Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Remélem volt aki végig követte, nem mindennap indul Tesla Roadster a "Marsra"! :K

Irigylem azt a testdummyt. :(

Valami gyönyörű volt, ahogy landoltak a hordozó részei!

(Az egyik mintha hajón??? landolt volna?)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35752) Micsurin válasza Micsurin (#35751) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"A tervek szerint Elon Musk Teslája nem Mars körüli, csupán elliptikus Nap körüli pályára fog állni, ami viszont legtávolabbi szakaszán eléri a Mars Nap körüli pályáját. Ezzel azt szeretnék a SpaceX interplanetáris mérnökei bizonyítani, hogy a Falcon Heavy majdan képes lehet és képes is lesz elérni a Marsot, aminek kolonizálása Elon Musk víziói közt első helyen szerepel."

Hűha! :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35753) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Egy 8A PP-es Anaconda mennyire javasolt a sérült állomás és a mentőhajó közti utasszállításra?
Elbírhatja a hőt rendesen, a törmelékek nem fogják nagyon akadályozni? Természetesen viszek heat sink-eket is (Amúgy van olyan mérnöki módosítás ami növeli a hővel szembeni ellenállást, nem?)
Ma este próbáltam ki DbX-szel ezt a mentésdit. :) Jónak találom, volt hogy a törmelékek nekem ütköztek, meg kicsit nehezebb volt dokkolni, de nem volt nagyon vészes. Csak ugye nem túl sok helye van az utasok számára ennek a kishajónak... Ezért terveznék Anakondámat felkészíteni, vagy más hasonló hajót, a csütörtöki mentésre.
Tudomásom szerint csütörtök délelőtt(?) újabb 1-2 állomást támadhatnak meg a Thargoidok...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35754) Micsurin válasza wollnerd (#35753) üzenetére


Micsurin
nagyúr

WoW, ilyenkor nyakon lehet őket csípni showtime közben? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35755) duvi válasza Micsurin (#35751) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, hogy követtük :K Gyönyörű volt a két gyorsítófokozat landolása :C A harmadik elvileg egy drón hajón landolt, csak annál megszakadt a közvetítés.

(#35756) duvi válasza wollnerd (#35753) üzenetére


duvi
nagyúr

Nyugodtan mehetsz Anacondával és heat sinkel :K

(#35757) Micsurin válasza duvi (#35755) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megszakadt, de a hajót és a padot még lehetett látni, csak nem voltam benne biztos, hogy akkor oda most fog e érkezni.

Eredetileg nem a Marsig ment volna a Tesla? Hogy, hogy "csak" pályára állították?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35758) duvi válasza 42861 (#35748) üzenetére


duvi
nagyúr

"a középső fokozatban nem maradt elég üzemanyag a landolás végrehajtásához, a rakéta kb 450 km/órás sebességgel csapódott a drónhajó közelében az óceánba"

(#35757) Micsurin
"A pár héttel ezelőtti hírekkel ellentétben Elon Musk Teslája nem Mars körüli, csupán elliptikus Nap körüli pályára áll, ami viszont legtávolabbi szakaszán eléri a Mars Nap körüli pályáját. Ezzel azt szeretnék a SpaceX interplanetáris mérnökei bizonyítani, hogy a Falcon Heavy majdan képes lehet és képes is lesz elérni a Marsot, aminek kolonizálása Elon Musk víziói közt első helyen szerepel."

[ Szerkesztve ]

(#35759) wollnerd


wollnerd
aktív tag

A bétában a vasaknak köszönhetően tudtam ugrótáv és könnyítés tesztnek kitenni az Anacondát. :D
És sikerült a 70 fényév kihozása. :) (A felfedező fittként --> scannerek, könnyű pajzs, AFMU, FS)
Ha érdekel valakit hogyan, közzéteszek az összeállításról egy videót, vagy képeket. Remélem teljesben sem fog ez változni, legalábbis nem rosszabbá. :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35760) duvi válasza wollnerd (#35759) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, jöhet a videó :K

(#35761) wollnerd válasza duvi (#35760) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Na itt van a videó! :)
How to get 70 Ly explorer build for Anaconda

Amúgy a videó végén szereplő bug, nem tűnt fel senkinek?! Csodálkozom hogy nem került fixelésre a beta 1 óta sem...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35762) Cooper911 válasza wollnerd (#35761) üzenetére


Cooper911
senior tag

A zene nagyon jó a végén :)

Valaki nem tudja, hogy a DBS-ben az első szélvédő fölötti kereten milyen felirat van? Ha az a kék izé tényleg felirat :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35763) pcnet


pcnet
addikt

Múltkor panaszkodtam, hogy a full MC fittes Anacondám nagyon fűt. Kimentem hazresbe tesztelni, ki alartam egyesével kapcsolgatni a kis MC-ket. Most 64% fölé nem ment a hő. Javították volna az utolsó patcben? Nem láttam a listán, hogy hozzá nyúltak volna.

Holnap átpakolom a modulokat és fegyvereket a Corvettetere. Kíváncsi leszek. Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy konda vagy Corvette. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35764) Cooper911


Cooper911
senior tag

Most jutott eszembe, hogy mekkora Easter egg lenne már ED-ben a Sol rendszerben eliptikus pályán keringő Falcon Heavy a Teslával :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35765) duvi válasza Cooper911 (#35764) üzenetére


duvi
nagyúr

FB csoportban már felvetettük és Warhead írt is a Frontiernek ez ügyben :D
wollnerd kolléga videójában Kevin MacLeod - Fanfare For Space szól.

(#35761) wollnerd
Köszi a videót!

(#35766) wollnerd válasza duvi (#35765) üzenetére


wollnerd
aktív tag

De azt ne felejtsük el hogy az 2018 február 6.-án történt. Mi itt pedig 3304-et írunk. :D
Azt akarom mondani hogy 1286 év alatt nagyon sok minden történhet még. :DDD Persze az is hogy addig is csak megy-megy körbe örökké, mint ahogy a Voyager 2 szonda. Maradjunk optimisták, ez a legfontosabb. :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#35767) summers


summers
tag

Hali!

Holnap mikor kezdődik a frissítés?

(#35768) duvi válasza summers (#35767) üzenetére


duvi
nagyúr

Holnap a béta ér véget. A live indításról még nincs információ, de várhatóan holnap kiderül.

(#35769) pcnet


pcnet
addikt

Még egy kérdés és ígérem abba fejezem a konda vs Corvette témát.

Megnéztem coriolis.io-n Corvettet és Anacondát. DPS-ben konda a jobb. 119 vs 101.3 (Alap hajó esetén, persze engi tuninggal lehet más a helyzet.) Az internal modulok csontra ugyan azok, optionalra Corvettre lehet tenni 7B SCB-t, kondára csak 6B-t. Még mindig konda mellett vagyok. Van valakinek esetleg harci tapasztalata mindkét full tuningos harci fittel?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35770) duvi válasza pcnet (#35769) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a többség egyéni szimpátia alapján dönt a Conda vs. Corvette témában :) Minimális a technikai különbség, de ezek alján is lehet választani. Pl. én a kicsivel jobb manőverezőképesség miatt a Corvettet választottam.

(#35771) to.ca válasza pcnet (#35769) üzenetére


to.ca
tag

Számokkal nehéz vitatkozni, de vannak szubjektív szempontok is. Harcoltam mindkettővel, bár a kondát inkább felfedezésre és kereskedésre használtam, de volt full harci fittem is rá, hasonló fegyverzettel, mint a Corvette-re: beam + MC.
A Corvette méretei ellenére jobban manőverez, mint a konda. Mindkettő alkalmas vadnyugati stílusú szembeállok és lövök harcra, de a Corvettel manőverezni is sikeresebben lehet. Nem fogsz vele kifékezni a kanyarban egy ferdét, de közel sem annyira szenvedős, mint a kondával. (A szenvedést itt mondjuk FDL-hez képest értsd.)
A hardpointok elhelyezkedése éppúgy fontos, mint a dps. A Corvetten pl. a large HP a hasán determinálja, hogy milyen "testhelyzetet" kell vele felvenni - már, ha szeretnél vele lőni, és persze, hogy szeretnél. :)
Ha tisztán combat-fittel használod, akkor barbi-pajzzsal, spéci páncéllal, HRPk-kel a Corvette tovább bírja a kiképzést, ha nem egy hármas konda - FAS wing lóg a nyakán, simán otthagyom pár percre, amíg főzök egy kávét.
Én a Corvette-re teszem a voksot, mások a kondára, próbáld ki mindkettőt, bármelyik remek móka!
(Kondának olcsóbb a biztosítása, de ez inkább csak pvp-nél számít, gépi ellenfelek elől le lehet lépni, ha szorul a hurok.)

load"elite",8,1

(#35772) Cyone válasza pcnet (#35769) üzenetére


Cyone
tag

Én is a Corvettet választottam az Anacondával szemben. Más is írta már, de az én személyes tapasztalatom alapján is a Corvett jobban manőverezik. (Mind a kettőt ugyanazzal a G5-ös tuningolt thrusterrel próbálva) :)

Cyone

(#35773) totila


totila
tag

csodálkozom, hogy a rettegett corvett mágusunk még nem szólalt meg az ügyben :D
mindenesetre szerintem is a corvette

[ Szerkesztve ]

(#35774) 42861 válasza totila (#35773) üzenetére


42861
senior tag

Nem ér rá. Úgy hallottam egy fullra fittelt Cutterban élvezkedik. :)

(#35775) Cooper911 válasza 42861 (#35774) üzenetére


Cooper911
senior tag

Szerintem meg a Corvette visszapillantójára pörgeti ki a második special effektet :D

Elkezdtem Rescue missiont csinálni, hát van egy hangulata. Amúgy egész jól fizet és az aliance rangot is tolja egy kicsit.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35776) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, rank húzásnál, ha a helyi frakciónál allied vagyok, akkor tovább kell állni vagy maradhatok ott ahol vagyok? Már nem emlékszem a menetre, a TIRben meg ez a rész nincs megemlítve. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35777) pcnet válasza CactuS (#35776) üzenetére


pcnet
addikt

Maradhatsz ott. Minél magasabb a repud, annál jövedelmezőbb küldiket kapsz. Rang is ugyan úgy emelkedik tovább.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35778) orientcx


orientcx
őstag

Nem tudok belefolyni a konda vs Corvette polémiába, mert az az igazság az, hogy a kondával nincs igazán sok harci tapasztalatom. A hőskorban(15' tavasza) a Python egyszerűen jobb volt(na ja, azok a régi szép idők :K), aztán az Assault ship volt a móka csimborasszója, olyannyira, hogy a Corvette is csak parkolgatott, amíg a mérnökök fel nem tűntek a galaxisban. De így a száraz adatok alapján számomra mégis a Corvette tűnik jobbnak.
Egyrészt mert agilisebb és gyorsabb mint a konda, másrészt a Corvette-nek 2 huge HP-je van, ami nagyon durva tűzerő, és az egyel kevesebb huge HP-t a konda hiába próbálja meg a több large HP-al kompenzálni, a 3-as osztályú HP a MC fittnek nagyon nem kedvez. Azok ugye gatling rendszerűek, lassan pörögnek fel, emiatt nincsenek szinkronban a többiekkel. Én pl arra az egy db nagy helyre nem is MC-t tettem, hanem frag cannont. Persze meglehet, hogy más fegyverekkel esetleg az 1 huge/3large jobb, mint a 2 huge/1 large, de az MC+frag felállásban biztosan nem.
És akkor ott van még a Corvette 3 db 7-es modulhelye, egy a SG-nak, kettő meg a 2 db 7B-s SCB-nek, amit a kondára ugye csak a 6-osból tehetünk fel(bár az is igaz, hogy az a 2 db 7B-s SCB kb olyan, mint a dupla férőhelyes fighter hangár, annyi kísérővadászt még egy komplett hadjárat alatt sem lehet elveszteni, nemhogy egy kör HazRESzelés közben, de azért akkor is megnyugtató, hogy van :K).
Azonfelül egyel több speciális modul hely van rajta. Ez már tényleg nem perdöntő, de az a modul reinforcement csomag meglepően hatékony, tehát ez a + is jó ha van.
A konda mellett csak az összehasonlíthatatlanul nagyobb ugrótávot tudnám felhozni, de ez nekem, megrögzött bubi lakónak nem igazán fontos szempont. Pár száz Ly egy Corvette-nek sem jelenthet gondot, messzebbre meg ugrabugráljanak csak a császári kadétok. :K
És a végére hagytam talán az egyik legfontosabb szempontot, nevezetesen hogy kinek-kinek melyik-melyik tetszik, és melyikben érzi jobban magát.

Cooper911 - "Szerintem meg a Corvette visszapillantójára pörgeti ki a második special effektet :D"

Ahogy mondod. Még két db "aesthetic analytical software data" kell(v-very rare), és meglesz az a tuning, aminek segítségével ha közvetlenül felkelés után véletlenül úgy néznék bele a visszapillantóba, hogy megláthatnám az arcom, akkor kíméletből automatikusan a 25 évvel ezelőtti képemet tükrözi vissza("Sobbing prevention module"). Ötös fokozatnál lehet olyan spec effect-et választani hozzá, hogy közben a "Nem csak a 20 éveseké a világ" c melódiát dúdolja(kínai kvarcóra hangon) :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#35779) CactuS válasza pcnet (#35777) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35780) duvi


duvi
nagyúr

Véget ért a 3.0 béta.
Hamarosan közlik a live megjelenési dátumát.

"Greetings Commanders,

We'll be bringing the Elite Dangerous: Beyond - Chapter One beta to a close at 12 PM (GMT) today.

We'd like to thank every Commander who took the time to play the beta and shared their feedback with us. Your feedback is invaluable in making sure that the Elite Dangerous: Beyond - Chapter One update is the best experience possible for you all, and we can’t wait for all Commanders to be able to experience it when it goes live.

The release date for Beyond - Chapter One will be announced in near future so keep an eye on our forums, newsletters, and social channels for more info!"

(#35781) D013 válasza duvi (#35780) üzenetére


D013
aktív tag

Már várom szeretettel. Van némi pénz összefarmolva, pár engineer unlockolva, és összekuporgatva jó sok nyersanyag. Csak még azt kellene eldöntenem hogy Chieftain, szigorúan harcra, fixed fegyverekkel, vagy tartsak ki az Anacondáig. Az utóbbi ellen szól az érthetetlen ellenszenvem a "big 3" iránt, főleg a konda iránt, ami minden kezdő játékos no. 1 célja, mivel nem kell rankot grindolni. Jelenleg van egy leszerelt Viper Mk.4 a graázsban, egy Type-6 amivel elég sok passanger mission volt lebonyolítva, egy Keelback - ez pure fun az AX-es Taipannal a fedélzeten, ezt csak azért tartom hogy megnézzem mit tud kiengizve, semmi komoly. A jelenleg használt két fő hajóm egy DBX, 45 Ly-es 3-as engizett FSD-vel (a további fejlesztésekkel megvárom a patch-et), ezzel csak sightseeing küldiket nyomok, ezek a fő pénzforrásaim. Utoljára hagytam szemem fényét a Clippert, ezzel szedem a materialokat, Res-ekben szkennelem a datát, imádom, csak azok a gimballed fegyverek...bajban vagyok ha az ellennek van chaff-ja. Apropó, chaff ellen lehet valamit tenni?

(#35782) pcnet válasza D013 (#35781) üzenetére


pcnet
addikt

"Apropó, chaff ellen lehet valamit tenni?"

Vedd le a kijelölést a célpontról, akkor fix fegyverekként tudod használni a gimballedeket is amíg chaffol az ellen. Esetleg erre az időre lehet időzíteni a multicannonok újratöltését. Ha már csak pár skuló van a tárban, érdemes a "levegőbe" lőni.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35783) to.ca válasza D013 (#35781) üzenetére


to.ca
tag

Chaff ellen:
1. Fix fegyver
2. “Kitargeteled” a célpontot, és úgy lősz rá. Ez utóbbi fénysebesség alatti fegyverrel ugye nem igazán hatásos, legfeljebb nagyon közelről.

load"elite",8,1

(#35784) duvi válasza D013 (#35781) üzenetére


duvi
nagyúr

A Chieftain szerethető combat hajó, csak a szélvédőjére kell vigyázni. Engizve elég ütős tud lenni, de még így sincs egy ligában a nagyokkal. Egy fullra engizett combat Anaconda vagy Corvette, nagyon meggyőző tud lenni :K Ha szereted a harcot, akkor muszáj lesz az egyiket megszerezni. Chaff ellen annyi lehetőségünk van a gimball fegyverekkel, hogy megszüntetjük az ellenfél kijelölését és szabad szemmel célzunk. Ilyenkor ez nem teljes értékű fix fegyverként működik, mivel nem tartanak célra a fegyverek, hanem párhuzamosan mennek a lövések! Ez a módszer inkább csak közelre használható és főleg azoknál a hajóknál, ahol közel vannak egymáshoz a fegyvergondolák (Pl. FAS, Chieftain). Ilyen szempontból a Clipper nagyon rossz, mivel a szárnyvégeken helyezték el a fegyvereit :(

Ui: látom gyorsan jön a segítség :)

[ Szerkesztve ]

(#35785) D013 válasza duvi (#35784) üzenetére


D013
aktív tag

mindenkinek köszönöm a válaszokat! Ez tényleg gyors volt! :) Úgy gondolom hogy a chief-et mindenképp megveszem, utána pedig meglátom hogy melyiket veszem a szörnyek közül. Nem gondoltam volna de megfelelni az engineereknek egész élvezetes questline szerűség, legalábbis sokkal változatosabb, "mint 4 rendszert végigugrani, majd vissza ugrani a kiinduló állomásra és felvenni a pénzt" * 40. :D

(#35786) Mister_X válasza duvi (#35784) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként nem beszólni akarok, de még jó, hogy a konda meg a vette jobb harcra, ha már tízszer annyiba kerülnek. FD fórumokon volt róla vita, hogy minek még egy medium fighter, amikor már van egy csomó a játékban, de a válasz csak annyi, hogy a játékosok többsége ezen a szinten van és lesz nagyon sokáig. Nem néztem, de szerintem 50 millióból lehet egy A-class Chieftaint összekalapálni, annyiba kerül egy stock FDL például.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35787) duvi válasza Mister_X (#35786) üzenetére


duvi
nagyúr

"Egyébként nem beszólni akarok, de még jó, hogy a konda meg a vette jobb harcra, ha már tízszer annyiba kerülnek."
Ez egyértelmű, csak D013 kollégának ez volt a dilemmája:
"Csak még azt kellene eldöntenem hogy Chieftain, szigorúan harcra, fixed fegyverekkel, vagy tartsak ki az Anacondáig. "

(#35788) Mister_X válasza duvi (#35787) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Why not both?

Kitart az Anacondáig (cirka 400M) egy harci Chieftainben :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35789) duvi válasza Mister_X (#35788) üzenetére


duvi
nagyúr

Egy szóval se mondtam, hogy ne legyen mindkettő :N Sőt! Szerintem kimondottan élvezetes a Chieftainal harcolni. D013 kollégának az a nagy dilemmája, hogy nem szimpatikusak neki a legnagyobb hajók és nehezen tudja rászánni magát, hogy beruházzon valamelyikre.
"ellen szól az érthetetlen ellenszenvem a "big 3" iránt, főleg a konda iránt"

(#35790) Cooper911 válasza D013 (#35781) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ha nem szereted a nagy vasakat próbáld ki a Pythont is. PVE-re egész jó harci hajó faragható belőle és elég univerzális. Az anaconda viszont nagyon jó ugrótávval rendelkezik ha esetleg a felfedezés is szóba kerülne.
A Clippernél elég nagy hátrány a HP-k elhelyezése de azt leszámtva tűrhető harcban is.
Csak sodródj az árral, próbálgass ki minden hajót amibe hajlandó vagy beleülni aztán majd alakul.

orientcx: "közben a "Nem csak a 20 éveseké a világ" c melódiát dúdolja(kínai kvarcóra hangon" lol Szerintem jelentkezz az ED fejlesztő gárdájába.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35791) D013 válasza duvi (#35789) üzenetére


D013
aktív tag

Igen, tipikusan az a játékos vagyok aki nem akarja elérni a legjobbat ami amúgy a legtöbb játékos álma, hanem alternatív megoldásokat keresek ettől "unique"-abb számomra a játékmenet. Lásd: Keelback. :D megnéztem és ezt a hajót birtokolja a legkevesebb játékos (most nem találom a táblázatot basszus - remélem nem csak álmodtam). A Clipper se közönség kedvenc, multi-role-nak inkább Phyton-t veszik a legtöbben, mert bár drágább, de nincs rank előfeltétel. Combat shipnek meg a hardpointok rossz helyeken vannak, és a gimballed ugye sok embernek nem fekszik, illetve a shield nem túl erős, még a 7-es rekeszben sem, mondjuk én bi-weave-t használok. De basszus, milyen rohadt szép már. Lőttem vagy egy tucat képet már Soloban Alt+f10-el, azok közül váltogatom a háttérképeimet. :D

(#35792) duvi


duvi
nagyúr

Egyre többen rendelkeznek több példánnyal a játékból. A multicrew jótékony hatására sokan behívják a másodpilótájukat kísérőnek, így kapnak egy +pipet, ami hatalmas előny a játékban. Akinek nincs több gépe, annak kínál megoldást _Kondor_ kolléga leírása. Hogyan futtathatunk egyazon PC-n, két felhasználót egyszerre?

[ Szerkesztve ]

(#35793) duvi


duvi
nagyúr

Frontiernél nagyon élvezik a várakozás feszültségét ...

(#35794) CactuS válasza duvi (#35792) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jézusom, multibox, mint anno Lineage 2-ben? Azt hittem ezt a korszakot már magunk mögött tudtuk jó pár éve. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35795) duvi válasza CactuS (#35794) üzenetére


duvi
nagyúr

Olyan jó akciókat nyomtak mostanában, hogy sokan beruháztak egy másod accra. Elsősorban +1 pip multicrewben, másodsorban ott a hosszútávú felfedezőút, aminek megtörheti a monotonitását, ha átlépünk a másik accal egy kis BH-ra :D

(#35796) Cooper911 válasza D013 (#35791) üzenetére


Cooper911
senior tag

"A Clipper se közönség kedvenc"
Nem is értem miért pedig Best Ship Ever. :)

Ezt a másik profilos inditást utoljára a Diablo II-ben használtam, hogy átadjam a karakterek között a nekik való cucokat :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#35797) _Kondor_ válasza CactuS (#35794) üzenetére


_Kondor_
tag

Eve Online-ban teljesen bevett és bevált szokás volt a több accountos játék :) Pedig ott annyi volt a havidíj egy acc-ra, mint itt egy akciós Elite pack.

[ Szerkesztve ]

(#35798) CactuS válasza _Kondor_ (#35797) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

L2 is havidíjas volt (legalábbis az official), de ott egész account had volt a különböző bufferek miatt. Igaz ennek már lassan 10 éve talán.

Cooper911: Clipper egy gyönyörű hajó, a gond az, hogy a gondolái olyan szélesek, hogy még a balf*szok is lazán eltalálják. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35799) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, a Skimmer missionök még mindig jól fizetnek és lehet vele kaszálni? YTon néhány hónapos videóknál még azt írják, hogy működik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35800) duvi válasza CactuS (#35799) üzenetére


duvi
nagyúr

Már nem lehet halmozni a skimmer questeket. Felvettél 10 skimmer questet és mindegyikhez megadta darabszámot, amikor kilőttél egyet. Most annyit kell kilőni, amennyi összesen fel van véve. Még mindig elfogadható pénzt hoz, főleg ha jó a repud a helyi frakcióknál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.