Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) lacko6 válasza -szabi- (#36298) üzenetére


lacko6
senior tag

Kuponnal csak 29.

(#36302) Gargouille válasza ZozzV6 (#36299) üzenetére


Gargouille
őstag

Asszonynak nem kell a Skilhunt H03 övcsipesz, megnyerted. Majd egyeztessünk hogyan jut el hozzád ha még kell neked.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36303) kgyuri7 válasza vince (#36300) üzenetére


kgyuri7
csendes tag

Kosárba rakva nekem átvált 29,99 $-ra.

(#36304) -szabi- válasza vince (#36300) üzenetére


-szabi-
őstag

Sorry, elkerülte a figyelmem. :R
Ha már email only akkor nem értem miért nekem tolják, már vettem tőlük.

üdv

(#36305) vince válasza kgyuri7 (#36303) üzenetére


vince
őstag

Nekem marad $52.95 :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#36306) vaakuum


vaakuum
addikt

Amennyiben az a gyanúm, WF502-es lámpámnál hogy valami fura okból a fejegység meneténél a kontakt nem tökéletes a lámpában, mit tudok vele kezdeni? Forrasztani nem lehet, nem tapad hozzá a hagyományos ólom. fém drótkefével már kapott a menet és alufóliát is próbáltam alá tekerni, hátha...

Járt már más is így, vagy egyedül vagyok a problémámmal?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36307) ZolkoW válasza vaakuum (#36306) üzenetére


ZolkoW
őstag

ez a drivernél a szorítógyűrűt jelenti, vagy a test két része közötti menetet?
én megpróbálnám megpucolni alkohollal, netán finom csiszolás után. nem tudom, pontosan hogy néz ki a dolog, de Convoynál az egyik menet eloxált, és csak a vége csupasz, a másik végig csupasz, és utóbbi megy a fejhez..

szerk.: én még a telefonokhoz adott fülhallgatót is ellenzem tiszta erőből. egy 100 ezres telefonhoz még simán hulladék fülest szoktak adni. akkor minek? meg úgyis van jobb már otthon, meg az minek fizesse ki, aki nem használja?

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#36308) BBéci válasza Egy-két (#36276) üzenetére


BBéci
titán

"tok, ajándék kiskutya rágóka, s minden fityfene beleférjen"

Ne túlozz! A toknak kötelező alaptartozéknak kellene lennie. Azt megértem, hogy a 10 dollároshoz nem adnak, nem nézegetem azt a kategóriát, mert a spórolás nem csak a tartozékokat érinti.
De van jó megoldás, például az EagTac lámpákat lehet alap kiszerelésben és kit változatban is kapni. Utóbbiban tok, acél bezel, dupla akksihoz hosszabbító, diffúzor tartozik, akinek ezek nem kellenek választhatják a 15-20 dollárral olcsóbb csomagot. [link]
Boltoktól függ, hogy kell-e fizetni a szállításért, EagTac-ot (és a többit) a Nkon díjmentesen küldi. A Fenix USA-ból ingyen jött volna, de mivel sürgős volt, fizettem gyorspostáért 30-35 dollárt.

(#36279) Ra3
Nagyon tetszik az a tok, kétlem, hogy egy ilyet mellékelve az olcsó lámpákhoz, csődbe vinné a gyártókat.

(#36307) ZolkoW
Engem felháborít, amikor nem adnak a telefonhoz fülhallgatót, ugyanis kizárólag telefonálásra használnám, amikor nincs kedvem bekapcsolni a Sennheiser VMX 200-at.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36309) kner válasza Vertigo18 (#36288) üzenetére


kner
csendes tag

Elmondom.
Zavar, hogy belemegy a por meg a szösz és rárakódik a lámpára. A laptoptáskámban lévő dolgokkal ez gyakran előfordul.
Illetve pl. amikor kerékpározom, a nyeregtáskába tett telefon képernyője is mindig tiszta por, amikor kiveszem. Úgy látszik, ez ilyen táska-effekt.
A tok nekem azért kell, hogy védje a lámpát. Nem azért, hogy csak benne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#36310) kner válasza vince (#36294) üzenetére


kner
csendes tag

Először csak az XP-L HI-s verzió fogyott ki, úgy látszik, most már a másik is. Reméljük, hogy lesz még belőle készlet. Nagyon jó lámpa.

(#36311) vaakuum válasza ZolkoW (#36307) üzenetére


vaakuum
addikt

Nagytakarítást kapott, benzinnel. Összehúztam ahogy csak bírtam, most világít. Szerencsére az üveg sem repedt el. :B Egyébként a foncsort amibe tekerni kell, ott fekete a menet :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36312) Gargouille válasza BBéci (#36308) üzenetére


Gargouille
őstag

A minőségnek meg a hozzá adott tartozékoknak sok köze nincs egymáshoz. Filléres gagyi lámpák is vannak amikhez még akksit is meg toronyórát aranylánccal adnak, ettől még hulladék. Ha a logikád követem akkor például egy HP elitebook vagy Macbook is elvérzik, hisz azokhoz sem adnak táskát meg egeret, de ettől még top level termékek minőségben. ☺

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36313) Gargouille válasza Gargouille (#36312) üzenetére


Gargouille
őstag

Csak egy példa a sok közül:

https://m.aliexpress.com/s/item/32788298516.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.36d33e6axvTWPw

Komplett kit! Azért megnézném hol van ez egy Eagtac lámpához minőségben. :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36314) ZozzV6 válasza kner (#36310) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Gyanítom jön valami új széria. Akkor söprik ki a régit. A DS10 és DS20 is 3-4 hónapja kikopott.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36315) Janaboy válasza ZozzV6 (#36314) üzenetére


Janaboy
veterán

GB irta nekem anno, hogy a DS21 helyett uj lesz, de azt augusztusra irták, nem tudom, hogy az S3-ra céloztak-e vele, de nem látok a Skilhunt oldalán sem erre utalót.

Janaboy

(#36316) Egy-két válasza BBéci (#36308) üzenetére


Egy-két
tag

Neked nincs Convoy lámpád ? Pl egy s2-s3, ha Te azt meggyanúsítod azzal hogy alacsony minőségű, mivel nincs hozzá tok, akkor csupán arra tudok gondolni, hogy még sose volt a kezedben ilyen :P

(#36317) BBéci válasza Egy-két (#36316) üzenetére


BBéci
titán

Valóban nem volt a kezemben, ezért kérdeztem az Indexen, milyen különbségeket lehet látni, tapintani a kivitelükben, anyaghasználatukban. Azt a választ kaptam, nem érdemes Fenixhez, Olight-hoz hasonlítani.
Egyébként egyetlen szóval sem gyanúsítottam alacsony minőséggel a Convoy lámpákat, mert semmi alapom nincs rá.
Te gyanúsítasz engem olyannal, amit nem követtem el.

Mellesleg az S2 és az S2+ lámpáknál sokkal jobbnak írják és mondják a Zanflare F1-et, ezért nem értem, miért olyan népszerűek? Oké, teljes áron 40 dollár, de rendszeresen akciózzák, 12-13 dollárért szinte ingyen van. Ennek fényében labdába sem rúghat egy S2+. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36318) kner válasza Gargouille (#36312) üzenetére


kner
csendes tag

Elég baj, hogy laptopokhoz nem adnak táskát. Soha egyik gépemhez sem volt olyan jó táskám, mint a 2004-ben vásárolt laptopomhoz, amihez járt. Mindenhol mm-re stimmelő, jó minőségű darab volt. A töltőnek külön kialakított hellyel.
A mostani céges HP-mhoz külön megvásárolt szintén HP táska már a második megy tönkre két év alatt. Egy gagyi szar.

Abban egyetértek BBéci-vel, hogy olyan tartozékokat szerencsésebb, ha hozzá adnak valamihez, amiből jobb az egyedi, méretre szabott. Ilyen pl. a tok.

(#36319) ZolkoW válasza BBéci (#36317) üzenetére


ZolkoW
őstag

van belőle kék? naugye :]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#36320) ZozzV6 válasza BBéci (#36317) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Zanflare F1 nagyobb a convoy S2+ nál ez sokaknak hátrány. Másik, hogy az a 13$-os ár egyszeri akció volt. Se előtte se azóta nem volt 19,99 alatt

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36321) vince válasza ZozzV6 (#36320) üzenetére


vince
őstag

Örülök, hogy pont egy ilyen kivételes akció idején találtam rá a topikra :D Csak jönne már meg a lámpa, nagyon kíváncsi vagyok rá :(

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#36322) ZozzV6 válasza vince (#36321) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Én is. Harmadik zanflare lenne. F2 és F3 már van. F3-al várjatok aki venni akar. Van egy kis baja. Majd holnap részletezem és valószínű mind olyan. Jeleztem Gearbestnek mert azonnal megjelenéskor vettem. A tailcap sérti az akkukat.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36323) BBéci válasza ZozzV6 (#36320) üzenetére


BBéci
titán

Még 20-ért is jó vétel, bár még nincs saját tapasztalatom.

Teljesen szubjektív, de egy Acebeam, Fenix, Nitecore, vagy Olight még fényképeken, videókon keresztül is olyan minőséginek tűnik, hogy birtoklási vágyam támad, ezt egy Convoy sem tudta kiváltani belőlem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36324) Egy-két válasza BBéci (#36317) üzenetére


Egy-két
tag

Azt állítottad, hogy amihez nem jár kiegészítő az tuti önmaga is egy silány termék. Én erre csak egy ellenpéldát hoztam Convoy márka pár képviselőjétől.
És végülis ja, meg vagy gyanúsítva, hogy még nem volt a kezedbe ilyen lámpa :D
Ha emiatt sérelmeid támadtak akkor hopsz :D

(#36325) Gargouille válasza BBéci (#36317) üzenetére


Gargouille
őstag

Szerintem igen, tévedsz. Nézzük meg akkor mit kínál egy S2+ vásárlás:

- 5 különféle választható led színhőmérséklet
- 4 különböző választható áramerőssségű driver (3, 4, 6, 8 x7135)
- választható mode group-ok, ha a sima két módcsoportos nem tetszik
- választható más driverrel is (biscotti)
- 7 különböző színben létezik, a fekete és szürke gumi kapcsolós, a többi fémkapcsolóval
- az összes alkatrésze külön megvehető, az utolsó tömítésig
- rengeteg kiegészítő is vehető hozzá

Egy Zanflare F1-nél:
- választható 2 féle színhőmérséklet

Véleményem szerint mint vevő, finoman szólva is komolyabban kiszolgálja az igényeim a Convoy, hiszen sokkal jobban tudok olyan lámpát venni ami az igényem, személyre szabható. Egy igényes gyártótól pont ezt várom. Akárcsak ha jó öltönyt akarok, akkor szabónál készíttetek magamra, nem az egyenméretből/anyagból veszek a boltban. A "kanyarban nincs" megjegyzésedre írom ezt, mert ez nem igaz szerintem.

Ami a minőséget illeti (nem keverendő a funkcionalitással!) kár vitázni róla ha még nem fogtál ilyet a kezedben.

Elfogadom, hogy neked mások a preferenciáid, de vevőként én a saját érdekemet szoktam szem előtt tartani. Engem a valódi műszaki minősége érdekel egy lámpának, nem a neve.

A petzl-t például nem véletlenül vetem meg, régen barlangban csúnyán leszerepeltek a lámpáik (saját tapasztalat), hiába néznek ki baromi jól a mountex katalógusban méreg drágán.

A zanflare F1 tényleg potya cucc volt ennyiért, de például az az "üvegtörő" pöcök a végén, vagy a kis rézlámpájuk a síp végződéssel, finoman szólva bazárigyanús. Szerintem mellényúlások ezek és nem emeli a brand-et. Convoynál például konstrukciós hiba nem nagyon van, ha
alaposan megnézed baromira átgondolt lámpák. ☺

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36326) ZozzV6 válasza BBéci (#36323) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Keress vissza a fórumban a Nitecore P12 javításomra. Nem egy tervezési hibát feltártam. Egy Convoy M1-et adtam helyette amire magam vállaltam garanciát mivel ennyire bízok benne.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36327) Gargouille válasza BBéci (#36323) üzenetére


Gargouille
őstag

Ezt hívják marketingnek. ☺

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36328) BBéci válasza Egy-két (#36324) üzenetére


BBéci
titán

Azt nem.állítottam, aljas rágalom! Megkérlek, szállj le rólam, szórakozz valaki mással és a barátaidnak hopsz, nekem add meg a kijáró tiszteletet!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36329) BBéci válasza Gargouille (#36325) üzenetére


BBéci
titán

Köszönöm az információkat!
Azért a méretre készített öltöny, minőségi anyagból igencsak drága, ezért nem a legjobb analógia a Convoy lámpákkal.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36330) Gargouille válasza BBéci (#36329) üzenetére


Gargouille
őstag

Ezt elismerem, valóban nem a legjobb hasonlat, csak nem jutott jobb az eszembe. De remélem azért érthető maradt így is az analógia, illetve amit próbáltam vele mondani. ☺

Egyébként azt gondolom, hogy kifejezetten örömteli, hogy ekkora minőségi kínálat van ma már lámpafronton és folyamatos a fejlődés is.

Ha esetleg egyszer szerveződik itt valami lámpás tali akkor én is megyek és elviszem az összes lámpám és ha jössz akkor élőben is áttanulmányozhatod a convoyokat, cserébe én is megézhetek egy eagtac-ot.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36331) ZozzV6 válasza Gargouille (#36330) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Ezt a talit meg akartam szervezni de a GT-t meg akartam várni. Most már elég hamar van sötét de még nincs rohadt hideg. Lehet hamarabb sort kell rá keríteni. Tud valaki jó helyet? Ne legyen túl lakott terület mellett de meg tudjon állni több autó és ne kelljen földúton menni. Plusz olyan hely kell ahol vannak megcélozható tereptárgyak 2-3 és 5-600m környékén. Másik, hogy én túl messszire nem akarok menni. Így nekem valahol Komárom és Budapest között lenne optimális.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36332) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szerintem teljesen felesleges ez a vita, ez a topik eddig sem erről szól.

Az Olight, Fenix,... stb. márkák jóval drágábbak, minőségibbek. A Convoy pedig a "szegény ember Fenixe", majdnem azonos fényerő (mert ugyebár ez az egyik legfőbb szempont lámpa vásárlásakor) sokkal kevesebbért.

Legyen mindkettőtöknek igaza, csak engedjétek el, kérlek! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#36333) BBéci válasza Gargouille (#36330) üzenetére


BBéci
titán

Acebeam L16 lesz, mert a Nkon-nál egy hónapja nincs kit, anélkül nem kell. Több helyen lehet kapni kit-ben, de jóval drágábban, 95 helyett 110-115 euróért, plusz szállítás. Az L16 99,9 € és ingyen szállítják, nem kell hozzá pluszban töltő és akksi.
Az utóbbi napokban sok egyebet vettem (szakállvágó, vasalóállvány, lombszívó) holnap megrendelem a kinézett fűszellőztetőt, jövő héten téli gumikat felnivel, ez összesen 200000 pénz, sajnos mindegyik fontosabb, mint egy újabb elemlámpa.
Attól tartok, mire meg tudom venni az Acebeam-et, már nem lesz annyiért, mint most.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36334) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Rég jártam erre. :D Fejlámpát vennék, tud valaki valami jót ajánlani? 5000 Ft-ig max. Általános célra kellene, néha-néha. Nem kell, hogy zoom-os legyen, sőt! Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#36335) BBéci válasza Vertigo18 (#36332) üzenetére


BBéci
titán

Sok mindenből megveszem a legolcsóbbak valamelyikét, erre példa az előbb említett lombszívó, ha a jótállás lejárta után tönkremegy, akkor pechem van. Évente 3-4 alkalommal fogom használni, nem izgat, hogy szemmel láthatóan nagyon egyszerű a kivitele. Ugyanakor szakállvágóból az egyik legdrágábbat vettem, mert hetente használom, volt előtte három másik, mindig egyet léptem feljebb.
Az olyan elemlámpák, amikről itt folyik a diskurzus, többnyire nem a mindennapos használatra vett tárgyak, hanem hobbiból, gyűjtőszenvedélyből, szerelemből akarjuk azokat birtokolni. Ekkor elfogadható szempont lehet a prémium minőség előbbre helyezése a világítási képességgel, praktikummal, módosíthatósággal szemben. Persze ezek nem zárják ki egymást.
Egykezes taktikai késem, amit állandóan magamnál tartok, néha otthoni filmnézés közben forgatom, nyitogatom, a pengéjét (nem az élét) simogatom, szintén prémium darab, utolsó ára a Késmániában 68000 Ft volt. Nyilván nem annyiért vettem, elcsíptem egy USA-beli leárazást, 15-ből (180 alatti árfolyammal) itthon volt. Nehezen hiszem, hogy a Gearbest kínálatában szereplő 10-15 dollárosok ugyanazt az érzést váltanák ki belőlem, mint a Meyerco. Három éve nézegetem a Benchmade Torrent egykezest, 150 dollár a listaára, ha lemegy 100 alá, rendelek egyet.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36336) Vertigo18 válasza BBéci (#36335) üzenetére


Vertigo18
addikt

Konkrétan nekem éppen egy nagyon strapabíró lámpa kellett, amit tudok használni meló közben (mindennapos használat). Mivel éjszakázom, ezért fontos, hogy ez legyen a "szemem", tehát legyen igazán jó fénye, viszont sokszor kerül(ök) olyan "szituációba", amiben megsérülhet a lámpa. Ilyenkor nem szeretnék sajnálkozni azért, hogy megkarcolódik. Éppen ezért vannak otthon az Olight és a Fenix és viszem melóba a Convoyokat, mert nagyon jó fényerővel rendelkezik, de ha valaki kicsapja a kezemből, mégsem egy 50k-s lámpa esik darabjaira, hanem egy 6k-s. Óriási különbség!

A többi pedig a már általad is említett gyűjtőszenvedély miatt lett vásárolva. :K

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#36337) BBéci válasza Vertigo18 (#36336) üzenetére


BBéci
titán

Használni kellene a csuklópántot, akkor nem esne ki a kezedből a lámpa, amikor részegen tántorogsz haza. :P

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36338) nufenen111 válasza ZozzV6 (#36263) üzenetére


nufenen111
tag

Nem tervezel egy Q8 és egy L6 összehasonlító tesztet?

(#36339) Vertigo18 válasza BBéci (#36337) üzenetére


Vertigo18
addikt

Melóban nincs pia! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#36340) benfolds válasza tomcsi23 (#36277) üzenetére


benfolds
őstag

a töltőhöz járó kábellel használom, mivel USB/nem tudom mi, de nem microUSB, szóval telefontöltő kábel nem jó hozzá. már bánom, hogy nem lii-500-at vettem, egyszer használtam haveromét, többet is tud, és kínlódás sincs az adapterrel.

ma meg a h03 nem jelzett, hogy merülőben van az akksi, egyszerűen csak kikapcsolt. betettem az akksit a töltőbe, 0V-ot írt. persze elkezdte tölteni, de azért ez így nem teljesen kóser.

(#36341) ZozzV6 válasza nufenen111 (#36338) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Kéne? :)
Csak 4500 lumenre húzott L6-om van. Gyári nincs. De lesz ;)
Addig is itt a 4500 lumenes L6:

És az 5400 lumenes Q8:

Tudom ettől részletesebbet gondoltál.
L6 alapból 3400 lumennel is messzebb visz a Q8-nál de a Q8 szórt fényben sokkal erősebb a sok kicsi refi miatt.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36342) FBLLMAG válasza ZozzV6 (#36331) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok itt, de az írásaitokat már régóta nyomon követem.

A találkozó engem is érdekelne.

(#36343) Egy-két válasza BBéci (#36337) üzenetére


Egy-két
tag

Na most ide válaszolok, de alapvetően elnézést kérek! Nem veszekedni akartam, csupán kiállni az olcsó lámpák jogaiért :D
Engem bűvkörébe kerített a Convoy S2+ mikor megvettem, számomra tényleg csodálatos minőséget képvisel.
Amit még szívesen beújítottam volna az egy Q8, de sajnos későn kaptam észbe :D
Most azon mesterkedem, hogy megoldjam az s2+ motorra rögzítését + kapcsolóval ellátását + generátorra kötését, ebből lenne a távolsági fényszóró a motoromra (sajnos gyárilag nincs rajta ilyen) és annyira adná ha levehető lehetne és adott esetben ha betenném egy kis foglalaltba, akkor nem akksiról, és max fényerőn adná az igazságot valami erdősebb vidéken :D

(#36344) Gargouille válasza ZozzV6 (#36331) üzenetére


Gargouille
őstag

A GT-re nagyon kiváncsi lennék élőben, gondolom nem vagyok egyedül. A video szuper volt amit itt linkeltetek nemrég róla. De ha csak sokára jön akkor majd legközelebb megnézzük. ☺ ha tényleg megszerveznéd a talit ne fogd vissza magad.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#36345) jozsi252 válasza BBéci (#36333) üzenetére


jozsi252
veterán

Vedd fel a kapcsolatot Bélával, kérdezz rá hogy mennyi lenne nála az L16. http://www.lanternetactice.ro/

Én már vásároltam tőle (Acebeam X60), volt szerencsém személyesen összefutni vele, és egy végtelenül korrekt ember, segített bármikor bármilyen kérdésem volt lámpával kapcsolatban. Hátha jó árba tudja adni az Acebeam-ot.

iPhone 13 Pro Max

(#36346) Victorio válasza ZozzV6 (#36341) üzenetére


Victorio
aktív tag

Semmiképp se csinálj tesztet. :P

Idáig azzal nyugtattam magam, hogy nem kell Q8, mert ronda a formája, meg durung az alakja, és nem kényelmes hosszú távon kézben tartani ilyen átmérővel, és különben is jobban hasonlít 0.33-as kólásdobozra mint lámpára. ;]

De ha kiderül, hogy milyen fasza, még a végén elgyengülök. :U
Meg különben is az idei lámpa-keretet már elköltöttem. Többszörösen. :B

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#36347) Avicularia válasza WestBam (#36055) üzenetére


Avicularia
veterán

Szia

Esetleg én is kérhetnék ilyen 40 dolláros kupont ha érvényes még?

(#36348) nufenen111 válasza Victorio (#36346) üzenetére


nufenen111
tag

Ettől félek én is. :-)

(#36349) ZozzV6 válasza Victorio (#36346) üzenetére


ZozzV6
senior tag

El kell mondjam én egyszer majdnem leiratkoztam róla mert túl hosszúra nyúlt az egész és ott volt az UT03 groupbuy 3x XHP70-el aztán az valamiért befulladt aztán a GT-re spóroltam majd csak ez lett kész hamarabb. És most hogy itt van nálam nagyon nem bántam meg. :B
Jól bírja a nagy teljesítményt. Nem nagyon melegszik hirtelen. A beállítás bonyolult de ha kész akkor a kezelés baromi egyszerű. Többit a videóban. Lesz benne első meglátásos benyomások meg pár nap használat utáni vélemény is :DDD

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#36350) WestBam válasza Avicularia (#36347) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Azt bizony csak azok kaphatnak, akik feliratkoztak az elemlámpára a BLF fórumon. De ne csüggedj, hamarosan hozzájuthatsz kedvezményes áron Te is!

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.