Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52030) beginnerguy válasza WestBam (#52027) üzenetére


beginnerguy
tag

Nekem a 20k-s Xiaomi van (abból is 3 fajta van.. most meg nem mondom melyik, de a modell szám alapján lehet különbséget tenni) és a TOMO v akárhány, amibe 3 cella megy max. A TOMO nem tudja pl a fitnesz karkötőmet normálisan tölteni, állandóan kikapcsol, a Xiaomin pl van alacsony töltésáramú funkció. Meg ugye Xiaomi tudja a gyorstöltést (12V/2A) mind in, mind out, de 2 porton még sosem használtam azt a funkcióját, egyiken biztosan tudja. Emellett van 4 db 1 cellás power bankem (aliexpressről kb 1$ hozzá a "tok"), mindegyikbe egy sanyo 3500 mAh-s cella van, hasonló azokhoz, amikről írtál a blogodban, funkcionalitásban ugyanaz. A 20k-s azért elég nehéz :) Anker-t (powercore?) nagyon szeretik még, de itthon nem annyira elterjedt. Blitzwolffal nincs tapasztalatom, de eddig az összes BW cuccommal meg vagyok elégedve. Szerintem egyikkel sem tudsz nagyon mellényúlni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.