Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) ZozzV6 válasza ZolkoW (#45700) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Szerintem az az oka a 10440, 16340, 14500, 18350, 26650, 32650 és egyéb ritkább méretű akkuk kapacitásának stagnálása az utóbbi években vagy épp alig növekedése, hogy nagyipari méretekben nem használják őket. Az akkumulátoros kéziszerszámok, laptopok, elektromos autók eddig mind a 18650-es cellát használták ezért van azoknak a méretükhöz képest legjobb kkapacitása.
Aztán Tesláék számolgattak, hogy a 21700 jobb kapacitás/méret aránnyal bír ami persze az ő akkupakjukban lévő elrendezés mellett értendő. De mi is profitálhatunk ebből. Azért a plusz 3mm átmérőért cserébe kapunk plusz 1000-1500mAh kapacitást. Hosszban is ott az az 5mm de lámpánál a hosszban nem annyira zavaró lusz 5mm meg sokszor 5mm amúgy is ott van benne az összenyomatlan rugókban.

Westbam: Nem azt mondtam vastag nekem a 26650, szeretem azt is meg nincs vele bajom, csak a C8 dizájn jobban tetszene a vékonyabb csővel és nekem picit kényelmesebb volt azt fogni.
Majd a többség meg a Sofirn dönt.

Aztán akár 21700-as akár 26650-es lesz én biztos veszek belőle legalább egy hostot és a jelenlegi XP-L2 ledes csillagot abba rakom át, a mostani meg kap XP-L HI ledeket amik kevésbé terhelik a 18650 akkut és akkor ez lesz ami messzebb visz kicsit a másik meg nagyobb hot spotot tol több lumennel.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45702) ace22 válasza ZozzV6 (#45694) üzenetére


ace22
tag

CNC megmunkálóközponton egy közdarab bonyolultsági szintű munkadarab megmunkálási ideje x0 másodperc. Ha a rendelések és raktárkészlet egy rendszerben van integrálva, akár minimális raktárkészlettel, just-in-time is le lehetne gyártani a megrendeléseket. :-)

A Convoy népszerűségének a titka pontosan a sokféle kiegészítő, opció és variálhatóság. A Sofirn lámpákban is szívesen látnék ilyesmit.

(#45703) ace22 válasza #07813632 (#45686) üzenetére


ace22
tag

Ez speciel Wuben T046R volt, és nem időzítővel, hanem hőmérséklet alapján veszi vissza a teljesítményt.

Az akváriumban tovább tartott, mint levegőn, de 1300 lumen már rendesen fűt:

és levegőn:

(#45704) Janaboy


Janaboy
veterán

2 kérdés :

Gondolom a Sanyo 18650 GA 3500MAH jo a H03ba?
A masik kerdes, h latom csavaros az előtét lencse resze, az cserélhető h Refis legyen? Ha igen, hol talalok olyan lencsét?

Janaboy

(#45705) gyapo11 válasza ZozzV6 (#45694) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem érzem olyan soknak a plusz tárolási helyet, ha nem összeszerelt lámpákat tárolnak, hanem fejeket meg testeket. Plusz munkaerő sem szükséges, az összetekerés 5-10 másodperc lehet, de nem is muszáj összetekerni, úgyis bele kell tenni az akkut a vevőnek legtöbbször. És vannak lámpagyártók, akik csinálnak rövid csövet, hosszabb csövet, toldócsövet, és raktározzák, és gondolom nem ellenségük a saját profitjuknak.

A 21700 térfogatban kb. középen van a 18650 és a 26650 között, ennek megfelelően a kapacitása is kb. ott lehet. Ha csak nem fejlesztettek hozzá valami jobb tárolóképességű technológiát. De akkor az a technológia is át fog menni a 26650-re, és ismét csak kb. másfélszeres lesz a 21700-hoz képest.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#45706) maestro87


maestro87
őstag

Megérkezett a Skilhunt H03 lámpám és eddig nagyon tetszik. :C
Kérdés, lehet venni ehhez olyan fejlámpa tartót amiből egyszerűen ki lehet szedni a lámpát? Mert ez a gumis megoldás kicsit szorulós, így ha csak kézi lámpaként akarom használni, akkor meg kell szenvedni vele.

(#45704) Janaboy:
Ha erre gondolsz, akkor jó lesz hozzá, én is ilyet rendeltem, de még nem érkezett meg. Protected akkut akartam, de mire észbe kaptam, hogy nekem kell egy erősebb lámpa, addigra elfogyott mind GB-n. :(

[ Szerkesztve ]

(#45707) Janaboy válasza maestro87 (#45706) üzenetére


Janaboy
veterán

Az aha, csak a nyiregyi sractol, ha mar helyi vagyok :)

Janaboy

(#45708) beginnerguy válasza Janaboy (#45704) üzenetére


beginnerguy
tag

Jó bele az akku, én pont az említett típussal használom.

(#45709) Janaboy válasza beginnerguy (#45708) üzenetére


Janaboy
veterán

Koszi sracok, jovoheten majd megcsorgetjuk.

Janaboy

(#45710) ZozzV6 válasza gyapo11 (#45705) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Sok gyártó nem árul ilyeneket és nem vehetsz külön alkatrészeket.
De igaz is majd otthon összerakja mindenki. Elég ha beleszórják egy zacskóba az alkatrészeket a doboz is csak felesleges időhúzás meg plusz költség ami profitot von el. ;)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45711) FBLLMAG


FBLLMAG
senior tag

Valakinek van tapasztalata az EagTac lámpáival? :U

(#45712) Masooo


Masooo
aktív tag

21700ra voksolok.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45713) ZozzV6


ZozzV6
senior tag

Kérem csak az voksoljon aki venni is akar mert úgy nem lesz értelme ha eldől egyik irányba a mérleg nyelve és olyanok miatt akik nem is akarnak majd venni belőle mert akkor azok járnak rosszul akik tényleg vennének a másik fajtából.
Megértéseteket köszönöm.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45714) Masooo válasza ZozzV6 (#45713) üzenetére


Masooo
aktív tag

21700 akkut a c4 tolto tolt?
Elajandekoztam a c8 xpl-t hogy vehessek egy masikat. Sofi-c8 ban gondolkoztam mert nekem csak 18650van jelenleg. 21700 ha megy c4be akkor arra voksolok ha melle jo lesz az ara a lampanak es az ereje is hozza a szintet. Nomeg jo lenne nem csak alin kapni, de ne almodozzunk a tokeletessegrol.
Nem tolt. Kar. Akkor nem szavazok :)

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45715) nufenen111 válasza Janaboy (#45704) üzenetére


nufenen111
tag

Na az engem is érdekelne. Megrendeltem én is a H03-at. Hideg fehér leddel és beépített töltővel.

(#45716) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok! Max 44 dollárért melyik lámpát ajánlanátok bringára? Minél erősebb, szórt fénye legyen. Előre is köszönöm!

(#45717) Masooo válasza cadgers (#45716) üzenetére


Masooo
aktív tag

egy c8 / s2 combot (tudod hosszú és tompított), vagy egy c8 xml-t. Tartókkal egyébbel és akkor ha kell jó másra is.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45718) Kozy10 válasza ZozzV6 (#45713) üzenetére


Kozy10
tag

A BLF-en már szavaztam, de ide is beírom:
21700
És vennék is :R

[ Szerkesztve ]

(#45719) Vertigo18 válasza Masooo (#45717) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kívánom neked, hogy te legyél az az autós, aki egy ilyen kombóval felszerelt kerékpárral megy szemben...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#45720) WestBam


WestBam
Topikgazda

Ma szerelgetős napot tartottam, pedig kifejezetten utálom az ilyen elfoglaltságot. :(( Begyűjtöttem az utóbbi időben pár hibás lámpát ismertségi körből, most jött el a napja, hogy új életre keljenek, vagyis ez volt az alap ötlet. Ez viszont csak részben sikerült, kettő lámpánál megragadtam, viszont könnyen érintetté válhat bármelyikünk, ezért veletek is megosztom a tapasztalataim és ötleteim, viszont segítségre is szorulok.

Nem szeretnék senkit riogatni, de jelezném a nagyérdeműnek, hogy van nálam egy Skilhunt H02 és egy Skilhunt H03 is javításra. Egy harmadikat, ami szintén egy H03 volt már el is küldtem, mivel ezekre sem sok időm van. A hiba mindegyiknél nagyon egyszerű, és egyértelműnek tűnik az is, hogy mi okozza. Sajna neten keresgélve azzal szembesültem, hogy ezek a hibák koránt sem egyediek, sajnos elég gyakran előfordulnak.

Hibajelenségek: nem világít, csak néha fel-fel villan, vagy folyamatosan világít alacsony fényerőn, nem lehet kikapcsolni. Olyan is volt, hogy nem lehetett módot váltani, csak egy fokozaton ment egyfolytában.

Hiba oka: a driver két lapból áll, az egyik merőlegesen van a driver látható lapjára forrasztva. Ezzel nincs is baj, a gond az, hogy a kettőt összetaknyolják ragasztóval, gyanítom azért, hogy jobban tartson, ne csak a forrasztások tartsák egybe a kettő PCB lapot. A lámpa leejtése miatti a forrasztások elengednek, nincs megfelelő kontakt a kettő lap közt, ez okozza a hibás működést.
Ez alapvetően javítható is lenne, hiszen csak újra kellene forrasztani a lapok találkozását, de a gyári ragasztót nem tudom lekaparni róla, hogy hozzá férjek, a kedves sárga barátaink pedig elég bőkezűen bántak a ragaccsal, ezt én lekapargatni nem fogom az is biztos.

Megoldás: mivel sokan vagyunk tulajok és nem szeretnénk kidobni véletlen leejtés után kis kedvencünk, ezért valami olcsón beszerezhető mikrokapcsolós jó elosztású drivert kellene találni, amire ki lehet cserélni a gyárit. A driver 21mm átmérőjű mindkettőben, tehát jó lehet 22mm-es ha megcsiszoljuk a szélét körben, vagy a 20mm-es ha picit megtoldjuk mondjuk kis ónnal. Esetleg 17mm-es driver 21mm-es adapterrel, de itt már az adapter árával is kalkulálni kell. Célszerű lenne széria drivert találni, amit nem otthon kell összerakni és programozni, mert erre is képesek vagytok páran, de szerintem az ügyesebb felhasználók sem rendelkeznek ehhez eszközökkel és gyakorlattal. Optimális esetben csak a 4 vezetéket kell újra forrasztani, amik szerencsére jó hosszúak, viszont én nem találtam drivert hozzá. Nektek van valami ötletetek?

27$ a lámpa újonnan, úgy gondolom a maximális összeg amit még megéri rá költeni az olyan 10$ magassága cakk-pakk postával, driverrel, ónnal, sörrel (ha kell adapterrel) együtt. Ki-be kapcsolás a zárókupak lazításával lenne megoldható a jövőben. A Lexel féle driver bőségesen ezen ár felett van, ezért azt a verziót én elvetném.

Vélemények?

Ps.: ettől kezdve nálam viszont már csak feltételesen ajánlott ez a fejlámpa, mert nagyon jó a fénye, de ahhoz mégis drága, hogy csak 1 esést bírjon ki, mint az egyik ami nálam volt, mert az azonnal kimúlt tőle. Szóval vigyázzatok rá, mert sajnos kell.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45721) HardSanyeee válasza WestBam (#45720) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ez szomorú. Azt esetleg lehet tudni, hogy mekkora esést szenvedtek a lámpák (és milyen anyagra), hogy ekkora bajuk lett? Hiszen hivatalosan 1 m-ig ütésálló, bár aztán az lehet, hogy csak a külső állapotra vonatkozik, nem tudom.
Amikor én megkaptam, akkor kb egyből "elejtettem" (értsd: a pánt gumi részével együtt próbáltam ki a mágnes funkciót, viszont a mágnes nem értékelte az extra tömeget és leesett) , igaz csak negyed méter magasságból, fémre, de szerencsére teljesen jól működik.

(#45722) FBLLMAG válasza WestBam (#45720) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Akkor nálam ez is kilőve. Ugyanis nálam legalább havonta 1 lámpa leesik. :((

(#45723) WestBam válasza HardSanyeee (#45721) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Pontos infóm nincs, de a H02 nagyobbat esett a fejen lévő sérülés alapján (szerintem fej magasságból pottyant le), pont az élére, a H03 a nyomok alapján elég alacsonyról eshetett le, nem makulátlan, éppen csak látható a nyoma.
Ami sokat számíthat az az, hogy milyen szögben esik le, vagyis mennyire vagy szerencsés. Ha a driverre forrasztott lap oldalával kapja az ütést talán jobban bírja, mint ha lapjával, akkor szerintem könnyebben beremeg, ami a töréshez is vezethet.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45724) WestBam válasza FBLLMAG (#45722) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Armyteked van, az emeletről is kiejtheted, bírnia kell :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45725) -szabi- válasza WestBam (#45720) üzenetére


-szabi-
őstag

Megpróbálok jobban vigyázni rá.
Viszont ez újra felvetette ama korábbi szándékomat, kellene még egy fejlámpa.
Most csak ez az egy van mivel kis boruit-ot elajándékoztam.
Megyek is keresgélni. :)
Köszi az infót.

üdv

(#45726) ZozzV6 válasza WestBam (#45720) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Nem csak a H02 két panelos? Mert a H03-ban nekem egy sima panel volt plusz a kapcsolóé de az kívülről van berakva. Ha kell nálam felszabadult egy gyári driver mivel Andúril firmware-es egyedi került bele. May15-nek is lesz egy ilyen építés így lesz még egy gyári H03 driver. Privátban beszélhetünk róla.
H03-nál maximum az okozhat még problémát, hogy a driver panelja nagyon vékony és ha fajjal lefele esik az akku hirtelen üti meg és akkor esetleg repedhet a panel de ilyennel se találkoztam. Az enyém már zuhant párat és az átalakítás előttig semmi baja nem volt.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45727) WestBam válasza ZozzV6 (#45726) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Bazz, most ellenőriztem és igazad van, ez itt mind a kettő H02 két teljesen különböző driverrel szerelve :Y
Meg voltam róla győződve, hogy az egyik H03, mivel azt mondta a tulaj, hogy H03 van neki, de a felirat az csak nem téved :DDD
Akkor egyelőre a H02 tulajok rettegjenek, viszont azt az egy H03-ast akkor majd elkérem megnézni annak mi a baja.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45728) ZozzV6 válasza WestBam (#45727) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Ő lenne az.
A vezetékeket vágtam de látszik melyik szín hova megy.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45729) csibe1 válasza ZozzV6 (#45713) üzenetére


csibe1
addikt

Várható belőle hosszabb három akkus verzió is?
Engem inkább az érdekelne.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#45730) -szabi- válasza WestBam (#45727) üzenetére


-szabi-
őstag

Akkor megnyugodtam.
Persze ettől még szeretnék egy másik fejlámpát. :-)

üdv

(#45731) ZozzV6 válasza csibe1 (#45729) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Tuti nem. Elég idétlenül nézne ki egy 3 akkunyi hosszú C8
Még kettővel is. :N

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45732) WestBam


WestBam
Topikgazda

ThorFire KL02 lámpás, ennek a tesztjét már olvashatjátok a blogomon :R

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45733) FBLLMAG válasza WestBam (#45732) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Helyes kis lámpás.

A síma LA10 talán jobban szerepelt volna a képeken. Az ugyanis erősebb mint a CRI verzió.

(#45734) Cyberneko válasza ZozzV6 (#45728) üzenetére


Cyberneko
tag

Ezt a ragacsot amúgy nem oldja az alkohol?

(#45735) ZozzV6 válasza Cyberneko (#45734) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Nem próbáltam de ennél mindegy mert már minden forrasztás hozzáférhető.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45736) WestBam válasza Cyberneko (#45734) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Ebből a ragacsból van bőségesen a H02 paneljén is, úgy kell levakarni, nagyon ragaszkodó típus, viszont a hőtől jól oda is sül a felülethez. :(((

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#45737) #07813632 válasza WestBam (#45732) üzenetére


#07813632
törölt tag

Jó kis lámpás. Tetszik. Lehet tudni kb. mennyi az üzemidő egy átlagos 16340es akkuval?

(#45738) Chp


Chp
őstag

Sziasztok!

Láttam az összefoglalóban és több helyen is leírva, hogy az Xtar MC1 bár olcsó, de megbízható töltő. Meg szabad ennek venni a 2 ágyas változatát ami az MC2 névre hallgat? Írták, hogy nem tud, csak 250mA-rel tölteni ha egyszerre van bent két akkumulátor, de nekem van egy elég erős mobiltöltőm, ami 5V-on 1.6A-t tud. Van valakinek ilyene? Tudna nekem pár sort írni róla? Esetleg tudott tölteni 2 akksit 500mA-el?

Köszi szépen!

(#45739) atees


atees
őstag

Sziasztok! Szükségem lenne egy izmos fejlámpára 2 héten belül max 5000Ftért, kb egész éjszaka a fejemen vagyis sisakon lenne. Ti mint profi lámpások mit ajánlanátok? Az nem lenne rossz ha nem csak egy kisebb pontot vilagitana meg erossen.
Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#45740) vince válasza atees (#45739) üzenetére


vince
őstag

A 2 héten belül kitétellel kizárod a kínából történő rendelést, így viszont itthon kell vásárolnod. Megnéztem a hazai kínálatot (direkt nem 5000 Ft-ig szűrtem, hogy legyen némi játéktér):
mall.hu (max 6k)
emag (max 6k)
edigital (max 6k)
a mountexben 6990 a legolcsóbb fejlámpa, így azt elvetettem.
A fentiek közül sajnos egyikre sem mondható el, hogy izmos lenne, döntő többségük műanyag vacak. A topik olvasóinak talán unalmas lehet már, hiszen ha előjön a milyen fejlámpát vegyek kérdés, a válasz szinte mindig a Skilhunt H03. Minőségi, kicsi, sokoldalú, remek fénye van és a tudásához mérten olcsó. Több verziója is létezik, az op refis (nem annyira egyenletes szórt fénye van, mint a tir lencsés verziónak, hotspotosabb, de valamivel messzebbre világít) most $31.16 a gearbesten, ha vann pontjaid, $22 körül el tudod hozni. Igaz, hogy sem a két hetes, sem az 5k-s limitbe nem fér bele, de ha van lehetőséged megvárni, érdemes volna. 18650-es lítium akkuval üzemel (jófogáson olcsón be tudod szerezni kedvenc eladónktól), a Lii-100-as töltő meg szintén filléres tétel szokott lenni (1-2 USD kuponnal).

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#45741) atees válasza vince (#45740) üzenetére


atees
őstag

Koszi a reszletes valaszt! Sajnos 05.04ig kellene, Boruit rj-02 szoba johet? Lenne itthon par darab.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#45742) vince válasza atees (#45741) üzenetére


vince
őstag

Igen, az még jó lehet. Mennyiért lehet beszerezni itthon?
A topikgazda blogjában van teszt mindkettőről. ZozzV6 fórumtársunk remek táblázatában pedig találsz fotókat a bevilágított területről (Skilhunt vs. Boruit, előbbi jóval izmosabb).

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#45743) atees válasza vince (#45742) üzenetére


atees
őstag

3500Ft+posta! Igy hirtelen akkor ez lehet a legnormalisabb megoldas?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#45744) bwoay válasza Chp (#45738) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez nem így működik, a töltő limitálja az áramerősséget, szóval gyanítom, hogy bármire is dugod, nem fog menni egyszerre két akksi 500 mA-rel. én a VC4-et használom, ott is ugyanez a helyzet, csak 1000/500 mA-rel. ráadásul az adaptert illetően elég válogatós, megesik, hogy az alacsonyabb értéket sem hozza. ha ragaszkodsz a 0.5 A-hez, akkor meglátásom szerint érdemes valami komolyabb darab után nézni. ráadásul akkor már találsz olyan típust, amin kijelző is van, ami hosszú távon jó szolgálatot tesz.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45745) vince válasza atees (#45743) üzenetére


vince
őstag

Bár nincs vele tapasztalatom, az itteni beszámolók alapján azt gondolom, hogy igen :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#45746) gyapo11 válasza atees (#45743) üzenetére


gyapo11
őstag

Csak figyelembe kell venni, hogy 300 lument tud, kérdés hogy ez elég-e. Másrészt egy akku van benne, tehát ha max fénnyel megy, akkor 2-3 óra lesz az üzemidő, egész éjjel csak kisebb fénnyel vagy pótakkuval a zsebben fog menni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#45747) Gargouille válasza WestBam (#45732) üzenetére


Gargouille
őstag

Köszönjük a tesztet, már az Aimai-nál is baromira tetszett ez a picurka lámpa, sokáig agyaltam rajta, hogy vegyek e, végül a 18350 miatt letettem róla, mert alig használnám és az akku tönkremenne (a 18650-es akkukat meg tudom használni sok mindenbe, azok nem állnak).

Lenne egy kérdésem is, mégpedig, hogy a Sofirn lámpák mennyire ajánlottak? Milyenek minőségre? Szívesen olvasnék tesztet például a Sofirn SP31 -ról. Esetleg ha már kifogysz az ötletekből, hogy miről írj... :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#45748) Lacerta válasza Gargouille (#45747) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Nekem volt a kezemben ( ajándékba vettem ), természetesen játszottam is vele egy darabig.
Jó. Nagyon.
Ha bírod az angolt, vannak róla tesztek a neten, a gugli barátod. :)

(#45749) Gargouille válasza Lacerta (#45748) üzenetére


Gargouille
őstag

Köszönöm! Teszteket olvastam, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy élőben milyennek éreztétek. Bocs de nekem az itteniek a mérvadók. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#45750) vince válasza Gargouille (#45749) üzenetére


vince
őstag

Tracking szerint lassan egy hete a magyar postánál van az SP32A-m, remélem hogy egy-két napon belül végre megkapom, beszámolok majd róla :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.