Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#42829) Pug


Pug
veterán

Tiszteletem,

Január 7-én beköltözött a gépbe egy 250-es A2000-es SSD és rá a Win10.

A Win telepítése óta kb 30GB lett rá másolva és 90GB telepítve. Ennek ellenére már fél terra írásnál tart az SSD (naponta 40-60GB pörög valamiért rá)

Ezt csak én érzem kissé soknak, vagy valóban valamilyen gebasz van a rendszeremmel? :F

(#42830) King Unique válasza Pug (#42829) üzenetére


King Unique
titán

Erre vonatkozóan nemrég a másik SSD topikban már le lett írva a lényeg, ahol esetedben szintén nincs miről beszélni, mivel ha még 60 GB írás menne rá naponta - normál esetben nyilván nem fog - , akkor is kb. 6-7 év mire eléri a 150 TBW-t, a gyártó garancia meg 5 év erre az SSD-re... :B :)) + Az nem meglepő, ha a friss Windows-telepítés, programok telepítése, adatok másolása, tesztelés stb. után az elején összejön pár 100 GB írás, de itt a napi átlagos írásmenyiséget kell nézni, amit megmutat pl. a HDS. + Ha annyira érdekel, akkor le van írva egy másik válaszban az is, hogyan lehet megnézni melyik folyamat, program mennyit írt az SSD-re.

(#42831) Pug válasza King Unique (#42830) üzenetére


Pug
veterán

Köszönöm a választ!

A legtöbbet irogatók a Chrome és a Win Def, HDS szerint a napi átlag írás 33GB...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.