Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) Masooo


Masooo
aktív tag

A c8-at, nem lehet megtoldani, hogy brutálosabb 2 akkus cucc legyen belőle?
bl-q2800 -as lámpát hoznak a következő hétre hozzám, ami 2 akkus, ezeket szeretném kissé összereszteni, mert a neten kevés infó van arról, de ahol látható hogy éjjel mit visz, az nem rossz. Jelzem, képeken!

némi fotó

A valóságban pedig meglátjuk majd.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45102) Gargouille válasza Masooo (#45101) üzenetére


Gargouille
őstag

A C8 két akkus változatát úgy hívják, hogy Convoy L4

A különbség a C8-hoz képest, hogy van oldalkapcsolója és 2 akkus (de eggyel is tud működni). Zozz régebben mintha azt mondta volna, hogy még a refi is pont ugyanaz benne mint a C8-ban.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#45103) Masooo válasza Gargouille (#45102) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ez szomorú, mert akkor arra pl van L2 is azt hiszem, ami nem tudom mennyi akkus, mert eddig nem került képbe, de ha nem tévedtem el az erdőben (azaz a sok convoy lámpa között) akkor távolabb visz mint a c8.
Tegnap jött meg de már váltótársat keresek? :S Lehet, hogy így kezdődik....

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45104) kugyu21 válasza vince (#45094) üzenetére


kugyu21
senior tag

Én még DOS-on nevelkedtem, ezért nem vagyok a toppon a mai világ dolgaiban. Az első esetet értettem, mert példát is hozott hozzá ->a HTML-ig vissza kell törölni. A másodikat viszont nem tudom hogyan ismerhetem fel?

[ Szerkesztve ]

(#45105) Janaboy válasza kugyu21 (#45104) üzenetére


Janaboy
veterán

'?lkid=' rész a lényeg, ha az benne van az gond. Nem feltétlenül mindenhol gond a html utáni rész, pl wid az a warehouse azonosító.

Janaboy

(#45106) kugyu21 válasza Janaboy (#45105) üzenetére


kugyu21
senior tag

És akkor ezt a részt, valamint az utána következőket töröljen, vagy az ezt tartalmazó link eleve nem idézhető?

[ Szerkesztve ]

(#45107) Vertigo18 válasza Masooo (#45103) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért ne feledjük, hogy az L2-be 26650-es cellák mennek, ebbe az L4-be meg 18650-esek. Ezzel karcsúbb marad és könnyebb is.

Szerintem egyébként az L4 és a C8 nem testvérei egymásnak, de ne vesszünk ezen össze... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#45108) vince válasza kugyu21 (#45104) üzenetére


vince
őstag

A második példával nem kell különösebben foglalkoznod, az a linkrövidítő szolgáltatásokra vonatkozik, például (pl.: gearb.es/abcd, ami átirányít egy reflinkes gb linkre). Ha linkelésnél a konkrét terméket linkeled be és a cím után lévő paramétereket (a ? utáni részt*) kitörlöd, nem lesz gond.

* nem minden paraméter törlendő, gearbest esetében pl. a wid maradhat (lásd Janaboy kommentjét), de ilyen pl. az eo is, ami az e-mail only ár kapcsolója.

(#45106) kugyu21
csak töröld a érdéses részt, a link maga rendben van, az a konkrét termék linkje.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#45109) Masooo válasza Vertigo18 (#45107) üzenetére


Masooo
aktív tag

Akkor l2 kuka. keresek vmit ami 18650 de távolabb megy mint c8 viszont méretben, karcsúságban nem akkora a különbség c8hoz nézve.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45110) Vertigo18 válasza Masooo (#45109) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért kuka az L2? Nagyon jó kis thrower! Vagy feltétel a 18650-es akku? Mert nem nagyon látoma feltételeket, amiknek meg kellene feleljen az új lámpád! :)

Esetleg még megnézheted az M1-M2 vonalat, hasonlóak a C8-hoz, 18650-es akkukkal mennek, ráadásul sokunk kedvenc blogjában is van egy jó kis bemutató róluk...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#45111) Masooo válasza Vertigo18 (#45110) üzenetére


Masooo
aktív tag

A 18650 nem kőbe vésett feltétel, de jó lenne, mert ebből a fajtából van itthon elegendő.
A méret is fontos némileg.
A távolság pedig a legfontosabb, és mégis, valami arany középút lenne jó.

Távolabb visz mint c8 xpl, olyan tetszetős és karcsú legalább mint c8, és 18650et eszik mint c8, de nem c8 :Y

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45112) gyapo11 válasza kugyu21 (#45106) üzenetére


gyapo11
őstag

Kb. így épül föl a query string:
xxxx.html?yy=zz&y2=z2&y3=z3
A ? az első a html után, ha további tagok vannak, akkor azok & jellel kapcsolódnak. Tehát ezen tagok közül azt kell törölni, ami lkid-del kezdődik, és törölni kell a hozzá tartozó (előtte levő) jelet is, legyen az akár kérdőjel, akár & jel.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#45113) Gargouille válasza Masooo (#45103) üzenetére


Gargouille
őstag

Ne haragudj, nem sértésnek szánom, de összevissza beszélsz. Két akkus C8-at kerestél, erre írtam, hogy L4, mivel ugyanolyan átmérőjű, ugyanolyan refivel, leddel, akkuval megy csak 2 akkus, tehát az gyakorlatilag egy C8-as két akkuval. Ha azt írod, hogy valami rohadt messze hordó fénykard kell, akkor nyilván mást ajánlottam volna. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#45114) Masooo válasza Gargouille (#45113) üzenetére


Masooo
aktív tag

Bocsi :R

Még bennem is csak körvonalazódik a dolog. Igényem van, de nem tudom, hogy lámpa terén pontosan mire, míg beszélgetünk is olvasgatok teszteket, képeket nézegetek lámpákról, elért távokról, egyebekről, és alakítgatom a képet az agyamban, eddig annyira jutottam, amit az imént írtam, mert láttam pl hogy dt70 igen kedvező áron megy mostanában pl, de annyira nem is tetszik, és bár jóféle lámpának mondják, valahogy nem jött elő a woww érzés.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45115) kugyu21 válasza gyapo11 (#45112) üzenetére


kugyu21
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást, próbálom a fejemben tartani intelmeiteket, és alkalmazni, ha linkelésre vetemednék.

(#45116) #07813632 válasza Masooo (#45114) üzenetére


#07813632
törölt tag

Emisar D1S. Ezt nézd meg. Ha olyat akarsz ami akkora mint a c8 de messzebb világít akkor valszeg az astrolux c8nál jobbat nem találsz. Az ennél távolabb világítók nagyobb fejméretűek.

(#45117) Masooo válasza #07813632 (#45116) üzenetére


Masooo
aktív tag

Hmm, ez egészen tetszik, köszönöm, még átnyálazom a netet mit mondanak róla erre-arra, de most nagyon bejön. :C :R

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45118) may15 válasza Masooo (#45114) üzenetére


may15
csendes tag

Na szóval.

C8 nem megy két akksival, mert a driver nem kezel 4,2v-nál nagyobb feszültséget, szóval lazán kinyírnád. Ha persze ez a cél, akkor 2x18350 cellával el is intézheted bármikor a lápád driverét, és még cdak toldócsövet sem kell venned hozzá /ami nincs is/.

Gyári vonalon már említették az alternatívákat, mint az astrolux c8, ami a fetes driver miatt több áramot ad a lednek, így több lument is vesz ki, vagyis a hatótáv nő.

Ott van még az emisar d1s, ami kisebb, brutálabb, okosabb, de oldalkapcsolós. Itt persze az ergonómia nagy kérdés, Zozznak kényelmes, nekem nagyon nem az, ezért nem is lesz olyan lámpám.

A convoy l2-t és l4-et ne keverjük össze, mert bár a nevükben van "l", a duppla akksin kívül maximum a használt ledtípusban azonosak.

Az alább említett imalent dt 70 pedig egy flood lámpa, ami nem kicsi, és könnyű sem. Ha az a méret játszik, de throwert akarsz, akkor a dt 35-öt nézd meg, ami fényerőre kevesebb, de hatótávra több, mert nem xhp70 van benne hanem xhp35.

Ha megvan hogy mire vágysz, aokkal könnyebben tudunk segíteni neked.
Ezek a dolgok a következők:
-flooder legyen vagy thrower
-nagyjából mennyi legyen a hatótáv
-mekkora a rászánható összeg
-egy akkus legyen vagy több
-ha több, akkor milyen elrendezésben
-egy ledes legyen vagy több

Lehet, hogy van még fontos azempont, de elaőre ezek jutottak eszembe.

Ja, meg hogy picit nagyobb, de ott a manker u21. 1300lm (900) de 500+ hatótáv, bár az picit nagyobb mint egy c8.

[ Szerkesztve ]

(#45119) ZozzV6 válasza #07813632 (#45116) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Emisar D1S jobb bármelyik C8-nál hatótávban. Rövidebb csak picit nagyobb a feje.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45120) #07813632 válasza ZozzV6 (#45119) üzenetére


#07813632
törölt tag

Tudom! Ezért javasoltam. :)

(#45121) Masooo válasza may15 (#45118) üzenetére


Masooo
aktív tag

"C8 nem megy két akksival, mert a driver nem kezel 4,2v-nál nagyobb feszültséget, szóval lazán kinyírnád. Ha persze ez a cél, akkor 2x18350 cellával el is intézheted bármikor a lápád driverét, és még cdak toldócsövet sem kell venned hozzá /ami nincs is/."
------akkor hülyebiztos, ami esetemben is jó :)

"Ott van még az emisar d1s, ami kisebb, brutálabb, okosabb, de oldalkapcsolós. Itt persze az ergonómia nagy kérdés, Zozznak kényelmes, nekem nagyon nem az, ezért nem is lesz olyan lámpám."
------nekem képen tetszett a megjelenése, az oldalkapcsoló ami picit talán riaszt, persze csak engem, mert még a hátsó kapcsolós lámpák bűvkörében vagyok, de kizáró ok azért nem lehet.

"A convoy l2-t és l4-et ne keverjük össze, mert bár a nevükben van "l", a duppla akksin kívül maximum a használt ledtípusban azonosak."
------Igen, utánna olvasgattam pl a blogon is a témának, a felvetés jogos, és :R

"Az alább említett imalent dt 70 pedig egy flood lámpa, ami nem kicsi, és könnyű sem. Ha az a méret játszik, de throwert akarsz, akkor a dt 35-öt nézd meg, ami fényerőre kevesebb, de hatótávra több, mert nem xhp70 van benne hanem xhp35."
------Már nem játszik ez sem

"Ha megvan hogy mire vágysz, aokkal könnyebben tudunk segíteni neked.
Ezek a dolgok a következők:'

"-flooder legyen vagy thrower "
-----hát jó ha azért kicsit közelre is terít, de a hatótáv jobban elbűvül, mint az mk35 azt hiszem, ami Zozz képein van, az woww érzés, csak az említett garis hiba ami miatt picit elrettentő.

"-nagyjából mennyi legyen a hatótáv"
-----A szabvány szerinti mért hatótávokat nem ismerem, valós távban 250-450 között valahol

"-mekkora a rászánható összeg"
-----A dolgaimnak nem szoktam felső keretet szabni, az ésszerűség dönti el miután megismertem egy terméket, hogy megfizetném e, vagy nem, az s2+ megtanított újra hinni abban, hogy kínából is van bőven jó minőség (értve hogy nem ott gyártatott hanem törzsgyökeres), a fórum olvasása pedig a szakértelmetekről, szóval az ajánlott lámpák mind szóbajöhetnek. Mondjuk a felhasznállás esetisége miatt, túrázás, sétáláskor bolondozás a parton, horgászat, ilyesmik, és ezek éves számai miatt 150 dollárnál többet nem adnék érte ha nem valami extra, 18650től eltérő meghajtás esetén az összegből lejönne 2 akku ára.

"-egy akkus legyen vagy több"
------Elképzelésem sincs, szimpatikus az egy mert az általában szép kialakítást hoz magával, de ha a fenti hatótávban ilyen nincs akkor természetesen 2.

"-ha több, akkor milyen elrendezésben"
-------ha lehet akkor sorban egymás mögött

-egy ledes legyen vagy több
-------nem tudom mert nem tértem ki a keresések közben erre, hogy a fény résztől eltekintve mi az előnye a több lednek, talán a melegedésben látnám így elsőre hasznát. Amennyiben nincs élettartam növelő vagy hőterhelést csökkentő szerepe, jó az 1 is.

Eddig listás a két lámpa:
manker u21 -.ez nagyon tetszik, az írt hatótáv a szabvány szerinti vagy a valós?
emisar d1s - igazából ez is tetszik

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45122) may15 válasza Masooo (#45121) üzenetére


may15
csendes tag

Manker U21-en 561m-t mértünk hatótávnak. Előnye hogy micro usb-vel újratölthető, és 2A-s gyorstöltést is tud. Azt tudom javasolni, hogy légy türelemmel egy kicsit, mert a manker most áprilisra ígérte az U22-t, aminek a refije bár kisebb, lumenben több lesz. A hatótáv marad ez az 500+. Annxi, hogy az rettentően kényelmes fogású darab, 21700 akksival megy, és usb c port van benne.

Az említett szempontokon meg gondolkozok kicsit, hogy miket tudok még mondani neked rá.

(#45123) (jan)


(jan)
őstag

Szükségem lenne 7135-ös icre, de csak 3 darabra, valaki tudna nekem postázni ? Nem akarok kínából feleslegesen 20 darabot rendelni.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#45124) Masooo válasza may15 (#45122) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm, akkor várok egy kicsit hátha, ezeket elmentettem azért!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45125) gyapo11 válasza Masooo (#45121) üzenetére


gyapo11
őstag

Hogy milyen lámpák kaphatók, azt majd mások elmondják, csak két dolgot fűznék hozzá.
Egy 18650 akkuból is ki lehet venni 20 A-t, ami 70+ W, tehát emiatt nem kell két cella. Viszont ha két cella van, akkor feleződik az áram a cellákon, és azt szeretik, nem melegszik annyira, kevesebb a belső ellenálláson a veszteség. De egy cellával is megvan a sokezer lumen megfelelő driverrel.
Másrészt 1 led - sok led, a sok led a nyerő, mert kevésbé kell kihajtani egy-egy ledet, ettől magasabb lesz a lumen/W érték, és ugyanannyi W-ból több lument generál. Viszont több ledet nem lehet olyan jól fókuszálni, mint egyet, tehát ha thrower kell, akkor valószínűleg az egy led lesz a nyerő.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#45126) Masooo válasza gyapo11 (#45125) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm ez nagyon hasznos volt! Mint mindig.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#45127) (jan)


(jan)
őstag

Idokozben megjott az usb asp es a csipesz. Firmware kovacsok! Mi ujsag a a szoftverrel? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#45128) ZozzV6 válasza (jan) (#45127) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Jelentem XP-L HI leddel fasza. XM-L2-höz még a szintek en állítani kell. Sajnos a legalsó két módban nem kapcsolt be a led. XM-L2-nek több kraft kell ahhoz. Viszont úgy közel lettek a harmadikhoz így az összeset tologatni kell kicsit.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45129) ANOka


ANOka
őstag

Ma megérkezett a Skilhunt H03. Ez milyen "kicsi" még az S2+hoz képest is. :)
Kell ebbe nagy áramerősséget leadni képes akku (pl. 30Q) vagy nem igényel ilyet?

(#45130) beginnerguy válasza ANOka (#45129) üzenetére


beginnerguy
tag

Nem kell.

(#45131) Kozy10


Kozy10
tag

Figyelmetekbe ajánlanám a Sofirn C8A-t.

Itt egy teszt róla a BLF-ről:
[link]

5,6A-el hajtott XP-L2 led, gyárilag áthidalt rugók. Aliexpress applikációból rendelve a gyártó shopjából 16,43 USD ami csökkenthető 2USD-vel ha igénybe veszed a seller kupont(15usd fölött 2-vel csökkenti az árat)
ennyiért szinte lopás :DDD

(#45132) ANOka válasza Kozy10 (#45131) üzenetére


ANOka
őstag

A gyártó shop-ját/konkrét terméket is belinkelhetted volna...

(#45133) weiss válasza ANOka (#45129) üzenetére


weiss
addikt

Én egy nappal előtted rendeltem, és nekem még semmi :(

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#45134) Kozy10 válasza ANOka (#45132) üzenetére


Kozy10
tag

ezen ne múljon : [link]

amúgy a link ott van a BLF teszt elején is ;)

[ Szerkesztve ]

(#45135) HardSanyeee válasza ANOka (#45129) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Úgyszint, nekem is ma jött meg! :)) És hasonló volt az első benyomásom nekem is, meglepően kicsi az S2+ -höz képest, gyakorlatilag az S2+ tailcap-jével rövidebb, ami nem meglepő, hiszen a H03-on a gomb a LED mellett található.

Egyébiránt nagyon szimpatikus a lámpa első nyomkodás után, anyagminőség természetesen rendben van, a menet minősége szerintem jobb is, mint az S2+ esetén. A módok kiválasztása kifejezetten tetszik, fix 4 darab mód, és mindegyiken belül van összesen 2 almód, amit meg is jegyez a lámpa hogy a kettő közül melyik lett kiválasztva, szerintem sokkal használhatóbb ez, mint a mód csoportos szórakozás, főleg ha egy Biscotti vagy BLF A6-os firmware-t veszünk alapul, ahol kb 20x kell megnyomni a gombot, hogy egyáltalán eljussunk a konfigba.
Egyedül a karpánt nem tetszik első körben, szerintem túl merev és durva, de kb az a legkevesebb :)
Szóval mostmár én is határozottan ajánlom :D

(#45136) papucsiga


papucsiga
csendes tag

Üdv,

19-én befutott a 22-én rendelt M1. Sokkal kisebb mint vártam, elképesztő :) nagyon minőségi érzetet nyújt. Egy dolog zavaró számomra, a módváltás. Nem lehetne azt valahogy kiiktatni? Elég volna a fix 3 mód.

Vicces, hogy épp most nézegettem én is ezt a Sofirnt. Az ötlött fel bennem, hogy vajon a 3 C8 közül melyik lenne a győztes. Alapvetően nincs rá szükségem de nagyon kacsintgatnak :)
A Convoy, az Astrolux vagy a Sofirn lenne a legjobb választás, tekintve, hogy az ár nagyjából hasonló?

A H03-akat mikor rendeltétek? Én 21-én de még várom.

[ Szerkesztve ]

(#45137) nufenen111 válasza papucsiga (#45136) üzenetére


nufenen111
tag

Úgy látom, s convoy c8 lassan lepöckölődik a dobogóról. Vannak tőle jobb c8-asok.

Bár az én convoy c8 - asomban xml2-u4 led van Blf-a6 driverrel, és narancs foncsorral, na úgy már szépen teljesít.

[ Szerkesztve ]

(#45138) ZozzV6 válasza papucsiga (#45136) üzenetére


ZozzV6
senior tag

A Sofirn C8A lumenben a legerősebb de nem hatótávban. Hatótávban a Sofirn C8T és az Astrolux C8 kb egyforma de a gyári rugó áthidalások miatt ott is a Sofirnt mondanám nyertesnek egy picivel. Convoy azért egy hajszálnyival minőségre jobb de ez csak az érzet a kezedben és annyira minimális hogy emiatt ha most kellene vennem én a Sofirn C8A-t venném. dómmal nem olyan szűk a fénye és erőből elvisz jó messzire.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45139) tomcsi23 válasza ZozzV6 (#45138) üzenetére


tomcsi23
veterán

(Gyári) C8-on mennyit hoz(hat) az áthidalás?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45140) ZozzV6 válasza tomcsi23 (#45139) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Az előbb Volt szó Astrolux, Convoy és Sofirn-ről. Melyikre gondolsz mert ha jobban elgondolkodok még vagy 5 márkát felsorolok ami C8-at gyárt?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45141) tomcsi23 válasza ZozzV6 (#45140) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, jogos. C8 már annyi van, mint a tenger. ;]
Convoyosra gondoltam, mondjuk 3 A környéki árammal.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45142) ZozzV6 válasza tomcsi23 (#45141) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Nem hoz semmi előnyt. Azt az áramot a rugók még tökéletesen átviszik. 4-5A környékén kezd értelmet nyerni az áthidalás. 8A felett meg szinte kötelező mivel a rugó 10A felett meg is olvadhat. A gyártók ezt ki szokták váltani dupla rugóval ami egy köztes megoldás.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45143) spiky03


spiky03
veterán

A Convoy S2 csak aksival megy? Vagy lehet bele tenni sima elemet is?

Koszonom :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#45144) HardSanyeee válasza papucsiga (#45136) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Én február 23-án rendeltem a H03-at egy Astrolux C8-al egyetemben, mindkettőt ajánlott holland postával kértem, az előbbi ma érkezett meg, az utóbbi 11 nappal korábban. Valahogy a Gearbest pár nappal később adta fel a csomagot, mint a Banggood, ráadásul még a magyar postán is egy héttel tovább vendégeskedett a H03. Persze volt egy hosszú hétvége is időközben, de ez akkor sem indokolja az egy hetes különbséget.

(#45145) dik válasza ZozzV6 (#45138) üzenetére


dik
őstag

Úton van az Astrolux C8 és most derül ki lehet lett volna jobb választás... :(

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#45146) J_ano válasza ZozzV6 (#45138) üzenetére


J_ano
csendes tag

Örülök, hogy felmerült a Sofirn c8a. Kb. azóta követem a topikot mióta megrendeltem. Sajnos még nem érkezett meg... Hirtelen felindulásból rendeltem meg, de reméltem, hogy nem nyúlok mellé ezzel a lámpával. Szóval most megnyugodtam, hogy többen (Kozy10, ZozzV6) ajánljátok :)

[ Szerkesztve ]

(#45147) ZozzV6 válasza dik (#45145) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Mindig lesz jobb.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#45148) dik válasza ZozzV6 (#45147) üzenetére


dik
őstag

De ilyen hamar. Vagy ez ennyire új csodafegyer?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#45149) jozsi252 válasza dik (#45148) üzenetére


jozsi252
veterán

Azért ilyen nagy tragédiának ne éld meg ezt a dolgot. Ha élőben mutatnánk meg külön külön pl. akkor szerintem el sem tudnád dönteni hogy melyik melyik.

iPhone 13 Pro Max

(#45150) HardSanyeee válasza dik (#45148) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Egyetértek jozsi252-vel, azért nem kell szégyenkeznie az Astrolux változatnak sem. Amikor C8 vásárlásra adtam a fejemet, akkor már tudtam a Sofirn változat létezéséről, mégsem azt rendeltem. Igaz, hogy több lumen és végre a tailcap is normálisan van megcsinálva, de pl a cső designja nekem tetszik (szerintem túl egyszerű), de ami fájóbb, hogy a módkiosztás elég érdekes. Két módcsoport van, az egyik ez:
Moonlight (1 lm) - low(90 lm) - mid (595 lm) - high (1747 lm); SOS (1050 lm); strobe (1050 lm)
A másik pedig annyiban különbözik, hogy nincs benne moon és SOS. Szerencsére a strobe mindkettőben rejtett, de ettől függetlenül az SOS-t nem tudom miért kellett betenni a sima módok közé, és a változatosság sem nagy a két módcsoport között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.