Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) spank0309 válasza Piszkos-Fred (#35150) üzenetére


spank0309
tag

Alap fsd-s kondával is el lehet jutni oda? Gondolom a vége neutronal megy.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#35152) wollnerd válasza spank0309 (#35148) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Az elején azt hittem hogy temetőt tartalmazó rendszer előtt van azt a neutron csillagot tartalmazó rendszer, amivel 220 Ly-re van a temető.
De a helyzet ennél is bonyolultabb: A "környéken" nincs neutroncsillag, csak az "előtt" van egy és a "környéken" lévő néhány csillag is akkora távolságra van hogy nem elég az alap 55 Ly-es távugrás sem. FSD boost-okat kell felhasználni. A temető eléréséhez az előző rendszerből, ami a "2MASS J08513244+1147523" nevű rendszer; 3-as fsd boost kell valószínűleg.
Az (utolsó) neutron csillagot tartalmazó rendszerhez is kell fsd boost. És ez a pont a nem visszatérésnek, Mert ezek után nincs neutron csillag.
Tehát ezért a térképen az automatikus route plot semmit nem ér mert nem talál utat, boost-ok nélkül.
Csak kb. 1.000 Ly-ig (PSR J0751+1807) lehet automatikusan tervezni az utat. Utána manuálisan kell valószínűleg...
Itt van az oldal ahonnan olvastam. (a táblázat a középen van)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35153) pcnet


pcnet
addikt

ELITEDANGEROUS.HU Privat Groupban miért nem látok soha senkit? Friends & PG menüben látom, hogy 176 tag van, látom ki online, ki offline, de privat groupba belépve senkit nem látok Galaxy mapen. Ma délután felvett barátlistára egy player, ráírtam, hogy magyar e, írta, hogy igen és EDHU PG-ban látta, hogy online vagyok, így barátnak jelölt. Ő sem látja Galaxy mapen a többieket. Elkezdtem felvenni barátlistára a csoport tagjait, openben látom is aki szintén openben van. 2es panelen látom milyen távol van tőlem és melyik rendszerben. Galaxy mapen is látom. Csak EDHU PG-ban nem látok soha senkit. Ennyire kihalt lenne? Néha látok fent embereket, PG-ban vannak, persze nem biztos, hogy az EDHU-ban.

CMDR Mormogi néven vagyok, légyszives vegyetek fel, vagy ha jelöltelek benneteket, fogadjátok el.

Köszönöm! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35154) wollnerd válasza spank0309 (#35151) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nem, enginerezni kell és könnyíteni. (pl. a szenzort is modolni kell lightweight mod-dal.) Legalább 55 Ly-es ugrást kell elérni.
Itt egy [L:https://coriolis.edcd.io/outfit/anaconda?code=A0p0tiFklndusxf4----------------3i-------430nv6-.Iw18ZVA%3D.AwiMIyusZI%3D%3D.H4sIAAAAAAAAA2P8Z8%2FAwPCXBUhw3GFlYOBX%2BfX%2Fv9gObgaG%2F8z%2FpEBSQEEG%2FoDf%2F%2F8LXWBnYBDpEGZgkHjBDJRn%2BWcIkmcGyad%2BAspPffX%2F%2F3%2B2fwlwXRVvgKIHHvz%2Fr2fzDSj1HyjGAAADsHrdcQAAAA%3D%3D.IwegLCoAwgHCMCmBDA5gG0SSVdA%3D]lehetséges fitt a legjobb mod-okkal, SRV-vel, AFMU-vel, 5A-s PP-vel és 7A PD-vel.
Fontos a 32 tonnás tank is.
Ha kevesebb osztályú PP-t (pl 3A-t) is azt Overcharged-del engized, és a 1D PD-t teszed, sokkal könnyebb lesz a hajó, még többet tud ugrani.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35155) duvi válasza pcnet (#35153) üzenetére


duvi
nagyúr

A térképen nincs külön opció a PG tagok mutatására, ezért érdemes mindenkit felvenni a Friends listádra.

A barátokat is csak akkor mutatja a térkép, ha ebben a PG-ben vannak fent.

A bal felső menüben meg tudod nézni, hogy melyik barátod online.

Az EDHU PG általában délután szokott aktívabb lenni. Ilyenkor mindig van fent valaki a groupból. Érdemes felmenni Discordra, hogy könnyebben egymásra találjatok, vagy összeállítsatok egy winget. A fenti képeket most lőttem. Szerintem jelenleg, ennél többet nem tehetünk az ügyben.

(#35156) duvi


duvi
nagyúr

Itt a hivatalos poszt a Beyond - Chapter One tartalmáról:
Elite Dangerous: Beyond - Chapter One Beta Announcement

(#35157) spank0309 válasza duvi (#35155) üzenetére


spank0309
tag

A discord csatornád belinkelhetnéd a fejlécbe. Szívesen felmennék néha ha játszom.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#35158) duvi válasza spank0309 (#35157) üzenetére


duvi
nagyúr

Téma összefoglaló/Hasznos linkek szekcióban külön kiemelve ;)
------------------------------------------------------------------
Elite: Dangerous Magyar oldala saját Discord elérhetőséggel:
Discord kliens letöltése - EDHU Discord szervere
-------------------------------------------------------------------

(#35159) duvi válasza Mister_X (#35143) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem mindenképpen adjál még egy esélyt, annak a hotasnak! Aki eddig nem használt hotast, annak eleinte valóban szokatlan lesz ez a fajta irányítás. Főleg, ha már hozzászoktál a kontrollerhez. Többéves saját és fórumtapasztalatom alapján, határozottan ajánlom és nem fogod megbánni ha kicsit türelmes leszel és hozzászoksz a kezeléséhez.

"Továbbá elvittem a Sunridert a mérnökökhöz és sikeresen tönkretettem :O Túlhevül, elpárolog az energia, miegyéb. Mondjuk a reaktornak feleslegesen adtam az overcharged modot, mert nafta vokt eddig is elég.."

A PP-t mindig csak annyira kell felhúzni, amennyire okvetlenül muszáj! Ezt külön ki is hangsúlyozza orientcx az összefoglaló Engineers leírásában:
"De vigyázat, a nagyobb kapacitású PP általában nagyobb hőtermelést is eredményez, ami igencsak kellemetlen következményekkel járhat(pl lézeres össztűznél egy pillanat alatt pattanhat fel a hőmérséklet 100 c° fölé). A PP-t mindig csak annyira toljuk fel, amennyire muszáj, ha csak nem mozgó grillbüfé építése a cél."

Ha nem vagy tisztában az engineers fejlesztésekkel, akkor inkább kérdezz rá, hogy időben segíthessünk! Hatalmas károkat okozhat egy rosszul sikerült fejlesztés!

(#35160) Vesa válasza duvi (#35156) üzenetére


Vesa
veterán

Aha, tehát már most hozzányúlnak a mérnökökhöz. Remélem, ez inkább pozitív irányú változás lesz, bár nem tudom, mi volt vele a baj, ez a része szerintem teljesen jól működik a játéknak. Meglátjuk.
Valami kis shader upgrade is lesz, ezt is kíváncsian várom, ahogy az új hajót is.

A tudomány a valóság költészete!

(#35161) duvi


duvi
nagyúr

Ha valaki most játszani szeretne, de nem megy, akkor ne csodálkozzon!

(#35162) pcnet válasza duvi (#35161) üzenetére


pcnet
addikt

Nálam server status: ok és bent vagyok. Meg sem szakadt az elmúlt 3-4 órában. Privát szervert kaptam! Juppy! :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35163) duvi válasza pcnet (#35162) üzenetére


duvi
nagyúr

Most lőttem a képet, de már újra él a szerver. Csak egy gyors restart lehetett.

(#35164) zolee0307


zolee0307
őstag

A chieftain varhatóan mennyibe fog kerülni?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#35165) duvi válasza zolee0307 (#35164) üzenetére


duvi
nagyúr

Még semmi infó róla. Január 16-án és 18-án lesz livestream. Talán akkor kapunk új információkat az új hajóról is. Ha nem, akkor várhatunk január 25-ig a bétára. Ha tippelnem kéne, akkor kb. Python körüli méretek és ár várható. De ez csak megérzés.

[ Szerkesztve ]

(#35167) zolee0307 válasza duvi (#35165) üzenetére


zolee0307
őstag

Az jó lenne, ha a Python és az anaconda között lenne méretben és árban.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#35168) duvi


duvi
nagyúr

(#35169) Cooper911 válasza zolee0307 (#35167) üzenetére


Cooper911
senior tag

A kabin mérete alapján kb ekkorára becsülik: Kép1 Kép2.
Itt meg egy jó kis 360as videó róla.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35170) spank0309 válasza Cooper911 (#35169) üzenetére


spank0309
tag

Királyul néz ki, én örülni fogok az új hajóknak, mert a jelenlegiből nem sok van ami külsőleg is tetszik, Anacondával sem vagyok megbékélve és még sok más hajóval. Ez viszont nagyon tetszik. Kinek mennyi az ősszvagyona? Meddig érdemes gyűjtögetni? Előre tudom a választ a végtelenségig, de akinek kb. nem sok igénye van, és nincs kedve 8 hajót tárolni, annak minek több zsé. Naponta lenyomok egy 100 millás kört Upsilonban.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#35171) zolee0307 válasza Cooper911 (#35169) üzenetére


zolee0307
őstag

Köszönöm!

Remélem elérhető áru lesz, meg használható is, mert nagyon tetszik maga a hajó. Jó lenne, ha a kis outpost-okra is le lehetne vele szállni.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#35172) Mister_X válasza duvi (#35159) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nagy károkát nem okozott, most megyek vissza Dwellerhez módosítani a beameket, a PP-t meg visszacserélem gyárira. Utána már remélem nem fog felforrni a hajó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35173) Vesa válasza spank0309 (#35170) üzenetére


Vesa
veterán

Én már régen nem a pénzért játszom, sajnos a játékban a hajókon és felszerelésen kívül másra nem nagyonn kell pénz, egy idő után nem tudod elkölteni. Eleve semmi értelme minden hajót megvenni és kimaxolni, max. végigpróbálja az ember őket, aztán marad 2-3-4 amit rendszeresen használ is.

Mikor jön valami új tartalom akkor ránézek pár hétig, aztán megint félreteszem. Időnként persze menni kell pár kört, mégha értelme már nincs is túl sok, vissza-vissza húz az űr. :)

A tudomány a valóság költészete!

(#35174) Mister_X válasza spank0309 (#35170) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, ha van már 1 milliárd kredited, akkor érdemes lehet megállni. Abból a pénzből ki lehet pofozni teljesen egy Corvette-et vagy Cuttert, de majdnem ennyibe fáj egy fullos Type-10vagy Anacnda is. Ha a méretek stimmelnek a tippelések alapján, én nem lepődnék meg, ha a Chieftain egy superheavy hajó lenne és a Beyonddal bekerülne az alliance rank system. Na, akkor a Chieftain se lesz ám olcsó mulattság.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35175) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hotas kérdéskörre.

Egy fél órát eltöltöttem gyakorlással, a mostani rendszerembe elszállíttattam a hajóimat (A-class Imperial Eagle, A-class Imperial Courier, A-class AspEx), az előbbi kettővel elkezdtem cikázni egy bolygó gyűrűjében. Így már jobban adja, mint a lassú kondával :B

Elkezdtem kicsit bányászkodni - kell ugye az armor/hull-t babráló engieneernek és továbbá tisztes bevételforrás pristine metallic ringben. HighRES-ben bányásztam, az első 2-3 kalózlelkületűvel még meg kellett küzdeni rendesen (el is b*sztam a loadoutot és a fire groupot, mert turret mining lasereket hoztam), utána meg már annyi szekus lebzselt körülöttem, hogy elég volt arra figyelnem, hogy legyen mindig aktív limpet és a prospectorokat jó irányba lőjjem ki, kaptam a bounty-kat :B Mivel kevés limpetet hoztam, vissza kellett fordulnom rongyos 1.5M bounty voucherrel és kb. félmilliós rakománnyal (gold, indite, bertandite, platinum, painite). A kör szépséghibája az volt, hogy 27% hullal és wanted státusszal csapódtam be az állomás platformjára, mert valahogy meglőttem az egyik szekust.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35176) Cooper911 válasza Mister_X (#35174) üzenetére


Cooper911
senior tag

"a Beyonddal bekerülne az alliance rank system. Na, akkor a Chieftain se lesz ám olcsó mulattság."
Meg olyan túl hamar bele sem lehetne ülni, ha valamelyik magasabb alliance ranghoz kötik :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35177) Novver


Novver
senior tag

Sziasztok!

Tegnap elkezdtem a Ram Tah Guardian küldetést és mivel még sosem használtam SRV-t így kicsit buzgeráltam a beállításokat.

Thrustmaster HOTAS X-et használok és a jobbra balra kanyarodás elméletileg a jobbra balra csavarása a joynak defaultban.

Na most nekem rendszerensen kipörög és nem is nagyon tudok óvatos mozdulatokat csinálni.

Aki ugyanilyen joyt használ, megosztaná esetleg a tapasztalatait hogy mit kéne beállítanom, és vagy egy screenshotot az ő beállításairól lőne nekem? Egy csomó dolog nincs bindelve pl kamera sem, és ez kicsit megnehezíti a dolgokat :)

Előre is köszönöm!

Life is a game... The game is my life!

(#35178) wollnerd válasza Novver (#35177) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Én Logitech G27-es kormányt használok a SRV irányítására. :D :D kb. 540 fokon. gázpedál a gáz, fékpedál a "fék". A 4. sebváltó a hátramenet. egy jobb kormánygomb a srv "jetpack"-os használata. :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35179) Novver válasza wollnerd (#35178) üzenetére


Novver
senior tag

Ez egy kicsit csalás :D Azzal nyilván zseniális precízióval lehet irányítani.

Life is a game... The game is my life!

(#35180) Raymond válasza wollnerd (#35178) üzenetére


Raymond
félisten

Azert a kormany+HOTAS kombinaciohoz kell egy kis logisztika a cockpit-ban (marmint IRL cockpit) :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35181) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Srácok, az miért van, hogy ha megtámadok HighRES-ben egy wanted pilótát (nem, nem a security-t), akkor büntetést kapok és wanted leszek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35182) duvi válasza Mister_X (#35181) üzenetére


duvi
nagyúr

CSAK azután lősz bele, miután lefutott a teljes scan és kiírta, hogy wanted? Ha ezelőtt meglövöd, akkor jogos a bünti, ha scan után akkor bug. orientcx is belefutott már ebbe.

(#35183) Mister_X válasza duvi (#35182) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, nem futott le a scan: megtámadott, ráfordultak a tornyok és csak azt látom, hogy jön a mikuláscsomag. Aztán megérezték a szekusok a vérszagot és jöttek, majd elkezdtek lőni (extra bünti, mert a vadászpilótám gondolta megdolgozik a pénzéért). Ha még egy ilyen lesz, esküszöm lövök egy videót, de inkább jobbnak láttam olajra lépni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35184) duvi válasza Mister_X (#35183) üzenetére


duvi
nagyúr

Turretekkel előfordul az ilyesmi. "Target only" vagy "Fire at will" módban vannak a turretek?

(#35185) Mister_X válasza duvi (#35184) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fire at will, de csak pirosakat lőnek, piros meg csak az lesz, aki megtámad vagy én támadom meg valamivel (mc például). Conflict zone-ban ugye meg sok a piros, de ez HighRES.

Apropó, material grind pro tipp: bementem egy High CZ-be, ahol az egyik fél kapott egy faragót támogatásnak (Farragut Battlecruiser) - becsatlakoztam melléjük, cargo scoop ki, limpetek ki, a ledarált ellenfelek alkatrészeit meg szép sorban gyűjtögették be :)) És a jutalomfalat is jött, mert a hipertérből kilépő donorokra egyből elkezdenek lőni a turretek.

Persze ezt is elbaltáztam, mert néha lőttem a multikkal is és egyszer csak azt vettem észre, hogy a kezem a ravaszon van, a célzásrásegítő meg a battlecruiseren - hát naná, hogy épp akkor tolt egy apró manővert a lázadólelkületű és egy kósza lövedék levett 0.01MJ energiát a bc pajzsából... frameship drive charging

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35186) duvi válasza Mister_X (#35185) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez a Fire at will nem egy életbiztosítás :N Elég ha berepül a tűzvonaladba egy semleges v. security hajó. Ezt megúsznád 600CR büntetéssel és egy rendszer ki/be ugrással. Ehelyett a turretek egyből elkezdik ész nélkül bedarálni a piros célpontokat, amiből tuti nem jöhetsz ki nyertesen. Ráadásul sokkal súlyosabb büntetést kapsz. Ezért javaslom a Target only módot RES-ekben ;)

(#35187) Mister_X válasza duvi (#35186) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy a szekuriti húzná a rövidebbet még csak a tornyaimmal, ha meg komolyra veszem, akkor meg pláne :DDD De majd megnézem a target only módot (CZ-ben azon van, mert egyéb esetben túlhevülne a hajó egy perc után), csak még meg kell keresnem, hogy most mivel tudok váltani gombnyomásra a célpontok között.

Két kérdés:
1) hatch breaker limpetek ellen hogyan tudok védekezni?
2) a jelenlegi community cucc thargoid vadászat?
+1) ki játszii innen Xboxon rajtam kívül?

Este meg lehet elkezdem tovább húzni a fed rangomat és birodalmi sast fogok festeni egy Corvette-re ;] Kitűnő bányászhajó lesz belőle.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35188) Cooper911 válasza Novver (#35177) üzenetére


Cooper911
senior tag

Próbáltad kikapcsolt drive assistal? (én pl bekapcsolt assistal nem nagyon tudom vezetni).

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35189) to.ca válasza Mister_X (#35187) üzenetére


to.ca
tag

"hatch breaker limpetek ellen hogyan tudok védekezni?"
Régebben csak akkor tudtak brékelni, ha lelőtték a pajzsodat, ma már sajnos bármikor.
Védekezni ellenük point defence-szel lehet, de vigyázni kell a megfelelő elhelyezésre.

load"elite",8,1

(#35190) Novver válasza Cooper911 (#35188) üzenetére


Novver
senior tag

Nem én, de megnézem, hátha. Köszi a tippet! :R

Life is a game... The game is my life!

(#35191) 42861 válasza duvi (#35186) üzenetére


42861
senior tag

Soha nem használtam turret fegyvereket, valszeg nem is fogok, de target only módban, ahogy betargetelem egyből elkezdi lőni? Vagy csak scan után?

(#35192) -Solt- válasza 42861 (#35191) üzenetére


-Solt-
veterán

Lomhább nagy hajókon lehet létjogosultsága szerintem, mert olyan szögből is tüzel ahonnan normál fegyverzettel nem érnéd el az ellent.

Nem, akkor kezd el tüzelni amikor megnyomod a tűz gombot, és addig tüzel amíg meg nem semmisül az ellen, vagy nem szünteted meg a cél befogást.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#35193) Mister_X válasza 42861 (#35191) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Target only módban be kell célozni és pirosnak kell lennie - vagy te lőtted meg előtte egy fixed/gimbaled fegyverrel, vagy ő támadott meg. Arra mèg nem találtam megoldást, hogy magától nyisson tüzet sárgára, azaz tudtommal kezdeményezni nem tudsz turretekkel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35194) wollnerd válasza Raymond (#35180) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Hát.. :) én amikor SRV-t veszem elő akkor a hotas x-et és a genius metalsticket egyszerűen el/visszateszem a polcra és a kormányt előveszem és rögzítem azt az asztalomra. Amikor már nem kell akkor mindez fordítva.
De néhány nap múlva megjön a T. FCS hotas és tudtommal annak nincs kötött egymástól való távolsága, mert nincs összekötött vezeték a gázkar és a botkormány közt, mindkettő külön USB-ből jön, így kényelmesen elférhet a kormány is a kettejük között is. :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35195) Raymond válasza wollnerd (#35194) üzenetére


Raymond
félisten

Ahhh, azt hittem fixed be van szerelve valami kombinalt cockpit-ba :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35196) 42861 válasza Raymond (#35195) üzenetére


42861
senior tag

Power distributor kérdés. Volt már téma, hogy felfedező hajókba érdemes a legkisebbet rakni. A hátránya csak annyi, hogy nem lesz boost, semmi más? Simán mehet az 1D is akár az Anacondába?

(#35197) pcnet válasza 42861 (#35196) üzenetére


pcnet
addikt

Így van, mehet 1D is, csak a boostot bukod.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35198) #38642688 válasza Cooper911 (#35169) üzenetére


#38642688
törölt tag

Azok a hardpointok a kabin fölött (ha azok), nagyon szimpatikusak, ideálisnak tűnnek fix fegyvereknek.

(#35199) _Kondor_ válasza #38642688 (#35198) üzenetére


_Kondor_
tag

A #35198-as én voltam, csak nem találtam a megfelelő acc-ot :)

(#35200) duvi válasza _Kondor_ (#35199) üzenetére


duvi
nagyúr

Üdv újra a fedélzeten Kondor! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.