Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#42924) PROTRON válasza Frawly (#42923) üzenetére


PROTRON
addikt

A fenti EVO 860-al kapcsolatos problémázásomra írod?
Mert azért csak kihozta a benchmark hogy sikeresen megtörtem a sata kábelt én meg csak néztem volna mint rozi a moziban ha egyből elkezdem felmásolni rá a c-ról az 120GB adatot hogy miért tart ilyen soká az apró fileok(fotók, telepítő programok, archive fileok, meg 100-500mb videók) másolgatása. :D

Vagy a még korábbi M.2-vel tapasztalatokkal kapcsolatos kérdezésemre reagálsz? Mert ez esetben tényleg az van hogy az Adata M.2 amint 30% alá esik iszonyúan belassul...írom, real world felhasználás hogy van amikor 1200 oldalas doksit kell exportálni és nem mind1 oldalanként hogy azonnal az enter megnyomás után kész, vagy most legutóbb már 4-5 sec-be is beletelt...nem mind1 hogy 16 perc vagy másfél óra, ráadásul eléggé idegesítő egy már 370k-s workstation esetében látni a homokórát. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.