Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) orientcx válasza Mister_X (#35348) üzenetére


orientcx
őstag

"Nee, miért engem?"

Csak nem te vagy Gilgames? Mert akkor bocsi. Várom a jogi képviselőid, és veszek neked egy új Clippert. Most úgy is minden bádogedényt akciósan árulnak a vas-edény szaküzletekben. ;)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35352) Mister_X válasza orientcx (#35351) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A profilképem itt Gilgamesh - de a Clipper nem kell, Prismatic Shieldre spórolok ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35353) Bishi válasza Mister_X (#35350) üzenetére


Bishi
tag

Huuu ez nagyon jó hír. Lehet majd privátban keresnélek a beállításaid kapcsán. Köszi.

(#35354) -Solt- válasza Mister_X (#35352) üzenetére


-Solt-
veterán

Tartok tőle, hogy orientcx a Sumer királyra gondolt... :K

www.smart-bus.hu

(#35355) Mister_X válasza Bishi (#35353) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a baj, hogy bővebben tényleg nem tudok segíteni: dirty console peasant mintájára betettem a lemezt a gépbe és játszok :(

Amit próbálj meg, hátha:
- ellenőrizd a hálózatot xboxról (settings/network/network settings/test network connection)
- routeren intézz port forwardingot a szükséges portokra, ha a NAT neadjisten closed vagy moderate
- nm tudom, hogy milyen netet használsz, de mindenképp vezetékesen csatlakoztasd a routeren, WiFi instabil folyamatos netkapcsolatot igénylő játékokhoz (lásd: Elite), pláne, ha bérházban vagy panelban laksz, ahol zavarják egymást a routerek és telefonok WiFi-jei, vagy ha nem egy szobában van a gép a WiFi routerrel
- tegyél hűséget Aisling Duvalnak, azt csiripelik a madarak, hogy a követői extra prioritást kapnak a szerveren.

@-Solt-: [link]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35356) -Solt- válasza Mister_X (#35355) üzenetére


-Solt-
veterán

Kiégett a retinám bazzeg! ;]

De ettől még orientcx gyanítom, hogy arra gondolt amit linkeltem... majd jön oszt megmondja a frankót! :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#35357) Vesa válasza duvi (#35347) üzenetére


Vesa
veterán

Egyébként ez érdekes. Több szerver van? Mert engem konkrétan egyszer dobott ki a játék a sokszáz/ezer óra alatt (nem számítva az update időszakok közvetlen napjait, amikor persze előfordulnak bug-ok. De ez ellen már rutinosan úgy védekezem, hogy peccs után 1 hónapig el sem indítom a játékot. Hála a technológiának, nálam atom stabil a szerver, nem dobál ki. Vagy csak szerencsém volt eddig.

A tudomány a valóság költészete!

(#35358) duvi válasza Vesa (#35357) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvileg közös szerveren fut az összes platform a BGS miatt, csak instanceolva vannak. Ahogy mondod, nagyobb frissítéseknél szokott előfordulni szerverprobléma. Ettől eltekintve nálam is nagyon stabilan fut az ED.

(#35359) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Az most komoly hogy nem lehet eltárolni a fegyvereket?!? Nem látom a store opciót! :O

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35360) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Halihó, srácok cmdr nevet lehet valahogy változtatni? Vagy csak save game clear-el vagy mi a tök az?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35361) Bishi válasza Mister_X (#35355) üzenetére


Bishi
tag

:D
Köszi.
Ezek szerint ez maradhatott le: Aisling Duval hűség :)
Azért a portokkal is jobban eljátszok. :)

[ Szerkesztve ]

(#35362) Piszkos-Fred válasza duvi (#35358) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Volt par hete trial vagy valami promo event, mar nem emlekszem, csak arra, hogy na akkor volt 1-2 oylan esetem, amikor vagy kidobott a fomenube, vagy a mission boardot/passenger lounget nem toltotte be.

Sok szaz oraval a hatam mogott se elotte vagy utana PC-n nekem sosem volt gondom, le is kopogom. Nem mondom, hogy neha egy-egy ugras utan nem "gondolkodik" par masodperccel tovabb a kliens a rendszer betoltese elott, de ez tenyleg csak azert emlitesre melto, mert tudod, hogy a szokasos 6 sec helyett most 10 sec lett az utazas. :)

(Illetve, kb szaz "board flipping" soran nagyjabol egyszer el is szokott elszallni a teljes kliens, de ez talan teljesen ertheto is es nem feltetlen a szerverek hibaja, inkabb a nem rendeltetesszeru hasznalate)

[ Szerkesztve ]

(#35363) duvi válasza wollnerd (#35359) üzenetére


duvi
nagyúr

Dehogynem. Nyomj rá a Swap-re és lenyílik a menü.
Most lőttem neked ezt a képet a fegyvertároláshoz:

(#35364) duvi válasza Szőrös  (#35360) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia szőrös! Üdv a csapatban! :)
Igen, az Options menüben találod a Clear Save funkciót, de ez mindent resetel, tehát nulláról kezdheted a játékot. Másik lehetőség, hogy írsz a supportnak, hogy lécci-lécci írjátok át erre XY névre. Sokaknál működött már ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#35365) Cooper911 válasza Szőrös  (#35360) üzenetére


Cooper911
senior tag

1. Ha megfelelő idnokkal írsz a supportnak akkor lehet hogy megváltoztatják (klán név előtag stb miatt nem).
2. A clear save-nél meglehet változtatni, de ilyenkor ugrik minden eddig megszerzet hajó pénz rang stb, Teljes újrakezdés. Ha nincs sok hajód és/vagy sok milliód akkor ez is opció lehet.
3.Szerk: Megint lassu voltam :D

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35366) Szőrös  válasza duvi (#35364) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igazából eddig kb 2 órát toltam a játékba a megjelenés óta :D Még KS-en támogattam őket csak valahogy nem akaródzott vele játszanom, de most megvettem occóért humblén a Horizonst és belefeccölök egy kis időt. Szóval sokat nem vesztenék.
Na szóval köszi a tanácsot, azt hiszem törlés lesz, supportot ilyennel nem zargatom. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35367) D013


D013
aktív tag

Sziasztok, megint eltelt pár tucat ingame mióta utoljára írtam. Lett egy Keelback-em, erősen bounty hunting-ra építve, hangárral. Rájöttem hogy jobb ha én ülök a vadászba (AX-es Taipan) és a crew vezeti a nagy hajót, úgyis jobban céloz a fixed fegyverekkel mint én. Ezzel a taktikával el lehet lenni.
Más, úgy döntöttem csinálok egy engineering-hez gyűjtő hajót a korábban megvett Type-6-omból. Tettem rá mindent ami kellhet, de mivel még egyik engineert sem látogattam meg nem nagyon tudom ez hogy működik. Gondolom odamegyek és leadom neki a cuccokat? Vagy abban a hajóban kell ülni amit fejleszteni akarok? Mert arra gondoltam hogy ezzel odamennék, odahordanék mindent ami kell (közben pár economy passanger mission csak hogy legyen egy kis lé is a dologban) aztán ship transferrel odavitetném a Keelback-et. Ez megoldható?
https://eddp.co/u/DAoWc521
leszedtem róla a discovery scannert, mert kellett a hely másnak. Nyugodtan szóljatok ha ez az egész egy hülye ötlet. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#35368) orientcx


orientcx
őstag

-Solt- és Mister_X
Hát én eredetileg valóban erre a fickóra gondoltam.De ha közelebbről megnézzük a hősi viadalról készült képet, és bekalkuláljuk azt a tényt, hogy a sumer étlapokra még sem a chili paprika, sem a babételek nem kerültek fel(az ugye XVI sz.-i amerikai import termék), akkor mosmááá tényleg nem vagyok benne olyan biztos, hogy tulajdonképpen kit is fenekeltem el olyan csúnyán... :DD:D:DD

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35369) Szőrös  válasza Szőrös  (#35366) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ehh kifutottam a szerkesztési időből:
Van lehetőség karakter nevekre keresni valahol? Csak hogy tudjam mi foglalt meg mi nem? Vagy majd kiderül amikor csinálom az újat?
Plusz ha van egy cimbi aki szintén most kezdi akkor mi a legjobb lehetőség, hogy együtt tudjunk játszani open playben?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35370) pcnet válasza D013 (#35367) üzenetére


pcnet
addikt

Hajót nem tudod transferrel oda vitetni mérnökhöz, legalábbis ahol én jártam eddig, nem volt Shipyard. Max a rendszer egyik állomására tudod vitetni, onnan Te viszed le a mérnökhöz. Ez a T6 fitt részben alkalmas csak engineer unlockokra, ha teheted, inkább egy Pythont szerelj fel. Persze T6-ot is fittelgetheted mindig az aktuális célra.

Torz on borz: Ha foglalt a választott nick, jelzi a rendszer. Létező nickeket max a barát listánál tudod csekkolni. Add friend és beírod a kívánt nicket. De felesleges, mert mit írtam a rendszer úgyis szól ha már foglalttal próbálkozol. Baráttal egymást openben vagy Privat groupban láthatjátok. Inkább privat groupban, mert ott biztos, hogy egy instanceba kerültök.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35371) spank0309 válasza Szőrös  (#35360) üzenetére


spank0309
tag

Ugyan ez nem ehhez a kérdéshez tartozik, de én olyat kértem supportban hogy az xboxos vagyonomat tegyék át pc-re. Mert eladtam a boxot és megvettem pc-re is a játékot. 1-2 napon belül meg is csinálták, szóval szerintem teljesen nyitott a dolog csak írni kell nekik =)

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#35372) pcnet válasza Szőrös  (#35369) üzenetére


pcnet
addikt

Bocsánat, kifutottam a szerkesztési időből. :R

Ha együtt akartok játszani haverral, wingben együtt harcolhattok, de ha mindketten most kezditek a játékot, a wing trade a pegjobb lehetőség. 5%ot kaptok a másik profitjából. Kezdéskor elég jó pénzszerzési lehetőség. Később lesznek a játékban küldetések, amit wing társakkal közösen lehet teljesíteni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35373) Mister_X válasza D013 (#35367) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Maga az egész Keelback egy hülye ötlet, pláne fix modulokkal, de végülis mindenki úgy játszik, ahogy neki tetszik :N Abból a pénzből én inkább egy Vulture-t építenék, bele fogsz szeretni, ha bounty hunting a lényeg.

Keelback volt nekem is, Viper MKIV után (DBX nem jött be), de hamar Vulture lett belőle. Konkrétan az első assassination küldi után.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35374) bot1978 válasza duvi (#35306) üzenetére


bot1978
senior tag

Nekem az első lövésem után bekapcsolnak a légelhárítók. Elég hamar elfogy a pajzsom, szóval boostolni kell onnan. Messzebbről meg nem látom hol vannak a skimmerek, lehet a Rift alacsony felbontása miatt, vagy elő sem jönnek, nemtom.
Nem volt drága a dumbfire szóval mindegy, megpróbáltam. Amíg be nem mondja, hogy beléptem a zónába nem jöttek elő, az meg már ezek szerint úgy nem jó, hiába tolatok vissza...

(#35375) D013 válasza Mister_X (#35373) üzenetére


D013
aktív tag

Pontosan ott tartok, Viper MK4 után Keelback - meg a kettő között grindelni a Type-6. Nekem eddig eléggé bejött. A Keelbacken tényleg hülye ötlet a fixed, ha én vezetem, ha a Competent pilótám, akkor már más a leányzó fekvése. Jelenleg két small railgun van rajta meg 2 gimballed fragment, ha közel érnének hozzá, ezeket fogom cserélni két közepes railgunra, és még nem döntöttem el a két kicsit. Szépen eltalálja egyébként a hajókat miközben én cirkálok a Taipannal. + öröm hogy az 516 os boostal és jó forduláékonysággal könnyebben körbe tudom járkálni a területet és tudom leszkennelni a hajókat. Ha meg találok egy Wanted-et csak hívom azt a lomha szörnyet, had lövöldözzön, addig én meg kilönöm mint a 2000 lövedéket multi cannonokból. :D

(#35376) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mostanttól imádni fogom a community goalokat :C Bestgirlnek gondoltam ritkítom a rabszolgakereskedőket. HazRES-ben karitatív céllal két főre rábíztam a vadászokat. 2.6M vérdíjat összeszedtünk, majd egyszer csak valami fura támadásokat kaptam be, látszólag sehonnan: pilóták be is mérték a cmdr-t a hátsómban, FAS és a fegyverzetét nem tudtam kideríteni. Mivel mélyen az aszteroidák között voltunk, nem tudtam megfordulni FAOFF módszerrel sem... scb-ket meg korábban ellőttem már. Nyúlcipő, kikeveredtem mass lockból, majd supercruise, de jött tovább és interdictelt. Submit -> normál űben boost -> FSD, majd amikor megint supercruise-ban voltam, rögtöm vertem az Y-t (emergency drop), mielőtt ő is beérne supercruise-ba és látná a low wake-em. Megúsztuk :C

Visszamentem később, erre látom idővel (1M bounty után), hogy plazmák zúgnak el mellettem. Hoppá, CMDR egy FDL-ban. "Hogymondtakend?!" ráfordultam (FAOFF), elkezdtem porlasztani a barbipajzsot rajta, majd menekülőre vette. TOLATVA. 70km-en keresztül nem bírtam permaboosttal utolérni :DDD Közben már írtunk egymásnak, hogy "well, this is awkward", "yea indeed", majd tűzszünetet kötöttünk.

Visszamentem az állomásra munícióért és kifele látom, hogy a levélbedobóval szemben áll egy konda és villog rám. A ferdis cmdr volt az, gondolta hozza az A-class PvE kondáját és vadásszunk együtt. Full energiafegyveres hajó és a 4A-s beamje healinges volt. Mikor épp kiestünk HazRES-re, mondtam, hogy hoztam csalit. "What bait?" - aha, fél perc nem telt el és az egész sensor disk tele volt piros pontokkal, de a healing beam miatt elpusztíthatatlan voltam :C (1-2 scb azért el lett lőve), mikor kipucoltam a környezetem, írtam, hogy vissza kéne menni, mert elfogyott a lőszer :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35377) Mister_X válasza D013 (#35375) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem fogja elbírni a hajó a két 2B railgunt (túlhevül, elfogy az energia), inkább Vulture és rá egy Beam meg multicannon/fragment cannon, persze mérnökölve. Adj a hajónak egy esélyt :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35378) wollnerd válasza duvi (#35363) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Jobban megnéztem és rájöttem a bibire:
Ne már hogy akárhol is vagyok, egységesen is csak max. 60-at tárolhatok?! :(
Azt hittem állomásonként lehet kb. ennyit vagy kevesebbet tárolni. És ugye több ezer állomás van a galaxisban... :W

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35379) duvi válasza wollnerd (#35378) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor már beígérték a tárolókapacitás bővítését.

(#35381) duvi válasza grHawk (#35380) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi Hawkyn, hogy összeszedted az egész kollekciót! :K

(#35382) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Azt lehet tudni, hogy vajh honnét lett nekem a shipyardban Eagle-m? :Y Mert venni nem vettem ilyet az fix. :D Jól sejtem, hogy az inkább pewpew ladik?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35383) pcnet válasza Szőrös  (#35382) üzenetére


pcnet
addikt

Megjelenés környékén volt valami speciális kiadás (nem emlékszem pontosan mi volt a neve) akik akkor vették meg a játékot, kaptak egy Eagle-t is.

Szerk Mercenary edition. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35384) duvi válasza pcnet (#35383) üzenetére


duvi
nagyúr

Így van :K

(#35382) torz on borz
Igen, egy könnyű vadász, de a kezdő Sidewindernél így is jobb. Nagyobbat ugrik, erősebb a pajzsa és több az internal modulja.

[ Szerkesztve ]

(#35385) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Wow, már el is felejtettem, hogy ilyen csomagra ruháztam anno be. :D Köszi
Most még csak adatszállító küldiket nyomok, meg csinálok egy próba scarab futamot valami kövicsen.
Aztán jöhet majd a pewpew. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35386) orientcx


orientcx
őstag

Pár napja panaszoltam el, hogyan lettem egy nap alatt három helyen is wanted, meglehetősen érdekes körülmények között. Sőt, az egyik rendszerben mindjárt duplán. Azt is beígértem, hogy az ilyen esetekből összeütök egy videót. Hát most beváltottam a fenyegetést, imhol ni. Szenvedjetek csak ti is. :)
Általában úgy szokott lenni, hogy a rettenthetetlen Fed hero feltűnik valamelyik RES-ben, és büntet. Hát itt most őt büntetik, de sorozatosan. :U
Nincs igazság a galaxisban... :O

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35387) Mister_X válasza orientcx (#35386) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szállj le a tűzgombról és 0-ra vedd le a lóerőt, mert a Beyond után nem tudsz majd leparkolni a Corvette-el ;]

Én szeretek veszélyesen élni, vittem magammal 128 tonna ruhát HazRES-be, szerintem harmincan jelentkeztek érte. Egyszerre. Volt ott minden Competent Eagle-től kezdve Elite Anacondáig minden. Csak azt sajnálom, hogy nem rögzítettem, mrt fulldokoltam a nevetéstől, hogy milyen népszerű vagyok :D Ha nincs a healing beames konda wingmate-net, 23 millióba fájt volna a látogatás :D Érdekes módon painite-et békésebben tudtam HazRES-ben bányászni, tonnaszámra felrámolt olcsó göncökre rámozdultak a vadak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35388) -ZeeZee- válasza Mister_X (#35387) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Biztos Galneten hirdetted meg a bálabontási akciót. A nép meg nem változik 1000 év alatt sem. Ugrik az akció táblára... :)

(#35389) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na még pár kérdésem lenne, aztán egy ideig sztem nem nyaggatlak Titeket. :D

Ha hosszútávú felfedezésre adnám a fejem akkor mi az ajánlott ladik hozzá? Csak hogy tudjam mire kell lóvét gyűjtenem. Valamint a galaxy map-en látszik valahogy a már felfedezett terület, vagy az, hogy merre nem járt még játékos? Gondolom akad még ilyen azért bőven.

Combat mission-nél az vhol jelölve van, h milyen nehéz, vagy milyen ladik ajánlott?

Utolsóként, kalózkodáshoz vezető útról és a mikéntjéről van vmi jó leírás? Vhol olvastam, h eléggé rá kell készülni.

Ja meg a bolygó textúrákat nem lehet feljebb venni? Összességében elég jó a grafika csak a bolygóké gagyi egy picit.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35390) Piszkos-Fred válasza Szőrös  (#35389) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Hosszutavu felfedezes szinte barmilyen nagyobbacskat ugrani kepes hajoval elkezdheto, de talan egy dbx vagy aspx az a kenyelmes hajo, amelyet erdemes megcelozni es amellyel nyugodtan bele lehet vagni. En legalabbis ezt a kettot hasznaltam, bar a Daimond utan hamar ataltam az AspExpre (mai napig kedvenc ladikom). Sulyokat csokkentve (D-s modulok), a felesleges rendszerek kukazva (igeny szerint), egy jobb minosegu fuelscoop es erosebb de konnyu hajtomuvel mar indulhat is a felfedezo es/vagy penzkereso moka.

Bolygo texturak a kovetkezo kontent patchben lesznek turbozva, visszaolvasva a topikban talalsz videot a friss streamekrol, ahol bemutattak, hogy mi varhato. Jol neznek ki :)

Combat missionhoz feltetlen harci szeker kell, a nehezsegi fok sok mindentol fugg, de szerintem ez elore nem megallapithato. Nyilvan a reputaciodtol fugg, hogy miket kapsz, de barmelyik misszio lehet setagalopp vagy akar remalom is, a celpont illetve a te es a hajod felkeszultsegenek fuggvenyeben. A celpont neve illetve rangja esetleg lehet arulkodo jel, ahogy a kotelek szama is, de ez is olyan, hogy vagy bejon a tipp, vagy nem.
Itt van egy ismerteto, hogy milyen rangu celpont (Pirate Lord, General, Politikus, stb.) kb. milyen hajoval kozeledik

Csempeszeshez en bena vagyok, jo par sikertelen probalkozas utan feladtam es inkabb nem eroltettem, nem az en szivemnek valo dolog az :)

[ Szerkesztve ]

(#35391) Vesa válasza grHawk (#35380) üzenetére


Vesa
veterán

Az első linken az első képen látható térképet 3 éve várom. De nem lesz már belőle semmi.
Egyébként nagyon jó, fantáziadús artok vannak, látszik, hogy a grafikusokkal nincs gond. A vezetéssel van (gondolom Braben, vezető fejlesztők stb.), akiknek sikerül ezekből a legfaékebb verziókat kiválasztani, vagy az igazán érdekeseket eleve bele sem tenni a játékba. Ha ezeknek a koncepcióknak csak a fele megvalósult volna, már egy szavam nem lenne.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#35392) wollnerd válasza Szőrös  (#35389) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Szia!
Én az SG fórumon összeírtam 10 fontos tanácsot a hosszú felfedezéstúrával kapcsolatban. Valaki el akart menni Beagle Pointra és én írtam ezeket a tanácsokat. LINK

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35393) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Huh, köszi a tanácsokat srácok :R

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35394) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Visszatérőknek van valami ajánlás, hogy mit hogyan? Igazából talán egy feature lista az, ami segítene (bár szerintem újra kell majd tanulnom repülni). Pl.: amikor én abbahagytam, akkor ugye még nem volt fegyver store, nem volt landolás se utasszállítás. Vagy a TIR: Horizons rész az lefedi a feaute-ök nagy részét?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35395) Vesa válasza CactuS (#35394) üzenetére


Vesa
veterán

A Horizons mindent lefed, azt érdemes venni, tulajdonképpen az a teljes játék. Ráadásul még egy csomó tartalom jön hozzá idén

A tudomány a valóság költészete!

(#35396) CactuS válasza Vesa (#35395) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már megvettem, az alapjáték már nagyon régen megvolt, csak a Horizons előtt valamikor abbahagytam. Apróságokra gondoltam, pl: van-e ár bank/warehouse ahol a ritka nyersanyagokat tudom tárolni, ilyesmi, amit ír a kiegészítős leírás. Vagy azt mindig cipelni kell magammal?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35397) orientcx


orientcx
őstag

Tegnap kis anyagot gyűjtöttem a lőszergyártáshoz.


Ezen a holdon valószínűleg ingyen osztogatják a lavian brandyt

Hééé, álljatok meg! Mindenki üljön vissza a helyére és higgadjon le!!! Mielőtt még mindent félredobva tömegesen indulnátok meg az NLTT 36689 rendszer inkriminált holdjára, bevallom, az üvegeket már csak én dobáltam oda, az eredeti kép ilyen volt. :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35398) Cooper911 válasza CactuS (#35396) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ami a mérnökökhöz és a synthetishez (FSD boost, lőzer újratöltés, stb) kell nyersanyag az mindig nálad van mintha egy bőröndben cipelnéd (1000db limit) ez nem a hajó rakteréből vesz el. Ugyanígy van egy adattár ami 500 limites. Tehát még ha egy raktér nélküli hajóba ülsz át akkor is nálad van, ha elpukkansz a hajóval akkor sem veszik el.
Sima Cargo-t (tehát pl ritka Lavian Brandy-t) nem tudsz eltárolni. (Még?)

orientcx: Tőled még a kövek is kifekszenek. :D

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35399) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Ti mikor szoktátok feltolni a képeteket discordra hogy csöppet testközelből ismerkedjünk a MAGYAR elite krémmel?

huhh

(#35400) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Ennyit a jol fizeto passenger missziokrol. [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.