Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) duvi válasza wollnerd (#35450) üzenetére


duvi
nagyúr

A bétában egy kicsit régebbi (kb.1 hetes) mentésedet kapod meg. Ahol akkor jártál ott fogsz kezdeni a bétában. Ha hetek óta úton vagy, akkor bizony a bubin kívül leszel. Vagy elpukkantod a hajót és visszarak az utolsó látogatott állomásra, vagy visszarepülsz. Bétában olcsóbban (vagy halakért :D ) lehet vásárolni, hogy könnyebben tesztelhessünk.

(#35452) wollnerd válasza duvi (#35451) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Tudom, ebben az esetben a self destruct az életmentő. :D
Amúgy is December óta bubiban vagyok, nem is mentem el azóta sehova se. :)
Ha Upsilon Aquarii-ben találom magam konda társaságában (az előző hetekben a mirror frakciókat erősítettem az adatszállításokkal) az már pláne teljesen ok. :D

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35453) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Patch notes: [link]

(#35454) Cooper911 válasza kiskuplung (#35449) üzenetére


Cooper911
senior tag

Amikor a mérnöknél leszáltál akkor "resetelődött" a pin, tehát akkor felejtette el.
Az Inara erre is megoldás.

duvi: Köszi az infókat.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35455) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Mar lehet tolteni a betat.

(#35456) ForRedGlory válasza duvi (#35435) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sejtettem, hogy nem véletlen nem találtam semmit. :)

Én is ezt néztem ki, így valószínűleg ezt veszem meg, bár HOTAS verzióban, aztán megtanulok jobb kézzel dzsojsztikozni. :D

Az a baj, hogy én kb mindenből a legjobbat szeretem csak, mert ott a hiányérzet (már ami a minőséget érinti), de úgy látom itt nem fogom megvenni a Thrustmaster Hotas Warthogot, pedig milyen baromi jó lenne (ha jobb kezes lennék). Szóval itt lemondás lesz joy téren.

[ Szerkesztve ]

(#35457) wollnerd válasza ForRedGlory (#35456) üzenetére


wollnerd
aktív tag

HOTAS-os FCS T16000M van nekem is!
Az a jó hogy a gázkar (TWCS Throttle) és a botkormány (T.16000M) külön-külön van, külön usb-ből jönnek ki, tehát fel lehet cserélni a helyüket, így a te esetedben sztem simán lehet a botkormány bal oldalon és a gázkar a jobb oldalon. :) Botkormányt pedig egy két kisebb alkatrész segítségével átalakítható bal/jobbkezesre.

Én jobbkezes vok és innen a Bluechipből vettem.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35458) duvi válasza wollnerd (#35457) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt a gázkarral van a probléma. Ez kimondottan bal kézre lett szabva és nem lehet átszerelni jobbra, mint a joyt :(

(#35459) pcnet


pcnet
addikt

A bétában most halért nem lehet dolgoztatni a mérnökökkel. Lehet már megundorodtak tőle annyit letoltunk a torkukon. :) Pythonba ültetett vissza a rendszer, 5A Thrusters volt fent G5 dirty drrive tuninggal, kb 5-6 próbálkozás után 421 m/s-ról 425 m/s-ra sikerült növelni a boost speedet. Most megyek 6A Thrustersért és megnézem abból mit lehet kihozni. FSD is G5ön volt, ott is sikerült faragni még +1 Ly ugrótávot. Tetszik, hogy minden egyes pörgetéssel ténylegesen egyre jobb tuning jön ki. Fegyverekre leszek kíváncsi, azt még halért tuningoltam anno Corvetten, de nagyon megszívatott. Azt még nem tudom, hogy érdemes lenne e a multi cannonokat az éles játékban megcsinálni, vagy várjak vele és majd az új engi rendszerrel álljak neki. :U Eddig összességében tetszik az új engi rendszer. :C

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35460) korte019


korte019
tag

Most, hogy van ez a béta? Amit itt kigazdálkodok az elveszik ha bejön a rendes? Mert valahogy furcsák nekem az árak :D Olcsóbbnak néznek ki mint amik voltak hajóban.

(#35461) pcnet válasza korte019 (#35460) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, elveszik minden amit bétában szereztél. Egy néhány hetes mentést állítanak vissza béta alá. Mintha egy külön acc lenne a béta, nincs hatással az éles játékra/accodra.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35462) orientcx válasza duvi (#35442) üzenetére


orientcx
őstag

"Nem lehet egyből rátenni a Grade 5-öt, hiába van már kimaxolva a mérnököknél ez a fejlesztésed."

Ez így félreérthető. Amit írtál, azt úgy kell érteni, hogy adott mérnöknél hiába vagy ötös szinten, egy szűz modellt akkor is nulláról kell feltolni. De tudomásom szerint ha egy olyan modult viszel be, amit akár még a régi rendszerben is upgrade-ltek mondjuk ötös szintre, akkor azt figyelembe veszik, és azt hiszem ilyenkor egyből négyes szintről indulsz. Ezért írtam azt, hogy a fontosabb modulokra, amikre várhatóan szükség lesz, érdemes még most egy-egy ötös szintű fejlesztést csináltatni. Akármilyet el lehet fogadni, lényeg, hogy a max szinten legyen, és akkor a későbbi finomhangolásnál már nem kell majd mindennel a 0-ról indulni. A mostani rendszer szerint ez csak egy próbálkozást jelent, de később 5-7 kísérlet lesz szükséges.
A másik: A jelenlegi rendszer szerint egy-egy szélsőségesen jól sikerült upgrade jobb eredményt produkálhat, mint ami az újban lehetséges, ezért akinek van türelme(no meg persze alapanyaga), annak érdemes most megpróbálni valami nagyon jót összeütni. Persze ehhez meg kell nézni, mit tud az új rendszer kihozni egy-egy tételből, azt összehasonlítani egy nagyon jól sikerült mostanival, és akkor le lehet vonni a megfelelő tanulságot.
A harmadik: A beyond videóban azt lehetett látni, hogy a sok alapanyag csak a spec effect-ekhez kell majd, a sima feltornázáshoz az eddig szokásos egy-egy db. Márpedig az effect-et csak a végleges verzióra kell kérni, emiatt csak egyszer kell megfizetni(ha jól láttam)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35463) duvi válasza orientcx (#35462) üzenetére


duvi
nagyúr

Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam. Igen, így gondoltam, ezért is írtam, hogy:
"Minden új modult Grade 1-től lehet csak tuningolni."

[ Szerkesztve ]

(#35464) orientcx válasza duvi (#35463) üzenetére


orientcx
őstag

De ahogy olvasom, a szerencsések már bétáznak is, úgyhogy hamarosan választ is kapunk a kérdésekre.
Nagyon kíváncsi vagyok, van-e olyan fejlesztésem, amit az új rendszerben már nem lehet elérni. Már csak egy 0.00000001 %-nyi plusztól is tonnákat hízna a májam. Azonnal leparkolnék a Jameson memorial bejáratánál, és teli torokból rázendítenék :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35465) korte019 válasza pcnet (#35461) üzenetére


korte019
tag

Akkor jól sejtettem, köszönöm! Akkor garázdálkodom kicsit :D

(#35466) duvi


duvi
nagyúr

A Chieftan alapára bétában: 18.897.696 CR
A Frontier szerint ez már nem diszkont ár, mint az eddigi bétákban volt, hanem a végleges ár: "For 3.0, ships and modules on the test server are available at their normal price and are not discounted as in prior beta periods."

(#35467) KisApám


KisApám
addikt

ELITE DANGEROUS: COMMANDER DELUXE EDITION - 17,99 Euró (5600 Ft)... ez jó ár?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#35468) 42861 válasza duvi (#35463) üzenetére


42861
senior tag

És minden új modult annyiból tart majd felhúzni G5-re, mint a jelenlegi rendszerben megnyitni egy adott mérnöknél az 5-ös szintet?

(#35469) orientcx válasza 42861 (#35468) üzenetére


orientcx
őstag

Viszont itt a végén egy tényleg jó minőségű fejlesztést fogsz kapni, ami eddig lehet hogy csak a huszadik próbálkozásra jött össze.
Röviden mondva a véletlen faktort vágták vissza.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35470) duvi válasza KisApám (#35467) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ez nagyon jó ár :K

(#35471) duvi válasza 42861 (#35468) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvileg igen, gyakorlatilag mégsem :) Most tesztelgetem a pörgetéseket és az igaz, hogy mindig jobbat adnak, de nem mindig ugyan annyival. Van amikor két pörgetés után beadja a Grade2-t és van, hogy csak negyedikre.

(#35472) 42861 válasza orientcx (#35469) üzenetére


42861
senior tag

Hát nem tudom, szerintem ez így nettó szopatás.. Minek grindeljem össze az alapanyagot az első 4 szintért ha nekem az ötödik kell? Nem attól lesz jó az 5-ös fejlesztés, mert végignyálaztam az első 4-et. Vagy igen?
Számomra a mérnöközés része volt a játéknak az, ami a legkevésbé sem szorult hozzányúlásra. Ilyenre meg aztán főleg nem.

(#35473) orientcx válasza 42861 (#35472) üzenetére


orientcx
őstag

Amit most mondok, ne vedd készpénznek, mert ezt a részt már csak felületesen követtem, de van valamiféle lehetőség blueprint-ből, akár az adott mérnökségtől távol is fejleszteni, tehát talán a sorozatban tuningolt cuccoknál(pl SB) elég az egyiket megcsinálni, és a többi meg már jön a futószalagról. De hangsúlyozom, ebben egyáltalán nem vagyok biztos.

duvi - "igaz, hogy mindig jobbat adnak, de nem mindig ugyan annyival. Van amikor két pörgetés után beadja a Grade2-t és van, hogy csak negyedikre"

Ezen még biztos állítgatni fognak, de sztem összességében hamarabb, és főleg kiszámíthatóbban juthat valaki a jóhoz. Viszont az is igaz, hogy a kimagasló upgrade-knek vége.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35474) duvi


duvi
nagyúr

Chieftan vs. SRV méretarány

Alapkiépítésben, full combat fittel ennyi az ugrótávolsága (14,58)

Külön választható voice a hajónak és az SRV-nek

Jól működik a beígért Galnet News felolvasó

(#35475) duvi


duvi
nagyúr

Beköszöntek az új Thargoid felderítők is :)
Thargoid Scout Attack!!!! Elite Dangerous Beta!

[ Szerkesztve ]

(#35476) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szép lassan haladok az előkészületekkel, a Hotas X-et elkezdtem előkaparni a szekrényből, hogy lecserélhessem a T.16000M FCS Hotas-ra, amit nemrég megrendeltem. Egyik cimbora szerint ég és föld lesz a szenzorok között a különbség (egyszerre kezdtünk elite-ezni és mindketten HotasXen kezdtünk).

Ha már lúd alapon gondoltam megcsinálom az infrás kamera követést is, viszont szinte már sehol se kapható a PS3 Eye. Van alternatívája? Vagy ahol még kapni, onnan kéne boltolni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35477) Mister_X válasza duvi (#35466) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megvan a következő hajóm, ezzel fogom "normális úton" összeszedni a pénzt a következő Corvette-re.

@CactuS: biztos lehet kapni Eye-t, mert azt használja a PSVR is. Pontosabban használhatja, PlayStation Camera néven van az utódja. Egyébiránt csodálkoznék, ha Kinecttel nem lehetne megoldani.

Ha igazán kövér lesz a lúd, szerezz be egy VR szemcsit, elvileg PSVR-ral is megoldható az Elite.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35478) Cooper911 válasza duvi (#35475) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ó! Hát itt vannak az én nyolcszögletű kis barátaim. Ezeket sima fegyverrel is lehet sebezni? ;]

Köszi az infókat a Chieftain-ról. 14es alap ugrótávot fel lehet húzni 20 fölé az már elviselhető.

orientcx:
"de van valamiféle lehetőség blueprint-ből, akár az adott mérnökségtől távol is fejleszteni,"
duvi írta felejebb a változásokat és abban van egy olyan, hogy mérnökönként lehet pin-elni egy blueprintet és azt a pinelt blueprintet megcsinálhatod bármelyik állomáson ahol van outfitting.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35479) CactuS válasza Mister_X (#35477) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

VR szemcsi szerintem elbújhat az Icarus mellett. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35480) kiskuplung válasza CactuS (#35479) üzenetére


kiskuplung
őstag

Egy 2D-s felületet bámulni, lehet az akármekkora, közelében sincs a VR-nak.

(#35481) Mister_X válasza CactuS (#35479) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hm.... nope. Ugye VR-ban beláthatod az egész kabint és bárhova nézhetsz, működik a head tracking meg minden. Míg ugye ezzel csak kapsz egy 180 fokos vásznat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35482) orientcx


orientcx
őstag

Sajnos az "előre tuning" nem működik, a mester a régi rendszer szerinti cuccokhoz hozzá sem hajlandó érni, tehát nem érdemes előre ötös szintre hozni bármit is csak azért, hogy aztán az új szisztémában már ötről indulhassunk., nem műkszik. :(

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35483) duvi válasza orientcx (#35482) üzenetére


duvi
nagyúr

Arról volt szó, hogy régi 5-ös modulok 4-esként indulnak az új fejlesztéseknél. Eddig csak új modulokat teszteltem, de visszamegyek egy másik engizett hajóért és kipróbálom.

(#35484) CactuS válasza kiskuplung (#35480) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én próbáltam, igaz, nem Elite alatt, de nem voltam annyira elragadtatva. Inkább érdekes volt a technika, mintsem vásárlásra késztetett. :B Ez egyébként nem sík felület.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35485) duvi válasza CactuS (#35476) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem is PS3 Eye van, de Win10 óta nem is próbáltam. Anno itt vettem meg a Win7-es driverét, de tudtommal nem csináltak W10-es drivert :(

(#35486) Mister_X válasza CactuS (#35484) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hanem? Átmentek rajta smirglivel? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35487) CactuS válasza duvi (#35485) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Titkon reméltem, hogy azért W10 alá tákolnak valamit. :B Kamerára van más alternatíva, amit elég sok FPSt tud és esetleg nem fáj érte az ember szíve, ha kiszedi belőle az infra szűrőt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35488) orientcx válasza duvi (#35483) üzenetére


orientcx
őstag

"Arról volt szó, hogy régi 5-ös modulok 4-esként indulnak az új fejlesztéseknél."

Sajnos nem megy, próbáltam. Amint a régi módszer szerint felpiszkált cuccot meglátja a mester, undorral elfordul, és közli velem, hogy ha nagyon ragaszkodom hozzá, ő megcsinálhatja ugyan, de ez esetben a folyamat úgy kezdődik , hogy levakarja a régi tuningot. :)
Persze még minden változhat, de most ez nem megy.

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35489) duvi válasza CactuS (#35487) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem ilyen áron, mint a PS3 Eye volt, nincs :(

(#35490) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Tudom hogy béta de: a 4-es panelen az utolsó felületen a jump range adata olykor megbízhatatlan, ha fsd tuningolások környékén van a teendőink, valszeg az outfitting résznél pontos.
Fogtam egy Anakondát amin kb. 62 ly volt, átalakítottam az új mod formára. 4-es grade lett, kipróbáltam két expentrial (az első és a 4.-et) effektet, de látszólag semmit se változott fényévtávval kapcsolatban... (?)
majd a datamited w. ex. begyűjtése után kipróbáltam kiviből a 25%-os fsd injection-t és 88 Ly-re voltam Deciat-tól. A 25%-os beinjekciózás után láttam a 4-es panelen hogy: 136 Ly! :Y
És persze gyakorlatban nem működött, rinyált a hajó hogy nem elég az ugráshoz... :U
Aztán (lecsekkoltam: 63.09 Ly) 3x is elvégeztem a 5.-os fsd modolást (nem kicsiket lépett) és 4-es panelen még mindig a régi érték maradt! de az outfitting képernyőn kb. 64.5-Ly-et láttam. Holnap letesztelem gyakorlatban)
Na szóval: a jump range felirat a panelen sztem olykor hibás tudhat lenni! Javítandó.

Amúgy a material trader lelőhelyeiről lehet tudni valamit? A Galaxic map-ot nem értem, sztem nem jelenít meg semmit. És az ún. Xeno trader is érdekelne engem...

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35491) orientcx válasza wollnerd (#35490) üzenetére


orientcx
őstag

Ahol szűröd a rendszereket/csillag típusát/biztonságot/stb, ott van egy új menüpont "by services" névvel. Ezzel szűrheted azokat a rendszereket, ahol van ilyen

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35492) pcnet válasza orientcx (#35491) üzenetére


pcnet
addikt

Mester! Akkor most érdemes a jelenlegi rendszerben tuningoltatni a multi cannonokat? Egész este conductive polymerst vadásztam BUNDA rendszerben, találtam is kemény 3 db-ot. Most anarchy+war rendszerelet látogatok seeking weaponsban dekkoló T9-ek reményében, de egy rendszerben sem találom őket. Kicsit szivatós a hozzávalók gyújtésének java része. Aztán lehet az új rendszerben nem is kell majd a conductive polymers vagy mi a szösz. Feleslegesen nem szívatom magam. Pár napja felvettem egy vadászt, már master a rangja, lekörözött a kis nyomorult. Ha így megy tovább, tuning nélküli MC-kel is eléjük az elite rangot. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35493) orientcx válasza pcnet (#35492) üzenetére


orientcx
őstag

Mester? Köszönöm a titulust, egy Fed bugris ilyen megszólítást kizárólag a "mek" előtaggal szokott kapni :)
Sajnos kevés az időm, bővebben talán később, de megcsináltam MC-re a béta plafont(mert itt van max), és bizony a minap az élesben frissen tuningolt MC-im jobbak lettek. Nem sokkal, de jobbak. És ezt a bétában már nem is lehet elérni. Majd mutatok számokat is. De ehhez nagyon jól sikerült tuning kell, mert a béta plafon is nagyon jó, és viszonylag könnyen, de főleg biztosan elérhető. Ja, és hiába 100-as a limit a tárolókba, a 158 db mod embedded fw-m mégis megmaradt :K
Már nagyon kíváncsi vagyok Palin mesternél mi a csúcs, és hogy jobb-e, mint ami nekem van.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35494) orientcx válasza orientcx (#35493) üzenetére


orientcx
őstag

Akkor a beígért számok: fölül az új rendszer plafonja, alatta pedig a két régi szerinti kimagaslóan jól sikerült fejlesztés
damage/sec: 34,3/s = +47.2% damage: +55%
---------------------------------------------------------------
damage/sec: 34.8/s = +49.3% damage: +57.1%
damage/sec: 34.6/s = +48.3% damage: +56.1%
Láthatjuk, a régi upgrade jobb számokat produkált. Ez elsőre nem tűnik soknak, de nem is elhanyagolható. Viszont az is igaz, hogy a bétásnak 77 darabos lett a tárkapacitása, ami ebben a kategóriában kimagaslónak számít az átlagos 70-hez képest. a többi paraméter nagyjából egál. Tehát akinek van elég alapanyag legalább 10-20 kísérletre, annak esetleg érdemes megpróbálni.

Viszont Palin mester tudománya az új szisztémában nagyon megkopott, döbbenetes különbség van az eddigi +41%-os, és az új max 35.2%-os multiplier között, pedig abban a 35.2%-ban már benne van a bétába berakott +spec effect is(drag drives), ami kifejezetten ezt a paramétert hivatott javítani. Lehet hogy valamit rosszul csináltam, de ez így nagyon durva különbség(a sebességem pl több mint 10m/s-al csökkent, és ez nyilván az agilitásra is erősen kihat). Nemtom, változtatnak-e rajta később, vagy netán tényleg elcsesztem valamit(kicsit már zsibbadok), de én azt javaslom mindenkinek, hogy irány Maia, amíg lehet, mert a Queen Elisabet is kisebb sugárban fog megfordulni, sőt, talán még egy Cutter is(na jó, az azért mégsem ;)), és Bözsi is le fog gyorsulni a járókeretével... :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35495) wollnerd válasza orientcx (#35491) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Pont ezt csináltam. szűrtem,de nem látszott semmi a térképen se közel se távolabb, de lehet vak vok egyszerűen...
De a most találtam némi infókat.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35496) summers válasza duvi (#35442) üzenetére


summers
tag

Szia!

Egy új thrustert fel lehet húzni pl.+45%-os optimal mutiplierre az új rendszerben, ha minden pörgetéssel jobb lesz?

[ Szerkesztve ]

(#35497) totila válasza summers (#35496) üzenetére


totila
tag

kettővel fölötted pont erről van szó

wollnert: működik az, csak ilyen ritka
de az is lehet, hogy valamilyen másik szűrő is be van kapcsolva nálad, például magasra van állítva a populáció alsó limitje

(#35499) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Nah en nemtudok belepni a betaba. A jatek belep a fomenube, de mikor open/solo/private group ot valasztanek, kidob a jatek a desktopra.

(#35500) Ice_Man22 válasza Ice_Man22 (#35499) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Azt hiszem megvan a problema forrasa: [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.