versenyt, igyhát hiába van dinamit a kölök ujjaiban, ha a legtöbb futam felén egy hétvégi soför tempojában közlekedik. Tavaly is gyengébb volt magánál, de az idei mutatványa, hát tényleg lecsúszott a béka ülepéhez, s ha így folytatja jövőre már alatta is lesz...

-
proof88
addikt
válasz
venember83
#33287
üzenetére

-
proof88
addikt
válasz
Nowhereman
#33285
üzenetére
Amúgy lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem száraz gumival tartották kinn őket?
A Renault vagy a BMW jöhetett ki ott is elsőként esős gumikért.
Egyébként bírom, ahogy fikázod Kimit, lecsúszott alkoholista, ehh.
-
Nowhereman
őstag
válasz
Motion_Blur
#33284
üzenetére
Pontosan Lajoska sok hibája miatt még a csapat balfékeskedése ellenmére is meg nyerhette volna a világbajnokságot egy igazi bajnok alkat. De Massa nem az, ahogy Irwine sem volt az. Pedig ezt a lepattanót talán még barika is kapba lőtte volna... /és bizony sok igazság volt abban, hogy lonzi si megjegyezte, hogy valahogy elég lagymatagul gyüjtötték a pontokat a srácok../
Az Massa angliaijáról meg annyit, hogy mások egy futamon 1-2-t hibáznak, maszatka meg azon az egy futamon annyit nyirta a füvet, amennyi egy újonc japán teljes szezonjára is sok... -
Motion_Blur
félisten
válasz
Nowhereman
#33282
üzenetére
"Az angliai futamon mutatott teljesítménye szerintem pályázhat az évtized leggyengébb pilótateljesítményére...."
Miért? Hamilton mit művelt Bahrainben? És a montreali boxutcában? Pedig ott még eső sem esett

-
venember83
nagyúr
válasz
Nowhereman
#33282
üzenetére
Hibázott, majd úgy ment, hogy mindent beleadott és bizony túlment a határokon, és számtalanszor megpördült. Mit kellett volna tegyen? Menjen be a boxba, s kezdje el a sírást? Próbálkozott, nem jött be. Sokszor. Egymás után. Ilyen volt az egész hétvégéje.
-
Nowhereman
őstag
válasz
Motion_Blur
#33275
üzenetére
Valahogy nem akarod érteni. A Ferrarinál az olcsóbban jobbat esete is megvalósítható lenne. Massa pedig saját bénaságból is többet bukott annál a 20-asnál. Az angliai futamon mutatott teljesítménye szerintem pályázhat az évtized leggyengébb pilótateljesítményére....
-
Peat;)
veterán
válasz
Motion_Blur
#33275
üzenetére
Szerintem meg senki nem látja át a helyzetet, mert az f1-es csapatok megfoghatatlanok a gazdasági elméletekkel, nem lehet tudni a hatásokat. Toyotát lemásolta a többi gyár, mert olyan elméleteket dolgozott ki és ültetett át a gyakorlatba az autóiparban, hogy elhúzott fényévekkel a többiektől (most már anno). F1-ben mégis problémái vannak.
F1 nem termelő nem szolgálgató vállalat, lehet hogy csapatonként teljesen más tényezők a fontosak. Tényleg senki nem tudja mivan.
Én így látom azért: pl. ha kevesebb ember fogja összeszerelni a Ferrari motorokat és azok szétesnek majd Massa alatt, akinek megmaradt a fizuja akkor lehet elgondolkodnak hogy hibáztak. Ha megtartják az embereket és Massa/Alonso bárki behisztizik de még marad a csapatnál, de kap egy jó autót akkor a vezetők szerintem a képébe mosolyognak....a pilóta meg visszanyal azonnal, hogy jajj de boldog és várja a szponzorokat
lásd Hamilton, alacsonyabb fizetés de megoldotta ésszel a dolgot.Az f1 jóval egyensúly érzékenyebb dolog mint más sport szerintem, így ha változás történik egy viszonylag jól működő csapatban az elég komoly kockázat, kérdés melyik a nagyobb, ami nem jár személyi változással csak hőbörgéssel vagy amelyiknél valósan kerülnek ki emberek a cégtől..
-
hunnylander
őstag
válasz
Motion_Blur
#33277
üzenetére
Az osszkoltsegveteshez kepest ez kis osszegnek tunhet, de amikor ki kell gazdalkodni illetve pl. be kell osztani konkret anyag- es munkakoltsegekre akkor mar igenis tetel. Egy fejetlen konyvelessel es koltsegvetessel a legtokeerosebb ceget is tonkre lehet tenni.
Es egyre inkabb komoly tetel lesz nehany millio is, ugyanis bevezetesre fog kerulni a koltsegvetesi limit. En ugy veszem eszre, hogy a legnagyobbakat is sujtja (majd) a valsag, szoval ezt nem uszhatja meg sem a Ferrari, sem a McMerc. Begyuruzik mindenkihez.
De a likviditastol fuggetlenul, egy verbeli pilota a versenyzest es versenykepesseget tobbre tartja, mint a csillagaszati fizetest. Es mivel jo auto nelkul meg a legjobbak sem brillirozhatnak igazan, ezert kibirnak a bercsokkentest, 'szocialis kozerdekbol'.

-
Motion_Blur
félisten
válasz
venember83
#33278
üzenetére
Kb. a Marlboro kifizeti a két pilótát, aztán csókolom

-
venember83
nagyúr
válasz
Motion_Blur
#33277
üzenetére
Ha megnézem, hogy mekkora szarban vannak úgy általában az autógyárak mostanság, s figyelembe veszem, hogy a FIAT sosem állt fényesen, akkor igen, affelé hajlok.

-
Motion_Blur
félisten
válasz
venember83
#33276
üzenetére
Most komolyan elhiszed, hogy egy Ferrarinak tétel 5-10 millió dollár?
-
venember83
nagyúr
válasz
Motion_Blur
#33275
üzenetére
Rosszul értettétek. Nem engedném el a tehetséges pilótát, de inkább az ő fizetését csökkenteném arra a szintre, hogy még a csapatnál maradjon. Ennyi. Nem azt mondtam, hogy baumgartnereket alkalmaznék.
-
Motion_Blur
félisten
válasz
venember83
#33273
üzenetére
Szerintem rosszul látod, mert egy tehetséges pilóta a tudásából adódóan meghozza azokat a tizedeket, amiket elbukna egy kevésbé jó, és hiába kidobott pénz lenne a fejlesztésekre szánt több tíz millió euro.
-
copin
őstag
válasz
venember83
#33273
üzenetére
Csapatvezetőként tuti inkább pilótákon spórolnék
Tavalyi Renault vs. idei Renault. Remélem egyértelmű.

-
venember83
nagyúr
válasz
Motion_Blur
#33271
üzenetére
Törött lábbal? Akkor inkább Buttont. Vagy Vettelt, esetleg Rosberget.
aesir: Most mit mondjak? Sok kicsi sokra megy. Csapatvezetőként tuti inkább pilótákon spórolnék, mint a fejlesztésen. Persze meglehet, hogy nagyon rosszul látom a dolgokat.
-
PazsitZ
addikt
válasz
Motion_Blur
#33271
üzenetére
Webbert csak ne bántsuk oké?
Ő, mondjuk a szerencséjéből fakadóan még többet vesztene...
-
Motion_Blur
félisten
válasz
Nowhereman
#33267
üzenetére
"Massa helyére is könnyen lehetne taláni töredék áron olyan esélytelen autóban körözgető pilótát, aki képes bezsákolni egy olyan lepattanót, amire ő idén nem volt lépes"
Massa 20 tiszta pontot veszített a csapat hibája miatt. Hamilton mennyit?
És kit raknál a helyére? Várj, kitalálom: Mark Webbert
-
aesir
veterán
válasz
venember83
#33268
üzenetére
Ha azon a 4 millión múlna a FERRARINÁL, akkor Massa sem szólna semmit. Azért lássuk be, ez nagyon nem valószínű

-
copin
őstag
válasz
PazsitZ
#33254
üzenetére
Bármikor kiszállhatnak. Az lenne a legjobb, ha csak motor szállítóként maradnak bent. Az új csapat (vagyis a Honda) pedig lehet hogy Aston Martin néven fut majd.
@venember83 Az hogy mennyit keres, az a menedzser dolga. Szóval nem csak a csapattól kell várni a bevételt, hanem egyéni szerződésektől is, ami minden komolyabb sportolóra vonatkozik. Mivel válság lesz (vagy van), ezért a szponzorokat kell elsősorban meggyőzni, nem a gyártót. Ők hozzák ki a legjobbat abból ami van.
jó, közhelyes volt, de valahogy meg kell közelíteni a témát
-
venember83
nagyúr
Mondjuk azt fel kéne vázolni Massának, hogy amennyiben elkezdenek pl. motoron spórolni (de ide kb. bármilyen alkatrész nevét írhatnám), akkor lassúbb lesz az autó, nehezebb lesz versenyt nyerni és világbajnokká válni. Ebből a szempontból egy normális pilóta nem kérdés, hogy mit választana szvsz, inkább legyen világbajnok, és kapjon csak 7-8 millát a csapattól, mint hogy keressen 12 millát, és max. a dobogó harmadik fokára érhessen.
-
Nowhereman
őstag
válasz
hunnylander
#33266
üzenetére
A dolog egyszerű: olcsóbban jobb pilótát találni...
Szerintem a Ferrarinál ez nem megoldhatatlan dolog, mert Kimi már nyugodtan sorolható a bajnok helyett a lecsúszott alkoholista kategoriába, és Massa helyére is könnyen lehetne taláni töredék áron olyan esélytelen autóban körözgető pilótát, aki képes bezsákolni egy olyan lepattanót, amire ő idén nem volt lépes. /és most félre a csapat hülyeségeivel - mert a konkurencia is bénázott.../ -
aesir
veterán
válasz
hunnylander
#33264
üzenetére
Azért ne forgasd ki ezt az egészet, mert közel sem erről van szó, persze nem is vártam mást.
Másfelől pedig önzés nélkül nem vagy életképes ebben a világban. Szép dolog a szociális érzület, de ezt normális ember kinövi.
-
hunnylander
őstag
Ha mar a megszorito intezkedesekrol es a koltsegcsokkentesrol van szo, ez is business es kokemeny kapitalizmus. A csapatvezeto (Stefano Domenicali) csokkenteni akarna a pilota fizeteset, de annak ez nem tetszik. Itt egyenekrol van szo, nem mindenki velekedne igy a dologrol, a fonoke kereserol, a csapat erdekerol, a tobbi alkalmazott erdekeirol, mint Massa.
'Csokkentsetek a koltsegeket! Szep, szep, orulok neki! De az en fizetesemet hagyjatok ki a szorasbol!' Ez az onzes es a kapzsisag peldaja. Fuggetlenul attol, hogy mit kivan az uzlet, mit a kapitalizmus (most koltsegcsokkentest), itt egyenekrol van szo. Itt moralrol, szemelyes erkolcsi dontesrol es hozzaallasrol van szo.
Az ilyen szitut direktebben is lehet talalni: 'Vagy levagunk 10-20% a multidollarmillas fizudbol vagy 50 helyett 100 alkalmazottat kell elbocsatanunk, de a megmaradoknak akkoris el kell vegeznie ugyanazt a munkat amit otvennel tobb optimalisabban veghetne el, tehat a maradokat jobban fogjuk majd hajtani, es meg a fizeteseiket is csokkentenunk kell.' Mindez miert? Mert egy alkalmazott (a pilota is az) nyafizik es durci lesz mert a harmadik yachtja tizmeterrel rovidebb lesz a bercsokkentes miatt vagy egy honappal kesobb tudja csak megvenni azt. Megjegyzem, mas csapatok szerintem nem biztos, hogy kerdezeskodnek, hogy tetszik e, mivel a munkaadok diktalnak. Buttont kerdezte valaki, hogy holnaptol nem lesz munkad, akarod e?
-
aesir
veterán
válasz
hunnylander
#33262
üzenetére
Ember, a biznisz az nem jótékonyság, hanem kőkemény kapitalizmus. Mindenki annyit kap, amennyit ki tud kaparni magának, ennyi...
A kisember előtt is ott a lehetőség, hogy tőkét és szaktudást kockáztatva vállalkozó legyen és akkor többet keres, vagy éppen tönkremegy, alakulhat így is, meg úgy is. Amíg meg alkalmazott, pláne nem "csúcsragadozó" hanem szerényebb beosztású alkalmazott, addig az alacsony fizetés és az elbocsájtás veszélye mindig fennáll. Régóta működő demokráciákban ezeket a béreket a piac árazza be, és ne felejtsük el hogy ezek a demokráciák egy nagyon hosszan elhúzódó hidegháborút vívtak meg egy olyan rendszerrel, amely sokkal szociálisabb alapon képzelte el a vállalati működést mint a kapitalizmus. Láthatjuk hogy az nem működött, ez meg igen.
-
hunnylander
őstag
válasz
Integra
#33257
üzenetére
Nem all szandekomban kritizalni Massa hozzaallasat, nem ismerem az inditekait.
A minap neztem a The Factory-t az Eurosporton (ismetlesek voltak, de a nagyreszuket ugysem lattam korabban ezert most megneztem par reszt; a The Factory a Williams F1 csapatrol [az idei szezon alatt] keszult riportfilm-sorozat, a eurosport.yahoo.com-on is ingyen visszanezheto, erdekes musor). A lenyeg, hogy a tesztcsapat egyes alkalmazottait es mindennapi munkait is bemutatta nehany resz; es nezhettem oket mar annak tudataban, hogy mar gyakorlatilag nincs is tesztcsapat, es mar ezen alkalmazottakat azota elbocsatani kenyszerult a Williams F1. Ertem en, hogy a kisembereken csattan leginkabb az ostor, mindennek ok isszak meg a levet. Habar tehetseges es kivalo szakemberekrol beszelunk, a filmbol kiderult, hogy ezen emberek nem luxuslakasokban laknak (a film ezt is bemutatta) es nem is luxusautokkal jarnak be dolgozni, az egesz "Factory" parkolojaban javareszt nagyon szereny autok sorakoztak.
A "taplaleklanc" csucsan allok is elgondolkozhatnanak rajta, hogyha talan alabb adnak egy kicsit az igenyeiken, akkor talan a kis szurke szorgos hangyakbol kevesebb kerul az utcara.
Szoval a csucsragadozok bercsokkentese vagy a (javareszt kenyerkereso csalados) kisemberek bercsokkentese illetve megnagyobbszamu elbocsatasa; a ketto igenis osszefugg, megha a felvetesem altalanos es nem Massa eseterol beszelek.
-
aesir
veterán
válasz
Integra
#33259
üzenetére
Szerintem igaza van. Alkalmazottként senki sem viseli jól, ha csökkentik a bérét, Te sem. Persze világos hogy válság van, de mint írja a versenyzők fizetése épphogy a legkisebb tétel a csapat költségvetésében, viszont pont a versenyző mint brand képvisel pótolhatatlan értéket a csapat költségvetésében. Legalábbis Massa esetében beszélhetünk értékes brandról mert teljesítmény is van mögötte, Raikkonen esetében meg inkább csak marketing meg ígéret, a stabilan kiemelkedő teljesítmény meg jó pár éve várat magára.
-
Integra
titán
válasz
venember83
#33258
üzenetére
szeretnék én olyan gondot, hogy 12 helyett csak 10 millio dollár a fizum..
valszeg most gondban van a jachtja törlesztő részletével..
eszem megáll -
Integra
titán
-
hunnylander
őstag
válasz
PazsitZ
#33254
üzenetére
Nem szivesen skatulyaznam be magam egyetlen zenei stilusba se. Az akusztikus hangszerek hasznalata ellenere a zenem egyertelmuen az elektronikus kategoriaba sorolando. Bar a peldaim nem ilyenek, mert korabbi es/vagy kotetlenebb demo- es 'tanulo' munkak, de jelenleg leginkabb/legkomolyabban progressive/melodic trance stilusban alkotok.
-
PazsitZ
addikt
válasz
Dragbajnok
#33248
üzenetére
Hát a fene se tudja már mi az igazság.
Azt viszont tudom, többfelől hallottam, hogy toyota cég is "bajban" van költségvetésileg, de az F1ből ennek ellenére egyelőre nem szándékoznak kiszállni.
(#33253) hunnylander: Már említetted, hogy foglalkozol ilyennel, most már kíváncsivá tettél milyen zenét csinálsz. Továbbá ha tényleg nem Meki/Hami sztárolásról szól majd
, akkor várjuk.
-
hunnylander
őstag
válasz
Motion_Blur
#33252
üzenetére
Még nincs kész, bár zeneszerzés terén nagyon produktív voltam az elmúlt időszakban. Idén már nem fogok vele elkészülni, nem akarom összecsapni. A mai nap az első ebben a hónapban, hogy újra működik a netem.
Emiatt még a videó- fotógyűjteményem is hiányos maradt, még 512 kbps-sel is sok időbe telik a hiánypótlás, nemhogy 0k-val.
De még az uborkaszezonban pontot akarok tenni a dolog végére, mert a videó elsődleges célja nem a McLaren/Hamilton-sztárolás
, hanem a zenémet akarom vele stílusosan promótálni, az F1 meg ideális képanyag ehhez.Hát igen, kemény idők jarnak az F1-re (is).

-
Motion_Blur
félisten
válasz
hunnylander
#33251
üzenetére
Vidi?
-
PazsitZ
addikt
Webber expects more consistency from race stewards
"The consistency this season has been lacking somewhat - I'm sure the race officials this season would agree - and I'm sure things will change in that regard next campaign. Have something permanent, and go from there." -
Dragbajnok
tag
-
Motion_Blur
félisten
-
D@ni88
addikt
Pofon egyszerű.
hasonló manővert hatottak végre pár éve, uhgy V8ra cserélték a V10es motorokat, meg hasonlók. Gondolom ekkor lehetett valami. meg azelőtt is állandóan folytást tettek a fejlesztésekre...
De ez mind1 hogy mikor, az a lényeg hogy volt ilyen hogy ki akartak lépni a csapatokNA szval létre akartak hozni egy saját szériát, de mivel Börni papának sok lóvét hoz, ezért fizet a Ferrarinak 2012ig 80vagy 100millió hogy hallgattassa el többieket...
Szó sincs itt csapat felvásárlásról, csak egyszerűen a Ferrari vezetőség elleni szólásszabadságát vették meg...
aztán most nem tetszett Börninek hogy csak beszóltak
kb ennyiDe ezutn én is pofázni fogok Börninek, és hátha az én szólásszabadságom is megveszi 80milláért/év

-
IRON STORM
őstag
Ecclestone: Megvettük a Ferrarit!
Ez most igaz lehet? Valaki magyarázza már el miről van szó.

-
kfron
aktív tag
-
D@ni88
addikt
válasz
Motion_Blur
#33238
üzenetére
hátha jobban eggyüt tudnak dolgozni..
-
-Mike-
addikt
válasz
!Overdose!
#33236
üzenetére
Rubens is mehetne már Le Mans 24h-zni.
-
Motion_Blur
félisten
-
wildrain
addikt
válasz
!Overdose!
#33236
üzenetére
Én még abban sem lennék biztos, hogy ő nem oda való, mert nem konstans megy rosszul. Sőt, vannak meglepően jó versenyei is. Egyébként meg Rosberg is silány első évet produkált, azóta meg egyértelműen látszik, hogy jó versenyző. Lehet, hogy mostanában nehéz újoncnak lenni, mert Piquet is elég béna volt idén. Majd a jövő év mutatja meg, hogy ki mennyit ér valójában. Ha 2009-ben is ilyen évet produkálnak, akkor már tényleg nem lesz mentségük.
-
!Overdose!
őstag
válasz
Aprósólyom
#33235
üzenetére
Itt nem arról van szó, hogy nincs kiemelkedő tehetség, hanem, hogy már nincsenek fizetős pilóták és majdnem mindenki nagyon jó! Én azt mondom, hogy a jelenlegi mezőnyből egyedül Nakajima nem való oda!
-
Aprósólyom
addikt
válasz
Motion_Blur
#33231
üzenetére
Schumacher forever!!!
Egyébként, érdekel véleményetek. Van még értelme nézni forma 1-et, miközben tehetség egy szál se? (mármint ha nem egymáshoz viszonyítjuk őket relatíve) Minden évben más teljesít jól, de nem is kiemelkedően. Mondjuk az a fekete srác (nem jut eszembe a neve) még egész jó lehet, ha a ferrari alatt nem hibázott volna annyit. (na ezeket is csak hallomásból tudom) De a sok nyomi szabály miatt, és a számomra átlagos versenyzők miatt nézhetetlenné vált az utóbbi pár évben... Vajon változott a helyzet valamennyit? Vagy szerintetek változni fog? -
-Mike-
addikt
válasz
Motion_Blur
#33231
üzenetére
Az idény előtt mindenkinél minden szép és jó.
Várom Fisichellát, hogy most vagy soha de csempiön lesz. -
Motion_Blur
félisten
A Ferrarinál hisznek Raikkönen feltámadásában
Montezemolo Alonsoról:
"Egy fantasztikus versenyző, semmi kétség efelől. Bírom őt. Különösen Japánban teljesített kiváló versenyt. Egy bajnok, és egy vezető személyiség, de jelen pillanatban nincsen problémánk a versenyzői felállásunkkal" – mondta.
"Ezért is erősítettük meg hivatalosan Massa és Raikkönen maradását egészen a 2010-es idény végéig. Az élet hosszú, és a jövőben majd meglátjuk. Azonban jelenleg nincsenek szürke foltok a versenyzői felállásunkat illetően, legalábbis a következő két évre biztosan nem."
-
"B"
tag
válasz
Motion_Blur
#33228
üzenetére
jó látni és hallani őket

már hiányzik

-
Motion_Blur
félisten
Teszteredmények, Jerez, 3. nap:
1. Sebastian Vettel Red Bull Renault RB4 1:16,617 107
2. Sebastien Buemi Red Bull Renault RB4 1:16,988 +0,371 92
3. Robert Kubica BMW Sauber F1.08B 1:19,013 +2,396 100
4. Christian Klien BMW Sauber F1.08B 1:19,066 +2,449 38
5. Kazuki Nakajima Williams Toyota FW30B 1:19,341 +2,724 131Komoly idők

-
Peat;)
veterán
Kicsit lazább téma, Alonso sunyi módon elgáncsolja focitársát. Aki egyébként (főleg ha csak a lábát nézte) hasonlít Hamiltonra
[link] -
Oliverda
félisten
válasz
Motion_Blur
#33221
üzenetére
"A The Sun értesülései szerint David Richards nem akarja, hogy az alkalmazottai az utcára kerüljenek, így egyre valószínűbb a Formula-1-es visszatérés."
Meg még tartsa meg a Honda 800 alkalmazottját is... ehhh... Legalább a felének majd menni kell.
-
zolynet
veterán
ne mit találnak majd a vizeletvizskálaton ... semmit, Raikönnen vére már úgysem mutatja ki a vodkát (sem)

-
(Kolombusz)
veterán
Azt szeretné, ha olyan lenne, mint régen.
Mikor még 6 kerekű autók is versenyezhettek, mikor a turbós motorok majd szétrobbantak az erőtől? Vagy mit akar? -
copin
őstag
Ha már rally: [link] A Subaru is kiszáll.
-
Pompi
nagyúr
Tudom, hogy volt már linkelve youtube-ról, de bedigiztem kicsit jobb minőségben (igaz 4:3-ban), a FIA gálát, gondoltam feldobom a F1 és a rally highlightsot:
FIA Gala 2008 F1 Highlights (100 megz)
FIA Gala 2008 Rally Highlights (47 megz) -
wildrain
addikt
Kivételesen nem bulváros cím: F1-autóval ijesztgette a nézőket Vettel
-
Oliverda
félisten

-
Oliverda
félisten
válasz
Motion_Blur
#33202
üzenetére
Kössz.

Egy ilyen szárnnyal ki is lennék békülve azt hiszem.

-
Motion_Blur
félisten
válasz
Oliverda
#33197
üzenetére
Fotós gyerek nagyon érezte, hogy mit kell csinálni
+ tüskeorrú mclaren-Mike-: Brendon bácsi

Aktív témák
Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Gyúrósok ide!
- Motoros topic
- PlayStation 5
- Milyen routert?
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Wise (ex-TransferWise)
- Elektromos autók - motorok
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Katana HX B14WFK 15.6" QHD IPS i7-14650HX RTX 5060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Asus A15 FA506NC 15.6" FHD IPS Ryzen 5 7535HS RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7400 / GTX 1650 / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
- Asus VivoPc VC62B Mini PC (NAS)
- iPad 11 128GB Wifi Újszerű/2027.08.03.Gar.Akku 100%/p4868
- HIBÁTLAN iPhone 11 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4388
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4420, 100% Akksi
- (TÖBB DARAB, KÉSZLETEN) Samsung / SanDisk / Micron / Western Digital 256GB M.2 NVMe SSD
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- Dell Wyse 5470,14",FHD, N4100 CPU,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11,IR KAMERA
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







lásd Hamilton, alacsonyabb fizetés de megoldotta ésszel a dolgot.

, akkor várjuk. 

Egyébként, érdekel véleményetek. Van még értelme nézni forma 1-et, miközben tehetség egy szál se? (mármint ha nem egymáshoz viszonyítjuk őket relatíve) Minden évben más teljesít jól, de nem is kiemelkedően. Mondjuk az a fekete srác (nem jut eszembe a neve) még egész jó lehet, ha a ferrari alatt nem hibázott volna annyit. (na ezeket is csak hallomásból tudom) De a sok nyomi szabály miatt, és a számomra átlagos versenyzők miatt nézhetetlenné vált az utóbbi pár évben... Vajon változott a helyzet valamennyit? Vagy szerintetek változni fog?
