Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51401) Ra3 válasza Charlie_26 (#51400) üzenetére


Ra3
őstag

Érdemes, de kell hozzá 18650es akksi és ahhoz való töltő is, mondjuk a legolcsóbb ilyen a Liitokala lii100.
Ha nem akarsz külön töltővel vacakolni akkor beépített töltős lámpát keress, Zanflare F1, vagy Eagle Eye XR2.
Ha a li-ion akksikkal se akarsz foglalkozni akkor meg mondjuk Zanflare F2, az két AA akksival, vagy alkálielemmel is elmegy.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51402) Charlie_26 válasza Ra3 (#51401) üzenetére


Charlie_26
újonc

Köszönöm a válaszod ;)
Én azt hittem hogy ezeket komplett csomagban árulják. :B
Ha megkérlek, linkelnél nekem hozzá való akksit illetve töltőt?
Mert ezek után még jobban elbizonytalanodtam. :W

(#51403) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Az mennyire normális, hogy egy Zanflare C4-ben NOR TEST-en több mint 26 órája fut egy Liitokala 26650-es akku és még most sem végzett?

(#51404) WestBam válasza Zoli-bácsi (#51403) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Ha 500mA-en indítottad akkor dőlj nyugodtan hátra :DDD
A teljes teszt bizony lassú, nem töltő márka függő, a 26650 akkuk a VP4 Dragonban is mennek simán többet mint egy nap.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51405) Zoli-bácsi válasza WestBam (#51404) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Annyival. :D Már megvan a kapacitása (5689mAh, ami elég korrekt), csak baromi lassan tölti fel. De akkor megnyugodtam, várok még fél napot és kész is lesz.:D

[ Szerkesztve ]

(#51406) dik


dik
őstag

Azt ismét nem tudom miért van az astrolux c8 ha pár napig nem használom utánna nem birom a gombal bekapcsolni, ki kell vennem az aksit majd ujra be és utánna tökéletes. Ez miért lehet ez természetes?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51407) WestBam válasza dik (#51406) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Egyáltalán nem. Nekem ilyeneket nem csinál.
Mivel a kapcsoló fizikailag választja le az akkut Neked sem csinálhatna ilyet.

Megpróbálnám a zárókupakot és a test végét alaposan letakarítani, mert így távgyógyítva én kontakt hibát tippelnék valami kosz, vagy oda nem illő kenőanyag miatt.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51408) dik válasza WestBam (#51407) üzenetére


dik
őstag

Igen ugyértem ha leveszem a kupakot(ahol a gomb is van :) ) majd vissza akkor jó minden, de előtte akárhányszor kapcsolom semmi. Nem először tapasztalom ezt pár napig ha nem használom. Semmi kontakt hibát nem látni akárhogyan törölgetem. Az aksi nem tud megzavarodni így nem tudom miért csinálja ezt...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51409) Czimby válasza ZozzV6 (#51378) üzenetére


Czimby
addikt

Te melyiket vennéd? Blf vagy Sofirn q8?

Ahogy olvasom a Sofirn észrevehetően throwerebb,
de a tesztekben mindenki a BLF félét írja jobbnak.
Panaszkodnak a Sofirn fényére, szinezettségére.

A C8F nekem túl flood mint írtam, hozzá képest a BLF q8 is throwerebb már vagy a Sofirn lenne jó nekem?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51410) ZozzV6 válasza Czimby (#51409) üzenetére


ZozzV6
senior tag

A BLF-nél alaposan ki lett választva a led. Sofirn meg inkább valami hideg fehéret használ. Biztos messzebb visz de a BLF már csak erőből meg a 4 led miatt lenyomja a C8F-et. Nem tudok semmi biztosat mondani mert a Sofirn Q8-at nem próbáltam még. Csak arra tudok támaszkodni amit képeken láttam másoknál.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#51411) FBLLMAG válasza dik (#51408) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Én továbbra is kontakt hibát gyanítanék. Mintha meg lenne a kapcsolónál, fejnél lazulva valami. Próbáld a gyűrűket rácsavarni jobban, lehet megeresztettek. :U

[ Szerkesztve ]

(#51412) Ra3 válasza Charlie_26 (#51402) üzenetére


Ra3
őstag

Akksit itthonról érdemes rendelni, jófogáson van egy nyírségi eladó aki 800ft környékén márkás új 18650-eseket árul, egykét nap alatt kézhez kapod.
Liitokala Lii-100 most drága mindenhol, régebben pár dollárért dobálták, úgyhogy ha most kellene töltő akkor ezt venném.

A helyedben esetleg megfontolnám a Zanflare F1-et is, most 16 dollár, ebbe be van építve a microusb-s töltőelektronika, olcsóbban jössz ki mintha vennél lámpa+töltőt, és a 12 dolláros S2+-nál azért ez jobb.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51413) gyapo11 válasza dik (#51408) üzenetére


gyapo11
őstag

Egyszer már én is tapasztaltam hasonlót csak már nem emlékszem melyik lámpával, ha teljesen rátekerem a végét, akkor nem működik, ha kicsit lazítok, akkor igen. Csak nálam ez azonnal jelentkezik, nálad meg kell pár nap, amíg a rugó benyomja a valamit annyira, hogy megszűnjön a kontakt.
Ha a kapcsoló reverse clicky, akkor az utolsó mm-en jön létre az érintkezés. Ez tud valahogy megszűnni a nyomóerő következtében. Arra már nem is merek gondolni, hogy a másik végén a driveren történik valami alakváltozás, ami miatt nem érintkezik.
Ha nem flat topos akku van benne és a lámpa működik flat topossal is, akkor tegyél bele olyat, védelem nélkülit, az valamivel rövidebb és kisebb lesz a nyomóerő.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#51414) Zoli-bácsi válasza Ra3 (#51412) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Sőt, a Zanflare SDDeal35 kuponnal 13$.

(#51415) Zoli-bácsi válasza lkristóf (#51391) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi. :R Akkor nem kell tartani a túlzott merüléstől. :D

(#51416) dik válasza FBLLMAG (#51411) üzenetére


dik
őstag

Köszönöm ezen már túlvagyok. A lényegen nem változtat semmit. Érdekes valami ez X akta... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51417) dik válasza gyapo11 (#51413) üzenetére


dik
őstag

Teljesen mindegy mit és hogyan csinálok ameddig le nem veszem majd vissza addig semmi. Ennél kisebb aku meg nincs hozzá ami most benne van...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51418) 1stVikman válasza Charlie_26 (#51402) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
Előttem már írtak a többiek, de én is hozzászólnék a témához.
18650-es akku mindegyik lámpához kell.
Szóval ha csak egy lámpát akarsz, akkor jobban jársz egy Zanfare F1-el, a beépített töltő miatt. Most kuponnal 13 USD.

Ha vennél külön töltőt, akkor Liitokala Lii-100 most 6,63 USD adapterrel együtt.
Adapter nélküli alternatívája a Zanflare Lii-100 3,99-ért, ha mobilapplikációból veszed.

Convoy S2+-ból én a "pastel blue" verziót vettem, ami 6x7135 drivverrel szerelt. Ez annyit jelent, hogy valamennyivel kevesebb a max fényerősség, emiatt a hőtermelése is picivel később éri el a "kritikus" szintet.
Kuponnal vagy akcióban 9,99 USD szokott lenni.

Utorch V8 Ez az S2+ koppintása. Valamivel kevesebb fényt tud, és nincs 2 csoportos mód, cserébe olcsóbb. Kuponnal 6,99 USD-ért vehető.
(Nem a legjobb ár, december elején volt 5 USD is, annyiért vettem is volna egyet, de sajnos lecsúsztam róla.)

Akku témában pedig a jófogásos embert ajánlják itt.
Én Samsung 35E cellákat vettem tőle, ez 1000 Ft/ db volt, erre jön még 600 Ft posta + nekem ~200 Ft utalási költség volt OTP-n (4-et vettem, 4600 Ft-ot fizettem postával). Így ha csak 1 db-ot vennél, már annyira nem éri meg.

(#51419) 1stVikman válasza 1stVikman (#51418) üzenetére


1stVikman
senior tag

Közben találtam a Zanflare Lii-100-hoz még működő kupont, így 3,69 USD-ért vihető.
Kupon: PLSale74

(#51420) gyapo11 válasza dik (#51417) üzenetére


gyapo11
őstag

Igen, amíg a nyomás fennáll, addig nem működik. Így sajnos nem lehet mérni, mert amíg rá van tekerve, addig nem férsz hozzá, amikor meg leveszed, akkor meg működik. Szerintem vagy tailcap vagy driver, de valahogy el kellene dönteni hogy melyik. Lehet szét kellene szedni mindent amennyire lehet, megtisztítani és öszerakni, hátha segít.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#51421) gyapo11 válasza 1stVikman (#51419) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem van konnektorba dugható töltőm, valamihez kaptam. Ezek amúgy 1 $ körül vannak, nem lehet, hogy ugyanaz a chip van benne mint pl. a Lii100-ban? Igaz, hogy csak 450 mA-es, türelem kell hozzá, de feltölti az akkut.
Ilyenre gondolok.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#51422) dik válasza gyapo11 (#51420) üzenetére


dik
őstag

Dehogy szedem szét darabjaira. Ha nagyobb lesz a baj majd elküldöm valakinek nézzen rá nem kínlódok vele vag kidobom azt többet ilyet nem veszek... Alig ment 1-2órát max. mióta megvan...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51423) bwoay válasza 1stVikman (#51419) üzenetére


bwoay
nagyúr

bőven megér annyit, csak a Lii-100 tavalyi 0.99 USD-s kuponja által itt sokan nagyon el lettünk kényeztetve :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#51424) gyapo11 válasza dik (#51422) üzenetére


gyapo11
őstag

OK, ahogy jónak látod, csak aki kínai cuccokat vesz, az tudja, hogy sok esetben nincs a maxon a minőségellenőrzés, elküldenek olyat is, amin még van mit igazítani, és ha az csak egy kis szét-összeszerelés, annyi munkát még megér.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#51425) dik válasza gyapo11 (#51424) üzenetére


dik
őstag

Ne is beszéljünk erről a multkorában egy töltő darabokban ért ide tán és a csomagolásnak baja nem volt. Na igen nyilván annyira hanyag úgy is rakták akkor a csomagba. Na de vissza jött az ára egy kis pillanatragasztó meg csodákat művelt... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#51426) Charlie_26


Charlie_26
újonc

Köszönöm a tanácsaitokat. :R
Azt hiszem megrendelem kuponnal a Zanfare F1-t. :R

(#51427) Gargouille


Gargouille
őstag

Nem tudom láttátok e, de megjelent Simon-nál a Nichia ledes S2+ és a C8+ is.

Nem akartam már további S2+ -okat, de bakker lehet kell egyet vennem ebből :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51428) tigipuf válasza Gargouille (#51427) üzenetére


tigipuf
senior tag

Cree ledes s2+ mellé érdemes megrendelni, :F jó lenne látni egy tesztet.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#51429) Zoli-bácsi válasza Gargouille (#51427) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Vajon mennyi lument tudnak?

(#51430) Gargouille


Gargouille
őstag

Westbam: írtad, hogy a Zanflare F1-et épp fejlesztik és a Facebookodon lehet hozzá ötletelni. Mivel nem vagyok fent Facebookon, így ha nem haragszol meg érte itt mondanék pár olyan dolgot amivel szerintem a kategóriájának (egyik) legjobb lámpája lehetne:

- Akku töltöttség visszajelzés. Például az oldalkapcsolón vagy külön máshol, kb mint a Sofirn lámpáknál

- Csavart mintázat lecserélése valami kevésbé csúszós rombusz mintára

- Valami magas CRI-s Led (akár opcióként a CW, NW mellett)

- A zárókupak kialakítása olyanra mint az S2+ -é, tehát üvegtörő pöcök nélkül, de kimélyítve két oldalt rendesesen, így kesztyűben is jól használható, gyertyaként felállítható

- Matt és ellenállóbb eloxálás

- USB töltő nyílás záró gyűrűhöz hozzá ne nyúljanak, az istenkirály

- Ez csak vágyálom, de legyen szerelhető és jó lenne ha lennének csere alkatrészek hozzá (refi, kapcsoló) :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51431) Gargouille válasza Zoli-bácsi (#51429) üzenetére


Gargouille
őstag

Ez jó kérdés, elvileg ugye 4x7135, tehát 1,4A áramfelvétel. Biztos utána lehet nézni ezen az áramon mennyi lument tud ez a led.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51432) -szabi- válasza Gargouille (#51430) üzenetére


-szabi-
őstag

Kiegészítésként használhatóbb tok. :)

(#51433) Zoli-bácsi válasza -szabi- (#51432) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Sőt, -bb: használható, mert az enyémet bele se lehet tenni, annyira rossz a méretezése,,

(#51434) Gargouille válasza Zoli-bácsi (#51433) üzenetére


Gargouille
őstag

Igazából lehet azt használni de ahogy már tanácsolták itt a kollégák kicsit használni kell, hogy kitáguljon. De amúgy jogos, gyári állapotban is használható kéne, hogy legyen. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51435) ZozzV6 válasza Gargouille (#51431) üzenetére


ZozzV6
senior tag

1.4A-en 300 lumen körül lehet vagy alatta. Nichiáknál a szép szín fényerőben áldozatot követel.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#51436) WestBam válasza Gargouille (#51430) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Még időben vagytok, ma írtak, hogy akkor kellene mondanom valamit.
A mintára senki nem panaszkodott, maga a "brand" névjegye is ez a kinézet, szerintem ez maradni fog, én nem is bánnám.
Akku töltöttség visszajelzést írtam.
Üvegtörő pöcköt írtam, hogy felesleges, de jó ötlet a mélyítés, ezt nem írtam, beírom gyorsan.
A ragasztás ellen sokan szavaztak, azt írtam, hogy hagyják el. Kérdés, hogy ragasztó nélkül is teljesíti-e az IPX szabványt.
Eloxálás is elég hasonló mindegyiken, egy eloxáló berendezést nem tudom mennyire nehéz más üzemre átállítani, de arra nem jött mástól panasz.
Töltőnyílás zárást írtam, hogy maradjon, mert nagyon jó.
Magas CRI LED-et beírom, de ahhoz már másik driver is kellene, mert nem bírja pl. a Nichia sem a 3A környékét, amit írtam, hogy tovább lehetne növelni, akár DD-ra.

Többieknek:
Tokot írtam, javasoltam is helyette anyagot.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51437) Zoli-bácsi válasza WestBam (#51436) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Esetleg kínálhatnák akkuval együtt is, akkor minden benne lenne ami akár ajándéknak is tökéletessé teszi.

(#51438) Gargouille válasza WestBam (#51436) üzenetére


Gargouille
őstag

Ha marad a csavart minta azért lehetne kicsit agresszívabb, mélyebb. Ledből nem csak Nichia van, ott az Osram meg a többi hi cri is, nem? Zozz biztos tud fejből többet is.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51439) ZozzV6 válasza Gargouille (#51438) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Samsung LH351-D
XPL teljesítmény. Áramfelvétel kb 10-15%-al több. 90 CRI.
XPL méret szóval a csillag és a központosító is maradhat.
Az 5000K Neutrál gyári száma ez: SPHWHTL3DA0GF4RTS6

Ezt elküldheted a Zanflare-nek Westbam. Ez alapján tudnak rendelni.
Direct drive-ban fet driverrel 7A-t eszik és 1470 lument tud. Sima üveges nem AR bevonatos M1-ben.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#51440) WestBam válasza Zoli-bácsi (#51437) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Akkuval együtt drága lenne, ráadásul akinek van akkuja annak ez nem prioritás.
A gyártó fejével kell gondolkozni, nem a sajátunkkal. Neki plusz költség ha ilyet is, olyat is csomagolnia kell. Akkut neki akkor éri meg bele tenni, ha minden legyártott darabhoz tud csomagolni, mert akkor tud tervezni, hogy mekkora mennyiségre alkudjon meg az akku gyártóval. Mivel az akkus verzióra az igényt nem lehet megjósolni (valószínűleg az eladások töredéke lenne ilyen változat) sokkal kisebb tételben tudna venni akkut drágábban, ami a végösszeget jobban emelné. Az meg senkinek sem jó.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51441) Donki Hóte válasza WestBam (#51440) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egyetértek, sokan veszünk zseblámpát a meglévő akku/akkutöltő mellé.

Mert akinek akku kell, annak töltő is kell, hacsak nem beépített töltős zseblámpát vesz valaki (annak is van értelme, a kocsiban csak ilyet tartok, ha merülne, akkor a kocsiban lévő szivargyújtó mobiltöltőről töltöm fel).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#51442) ZozzV6 válasza WestBam (#51440) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Meg az akku is olyan félig meddig vallásos dolog ki mire esküszik. Én pl jobban szeretem ha tudom a konkrét cella típusát és nem azt látom hogy efy átfóliázott zanflare logós akkum van ami belül bármi lehet.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#51443) Gargouille válasza WestBam (#51436) üzenetére


Gargouille
őstag

Még annyi az eloxálással kapcsolatban, hogy én sem panaszkodom miatta, hanem egy fejlesztést javasoltam ezen a téren, hiszen ha jól értem továbbfejleszteni, jobbá tenni akarják a lámpát és szerintem ezzel javíthatnának rajta. De persze ez nem tudom mekkora macera gyártási oldalról. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51444) WestBam válasza Gargouille (#51438) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Beírom mint ötletet, de nagy reményeket nem fűzök hozzá.

Leírhatom én 100x is, de akkor sem fogjátok elhinni, hogy egy plusz verzió milyen mértékű költséget jelent a gyártásban. Ha valami nem kecsegteti a gyártót azonnali, vagy valamivel gyorsabb megtérüléssel akkor az már nehezen letolható a torkukon.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51445) ZozzV6 válasza Gargouille (#51443) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Időben több lehet meg az árammal és a feszültséggel kell jétszaniuk a vastagabb vagy más tapintású bevonat miatt. Plusz az előkezelés lehet más hogy milyen granulátum szemcsemérettel homokszórják.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#51446) Gargouille válasza WestBam (#51444) üzenetére


Gargouille
őstag

Ez érthető, semmi gond. Ha beírod azt megköszönöm, aztán majd úgyis eldöntik, hogy érdemes e foglalkozniuk vele vagy sem. Mindenesetre én úgy vagyok, hogy minél több értelmes ötletet kapnak annál többől tudnak válogatni. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51447) Gargouille válasza ZozzV6 (#51445) üzenetére


Gargouille
őstag

Nem értek a technológiájához sajnos, meg azt sem tudom, hogy saját gyártósoruk van e vagy bérgyártatnak, csak mint laikus gondoltam, hogy biztosan megvannak az ismert eljárások, hogy milyen felülethez milyen módon juthatnak el. Lehet, hogy ezek ipari titkok, fene tudja.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#51448) WestBam válasza Gargouille (#51447) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Az elemlámpáik természetesen bérgyártásban készülnek, a bevonat készítésének technológiáját pedig minden gyártó titokban tartja. Ha nem így tennének akkor már az olcsóbb (és sokszor a drágább) elemlámpák is baromira ellenállóak lennének, de sajnos nem azok.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#51449) Zoli-bácsi válasza WestBam (#51440) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Jó, akkor az akku storno. :D Az eloxálás szerintem pont hogy pofás és külön jó, hogy nem az a "tucat" barázda van rajta, csúszósnak se éreztem még soha.

(#51450) TeeJay


TeeJay
félisten

Héten érkezett még 10 darab Dolidada aliexpress NCR18650B akku és 2,5 hét alatt itt volt mind egyesével csomagolva szóval én továbbra is ajánlom. 22usd volt a 10 darab szóval verhetetlen ár

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.