Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7536) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Ma voltam egy Ford márkakereskedésben használt mk2-es ferdehátú Focusokat nézni. Volt 6 db is, mindegyik 2011-es 90LE dízel volt (talán valami 1.6-os TDCI de ebben nem vagyok biztos). Flottás autó volt mind, mindössze 1-1 tulajjal és végig vezetett szervízkönyvvel, és rendbe is voltak szedve (szervízelve, lemosva, stb). Átlag olyan 180-190 ezer km volt bennük, de volt egy 150 ezres is. Az állapotuk meglepően jó volt, ahhoz képest hogy mennyit mentek már patent volt minden. Rozsda foltok nyomokban se voltak, olaj nem szivárgott sehol és a belsejük is mintha egy új kocsié lett volna. Szóval laikus szemmel nézve nagyon egyben voltak. Az ára midegyiknek 2 millió volt (+- 150 ezer) és mindegyikre adnak fél év garanciát.

Kérdésem az lenne, hogy a fentieket figyelembe véve szerinteketek mennyire lehet jó vétel egy ilyen autó? Én személy szerint eléggé tartok a dízel motoroktól szinte csak rosszat hallok róluk már ami a szervízelési költségeket illeti. Leginkább kirándulni használnám, illetve ezen kívül még kéthetente egy olyan 300-400 km-t valszeg mennék vele. Városban nem hiszem hogy sokat használnám, inkáb csak néha.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.